Doe meeGroei mee. Werk mee. Eerst dit: 10 J onge vrouwen van wie 7 met Mulo Jongeman met Mulo 8 Laboranten 1 analist (of leerling) 2HTS-ers 2 HTS-ers Chemie Publiciteit Type-afdeling Boekhouding Computer-afdeling Export-afdeling Publiciteit Laboranten Analist of leerling-analist Een groot bedrijf (dat snel groter wordt) zoekt 22 nieuwe medewerkers -10 jonge vrouwen en 12 jonge mannen. Lees wat Sikkens zoekt. Het verandert misschien je hele toekomst. "V 22 jonge mensen voor Sikkens 9 Sikkens in Sassenheim is een groot, pittig bedrijf dat zijn toekomst bouwt op jonge mensen. Wij maken en verkopen steeds meer en steeds betere verfprodukten. Wij doen dat in een werksfeer die een beetje bruist en tintelt. Er is veel samenspel, veel teamgeest. Voor de jonge vróuw of jonge man die van actief en modern houdt, is het goed werken bij Sikkens. Op zes afdelingen in Sassenheim is assistentie nodig van jonge vrouwen. Volop keus dus voor een baan naar je zin. De afdelingen zijn.: Gezocht een assistente voor de secretaresse. Er moeten teksten van de copywriters worden getypt, reisschema's opgesteld en nog veel meer dingen worden gedaan. Kwieke baan met behoorlijke promotiekansen. ULO-diploma. Leeftijd 17,18 jaar. Uit deze afdelingen komen - later - de secretaresses. Maar vóór het zover is, kun je hier ervaring opdoen. Kun je al typen? Des te beter. Kun je het niet, dan krijg je les. Oók in steno, als je dat wilt. ULO-diploma is nodig. Leeftijd circa 18 jaar. Plaats voor drie meisjes! ULO-meisje met boekhoudervaring of praktijkdiploma. Moderne afdeling waar veel sleurwerk door machines wordt gedaan. Leeftijd circa 18 jaar. Nauwkeurig werk om de gegevens voor de computer foutloos voor te bereiden. Ben je circa 18 en heb je in een andere baan al eens nauwkeurig moeten werken, dan voel je je snel thuis. Een paar jaar ULO (al is het zonder einddiploma) is gewenst. Er is ruimte voor drie meisjes. Twee meisjes die brieven schrijven naar Timboektoe en New Delhi. Ze worden de rechterhand van een export-correspondent. Behalve vlot typen, is ook steno Nederlands en Frans of Engels onmisbaar. Een levendige baan voor een bekwame jonge vrouw. tti Onze produktieman die o.m. verantwoordelijk is voor de planning van en de controle op de uitvoering van drukwerken, heeft een assistent nodig voor de planning en de voortgangscontrole. Het is zowel administratief als organisatorisch werk dat veel contact meebrengt met de reclame. De ideale man voor deze baan is circa 24 jaar, bezit MULO-diploma, heeft de militaire diensttijd achter de rug en doet op het ogenblik bijv. de voortgangs controle op een drukkerij. Sikkens bezit een complex verflaboratoria dat tot de omvangrijkste en modernste van Europa behoort. Het werk op deze laboratoria geschiedt door kleine teams onder leiding van een specialist. Er is nu, door sterke uitbreiding, plaats voor: op diverse lab-afdelingen, vooral op het laboratorium voor moffellakken (auto-industrie), is ruimte voor jongelui met MULO-B,of nog liever HBS-B, die al enige ervaring hebben met laboratoriumwerk. Zij moeten volgens recept monsters aanmaken en deze volgens de praktijk beproeven en beoordelen. Het is werk dat geduld en enige volharding vraagt. Er zijn ontplooiingsmogelijkheden en er is studiesteun. Leeftijd 18,19 jaar. Acht jongelui zijn welkom. die op het analystisch lab verfgrondstoffen en verfmonsters analiseert met moderne apparatuur zoals infrarood-spectrofotometer en gaschromatograaf. Twee HTS-ers van 22 tot 25 jaar die op het laboratorium voor industriële lakken (speciaal autolakken) willen assisteren bij het verbeteren van bestaande en het ontwikkelen van nieuwe produkten. Interessant werk met duidelijke "klim-kansen". Ze zijn de specialisten van de toekomst. Schrijf een korte brief met persoonlijke gegevens en met een aanduiding van de baan waar de belangstelling naar uitgaat. Adresseer aan: Afd. Personeelszaken, Sikkens Groep, Rijksstraatweg 31, Sassenheim. j v lijke pioe ter iet ploe Hi jen ?eve 18 u taai <ind

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 8