Ik ben een artieste VS in toekomst voorzichtig met hulp Brazilië Eenheid Euratom dringende noodzaak ploteleigcnaresse aan top van stripteasewereld Het dubbele leven van Petronella Gruijters Is kapster naar Parijs Niet zo heetbloedig Peter Sellers gescheiden Nederlands verzet tegen EEG-verdrag met Arabieren - en gióteren EELKE JAGER KOMT TERUG DONDERDAG 19 DECEMBER 1908 LE1DSCH DAGBLAD AMSTERDAM GPD i Overdag men de eigenaresse van hotel Pilhelmina" vinden in de keuken, in stijlvolle eetzaal of op inspectie- cht langis de kamers in de onlangs ireedgekomen nieuwe vleugel. Het /tel staat in Aartswoud. volgens viertalige folder ..een rustiek dorp een prachtige, landelijke omgeving, jdden in Noord-Holland, tussen sselmeer en Noordzee". Elke avond n negen uur geeft Petronella mijters instructies aan het perso- iel. stapt in haar auto en rijdt naar nsterdam. Als zU binnenkomt in cabaret-dan- ug .Louis Seize" in de Reguliers- nrsstraat valt ze nauwelijks op. een Mid meisje met vriendelijke donke ogen. dat een wat verlegen indruk laakt. Maar als omstreeks half ®alf de floorshow begint en ze uit ar kleedkamer tevoorschijn komt is t moeilijk in de geraffineerde, bru- al-geschminkte. uitdagende strip- liedanseres Lady Cadillac de hotel- (udster uit Aartswoud te herkennen. Driemaal per nadht treedt zij op meestal is er geen stoel onbezet. .Louis Seize" brengt Lady Cadil- drie van haar tien minuten du nde shows, prikkelend en gewaagd. iar zo komisch en met zoveel ar de* mimespel, dat het voor nie- und stotend kan zijn. Impresario's zeggen, dat Petronel- GruUters, alias Lady Cadillac, een n de beste en zeker een van de it-betaalde stripteaseuses is. Zij /egt op te treden in de duurste chtclubs van Europa en daarbui en dat zij het nu tydel'tfk in Ne- rland doet is alleen, omdat ze nog n pachter moet vinden voor haar [uwe. met uitkleden verdiende ho- L Petronella is nu 26. In 1960 werkte nog als kapster in haar geboorte- ld Eindhoven. Als 18-jarig. op ontuur belust meisje trok ze naar rijs, werkte enige maanden in een salon en keek uit naar een kans in de showbusiness te komen. Ze teg de kans van haar leven, toen ze d aangenomen door het Lido en opgeleid als Bluebell een send leven tegemoet te gaan. Het irde echter niet lang of ze kreeg ieuw de kans van haar leven msieur Bernard in, de vader van de iptease, eigenaar van de vermaar- Crazy Horse Saloon, koo6 Petro- Het is geen kunst om wat ordinair vies te doen. Maar ik wil er iets ar tistieks van maken en ik geloof dat tk erin geslaagd ben". Staat een meisje, dat leeft in sche merige nachtclubs, niet bloot aan het gevaar te zullen afglijden? Petronel la haalt de schouders op. „Onzin". Zwakke naturen kunnen er overal onderdoorgaan. Drinken doe ik niet, behalve een Frans cognacje voor het slapen gaan. En roken doe ik ook niet. Nee, ik geloof dat ik moreel even sterk sta als wanneer ik kapster in Eindhoven was gebleven" Hoe wil Petronella Gruyters zich zien over tien jaar? ..Nou, dat weet ik verdraaid goed. Ik ben nu 26 en ik wil blijven werken tot m'n dertigste. Het hotel heeft met de vertxmwing n ee tweeëneenhalve ton gekost, waar van ik 'n deel heb moeten lenen- Dat wil ik snel aflossen. Als ik dertig ben. stop ik. Misschien ga ik dan zelf het hotel verder exploiteren, maar mis schien trouw ik en dan hoop ik gauw een paai- kinderen te hebben en fijn het huismoedertje te spelen. Of ik dan nog zal terugverlangen naai' dit werk? Ach. ik heb dan immers de herinnering aan 'n mooie tijd en wie komt er kijken naar een oude vrouw?" (ADVERTENTIE) „Wat stuur ik iemand als Kerstcadeau?" platenbon is altijd raak! De generale repetitie van de usical „De man van La Man- heeft gisteren in Theater