Pfrommer: Nuchter blijven Schakers in de greep van griep KEES EN ARD ZEER GEVAARLIJKE OUTSIDERS Dinah Dobson wilde graag uitslapen Zes namen WERELDRANGLIJST Osim scoort eerste treffer in Zwolle Botwinnik-Keres na elf zetten remise FC Twente gaat in trainingskamp Tegen vierdeklasser Stolle bood Laver sterke tegenstand Veel animo voor biljarttitelstrijd in Noordwijk VRIJDAG 24 JANUARI Ï969 PAGINA 9 LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEI DSC H DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD (door George Taylor) INZELL (GPD) „Laat ik Kees en Ard bij de zeer gevaar lijke outsiders onderbrengen voor dit Europese schaatskam pioenschap", zegt coach Leen Pfrommer bedachtzaam. Even lek ker onderuit in een heerlijke stoel in de gezellige lounge van het Kurhaus-hotel in Inzeil wil hij alles wel kwijt over zijn loeg, over zijn jongens. Hij vindt het fijn te kunnen vertellen, dat Jan Bols zeker rij den zal morgen en zondag. „Dokter Lap heeft toestemming ge geven. De lichamelijke conditie van Jan Bols bleek de laatste uur snel verbeterd te zijn en Jan zelf ziet ook verlangend uit naar de wedstrijden. Als ik denk aan de Inzell-top van dit week einde, dan hoort naar mijn mening Jan Bols er ook bij". worden. Fred Anton Mai er kon we! eens op die 500 meter al definitief geklopt zijn". Ard Schenk wuift alle eigen mogelijkheden weg Vader Klaab Sahenk: „Mijn stopwatch wijst wel anders uit Aid reed gisteravond tij dens de training formidabel. Hij komt ver beneden de 41 seconden op de 500 meter. Aid draait om de top heen, let maai- op mijn woor den". Coach Leen Pfrommer noemt zes ismenMaier. Fornaess, Claeson, Ferkerk. Schenk en Bols. „Nee, lagne Thomassen zie ik niet. In [eerenveen is hij mij tegengevallen in in Oslo bleek hij vorige week nog' aet verbeterd1". Van1 die zes ziet de Nederland se jhaatscoach twee jeugdige rijders meer favoriet. „Fornaess en Jlaeson hebben hier in Inzeil ik iraat niet over Deventer de beste oasen. Vooral die Zweed is formi- label. Hij is dit seizoen nog niet eklopt in een klassementswedstrijd ielfs niet in Ha/mar! Het Noorse eweld, Fornaess incluis, beukte daar vergeefs op dat Zweedse bolwerk, fooa- mij is Claeson de grootste kans. ebber. Maar denk nu niet dat ik ard en Kees uitschakel. Als Ard 500 meter even hard rijdt als laeson en Fornaess, en dat kan die iterke beer, dan is Ard voor mij ïeens favoriet nummer één! Want looral op de langere afstanden moet Claeson en Fornaess kunnen lebben". Wandelen Nuchter Coach Leen Pfrommer is pertinent iet pessimistisch gestemd. Integen- leel. „Maar", zegt hij, „je moet al- lijd met twee benen op de grond Hjven staan. Nuchter blijven. Je iet laten meeslepen. Cijfers spreken m duidelijke taal. Die taal wijst in de richting van Goeran Claeson. yoila! Maar gelooft u het gerust, •d en Kees zullen er dicht bij zijn ral nogmaals als Ard een de 500 meter rijdt er. zijn ritme- evoel op de 1500 meter terug heeft ekregen. Daar hebben we deze da- en extra op getraind. Het is toch gek, dat iemand met zo'n 1500 neter in zijn benen, plotseling alle evoel op die afstand kwijt is. Twee- ïaal Heerenveen en ook in Oslo zat rd vast. Het komt me voor, dat it het komend weekeinde beter zal aan". Claeson en Fornaess en pad daar- ohter Fred Anton Maier, Kees en ird. Daarbij misschien ook Jan tols. Zo ziet coach Leen Pfrommer iet, zo ziet ook Ard Schenk het. Claeson wordt kampioen", zegt de [oord-Hollander. „Hij is vreselijk nel op de 500 meter en goed op drie