Weer onenigheid in Benthuizense raad JAC. ARNOLDUS ZN. Nota van Noort nagenoeg gelijk Goede slachtrunderen in Leiden en omgeving SENSATIE OP KEUKENGEBIED KUNSTSTOF KEUKENBUFFET NU SLECHTSƒ185.- SERVIESKASTEN?44.- WANDKASTEN..../ 74.- HAARLEMMERSTRAAT 55M LEIDEN, telefoon 21510-21942 Miniatuur keukenhof op Loudens station Noordwijkerhouter sloeg tegellegger Floralia geopend DRIEHONDERD GELDEN BOETE Mening SUCCESSEN IN RHENEN all round scheepstimmerman all round meubelmaker JACHTWERF GEBR. VISCH WARMOND MACHINEFABRIEK HEUZEN lassers (N.Y.L.) constructie bankwerkers machine bankwerkers leerlingen PAGINA 8 LEIDSCH DAGBLAD ZATERDAG 15 MAART lj BENTHUIZEN De controverse in de Benthui2ense raad blijkt nog lang niet ten einde te zyn. Ook met die in het college van B. en W. Dat bleek gisteravond wel heel duidelijk tijdens de gehouden zitting. De agendapunten onder andere het aich garant stellen voor een geldle ning ten behoeve van het te bouwen dorpshuis gingen binnen een kwartier onder de hamer door. Daarna heeft men uren gesproken over vragen, die door oud-wethouder Jot van der Ejjk schriftelijk waren gesteld over de verkoop van grond door de heer A. Zegwaard aan der den. Uit het antwoord van B. en W. kwam duidelijk vast te staan, dat er geen eenheid binnen het college is. Dat bleek uit de schriftelijke beant woording van de vragen. Er was een meerderheids- en een minderheids- antwoord. Dit antwoord luidde: Het i6 ons college bekend, dat de heer A. Zegwaard zijn gronden met opstallen, zoals door u genoemd, aan derden heeft verkocht De Nota Antwoord meerderheid. Wij zijn niet van mening, dat aanvaarding van de Nota inzake de ruimtelijke ordening d.d. 28 oktober 1968 (be handeling 25 november 1968 en la ter) van invloed kan zijn op het al dan niet onderhandelen over grond aankoop. Er is met name geen en kel verzet van de zijde van de raad gekomen tegen een bebouwing in het plan-Oost. Gegevens en mogelijkhe den zijn dus niet afhankelijk te stel len van al of niet-aanvaarding van bovengenoemde Nota. Na het ne men van het voorbereidingsbesJuit op 1 maart 1968 zou het zinvol zijn geweest zeer snel ontwerp-bestem- mingsplannen te maken. Dit heeft nu in een zeer laat stadium plaats gevonden. Indien daar eerder aan J begonnen was. dan zou vóór of bij j het beëindigen van de periode, waar voor het voorbereidingsbe6luit was j genomen, een goed doordacht en weloverwogen plan behandeld kun- nen zijn in de raad. Antwoord minderheid: Bij de be handeling van de Nota Inzake de ruimtelijke ordening d.d. 28 oktober 1968, zowel tijdens raadsbesprekin- gen als in de openbare vergade ringen is door het 'toenmalig' col lege van burgemeester en wethou ders heel duidelijk op al deze facet ten gewezen. Wanneer gesteld wordt dat men positieve voornemens heeft met een bepaald gebied en dit moet iedereen aanspreken, omdat het ging om een belangrijk deel sociale woningbouw (huurwoningen voor ei gen inwoners!) Iedereen aanspreken dan had hieraan een basis behoren te worden gegeven in casu de Nota om deze plannen ook hóalbaar te maken. Nu heeft men er alleen maar over gesproken en het voor derden „bereikbaar" gemaakt. Tijdig heeft de voorzitter van ons college na ampel overleg nog een aantal van 50 (vijftig» woningen voor eigen inwoners kunnen „vast leggen". Zulks is Inmiddels schrifte lijk bevestigd. Ongetwijfeld zal hier door een zeer groot deel van de wo ningnood en woningbehoefte zijn op geheven. De wensen waren gericht op een aantal van minimaal 70 huur woningen. zulks is moeilijk te beantwoorden. Het