Exodus Democraten Iglo maakt nü verschil tussen andijvie! andijvie a la crème Econoom beschuldigt Indonesische regime van corruptiepraktijk STEREO Veertien kinderen bij brand in een Frans kindertehuis gestikt igg&ft soamr-fflootó Makelaars in Washington beleven gouden tijd 59.90 VERSTERKER ZWEEDS WATER DOOR LEIDING B0VENZEES NAAR HAMBERG MET EEN ENKEL WOORD Uitspraken in nazi - processen te boek gesteld Straling en maanreizen Tsjechische reizen naar het Westen verder beperkt SPELLEN-JEU£ PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 26 NOVEMBER lS! (Van onze oorrespondent WASHINGTON (GPD) Sinds de verkiezingen zitten een paar duizend regeringsemployé s, van ministers tot particulier er secre taressen, op het vinkentouw. De overdracht van het nationale he- wind van Democratische in Repu blikeinse handen betekent voor hen een andere baan, misschien zelfs een andere stad, en in elk geval minder privileges Dezer dagen ontving Richard Ni xon het befaamde en gevreesde „groe ne" boek van 158 bladzijden. waarin een 7.000 regeringsfuncties worden vermeld, die een nieuwe president aan nieuwe gegadigden kan toewijzen. Beschermheer Van deze 7000 wordt ongeveer de helft gerekend tot de echte „be schermheerfuncties", d.w.z. de posi ties, die de nieuwe president bij wijze van tegenprestatie aanbiedt aan hen. die, b.v. zijn verkiezingscampagne met grote sommen geld steunden, of aan hen aan wie hij andere, morele, poli tieke of persoonlijke verplichtingen heeft. Hieronder vallen de zetels van twaalf ministers. 300 functies vlak onder de rang van minister en op het niveau van departementshoofden, 124 ambassadeurschappen en 1700 posities voor particuliere chauffeurs, secretaresses en andere assistenten (zo heeft de minister van Defensie drie, en de minister van Arbeid één chauffeur tot zijn beschikking). Voorlopig zal Nixon zich echter concentreren op de drie tot vijfhon derd topposities. Het is gebruikelijk, dat bij een regeringswisseling alle ministers en alle ambassadeurs hun ontslag aanbieden, dat dan al of niet door de nieuwe president ingewilligd kan worden. Vriendschap Voor de ministers is dit ontslag minder pro forma, dan reëel, want iedere president zal zijn eigen kabinet willen samenstellen. Maar bij de am bassadeurs ligt het eraan of zij hun benoeming dankten aan het „be schermheerschap" van de vertrekken de president. Naar schatting z^jn ongeveer 40 van de 124 ambassadeursposten zulke vriendschapsbenoemingen, terwijl de rest van de posten wordt waargeno men door beroepsdiplomaten in de buitenlandse dienst. Het beroepscorps van diplomaten is weinig gelukkig met dit systeem, waardoor vaak de meest gewenste, en belangrijkste pos ten. zoals Rome, Parijs. Londen en Bonn, worden toegewezen aan wat In de Nederlandse buitenlandse dienst „de parachutisten" worden genoemd, dat zijn ztf die van buitenaf bijvoor beeld uit de zakenwereld of uit het universitaire leven en niet langs de moeizaam beklommen ladder van de buitenlandse dienst, in een diploma tieke functie belanden. Het Amerikaanse diplomatencorps gebruikelijke situatie, dat een staat dit jaar bovendien voor de on- aantal van de bekwaamsten op het gebied van de betrekkingen met de Sowjet-Unie en Oost-Europa 't punt hebben genaderd, waar zij wegens hun leeftijd steeds minder aktief kunnen zijn in het dienen van hun land. Onder hen zijn de huidige Amerikaanse ambassadeur in Mos kou Llewellyn Thompson en Charles Bohlen, die één van de eerste ambas sadeurs was. die in de Russische hoofdstad werd gestationeerd