andere afstanden. Alleen zu emand kan tegenwoordig kampioen Kees Verkerk was gistex-en niet op de baan. Samen met dokter Lap. was hij in de x-egen, die Inzeil don derdag tot een sombere aangelegen heid maakte, de bergen ingegaan Twee urn- lang wandelen. Alleen zijn. Voor Kees Verkerk, dat is duidelijk, is die donderdagmorgen het Exxro- pees kampioenschap x-eeds begonnen. Praat dan niet tegen Keessie; hl] zegt niets terug, glimlacht en kruipt in zichzelf weg. Hij wil alleen zijn, met zijn gedachten, met zijn ideeën over de wedstrijd die voor de boeg staat. Een belangrijke wedstrijd, even be langrijk als Deventer. Kees Verkerk heeft eens gezegd, dat hij Deventer als nummer één op zijn programma heeft staan. Coach Leen Pfrommer bestrijdt dit heftig. „Gelooft u nu van mij maai-, dat voor alle jongens Inzeil en Deventer even belangrijk zijn. Stel eens voor, dat wij over In zeil heen onze voorbereidingen rich ten op Deventer. En daar falen we. Dat kan ailtijd. Een ongeluk ligt in eexx klein hoekje, vooral bij schaat senrijden. Dan mag terecht hei ver wijt gemaakt wox-den, waarom we Inzeil hebben laten schieten. Nee, de jongens en ik vinden het Euro pees kampioenschap en het wereld kampioenschap even belangrijk We hebben alles in het wenk gesteld om allen in topvorm en topconditie hier aan de start te brengen. En naast Kees, Ard en Jan Bols zie ik toch ook kansen voor Peter Nottet en Eddy Verheyen om zich via een goe de 5000 meter bij de laatste zestien te klasseren. En als dat lukt zal ik zaterdagavond ail bar blij zijn". Veranderd De stemming in Inzeil ik had het u al voorspeld is gisteren to taal veranderd. Noren en Nederlan ders lopen elkaar wat trainingstijden betreft, ineens uit de weg en het eerste wat de Zweed Johansson vroeg aan coach Leen Pfrommer: „Kees Verkerk is er niet? Is hij ziek?" Kees Vex-kerk niet op de training. Het was een druk bespx-oken feit in de Noorse hoek en ook Ard Schenks snelle vlucht van het doornatte In- zell-ijs bleef niet onopgemerkt. Het was mij te nat, ik had er ineens geen zin meer in", had Ard gezegd. „Ik laat de jongens geheel vrij. LEEN PROMMER nuchter deze laatste dagen", zei Leen Pfrom mer. „Ex- is intens en hard getraind Driemaal ijstraining per dag en 's morgens vroeg een fikse wande ling met die nodige oefeningen. Zo hoeven nu niet meer zo in in het gareel Het is een individuele sport en iedereen heeft zijn eigen pro gramma. Dat wordt afgewerkt. Daar hoef ik niet eens naar om te kijken" Grimmiger Het enkele dagen geleden zo zon nige Inzeil is door de regen plotse ling grimmiger geworden. Verdwenen is het vriendelijke „Grüss Gott" Iedereen heeft moeite genoeg zicb staande te houden op de glibberige bruin wordende sneeuwmassa. DEN HAAG (ANP) De wereldranglijst aller tijden ziet er vlak voor de wedstrijden om het Europese schaatskampioenschap als volgt uit: 500 1500 5000 10.000 pnt. 1. Verkerk (Ned.) 40,4 2.02,6 7.19.9 15.28,7 171.692 2. Thomassen (No.) 40,0 2.02,5 7.30.2 15.23,3 172.018 3 Maier (No.) 41,8 2.06,1 7.16,7 15.20,3 173.518 4. Hoeglin (Zwe.) 40,7 2.05,2 7.29,4 15.23,6 173.553 5. Sandler (Zwe.) 41,3 2.04,2 7.28,3 15.20,6 173,560 6. Guttormsen (No.) 41,4 2.07,0 7.25,0 15.16,1 174.038 7. Tveter(No.) 40.0 2.03,5 7.31,2 15.55,2 174.047 8. Bols (Ned.) 41,3 2.06,8 7.23,5 15.31.4 174.487 9. Fornaess (No.) 40,1 2.04,3 7.36,1 15.47.5 174.518 10. Schenk (Ned.) 40,2 2.04,2 7.35,2 15.49,3 174.585 11. Stiansen (No.) 40,6 2.05,5 7.27,6 15.49.6 174.673 12, Matoesevitsj (Rus.) 