DE GAULLE NAAR VS Akkoord in Syrische machtsstrijd m Geen overdreven haast met akkoord VUUnJAARSBEURS GEBRUIKSGOEDEREN VAKBEURZEN FILM FOTO KARWEI MACROSHOP VERLICHTI Vietnam Strobreedte Bourbon - Parma geen Spaanse familie Studentenrellen in Rome en Kioto NIXON: Resultaat reis is vertrouwen Pro-Moskou staatsgreep in Praag voorkomen BIJ BOMBARDEMENT IN BIAFRA: MEER DAN 500 DODEN ONDERZOEK NAAR MASSA MOORDEN IN MIDDEN-JAVA LEIDSE AGENDA HAAGSE AGENDA Frans-Britse Concorde voor Thet eerst in de lucht 'Wwtm Begrafenis -O'; P* If PAGINA t LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 3 MAART 19BS ADVERTENTIE) OPENINGSTIJDEN ALLE BEURZEN VAKBEURS VERLICHTING werkdagen van 9 -18 uur maandag 3, dinsdag 4 en woensdag 5 mi '"ilil J VAKBEURS KARWEIvoordelige -toegangbiljetten ✓""v I A A - j~l dinsdag 4 maart óók van 18 - 22 uur W op de stations verkrijgbaar (Van 0712e correspondent Frank Onnen) PARIJS (GPD) Pas op de valreep bij zijn terugkeer naar Washington, waar hij gisteren, na een tweede oponthoud in Rome voor een audiëntie bij de Paus, weer arriveerde, heeft de Amerikaan se president Richard Nixon op het Parijse vliegveld de invitatie aan president De Gaulle bekendgemaakthem in de Verenigde Staten een tegenbezoek te komen brengen. In zijn even beknopte antwoord bings woorden, die niet correspondeer- den met de teksten die tevoren on der de Journalisten waren uitgedeeld. De verklaring van die afwijkingen luidde, dat de president van oordeel was. dat die tekst, die door één van zijn „negers" was geschreven en waarvan hij pas in het vliegtuig ken nis kon nemen, de lof van zijn gast heer een tikje te geestdriftig had be zongen. gaf het Franse staatshoofd te ken nen dat hij de uitnodiging graag zou aanvaarden. Of de president ziji; collega-ambtgenoot in januari of fe bruari volgend Jaar opnieuw ont moeten zal. is nog niet bekend, maar overdreven haast schijnen de beide staatslieden voor een nieuw treffer in elk geval niet te hebben. Niettemin schijnt dat komende te genbezoek, waai-van de aankondiging als klap op de vuurpijl van het twee daagse verblijf in Parijs moest die nen, wel de tastbaarste vrucht te zijn geweest van de tien uien die de beide staatsheden met converseren hebben doorgebracht.. In Franse politieke kringen, de Amerikaanse president ontving even eens verscheidene partijleiders, on der wie de socialist Mollet, journa listen en parlementsleden heeft Richard Nixon een zeer bevredigende pers gehad. Men heeft zijn discretie en zijn diplomatieke optreden ge waardeerd, waarbij alleen enige stof is opgewaaid over zijn eerste beg roe- eenstemmigheid tussen Parijs er. Washington bleek te bestaan, zou Nixon nu weer enige stoom hebben afgeblazen. Ook hier zullen de Amerikanen zich met extreme voorzichtigheid ge dragen en Nixon moet De Gaulle te verstaan hebben gegeven, dat een akkoord met de Russen hem nood zakelijk geleek, alvorens gevieren, en dus begeleid door Britten en Fran sen. de klim tocht naar een topocn- ferentie te ondernemen. MADRID (AFP) Volgens de Spaanse regering zijn de leden van de koninklijke familie van Bourbon- Parma geen Spanjaarden. In een schriftelijk antwoord op vragen van vier carlistische afgevaardigden in het parlement zegt de regering, dat Prins Xavier de Bourbon-Parma „bij talloze gelegenheden handelde en sprak als een Fransman". „Prins Carel Hugo is een Franse staatsbur ger, die zijn militaire dienst vervulde i in Frankrijk, waar hij in 1952 tot on- Ten aanzien van staatkundige in- ziohten en concepties schijnen gast en gastheer elkaar weinig strobreed