in 1934. Verder vallen in deze catego rie George Gennan en Poy Kohier, die ook allebei ambassadeur in Mos kou waren. Tenslotte moet ook verwacht wor den dat ambassadeur Averell Harri- man. die op het ogenblik de onder handelingen in Parijs leidt, zich in de naaste toekomst uit het openbare leven zal terugtrekken. Experts Het. zal Richard Nixon niet ge makkelijk vallen deze experts te ver vangen, en nog moeilijker zal het aijn hen in Republikeinse kringen te vin den, osidat de Republikeinse partij nu eenmaal minder de gelegenheid heeft gehad om een goed kader op te bouwen, dan de Democraten, die zo veel vaker en langer het land regeer den. Intussen is in Washington de grote Exodus van Democraten begonnen, die onder een Republikeinse regering hun heil elders moeten zoeken. Pre sident Johnson heeft al afscheidstoe spraken gehouden voor het personeel van de postkamer van het Witte Huis voor de typistes, die het secretariaat waarnemen en de bewakingsdienst. Huizen komen leeg te staan en de makelaars beleven gouden maanden, omdat de koopprijzen onder de druk van een stijgende vraag zich verveel voudigen. Het lagere personeel van de regeringsdepartementen leest da gelijks de kolommen met aangeboden emplooi en op de cocktailparties wor den gegevens uitgewisseld over goed kope verhuizers en de nieuwe huizen, die betrokken worden. Washington beleeft zijn periodieke volksverhuizing! ADVERTENTIE Spinazie spinazie a la crème andijvie en nu andijvie a la crème. Helemaal nieuw voor Nederland. En ongelooflijk lekker. Andijvie, vers van het land, gewassen, gesneden en bereid met een romig sausje. Zó klaar! Waarschijnlijk wordt dit nèt zo beroemd als spinazie a la crème. Dat hangt helemaal van uw goede smaak af ADVERTENTIE ADVERTENTIE AFSTEMEENHEID Stereo hoeft niet altijd kostbaar te zijn. Deze combinatie geeft u alle mogelijkheden voor een redelijke prijs. Glasheldere weergave van uw platen. Radioprogramma's in studiokwaliteit. Fraai uiterlijk door palissander kast. Gun uzelf de weelde van dit stereo toestel voor slechts f599," Bijbehorende boxen v.a. f86,-per stuk. (Van onze correspondent) SINGAPORE (GPD) —President Soeharto heeft de Indonesische pro cureur-generaal opdracht gegeven om de bekende Indonesische eco noom prof. dr. Selo Soemardjan te verhoren. Selo beschuldigde donder dag „de aan het bewind zijnde groep" van corruptiepraktijken en het aannemen van steekpenningen. Op een conferentie over de economi sche ontwikkeling verklaarde Selo in Djakarta dat de Indonesische rege ring, hoewel zij in beginsel tegen corruptie is. toch geen grote anti corruptie-politiek kan voeren omdat tc veel mensen op regeringsposten zelf corrupt zijn en zich tegen een dergelijke actie, verzetten. Officieel heeft Soeharto de procu reur-generaal, generaal-majoor Soe- giharto. opgedragen om slechts „een direct en openhartig gesprek" met Selo te voeren. Maar betrouwbare waarnemers menen dat de generaals achter Soeharto hebben aangedron gen op een streng verhoor. Selo is een bekwaam en gerespecteerd hoogleraar in de economie aan ver scheidene Indonesische universiteiten en bovendien secretaris en adviseur voor economische zaken van de mi nister van staat voor Economische Zaken, sultan Hamengkoe Boewono. Volgens genoemde waarnemers bedoelde Selo met „de aan het be wind zynde groep" de militairen. De laatste jaren is er een groeiend ver zet van burgers en politieke partijen tegen de toenemende macht en de corrupte praktijken van de militai ren. Bijna tweederde van alle rege ringsposten. van