'Kijk-Kijk' is 'n goed amusementsprogramma 'Heksensabbat Boudewijn de Groot Presentator Kees van Maasdam: Concordiaconcert in Noordwijkerliout OOK VANDAAG, MORGEN EN ZONDAG en gióteren VRIJDAG 28 FEBRUARI 1969 LE1DSCH DAGBLAD PAGINA 5 Op Nederland 1 (aanvang negen uur) de eerste aflevering van ..Rust noch duur", een door Guus Vleugel geschreven stripverhaal. Aan deze uitzending werken mee Jasperine de Jong. Silvia de Leur. Eric Herfst. Adèle Bloemendaal en Ben Aerden. Op Nederland 2 (aanvang tien over tien) ,31ikopener". een programma vol onvermoede aspecten van kunst en cultuur. KEES VAN MAASDAM zalig die reacties NEDERLAND I (Van onze r.t.v.-medewerkster) AMSTERDAM (GPD) Een van die verrukkelijke uitschie ters van de N.C.R.V.-televisie is het programma „Kijk-Kijk". Het wordt gemaakt door Jan Fillekers (van „Farce Majeure") en regisseur Ruud Kiers. De presentatie is in handen van Kees van Maasdam, de man die zijn sporen in het radio- en t.v.- bedrijf al rijkelijk heeft verdiend, maar bij de t.v. altijd aan de andere kant heeft gezeten: namelijk in het produktievlak. „Het is mij voor altijd weer een enorme gein om „Kijk-Kijk" te doen. In de eerste plaats omdat het een verrukkelijk programma is en in de tweede plaats omdat ik dan de re sultaten van alle stukken film zie, bij het maken waarvan ik niet of nauwelijks betrokken ben. Als we dan eenmaal de mensen die aan het programma op de een of andere manier hebben meegewerkt in de zaal hebben, dan is het zalig om hun reacties te zien. Ruud Kiers probeert die reacties zoveel mogelijk te vangen. Allemaal mensen die naar zichzelf zitten te kijken en dan denken: dat ben ik ge weest. Er soms om lachen, soms ook helemaal verlegen worden. Dat is iets geweldigs. Mijn aandeel in „Kijk-Kijk" is vrij beperkt. Ik pre senteer dit programma en verder doe ik myn uiterste best om by de mensen met tips aan te komen. Jan en Ruud duiken er vaak in, al moet ik zeggen dat ze een over vloed aan onderwerpen hebben. Als betrekkelijke buitenstaander denk ik weieens: had dit niet iets korter en dat niet iets langer gekund, maar dat is allemaal zeer betrekkelijk daar kom je nooit uit. evenmin als uit de volgorde. Je blyft twijfelen Neem nou de laatste keer bijvoor beeld: na die man uit de feestartike lenwinkel kwam daar ineens dat mannetje met dat schetsje heel geweldig in zijn soort, maar het sloeg dood. ook al zat dit verhaal vol heerlijke ouderwetse opmerkin gen. Reacties Wat moet je dan doen? Dat man netje eerder plaatsen? Hy was toch eigenlijk aan de andere kant een lo gisch vervolg op die feestneuzenme- neer. De reactie van de mensen in de zaal is nooit te peilen. Soms is iets niets in je gedachten, maar wie schetst dan je verbazing als iets plotseling geweldig door de zaal wordt opgepikt. Wat ik het leuke van dit programma vind is dit: heb je een gewoon programma, dan heb je het idee dat het ergens achter de camera's weggaat je ziet geen directe reatcie. Maar bij „Kijk-Kijk" zit als het ware de doorsnee kijker zelf in de studio. Je ziet gelyk hoe die reageert en dat is het dankbare ervan. Waar ik In het begin erg veel last van had was dit: vroeger produ ceerde en regisseerde ik program ma's by radio en televisie en dan ineens kom je na jaren zelf met je kop voor dat kastje te zitten. Je kent al die kameremannen en geluids mensen en je