ten te hebben toegegeven. Aan hei conflict tussen Israël en de Arabi- sahe landen, waarbij de beide staats lieden zich praktisch ieder in deTriTratótiid be- militaire dienst verrolde in het Amerikaan» zowel al. het de gesprekken wel de meeste tijd De m Prantn,k hH lqs, Frans, kamp hft er wf| OTK eens dat de gesprekken tussen de Voor de Spaanse regering is de I Bij de Vietnamoorlog, waarover I Richard Nixon ook nog met de Ame- I n ka arise ambassadeur Caibot Lodge en de Zuidvietnamese generaal Ky i heeft gesproken, hebben de beide presidenten niet erg lang stilgestaan. Er waren aanwijzingen, dat Nixons bezoek aan Parijs waar hij met Ame- rikaanse en Vietnamese onderhande- laars heeft gesproken, een nieuw Amerikaans initiatief ten gevolge zou hebben. Dit initiatief zou dan de hulde besprekingen uit het slop moeten halen. Het initiatief zal, wan neer het komt, echter hoogstwaar schijnlijk gebaseerd zijn op voorstel len voor een wederzijdse inkrimping van de militaire inspanning, aldus de woordvoerders, en daarom moet de eerste tijd niet gerekend worden op grote vorderingen bij de bespre kingen. De zinspeling op de nieuwe voor stellen was afkomstig van vice-pre sident Ky, coördinator van de Zuid vietnamese delegatie naar de bespre kingen. steed sorter dat enire toenadering der.luitenani werd Zvomf geregistreerd kon worden. Zelfs in- zake een conferentie over het Mid- DAMASCUS (AP, Reuter, AFPi Volgens diplomatieke kringen in de Syrische hoofdstad is er een overeenkomst gesloten tussen de afgezette Syrische leiders en de nieuwe machthebber, de voormalig minister van Defensie Al-Assad. den-Oosten tussen de vier grote carlistische tak die aanspraak op de mogendheden, waarover eindelijk j troon maakte, in 1936 uitgestorven met de dood van Prins Alfonso. De huidige pretendenten Xavier en Ca rel Hugo zullen dus gc-en recht op de troon hebben, aldus het antwoord, twee staatshoofden zich in een kli maat van grote openhartigheid, vriendschap en vertrouwen voltrok ken hebben, maar dat die drie kwa liteiten tezamen, desalniettemin een voorlopig akkoord inzake de Atlan tische samenwerking of het monc- dat tenslotte zegt, dat de tegen detaire vraagstuk nog lang niet onder 1 familie De Bourbon-Parma genomen j direct handbereik gebracht hebben. maatregelen niet kunnen vooruitlo- j Dit blijkt wel uit de omstandigheid, pen op het uiteindelijk besluit van j 024 beide staashoofden nog een jaar I generaal Franco inzake de troonop- I ^ien wachen alvorens elkaar op- volging. Generaal Franco heeft het I nieuw ontmoeten, recht een opvolger aan te wijzen. j Intussen is Prinse Irene gisteroch tend met onbekende bestemming uit de Spaanse hoofdstad vertrokken. Het vermoeden bestaat, dat haar vertrek te maken heeft met boven staande verklaring, al bestaat ook de mogelijkheid, dat zij zich op weg be vindt naar Lech in Ooc'tenrijk, waar I vrijwel de gehele Nederlandse ko- i ninklijke familie een wintersportva- kantie zal doorbrengen. Voorts zijn er geruchten geweest dat Prins Carel I Ilugo en Prinses Irene zich zouden I vestigen op een groot landgoed van de familie Bourbon-Parma in Oos tenrijk. Generaal AI-Assad, die de regerende Baas-leiders onder wie president Atassi en generaal Jadid opzij heeft geschoven, zou er mee akkoord zijn gegaan dat dezer dagen op een par tijcongres over meningsverschillen zal worden gesproken. Veel zal dit echter aan de machts verhoudingen in Syrië niet meer ver anderen. De geweldloze staatsgreep in Syrië die de minister van Defensie, gene raal Hafez Al-Assad zaterdag, aan de macht