de gouverneur tot de burgemeester van kleine steden, is in handen van officieren van de strijdkrachten. Zij zijn vaak in hun I corruptiepraktijken nog driester dan hun burgerlijke voorgangers, omdat I zij de macht van de wapens achter zich hebben. Legio zijn in de laatste l jaren de berichten over overvallen, gepleegd door Indonesische militai- ren die het uniform uittrokken, maar de wapens behielden. Klachten van burgers tegen militairen, of het nu 1 corruptie of een verkeersongeluk be- J treft, worden als regel terzijde ge legd. (Van onze correspondent) STOCKHOLM (GPD) In Zweden worden op het ogen blik op hoog niveau bespre kingen gevoerd over water- pxport naar Duitse steden o.a. Hamburg en Frankfort. Om de Westduitse steden van Zweeds water te kunnen voor zien, zal een waterleidingsys teem van tweeëneenhalf mil jard gulden nodig zijn. Het kostbaarste onderdeel van het waterleidingsysteem wordt een gigantische pijpverbin- ding tussen Duitsland en De nemarken. Het water wordt onttrokken aan het Zweedse Vanernmeer, het grootste meer van Zweden en de op twee na grootste bin nenzee van Europa. Het is de bedoeling om het water via pijpleidingen van twee meter doorsnee te transporteren. Het opmerkelijke is dat deze reuzenhuis op het traject tus sen Denemarken en West- Duitsland niet over de zeebo dem geleid wordt maar via een gigantische brugconstruc- tie waarvoor de ontwerpen al bijna gereed zijn. BONN (DPAt Een Duits-Neder landse commissie heeft gisteren in het ministerie van Justitie in Bonn het eerste deel overhandigd van een omvangrijke documentatie over het onderwerp „Justitie en nazi-misda den." Het werk wordt uitgege ven door „Associated Publishers Amsterdam" in Amsterdam. Er is een Duits-Nederlandse redactie. De Nederlanders hierin zijn prof mr Ch. J. Enschede, prof. mr. G. E. Lange- meijer, drs. C. Offringa, mr. C. F. Rüter en prof dr. I. Schöffer. De se rie zal uit 20 delen bestaan, waar van er elke drie maanden een ver schijnt. Zij bevat de ongeveer 1200 uitspraken van Westduitse rechtban ken in processen tegen oorlogsmisda digers, gedaan van 1945 tot 1965. MOSKOU (AP) - Twee Sowjet ge leerden hebben geschreven dat stu dies welke gemaakt zijn door de on bemande satellieten Sond V en Sond VI hebben uitgewezen dat kosmonau ten die naar de maan en terug vlie gen tegen de normale kosmische straling beschermd worden door de bestaande schilden. Zij voegden hier aan echter toe dat betere schilden nodig zfjn tegen de hoge straling als gevolg van zonnevlekken. De straling welke in september door de Sond V en deze maand dooi de Sond VI werd gemeten, was bij na honderd maal lager dan het geva- renpeil. Zij legden er echter de na druk op dat bij beide proeven zich geen zonnevlekken hebben voorge daan. BUITENLAND Nixon benoemt pers functionaris Richard Nixon heeft Herbert G. Klein, medewerker aan zijn verkie zingscampagne, benoemd tot „super persfunctionaris" van de komende regering. Kleins taak wordt het coör dineren van inlichtingen over het werk van de verschillende ministe ries, uitgezonderd het Witte Huis. Terreur tegen reohlers Onbe kenden hebben gisternacht ruiten in gegooid van de woningen van twee Westberlijnse rechters. Een van hen heeft onlangs de Franse (van Duitse afkomst) Beate Klarsfeld tot een jaar gevangenisstraf veroordeeld omdat zij bondskanselier Kiesinger een oor vijg gegeven had. De andere rechter is de president van de rechtbank waarvoor een beroep dient van de studentenleider Fritz Teufel. Conferentie in Warschau De jaarlijkse