ChPUran Chevron 'evert dagelijks 250 miljoen liter ■Clf I UI I aardolie-produkten voor de scheepvaart, de luchtvaart, het wegverkeer en de industrie. Chevron is reeds een gevestigde naam in Europa. Nu gaan ook 8000 Caltex stations de naam Chevron dragen. CHEVRON - krachtbron voor de hele wereld krachtbron voor de hele wereld Getail lenka, mater sneef Mode ded" slag rine. 36/4! Onze jaarproduktie beloopt 100.000.000 ton aardolie, een belangrijk aandeel van de totale wereldproduktie. We maken er brandstof van voor het luchtverkeer, de scheepvaart en het wegverkeer; smeermiddelen voor de industrie; asfalt voor de wegenbouw; kunstmest en insecticiden voor de landbouw. Een gedeelte van onze produktie ruwe olie wordt verwerkt tot grondstoffen voor synthetische weefsels, plastics, wasmiddelen. rubber en kunstharsen. In totaal maken wij zo'n 1000 produkten, die overal ter wereld worden gebruikt. Chevron was één der oprichters van Caltex, ongeveer dertig jaar geleden. Nu zullen de 8000 Caltex tankstations in België, Denemarken, Duitsland, Italië, Luxemburg, Nederland en Zwitserland, evenals dat reeds in Engeland het geval is, de naam Chevron gaan dragen. Als u de naam Chevron ziet, bedenk dan, dat wij een oliemaatschappij zijn, die reeds lang in Europa vertegenwoordigd is. In Nederland door Chevron Investments (Netherlands) Inc. (C.I.N.), Chevron Petroleum Maatschappij (Nederland) N.V. (C.P.M.), N.V. Chevron Centrale Laboratoria (C.C.L.), Chevron Tankers (Nederland) N.V. (C.T.N.) en Chevron Oil Company of the Netherlands (C.O.C.N.). Ook deze maatschappijen met vele duizenden werknemers en medewerkers, maken deel uit van het net van Chevron maatschappijen over de gehele wereld.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 18