Wel of geen koopavond? Leidse actie schooljeugd in in Zweilandbad ontmoet bij ROOYAKKERS de nieuwe generatie van Mercedes-Benz Het viel alles mee Glaasje op... ruit kapot Prijsvraag Viva Mexico HONDERDEN DIPLOMA'S UITGEREIKT GOUD v. d. Water Leidse veemarkt J.A. P. MOONEN VERLIET L.D.M. ZATERDAG 28 DECEMBER 1968 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA S Leiclse raad staat in 1969 voor belangrijke beslissing LEIDEN In het begin van het komende jaar zal de Leidse raad een uitspraak moeten doen over het eventueel houden van een koopavond. Na de enquête, welke ons blad hield over het voor en tegen van een dergelijke avond, en de gegevens, die door de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland over deze materie waren verzameld, is thans ook een rapport verschenen van het Economisch Instituut voor het Midden- en Kleinbedrijf. Aan duizenden winkeliers, onder wie ook super markten en zelfbedieningsbedrijven, werd gevraagd hun me ning over een koopavond bekend te maken. Tacbtig procent bowlt zaak op koopavond open Het merendeel van de inzendingen (2098) was afkomstig uit de provin cies Noord- en Zuid-Holland en Utrecht. De drie grootste gemeenten Amsterdam, Den Haag en Rotter dam zorgden in totaal voor 762 inzendingen. Het onderzoek strekte zich uit over drie groepen, t.w. voedings- en ge notmiddelen, waarin ondergebracht aardappelen, groente en fruit, alco holhoudende en alcoholvrije dran ken, bakkers, banketbakkers, kruide niers, melk en zuivelprodukten, sla gers, tabak, vis, zelfbedieningszaken en supermarkten; duurzame con sumptiegoederen (boekhandel, goud smeden, huishoudelijke artikelen, rij wielen etc., schoenen, textiel, meu belen, sportartikelen, ijzerwaren en gereedschappen) en overige branches (bloemen en planten, drogisten, kap pers) In totaal kwamen er ruim 4000 bruikbare antwoorden binnen. Uit de hierbij afgedrukte staat kan men aflezen hoe de deelnemers aan deze enquête reageerden. Er blijkt o.m. uit, dat uit plaatsen met een koopavond in totaal 1405 antwoorden binnen kwamen. Terwijl 1100 hun zaken op een dergelijke avond geopend hou den, hielden ruim 300 winkeliers (ruim 20%) hun deuren dicht. Van de zaken in voedings- en ge notmiddelen was ruim driekwart ge opend. In de sector van de duurzame consumptiegoederen was dit nog in sterkere mate het geval; hier immers was circa 85% van de deelnemende zaken op de koopavond geopend. Met betrekking tot de groep „overige branches" dient te worden opgemerkt, dat de openstelling van een kappers- bedrijf uitsluitend de parfumerie- afdeling betrof en niet de salons. Van de andere branches uit deze sector hield 80% de zaak op een koopavond open. Aan de hand van de binnengeko men gegevens concludeert het Eco nomisch Instituut, dat veelal in klei nere gemeenten (beneden de 50.000 inwoners) de belangstelling groter is, dan in gemeenten, welke boven dit inwonertal uitgaan. Zeer vele deelnemers aan de en quête lieten de vraag onbeantwoord om een raming van de kosten te ma ken