conferentie van het Pact van Warschau is vandaag begonnen in de Roemeense hoofdstad Boeka rest. Tijdens deze bijeenkomst zullen problemen met betrekking tot de ge vechtsopleiding van de troepen wor den bestudeerd. De commandant van de strijdkrachten, de Russische maarschalk Jakoebowski, zal als voorzitter optreden. Vliegtuig neergestort Een C 46- vliegtuig van de Air America, dat door het Amerikaanse bureau van Internationale ontwikkelingshulp (AID) was gecharterd, is gisteren kort na het opstijgen van Savannak- het. (Lagos» neergestort. Tweeënder tig van de 35 personen aan boord van het toestel zijn om het leven ge komen. De slachtoffers waren voor het grootste deel Amerikaanse func tionarissen van de AID en plaatse lijke werknemers. Weggevaagd Premier Kittikats- jorn van Thailand heeft bekendge maakt dat leden van de Meo-stam een dorp in noord-Thailand heb ben weggevaagd. De stamleden zijn in Noord-Vietnam opgeleid. Elders in noord- en noordoost-Thailand zetten communistische guerrillastrijders hun aanvallen op regeringsposten en dor pen voort, aldus de premier. Onrust in Pakistan In heel West-Pakistan is het gisteren tot he vige demonstraties tegen de regering gekomen. President Ajoeb Chan was het voornaamste doelwit van de be togingen. De oppositiepartijen had den maandag uitgeroepen tot een dag van nationaal protest. Zij ver langen politieke hervormingen en ei sen dat hun leiders, met name oud minister van Buitenlandse Zaken Bhoetto, die onlangs is gearresteerd worden vrijgelaten. De kritiek op Ajoeb Chan was openlijijker en hevi ger dan ooit tevoren. Uit zeker 19 belangrijke steden in West-Pakistan worden demonstraties en protestmar sen gemeld. PRAAG (AP) De Tsjechische onderminister van Binnenlandse Za ken Rybar heeft gisteren nieuwe be perkingen op het reizen naai- het Westen aangekondigd. Reizen naar het Westen om werk te zoeken of voor studie zijn verboden en er is een speciale vergunning vereist om veel bagage mee te nemen om te voorkomen dat men voor lange tijd of permanent naar het buitenland gaat. Buitenlandse reizen moeten verder worden goedgekeurd door de werkgever en de reiziger moet een certificaat van de staatsbank over leggen om aan te tonen dat hij over buitenlandse deviezen beschikt om de reis te financieren. In een gesprek met journalisten zei Rybar dat de be palingen tijdelijk waren. De bekend making betekent het einde van de betrekkelijk onbeperkte vrijheid dile de Tsjechen en Slowaken in het afgelo pen jaar hebben gehad om naar het Weeten te reizen. ADVERTENTIE FARIJS (GPD) Bij een brand, die gisterochtend uitbrak in een te huis voor achterlijke kinderen in de buurt van Beauvais in noord-Frank rijk, zfjn veertien kinderen door ver stikking om het leven gekomen. Drie andere kinderen moesten met zware brandwonden naar het ziekenhuis worden overgebracht. Het is wel zeker, dat voor deze catastrofe een zware verantwoorde lijkheid drukt op de directie van het kindertehuis. Geen enkel lid van het vei plegend personeel was, zo schijnt het, in het tehuis aanwezig, toen de brand door onbekende oorzaak uit brak. De kinderen lagen op dat ogenblik nog in bed, terwijl de deu ren van hun slaapzaal van buiten waren afgesloten. Bovendien zou zijn gebleken dat de directie tevoren had nagelaten enig gevolg te geven aan de her haalde aanwijzingen van de politie in het kasteel, waarin het tehuis ge vestigd was, de nodige veiligheids maatregelen te nemen met het oog- op brandgevaar. Een tafereel bij de brand in Beauvais: een van de kinderen wordt veilig uit het huis gedragen door een lid van de reddingsploeg Het parket van de stad Beauvais lietft onmiddellijk een onderzoek ge last waarvoor de directeur en alle verzorgers en verpleegsters aan scherpe verhoren zullen worden on derworpen. Kon. Schouwburg. 