heeft gebracht, maakt het waarschijnlijk dat Syrië een wat ge matigder koers zal gaan varen. De regering van de afgezette president Al-Atassi, die zich overigens wel op vrije voeten bevindt, was de exponent van de uiterste linkervleugel van de socialistische Baas-partij. Berichten over arrestaties op grote schaal zou den overdreven zijn, al bevinden zich wel enige burgerlijke leiders in hech tenis. Assad heeft een ultimatum aan het bestuur van de Baas-partij gesteld om de Russische inmenging in Sy rische aangelegenheden te beperken. Verder eist hij: Gretsjko in India Maarschalk Gretsjko, de Russische minister van- Defensie, is gisteren in Nieuw Delhi aangekomen voor een bezoek van een week aan India. De Indiase minister van Defensie, Swaran Singh, begroette hem op het vliegveld, tezamen met de stafchefs van het Indiase leger, de marine en de luchtmacht. Canadese minister over Robben jacht De Canadese minister van Visserij, Davis, heeft de pelsverwer- kende industrie in zijn land gewaar schuwd dat de robbenjacht in 1970 verboden zal worden als de regels met betrekking tot de wijze van do den dit Jaar niet in acht worden ge nomen. In brieven aan diverse bedrij ven wees Davis op „de zeer grote hoeveelheid kritiek" die de afgelopen Jaren over Canada is uitgestort naar aanleiding van de wreedheden bij de jacht op jonge zeehonden. KIOTO AP AFP i - Een politiemacht van ongeveer 4000 man heeft zater dag de universiteit van Rome bestormd om een einde te maken aan de bezetting door de studenten. Tot hun grote verbazing vonden zij temidden van gebroken stoelen en ta fels, loden pijpen en stenen, slechts 20 slapende jongelui. De anderen waren de nacht eerder in het geheim vertrokken. Acht „studenten" werden gearresteerd. Een van hen slechts was student. De jongelui hadden de universiteit begin dit jaar bezet. De rector sloot de universiteit verleden week. De politie schat de schade aan het gebouw en interieur op bijna een half miljoen gulden. Banken en stoe len waren vernield, telefoons waren van de muren gerukt terwijl vuilnis over de gehele vloer lag verspreid. Honderden leuzen waren op de mu ren gekalkt. Bij gevechten tussen 2300 politie mannen en ongeveer 3000 uiterst links georiënteerde studenten van de universiteit van de Japanse stad Kioto zijn 180 gewonden geval len. De betogers verzetten zich tegen toelatingsexamens. De politie heeft stukken van stalen buizen, benzine bommen en andere „wapens" van de 6tudenten, die in universitaire loka len waren opgeslagen, in beslag ge nomen. WASHINGTON (AP. Reuter) Nixon is in Washington met pracht en praal ontvangen. De hele regering was uitgetrokken om hem te ontvangen. Vice-pre sident Spiro D. Agnew gleed uit op de landingsbaan, waar hij met Nixon de erewacht zou in specteren. HU viel op zijn neus. Een agent van de veiligheids dienst hielp Agnew weer op de been. Het bleek, dat hij een bloedneus had opgelopen. Nixon zei in een korte toespraak, dat het resultaat van zUn achtdaag se reis naar vijf Europese hoofd steden kan worden samengevat in de woorden „nieuw vertrou wen". Er is een nieuw vertrouwen van de Europeanen in hen zelf, voortkomend uit htm econo misch en politiek herstel. Er is een nieuw vertrouwen in Ameri ka door hun gevoel „dat er open communicatie-kanalen en een nieuwe geest van overleg met de Verenigde Staten zijn". Toen hij door de straten van de Europese hoofdsteden reed, zei Nixon te hebben gevoeld dat „het gehele Amerikaanse volk werd gegroet door het Europese volk". Zowel de Amerikaanse pers als de politici noemen Nixons reis een