verbonden aan de openstelling van de zaak op een koopavond. Wel werden opmerkingen van de volgen de strekking aangetroffen: personeel behoeft op de koopavond niet terug te komen, gewerkte avonduren wor den gecompenseerd door vrije uren op andere dagen, werken op de koop avond door het personeel is by het aannemen afgesproken en is verdis conteerd in het loon. 3 i SP cïS o> C *■2 o. -o 3 o c u alVS Sa ai T3 5 cv. MG G £5 TJ flj O T3 III 3 8 •g s Go ja neen ja neen ja neen Voedings- en genotmiddelen 1741 578 1163 437 139 188 223 Duurzame consumptie goederen 1580 593 987 510 82 302 184 Overige branches 680 234 446 153 81 78 67 4001 1405 2596 1100 302* 568 474* geen antwoord 3 geen antwoord 58 Officiële publikaties HERIJK VAN MATEN, GEWICHTEN EN MEETWERKTUIGEN. Burgemeester en Wethouders van Leiden brengen ter openbare kennis, dat op 9 Januari 1969 van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.30 uur, alsmede op 10, 13, 14, 15. 16 en 17 januari 1969, telkens van 9.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur in liet voormalige schoolgebouw Bree- straat 66, alhier, zitting zal worden gehouden voor de herijk van maten, gewichten en meetwerktuigen. Voor j-over mogelijk zal aan belanghebben den schriftelijk mededeling worden ge daan van het tijdstip, waarop zij ma ten, gewichten en meetwerktuigen ter herkeuring kunnen aanbieden. Men wordt verzocht zich aan dit tijdstip te houden. Voor nadere bijzonderheden wordt verwezen naar de bekendmaking wel ke vanaf heden is aangeplakt ten Stadhuize, aan het gebouw van de Gemeentelijke Sociale Dienst (Steen- schuur 21en aan het Waaggebouw. Leiden, december 1968. „HU staat terecht, omdat hy met zyn hand de ruit van een café heeft vernield", aldus vertaalde in het kort de officier van justitie by de Haagse politierechter de dagvaarding, welke voor een 31-jarige opperman uit Lei den was bestemd. De man, die op 10 september jarig was, had 's morgens op het werk zUn kameraden uitgeno digd, om na arbeidstUd op zyn wel- zyn een glaasje te gaan drinken. Het begon dus allemaal gezellig, maar het blééf allerminst gezellig. De jarige gaf een rondje en hy ont ving een rondje, welke kringloop en kele malen werd herhaald. Als gevolg van de drank verander den de vrienden in vyanden en werd er slag geleverd. „En ik had niets geen kwaad in het zin", meende de opperman aan de rechter te moeten meedelen. De caféhouder, die na de drank verkoop geen plezier zag in een rondje vechten, zag kans de jarige opperman de deur uit te werken, die zyn dron kemanskwaadheid koelde op dewyze, als in de dagvaardig omschreven. „Het zal allemaal zo wel gebeurd zyn", gaf verdachte toe: „ik weet er zelf weinig meer van". „LUkt me helemaal niet leuk op die manier je verjaardag te vieren", gaf de officier als zyn mening te kennen. Maar hy wilde toch wel met het feest rekening houden en by wyze van laat verjaringsgeschenk geen gevangenisstraf voor de vernie ling eisen, doch een geldboete van f150.en een week gevangenisstraf voorwaardelyk, waarvan