20.15 uur: Zuide lijk Toneel Globe: „Kleren maken de man" van Sir George Etherege. WOENSDAG Kon Schouwburg. 20.15 uur: Neder landse Comedie: ..De Huisleraar" van Bertolt Brecht. Kurzaal. 20.15 uur: Resldentle-Ork. o.l.v. Willem van Otterloo m m.v. Mis- ha Dichter, plano. DONDERDAG Kon Schouwburg, 20 15 uur: Haagse Comedie: „Trommels en Trompetten" van Bertolt Brecht. Gemeentemuseum (aula), 20.15 uur: Ensemble Syntagma Muslcum o.l.v. Kees Otten. DAGELIJKS Dlllgentia, 20.15 uur: (beh. zon- en maandagavond): Cabaret Fons Jansen: „3 x andermaar Nederlands Congresgebouw. 20.15 uur (t.m. 24 nov): Max Tailleur Show: „Asjemenou" m.m.v. Leslie Davis, pia no; Mieke Bos en Pauline Johnson. Theater Pepijn 20.30 uur: (beh. maandagavond): Cabaret Pepijn o.l.v. Paul van Vliet: Dag en Nacht". Zuid-Afrika en West-Europa „Het feit det Zuid-Afrika in tijden van nood in staat en bereid is te han delen als bewaker en bewaarder van de olieroute van de Perzische Golf via de Kaap naar Europa, moet de vastbeslotenheid tot samenwerking tussen Zuid-Afrika en West-Europa van allen, die belang hebben bij de veiligheid van Europa, versterken", aldus de Zuidafrikaanse minister van Financiën, dr. N. Diederichs, in Pre toria. WEERRAPPORTEN Van hedenmorgen 7 anr a 2 8 2 lag UUl t 3 a «a >- S 1 a 8 e S-i Amsterdam geh. bew. 7 6 0 De Bilt. regen 7 6 0.2 Deelen regen 7 7 0.2 Eelde regen 8 7 0.1 Eindhoven regen 10 7 0.1 Den Helder geh. bew. 9 8 0.2 I-uchth. R'dam geh. bew. 9 8 0.2 1 wente regen 8 7 0.1 Vllsslngen regen 9 8 0.6 Zuid-Limburg geh. bew. 10 6 0 Aberdeen onbewolkt 12 6 0.1 Barcelona onbewolkt 18 8 0 Berlijn zwaar bew. 8 3 0 Bordeaux mist 15 8 0 Brussel zwaar bew. 10 7 0 Frankfort licht bew. 9 0 0 Genéve geh. bew. 8 4 0 Grenoble onbewolkt 0 Helsinki geh. bew. 1 -0 3 Kopenhagen geh. bew. 8 0 0 Lissabon geh. bew. 18 14 0 Locarno onbewolkt 15 -1 0 Londen motregen 13 12 3 Luxemburg mist 6 4 0 Madrid licht bew. 18 2 0 Malaga geh. bew. 16 13 0 Mallorc.i 18 0 München 10 0 Nice onbewolkt 18 8 0 Oslo motregen -1 -2 3 Parijs licht bew. 11 7 0 Rome onbewolkt 17 4 0 Zürlch mist 11 4 0 Zijlsingel 2 Volle Evangelie-zendi% spr. J. Zeegers 8 uur nam. De Lakenhal Ver. Oud-Lelden. Spr mevr H. M. de Meijere-Huizinga ov& Kijkje bij een Leldse regentenfam in de 18e eeuw". 8 uur nam. Stadsgehoorzaal Concert Eerste Leid se Jeugdorkest „De Burcht" 8 uur middag. Den Burcht Prijsuitreiking wedatrlld „Geef uw gevel een corsage1, 7.46 uw nam. Schouwburg K. en O. Toneelgro* Studio met „Trichloor" 8 uur nam Ars Aemula (Pieterskerkgracht ji. Filmclub 16 „Jidl mlt 'n Fldl" 8 uw nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal) zi- tlng Bouwfonds Ned. Gemeenten u uur nam. WOENSDAG Stadhuis (trouwkamer) Spreekuw sociale raadsvrouw 46 uur nam. Steenschuur 6 Leidsche Ver yu Postzegelverzamelaars 8 uur nam. Schouwburg K. en O. Toneelgrots Theater met „Beschuit met muisi*' 8 uur nam. DONDERDAG Gebouw Staalwijk. Tulntjesverenlem» „Floralla" 8 uur nam. Stadsgehoorzaal Jeugdooncert com missie esthetische vorming, Gewest* lijke orkest voor Zuid-Holland. 2 R 3.30 uur nam. Stadsgehoorzaal Het Residentie-or kest o.l.v. Willem van Otterloo (solut Misha Dichter plano) 8 uur nam. Schouwburg K. en O. Toneelgro» Theater met „Moordenaarsavond" 8 u nam. Kleine Burcht Leden verg. K.V.P. dhr. J. Lijten over actuele Leldse nrw blemen. 