nagenoeg onberispelijk de buut. De besprekingen met pre sident De Gaulle worden als het grootste succes beschouwd. j LONDEN (AFP) Volgens het En j gelse zondagsblad „Observer"' is het slechts aan het bijzonder waardig i optreden van de Praagse bevolking te danken dat het tijdens de begrafenis van de student Jan Palach op 25 ja nuari j.l. niet tot een pro-Russische staatsgreep in Tsjecho-Slowakije is gekomen. Het blad beweert over inlichtingen te beschikken dat de samenzweerders, onder het voorwendsel van verwachte ongeregeldheden tijdens de begrafe- nis van de door zelfverbranding om j het leven gekomen student, met me deweten van de Russen een'„revolu tionaire arbeiders- en boerenrege- ring" hadden willen vormen onder leiding van Alois Indra Partijleider Doebtsek had moeten worden ver vangen door Drahomir Kolder, een gunsteling van de leiders in het Kremlin, die thans Tsjechoslowaaks ambassadeur in Sofia is. Volgens de „Observer" bestaat er I nog steeds gevaar voor een staats- greep door de groep Moskou-aanhan gers, die weliswaar een zeer klein j deel van de bevolking vormt, maar i zeer goed georganiseerd en machtig I is. De groep geniet vooral steun in de contra-spionage-dienst, die con- contacten met üe Russen onderhoudt. TILSENREUTH Tsjecho-Slowakije heeft de West- duitse Bondsrepubliek de uitlevering verzocht van drie jonge mannen van 18 tot 20 jaar die vrijdag naar West- Duitsland zijn gevlucht en daar po litiek asiel hebben verzocht. OEMOEAHIA (AFP) Vijf hon derdnegen mensen zijn om het leven gekomen ein ruim 400 werden ge wond bij het bombardement op de markt van 't Biafraamse dorp Ozoe- Abam. woensdag uitgevoerd door een toestel van de federale Nigeriaanse luchtmacht. Dit staat in een Bia- fraans regeringscommuniciué. zater dag uitgegeven in Oemoeahia. Doodvonnisen in Irak Van di plomatieke zijde bij de Verenigde Na ties is zaterdag vernomen dat in Irak zeven mannen, onder wie twee of drie joden, ter dood zijn veroordeeld tijdens een nieuw spionageproces. Zij zouden morgenochtend worden te rechtgesteld. De veroordeelden zou den allen schuldig zijn bevonden aan spionage voor Israël, het Zionis me en het imperialisme. DJAKARTA (ANP) Een com missie van onderzoek zal ter plaatse berichten verifiëren, volgens welke 2 k 3.000 mensen, die tot de commu nistische partij behoorden, in het dis trict Poerwodadi in Midden-Jawa zouden zijn vermoord. Dit heeft een woordvoerder van het leger meege deeld. Tegen de militairen, van wie deelneming aan deze massamoord maatregelen worden genomen, want zou worden bewezen, zullen strenge „het opperbevel hecht geen goedkeu ring aan illegaal optreden tegen ge vangenen". Zulderkerk. Concert MIJ voor Toor, kunst. Planoduo Alfons en Alyos Kot tarsky. 8 uur nam. DINSDAG Filmzaal Academie (Museum va Oudheden)Spr. mevr. M. Th. Ullet de Schooten over de ruïnes van Pé sargade. 8 uur nam. Diamantplein 27Bahai-gespreki avond 8 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal) Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 7 8 uur nam. Jeugdhuis (Breestraat 19): Spreekuu Chr. Emigratie-centrale. 7-8 uur nan StadsgehoorzaalToonkunstkoor me Theodora van Handel. 8 uur nam. Zijlsingel 2: Volle Evangelie-zendlni Spr. dhr. J. Zijlstra. 8 uur nam. WOENSDAG Bevrijdingskerk Montgomervstraat Bevolkingsonderzoek t.b.c. 9-12 uui voorm. en 2-4.30 uur nam. Gravensteen (Pleterskerkhol) :Open- baar college. Prof. mr. H. J. Hofstn over „De goede trouw ln de verhou ding tussen belastingplichtige en be lastingadministratle". 