uvs van Roodenburg verraste Geen revanche voor Zuinige zege Overmaas op eigen veld verslagen: 0-1 2-1 Zege Lugdunum had groter moeten zijn Wel en wee van de amateurs Kansen op behoud voor kanariesna verlies tegen Olympia weer kleiner geworden Pankin zwemt wereldrecord Stokkel hangt waterzak aan wilgen Alphen drukte niet door tegen VFC PAGINA 8 MAANDAG 24 MAART 1969 IEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD J- (Door Bert Paauw' door René Vo6' ROTTERDAM Roodenburg redt het wel in de eerste klasse LEIDEN uvs na het linksbul- B. Dat is de gerechtvaardigde t*nlo„ tUdptrk w„r in óf conclusie na het Zlfn van de oude. vertrouwde opstelling is t«»rn hrt door óf roóf lania.m wedstrijd Overmaas-Rooden- beschenen Unitas wat zuinigjes burg, een treffen door de Leide- „over de sloot" gesprongen. De naars enigszins onverwacht met blauwwitten, dir met erool élan 0__, gewonnen Mlsschien een on- van start waren gegaan, maar na een goede twintig minuten spelen verwachte zege, hij was in ieder het spoor al weer wat bijster raak- j geval volkomen verdiend. Want ten, zegevierden met 2-1. In de i dit Roodenburg liet zich geen tweede ho"l vooral klopte het bij moment imponeren door de Hot. de Kikkerpolderclub defensief niet al te best. maar het te onbeheerst terdammers, die overigens maar «pelende Unitas slaagde er niet matig voor de dag kwamen. Een opgetogen trainer Van der Meent In daarvan profyt te trekken UV8 deponeerde in de openingsfase van de wedstrijd zulk snel en ge varieerd aanvalsspel op de gras mat, dat het leek nu alles weer bt) het oude was alsof van de schouders van Jan Leget en zyn mannen een loden last was gegle den. In vijf minuten was er aanval lend dan ook al meer gebeurd dan de vorige week in negentig minu ten voetballen tegen Roodenburg. De openingstreffer had niet lang op Aan dat zelfvertrouwen van de zich laten wachten. Toen In de Roodenburgers leek het overigens in tweede minuut een snelle door- de wedstrijd tegen Overmaas ook niet stelde na afloop vol vertrouwen vast' „Ik ben ervan overtuigd, dat de jongens na dit succes ge makkelijker, beter gaan spelen. In dit elftal voetbalt een aantal jonge, onervaren spelers. Hun zelfvertrouwen is na deze wed strijd ongetwijfeld toegenomen". stoot van Leo Holl op onreglemen taire wijze d oor een Gorichems been werd gestuit, moest de Am sterdamse arbiter Volger de UVS-dames „verdachten" de ge soigneerde fluitist ervan een haar stukje te dragen weliswaar eerst in het gras naar zijn verlo ren fluit zoeken, maar een penal ty werd het toch. Daaruit bracht Gerard Désar, die doelman Stam- kot naar de verkeerde hoek stuur de. de stand op 1-0. En wie zei toen niet?: „alsjeblieft, heb ik het niet gezegd, ais er maar een linksbuiten isToe gegeven, het was een verbetering. De weer in ere herstelde Ger Lo geman werd heel vaak in het spel betrokken, had een groot aandeel in het tweede doelpunt, dat Gerard Désar na een haast feilloze samen werking met de kleine linksbuiten in de 35 ste minuut scoorde, maar dit ene zwaluwtje maakte bij UVS toch nog geen zomer. Na een periode van twintig minuten goed voetbal, waarin Unitas zich moeiiyk op de been kon houden en het stuk defensief moest redden door het weggeven van talloze cor ners, ging er bij de blauwwltten al iets haperen. Niet direct veront rustend, maar het liep niet meer zo lekker. Er werd nog wel een knap schot van Jan Leget (rake lings over de lat) en een dito In zet van Aat Koren (door de snel reagerende Stamkot uit de boven hoek geplukt) genoteerd en ten slotte dat tweede doelpunt van Dé sar, na een dubbele combinatie met Logeman, maar daarmee was de koek toch