8.15 uur nam. Bevrijdingskerk (bovenzaal) Morgenlandzending 3-5.30 en 8-10 uw nam. Rest. v. d. Helden Statenkrlng Lei. den C.H.U. Spr. mr. F. H. Piket oï« „Toekomstverwachtingen" 8 uur nam. Rijnsburg (Gemeentehuis) Vergad». ring Gewest Leiden 8 uur nam. Zomerzorg Kynologenver. Rijnland Spr. dhr. Fr. Heerkens Thljssen ov» „Kynologische verkenningen". 8 nam. Kon. Ned. Natuurhistorische Verent- ging. Excursie Sterrewacht 8 uur nam Galerie 't Dutvenhuys Opening ten. toonstelling Martin Tisslng 8.30 u. na middag. Oegstgeest. (Rijnzichtweg 27) Volk evangelie-samenkomst Spr. da. Vu Twillert 8 uur nam Au berge Francalse (Kloksteeg Cabaret Peter de Jong, m.m.v. Donald ten Hooven. 9 uur nam. Honk „De Duikboot" (Tltus Brandt- malaan 76) Clubhuiswerk/handen- arbeid 8-10 uur nam. Oude Vest 13 Evang. ch rist ene* meensch&p „Ecclesia" 8 uur nam. SchouwburgBalletvoorstelling Mar jolein Briër White Soul Black World 8 uur nam. BIOSCOPEN. Luxor: „Erotiek in Moulin Rouge'l 18 Jr. Dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondal 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Rex: „Django, kill!", 18 Jr. Dag. 2.3C.1 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45, 7 tal 9.15 uur. Vrijdag en zaterdag 11.30 tiurl nachtvoorstelling „Het moeras der zon de". 18 Jr. Studio: „De pussycats van het oud( Rome". 14 jr. Dag. 2.30, 7 en 9.16 uur Zondag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Camera: „Het wonder van de Uefdt" 18 jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. Zon dag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Vrijdaf en zondag 11.30 uur nachtvoorstelllnj „The Cincinnati Kid", 18 Jr. Lldo: „De Duivelsbrlgade", 14 ]r. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Trianon: „De wraak van She", 11 Jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondaj 2.15, 4.30, 7 en 9.15 uur. TENTOONSTELLINGEN De Lakenhal Expositie van kunst voorwerpen geschonken door de Ver van belangstellenden ln de Lakenhal 1} uur voorin.- 5 uur nam. 'sZondags 1-1 uur nam. (t.e.m. 30 november). Rijksmuseum voor de geschied Miii der Natuurwetenschappen Boerhaaf* tentoonstelling l.vm 3de eeuwfeest m zijn geboorte Werkd 10 uur voorn uur nam.; zondags 1-4 uur nam (t/l 1 december) I- Rljksmuseum van Oudheden (Ri pen burg 28): Werkd. 10 uur voorin. - 5 uur nam zond 1-5 UUT nam Rijksmuseum voor Volkenkunde I Steenstraat 1); dag 10—8 u.; zoo dags 1 6 uur nam Rijksmuseum voor de ge&ohledenU der natuurwetenschappen: Dag 104 uur zond 1-4 uur Rijksmuseum voor Volkenkunde tentoonstelling „VIva Mexico Werl- d&geD IC uur voorm-5 uur nam-i zon eD teestdagen Ifi uiv aam 't/m 1 december) Ned.-Legermuseum: Geopend maandsj tot en met vrijdag 9 uur voorm —fin nam.; zon.- en feestdagen 1-5 uur nam Galerie v. d. Vlist Expositie schil derijen Diana Vandenberg, potteri» Carla van Ouwenaller. tekeningen Frans Erkelens, grafiek Erip Pape. ceramiek Anke Blankevoort en bloem- decoraties Elisabeth van Sandlc) (t.e.m. 31 december). Wassenaar Kunstzaal Heuff. Exposi tie Nora de Jong (wandkleden) en Hein SeverMns (keramiek) Maandag t/m za terdag 10 uu- voorm.-5 uur nam., dins dagavonden 8-10 uur nam (t.e.m M december) Avond- en nachtdienst der apotheken. Geopend voor spoedeisende gevallen: Apotheek Reljst Steenstraat 35. tel- 20136. Apotheek R. van Breest Smallenburj te Leiderdorp en Apotheek Voorscho- t' zijn de geheele week geopend. (ADVERTENTIE)

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2