7.45 uur nam. Ons Centrum (Hoolgractht 84)Leid- se Esperantistenvereniging „Pacen". uur nam. Schouwburg K. en neellm Dlckicht Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Ne derlandse Comedie: ,,De Spaanse Bra bander" van G. A. Bredero. Kon. Schouwburg, 20 15 uur: Nieuw Rotterdams Toneel: „De onbekende soldaat en zijn vrouw" van Peter Us tinov. WOENSDAG landse Comedie Bertolt Brecht. Diligentla. 20.15 uur gitaar. hulsleraar" van Narclso Yepes, voorbereiding voor de oorlog met Israël en een versterking van het oostelijk front: nauwere betrekkingen met het aangrenzende Irak. dat bestuurd wordt door een vleugel van Baas-partij welke gekant is tegen de oude Syrische leiders; grotere militaire samenwerking met de andere Arabische staten; de terugkeer van luitenant-gene raal Amin Hafez, de vroegere president van Syrië die in 1966 werd afgezet en die in balling schap in Bagdad woont; grotere steun aan de Arabische guerrillastrijders in hun strijd te gen Israël. Aangenomen wordt dat een groot gedeelte van het leger en dé lucht macht achter Assad staat. De machtsstrijd leek gisteren een dramatische wending te nemen In de eerste plaats door de dood van het hoofd der geheime politie kolonel Joendi en de verschijning van twee afgezette leiders op Joendi's begrafe nis. Het laatste zou er op duiden dat Al Assad er nog niet geheel in ge slaagd is om de macht over te nemen. Radio Damascus maakte gisteren bekend, dat kolonel Joendi. hoofd van de Syrische inlichtingendienst, gisteren bij het aanbreken van de Al-Assad belde toen een vriend op. Kort daar na heeft hij zich een kogel door het hoofd geschoten. Joendi ls een sterke bondgenoot ge- de i weest van de afgezette president Atassi en generaal Jadid, de sterke man achter de heersende socialis tische Baas-partij. Atassi en Jadid verschenen giste ren om twaalf uur officee'l op de be grafenis van Joendi. Het was hun eerste optreden in het openbaar sinds de staatsgreep. Samen met ex-premier Zajen, ook bondgenoot van Jadid, re den zij in de officiële presidentiële auto vooraan in de stoet door de straten van Damascus. Het stoffelijk overschot van Joendi werd in een witte ziekenauto vervoerd. Al-Assad was niet in de begrafenisstoet die de ziekenauto naar de buitenwijken van de stad volgde. Vandaar werd Joendi naar zijn geboorteplaats Salaja in centraal-Syrië gebracht om daar te worden begraven. Zijn familie woon de de begrafenis niet bij. Alleen in het noorden van Syrië zou verzet zijn gepleegd tegen de staatsgreep. De ministers van Bin nenlandse en Buitenlandse Zaken hebben gepoogd de boeren en arbei- dag was gestorven. Joendi zou zater- I ders in dit gebied te mobiliseren en pSjpiljgl^ Li dag woedend uit een verhitte verga dering van het partijbestuur zijn weggelopen. Hij ging naar zijn bu reau om zijn zaken te regelen en op te laten trekken naar Aleppo Hun poging werd. echter verijdeld en beide mcunnen werden aangehouden en ontwapend. PARIJS (GPD) Nadat de hoogspanning, na een lange serie van orders en tegenorders tengevolge der meteorologische omstandig heden, gisteren in de vroege namiddag zijn nauwelijks meer te ver dragen toppunt had bereikt, heeft het Frans-Engelse supersonische reuzenvliegtuigde Concorde, boven het vliegveld van Toulouse zijn vuurdoop tenslotte toch nog mogen beleven. Met die wedstrijd heb ben de Fransen tevens de wedstrijd tegen de klok van de Engelsen gewonnen, ivant de eerste vlucht van het Britse proefexemplaar. 