belangrijkste met betrekking tot het huurbedrag is de Investering, be nodigd voor bouwkosten en als zoda nig is ook weer van belang: het tijd stip van realisering Bij het bekend- worden van alle op de verwezenlij king van bepaalde plannen ingestel de bedragen kan worden beoordeeld, of het geheel goed en verantwoord is en of bepaalde factoren kostenver hogend hebben gewerkt. In minder heid kan hieraan nog worden toege voerd, dat in het algemeen gesteld kan worden, dat by „een zakelijk en rechtlijnig beleid" dit soort onver wachte transacties voorkomen had den kunnen worden. Woordenstroom De heer Jos van der Eyk verlang de voorlezing van zijn vragen en het schriftelijke antwoord daarop. In het daarna volgende steekspel kon de (volle) tribune weer volop genieten van de woordenstroom, die van voor en achter de tafel de raadzaal werd ingeslingerd. Het bleek ook nu weer, dat de „nota ruimtelijke ordening" het hete hangijzer is en blijft, vooral nu gebleken is, dat de nota van wet houder Van Noort hoegenaamd niet afwykt van die van het oude college. De meerderheid In het college van b. en w, wordt gevormd door de wet houders Van Noort en Van Soest en de minderheid door burgemeester L J. P. Kejjzer. Uit deze langdurige discussies kwam niets concreets. De meningen kwamen niet bij elkaar en de wet houders bleven op hun standpunt 6taan, evenals dat het geval was met hun tegenspelers, de oud-wethouders Van der Eijk en Zonneveld. Ook het krachtige betoog van burgemeester Keijzer vermocht geen verandering te brengen in de gezichtspunten van de leden van het college, waarmee hy genoodzaakt is de gemeente te moeten besturen. BENTHUIZEN Wethouder (voor heen raadslid) A. van Noort. heeft de raad een initiatief-voorstel doen toekomen over de „ruimtelijke orde' ning Benthuizen". Dit voorstel is vervat in een tien pagina's tellende nota. By vergeiyking met de Nota Ruim- teiyke Ordening van het college van B. en W. van 28 oktober van het vo rig jaar valt het zonder meer op, dat met uitzondering van Iets andere be woordingen, soms zelfs een wat andere rangschikking deze .Nota Van Noort" nagenoeg geiyk is aan de oorspron- keiyke nota, die de raad enkele we ken geleden met 5 tegen 2 stemmen heeft afgewezen. Zoals bekend hebben om deze re den de beide toen zitting hebbende wethouders, de heren Van der Eijk en Zonneveld, gemeend hun functie te moeten neerleggen. Hoogst ver wonderlijk is het, dat de daarna be noemde wethouder A. van Noort nu met een vrywel eensluidende nota by de raad komt. Met name valt op. dat de beide wethouders het bedryfsterrein, dat zy zich oorspronkeiyk ten zuiden van de eerste tocht in het plan gedacht hadden, volledig hebben laten varen en thans, evenals dat in het plan van het oorspronkelijke college van B. en W. was aangegeven, dit be dryfsterrein aan de Hoogeveenseweg Provincialeweg 22) wensen. Wy herinneren eraan, dat dit juist een van de struikelblokken was. waarop de oud-wethouders de heren Van der Eyk en Zonneveld hun func tie enkele maanden geleden hebben neergelegd, toen de raad met vyf stemmen tegen en twee voor besloot de nota Ruimtelyke Ordening af te wyzen. Hoe de raad deze nieuwe nota vUf maanden na het indienen van de eerste die vrijwel gelijkluidend is aan de tweede zal ontvangen wordt vooral in Benthuizen met belangstel ling tegemoet gezien. plan door de raad wordt vastgesteld, en zoals de heer Zonneveld het nog stelde, door de onderneming wordt uitgevoerd, dan heeft het bedryf niets anders te doen dan die uitvoering te creëren op die wyze. zoals dat in het