plaats gehad. Maandag- nd is de première. Op de foto Quichot (Guus Hermus, met zijn onafscheidelijke cht Sancho Panza (Lex Goud- it) te paard. nella uit om een paar stripteaseehows met haar in te studeren. ,Jk heb drie maanden moeten les sen en daarna werkte ik drie maan den in de Crazy Horse Saloon. Ber- nardin wilde een tweede Cadillac van me maken. Cadillac was de ar tiestenaam van een meisje, dat een wereldberoemd badnummer had ge bracht. Ze was met werken opgehou den en ik studeerde het nummer in. Daarnaast bracht ik een zgn. opium- show. waarmee ik oa ben opgetre den in de film Monde di Notte". Hoe voelde Petronella zich toen ze z.ch voor het eerst in het openbaar naakt moest uitkleden? „Misschien had ik het gênant gevonden in een derderangs cabaret, waar men alleen maar komt om bloot te zien. Maar In de Crazy Horse Saloon werk je op toneel, temidden van decors en met een fantastische belichting. Ik heb me nooit gevoeld als een uitkleedpop. Ik ben een artieste. Wat ik doe is een stuk showbusiness, waarin maar wei nigen uitblinken. En ik heb er kei hard voor gewerkt om tot die uitblin kers te behoren". Ze kan vijf shows brengen. Lady Cadillac. En al eindigt ze steeds in Eva-kostuum, toch heeft ze in de loop der jaren meer dan 50.000 gulden ge ïnvesteerd in decors en kostuums. „Bij voorkeur treed ik op ln nacht clubs. die over een goede toneelac commodatie beschikken. Ik werkte in Londen, in Duitsland, in Italië, in het Midden-Oosten en in het Mikado theater in Tokio. Het liefst werk ik in het Midden-Oosten: daar verdien ik meer dan hier een minister. Neder land heeft geen nachtleven, waarin plaats is voor artiesten van mijn ni veau. De cabarets zijn te klein om topgages te kunnen betalen. Omdat ik nu even in de buurt van m'n hotel moet blijven heb ik .Louis Seize" ge kozen. Het is een eerste klas zaak met een goede floorshow en een goed orkest. Maar in januari vertrek ik weer naar het buitenland". Over de morele kant van de strip tease: ,,'t Is een vak als ieder ander, maar dan een verdraaid moeilijk vak. Mijn publiek bestaat uit mannen en ik breng wat die mannen graag wil len zien. Ze zoeken een illusie of wat dan ook. Nou die krijgen ze. Ik heb de verleidkunsten van de vrouw ver taald in een show en ik ben doorlo pend bezig de details te verbeteren. LONDEN (AP) De Zweedse ac trice Britt Eklund heeft gireren echtscheiding verkregen van de En gelse filmkomiek Peter Sellers op grond van wreedheid. Seller (43 was niet in de zaal voor de 35 minuten durende zaak. Britt Eklund (25) was met een vliegtuig uit Stockholm gekomen om de rechtszaak bij te wonen. Sellers en Eklund zijn in februari 1964 getrouwd, nadat Sellers van zijn eerste vrouw was gescheiden. Beide ouders worden voogd over hun dochtertje Victoria. 4. terwijl Britt voor haar zal zorgen. Ook met Israël BRUSSEL (AP) —De Nederland se- en Duitse parlementen zullen gaan onderhandelen over commercië le schikkingen tussen de EEG en Is raël voor soortgelijke overeenkomsten als met Tunesië en Marokko. Zij zullen weigeren speciale han delsovereenkomsten met Tunesië en Marokko te ratificeren als hun part ners in de EEG niet instemmen met een speciale commerciële schakel met Israël. Dit werd bekend gemaakt tydens een debat hier in de com missie voor buitenlandse betrekkin gen. De onderhandelingen met Tu nesië en Marokko over een gedeel telijke handelsovereenkomst van vijf jaar zullen, naar verwacht wordt, in januari met succes afgesloten worden. (ADVERTENTIE) Het kan niet missen met Kerstmis: Een platenbon is altijd raak! Y*. f4,26 Zwaar Nigeriaans bombardement rond belegerd Owerri OEMOEAHIA (Reuter) Vol- gens reizigers die in de Biafraanse hoofdstad Oemoeahia