eigeniyk al op. Ver ontrustend werd het wèl. toen Wy- nand Sloos enkele minuten voor rust een afstandschot van de Uni- tas-rechtsbinnen Poot, die het daarmee al eerder had gepro beerd, door zijn handen liet glip pen (2-1) en de Gorinchemmers daaruit nieuwe moed putten. Mede daardoor werd het in de twee de helft een wat brokkelige partij voetbal, waarin de roodwitte voet ballers uit de veste van Ridder van Rappard geruime tyd sterker waren op het middenveld en hun grote mannen, Van Ligten en Mul ler. over wie letteriyk alles werd gespeeld, het ene duel na het an dere uitvochten met vooral Henk Rol niet al te vast en de te veel riskerende Hennie Plezier. Maar zowel Van Ligten als Muller loonde zich in de afwerking onbe heerst. Beiden joegen het leer hui zenhoog over het Leidse doel Kansen waren er in de tweede helft ook nog voor UVS. In de ne gentiende minuut kwam na een snelle aanval Teske vry voor doel, maar in plaats van zelf te schieten speelde hU het leer naar de in bui tenspelpositie staande Holl. Leo IIoll zelf na een botsing in de laatste minuut moest hy van het veld worden gedragen kreeg ook nóg een kans, maar de onfor tuinlijke aanvalsspits van de blauw witten (te weinig zelfvertrouwen) zag zyn schot, volgend op een diep tepass van Gerard Désar langs, de verkeerde kant van de paal draaien. Alles bijeen dus weer een matige wedstryd van UVS, dat overigens verdiend won. te mankeren. De wijze waarop de frêle spitsspeler Bert Jansen de groenwitte defensie diverse malen in de hoek zette, het optreden van een vooral na de rust ouderwets op dreef zijnde Wim Rijsbergen en het kor date ingrijpen van de blauwzwarte defensie duidden erop dat de Leide- naars volkomen in zichzelf geloof den. Dit geloof in eigen kunnen druk ten de N oord - be won ere na een kwar tier spelen in de tweede helft in een fraaie doelpunt uit. Een snelle com binatie tussen Janeen, Cees van Leeu wen en Rysbergen bracht laatstge noemde in schietpositie. Gehinderd door een groenwitte verdediger haal de de blonde Leidse half speler uit voor een schot, dat inderdaad de plaats van bestemming bereikte: de Rotterdamse touwen (01). Eigen lijk had het niet by dit ene doel punt van Rodenburg mogen blijven, want er deden zich nog diverse doel- rijpe kansen voor. Maar vooral by een Jansen, die overigens bewees een speler met mogeiykheden te zyn, ontbrak het „killerslnstinct". ESDO met 0-3 geklopt DEN HAAG Lugdunum heeft de Leidse treffer. Nadat Wim de Roo aan de nederlaag van verleden week j een vrye trap rakelings naast het I tegen Sportclub Lisse geen al te na- Haagse doel had geschoten was het 1 - I 0,un V.TT., Roodenburg-aanvaller Bertrende kans vlak voor de veste van Jansen (rechts) mist een schitte- I Overmaas-doelman Van Horik. 'Foto LD Holvast i delige gevolgen overgehouden. De groenwitten bleven in Den Haag j ESDO met 03 de baas, zodat zy de fraaie positie op de ranglyst conti nueerden. Toch was het spel van de kikkers niet overtuigend. Weliswaar waren zy een stuk sterker dan de Hagenaars, maar de zege had hoger moeten uitvallen. De Haagse defen- I sie rammelde vooral in de tweede helft over alle linies en het pleit niet voor de Leidse voorhoedespelers dat zij toen niet meer dan één doelpunt produceerden. ESDO trok in de eer ste helft fel van leer. De Leidse ver dediging ving het offensief vry ge- makkelyk op en nam na zeven mi nuten zelfs de leiding. Henk de Cler profiteerde van treuzelen in de geel zwarte achterhoede, schoof de bal naar broer Cees, die de groenwitten vervolgens met een mooi schot naar een 01 stand schoot. De ESDO-de- fensie slaagde er na dit doelpunt lange tyd in het