CHU-groep kant zich tegen te 'socialistisch' program W ildwest-scene in IJsselstein MIDDELZWARE SHAG Weer een leeuw voor „Heintje uit Holland" Drs. Schouten dreigt uit partij te treden Pengel werd eervol ontslag verleend DE SHAG VOOR FIJNPROEVERS Auto onder de sneltrein Ds. Van der Hoeven terug naar Israël Gevangenen ontsnapt in Scheveningen en gisteren VANAVOND fS S5t ÏÏS& vSL ÏÜÏC MAANDAG 3 MAART 1969 PAGINA 5 UTRECHT (ANP) De Unieraad van de Christelijk Histo rische Unie en de landelijke bestuursraad van de CH-jongeren hebben zaterdag in Utrecht gediscussieerd over het concept beginselprogramma en het concept-praktische politiek program van de CHU. Aan het begin van de vergadering hadden de commissieleden elk een onderdeel van het programma toege licht. Ook drs. Schouten uit Waalwijk lichtte zijn minderheidsnota toe. Hjj kantte zich sterk tegen de program ma's die volgens hem een sterk vrij zinnige en socialistische inslag bezit ten. Drs. Schouten die ais een behou dende Unie-fuguur bekend staat, kondigde tenslotte aan dat hij „om des gewetens wille" uit de unie zal treden wanneer de programma's straks onverhoopt ongewijzigd zou den worden aanvaard. De heer Schouten is lid van de Centrum-gespreksgroep, die onge veer zestig zeer trouwe, maar ortho doxe CHU-leden omvat. Het was voor het eerst dat een ver gadering van de Unieraad openbaar was en dat de CH-bewindslieden voor deze vergadering waren uitgenodigd. Minister Beernink van Binnenlandse Zaken en de staatssecretarissen Krui- singa (Sociale Zaken en Volksgezond heid) en Van Veen (Binnenlandse Zaken) waren aanwezig. Bij de bespreking van het concept- politiek programma bleken de CH- jongeren er niets voor te voelen om Griekenland en Portugal binnen de NAVO te houden. Ook werd getwij feld aan de praktische waarde van een atoomvrije zone tussen het West en Oostblok. Wel werd waarde toegekend aan pogingen tot overleg tussen het War schaupact en de NAVO en overleg in „de groep van tien landen". De recreatie en de sport worden in het programma te eenzijdig vermeld, terwijl cultuurpolitiek helemaal niet wordt genoemd, aldus de ver gadering. De oud-minister van Justitie, mr. Y. Schol ten, keerde zich tegen de voorgestelde instelling van vijf kern departementen met vijf kernmi nisters die elk een groot terrein on der hun hoede hebben. Mr. Scholten had grote bezwaren WAARLAND (ANP) Omstreeks half vijf zaterdagmiddag Is op een niet beveiligde overweg in Waarland, gemeente Harenkarspel, een perso nenauto gegrepen door de sneltrein Sc h agen - A lkmaar. De bestuurster van de auto, werd na ongeveer 20 meter uit de auto ge slingerd en was op slag dood. De auto zelf werd over een lengte van ongeveer een kilometer door de trein meegesleurd. De omgekomen bestuurster van de auto was de 24-jarige mevrouw M. Kaan-Stammes, uit Kolhom. zy was de enige inzittende. O" een kruising van de Schiphol- weg in Haarlemmermeer is vrijdag avond een personenauto met drie in zittenden aangereden door een mili taire vrachtwagen. De drie inzitten den van de personenauto liepen bij de aanrijding ernstige verwondin gen op. Een van hen, de 51-jarige mevrouw K. Glansdorp-Kadicks uit Rotterdam, huis in Amsterdam aan haar verwon dingen overleden. tegen de praktische werking van deze departementen. Wie is verant woordelijk en waarvoor? Is de kern- minister ook ten volle verantwoorde lijk voor al het handelen van zijn on derministers? De onderwijsparagraaf kwam niet ongeschonden uit de discussie tevoorschijn. De discussiegroep ad viseerde deze paragraaf te herschrij ven in concretere vorm. De para graaf jeugdwerk zag men ook liever concreter