40,6 2.04,5 7.35,1 15.43,6 174.790 13. Claesson (Zwe.) 40,6 2.03,7 7.31,9 15.56.4 174.843 14. G. Traub W. Did.) 40.7 2.03.8 7.38.6 15.42.6 174.957 15. Zimmerman 40.9 2.04,1 7.32.6 15.52,3 175.142 17. Nottet (Ned.) 41.7 2.06,3 7.25,5 15.44.4 175.570 51. Verheyen (Ned.) 42,4 2.09.5 7.43.5 16.08.5 180.342 Boksen Het gevecht om de wereldtitel in het halfzwaargewioht tussen Bob Foster en uitdager Frank Depaula dat in de Newyox-kse Ma dison Square Gax-den werd ge houden, heeft nog geen volle ronde geduurd. Na twee minuten en zeven tien seconden stopte scheidsrechter Johnny Lobianco de partij nadat de 28-jarige Depaula al driemaal neer was geweest. Grimmiger is ook de stemming van de rijders geworden. Het is dui- delijk. Het wordt ernst. Luttele men I scheiden ons nog van de start voor j het Europese kampioenschap 19C9 j Fx-ed Anton Maier verdedigt zim Europese titel. De jeugd is in op mars. Di'ie Nederlandex-s marcheren volop mee in het zeer smalle gelid der kanshebbers. Wie wordt het in j InzeilGoeran Claeson, de als een komeet omhooggesahoten Zweed'-' 1 Dag Fornaess. de jeugdige Noor' j Fred Anton Maier toch weer op nieuw? Of één van Neerlands grote j di-ie? Kees. de onberekenbare, Ard. j als zijn sprint maar ver genoeg reikt, j of Jan Bols. de onverzettelijke? De man, die op welke afstand dan ook j geen slag cadeau geeft en onwaar- i schijnlijk snel gegroeid is naar de I internationale schaatstop. Morgen, op de eerste dag reeds, zullen we de contouren van het ant- j woord op deze vraag duidelijk voor ons zien. ENSCHEDE (GPD) Aangemoe digd door de gunstige ervaring vo rig jaar voor het begin van de competitie opgedaan, tijdens een tiendaagse periode in Bx-eda, gaat F.C. Twente volgende maand op nieuw enige tijd in een trainings kamp. Trainer Rijvers bevirxdt zich momenteel in Duitsland om een ge schikte plaats te zoeken waar de spe lers van de kern van het eerste elf tal in februari tien tot twaalf dagen kunnen doox-bx-engen. F.C. Twente kon tot het houden van dit trainingskamp besluiten om dat in het weekeinde van 15 tot 16 febx-uarx i.v.m. het wereldkampioen schap hardrijden op de schaats en het carnaval, de competitie vi*ijwe] stilligt. Hierdoor is het mogelijk van on geveer 12 febx-uairi tot zondag 23 fe bruari. wanneer de thuiswedstrijd te gen NAC op het programma staat, de voorbereiding op het belangrijkste deel van de competitie, alsmede voor het toernooi om de KNVB- beker, intensief tea- hand te nemen. Waarschijnlijk zal tijdens de trai ningsperiode in Duitsland ook een oefenwedstrijd gespeeld worden. WIJK AAN ZEElGPDi— Het Hoogovenschaaktoernooi draait op volle toeren. Niet alleen de topschakers en -schaaksters zijn in aktie. maar ook de tienkam pers, van wie de meesten vaste klanten zijn. Opvallend is dit jaar de grote toeloop van dames, die willen trachten zich via la gere groepen een weg naar de top te banen. Het meest rigou- x^eus doet dat de Tsjechoslowaak se Jana Malypetrova. die op eigen houtje naar Wijk aan Zee is gekomen omdat ze door de jonge studenten Vokralova in het kampioenschap van haar land naar de tweede plaats was verwezen en daan-om niet offi cieel werd afgevaardigd. In een hard gevecht met sterke mannen wil ze trachten door te dringen naar de meester- groep, welk doel wereldkampioe ne Gaprindasjvili al heeft be reikt, al speelt ze dan tot nu toe met veel minder succes dan de vorige maal. Ben andere schaakster die niet voor de eerste groep is uit gekozen en nu tracht door de stoten