bestemmingsplan is geregeld, lagen. Al zou het mogelyk zyn. dan snijdt de gemeente zich wel zo verschrikke lijk in de vingers, want een onteige- I ningsprocedure kan zeker in zo'n si tuatie bijzonder veel tijd vergen. Daarmede is de gemeente in het ge heel niet gediend". HILLEGOM De Floralia-ten toonstelling, een expositie van bloem bollen door de schooljeugd gekweekt in de bedrijfsruimten van de firma Rijnveld, werd donderdagmiddag ge opend door de directeur van de chr. mavo „Oranje Nassau"-school, de heer D. C. v. d. Kamp. Hierby waren tegenwoordig de burgemeester van Hillegom, de heer J. Ch. I. van Nlekerk met echtgenote, de burgemeester van Bennebroek, de heer D. Th. Athuessink van de Hoop van Slochteren, wethouder Jac. van der Vinne, de directeur van O.W., de heer C. G. F. de Jong. verschil lende raadsleden van Hillegom en de heer Byl van Duyvenbode. als ver tegenwoordiger der Kon. Alg. Ver. voor Bloembollencultuur. De kwaliteit van de 1887 potten hyacinten was uitermate goed. De beide juryleden hebben moeilyk werk gehad. De kwaliteitsbeker ging naar mavo-school „Oranje Nassau" in Hillegom en de kwantiteitsbeker naar de Willinkschool in Bennebroek NOORDWIJKERHOUT „Het te maken, dat hetgeen hy op 191 spyt me dat ik u niet duidelijk kan maken, dat hy onjuist handelde". „En het spijt me dat ik u niet duide lijk maakte, dat u onjuist handelde". De eerste zin is uit de mond van een 45-jarige bloembollenkweker uit Noordwijkcrhout. de tweede werd uit gesproken door de Haagse politie rechter en had uiteraard grotere be tekenis en werd ook ondersteund door de straf welke volgde: f 300,- boete en een maand gevangenisstraf voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. Een uur had de rechter zich bezig gehouden om aan verdachte duideiyk Marktberichten LISSE. 14 maart. Gladlolenveillng Plantgoed van gladiolen in de maat 0/8 per 100: Ben Trovato 1.20; Carmen 1.90; Concordia 1.60; Elan 0.90; Emilia 1.10; Frlnedshlp 1.60; Elan 0.90; Emilia 1.10; Friendship 1.60; Happy End 1.10; Gen. Elsenhower 1.80; Hawaii 1.10; Hochaommer 2.10: Joli Coeur 1.40; Live Flame 1.10; Lilac Perfection 1.20; Mansoer 1.50; Maria Gorettl 1.20; Me morial Day 2.10; Morning Kiss 3.50; My Love 2.90; Nieuw Europa 1.70; Oscar 1.10: Palet 1.60; Pandion 1.40; Splc and Span 1.90; Spotlight 1.90. TER AAR, 14 maart Groentevei ling. Witlof A 1.60. witlof A II 1.37- 1.61, witlof B 1.37, witlof afwijkend 86- 1.16. witlof stek 51-69, spinazie 99-140, prei A 1.03, prei n 89. aardappelen 13. handperen 10-13, stoofperen 25, alles per kg, sla I 17-21. sla C 13-15 per st. stoof sla 1.50 per kist, radys 26 per bos. AALSMEER, 14 maart Bloemen veiling. Anjera per stuk: William Sim 30-39. Rose Sim 30-38. White Sim 24- 35. G. J. Sim 27-33. Dusty Sim 20-28. Arthur Sim 29-39. Keefer Sim 26-35, Orchid Beauty 20-28. Rozen; Parel van Aalsmeer 37-43. Baccara 85-95, Carla 6?9-79. Geh. Dulsberg 56-69. Jr. Miss 40-47. Dr. Verhage 63-78. Super Star 58-67. Zorina 37-43. Nordia 53-64. Coral Princess 36-44, Carol 27-39, Red Gar- nette 32-41. Spanish Sun 29-43. Ma- Naar aanleiding van deze raadsver gadering gaf burgemeester Keijzer het volgende als zijn mening over de zaak, die door het stellen van vragen door de heer Van der Eijk in geding was gebracht. De heren wethouders Van Noort en Van Soest waren er mee bekend, het ls ook schriftelyk vastgelegd dat de burgemeester met Philips wo- ningbedryf overleg heeft gevoerd. „Ik heb daarom ook bij de behandeling van de Nota vele malen heel concreet en heel duideiyk de raad op conse quenties gewezen, die