de proeftyd zich tot de beide eerstvolgende ver jaardagen zal uitstrekken. „Het zal my niet meer gebeuren" kondigde verdachte aan. De rechter nam het zekere voor het onzekere en veroordeelde over eenkomstig de eis van de officier. ADVERTENTIE Onderga perfektie als een boeiende belevenis, in de nieuwe generatie van Mercedes-Benz. Maak vrijblijvend een ontdek- kingsrit In het toppunt van veiligheid, kracht en comfort Uw wagen staat bij ons voor u klaar. Wij staan voor u klaar met alle service en informatie die u wenst. ROOYAKKERS AUTOMOBIELBEDRIJF N,V.| Oegstgeest, LeidseStraatweg 1, tel. 01710-518 55 Leiden, Beestenmarkt 6, tel. 01710-31850 Leiderdorp, v. d. Valk Bouwmanweg 180, tel. 01710-34290 LEIDEN Een groot deel van de Leidse schooljeugd, zowel Monique van Clees; diploma B: Wim van openbare als bijzondere scholen, is in het „Zweilandbad" ®^esthoveri- in actie geweest. Er werd om het diploma A, dan wel B ge zwommen. Aan de speurtocht-wedstryd door Oud en Nieuw Mexico op de tentoon stelling „Viva Mexico" in het Ryks- museum voor Volkenkunde hebben gedurende de afgelopen maanden duizenden enthousiaste bezoekers I hues. Ria du Prie, Sylvia Canno. deelgenomen. Kernstraat 2 (Hr. v. d. Scheun) Er waren vele goede Inzendingen diploma A. Comel wim uitCT_ Na afloop werd het A-diploma uit gereikt aan de volgende leerlingen van de school Oppenheimstraat 4 (hoofd de heer Van Iterson)): Hans Lathouwers, Fred Filippo, Hans Peet- sold, Eric Schmidt, Hester van Wie- ringen, het B-diploma ontvingen: Marion Bestelink, Tan ja Straater, Irene van Leeuwen, Geert-Jan Dijk- ma. Stef van Ekdom, Margreth van Wyk. Ronnie Bakx. Tommy v. d. Eynden, Frits Stoffers. Hank Kruyt, Catherine de Clerq, Lida Leupe, Ire ne Vriend, Margriet Zitman. Susan- ne Lens. Roland Dreef. Alex Kamp diploma A: Giel van Veen. Martien Herreur, Johanna Broekema. Oppenheimstraat 8 (Hr. Poodt) di ploma A: Nicolette Hogenboom, In- grid Dessens, Lodewyk Daleman; di ploma B: Pim Bik, Mike Omtzigt, Frank van Akkeren, Jacqueline Pad- denberg, Liesbeth Werter, Monica Bokem, Maryke Brink, Hermine Tummers, Herlinde Kuypers, Peter Boshuizerkade 119 «Hr. Van Dal- sen). Diploma A.: Mar ja Hoeke, Jan Bom, Robert Smits, Bert Kulk, Kit ty v. d. Oord, Peter de Klerk Wol- ters, Hans v. d. Pluym, Nelleke Bruin. Diploma B.: Robin Voerman, Fred dy Bos. Wim v. d. Oord, Corrie du Prie, Gerry Rijsbergen, Mieke Bos man, Franske Wessel. Robbie Keere- weer, Peter ter Wee, Cor Glasbergen. Cesar Franckstraat 1 (Hr. Rotte veel) diploma A: Yvonne Opdam, Milly v. d. Sanden. Margot van van Gent, Hans de Mol. Donny van 1 Dina van Velzen, Jan Wtt- Akkeren. Conny Timraers, MarJan tenburg, Ronrne de Jong: diploma B: Piket, Jan Rudolf Dingjan i Henn Horree. Michel Knijff, René Goddyn, Eric van Strien, René Lam- Franchimontlaan 20 (Hr Witte- i po Greetje Jansen, Marian van man) diploma A: Louise ten Broek. Ryn wufride Ouwerkerk. Kees Sim- Bernadette ten Broek, Renate Klerks, merman Mary v d Steeg Toos Lagerberg, Bernadette