gesteld. Het hoofdstuk financiering over heidsuitgaven ontmoette eveneens kritiek. Het concept-program telt 61 bladzijden wensen en een halve blad zijde prioriteiten. Daar tegenover staat slechts anderhalve bladzijde richtlijnen hoe dit alles moet wor den gefinancierd. De vergadering vroeg dan ook uit gewerkte paragrafen over de in komens en vermogenspoli tiek, de be lastingpol itiek en een paragraaf over de besteding van overheidsgelden, gesplitst naar de niveaus: landelijk, provinciaal en gemeentelijk. De vergadering machtigde het da gelijks bestuur voorts uit de pro gramma's een aantal reeds veel be sproken punten te halen die op de algemene vergadering van 17 mei aanstaande kunnen worden be handeld. SCHIPHOL (ANP) Na een ver lof van twee maanden in ons land, tijdens hetwelk hij als welsprekend propagandist voor Israël nationale bekendheid verwierf, is de 28- jarige ds. J. W. van der Hoeven samen met zijn Arabische vrouw teruggekeerd naar zijn standplaats: de graftuin van Jezus Christus in de voormalige Jordaanse sector van Jeruzalem. Hy maakte de reis per El Al vlieg tuig. Twee weken geleden begon ds. Van der Hoeven zyn „Dienst aan Israël- actie", waarby lezers een kleine van een Israëlische vlag voorziene ad vertentie uit de krant moest knip pen. Het was niet zo maar een ad hesie-actie (.Aan de latente sympa thie van Nederlanders heeft Israël op zichzelf niets"), maar het begin van werkeiyke effectieve steun. „Wy hebben in de afgelopen 10 da gen 20.000 tot 30.000 reacties ontvan gen". aldus ds. Van der Hoeven, „en de stroom duurt nog voort. Boven dien heb ik enkele honderden brie ven ontvangen, waarvan er vele I werkeiyk ontroerend zyn. Al deze mensen gaan we per folder en sten- cil opwekken daadwerkeiyke steun j te verlenen". 10.35 11.00 De fabeltjeskrant (NTS) Jonmaal (NTS) Vaders tegen wil en dank, tv-feuilleton in klenr (AVRO) Regiovizier (AVRO) Journaal (NTS) Keer Kwis (AVRO) Tom Jones Show (AVRO) Vracht in blik, film over de opmars van de container (AVRO) Journaal (NTS) Teleac: Export NEDERLAND II DEN HAAG (GPD) Uit het huis van bewaring in Scheveningen zijn zaterdagavond tussen acht en negen uur drie gevangenen ontsnapt. Twee van hen, een 19- jarige inwoner van RÜswyk en een 18- jarige inwoner van Delft, werd reeds zaterdag nacht omstreeks kwart voor een in een Haags cafe door de Haagse po litie aangehouden. De derde ont snapte, een 39- jarige Hagenaar, heeft men nog niet kunnen arreste ren. De drie uitbrekers waren geen van allen veroordeeld wegens zware vergrypen. Zy waren veroordeeld voor het plegen van vermogensdelic ten. Een van hen zou over twee we ken in vryheid worden gesteld, de beide anderen zaten tydeiyk in het huis van bewaring in a fwachting van hun plaatsing in een inrichting. Dit als gevolg van hun veroordeling tot ter beschikkingstelling van de re gering. Fiat heeft als nieuw top model de Fiat 130 gelanceerd, die voor het eerst zal worden geëxpo seerd op de autotentoonstelling in Genève, die op 13 maart haar poorten opent. De Fiat 130 is de opvolger van de Fiat 2300, die vele jaren als vlaggeschip van de Turijnse fa brieken heeft gefungeerd. Fiat deelt mee, dat het een compacte wagen is, die niettemin plaats kan bieden aan 5/6 perso nen. De Fiat 130 roordt aangedre ven door een zescilinder 2Ï860 cc motor van 140 pk met twee bo venliggende nokkenassen. Als maximumsnelheid wordt opge geven 180 km per uur. Evenals de Fiat 125 en Fiat 125 heeft de Fiat 130 een conventio nele opbouw, d.w.z. een voorin- geplaatste motor met aandrijving op de achterwielen. Voor het ove rige heeft men bij de Fiat 130 de techniek op de voet gevolgd. In standaarduitvoering wordt de 130 met een automatische transmissie geleverd. De voorstoelen zijn niet alleen in voor- en achterwaartse rich ting verstelbaar, maar ook de hoogte van de stoel is regelbaar. 