wel eens by- zonder bezwaariyk zouden kunnen zyn in de toekomst, wanneer het ging om de totale aanpak en realisering van de problematiek en de oplossing ervan, zoals die thans in de gemeente lagen. Als ik dan nog alles met naam en toenaam moet gaan noemen, daar voor weet de raad zelf goed genoeg, dat een probleem als de woningnood een van de hoogste prioriteiten vraagt en men kan dan niet tot in details gaan treden, over welk bouwplan het precies gaat, juist op het gebied van de sociale woningbouw „Het streven naar woningbouw in de betaalbare huurklasse" ls een zeer goed gangbare dooddoener, maar de mensen hebben er wat aan, wanneer ze in die hulzen in aanbouw zien! Dan lost men pas problemen op. Met verhalen van ..ln voorbereiding zynde" komt een byzonder lang du rende zaak in het geding. Onteige ning zie ik als een beslist onhaalbare zaak. want Indien een bestemmings- LEIDEN De boeren uit west-Ne derland. speciaal die rond de grote steden, in de Haarlemmermeer e.d., richten zich de laatste tyd nogal op het houden en opkweken van slacht runderen. die thans meer de wind mee hebben dan het melkvee. Dat het met de slachtrunderen goed gaat. bewijzen wel de resultaten op paasveetentoon- stellingen. Dit bleek deze week weer eens tijdens de belangrijke tentoon stelling in Rhenen, waar zeer vele en opvallend beste paasrunderen uit Lei den en omgeving te zien waren. RIJNSBURG. 14 maart Bloemen veiling Flora. Anjers per stuk: Witte sim 19-23. rode sim 20-26. rose sim 21-28. chorly 24-30. Dustv 26-32. Ar thur 24-31. G. J Sim 20-25. Selecta 26-32. Keevers 23-30. Esperant 26-30. Fresia's. Golden Yellowl25-l 60. Swan Queen 140-190 p. St.. Rozen; Baccara 40-80. Carol 20-22. Garnette 19-22 per st. Dlv. snijbloemen: Anthurlum 125- 220, Gerbera 18-46 p. st. Irissen 150- 275 per bos. Forsythia 35-60 p. st.. Mimosa 60-135 p. bos. Tulpen: Lustige Wltwe 140-160. Prludlum 136-150. v. d. Eerde 140-160. Ralph 125-140. Apel doorn 160-210. Prunus 200-260. Ken nedy 250-300. Blenda 140-160. Kees Nells 180-210. BrUlant Star 85-110. Bel- lona 140-160. Prlns Charles 160-170. per bos. Narcissen: Carlton 110-150. Golden Harvest 125-150. Unserposslble 165-200. Flower Record 100-110 per bos. Blauwe druifjes 60-80 per bos. Hyacin ten gesneden 100-135 per bos, per st. 15-35: Een der bekendste en beste stallen die van Gebr. De Lint uit Zevenber gen. liet verstek gaan. De dieren van deze stal zullen echter wel in Rotter dam (24 maart» en Den Bosch <27 maart» de srijd aanbinden met de runderen uit onze streek. In Rhenen kwamen de dieren niet erg tot hun r«cht door de vele regen. De jury werkte daardoor de keuring vlot af. Evenwel was te constateren, dat er vele excellente, vleesryke paasrunde ren waren met weinig vet en„botten' Speciaal de dikbillen muntten uit met hun sterk ontwikkelde dyen. Van deze paasrunderen par excellence werd als allerbeste aangevoerd een uitmuntende vaars van de fa. v.d. Werf Kooter uit Hazerswoude, die kampioen in deze categorie werd en die later ook het algemene kampioen schap van de dag kreeg toegewezen. Kampioen by de stieren werd een beste zware en gespierde roodbonte van J. W. v.d. Poel uit Zoeterwoude. Van de .gewone" runderen en van de ossen werd telkens een viertander vanG. J. v.d. Broek uit Abcoude kampioen. Van de tweetand-vaarzen kreeg de ereprys een heel goede van C. Uit den Boogaard uit Warmond. Een eerste prys was «r voor een zwartbonte van P Roos uit Ter Aar Van de viertand-vaarzen werd IA. na de kampioene, een zwartbles van de fa. v.d. Werf Kooter uit Hazerswoude. Een donkere zwartbonte met zwarte poten van P. Roos werd bekroond by de jonge nog niet afgewisselde koelen. 