kent ook hun ergernis als er iets mis gaat. als door jouw fout het hele circus ineens twintig minuten moet stilstaan. In een vrye presentatie is dat misschien allemaal niet zo erg. maar hier kan dat niet. Alles hangt van vaste afspraken aan elkaar. Gaat er dan iets mis, dan zie je ineens die collega's van een paar jaar geleden naar je ky- ken op de manier zoals ik vroeger kleine beginnelingen in het vak aan keek Op zo'n moment staat dan het j water in m'n handen. Kinderachtig misschien en het wordt nu ook wel wat minder, maar nog steeds heb ik dat tijdens de op name. Bovendien ben ik dan wel zo (jdel, dat ik opzichte van die mensen die daar in de zaal zitten, niet een fout wil maken. Directe radio-uitzendinge doen me niets, daar kan alles rustig Leidenaar Bart Distelvelt debuteerde NOORDWIJKERHOUT „Con cordia" in Noordwykerhout heeft vele vrienden verworven, verrassend groot was de opkomst in zaal „Bra- ma" Henri Welbooren had voor het optreden van zyn koor een aller keurigst programma samengesteld dat. mocht het al in tweemaal Mendelssohn door de contrapunti- sche zétting iets zwaar zyn geble ken het cachet bezat van smaak en classiciteit. Concordia leed jarenlang aan le dengebrek. Die crisis is overwonnen. Een derde van de nu opgetreden twee dozijn is nieuweling met geen of met geringe podiumervaring. In kort bestek heeft de dirigent hier aan scholing of herscholing moeten ar beiden. Bij de komende uitbouw en ontwikkeling zal het misschien ook zo worden, dat geen individueel her kenbare stemmen meer overblijven. De geest in dit koor lykt er een van onmiskenbare gewilligheid en van onvoorwaardelijk vertrouwen in de leiding. Mendelssohn's „Geistliches Lied" vergt de solistische medewerking van een mezzo en de Hymne „Hor mein Bitten" die van een sopraan. Hier voor hadden zich mevrouw Smits- Horst en mevrouw de Raad-Van Rossum ingezet. Twee amatrices. die eveneens van het podium te leren hebben wat men daadwerkelijk te geven heeft. De dichterlijke bewe ging in haar Lied heeft mevrouw Smits mooi aangevoeld, zij heeft daarnaast vocaal begrip getoond en een welvoorbereid en verzorgd no tenbeeld geschonken. De sopraan mag zich verheugen in goed zittende tonen in de middenligging. Hoger liggend verminderde de gaafheid. Het lukte vrij aardig om de gelijk tijdige koorzang in het verloop van de Hymne te overstralen. Een derde solist stelde meer een direct probleem. De Leidenaar Bart Distervelt. een debuterende nauwe lijks 20-jarige lichte lyrische tenor. Het begrip amateur valt bij hem weg. omdat in elk gezongen stuk het spe cifiek eigen voordrachtspatroon „stimmlich" zich aandient De te ne men richting is daarom duidelijk. Maar technische voleinding op dit vlak vergt lange harde studiejaren Eenmaal vergevorderd lijken toch nog vaak laatste obstakels de stekels van onneembaarheid in zich te ber gen. Timbre en karakter van de stemsoort wyzen op voorbeschikking Een tweede optreden zou het beeld stellig onder scherpere belich ting brengen. Nu is het nog zo. dat de hoge tonen bij stemuitzetting iets minder edels krijgen door verzwak king van de goudechte zuiverheid. Distelvelt zong Haydn-aria's en tenorsoli van Mattei en Künnecke. Bovendien de solo van Mozart's Wel- tall-kantate. waarin het koor een verhoogde homogeniteit aan de dag legde, welke o.m. in het Chor der Landleute van