6.50 De fabeltjeskrant (NTS) 7 00 Journaal (NTS) 7.03 Scala: informatief programme (NTS) 7.30 Attentie voor sport, In kleur (NCRV) 8.00 Journaal (NTS) 8.20 YValdhausstrasse 20, Duits tv-spel (NCRV) 10.05 Gezond Gezin: programma over sexuele opvoeding van kinderen (NCRV) 10.30 Journaal (NTS) PARAMARIBO De Surinaam se gouverneur dr. J. Ferrier heeft met ingang van 3 maart „op de meest eervolle, wijze" ontslag ver leend aan premier J. A. Pengel als minister van Algemene Zaken, Bin nenlandse Zaken, en Financiën. Het ontslag werd donderdag door de premier aangevraagd, bovendien heeft de gouverneur informateur H. M. C. Bergen aangewezen als for mateur van een nieuw kabinet met de opdracht de ontbinding van het parlement te bevorderen en vervroeg de verkiezingen voor te bereiden. Een vooraanstaand lid van zyn party, de Nationale Party Suriname, voorspelde dat dit het einde was van Pengels 20-jarige politieke carrière, die hem op het hoogtepunt van zijn macht ten val bracht met een ogen- schyniyk klein en non-politiek inci dent als de staking van de Surinaam se onderwyskrachten. „Voor de party wordt het een jaar uithuilen", zei dit party lid, „en dan weer opbou wen". Uit betrouwbare bron wordt verder vernomen dat Arthur May, in eerde re berichten als waarschyniyke kan didaat genoemd, zich bereid heeft verklaard het premierschap van het nieuwe kabinet op zich te nemen. Hierdoor is het. zeer waarschyniyk geworden dat formateur Bergen het leiderschap van het nieuwe kabinet ten deel valt. Alle pogingen van de formateur zyn nu geconcentreerd op de samenstelling van een puur za ken-kabinet met niet-politieke leden. Vertalers heb ik nooit benyd, laat staan vertalers van televi sieondertitels. De laatste die ik dan daar weer van benyd, is de vertaler van „Frost op zondag" het amusementsprogramma dat de KRO zo terecht naar ons land heeft gehaald. De sketches van de stuk of acht tekstschry- vers (die dan ook wel voor een wekeiykse show zorgen) zyn al- tyd raak, niet in de laatste plaats overigens door de capa citeiten van de acteurs, wier ti ming. mimiek en stem beheer sing uit de kunst zyn. Maar we hadden het over de vertaler, die op een gegeven moment toen Fro6t enkele kin deruitspraken citeerde voor het probleem kwam te staan hoe hy de seksuele voorlichting aan een jongetje moest vertalen. De moeder van het jongetje vroeg: „weet Je wat testikels zyn?" En het jongetje antwoordde: „Ja. dat zyn die dingen die onder de neus van meneer Janssen hangen". Hoe dit te vertalen, zult u vragen. De vertaler kwam met deze knappe vondst: „Weet je wat geslachtsgemeenschap is?", vroeg de moeder en het kind antwoordde: „Ja. dat is een coöperatie van slagers". Even later verdiepte de ver taler een kindermondje nog. Een kind vroeg waar de kindertjes vandaan kwamen en zyn moe der zei, dat dit zo gebeurde als by kippen, die eieren legden. .Moet u dan ook grit eten?", vroeg het kind (grit is gemalen schelpen, zoals u weet, dat eier- leggende vogels nodig hebben), en de vertaler maakte ervan: „Moet u dan ook zaadjes eten?", wat dus dubbel zo leuk is. Op de ander» zender boog men zich, op instigatie van de Amerikaanse televisie, onder tussen in de rubriek Signale ment over „De Acteur". Er werd in dat programma afgeac- teerd, door mensen als Alec Guiness en Peter Buil, maar daar stonden de betogen van schryver Harold Pinter en ac teur Nicol Williamson (die we ook al eens zagen in het David