1 A werd een roodbonte van fa G. Roos en Zn uit Hazerswoude. De af gewisselde. dus oudere koeien, telden drei eerste prys-dieren .alle van fa. G. Roos en Zn .Deze firma had ook nummer een by de eervol vermel den. 1B werd C. Roos. Bij de stieren werd de kampioens- stier gevolgd door een blauwbonte van K. van der Spek uit Abbenies. ook een best geheel, die eveneens een ereprys kreeg. Dan waren er van J. Zandvoort uit Leiden drie dikbillen in de catalogus vermeld als viertan- ders, maar deze werden blykbaar naar andere rubrieken verwezen en zo kreeg als jongere stier een ereprys een witte Charolais, terwyl 'n blauw bonte eervol vermeld werd. Eerste der groepen werd het beste viertal roodbonten vanG. J. van den Broek uit Abcoudede algemeen kam pioen plus haar ereprijs B-rubriekge- note, de 1B uit dezelfde rubriek en de ereprys der vette ossen. Opvallend goed. Tweede werd de groep van J. v. d. Waal uit Amsterdam, derde die van KI. Roos uit Amstelveen, vier de die van P. Roos uit Ter Aar (zwarten) en vyfde de groep van fa. G. Roos en Zn uit Hazerswoude. Al le zeer goede viertallen had uitgehaald, volmaakt was. Op de Herenweg was een maker bezig met leggen van voor de inrit van de woning van dachte, toen laatstgenoemde ii auto arriveerde. In de auto zat bejaarde vader en het wenst, dat deze lang in de zon blyven zitten. De tegenleggers ten nog een klein stukje van ri* rit dichtleggen. Dit nu werd breedvoerig discussiepunt; volgen tegellegger en diens assistent, het om zeven tegels, werk van minuten. Volgens verdachte on ven meter en twintig minuten. Verdachte had toen eingenhai een tegelpaadje gelegd, doch da* gen had de tegellegger bezwaren, dat by ontydig inrijden, zyn qvp werk zou worden vernield. Toen gonnen de moeiiykheden, want de gellegger verwyderde de tegels daarby een klap van de bollenkwi te incasseren hebben gekregen. B nog was het, dat verdachte vei gens met vry grote snelheid plo ling de inrit opreed, waar de t« legger en zyn assistent bezig wi Door snel opzy te springen, zon zy aan overryden hebben kin ontkomen. Omtrent al deze gebeurteni werd dan een zeer breedvoerige cussie geleverd, waarin zich ooi buurman van verdachte mengde opperde, dat de tegelleggers mn meer voor de auto zouden zijn sprongen, hetgeen de rechter we! sterk verhaal vond. ,.U zou het niet prettig vinden wanneer ierr, op uw tuin zo maar eons bollen leggen", opperde de rechter „en i neer iemand hier op myn plaats; beerde te gaan zitten, zou ik die laten verwijderen". De officier van justitie vond optreden van verdachte erger „Het komt in deze tyd steeds voor, dat autobestuurders het n in eigen hand willen gaan nemer daar komen soms dan ook de groo ongelukken van" De eis luidde f 500 boete benei een maand gevangenisstraf n waardeiyk. zulks vanwege het blanco strafblad van verdachte rechter deed iets van de boete al DEN HAAG, LEIDEN Bij nirüdyk besluit zyn herbenoemd ingang van 1 mei 1969 tot dykg van het Hoogheemraadschap Rijnland, mr, F M. A. Schokkinj Leiden en tot hoogheemraad van Hoo gheemraadschap van Rij nis B. Plomp te Nieuwkoop, uiterlijk het einde van het zittingsjaar ws in hy 70 jaar zal zyn geworden. Bolbloemenpracht in 'Waterloo'' LONDEN (GPD) „De In het Volendams gestoken jongedames Ria Aapkes van de Hilversumse en Rickv Meyaart van de Rotterdam se WV, zyn op het ogenblik op het Londense Waterloo-station dat dagelijks een kleine honderdduizend reizigers verwerkt bezig Neder land