PHILIPS Om u vlug even op een idee te brengen. Misschien wel een lumineus idee! Want we hebben er speciaal enkele cadeaus ingezet, waar niet iedereen zo gauw aan denkt. Maar die daarom des te leuker zijn om te geven! Zoals een Beauty-set voor uw vrouw of voor uw tweenerdochter. Een grill voor uw keukenprins of een batterij-shaver voor uw zoon. Kijkt u zelf maar eens. Grote kans dat u 't plotseling vindt. Hèt idee! -JSi- u «■«PB ..vooreen kerst-cadeau? Dan is deze advertentie speciaal voor u. Uw dinertje wordt automatisch e culinair succes! Philips grid Met infrarood element voor sappig grilleren. Roterende spit. Makkelijk schoon te houden. Uitgebreid receptenboek 159.- Lekker glad geschoren - nooit een schrale huid. 1Philips Philishave Compact Snoerloos. Handig om erbij te hebben. Makkelijk op vakantie, in de auto, op kantoor 29.95 2. Philips Philishave Standaard Twee scheerhoofden. Fliptop opening voor handig schoonmaken. Met los snoer en curostcker 49.95 3. Philips Philishave 3 Speciaal Drie verende scheerhoofden. Verend spiraalsnoer 59.95 4. Philips Philishave 3 de Luxe Drie verende scheerhoofden, extra dun geslepen voor perfect uitscheren. Handige uitschuiftondeuse 72.95 5. Philips Philishave 3 Universeel Super scheerapparaat. Is oplaadbaar. Eenmaal Iaden wekenlang snoerloos scheren. Werkt ook rechtstreeks op het lichtnet. Met tondeuse 98.50 Automatisch een knappend, gelijkmatig geroosterd sneetje brood! Philips automatische broodrooster Instelbaar. Roostert gelijkmatig. VeUig 59.95 Geef schoonheidsverzorging, exclusief voor uw vrouw! Philips Beauty-set voor volledige schoonheidsverzorging, massage van hoofdhuid, hals en vermoeide voeten. Met tweezijdige tondeuse voor veilig ontharen van oksels en benen. In luxe cassette 49.95 Philips Ladyshave met tweezijdige tondeuse voor snel en veilig ontharen van oksels en benen. In etui 24.95 Voortaan kunt u zelf voor kapper spelen. Philips haarknipapparaat Met het Philips haarknipapparaat is zelf knippen niet moeilijk meer. Brede tondeuse, haartandgcleidcrs voor grof en fijn knippen 29.95 Snel gekapt - goed geluimd! 1. Philips haardroogkappen met regelbare temperatuur. Inschuifbare rand. Drie modellen 39.95, 49.95 en 59.95 (exclusief statief). 2. Philips krulsct In enkele minuten is het haar prachtig bijgewerkt. Compleet met 6 klemmen en 12 rollers.tijdelijk 39.75 3. Philips handhaardroger met regelbare luchtstroom voor gespreide of gerichte warmte 24.95. Met drooghoes, knikvrije slang in luxe tas 39.95 De oplossing voor uw „botte" problemen: Philips scharen- cn messenslijper De vlugge, veilige scherpslijper 21.95 Vruchtesap in minder dan een handomdraai! Philips citruspers haalt ook de allerlaatste druppel uit uw sinaasappels, citroenen en grapefruits 39.95 Lekkere koffie zetten begint bij moeiteloos malen. 1. Philips wandkoffiemoleo ♦O niet maalschijven Negen maalstanden. Reservoir voor 400 gram koffiebonen 59.95 2. Philips koffiemolen Veilig! Maalt alleen als het deksel dicht is 20.75. Luxe model 25.75 60 Grams model in leuke geschenk- verpakking 27.95 Laat het lekker zomeren van de winter! Philips hoogtezon Sterke kwartsbrandcr voor korte bestralingstijdcn. Groot bcstralings- veld. Infrarood elementen apart inschakelbaar 69.50 Luxe uitvoering met kloKje 99.50 Vraag het uw dokter. Sti ijken kan voortaan gemakkelijker, lichter, moeiteloos Uw vrouw schept er behagen in Philips lichtgewichl-stoomstrijker voor stoom- èn gewoon strijken. Wit, met Teflon beklede zooiplaat en extra lang snoer van 3 meter 69.95* In zwart met slijtvast snoer en gepolijste zoolplaat 59.95* ♦Beide modellen met 7.50inruilpremie. Philips tuimeltop-strijkers Met nauwkeurige temperatuurregeling en slijtvast snoer 31.95 Met open handgreep 33.95 Witte modellen met extra lang snoer. Schep een ideaal keuken-klimaat! Philips raamventilator Voor een frisse keuken. Grote luchtverplaatsing. Kan zuigen en blazen. 49.95 Philips tafelventilator Ideale rookverdrijver en koeltcbrenger Volkomen veilig 29.95 1 Philips ventilatorkachel In een oogwenk behaaglijke warmte in de hele kamer. Diverse modellen v.a. 51.95 Philips dekens Automatische temperatuurregeling. Uniek veiligheidssysteem. Moteeht. Verkrijgbaar als een- cn twec-persoons onder- en bovendeken. V.a. 76.- Verlos uw vrouw van moeizame keuken-karweitjes Philip:: luxe mixerset met drie snelheden en alle accessoires. In luxe cadeaudoos. Met receptenboekje 72.50 Philips driesoelheden mixer 39.95 Met kneedhaken cn ophangbeugel in leuke cadeauverpakking 45.95 Op standaard met doorzichtige kom 74.95 Philips snijmixer met als accessoires: snijmesje, klopschijf en mengschijf 44.95 Uw vrouw is „binnen". De koffie zet zichzelf. Philips automatische koflieflltcr Druppel-filtersysteem. Voor 4 a 5 koppen koffie. Met warmhoudstand 49.95 2. Philips koffiefilter voor 8 a 10 koppen koffie, automatisch gezet Met snoer en standaard 79.95

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 32