Droog. Marcel Laken. Robbie Dahlmeyei. Gesar Franckstraat 5 (Hr. van Ton Verleg. Astrid Vrouwenvelder. Meeuwen, diploma B: Bram Brus- Dorine Nijssen: diploma B: Erna Manfred v. d. Brugghen. Sake Maasdijk. Paula Koek. Walter Bur- i H°°nstra- René Feenstra. Liesbeth gering, Hans van Niekerk, Hans van Zeyl, Marianne Fcks, Wille Barning, Paul Walter, Aad van Wiel, Bram van Wiel. waarvan er tenslotte tien als beste uit de bus kwamen. Dit zyn: Gerrit HeUstra te Wyhe 'O)., Anneke Swa- ger, te Leiden: C. H. van Engelen, te Leiderdorp; Hendrik Koch, te Vrie- scheloo (Groningen); Astrid Beek mans, te Voorschoten; Tineke Stam, te Rotterdam-Z.; Gooitzen Kruis heer, te Den Haag, Koen Limperg, te Amsterdam-Z; Frans Koot, te Driebergen en F. Jaspers, te Utrecht. ADVERTENTIE juwelier - horloger Haarlemmerstraat 181 Lorentzkade 61 (Hr. Ober» diplo- dijk, Joan Vrede. Jan Mathijs Briër, ma A: Toos Dubbeldeman, Mariët- Gerajonde Humme, Peter Brons- van Loenhoud. Astrid Vrëëken, geest, John van Weerlee, diploma B: iAnneke Buls Rene van Dyk jan Hans Snik. Sam Erades. Pieter v. d. j Harland, Fransje Barnard. Jaap Vliet, Henny Onderwater. Rienie Gijsbert de -Vos, Frans v. d. Nieuwenburg, Peter Bey, Louise j Bogaarddiploma B: Freddy Han- Voskuil. Rob Schilthuizen. Robert Netty v d Leek Betty Dulle- LEIDEN De laatste veemarkt van het jaar is in de regel niet één van de grootste voor wat betreft de aanvoer. Daar kwam nu ditmaal nog bij, dat men zo vlak na de feestdagen nog niet weet of, voor wat betreft de slachtvee-afdeling, de omzetten in de slagerijen goed of slecht zijn geweest. De ver wachtingen voor de rundvleesomzetten waren niet hoog ge spannen, het wild is gewild tegenwoordig. Naar wij vernamen is er veel varkensvlees verkocht. Dit jaar waren door de feestda- Wolvee gen boven normaal 3 markten (Leeu- jn ^eze afdeling was de aanvoer warden, Zwolle en Leiden) en nog groter dan verwacht werd, toch was de handel levendig en er was veel Een gezelschap, dat op weg was naar een bruiloft in Leiden, is gistermiddag verongelukt op de Amsterdamseweg in Arnhem. De auto slipte en kioam in botsing met een boom. Twee personen werden gedood en één zwaar ge wond. De 67-jarige heer B. Vink uit Varsseveld, die uit de wagen werd geslingerd en zo'n dertig meter verder terecht kwam, over leed ter plaatse. De bestuurder, de 27-jarige H. Jungst uit Wage- ningen, bezweek later in het Arnhemse gemeenteziekenhuis aan de opgelopen verwondingen. De echtgenote van de heer Vink mevrouw JE. Vink-Engeveld, is ernstig gewond, maar verkeert buiten levensgevaar. Het gezel schap zou in Leiden de bruiloft van een zoon van de heer en me vrouw Vink bijwonen. Robert Oosterbroek, Ronald Overdyk, Ge rard Wassink, Wim Vreeswyk. Hans Mader. Tiny Koome, Henk Coore- man. Marcel de Jong. Van Vollenhovenkade 19 (Hr La- bordus)diploma AMarjo Huls man, Wilma Brinks. Ellie Vonk, Do- riem Oom. Willemien Kerkhoven, di ploma B: Jackie Stigter, Joske Boom, Peter Lindhout. Ronald Schenk, Jet je Arnoldus. Peter