is de bekoorlijke Britse kampioene Dinah Dobson, die ln vorige jaren zeker in de hoofdgroep zou zijn opgenomen, maar de toemooileiding streeft er nu naar een hoofdgroep sa men te stellen met zo veel mo gelijk internationale meesteres sen en bovendien wil zij tegen over vijf buitenlandse speelstere vijf Nederlandse dames zetten. Op de®e manier krijgen deae een kans een meester - reeul taat te boeken. De 22-jarige Dinah Dobson te wel kampioene van haai' land geworden, maar een internatio nale titel bezit zij nog niet en daaixnn moet ze het op de lange baan proberen. De io North- wood in Middlesex wonende Di nah schaakt sinds haai' 13de jaar en zoals dat bij vxijwel iedereen het geval ls heeft zR het spel van haai* vader ge leerd. Zij werkt als secretaresse op een uitzendbureau, zodat ze veel tijd voor schaken kan vrij maken. Veel toernooien, meest al met mannelijke concurrentie heeft zü in haar vaderland al gespeeld. Haai- voornaamste krachtmeting was de Olympia de, waar zij samen met. mi's. Bruce en miss Sunoucks de Britse kleuren hoog hield. De blonde Britse, die verzot is op zwemmen, bridgen en wande len. kwam zeer vermoeid in Wijk aan Zee aan na een nach telijke bootreis, met als een ex tra handicap dat ze uit haar land maar 15 pond mocht mee nemen. Haar eerste partfl bezorgde haar meteen al een schrik, want toen zü in waarschijnlijk ge wonnen stand afbrak, kreeg ze te horen, dat zij de volgende morgen om half tien moest uit spelen. En dan 's middags haar grote concuxrente mevrouw Merlini zou ontmoeten. Bij haar DIHNA DOBSON speurtocht naar een welwillen de secondant stuitte ze op de Amerikaanse grootmeester Ben koe, die snel de winst aantoon de. Dinah rende naar haar te genstandster, mej. De Klerok (die aan de overzüde van de eetzaal ook een secondant had gecharterd en demonstreerde haar triomfantelijk de voortzet ting. De tegenpartü wees ech ter op een mogelijke tegenactie en onmiddellijk maakte Dinah Dobson de tocht naar Ben koe opnieuw. Het spelletje herhaal de zioh een half uur lang waar na de Amerikaan tenslotte zelf maar naar de overkant ging. Op 2djn gezag ging mej. De Klerek door de knieën. ZIJ gaf op, zodat beiden de volgende morgen kotv- den uitslapen Benkoe besloot nog een pear partijtjes tegen een gretige be ginner te spelen. Na eerst te hebben gewonnen zoals hü wil de, voerde hü daarna een groot- meesterhjke stunt op. Hü ver overde alle materiaal be halve één pion en dwong daar na zün tegenstander hem met die ene pion mat te zetten. Een schitterend voorbeeld van zelf- mat ln de praktijk. Benkoe te daar specialist i6. Vrijwel Iedere avond geven hü en Olafsson el kaar in hotel Kennemerduin problemen op waarbü slechts twee koningen op het bord staan. De opgave luidt dan bij voorbeeld: wit en zwart nemen één zet terug en daarna dwingt wit zwart hem mat te zetten. Fascinerend sprookjesschaak dat altüd veel publiek trekt. ZWOLLE (GPD) Ivioa Osim, Zwolse Boys' nieuwste en veel besproken aanwinst, heeft gister avond in een oefenwedstrüd tegen het in de vierde klas van het ama teurvoetbal uitkomende Havelte zijn eerste doelpunt op Nederlandse bo dem gescoord. Dat gebeurde na een half urn* spelen in dit door ruim dui zend nieuwsgierige kykex-s gevolgde duel, waarin de Zwollenaren in alle opzichten superieur waxen. Een al veel beter dan Jl. zondag op dxeef zijnde Osim biecht met zün luid bejubelde treffer de stand op 50. waax-mee de helft van de Zwolse doelpunteniproduktie was be reikt. Want hierna scoorden de Boys nogmaals vy'f keer. Sietze Veen was met zes doelpunten topscorer en Freek Schutten verrichtte de hat trick, waardoor het moedig tegen spel leverende Havelte (dat onlangs in een soortgelijk duel met 31 van GVAV verloor) met. 100 het onder spit dolf. BRISBANE i ANP) Wimbledon kampioen Rod Laver had gisteren ln de kwartfinale® van het toernooi om de Austi-alische tennistitel in het he renenkelspel drie uur nodig om zijn tegenstander Fred Stolle te overwin- j nen: 6—4. 