Smetana nog verster king vond door stijgende sonoriteit en zin voor blyheid. Ten laatste tracteerde Concordia op operette fragmenten van Nicolai en Le- har. Welbooren begeleidde Distelvelt op de vleugel en Reggy Meyler de overigen en beide deden dat met 'n weldadige en fyne aanslag. Kees Verhoef Twee van de „heksen" die gisteren al dansend luister bij zetten aan de presentatie van Boudewijn de Groots nieuwe grammofoonplaat. in elkaar storten zonder dat. ik er nerveus van word. Dat is uiteraard een kwestie van routine, maar by de televisie heb ik nog steeds die routi ne niet opgedaan, want één keer in de vier weken is daarvoor kennelyk onvoldoende. Het geweldige van „Kyk-Kyk" vind ik dat Ruud Kiers en Jan Fillekers die typische televisieformule gevon den hebben. De Corry Brokken-show is de mensen uit de huiskamer mee nemen naar een imitatie-club. de Perry Como-show is de mensen mee nemen naar een theater. Maar „Kijk- Kijk" is nou precies die formule en dat vind ik het knappe van de zaak voor echte huiskamertelevi sie. Die serie met die kunstjes bij voorbeeld. Dat is toch groots. Neem nou bijvoorbeeld dat geval van die oude verpleegster van in de zeventig. Ik kan me zo goed die trots van vrouw voorstellen waarmee ze voor de camera laat zien dat ze haar gro te teen nog aan haar mond kan bren gen. Misschien is het een beetje over dreven van me. maar zoiets vind ik ontroerend. Daar zit dan een echt mens. In een zaal wordt zoiets een giller, in de huiskamer brengt het als privébelevenis de lach, de ver tedering en al die andere vormen plezier over, zonder dat het belache lijk wordt. Kiers en Fillekers doen dit pro gramma met een bepaald geweten. Op een gegeven moment namen ze het onderwerp dierenkerkhof by de kop, waaraan de ene kant een vrouw by was, waarvan je zei: dit is by na overdreven. Die vrouw haar huisdier was al drie jaar dood en ze kon er toch nog niet na al die tyd toe komen een nieuw huisdier te ne men nou. een weduwe hertrouwt over het algemeen sneller. Ze heb ben zich werkelijk afgevraagd of dit er in kon. Aan de andere kant ech ter werd het verhaal van deze vrouw zo volkomen in balans ge bracht door die beheerster van dat kerkhofje met haar dolle verhaal over een radio die in oorlogstijd als hondelijkje begraven werd en na de oorlog ogenblikkelyk weer werd op gegraven. Maar tot het laatste mo ment hebben die jongens nog ge twijfeld of dit onderwerp er wel in kon blijven. Het knappe van „Kyk-Kyk" is dit: Je schept hier leuke situaties zon der ze van tevoren als schets ge schreven te hebben. Het is trou wens ook een menselijk programma. Dat bleek de laatste keer bijvoor beeld uit het verhaal van die feest artikelenverkoper die man die ge woon een teruggang in zijn handel ontdekt en dan toch een stukje grief kwijt wil. Hy zegt op een bepaald moment namelijk dat klanten die zijn winkel binnenkomen om iets te kopen, altijd zeggen: wat kost die rommel ze zeggen nooit: wat kost dat ding. Ik kan me dat zo voorstellen, die grief van die man. Die man leeft op de handel, die heeft er een gezin op grootgebracht. Nog maals: dat ontroert me. Glimlach Daarom ben ik zo blij dat ik by dit programma betrokken ben, dat ik het mag presenteren. Ook dat klinkt weer overdreven, zo op de manier van: wie ben ik dat ik dit doen mag. maai- je begrypt wel wat ik bedoel. Niemand gaat