zijn aangeko men hebben Nigeriaanse vliegtuigen gisteren verscheidene raketaan val len uitgevoerd op dorpen rond de stad Owerri. Biafraanse regerings functionarissen bevestigen dit. De aanvallen zouden enige uren hebben geduurd. Er is nog niets be kend over eventuele slachtoffers. Volgens de regeringsfunctionarissen schijnt bijna de gehele federale lucht macht by de aanvallen betrokken te zijn geweest. Rondom Owerri is de laatste dagen hevig gevochten. De acteur Jack Palance, zoals hij de rol van Fidel Castro in de film „Che" speelt. Het is Palances eerste film in Hollywood in drie jaar. Trouwens, hij heeft zich nooit zo bijster druk gemaakt in de filmwereld: drie rolprenten in tien jaar. DEN HAAG <GPD> De Eura- tom-crisis. die morgen in de Europese ministerraad in Brussel wel een cli max zal bereiken, is geen zaak die het grote publiek in beroering brengt. Dat kan men dit publiek niet kwalijk ne men: kernenergie is een van de vele specialismen in het geïndustrialiseer de deel van de wereld waarmee het heeft leren leven zonder er in feite meer van te begrypen dan van bij voorbeeld de gemiddelde Afrikaan van zijn transistor radio. Toch gaat het om een zeer belangrijke zaak voor I Europa. i Het aantal kerncentrales in bedrijf is op het ogenblik in de zes landen van de EEG iets groter (17) dan in de VS (15) en ook wat het vermogen tot opwekking van elektriciteit van deze centrales betreft zijn er op dit moment nog geen grote verschillen. Dat zal echter spoedig anders zijn In de VS zyn nog eens 87 kerncen trales in uitvoering of in elk geval besteld en in de landen van de Euro pese gemeenschap slechts zestien. In de VS zuilen de 102 kerncentrales over een gezamenlijk vermogen van 72440 MWE kunnen beschikken, de 33 Europese kerncentrales komen niet verder dan 8784 MWE. Daaraan moet dan nog worden toegevoegd dat het honderdtal Amerikaanse kerncentra les is of zal worden gebouwd door vier of vijf ondernemingen, terwijl het veel geringere aantal Europese cen trales is of wordt gebouwd door een dozijn ondernemingen. Het bedrag dat is gemoeid met alle in de gemeenschap geplaatste orders tezamen ligt lager aan dat var. de orderportefeuille van elk der Ameri kaanse ondernemingen. Niet alleen is de toekomst dus al begonnen, er dreigt in Europa ook al duidelijk iets mis te gaan. Dit hangt in hoge mate samen met de versnippering van inspanningen op nucleair terrein, die de Europeanen zich nog steeds menen te kunnen veroorloven. En het is op dit punt dat de publieke opinie in het geweer zal moeten komen. Niet alleen omdat het publiek nu reeds opdraait voor de kosten van deze tot verspilling leiden de situatie, maar ook omdat het in de nabije toekomst de gevolgen van het kortzichtige beleid van de natio nale staten aan den lijve zal blijven ondervinden. Als Europa ook maar enige rol wil spelen in de grote concurrentiestrijd die in de komende decennia zal ont- i branden om de produktie en verkoop van reusachtige elektrische centrales, zal het moeten komen tot coördinatie van de nationale Inspanningen, tot samenwerking op vele gebieden, en het zal een Europese markt voor kerncentrales moeten scheppen van voldoende omvang. Kernenergie is namelijk pas rendabel als zij kan worden geproduceerd en afgeleverd in veel grotere hoeveelheden dan thans met de klassieke elektriciteit het geval is. Maar in dat geval is zij dan ook aanzienlijk goedkoper. Hier ligt het belang dat de Eura- tom-crisis ook voor het grote publiek heeft. Met de voortgang en uitbrei ding van de Europese samenwerking op nucleair gebied, en niet alleen op dat gebied, staat of valt de toekom stige concurrentiepositie, de werkge legenheid, de welvaart en zelfs de po