Ouwerkerk. Leo Nolles. Asserstraat 50 (Hr. Sleeboom.» di ploma A: Henk de Jong, Marjan J Buis. Dirk Arnoldusse. Jan Teekens. Simone van Buurendiploma B Hans v. d. Meulen. Bert Denneman, Hans Kuipers, Jan de Nooy, André de Bree, Erik Baars, Remko Voge lenzang, Arian de Jager, Carolien de Bree. Marien Vlym, Marjolein Pera, Margot van Woudenberg, Sandra van Offeren. Lammenschansweg 6 (Zr. Edith) diploma A: Carla van Lieshout, An neke Klootwyk; diploma B: Beppie van Soest. Noordeinde 1 (Hr. Prévo) diploma A: Carolien Thomassen, Rozemarijn van Dishoeck, Frank Ludzer v. d. Starre; diploma B: Aart Duiser, Ewoud van Aken. Remco Salomé, Onno Voorhoeve, Annelies Lohman, Leonard v. d. Plas. Noordeinde 3 (Hr. Schnaar) di ploma A: Jan v. d. Broek. Johnnie de Boer, Connie Haneveld, Marianne Flanderhijn, Hanneke van Weeren, Jenny Zwart. Cocky Bannaart; di ploma B: Henk Eigenbrood, Marja Beekman. Hans Rahns, Ronald Lui ten, Wilco de Fey, Wilma Sierat. Boerhaavelaan 298 (Hr. Hettinga) diploma A: Sjaak Herwaarde, Paul van Emmerik. Adri v. d. Poel; diplo ma B: Sjaak Slingerland, Jos Tims, Jeep Mullenbroek. Haarlemmerweg (dr. van Eisen) meyer, Arlette Hins, Harriet Boon, Jan Hein Carreé, Wim Chrispyn, Freddy Martyn, Rob van Schaik. Jan Maarten de Jong. Lorentzkade 15a (Hr van Duur- sen) diploma A: John Vlieland. Kees Meyer. Paula Kerkvliet. Thea Ham. José Vosters, Marijke Buurman, Ma rian van Hout. Harrie v. d. Poel, Marga van Kessel, Selma Nierop; di ploma B: Rogier Galama. Dick v. d. Mey, Jeanetteke Kleevens. Hans i Ent. Stolker, Jacinta van Harteveld, Ge- j rard Montanus. Aad Hillenaar. Ossewade. Ineke Veerman. Bert van Hemert, Dirk Jan van Weizen. Hans Wildschut, Paul Thépass, Johnny Koopmans, Sander Griffioen, Mieke van Peet, Marjo Buis. Diploma AMonique Lut. Jolanda Pison. Lieke Doeleman. Chris Brou wer. Paul Boersma. Kat ja Hogen- doorn. Liliane v. d. Poll, Rudy Clap- roth, Geert Jan Lustig, Arjen Me- chelse, Willy v. d. Laan, Jolanda Vollmar, Cissy Mieog. Kennedylaan 1 (Hr. Drukker) di ploma A: Marian Gijsman, Wim Dekker. Rudde Voogt. Lex Knigge, Margriet Tolsma. Ellen v d. Spek, diploma B: Erik van Veen, Frank Uittenbogaard. Dolinda Knigge, Tom Blom, Nella v. d. Kraats. Kennedylaan 1 (Hr. Dubbelde man) diploma A: Elsje Paauw, Fred dy Rijsdam; diploma B: Marja Rys- dam, Erzsi Meszaros, Rudie van Scho ten, Bob van Winkel, Peter van Zon neveld, Oscar Niezen, Riana v. d. LEIDEN Onder grote belang stelling van de zyde van het perso neel en de gepensioneerden, heeft de heer J. A P. Moonen, in de rang van referendaris belast met de leiding van de verbruiksadministratie der Leidse he Duinwater Maatschappy. dit bedryf na ruim tweeëndertig dienstjaren verlaten. Het betrof hier een op vry willige basis plaatsvindend vervroegd vertrek in verband met een door de volledige automatisering noodzakelyk geworden reorganisatie der comptabele afdeling. In een byeenkomst in het gebouw van de L.D.M. getuigde de directeur, ir. C. de Jong. van zyn grote waar dering voor de persoon en het