18—16, 6—4. Stolle, die i Laver met harde seiwices en goed geplaatste ground-strokes een paar 1 keer in moeilijkheden bracht, dreig- Jan Janssen heeft gister avond, in het Hagra Sportpark in Schiedam de eerste steen gelegd voor een nieuwe wielerbaan, die met Pasen dat ligt althans in de bedoeling in gebruik zal Worden genomen. WIJK AAN ZEE (ANP) Halverwege het 31ste Hoogoven schaaktoernooi is de Mao-griep de schaakveste in Wijk aan Zee binnengedrongen. De toemooileiding liep rond met opge zwollen gezichten en onder de bezorgd over hun gezondheid wakende deelnemers in de grootmeestergroep waren de klach ten legio. Botwinnik voelde zich zo weinig fit dat hij op de elfde zet Keres remise aanbood en naar bed ging. De dokter werd geconsulteerd en dat had in zoverre een gunstig resultaat, dat de oud-wereldkam- pioen enkele uren later samen met de anderen het avondeten kon gebruiken en zelfs in staat was handtekeningen uit te delen. Geruchten over eventuele afspra ken tussen de Russen onderling worden met kracht ontkend. Men ivijst op de zege va?i Kortsnoj over Tal van verleden jaar en die van Poloegajevski over Ney enkele ja ren geleden. De Zuidslavisohe meester Ostojic, die dinsdag het bed had opgezocht, was donderdag nog te ziek om te kunnen spelen. Zün tegenstander Hans Ree was daar overigens niet van op de hoogte. Na de vrüe dag had hij de trein naar Wük aan Zee genomen en vond bord en stoel zon der tegenstander. Toen hü na een uur het reglementaire winstpunt claimde, kreeg hij te horen, dat zün partü wegens ziekte van Ostojic was verschoven naar zondag. Ree maakte tegen deze gang van zaken terecht bezwaren. Eén van de gevolgen is, dat zijn programma thans aanzien- lük verzwaard wordt. Hij heeft nog maar één vxije dag en die valt pas na de zeven partyen, die hü achtereen volgens moet spelen. gewerkt Hard Aan de overige zes box-den werd weer noeste denkax-beid verricht. In twee gevallen ten koste van de Ne derlandse deelnemers, te weten Van Scheltinga en Donner. Van Scheltin- ga liet zich tegen Geiler met zwart in op een openingsvariant, welke specialiteit is van Botwinnik, de oud- wereldkampioen versloeg met dit wapen ondermeer Lansen. Gelier, die goed bevriend is met Botwinnik, bleek beter met de finesses vertrouwd dan de Nederlander. De Russische groot meester bracht een interessant kwa liteitsoffer. dat hem twee 6terke lo- pei*s, een belangryke pion en ko- OLAFSSON ningsaanval opleverde. Na 30 zetten was Van Scheltinga's capitulatie een feit. Donner bediende zich tegen Olafs son van de Caro Kann-verdediging, die als solide bekend staat. Botwin nik had er bijvoox-beeld succes mee in zün revanche-match om de we reldtitel, zowel tegen Smyslow als Tal. Olafsson speelde echter byzon- der agressief en de Nederlandse grootmeester vond geen sluitend ver dedigingssysteem. Een op de dame vleugel geposteei-d paard kwam niet meer van sital, van welke omstandig heid Olafsson gebruik maakte door op de koningsvleugel een onstuitbare f-pion te laten