in „Kijk- Kijk" opzettelijk af. We bezien al leen het dagelijks leven met een glimlach. Het is gewoon, vind ik. een erg goed amusementsprogram ma. Er is jaar en dag gepraat over de hoepla-versie, waarin Clinge Doo- renbos in alle eer en deugd afging. Zoiets gebeurt in „Kijk-Kijk" niet Kijk. dat vond ik een misbruik ma ken van de goede trouw van iemand. Je gaat met de mensen praten, we ontlokken vaak heel eerlijke ant woorden door onverwachte vragen te stellen, maar we zyn ook zo eer- lyk om te wikken en te wegen of het kan en de mensen by hun eigen pro gramma te halen. Als je nou aan de ene kant de se rieuze uitzendingen uit de Eerste en Tweede Kamer neemt, waar men sen. elkaar toesprekend in fraaie be woordingen, elkaar beduvelen by het leven en je zet dan „Kyk-Kyk" er eens tegenover, waarin gewone mensen proberen mens te zyn met al hun hebbelykheden, onhebbelyk- heden en compromissen, dat vind ik „Kyk-Kyk" een pure verademing. Dan kan ik dat ook nog idealistisch zien zo gek ben ik dan ook nog wel: je doet met zo'n programma iets je bewyst sommige mensen er een dienst mee". 6.50 De fabeltjeskrant (NTS) 7.00 Journaal (NTS) 7 07 Kopduel, sportquiz (KRO) 8.00 Journaal (NTS) 8.20 Brandpunt (KRO) 9.00 De Drie-Sterren-Show (KRO) 9.42 Gunsmoke. tv-feuilleton in kleur (KRO) 1032 Journaal (NTS) 11.00 Teleac: En France avec Nicolas (NTS) (ADVERTENTIE) FORD in de Stadsgehoorzaal. (Van onze r.t.v.-medewerkster) AERDENHOUT (GPD) „Wil je wel geloven, lk zit al jaren in dit vak en ik heb al van alles mee gemaakt. Maar dit is de eerste keer. dat ik blote borsten zie met mijn hoed op". Dat zei een heel oude „rot" in het artiestenvak, gisteravond op het wat warrige feestje, dat Phonogram gaf ter gelegenheid van het feit. dat Boudewijn de Groot een nieuwe plaat had gemaakt. De feestelyke receptie, oorspron- kelyk beginnend in Amsterdam, werd binnen de kortst mogelyke tyd verplaatst naar wat werd aange kondigd als spookhuis: huize Kareol In Aerdenhout de plek waar eer- tyds de oorlogsinvaliden op krach ten konden komen, dat gebouwd werd in het begin van deze eeuw en dat thans eigendom is van de EMS ook al staat dit wat angstaan jagende gebouw sinds elf jaren leeg Wat dat spookachtige betreft: de obers had men gehumd van circus Boltini een gezelschap van lilli putters. allen in lykkleur ge schminkt. De grote muziekzaal van huize Kareol werd verlicht door flakkerende kaarsen en in deze sche mer scharrelden wat verdwaasd de gasten rond. Ergens uit het niets kwam merkwaardige elektronische muziek wat men dan muziek noemt en ineens, daar kwamen j uit het niets in lorren en vodden geklede meisjes een trap afdalen ln gaas verpakte halve naakten, ar men. benen, boezem en gezicht be schilderd. En op de muziek van de nieuwe plaat van Boudewijn vingen zy te dansen aan laten we al thans aannemen dat dat dansen is Aanvankelyk was er nog wel enige belangstelling, maar na vyf minu ten want een langspeelplaat kan enorm lang duren —keerden aller blikken zich weer naar het bedie nend personeel. Iemand sprak het. woord „puberfeestje" uit, maar dat was toch niet geheel naai- de zin van Phonograms artist-promoter Jaap Stamer. Hy zei tenminste ont hutst: ,.'t zal je zuster of je dochter maar zyn moet je kyken. die meiden (alle zes van Fantasio uit Amsterdam» zitten helemaal volge spoten". Waarop weer een