werk van de heer Moonen, daarby releve rend dat deze zyn intrede deed toen de administratie van pen en inkt naar de boekhoudmachine omscha kelde. Thans is het de in snelle op mars zynde computer, die volkomen nieuwe administratieve technieken doet ontstaan, waarvan men zich niet afzydig kan houden indien men aan de snel evoluerende eisen van de tyd wil biyven voldoen- De directeur dankte de scheidende functionaris voor het grote aandeel dat deze steeds in het „by de tijd blyven" van de administratie der L.D.M. heeft gehad en tevens voor het zeer vele werk dat hy daarnaast in de dienstcommissie, de commissie voor het georganiseerd overleg, als voorzitter van het jubileumfonds en als medebeheerder van de vakantie huisjes in sociaal opzicht geheel be langeloos voor personeel en bedryf heeft verrricht. De heer De Jong deed zyn woorden vergezeld gaan van een persoonlyk geschenk en een bloe menhulde voor mevrouw Moonen. Dat niet alleen de directie, doch ook de collega's en oud-collega's vod lof zyn voor hetgeen de heer Moo nen in de loop van vele jaren voor bedryf en personeel heeft gedaan, kwam tot uiting in een groot aantal toespraken en in de aanbieding van vele waardevolle geschenken. De heer Moonen dankte' voor de betoonde belangstelling en sprak de verwachting uit dat hy. gelet op zyn kerkelyke en maatschappeiyke func ties. zich in zyn „vrye tyd" wel niet zal behoeven te vervelen. Du Rieustraat 4 (Hr. Ravensber- gen) diploma A: Frans Bakker, Yvet- te Bres, Monique Mizee, Hettie Ver- lind. Ellen Philipsen; diploma B: Flip Landwaart, Jitse de Vries. Cornelie van Linge, Marian de Bock. Rolien Buysen, Desirée Bliek, Arian Ter Haarkade 1 «Hr. van Ouden hoven) diploma A: Toos Wortman, Rita v. d. Klein, Marja Bogaard, Yvonne v. d. Leek, Wilma Hooge- veen, Jeroen van Rooden, Peter l'Amie; diploma B: Anneke Vorst, Joep Schakenbos, Gerrie van Stein, Vera Halvemaan, Collin Gelevert. Da Costastraat 104 (Hr. van Niel) Renault, Yvonne Logemann, Alex diploma A: Theodorus Cattin, Theo- Pison. Olaf Mengers, Arthur Peute. René Cramer, Bob de Jong, Remo Roem, Boudewijn Sjouke, Mike Ro bertson, Henk Teeuwen, Maryke van Erkel. dorus van Santen, Margaretha Bos nia; diploma B: Johannes Hogen boom, Martinus Brouwer. Elisabeth Martin. Berlagestraat «Hr. Montanus): di- ploma A: Anita Jansen, Bea v d StadhoudeMlaan lb (Hr Bouw- Mee, Huda y d Henny man) dipl. A.. Dicky Smit, Monie Trouerbach, Peter Nievaart. Henny Heerius. Heieen Kouwenhore.^ Astrid Montanus; d|pioma B: Marijke Jongmans, Hans Koot, Ferry v. d. Kuivenhoven, Ellen Visser, Michon Bourgeois. Willeke v. d. Plas, Janne- ke Steeneveld, Nico Verhoef; diplo ma B: Maya v. d. Vliet, Ronnie Bo- narius. Dini Erades, Petra Keyzer, Frans Verduin, Hans Langeveld. Maart je v. d. Mey, Ineke van Kam pen, Anneke Vis, Arie van Veen. Poel, Rob Klein, Gerard Gerritsma. Telderskade 48 (Hr. v. d. Veen): diploma A: Jan Bey, Bert v. d Wijngaard, Carlito Stephan, Mieke van Beyeren, Conny Gieling, Henne- ke Klootwyk, Nina v. d. Berg. Elly