tSchip met Sunkist-navels is binnen! Sunkist turkstra beschuit Hier is Knip nü uzelf uit de vloerverwarring! AAMBEIEN belaagt uw wasgoed constant MEUBELEN NU OOK FRIESE KANEELBESCHUITJES BESCHUIT ZOALS BESCHUIT KAN ZIJN DREEF Calgon al het witte vuil uit uw wasgoed, Knip nü uzelf uit de vloerver warring! Geniet nu volop van de Californische zon. Wat ïs een Sunkïst navel? Een overheerlijke, sappige, vol-vlezige sinaasappel zonder pitten. )Een sinaasappel die gemakkelijk is te pellen. k Een sinaasappel die I gemakkelijk in partjes is te verdelen. I Een Sunkist navel heeft Lmaar één nadeel: hij is op voor u het weet EXTRA Met 15 Turkstra beschuitzegels een dik door-en-door douche- en badlaken, 140 x 70 cm voor slechts 6.70 En voor de kinderen gratis een rolletje drups voor ^5 minirolzegels. TURKSTRA-NU volgens nieuwrecept bereid. Brosser. Lekker der. Breukvrij verpakt en altijd ovenvers op tafel. Een ouderwetse lekkernij, voor moderne mensen: Friese kaneelbeschuitjes. Nieuw van TURKSTRA. Met geurige kaneel en kristalklare suiker toebereid. Luchtdicht verpakt voor vers. bros presenteren, 'n Tractatie! alleen bij uw bakker TOONKAMERS Waf is 'wil vuil'? In leidingwater zit kalk. Kalk, vuil en wasmiddelresten klonteren samen. Duizenden van die kleine klontjes zetten zich vast op de vezels van uw wasgoed. Dat is Het witte vuil. Dat is de constante belager van uw wasgoed. Het zet zich vast, kan dus met meer wegspoelen. En u maar denken dat uw was schoon is. Begrijpelijk. Maar het is niet waar. Het lijkt alleen maar zo. In werkelijkheid is het vuil. Wit-vuil. Calgon wasmiddel is dé oplossing Een wasmiddel alleen is niet opgewassen tegen de overmacht van het witte vuil. Ook al zit er vook een ingebouwde waterontharder in. Is de hardheidsgroad von uw water hoog, dan gebruikt u noodgedwongen veel wasmiddel. Dat is niet economisch. Te veel wasmiddel geeft bovendien méér 'wit vuil'. U heeft bij elk wasmiddel Calgon nodig. Dat kunt uzèlf doseren, n Beetje Calgon bij het wasmiddel en het witte vuil laat los. Spoelt weg Begrijpt u dat uw wos pos dan Blijf dus geen wasmiddel bijgooien als het niet echt wast. Gebruik Calgon. Dan wast u zuinig. Dan wast u pas werkelijk schoon. En uw wasmachine profiteert ervan mee. Hij blijft vrij van kalkaanslag. 4 PANDEN vol met de nieuwste van 1ste klas fabrikaat, aparte vormgeving en houtsoorten Magnifieke bekledingen Elke prijsklasse Vakmanschap •Voorlichting Stuur onderstaande bon naar Etersol voor onthullende informatie over Neerlands aller nieuwste, meest komplete, veruit voordeligste kollektie kwaliteits vloerbedekkingen. Zó nieuw, dat nog niet alle woninginrichters u deze kollektie kunnen tonen. Wij weten wat n denkt U denkt: waarom in 's hemelsnaam alwéér een nieuwe naam in die reeks vloerbedek kingen? Precies. Uw oren tuiten van al die kamer brede blablabla. Hoog tijd. dat er eenseeneind aan die vloerverwarring komt Hoog tijd. dat u eindelijk eens de kans krijgt desge wenst èlle vloeren van uw hele huis uit één kollektie te kiezen. Hoog tijd. dat er eindelijk eens een vloerbedekking-fabrikant verschijnt met een breed en smaakvol opgezette, alle mogelijkheden 'dekkende' kollektie. Die fabrikant is er. Hij heet Etersol. En hij levert twee typen zeer gunstig geprijsde, zeer betrouwbare kwaliteitsvloerbedekkin gen Etertred en Sollux. Wie is Etersol? Achter Etersol staat de Etemrt-groep. Woon- weters in het héél groot. Een gigantisch con cern met vloerbedekking - fabrieken in vele Europese landen. Uit die 'woonweetkunde' en al die internationale kwaliteitskollekties stelde zij twee. speciaal op Nederland afge stemde typen vloerbedekking samendeEter- tred- en de Sollux-serie. Etertredde ideale kombinatie van harde en zachte vloerbedekking. Sollux: zorgeloze. tuxe. nylon vloerbedekking. Zó zit dat En dat zit wel goed Onze excuses! De Etertred en Sollux series zijn zo uitge breid. dat wij hier onmogelijk alle types kun nen omschrijven. Laat staan afbeelden. Geen probleem. Als u de bon opstuurt krijgt u ont hullende, uitgebreide dokumentatie in uw bus. Vrijblijvend, dat spreekt Tijdelijk tot f 70.- extra prijsprofijt U ontvangt behalve de komplete Etertred- en Sollux-dokumentatie een hoogst interes sante PrijsProfijt-coupon.Ter kennismaking. Tegen inlevering van die coupon bij uw woninginrichter krijgt u tijdelijk maximaal f 70.- terug bij aankoop van de door u ge kozen Etertred of Sollux vloerbedekking. Let weltijdelijk. Duswees er snel bij 1 Ik wil duidelijkheid. Zend mij daarom (uiteraard vrijblijvend) een overzicht van de komplete kollektie Etertred en Sollux. Als mede de adreslijst van de woninginrichters-Etersol adviseurs I die mij deze kollekties kunnen tonen. A I Stuurt u mij bovendien de PrijsProfijt- k 1 coupon, die mij recht geeft op een I |H prijsprofijt van maximaal Naam Adres Woonplaats 1 Plak deze bon op achterzijde van briefkaart 1 en zend die aan N.V. Etersol. Arent Janszoon Ernststraat 179a, I Amsterdam-Buitenveldert tel. 020-429116/426927. Kantoorboekhandel Boekhandel NIEUW L K1JN 83, LEIDEN TEL. 01710—22751 Pockets en vele andere boeken, schrijfwaren, luxe postpapier multo-mterieurs. schrompelen weg Pün en jeuk wèg Zwelling verdwijnt De wetenschap heeft thans een helende substantie ont dekt met de verbazingwek kende eigenschap de aambei en eenvoudig te doen weg- drogen - de pijn houdt op, zwelling verdwijnt. Toegepast in SPERU doet deze weefsel- vernieuwende stof zelfs de meest hardnekkige aambeien Ineenschrompelen, zó afdoend dat ze nu geen probleem meer zijn. Sperti Zalf en Zetpillen 6PERTI is zacht en desinfec terend - bevat géén verdo vende middelen. Voor snelle, rechtstreekse behandeling van aambeien: SPERTI Zalf f3.85. Zetpillen f5.20. schone schijn bedriegt

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 24