002 geheten, kan pas voor een veel later tijdstip worden venvacht. De Engelse minister van Luchtvaart heeft zijn Franse collega niettemin sportief gefeliciteerd met deze prestatie, die een nieuwe mijlpaal in de luchtvaart markeert. O.: Modern To- der Stadte var Brecht 8 uur nam. Stadhuis trouwkamer)Spreekuui sociale raadsvrouw 4-6 uur nam. DONDERDAG Stadsgehoorzaal: K. en O. Residen tie Orkest o.l.v. Willem van Otterloo, soliste Oralia Dominquez (mezzo so praan). 8 uur nam. Bevrij di ngskerk Montgomerystraat Bevolkingsonderzoek t-b.c. 9-12 uui voorm. en 2-4.30 uur nam. Gebouw Chr. Soc. Belangen: Lelds« Ohr. Besturenbond. Spr. dhr. W. Zwik- ker over „De sociale leefbaarheid van onze stad". 8 uur nam. Kantine Royal M B. (Rooseveltstr, 20)Contactavond „De Natuurvriend" 8 uur nam. Kon. Schouwburg. 20.15 uur: Haag se Comedie: ,,D© humorist" van John Osborne. Diligentla, 20.15 uur: Ned. Kameror kest m.m.v. Peter Pears, piano. BIOSCOPEN Camera: .Romeo en Julia", 14 Jr. Dag. beh. wo. 2,30, 7 en 9.30. Zond. 4.30, 7 en 9.30, Do., vr. en zat, nacfctvoor- stelling: „Nazarln", 18 Jr.. 24 uur. Zo en wo-mid. „Wlnnetou, het grote op perhoofd", al. 14.30. Lldo: „De grote stilte". 18 Jr Dag. 2.30, 7 en 9.15. Zond. ook 4.45. Luxor: „Mysterie ln triplo", 18 jr. Dag. 2.30. 7 en 9.15. Zond. ook 4.45. Studio: „The graduate", 18 Jr. Dag. 2.30. 7 en 9.15. Zond. ook 4.45. Rex: „Vlva DJango", 18 Jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15. Zond. ook 4.45. Vr. en zat. nachtvoorstelling: „The collector". 18 Jr.. 23.30 uur. Trianon: „Met zes wordt 't hommeles", a.l. Dag. 2.30, 7 en 9.16. zond. ook 4.30, TENTOONSTELLINGEN De Lakenhal. Dag. 10—5 uur; zond. 16 uur Rijksmuseum van Oudheden (Ra penburg 28): Werkd. 10 uur voorm. - 5 uur nam.; zond. 15 uur nam. Rijksmuseum voor volkenkunde: (Steenstraat 1) dag. 10—6 u.; 'szon dags 16 uur nam. Rijksmuseum voor de geschiedenis der natuurwetenschappen. Dag. 104 uur. zond. 14 uur. Ned.-Legermuseum: Geopend maan dag tot en met vrijdag 9 uur voorm. 5 u. nam., zon. en feestdagen 15 uur nam. Sted. Museum „De Lakenhal" ten toonstelling van beet verzorgde boeken (t/m 10 maart). Kunstzaal Heuff (Wassenaar) Schil derijen Adrian Stahlecker, maandags t/ m zaterdag van 10-5 uur (bovendien dinsdagsavonds van 8-10 uur) (t/m 5 maart). Gonk. Korte Dlefsteeg 4: grafisch werk van Thomasen (tot 20 maart). Academiegebouw: pentekeningen en houtsculpturen van Georges Fransen (Tot en met 28 maart). AVOND- EN NACHTDIENST APOTHEKEN TE LEIDEN Geopend voor spoedeisende gevallen: apotheek D. C. Kok. Rapenburg 9, tel. 24807. Apotheek R. van Breest Smal- lenburg te Leiderdorp en Apotheek Voorschoten zijn de gehele week ge opend. WEERRAPPORTEN Van hedenmorgen 7 uur. a P i E CS s X a W to ts E a Amsterdam zw. bew. 5 2 0,1 Pe Bilt zw. bew. 6 2 0 Deelen zw. bew. 6 1 0 Eelde zw. bew. 4 -2 0 Eindhoven zw. bew. 7 3 0,4 Den Helder zw. bew. 2 0 0 Twente zw. bew. 7 0 0 Vlissingen mist 4 2 3 Zuid Limburg zw. bew. 7 3 1 Luchth. R'dam zw. bew. 6 2 0 1 Aberdeen licht bew. 4 -2 0 Athene zw. bew. 9 0 Barcelona geheel bew. 15 9 2 Berlijn onbewolkt 3 -0 0 Bordeaux licht bew. 13 5 4 Brussel geheel bew. 5 2 1 Frankfort zw. bew. 9 1 0 Geneve mist 10 -2 0 Grenoble half bew. 14 4 0 Helsinki onbew. -4 -21 0 Innsbruck on bew. 12 -4 0 Kopenhagen onbew. 0 -5 0 Lissabon licht bew. 7 0 Locarno zw. bew. 9 1 0 Londen geh. bew. 3 -2 0 I.uxemburg zw. bew. 6 1 0.1 Madrid licht bew. 11 -1 10 Malaga zw. bew. 14 10 6 Mallorca licht bew. 16 8 0 München geh. bew. 2 -2 0 Nice egen 12 8 0.3 Oslo mist -2 -18 0 Parijs regen 7 3 0 4 Rome geh. bew. 14 10 1 Stockholm mist -4 -15 0 Wenen regen 2 -2 0.1 Zürich geh. bew. 4 -1 0

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 2