Frost programma over de angst voor de dood) als winstpunten tegenover. ..Weg met de regisseur", was een harde kreet van Pinter, vol gens wie de regisseur een te grote machtspositie inneemt tussen de schryver en de ac teurs. Shaw werd geciteerd, die eens gezegd heeft: „Engeland zit met goede acteurs, maar slechts enkelen verspillen hun talenten op het toneel", maar mooier nog was het antwoord dat Paul Muni aan mensen placht te geven die hem vroe gen hoe hy het toch klaarspeel de zo goed te acteren- Hy deed dat op dezelfde ma nier, antwoordde hy dan, als zyn grootmoeder appeltaart bakte. Als ze zyn grootmoeder prezen en vroegen hoe ze dat deed, antwoordde zy altyd: ,Jk was myn handen, doe een schoon schort voor en ik bak een appeltaart". Over naar Nederland 1. Za terdag avondvertrouwde pro gramma's als „Eerste Man", ..Studio Anno" en Bomans in verre streken, alle drie van betrouwbare kwaliteit. Zondag avond een even vertrouwd pro gramma. .Maigret en de gang sters", een van de betere afle veringen. terwyi de voorgaande toch ook wel altyd uitstekend plachten te zyn. NB. (ADVERTENTIE) (Van onze correspondent) IJSSELSTEIN (GPD) Wild west-taferelen hebben in de nacht van zaterdag op zondag het tot de gemeente IJsselstein is zaterdag in een zieken- A iterdam aan haar verwon- j behorende gehucht Achthoven op I zijn kop gezet. Een 17-jarige Toegejuicht door 10.000 Duitse fans ESSEN (GPD) Bejubeld door 10000 uitgelaten sehlagerfans heeft Heintje zaterdagavond in de Gruga- halle in Essen voor de tweede maal een gouden leeuw van Radio Luxem burg gekregen. Chef-omroeper Frank (27) toen het festyn zyn hoogtepunt bereikte: „Ik weet niet wat ik moet zeggen Der gröszte Klei ne oder der Kleine Gröszte. In Duitsland. Oostenrijk en Zwitserland luisteren we dagelijks naar hem. Al- alleen in Holland zelf, daar schijnen wat moeilijkheden te zyn. Hoe dan ook: hier is-ie, Heintje aus Holland" De opeen gepropte massa op de tri bunes (reeds twee weken tevoren uitverkocht) gaf een daverend en langdurig applaus, terwyi buiten nog tweeduizend teleurgestelde fans woe dend tegen de deuren schopten en bonsden, omdat ze geen plaats had den kunnen bemachtigen. Tweemaal per jaar organiseren de Duitse uitzendingen van Radio Lu xemburg een groot hitparadefes- tyn. De luisteraars bepalen voor tweederde, een jury van vakmensen voor eenderde, wie er naar Essen mogen komen. De aanvoerders in de hitparade-iyston krygen een bron zen, zilveren of gouden leeuw. Kreeg Heintje in oktober 1968 deze onder scheiding voor „Zwei kleine Sternen" ditmaal viel hem de eer te beurt voor het lied „Heidschi Bumbeidschi' Niet eerder mocht Heintje zaterdag van het podium alvorens dit kas- en platensucces nogmaals ten beste was gegeven. Udo Jurgens, Peter Alexander en Freddy moesten het zaterdagavond met minder eremetaal stellen. Voor de laatste was er een bronzen leeuw (uitverkoren schlager: „Meine Welt, deine Welt"). Voor Jurgens en Alex ander een zilveren leeuw voor „Ma thilda" en „Komm und bedien dich". Aan het slot van de ruim vier uur durende, door omroepers en omroep- sters van Radio Luxemburg aange kondigde hitparade, gaven Freddy, Heintje. Udo Jurgens en Peter Alex ander een toegift. Een ongebruikeiy- ke: elk zong een succesnummer van de ander. straatmaker werd in zijn buik ge schoten. Zyn 42-jarige vader werd door een buiksteek met een stiletto geveld en na een woeste achtervolging in de richting Oudewater belandde "n per sonenauto na vyfmaal over de kop te zyn geslagen van een dyk in een greppel In die wagen zat de straatmaker, die door zyn 15-jarig zusje, haar 19- jarige vriend en de chauffeur een 18-jarige straatmaker uit Mastwyk, naar het rJc.