litieke onafhankelijkheid van dit we- relddeel. NEDERLAND I 18.50 De fabeltjeskrant (NTS) 19.00 Journaal (NTS) 19.06 Breng eens een zonnetje. Liedjes uit vroeger jaren (NCRV) 19.25 Durf te leven documentair programma (NCRV) 20.00 Journaal (NTS) 20.20 Actualiteitenrubriek (NCRV) 20.45 Onder druk gezet, tv-spel (NCRV) 21.50 De Anatomische Les. balletprogramma in kleur (NCRV) 22.30 Gezond Gezin, gesprek (NCRV) 22.55 Journaal (NTS) 23.00 Teleac-cursus (NTS) NEDERLAND II 18.30 Samenvatting reportage Opening kanaal Terneuzen Gent (NTS) 18.50 De fabeltjeskrant (NTS) 19.00 Journaal (NTS) 19.03 Scala (NTS) 20.00 Journaal (NTS) 20.20 Dean Martin-show in kleur (AVRO) 21.10 Medische Kroniek (AVRO) 21.50 De Modern Vocal Group uit Zwolle zingt kerstliederen (AVRO) 22.10 Lichtkogels in de oude kerk (IKOR/CVK) 22.40 Journaal (NTS) v 'r De meeste indruk maakte gis teravond mej. Skol, de char mante vertegenwoordigster van het gelijknamige biermerk, die er met grote bekwaamheid voor zorgde dat zij aan het slot van de ..zesdaagse' voortdurend midden in beeld bleef. Ze ver dient een extra honorering. We maakten de laatste, buitenge woon spannende tien minuten mee en zagen de man met de meest Hollandse naam winnen: Jan Janssen, voor de man met de op één na meest Hollandse naam: Peter Post. hoewel we Piet de Wit als Hollandse naam ook niet mogen uitvlakken. Commentaar werd geleverd door Barend Barendse, omdat er in wezen weinig verschil bestaat tussen een Zeskamp en een Zes daagse. zoals de becijfering al aangeeft. Daarvóór konden we kijken naar .Eigentijds", een meng vorm waarin show. ballet en tekst door elkaar warrelden tot een Gordiaanse knoop, die zich zonder problemen liet ontwar ren. Op de andere zender zagen we de maandelijkse kunstrevue .Uit Bellevue", dat meer en meer een verkapte voortzetting van Hoepla begint te worden. En dat niet alleen omdat Trlno Flothuis er de interviews voor verzorgt. Twee onderwerpen vooral her innerden aan Hoepla, t.w. het gesprek thuis met .levenskunste naar" Sydney van den Bergh. die ach uitsprak voor een eet cultuur zoals die in China nog altijd bestaat en die ontevreden bleek over ..de vuilheid en grauwheid van de kleding van de jeugd". Het andere onderwerp dat aan Hoepla deed denken, t.w. aan het item waarin Olga Lowina staande naast een fraai beeldje of zoiets een jodellied zong, was dat waarin we Johan Schmitz. staande naast een fraai boeket bloemen op piëde stal. een gedeelte uit de Gys- breght zagen en hoorden opzeg gen. Na enige regels overwon hij Hoepla echter (of beter, werd Hoepla overklast door Vondel), want je kan van de oude kousen verkoper zeggen wat je wil, maar dichten kón hij iC terview met Jhr. Sandberg. In terview met hjr. Sandberg. In tegenstelling tot Sidney van den Bergh prees hij de jeugd, met name de hippies, om hun kle ding. die tegenwoordig kleuriger is dan de kleding van de kun stenaars. Hij zei dit naar aan leiding van de vraag of Wj dacht dat de kunst en het pu bliek de laatste jaren, ook me de dankzij hem. naar elkaar wa ren toegegroeid. ..Dat heeft iets met kunst te maken", voegde hij er nog aan toe. Het décor in de studio vond hij overigens afschuwelijk. In „Achter het nieuws" ten slotte werd nieuw rechte-man Pors van de PvdA (anti-nieuw links, pro NATO) geïnterviewd door Herman Wigbold. Pors door Herman Wigbold. Pors maakte enerzijds een goede in druk. daar dat hij op rede lijke wijze de netelige vragen van Wigbold wist te pareren, maar anderzijds maakte hij weer een minder goede indruk, doordat zijn argumentatie als het op feitelijkheden aankwam, nogal tekort schoot N.S. (ADVERTENTIE) ^estf Kerstman, ik zoek graag zélf 'n plaat uit' Een platenbon is altijd raak! v.ft. 