te verkopen op een manier zo als dat nog nooit is gebeurd. Dank zy de samenwerking van de Britse Spoorwegen, de WV-Hol land Combinatie en de ANVV is op dit grootste Londense station tegen over de uitgang van een tiental per rons en de underground-roltrappen een miniatuur Keukenhof aangelegd die de sombere ruimte in een kleu renzee heeft veranderd. Wat affiches en foto's, die in een aangrenzend paviljoen tje evenmin ontbreken, niet vermogen te doen, n.l. een glimlach te toveren op de strakke gezichten van de aan- en af marcherende drommen forenzen, daarin slaagt deze unieke en uitbun dige bloemengroet uit Holland. De heer Kriest van Keukenhof, heeft tezamen met zijn zoon en dochter, het station op artistieke wijze In feestgloed gezet door mid del van een halve ton teelaarde. In ren enorm rechthoekig bloemenperk staan enkele duizenden tulpen, hya cinten, narcissen, azalea's en fuc- sia's. Het is méér dan een blikvanger, want voor de op tuinieren verzotte Britten met hun speciale zwak voor onze bollen, betekent deze bloeien de sohoonheid een welsprekend vriendschapssymbool uit Nederland. Hoewel het in verband met het te genwoordige deviezen tekort voor een Engelsman een onpatriottische daad ïykt zyn eiland te verlaten, ho pen de Britse Spoorwegen op dag- toohten of voor langer verbiyf wat extra Britten naar ons lard te lok ken. die elk jaar toch altyd al in massa's op onze bollen en andere aantrekkeiykheden afstormen. Wegens het 20-jarlge bestaan van het Keukenhof heeft men hen vast een voorproefje van dit klassieke bloemenfestyn willen bezorgen. De burgemeester van Lisse, de heer An ton J. Berends, was speciaal oven-ge komen om deze levendige Illustratie van ..Lentetijd in Holland" van een paar vriend el yke woorden te voor zien. Na afloop moeten de bollen die dan toch hun tijd zullen hebben ge had op last van de Britse douane worden vernietigd. De bloemen gaan echter naar zieken- en kindertehui zen. rimba 37-43 Diverse bloemen Amaryl lis 21-37. Chrye. Jaarrond 300-365. Cv- clamenbloemen 100-120, Euphorbia 7o- 90. Gerbera 65-80. Iris 225-305, Lelies kelk 16-21. Lelies tak 160-185. Ane moon 90-110. Ixla 310. Asp. plumosus 160-175. Tulpen 220-265. Narcissen 125- 160. Stepman. 4 kop 120-145. Stepman 2 kop 70-95. Mar. Legraye. 4 kop 80- 100. Mar. Le grave 2 kop 45-85, Lava- liensls 110-130. Ludwig Sp&th 90-110. Forsythia 60-75. Prunus triloba 115- 125, "Sneeuwballen 115-125 ZWOLLE. 14 maart Veemarkt aanvoer runderen 1998. graskalveren 628. nuchtere kalveren 2749. schapen en lammeren 87. varkens 311. schram men 12. biggen 645. geiten 25. totaal 6355 Prijzen (In f per stuk): neurende en versgekalfde koelen 975-1435. neurende vaarzen 1060-1260. neurende pinken 885-925. slachtkoeien en vaarzen 1095- 1495. slachtkoeien (in I per kg gesl few.) 4.15-5.30. gulste koelen 950- 125. worstkoelen (ln f per kg gesl ge- I wicht) 3.60-3.80. gulste vaarzen 960- 1135, gulste pinken 875-810, graskalve- j ren 485-650, nuchtere kalveren 60-240. nuchtere knlveren (in f per kg lev I gew 1.35-1.65. geiten 20-65. vette schapen 140-180, lammeren 125-135, j 10-weekse biggen 165-190. drachtige j varkens 450-590, slachtvarkens 450-550, schrammen 115-125. biggen 82-93. stie ren (ln f per kg gesl gew.) 4.65-5.20, vette kalveren 450-625. vette kalveren j (ln f per kg lev. gew 3.40-3.95. Overzicht van aanvoer en handel: ge- brulksvee vlot. duurder: guiste koeien j willig. prijshoudend, pinken vlug. duur; vette kalveren traag, niet prljsh nuchtere kalveren traag, niet prijsh biggen redelijk, prfjsh slachtkoeien vlot, prijshoudend ROELOFARENDSVEEN. 