ander zei: ..Een mooi vak toch. die grammofoonpla- tenbusiness. een vriend van my zit tn de glazen ogen die krygt nooit iets te zien". Toen kwam Boudewijn zelf. geheel gehuld in zwart, met een paarse, de ogen overschaduwende, hoed op. het gezicht geverfd in groen en paars „Men heeft my gevraagd. zo be gon zyn toespraak, de rest ging door de afwezigheid van microfoons de mist in. Flarden van zyn betoog kwamen tot ons: levenslynen. hoogste leider is de Satan- negatieve zonnen- Sab- oat op een heuvel-volgelingen van Satan- getekenden voor het- leven- achtervolgd zyn- heksenjacht. Het moet erg boeiend geweest zyn voor de ingewijden- maar helaas: zy wa ren er nauweiyks Enfin. Boudewyns nieuwe plaat, de eerste zonder medewerking van goede vriend Lennaert Nygh. werd op deze publiciteitverschaffende ma nier ten doop gehouden en zal zyn weg wel vinden naar de erop belus te consumenten. NEDERLAND II 6.50 De fabeltjeskrant (NTS) ".00 Journaal (NTS) 7 03 Scala: informatief programma (NTS) 7.30 Boeken - Burgers en Buitenlui, film (VPRO) 8.00 Journaal (NTS) 8.20 The Small Rebellion, film in kleur (VPRO) 9.05 Cinema (VPRO) 9.45 Monterey Jazz Festival (VPRO) 10.10 Blikopener: kunstkroniek (VPRO) 10.55 Journaal (NTS) Ik herinner me nog goed de film die Lewis Milestone maakte naar het toneelstuk „Of mice and men", dat weer een bewer king was van een novelle van John Steinbeck. Ik herinner me zelfs de bioscoop nog waar ik hem zag. want het moet een van de eerste Amerikaanse films zyn geweest die na de oorlog in ons land vertoond werden: hy da teert nl- van 1939. Amerikaanse films waren toen zo Iets nieuws, dat ze onuitwisbaar in je geheu gen bleven hangen Ik heb nu het idee dat het niet zo'n heel erg goede film was, met als hoofdrolspelers Burgess Meredith Lerrnie» en Lon Chaney jr. (George), maar toch heeft hy me toen kenne lyk aangegrepen, want vooral de debiele, eerder nog imbeciele Lennie die zyn eigen kracht niet kent en by het strelen van muizen en jonge hondjes de beestjes steeds doodknijpt, is mij altyd levendig voor de geest ge bleven. Ik kon me dan ook best voor stellen dat een acteur, die in derdaad de aangewezen persoon zou zyn geweest om Lennie op de televisie te spelen, een paar weken geleden tegenover my zyn diepe teleurstelling er over uit sprak. dat niet hy maar RudJ Falkenhagen deze rol van regis seur Walter van der Kamp aangeboden had gekregen Het is een rol die gespeeld wil worden, en die acteurs wil len spelen, ook al staat Stein beck (Nobelprys 1962» in eerste instantie niet bekend als een toneelschryver (een paar jaar geleden hebben we op 4 en 5 mei zyn stuk over het Noorse ver zet, „The moon is down" gezien, dat was bepaald geen meester- werktwat niet wegneemt dat hy in zyn romans zulke dramati sche effecten wist in te bouwen, dat vele ervan met succes zijn verfilmd. Ook ik twyfelde er trouwens aan, of Rudi Falkenhagen, die we in de loop der jaren voorna- meiyk hebben leren kennen als de zware jongen die temidden van Hammie de Beukelaars tof fe jongens nog echt toneel speel de ook, wel de aangewezen man was om de onwezeniyke wereld waarin Lennie vertoeft waar te maken. Maar ik moet zeggen dat Fal kenhagen gisteren de rol van zyn (nog steeds niet afgesloten) leven speelde: heel terughou dend, met precies die „frons- blik" van beginnende idioten waar Du Perron