Leidse aanvalsge- weld in te tomen, voornameiyk met behulp van de buitenspel val. Maar het wachten was toch op een volgen- Straffe wind De wedstryd kon in de eerste helft maar matig boelen. De straffe wind, diie in dit duel een belangryke rol vertolkte, blies Overmaas en de bal keer op keer in de richting van het Leidse doel. Maar de versterkte blauw wzarte defensie Pennenburg opereerde als Ausputzeri liet de Overmaas-voorhoede steeds opnieuw een blauwtje lopen. Anders toch heus niet ongevaarlijke aanvallers als De Kreek, Van de Most en Maas liepen zich onophoudelijk vast op het hechte verdedigingskwartier De Jon- ge-Rodenburg (die de wegens mili taire dienst afwezige Ooyendyk uit stekend verving). I. v. Weerlee en Klinkhamer. Eigeniyk is het relaas van de eerste helft snel gedaan. Roo denburg maakte het windvoordeel van de Rotterdamse ongedaan met intelligent voetbal. Gevaarlijke situa ties deden zich voor beide doelen nauweiyks voor. De strijd speelde zich voor een groot gedeelte op het middenveld af. waar Beer Kreyer- maat af en toe toonde ook nog eens in Feyenoord te hebben gespeeld, maar indrukwekkend was zyn optre den niet. Drietander Na de thee bleek Roodenburg de mantel van de verdedigende tactiek niet in de kleedkamers te hebben uitgedaan (Van der Meent: „We speelden in de eerste plaats op een gelijkspel. Dat we hier gewonnen hebben is voor my ook een onver wachts resultaat"). Desondanks was de bal 'n flink gedeelte van de speel- tyd in bezit van de blauwzwarte aan vallers. Hoewel het de Leidse vuur linie het dit seizoen nog al eens aan doortastendheid ontbreekt, bleek de drietander Van Leeuwen-Jan sen-De Klerk, goed geruggesteund dooi- Koos van Weerlee, Rysbergen en de wind. deze middag echt wel in staat gaten te prikken in de groenwitte achterhoede. Gaten waaruit, zoals gezegd, meer dan één treffer tevoorschijn had moeten rol len. Maar de snelvoetige Cees van Leeuwen gaf de bal liever aan een medespeler dan zelf te schieten, Bert Jansen, die veelvuldig In de Rotter damse buitenspelfuik raakte, schoot te zacht terwyï Henny de Klerk In de meeste gevallen tegen een tegen stander schoot. Ook verre „probeer sels" van Koos van Weerlee en Rljs- MINSK i ANP» Tijdens interna- bergen kwamen overal terecht, behal- tionale «wemwedstrijden ui Muik> ve tussen de Rotterdamse palen. CV an een onzer verslaggevers LEIDEN LFC-trainer Piet Kraai: moet na afloop van de strijd tegen Olympia (0—1) hebben terug ge dacht aan zijn „gouden dagen". De dagen, dat hij als doelman wed strijden won. Zo n dag beleefde gisteren Olympia - doelman Jothnny de Ruyter. Kraak eerlijk, nadat de nederlaag reeds lang was weggeslikt: „Die jongen had zyn dag. Normaal had hy si toch wel twee, drie laten gaan Kunnen laten gaan, zonder dat ook maar iemand hem dat kwa lijk had kunnen nemen Maar hy had alles. Dat kan gebeuren - zo iets heb ik vroeger ook wel een.» gehad. Jammei- alleen, dat dat net tegen ons moet gebeuren LFC heeft tegen Olympia geen re vanche kunnen nemen Geen re vanche voor de nederlaag in Gou da. Geen revanche ook voor de zware nederlaag bij CW vorige week. Eén doelpunt, door Olympia- aanvoerder Oudijk na een diepte pas van Binnendijk, veertien minu ten na de rust gescoord, betekend* de tiende nederlaag voor de .ka naries' in dit seizoen. Een neder laag. waardoor de kansen op be houd van het eersteklasser scha p opnieuw kleiner zijn geworden „Moed houden". Dat heeft train ei Piet kraak ..zijn Jongens" na af loop van de matige en rommelige strijd tegen Olympia trachten in te prenten ..Moed houden". Waar om en waarop? De moed-der-wan hoop? Kraak, de sombere toestand toch vol