oprukken. Olafsson had zoals gebruikelük nog slechts enkele minuten voor een flink aantal zetten, maar haalde zonder mankeren de veertigste zet, waarna Donner de strijd staakte. Lombardy verloor tegen Portisch „op punten", als deze boks term ten minste bij het schaken gehanteerd mag worden. De stelling van Lom bardy vertoonde verscheidene kleine zwakke plekken, waarop hü door Portisch steeds opnieuw werd geatta queerd. Dat leidde tot het verlies van een pion, waarna priester Lombardy de handdoek in de ring wiexp. Drie pai-tijen eindigden in remise: Doda— Langeweg, KavalekCiric en Ben- koeMedina.. Uitslag en Grootmeestergroep: achtste ronde: Doda (Pol.)Langeweg *4M, Bot winnik (Rusl.)—Keres (Rusl.) (4—(4, Kavalek (TeJ.-Sl.i—Cix-ic (Z.-Sl.) Vala, Portisch (Hong.} Lombardy iV.S.i 1—0, Benkoe (V.S.i—Medina (Sp.i '4(4, Gelier (Rusl.)Van Scheltinga 10, Olafason (V.S.) Donner 1—0, Ostojic f Z.-SL)Ree uitgesteld. De stand: 1/2 Botwinnik en Gelier 6*4 pnt., 3 Keres 6, 4/5/6 Portisch, Benkoe en Ciric 5) 2- 7 Olafsson 5, 8 Doda 4'?, 9 Langeweg 3i/2. 10/11/12 Donner Lombardy en Kavalek 3. 13/14 Van Scheltinga en Medina IV/, 14 Ostojic 1(4 en 1 uitgesteld, 15 Ree 1 en 1 uitgesteld. Meeetergroep Kramen-San dor iHong.i 01, Ujtel- ky (Tsj.-Sl.)Honfi (Hong) afg., Cio- caltea (Roem.)— Scholl 10, Kura- jica (Z.-Sl.)—Jongsma afg., Hartoch Bx-edewout afg.. Bednarski (Pol.)— Kozma (Tsj.-Sl.) 10, Corleiver Krabbé 01. Gaprindasvili (Rusl.) Westex-inen (Finl.) 01. D* stand: 1/2 Honfi en Kurajica 6(4 en 1 afg., 3/4 Wester in en en Ciocaltea 5V-. 5 Scholl 5. 6/7 Bednarski en Krabbé 4(4, 8 CortJever 4. 9/10 Kozma en Sandor 3'4, 11 Ujtelky 3 en 1 afg„ 12 Kramer 3, 13 Jongsma 2 en 1 afg., 14 Hartoch IV- en 1 afg., 15 Gaprin dasvili 1(4, 16 Bredewout (4 en 1 afg. de in de langdurige tweede set eeo paar keer door te breken. Bü 98 en 1413 stond Stolle op set-point, maar op het beslissende moment bleek Laver toch de beste. De Spaanse professional Gemeno en de Austrah- solie daviscup-speler Ruffels bereik ten eveneens de halve finales. Gime- no gaf de Amerikaan Earl Buch- holz een gevoelig pak slaag: 0 6—2 en 62. Ruffles ondervond van zün landgenoot Bill Bowi-ey meer tegenstand: 911, 26, 60, 6—8 en 64. De vierde halve finalist werd To ny Roche, die John Newcombe in v(jf sets versloeg: 108, 46, 6—84 7—5, 6—3. Betty Stöve heeft gisteren in Keu len de halve eindstrüd van de inter nationale tenniskampioenschappen van West-Duitsland op overdekte ba nen niet gehaald. De Nederlandse speelster vei-loor in de kwartfinales met 36 en 26 van de Zweedse Christina Sandbexg. De andex-e hal ve finalisten van het dames enkel spel zün de Britse speelsters Joyce Williams en Christine Truman en de Zweedse Margaretha Strandberg. Met haar Franse partner Barclay haalde Betty Stöve wel de halve fina le in het gemengd dubbelspel. Zü wonnen met 64, 6—2 van Fay Moo re VSi enMcDonald N w .Zeel. AMSTERDAM (ANP) Niet min der dan 12 biljarters hebben inge schreven voor het kampioenschap van Nederland anker kader 57 1, dat van 27 februari tot en met 2 maart in Noordwük wordt verspeeld. Er zyn dus voorwedstryden nodig, waarvan de eerste vier van het vo rige jaar Henk Scholte, Tini Wü» nen, Hans Vul tink, en Joop Rood en- burg zün vrügesteld. In Den Haag is een groep gevormd met Hans Sundquest, Flip Beekman, Toon Mol en Janus Jacobê- In Heer- Ie spelen Lambert van Nü natten, Lambert van Leur, Jean Bessems ea Louis Rüvers.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 9