Schaap: diploma B: Marja Blanken Drie Oetoberstraat 27 (Hr Mole- j steyn, Erik Jan v. d. Heuvel: Kim naar) diploma A: Liesje Bouman, Holswilder. Aaf. SegUn, Dikkie Ramp Connie la Lau, Dick van Deventer, Beppie Blok, Inge Sprong, Anneke Sanneke v. d. Zeeuw, Rob Miere- j Boom, Marian Smit, Annet v. d met; diploma B: Leo Cavé, Silvia Bent, Paula Breedeveld, Johnny Vol- van Berkel, Theo de Water. kers. Boshuizerlaan 18A (Hr Duym» Johan Wagcnaarlaan 14 (Hr. Cos diploma A: Ton Luyks. Ronnie Gie- isee» diploma A: Hendrik J. Beenhak- zen. Mary Eyck. Vincent Habraken,ker- Ronny Favier, Eric Pieter Joke Montanus. Trees je Wessendorp, twee (Utrecht en Gouda) op vrydag, dus 5 markten op één dag. Alles overziende viel de aanvoer mee. Vooral de schapen waren goed ver tegenwoordigd, ook de varkens wa ren redelyk goed in aantal. De rund vee-afdeling daarentegen bracht een kleine aanvoer, vooral slachtvee was er minder. De handel was echter heel goed; slachtrunderen redelijk; vette kalve ren vlot; wolvee vlug; biggen goed evenals de geiten. Het viel dus alles mee. Totale aan voer 2410 dieren. Gebruiksvee Zoals in deze tyd van het jaar gebruikelyk, was de aanvoer van melk- en vare koeien niet groot. Het weer werkte ook niet mee. Gistermorgen lag de gehele markt onder de sneeuw. Het was weer om koude voeten te krygen en dan is een onoverdekte markt niets voor dit diersoort; de handel was dan ook rustig. Slachtvee - runderen Weinig aanbod toch was er wel vraag, zodat alles tegen de oude pry zen nog al vlot werd verkocht. Vette kalveren vlug tegen hogere pryzen. vraag voor de export en dus werd alles vlot verkocht tegen styvere pryzen. Een goede lam is duur en men vraagt zich af wat de klant er in Parijs wel voor moet betalen, in komen en mogeiyke kosten en winst, het lijkt ons duur eten. Varkens Het was gisteren moei- lyk een juiste weergave te geven van het prUsverloop, de laatste weken la gen de pryzen styf in de markt, het leek er wel op dat vandaag nog van geen prijsverschil sprake is. Ook hier speelt de export een belangryk rol. Biggen en lichte varkens Rede- lyke aanvoer, ondanks dat er ook in Gouda en Utrecht markt werd gehou- j den. Alles werd goed verkocht; zelfs werd er voor de beste biggen een hogere prys betaald. Eind goed. al goed dit geldt zeker voor de afdeling wolvee en varkens. Geiten Redelyke aanvoer en een goede handel. Schreurs. Jolanda Kanbier, Marieke Poots. Helene Smink, Ingeborg Neu- tebcom, José Noort. Gé Witteman. Nettie Blansjaar; diploma B: Frank v. d. Linden, Tonny van Es, Carla Blikman, Marry Gyzeny, Mary Ge- rardts, Dannv Oudshoorn, Jan de Brum, Eric-Jan Koudenberg. Jan Bouman, Jaap Jan Hoogbruin, Erica Harteveld. Irma Pots, Sydie Siera. Obrechtstraat 4 (Hr. Noorduin) di ploma A: Paul Tameling, Rudi Neu teboom, Margareth van Leeu wen. Marja Hogervorst, Martin van Keulen, Ronald de Lannee de Be- trancourt, Leny Tegelaar; diploma B: Rob van Bemrnel, Rob Zandber gen, Udo Lutz, Hanneke Sandberg, Marian Dees. Eric Bosch. Anneke