14.25 WASHINGTON (Ryutyr, AP. APP) I Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft bekendge- i maakt dat programma's voor hulp aan Brazilië in het op 1 juli a.». be- binnende begrotingsjaar opnieuw i worden bekeken. Normaal beloopt de Amerikaanse hulp aan Brazilië 250 tot 350 miljoen dollar per jaar. De i gelden voor de hulp ln het lopende 1 begrotingsjaar zijn al toegewezen door het congres. i Volgens functionarissen in Wash- ington heeft de regering deze maat- i regel getroffen met het oog op de te verwachten reactie van de Ameri- j kaanse volksvertegenwoordiging op het besluit van president Da Cosba 1 Silva om de macht in Brazilië geheel I aan zich të trekken. I Volgens het in Rio de Janeiro ver schijnende blad „Diario de Noticlas" heeft de Braziliaanse regering door vorige week vrijdag geheel de macht aan zich te trekken voorkomen, dat er op of omstreeks 20 januari een staatsgreep zou worden gepleegd door ex-gouverneur Lacerda en oud-presi dent Kubitschek. Een regerings woordvoerder noemde dit bericht „een zeer waarschijnlijke veronderstelling." De woordvoerder zei dat Lacerda en Kubitschek huisarrest hebben. Van een aanhouding van oud-president Quadros zei hij niets te weten. In to taal waren, volgens hem, ongeveer 200 personen gearresteerd, onder wie twee of drie parlementsleden, maar geen militairen. Hij gaf te kennen dat enkele mensen intussen zijn vrij gelaten. Naar van welingelichte zijde in Sao Paulo verluidt, bevinden La cerda en Kubitschek zich in een zie- I kenhuis. Lacerda begon drie dagen geleden een hongerstaking. Kubits chek lijdt aan suikerziekte. Volgens in de Argentijnse hoofdstad Buenos Aires ontvangen berichten, zou het aantal arrestaties in Brazilië zeker duizend bedragen. In Sao Paulo zouden dinsdag enige honderden stu denten zijn aangehouden naar aan leiding van twee bomexplosies, waar- j van één bij een oorlogsmonument. I Ook in de staat Parana zouden stu denten zijn gearresteerd na een ge heime bijeenkomst. I Journalisten in Sao Paulo hebben gisteren en vandaag uit protest tegen de perscensuur gestaakt Volgens het stakende dagbladper- soneel hebben de directies verklaard persoonlijk sympathiek tegènover het standpunt van de journalisten te staan, maar de staking inopportuun te achten. In de Braziliaanse stad Recife zijn twee Amerikaanse priesters gearres teerd. Ze behoorden tot een groep van dertig geestelijken die enkele maanden geleden in een petitie kri tiek leverden op de Amerikaanse steun aan het bewind van president Costa e Silva. Er zijn ook Franse priesters aangehouden. VOOR DONDERDAG 19 DECEMBER Hilversum 1. 298 m. NCRV: 18.00 Tijd vry voor muz ln vrije tyd: koorzang met trompet en «rgel: geestelijke lied. 18.30 Nws. en weerpr 18.46 Act. 19.05 Spektrum: nws uit de protestants chr organisaties. 19.20 Stereo: Muz van Het Leger des Heils (gr). 1935 Stereo: Lichte ork.- muz (gr.). 20.00 Er klopt Iets niet, de tective-hoorsp. 20.25 Stereo: Steravond gev. progr. 21.35 Stereo Lichte gram- muz. 2130 Kerkorgelconcertmoderne muz. 22 20 Adventsoverden king 22.30 Nw6. 22.40 Onvoorzien; licht gev mu- ztekprogr. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. AVRO: 18.00 Nws 18.16 Radiojoum. 1830 Ultz. van de VVD. 18.30 Stereo: Licht ork. 18.50 Gespr. brief 18.55 Voor de kinderen. 19.00 Knipperlicht: progr. voor alle weggebruikers, 19.30 Nws. IKOR: 19.35-20.05 Een kerk die handelt gespr. AVRO: 20.05 Ensemble Syntag ma Muslcum: werken uit de 14e en 15e eeuw. In de pauze: Informeel geprek tussen toehoorders en leden van het en semble. 21.00 Een dag uit het leven van Ivan DenlsoviteJ. hoorsp. 22.30 Nws 22 40 Radlojourn. 22 55 Stereo: Mod. ork.werken (gr.). 