14 maart Bloemen veiling Am. Anjers 16-33, idem Orchid Beauty 45. Rozen Garnet- te en Carol 18-30. Zorina 31-32. Carla 48-70. Bregina 28-36. Nordia 39-44 p. st., Irissen Wedge wood 160-185. Blauwe druifjes 25-39. Fresia's 95-215. Chry santen Indianapolis 375-395. Anemo nen 95-120. Narcissen Carlton 85-135. Fortuna 80-110. Early Glorie 95-116. Rembrandt 145, Cheerfulness 95. Bux- 1 ton 80-100. Tulpen Paris 120-150. Pro minence 120-145. Apeldoorn 130-165, j Lustige Wltwe 125-155. Sweet Harmo nie 175. Kees Nells 190-205. Bellona 140-145. Rose Copland 115-160. Eddy 120-135. Oxford 155-170. Queen Elisa- I beth 115-150. Pink Surpreme 165. Gul- I do Shnlck 140-145. Blenda 130-155, Dover 135-155. Charles 130-140. Prelu dium 135-145, Blng Crosby 135-140. Beatrix 125-130. Karei Doorman 180. v d Eerden 130-150. Aureola 145-160, Bartigon 190-210. Beauty of Volendam 125-155. Topscore 130-160. Dubbele tulpen 105-125 per bos KATWIJK AAN DEN RIJN. 14 maart Groenteveiling: waspeen (per kist) Al 10 00-11.10. A2 3 60-9 00. BI 11.80-13 20. B2 2.20-5 80. Cl 9 90. C2 3.20-7 30. uien (per kist) 2.00-4 40 Aanvoer waspeen i 147.000 kg (door rechtstreekse import) 100 cm breed, met vier deuren en 2 laden en kunststof werkblad. (zonder bezorgkosten. Ook in andere maten leverbaar). Prachtige kunststof-uitvoering, voorzien van kunststof-legplanken afm. 195 x 50 cm. Geheel in kunststof uitgevoerd. Leverbaar in 80 cm en 100 cm breed. Met 2 schuifdeuren en kunststof legplank. llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!lllllllllllllllllltllllllll!llllllllllllllllll!IIHIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIItllllllllllllltlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllll Wij importeerden 200 stuks voor Leiden en omstreken, iliiilllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllltllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll GEVRAAGD een of een BURG. KETELAARSTRAAT 19 TEL. 01711—! MOLENLAAN 35 A VOORSCHOTEN vraagt voor spoedige indiensttreding Melden van 7.3017.aan de fabriek. Na 19.uur Poelgeeststraat 5, Leiden. Geheel vrybiyvend kunnen wij U LEEG TE KOOP AJ BIEDEN te: KATWIJK BINNEN, aan de Zeeweg een vrijstaand huis met garage en tule. 700 m2. grond. Parterre: entree, gang. grote L-vormige woon-eetktf en ruime keuken: le etage: 4 slaapkamers, badkamer en groot balkon, Leeg ln overleg. PRIJS f 13O.0W SASSENHEIM. aan de Derde Poellaan een halfvrystaand hoekheren! met huurgarage. voorzien van c.v. oliestook. Parterre: entree. Kelderkast, woon-eetkamer met n vloerbedekking, keuken: 1 etage2 grote en 1 kleine kamer, badkamer 2e etage: 1 grote kamer en berging. Leeg in overleg. Prijs f 61.001.* LEIDEN aan de Witte Singel een zeer groot goed onderhoü herenhuis, thans in gebruik als hotel, doch ook zeer gesel voor praktykhuis. pension, etc. Parterrehal met receptie, zeer grote zitkamer i open haard en eetgedeelte. moderne keuken, tuin op Zuiden: le etage; 2 grote kamers met elk een badkanfc 2 kleinere kamers met toilet; 2e etage: 2 grote kan met elk een badkamer, 2 kleinere kamers, toilet; 3e eW 3 grote kamers, douche en toilet. Leeg in overleg. Prys incl. stoffering f 18O.0N Genoemde prijzen zyn kosten koper Gaarne zenden wy u op aanvraag onze onroerend-goed-W logus, waarin u nog talryke interessante aanbiedingen H treft van te koop zynde huizen, villa's, bungalows en P celen bouwgrond in en om Wassenaar. makelaarskantoor uvlkl araweg 5 wassenaar tel. 01 751 -5675'

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 8