ln een van zyn gedichten van spreekt. Een mooie rol Er werd trouwens over de hele linie goed en met overtuiging gespeeld. Op Nederland 2 bracht de Tros (gespecialiseerd in het uit zenden van programma's waar van je geen uitzending meer verwacht) toch nog een afleve ring van „Maandelyksondanks de uittreding van twee re dacteuren. Het kwam dan ook neer op een programma over psychopatenzorg. met inter viewtjes en een discussie toe. waarover ik me geen oordeel kan aanmatigen, omdat ik „muizen en mensen" trouw ben gebleven In Avro's televi- zier (dat altyd zoveel ministers door zyn gehakt maalt» zaten de ministers Witteveen, Roolvink en De Block vragen te beant woorden over t pryspeil en wat er mee samenhangt Welnu.» zeiden alle drie wat je dan ver wacht dat ze ongeveer zullen zeggen en zy maakten, zoals zy daar met hun drieën zaten, een met ons lot begane, maar daar om niet minder wyze indruk, steeds bereid om minzaam het daarom van elk waarom uit te leggen. Tegen beter weten in blyf ik dan altyd nog hopen dat zo'n minister zich halverwege het gesprek voor het hoofd slaat en zegt: Wat zwam ik toch. jul lie hebben eigeniyk groot gelyk met z'n allen, die postzegpls zyn inderdaad veel te duur. plakt u voorlopig op myn ver antwoording nog maar zegels van twintig cent op uw brief, het wordt te gek met al die pryssty- gingen" maar het gebeurt nooit. Misschien kwam het om dat ze zich sterk konden voelen met z'n drieën tegen één inter viewer. In Amerika krijgt een politicus drie interviewers te genover zich. NS. VOOR VRIJDAG 28 FEBRt AR1 Hilversum 1. 402 m. VPRO: 18 00 Nws. 18.16 Berichten 18.29 Ultz van de P v d.A Soc beke ken. VPRO: 18.30 Hee. een progr. voor onvolwassenen. 19.10 Jazz-rondo. 19.30 Nws. 19.35 Criterium kunst nader be schouwd. 20.00 Tot beter begrip: mod. muz. 20.45 Niet voor de school maar voor het leven, lez VARA 21.00 Ste reo: Radio Filharmonisch ork. en sol. klass. en mod. muz 22.30 Nws 22 40 Hilversum 2. 298 m. NCRV 18.00 Kapel van de Konink lijke Landmacht: amusementsmuziek iö.30 Nws. en weerpraatje 18 46 Act. 19.05 Wereldpanorama. 19.15 Stereo: Lichte orkjnuz. met zangsol (opn.) 19.45 Wyd als de wereld: wekelijkse Intern oriëntatie ln kerk. zending en oekumene 19.55 Zuidzee-Serenade lichte muz. (opn). 20.15 In: licht gev pl.progr. 21 10 Zingen ln een bad van marmer hoorsp TROS: 22.00 Kunst kroniek 22.30 Nws Nieuwer. Nieuwst gev progr (22 30 Nws 23 55-24.00 (Over de 4e l(|n) van 18-20 nur. I Alessandro Scarlatti „11 Glardlno dl Amore. Venere e Adone" (59 min.) Catherine Gayer. opraan; Brigitte Faszbacnder alt: Hans-Martin Linde, Rolf Qulnque, Werner Grobholz, Man fred Schweiger. Karl Scfhelt. Emme rich Bünemann, Achlm von Lorne. Hilde Noe; Miinchener Kamerorkest; Dirigent: Hans St-adlmalr. II Tomaso Alblnonl Sonate voor strijkers en continuo ln g kl t op 2 nr. 6 Adagio - Allegro - Grave -Alle gro (12 min.) I Musici ni Georg Frledrlch Handel ..Apol lo e Dafne (45 min.) Agnes Giebel, sopraan; Dietrich Flscher-Deskau. bariton. Thomas Brandes Ottomar Borwltzky. Karl Steins. Gühter Plesk. Gerhard Kastner. Gerhard Tucholsky. Gunhlld Münch-Holland; Leden van "t Berlijns Phllharmonb 4i Orkest; Diri gent. Gtlnther Welssen born VOOR ZATERDAG 1 MAART Hilversum I. 402 m VARA 7 00 Nws en ochtendgvmn 7.20 Soc strijd 1 7.23 Stereo Lichte gram muz VPRO 7 45 Deze dag VA RA 8 00 Nws en Van de voorpagina 8.15 ZO 135 gev progr (9 35-9.40 Waterst.). 