23.55-24.00 Nws VOOR VRIJDAG 20 DECEMBER Hilversum 1. 402 m. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Badinerie: klass. en mod. muz. (gr.) (7.30 Nws.: 7.32 Act.; 7.50 Overweging; 8.00 Nws.) 8.30 Nws. 8.32 Voor de hulsvr. (9.00-9.10 Gymn. voor de hulsvr.) 9.35 Waterst. 9.40 Schoolra dio. 10.00 Stereo: Aubade: mod en seml-klas6. muz. (gr 11.00 Nws. 11.02 "Per seconde ivijzer" HILVERSUM (GPD) Eelke Jager uit Eindhoven, afgelopen maandag gesneuveld in de VARA- televisiequiz „Per seconde wijzer", mag terugkomen. Gevraagd naar de verblijfplaats van de Europese gemeenschap voor Kolen en Staal antwoordde hij Brus sel, wat door de quizmaster fout werd bevonden. De VARA kreeg echter een reactie van een voorlichtings functionaris van het E.G.K.S., dat de heer Jager geüjk had. Het genoot schap was verhuisd van Luxemburg naar Brussel, maar dat was zo kort geleden gebeurd, dat de VARA het nog niet wist De heer Jager komt nu op 9 ja nuari weer by de quiz terug. Het is echter nog niet zeker of hij door zal gaan in de volgende ronde. Zo niet. dan mag hy met de helft van ruim f. 3000,- naar huis giaan. Voor de zieken 11.55 Meded. 12.00 Van en tulnb.; 12.30 Nws 12.41 Act. 13.00 Raden maar...). 14.05 Schoolradio 14.30 Stereo: Muslësta: licht gev. mu- nleuwe lichte gram.pl. met commen taar. 16.00 Nws. 16.02 Persoverzicht. 16.15 Stereo: Lichte muz. 1630 Boem!: Pop-show. 17.15 Sportkompas 17 45 Act. Hilversum 2. 298 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgemn 7.20 Stereo: Lichte gram muz. VPRO: 7.54 Deze dag AVRO: 8.00 Nws 8.11 Radlojourn. 8.20 Stereo: Lichte gram - muz. <8.30-8.33 De groenteman). 8.50 Woordeiyk.vandaag de dag. NRU 9 00 Stereo: Mod. en klass. kamermuz (opn.). AVRO: 10.00 Voor de kleuters 10.10 Arb.vit.: populair vera.pl.progr. (11.00-11 02 Nws). 11.30 Stereo: Ho bo en plano: mod muz. 1135 Beurs berichten. NRU: 12.00 Blik op de we reld: Inform, progr 12.26 Meded t b.v land- en tulnb. 12 29 Overheldsvoorlich ting: Ultz. voor de landb. 12.39 Zang en gitaar (gr.): lichte muz. 12.49 Recht ■aatje. 13.00 Nws VARA: - 20 Voor de middenstand. 13.25 Stereo: Kamermuz.: klass. en mod. (gr.). NRU: 14.10 Toerlsmo: toe ristische Inform uit binnen- en bultenl. 1430 Poëzie op punten: wedstr ln het voordragen van luchtige poëzie. 15.00 Klein chanson. VPRO: 16.00 Nws 16.02 Thuis: progr. voor thuiszittenden 16.45 Instrumentaal ensemble: mod muz (opn 17 40 Inform, achtergron den en commentaar. Hilversum 3. 240 m. en FM. VARA: 9.00 Nws 9 02 Klink - klaar, zonder nonsens (10.00 Nws). NRU 11.00 Nws 11.03 Mlcro-notltles VPRO 12.00 Nws 12 03 Agent 000 13.00 Nws. 13 03 Hans Kemna 13 30 Help. TROS 14 00 Nws. 14.03 Lynx (of Los). AVRO: 15.00 Nws 15 03 Muz. Boetiek: muz - progr. met artiesten van overal. (16 00- 16.02 Nws.) 17.00 Nws. 17.02 Radlo journ. 17.05-18.00 Tussen 10 plus en 20- mln: progr voor tieners TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I- NTS: 18.50 In kl De Fabeltleskrant NTS: 19.00 Journ. VARA: 19.06 In kl - Johnny Halllday. 19.30 Koning Klant: consumentenrubr. NTS: 20.00 Journ VARA: 20.20 Achter het nws. 20.50 In kl.: Detectivebureau „O" (Nul) TV- fellleton. 21.40 Mies en scène NTS: 22.40-22.45 Journ 23 00-2330 Teleac: En France avec Nicolas (les 7) Nederland II NTS: 18.50 In kl.: De Fabeltjeskr NTS: 19.00 loum. 19 03 Scala: Inform progr. 20 00 Journ KRO: 20 20 Leven m de pastorie. TV-feullleton 20 50 De Annanacks. film rep over een Eskimo - famille ln het Canadese poolgeb 21 40 In kl.: Bonanza. TV-feullleton '22 30 Brandpu.it NTS: 22 50-22 55 Journaal (ADVERTENTIE) „Wat geef ik bü een Kerstdiner aan de gastvrouw?" Een platenbon is altijd raak! va. f4.25

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 5