Spies. Adriaan Paustraat 1 (Hr. Berg) diploma A: Lia Leeuwenburg, Mat- thijs Cats, Govert de Jong, Ineke Sie- rag Freek van Egmond, diploma B Arian Leenhouts, Hans van Valde- ren. Marry van Egmond, Hendriek Treur, Willem van Kampenhout, Wim le Mair, Wilma Verver, Marieke Ploos v Amstel, Anne-Marieke Krol, Ernst Hulst, Coby Treur, Rogier Huff na gel, René Zwanenburg. Hoge Morsweg 15 (Mej. Wiersinga) diploma A: Greetje de Roode, Ragn- hild Broerse. Marjan Rysdam; di ploma B: Dik Boelee. Ynske Beek man. Arie Verboon. Hans v. d. Bosch, Wim Korteland. Morsweg 188 (Hr. Lankhout) di ploma A: Rob Tuurenhout. Johnnie Verkade: diploma B: Lisette Kroese- meyer, René Springer. Wüma Bar- kema, Wim Groen, Jaap Arnoldus Damlaan 1 (Hr. de Jong) diploma A: Marianne Went, Stynie Helfen- steyn, Liesbeth Chaudron, Jan Geer- sing, Shannon Ooms, Els Groen, Da vid Schlagwein, Ronald Stouten, Hannie Gauger, Joop Werk; diplo ma B: Jacqueline Vermeer, Dorie Lepelaar. Damlaan 22 (Hr. van Adrichem» diploma A; Marian Wessendorp, Em my Dubbelaar, Martien Heymans, Tommie van Steyn, Ineke v. d. Berg. diploma B: Francien Cambier, Eddie van DUk. Rynsburgersingel 22 «Hr- Goddijn) diploma A: Nico Groenendyk, Ferrie Vylbrief. Jolanda van Duuren. Wil lem Klein, Eva Erades; diploma Bi Tineke Lepelaar, Sjaak v. d. Wyn- gaard. Lex de Jong, Judith de Wolf, Corrie Vogelenzang, Anneke Velt- huyzen. Rynsburgersingel 22 (Hr. Goddyn» diploma A: Wim Boehlee, Kees Jan Iterson, Hank Kamphues, Peter Sta- vleu, Ries v. d. Berg, Henk-Jan Floor, Frans Vervoorn; diploma B: Jan de Kok, Peter Wolting, Maryke Verhaar, Jan W. van Waveren, Adrie van Maasdam. Eric Sprong, Joop Si mons, Sjaak Warmenhoven, Robby Jonk. Kuuk van Mechelen, Bouke Kuiper. Rico v. d. Reyden, Marjolein Ver boon. Sumatrastraat 203 (Hr. Bartels man) diploma A; Sandra v. d. Vel den, Tineke Vermeer. Frits Fengler, Nelleke Habraken. Cobie Riethoven, Joke Hoeps, Jan van Tongeren, Hen- nie Jansen, diploma B: Ingrid v d. Blom. Rudie Molenaar. Cor Veef- kind. Mieke Boom. José de Mey, Mar ja Verver, Kees Wilbrink. Sumatrastraat 195 (Hr. Brittyn) diploma A: Betty Humme, Elly Vyl brief, Rudi Verlint. Jim Cluvers, Petra de la Rie, Dinie Zandvliet, di ploma B: Marion Hakkenberg, Her man de Goey, Karei v. d. Born, Kees v d Kroef, Elly Oosterhout, Anne- mieke Timmers, Monique Braksho ven, Tineke Piket. Paul van Diggelen, Richard Ligtvoet. Timorstraat 15 (Hr. van Dyk) di ploma A: Lia Dongelmans. Hans Wol- ters, Liesbeth Kluts. Yvonne Hoog duin, Mirjam Ligtvoet; diploma B: Dick v. d. Bosch. Annemieke van Egmond, Johnny Bavelaar, Pierre Brandts, Johnny Verkuylen, Lidy van Ulden, Hans van Buuren. Willem de Zwygerlaan 44 (Hr. Schuurman) diploma A: Henny Bur gemeester, Hans Ravens bergen. Frans Heineman, Henny Mark; diploma B: Eddy Ciere, Dick de Kler, Mary Veefkind, André van Dyk, Peter van Dijk. Cokky van Dyk. Wim Selier, John Korpershoek, Petra Kooien, Jos je Ligtvoet, Ingrid van Wezel, Romy Brussee.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 3