vertrouwen onder oger ziende: .Alles is toch nog niet ve laren? De kans ls weer iets klei ner geworden, goed. Maai- er Is nog altyd een kans" Kraak over de wedstryd: „Wat de verliespunten betreft ben ik nn- tuuriyk teleurgesteld. Maar niet om de manier waarop. Vorige week tegen CW ben ik meer teleurge steld van het veld gestapt. Er is hard gewerkt, keihard. Door he' hele elftal. Kijk, over die volledige inzet van alle spelers ben ik toci wel tevreden De grote inzet, de grote yver heef LFC opererend in de vertrouwde opstelling tegen Olympia niet kunnen redden van de nederlaag De Leidenaars veroverden zich doo- hun enorme werklust voor de rust wel een klein veldoverwioht heeft de Rus Nikolai Pankin het we reldrecord op de 200 meter school slag verbeterd en gebracht op 2.26.5. Het oude reerd stond sinds 3 april van het vorig Jaar met een tyd van 2.27.4 op naam van zyn landgenoot Vladimir Kosln&ki. Marcel Penning» (Nieuw-Vennep». Tlno Tabak (Amstelveen) en Theo Meier Denekampi zullen op 6 april deelnemen aan een wegwedstrijd in \ertouwende op Maar ach. die ene treffer was toch al genoeg voor de volle buit. want de Rotterdammers werden maar zelden gevaariyk. En als er eens een schot op het Leidse doel werd gelost stond daar altyd een Mat Keereweer die de bal ving met een air alsof hy er zo nog wel honderd kon hebben. Nee. trainer Van der Meent maakte zich langs de kant drukker dan de Roo- denburg-spelers in het veld. die zich. de sterke defensie. Br>- wyk. Dezelfde renners komen rustig naar de eindzege lieten uit een dag later in West-Berlijn uit. I dryven. LEIDEN Een vertrouwd gezicht gaat by UVS verdwy- nen. Siem Stokkel verzorger, masseur, beheerder van de „magische" waterzak, „praat paal" voor de spelers heeft de wens te kennen gegeven er mee te stoppen. Slem Stokkel: „Over een week of zes is het zover Dan ls het afgelopen De finitief. Waarom? Het is ge woon genoeg geweest Acht jaar Van bestuurszyde is nog wel geprobeerd me vast te hou den Het ls natuurlijk erg leuk als je merkt, dat ze niet met een zeggen: „voor Jou een an der," maar myn besluit staat vast. Anders biyf Je met die tas lopen Voorzitter Nlenhuls: „Ja. Siem heeft een auto gekocht Zyn vrouw wil op de zondagen ook wel eens iets anders. Erg jammer, dat hy weggaat Stokkel: „Het ls een fijne tyd geweest waren ook na het doelpunt van Oudyk meer aan de bal en in het offensief, maar succes leverde dat tegen de hechte Goudse verdedi ging met de bijzonder goed op dreef zijnde doelman De Ruyter toch niet op. Olympia-trainer Wim van der Gyp. de overwinning als een triomf-der- tactiek tekenend: „Met deze over winning ben ik natuurlijk erg biy Het zijn twee kostbare punten Twee. Eén meer dan waarop we1 hadden gehoopt, eigenlijk op had den gerekend. Achteraf gezien zyn wij onnodig bang geweest voor LFC. Dit LFC begrijp ik niet goed Wat schieten deze Jongens op mei een geiykspel? Niets toch zeker. Wy wel. Is het daarom verwon- derlyk. dat wy duidelyk het accent op de verdediging hadden gelegd? Nee toch. dacht ik. Maar des te verwonderlijker vind ik het. dat LFC óók volledig defensief speelde". Plet Kraak over zyn tactiek: „11 heb bewust opdracht gegeven om defens'ef voetbal te spelen. Maar wel voetbal-vanuit-de-verdediging Met, voor de zekerheid, een oprui mer. De opzet was verder om van uit die verdediging met gegroe peerd voetbal tot aanvallen te ko men. En tot een schot. Het is er niet. uitgekomen jammer genoeg Althans: geen doelpunt. Maar we hebben toch wel wat kansen ge had". Olympia-trainer Wim van der Gyp, de man die de Goudse ploeg in enkele jaren uit de derde klasse naar de hoogste afdeling bracht: „LFC