10.30 Werkgeven en -nemen progr over arbeid en arb.verhoudin gen. 10 50 Wegwijs tips voor trips en vakanties 1100 Nws 1102 Bij Dorus op visite: cabaretprogr 11 25 Afri kaanse kroniek 1145 Stereo: Salonork met zongsol. 12 10 Een nieuw geluld: kennismaking met Jonge artiesten 12 26 Meded t.b.v land- en tuinbouw 12 .29 Act sport nws 13 00 Nws 13.11 VARA-Varla 13.15 Stereo: Tijd voor teenagers. 13 50 Uitlaat progr voor twintigers 14 25 Uilenspiegel studen- tenprogr NRU 14 45 Radio Jazz Ma gazine 15.20 Frans-Dulte-Engels een 1630 Jeugdork uit Lelden 1650 Ste reo: Swing en Sweet; lichte gram muz 17 25 Radloweekjourn. 17 65 Medede lingen. Hilversum 2, 298 m. NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord 7.15 Op het eerste gehoor, lich te muz met nws. en act. 8 00 Nws 8.11 Oude en mod gewijde muz (opn i 830 Nws 8.32 Voor de hulsrvr 9.00 Theologische Etherleergang 935 Gymn voor de hulsvr 9.45 Muzalek: PLprogr. met lulsterwedstrljd. I? ï«n 1 oonstel 1 Ingsagenda11.00 Nws. 1102 Kan het Christendom ver ouderen?. lez u 15 SolJcamermuzi- 1156 Meded KRO: Lichte grain.muz 12.14 Marktber. Overheidsvoorl 12.16 Werk en welzijn vraaggespr van Claude BeUonl met de directeur van het ge westelijk arb bureau R'd&m dhr De Jong over de plaats van het GAB tn het arb marktbeleid 12 26 Medede- llngen t b.v. ïand- en tulnb 12.30 Nws. 1241 Act 12.50 Zonder grenzen: rubr over missie en zending NRU 13 CO Vliegende schyven verz.pl progr voor ÏÏJW"1 KRO 14 00 P M met veel Paatjes (16 00- 16 02 Nws NRU: 1630 Bezig met muz muzikale lez HIRO: 17.00 HIRO- Magazine 17.16 Gasten van de week KRO: 17-30 6-8-6-9 Inform en muziek voor twleners. Hilversum 3. 240 m. en FM KRO: 9.00 Nws. 9 02 DJlnn: gev vT™' xt(10 00,„5S 1100 Nws.) NRU: 12.00 Nws 12 03 Sklvatoon: Inform 1'euwe langspeelplaten NCRV: 13.00 Nws 13 03 Family party licht. muz .progr (opn) 14 00 Nws. 14.03 Nee. we noemen geen namen ï«™pi£*r L1*?0 Nws 16 00 Nws. 16.03 Four O'Cloek Tea gev muz- Progr (gr) 17 00 Nws 17 02-18 00 m £1 en nu wekel*Jkae sportshow met lidhte gram muz. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland 1 930-11.30 Teleac 0930 Export f3)10.00 Noten en Tonen (les 23) 10.30 Groenteteelt onder glas (les 5) ïi Ti1 30 En Pr,inoe a vee Nicolas (fee .V6 - berh NTS: 16 00 Journaal P2. °nder dp loeP filatelis tisch allerlei 16 15 Made ln Holland, filmpje over de hengelsport 16 26 Ab bott en Costello. TV-film 1630-17 30 Vo°r de kinderen NTS 1830 In kl Fa^ftJeskr NT A 19.00 Journaal WTC dl<> Swlep» NTTS: 20 00 Journ NCRV: 20.20 Eerste Man TV-feullleton 20 50 Studio Anno muzikale terugblik op de Jaren bS-'GO: 3LJ^; The greatest show on earth. TV-film 22 35 In kl Met Bo- mum HP li-prpM p M.00 in ai. aiet rk ES?. H?"S^g Öo/CT IU11Q mi HongK 23TO Evangehe NTS 23 05 Joun NCRV 23 10-23.35 Act rubr. Nederland II TO: In a De Fabeltjeskrant NTS. 19.00 Journ 19 03 Scala. Inform, progr AVRO: 19.30 Dichters dlchter- progr NTS 20 00 Journ. 020 A star ls born com- petltle-achtlg amusementeprogr 21 15 In kl The Saint TV-feullleton 22 06 Uitslag jury van het progr A star ls 22J0 Jazz - o - Rama NTS 22 45-22 50 Journ 22 50-23 35 In kl Wereldkampioenschappen Kunstrijden voor dames en paren in Colorado Springs.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5