-ziekenhuis Sint Jacobs- stichting in Oudewater zou worden gebracht. Twee van de inzittenden moesten ook in het ziekenhuis wor den opgenomen. Als verdachten van dit onheil zyn by verschillende korpsen van de ryks- politie in de omgeving IJsselstein ingesloten: een 22-jarige bewoner van een boot, een 29-jarige schilder uit Utrecht, een 26-jarige schilder, uit Utrecht en een zekere T„ van wie de Rykspolitie zondagavond verder nog geen gegevens had. Volgens de commandant van de rykspolitie in IJsselstein, is de oorzaak van de vechtparty „ergens een familievete tussen de bootbewoner en een fami lie". Naar zyn oordeel is het niet uitgesloten, dat leden van beide par tyen alcohol hadden gebruikt. De familie denkt echter heel an ders over de oorzaak De neergesto ken straatmaker verteldezondag.dat de eigenaar van de boot zaterdag avond met een kameraad omstreeks half twaalf de ruiten van een woon boot naast die van hem ingooide. Daarop zyn enkele familieleden naar buiten gerend. De bewoner van de boot zei toen. dat hy later in de nacht terug zou komen met een heleboel kameraden Hy noemde een aantal van dertig. Inderdaad kwam hy 's nachts om half vier terug en had drie assisten ten by zich. De straatmaker werd zonder pardon in zyn buik geschoten hetgeen de aanleiding tot een mas sale vechtparty werd. VOOR MAANDAG 3 MAART Hilversum 1. 402 m. AVRO: 18.00 Nws. 18.16 Radlojourn. 18.26 Ik verbind door. praatje. 18.30 Parade: strijdkrachtenprogram. 19.30 Nws. RVU: 10.35 Clharmerende cultuur door Tom Hoogland. NRU: 2C05 De werkende Jeugd wil ook wel eens wat: een discussie over vor mingswerk. 2080 Radio Blazersensem ble: seml-klass. muz. 21.00 Eiland der Reuzen: een Impressie van Bonaire. 2180 Vonken onder de as: serie pro gramma's over Nederl. volksverhalen en volksgebruiken. 22 DO Mensen - kerk - mensen: gespr. 22.20 Program, voor de blinden. 22.30 Nw6. 22.55 Jazz in aktle: The Don Ellis Big Band. 23.55 -24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. NCRV: 18.00 Stereo: Meisjeskoor met instrumentaal sextet (opn.). 18.19 Ultz. van de KVP. Kaarten op tafel. Een ultz. over politieke zaken die de aandacht verdienen 1880 Nws en weerpraatje. 18.46 Act. 19.05 Llterama radiokroniek over boeken, schrijvers en toneel. 1980 Muz. en dienst: infor matie over kerkl. en kerkmuz ln klank en geschrift. 19.50 Stereo: Metropole Ork.: amusementsmuziek. 20.10 Ste reo: Europese volkslied (gr 2085 Op de man ai. praatje 2080 Noordelijk Filharmonisch Ork. en 6ol.: mod en klass. muz. (21.00 Medische research ln Oost-Afrika, klankbeeld) 22.00 Ste reo: Lichte koorzang (gr). 2280 Avondoverdenking. 2280 Nws. 22 40 Tekens bi) de tfjd: cultureel program. 23.55-24.00 Nws. VOOR DINSDAG 4 MAART Hilversum 1. 402 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym nastiek. 7.20 Stereo: Lichte gram muz VPRO: 784 Deze dag. AVRO: 8.00 Nws. 8.11 Radlojourn 880 Stereo: Lichte gram muz, (8.30-8.33 De groen teman). 8.50 9.M| m 985 eeuwen en Renaissance (opn.) AVRO 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arb.vlt. (gr (11 DO-11 02 Nws). 1185 Stereo: L"^-"re jioui iuiu., o ou-o.oo I_T: kidcu- eman). 8.60 Morgenwijding NRU: >.00 Ultgebr. rep. of herh. NRÜ-progr. (85 Waterst. 