kansen gehad? Nauweiyks toch zeker. Een voorhoede? Dl? heb ik niet gezien. Ja. één speler, die Dreef. Een behoorlijke voetbal ler. Maar in zyn eentje toch ook niet gevaariyk. Kijk. leuk voet ballen zonder doelpunten te maken kunnen we allemaal Piet Kraak: „Dat doelpunt maken, daar ging het om. Dat lukte met Omdat het ook tegen zat. Die kee per vooral. Twee, drie zeker schij nende doelpunten voorkwam hy. En dat doelpunt van hen was er één. die zij voorlopig niet meei zullen maken Voor ons was het een ongelukstreffer. Die dieptepass had nooit zo gemakkeiyk mogen wor den gegeven" Na het doelpunt verlegde LFC het accent van de verdediging naar de aanval Vooral Peter van Leerho ven en Wim van der Linden be gonnen (oei, nog meer het aan- valskwartet te steunen. Maar net verwoede alles-of-niet» offensief leverde tegen de hechte, steeds op tyd ingrijpende Goudse defensie niet het gewenste succes op De Gouwenaars waren zelfs dichter by een tweede treffer dan LFC bij de gelijkmaker. Frans Steur, die daarvoor overigens als speerpunt tegen de versterkte Leidse verde diging weinig had kunnen klaar maken, echoot na een uitval een maal tegen de paal en scoorde ook nog een buitenspeldoelpunt. dat terecht door de onopvallend lei dende scheidsrechter De Vos werd afgekeurd. LFC stuitte aanvallend keer op keer op doelman Johnny de Ruyter Gubler zit de Olympia-doel- man hier wel stevig op de huid, maar helpen doet het niet, want LFC kwam tegen de Gouwenaars niet tot scoren. (Foto LD/Holvast) „Hij pakte alles", merkte Piet Kraak na afloop bewonderend, maar ook teleurgesteld op „Ik heb ook van die dagen gehad. Ik weet wat het voor een keeper 1», zo'n vorm. Zo'n dag. dat Je je sterk, machtig voelt. Dan kan je als doelman een wed strijd winnen". En dan. nogmaals: even later dan toch zo ver. Uit een scrimmage voor het geelzwarte doel kwam de bal voor de voeten van Cees de Cler. die de Haagse doel man voor de tweede maal sloeg (0—2). Geen schutters De tweede helft begon op dezelfde wyze als de eerste. Een onstuimig aanvallend ESDO, dat door gebrek aan schutters, echter op 5 treffers bleef staan. Bij Lugdunum raakte doelman Peeters geblesseerd, maar bleef om onduidelyke redenen toch In het veld. Het ESDO-offensief zak te weer vry snel af en toen was het de beurt aan Lugdunum. De Leidse voorhoede kreeg kans op kans. Cees de Cler miste echter voor een leeg doel, Collé schoot uit een goede com binatie met Pynakker (die op de lin kervleugel de plaats van de gepas seerde Van der Starp innam» rake lings naast en zo werden er nog meer doelrij pe kansen om zeep ge holpen. Duidelyk trad in deze perio de de zwakte van de ESDO-verdedi- ging aan het licht. Vlak voor het ein de kwam Lugdunum toch nog aan een treffer. Henk de Cler werd bin nen 't strafschopgebied op onregle mentaire wyze gevloerd en dat bete kende een strafschop. Wim de Roo zette zich achter de bal: 03. ALPHEN Alphen is thuis tegen het Vlaardingse VFC niet verder ge komen dan een geiykspel. Vry wel voortdurend waren de gastheren in de aanval en het aantal kansen dat ontstond was talryk, maar op het be slissende moment liep er steeds let» mis. VFC kon zich overeind houden en sleepte een belangrijk puntje weg (11). Alphen kwam gisteren uit zonder Wim van Kampen en Rinui Koopman, voor wie Cor de Jong en Cor Vogelaar speelden. Voor rust was het spel van beide partyen nogal gehaast en krampach tig, waardoor tal van passes verkeerd terecht kwamen. Mooi aanvalsspel zag men dan ook maar zelden. De eerste helft werd afgesloten met de score 00. In de tweede helft pakte Alphen de zaken wat steviger aan. Toen Cor de Jong al vry spoe dig uit