9.40 Muz.. uit de Middel- PITTIG, MAAR TOCH LEKKER ZACHT Op Nederland 1 „Jones the Song", een show van de Engelse televisie met Tom Jones. Dusty Springfield en nog vele anderen. De show begint om 20.50 uur. Hierna (aanvang 21.45 uur) „Vracht ln blik", een Avro-documen- taire over de stormachtige ontwikke ling van het containertransport. Op Nederland TI „Waldhausstrasse 20". een dramatisch televisiespel van Duitse makeiy. Het verhaal speelt in Berhjn gedurende de twee de wereldoorlog. Aanvang 20.20 uur. Wielrennen De Franse renner Cyrllle Guimard heeft zondag de wedstryd Genua-Nlce gewonnen. Hy was in de eindsprint sneller dan zyn landgenoot Cattieur. De uitslag: 1. Guimard 207 kilome ter in 4 uur 44 minuten en 11 secon den. 2. Cattieu <Fra Op 57 seconden 3. Perrin <Fra> 4. Vasseur <Fra>, 5- Bellone (Fra.), 6. Harrison (Gbr.) 7. Anquetil (Fra.), 8. Poulldor (Fra.). Nederl. Hoorn kwartet: klass. en mod. muz 1185 Beursber. 12.00 Komt vrien den ln het ronde: progr. rondom het volkslied. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. Overheldsvoorl1289 Ultz. voor de landb. AVRO: 1289 Sportre- vue. 13.00 Nws. 13.11 Radlojourn. NRU 13.30 Spiegel van België: Muz. en nws van onze Zuiderburen 14.00 Rostrum of Composers 1968: Mod. muz. uit De nemarken (opn.). 14.30 Jazz uit het historisch archief (opn AVRO: 15.00 Stereo: De wereld van de opera: Der fllegende Hollander opera van Wag ner. met toelichting. 16.0C Nws. 16.02 Canta America: lichte muz. uit La tijns Amerika. 1680 Land der Muzen - kunstkroniek. 17,00 Stereo: Big Band Beat: Nederl Jazz Ork 1785 Jazz Spectrum 1785 Meded. Hilversum 2.298 m.— NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Het levend© woord. 7.15 Op het eerste gehoor: lich te muz. met nws. en act. 8.00 Nws. 8.11 Klass. en mod. gewijde muz. (opn en gr 8.30 Nws. 8 32 Stereo: Voor de hulsvr. (9.00-9.10 Gymn voor de huis vrouw). 985 Schoolradio. 10.00 Kantte keningen by het lijdensverhaal 'naar Mattheus lez 10.15 Hoogtepunten uit np*™ Lakme van Dell bes (gr 1180 Nws. 11.02 Voor de zieken 11.55 Meded KRO: 12.0C Van twaalf tot bouw; 12.30 Nws 12 41 Act13.00 Ra den maar... quiz). 14.00 Conclllepost- bus 14.05 Sdhoolradlo 14.30 Plzztcator muzikaal middagmagazine (16.00- 16.02 Nws.). Overheldsvoorl.: 17 00 Buren van de Nederl. Antillen. Spr r F j. van Wei KRO: 17.10 Voor de kinderen. Hilversum 3. 240 m. en FM VARA: 9 00 Nws. 9.02 Plaatjes voor de Pep (10.00 Nws 11.00 Nws. 11.08 Licht pL progr. (12.00 Nws 13 00 Nws ii„ v ÏKBT?; 8®?- Pl Progr (14 00 Nws 15.00 Nws. 15.03 Licht pl.progr 16.00 Nws 16.03-18 00 Mix; licht pl.- progr. (17 00-17.02 Nws W TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I „„NTS/NOT: 1C35-1150 Schooltelevisie NTS: 18.50 In kl.: De Fabeltjeskrant. NTS: 19 00 Journ. IKOR 'CVK/RKK: 19D7 Kenmerk: de wekelijkse inform. ™br over kerk en samenleving. KRO- 1982 De dwaze wereld van Tommy Cooper (Life with Cooper), TV-feullle- ï?n 30 00 Journ KRO- 20 20 In o ^lac,_k, ,uld Minstrel show 21.05 In kl Advocaat Judd. TV-feuille 2185 Vanavond ln Nieuwspoort. HIRO: 22 25 HIRO-Magazlne 2234- 22 45 Vanuit Nederl NTS 22 45-22.60 Journ. 23.00-23 30 Teleac: Noten en To nen (les 23 herh Nederland II, 298 m. .NTS: 1880 In kl.: De Fabeltjeskrant NTS: 19.00 Journ. 19.03 Kapitein Zep- iiio.uo rvcifjiitin cjCU- po6 TV-feullleton voor de Jeugd 19 28 Scala: Inform progr. NTS: 20 00 Jour naal. 20.20 Kleine Potjes hebben gro- niciuo ronra nenoen gro- tf oren (NTS) TV-feullleton 20.50 Denk-Beeld: Intern schakelprogr in terview met Franz Josef Strauss 21 40 £Pera£« Brandalarm, documentaire film 22.05 Verbinding met België De Adamo-Show 22 40-22 45 Journaal* Onder voorhehond: Apollo 9 Evtl tussen plm. 19.50-20.25 rep vla Early Bird van de vlucht van de Apollo 9. Het progr wordt dan als volgt gewlt- zlgd: plm 19 50-20.25 Apollo 9 olm 20 30 NTS-Joura plm 20 50 viel na potjes hebben grote oren TV feuille ton. De overige programma's schul- I ven allen plm. 80 min. op.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5