een voorzet van Jan Eder- veen de score openbrak, scheen Al phen op weg te zyn naar een dul- deiyke zege. Het pakte echter anders uit. De Alphense voorhoede slaagde er niet in door te drukken, het spel werd tekort gehouden en de kansen die zich voordeden werden niet be nut. VFC speurde naar gelegenheden om uit te breken en die kwamen. By zo'n uitval zette de Vlaardingse voor hoedespeler Pim van den Berg doel- m;«n Britsemmer op het verkeerds been en dat betekende de geiykma- ker: 11. In de resterende tyd heeft Alphen nog hevig gepoogd de VFC- defensie open te breken, maar zon der succes. Jos van der Vleuten eindigde zon dag in de wielerwedstrijd 'De Waal se Pyl' voor professionals op de tweede plaats achter de Belg Willy in 't Ven, die de 184 km aflegde in 4 uur en 30 minuten. Van der Vleuten .Jammer alleen,.had een achterstand van 5 sec. Willtf dat zo'n jongen dat nu uitgerekend I Monty (Bel), werd op 8 sec. van de tegen ons moet doen winnaar derde. Eerste klasse LFC Olympia 0—1 CW Papendrecht 1—1 Overmaas Roodenburg 0—1 De Mussohcn Neptunus 0—1 Gouda EBOH 0—1 UVS Unitas 2—1 De Musschen 17 13 2 2 28 32—12 UVS 17 9 5 3 23 31—16 Neptunu» 17 7 5 3 23 31—16 CW 17 6 6 5 18 31—29 Papendrecht 17 6 5 6 17 25—25 Overmaas 17 5 5 7 15 16—17 Gouda 17 4 7 6 15 22—23 Olympia 17 6 3 8 15 18—21 Roodenburg 17 5 5 7 15 11—14 EBOH 17 6 3 8 15 15—30 Unitas 17 5 3 9 13 18—19 LFC 17 4 3 10 11 1631 De gestaakte wedstryd DEM—Hol - i landia ls niet in deze stand opgeno- men. Tweede klasse A (West II) I ODB Laakkwartier Alphen VFC Leonidas Blauw Zwart I DIIL RVC HBS VUC Tweede klasse A (West I) I»EM Hollandia 0 (gestaakt) Alcm. Victr. Zandvoortm. 1—2 WSV '30 VVB 0—0 Kon. HFC Zaandijk 2—0 Hiilegom Ripperda 0—1 Purmersteün Vitesse '22 1—3 Vitesse '22 17 10 5 2 25 31—17 Kon. HFC 16 10 4 2 24 40—27 Zandv. Meeuw. 17 10 2 5 22 26—20 Hollandia 16 9 3 4 21 28—19 WB 16 7 5 4 19 25—23 Zaandyk 16 7 3 6 17 18—18 Ripperda 17 5 5 7 15 21—19 Alcm. Victrix 17 3 6 8 12 29—37 Hiilegom 17 3 6 8 12 22—33 Purmersteyn 16 4 3 9 11 16—25 DEM 15 2 5 8 9 22—31 WSV 16 3 3 10 9 12—24 RVC Laakkwartier ODB I Alblasserdam i Blauw Zwart Leonidas HBS j Alphen i VUC ODS DHL VFC Derde klasse A ESDO Lugdunum Tediro Wilhelmus Spel. Lisse Celeritas If.WSH Van Nispen RKAVV Archipel ONA Teijlingen - ODS 17 12 4 1 28 17 6 9 2 21 17 5 10 2 20 17 6 5 5 18 17 8 1 8 17 17 6 4 7 16 17 6 4 7 16 17 7 2 8 16 17 5 5 7 15 17 4 5 8 13 17 3 7 7 13 17 3 5 9 11 3-1 2-1 0—1 3—0 1-1 30—14 j 2316 j 21—15 2018 29—28 32—26 24—23 1 22—30! 16—24 17—22 21—27 j 21—34 0—3 0—I 2-1 0—3 0—0 3—3 Vierde klasse A i BMT Rijpwetering Concordia H DOCOS Warmunda Alphia 1—1 ff 3—1 VTL Nicolaas Boys 2—2 SJZ SJC BMT SJC DOCOS Wann. SJZ Rijpweter. 15 21 Alphia 15 13 15 21 DOSR 14 13 15 18 Cone. H. 14 12 15 17 Nic. Boys 14 11 16 14 VTL 15 11 16 14 Vierde klasse B VVSB HDV n—1 Wassenaar ASC 2—1 Concordia RKSV Wit Bla uw 1—1 DSO Rijswijk 1—1 Tonegido Westerkwartier 2—1 Tonegido 16 23 Oliveo 15 13 Wassenaar 16 22 DSO 15 12 ASC 16 20 VVSB 16 12 Concordia 15 19 Wit BI 15 9 Ryswyk 15 18 HDV 16 8 Westerkw. 15 14 Lugdunum Teyiingen Spel. Lisse Wilhelmus Celeritas ONA Tediro RKAVV Van Nispen Archipel ESDO HMSH Vierde klasse C 17 12 2 17 10 5 17 11 2 17 9 3 7 5 6 6 7 1 4 6 5 4 4 3 3 26 2 25 4 24 5 21 6 19 5 18 9 15 7 14 8 14 7 11 ol ft Moerkapelle DONK 3 4 10 10 2 3 12 7 30—18 34—14 34—25 26—19 32—26 30—38 26—33 22—30 12—27 21—39 19—44 Bodegraven Woerden Bergambacht Waddinxveen BCG Floreant ESTO VEP Groeneweg VEP Moerkap. Woerden DONK W'veen Bergamb. Groenew. Bodegr. Moordr. ESTO Floreant 14 U 15 U 13 9 14 8 13 7

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 8