Kies voor alle zekerheid 'n Philips televisie van li^tvoet 19.95 97.50 29.50 49.50 34.75 19.75 7.95 1.85 4.25 11.50 3.95 VERBOVE'S Breestraat 33 Leiden Wat is er veranderd, wat is het nieuwe van Philips-TV? qmm leef voor iemand als voor iemand als Philips TV bij ons kopen betekent: zekerheid kopen. Nu méér dan ooit is de kwaliteit van een Philips onover - troffen. In onze zaak vertellen wij u alles over Philips TV's, apparaten waar u jarenlang van op aan kunt Maar ook over alle extra's zoals onze service, garantie, persoonlijk advies, betalingsregeling en hoge inruilbe- dragen, die onze zaak u bieden. BEKENDMAKING Grenswijziging Noordwijk - Noordwi jkerhout Philips TV's, al vanaf 620.- Dakhoezen AUTOSHOP Auto-radio's Imperials Toerentellers Plaidhoezen Veiligheidsgordels Hoofdsteunen Antivries Ice free Auto plaids Anti condensruiten PONTSCHOOL Steenschuur 3r Leiden LERAAR BOEKHOUDEN LERAAR STENOGRAFIE LERAAR MACHINESCHRIJVEN LERAAR ENGELS LERAAR NEDERLANDS WERKSTER De nieuwe pullovers zijn zojuist gearriveerd in een overvloed van stralende kleuren en pittige modellen van snel-droog Silkalon of zuiver wol. Pasvorm perfekt... prijzen prettig. HERENMODE Breestraat 150-154 Voorstraat 4 Leiden Katwijk Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland, maken in verband met het bepaalde in artikel 162, lid 2 van de ge meentewet bekend, dat de openbare vergadering, waarin de raden van de gemeenten Noordwijk en Noordwijkerhout m de gelegenheid worden gesteld hun gevoelen door gemach tigden toe te lichten en de leden van die raden, zo nodig door gemachtigden, van hun gevoelens kunnen doen blijken om trent "n voorstel tot herziening van de grenzen van genoemde gemeenten zal worden gehouden op woensdag 11 december 1968 te 10.00 uur in het Provinciehuis, Koningskade 1 te 's-Gravenhage. "s-Gravenhage, 6 november 1968. Gedeputeerde Staten voornoemd, J. Klaasesz, voorziet. P. Zegwaard, griffier. Philips TV met 59 cm beeldbuis, geschikt voorNederlandse en Duitse zenders. Druk knopafstemming op voorafinstelbare zen ders. Donker of nature) kast. rjnri Teak en palissander 20.-méér. U." Rechthoekbeelrtbuis Een Philips heeft de rechthoekige beeldhuis. Ronde hoeken behoren tot het verleden. De moderne TV's geven u het complete beeld. Gradatiefilter voor de details De Philips TV's hebben het unieke Philips gradatiefilter. Het diepste zwart tot het helderste wit met daartussen alle grijsnuances wor den tot in elk detail in de juiste toouwaarde weergegeven. Het glas van de beeldbuis zelf fungeert als gradatiefilter. AUe zenders zonder omhaal Philips TV's kunnen alle gewenste zenders ontvangen. Aparte kastjes zoals vroeger nodig waren voor het „tweede programma" zijn overbodig. Philips TV's hebben een ingebouwde VHF- en HHF (2e programma) afstemming: Met één druk op de knop stemt u af op elk gewenst programma. Automatische funkties dus nauwkeurige afstemming Moeizaam zoeken naar de goede zender en de juiste afstemming behoort bij Philips TV tot het ver leden. Automatische drukknop- afstemming zorgt voor een snel gevonden en goed afgestemd beeld. Een beeld, dat niet „wegloopt", dankzij de automatische horizon tale en verticale synchronisatie. Direct Vision - Haarscherp De moderne Philips TV's hebben geen beschermglas meer nodig. Daardoor zijn er geen hinderlijke reflecties meer en is uw beeld zo haarscherp mogelijk. Modern en plaatsbesparend Grotere beeldbuis, maar tege lijkertijd ondiepere kast. Hierdoor neemt een Philips TV weinig ruimte in. Door zijn stijlvolle vormgeving past een Philips TV in elk interieur. lrqtvoet alle merken auto's in voorraad, NU „Hitachi" 612 volt van f170,NU laatste restantje, slechts voor alle merken auto's van f 95,bij ons per compleet stel, voor en achter, spotprijs goedgekeurd, van f 39,50 zolang de voorraad strekt skai en perion vanaf per literbus, slechts - met ruitenschrapper, NU 50% wol slechts vanaf Door toepassing van de modernste onderwijsmethoden neemt het aantal cursisten nog dagelijks toe. Als gevolg hiervan moeten wij onze staf weer uit breiden met: f2 of 3 avonden per week) (e.v. volledige betrekking) (e.v. volledige betrekking) (e.v. 4 avonden per week) (2 avonden per week). Sollicitatie- adres: Steenschuur 3, Leiden, te. 21219 Tevens hebben wfj plaats voor een Uiteraard tegen zeer hoge beloning. Kok Beheer nv behoort tot de Kok-groepkrachtig groeiende ondernemingen die beheers-, bouw- en verzekeringsbelangen behartigen in heel Nederland. Kok Beheer nv beheert woningen, winkels en kan toren. Het bedrijf verhuurt en administreert: een volle dige dienstverlening aan zijn opdrachtgevers voor de exploitatie van hun vastgoed. Een taak van vertrou wen die mede wordt uitgevoerd door dertien rayon kantoren - van Amsterdam tot Arnhem, van Gronin gen tot Eindhoven. Bij ons is er plaats voor meer medewerkers, nü: Oordeel zelfu bent 30. Wat jonger of ouder mag ook. U hebt administratieve ervaring en papierenprak tijkdiploma boekhouden, m.b.a. zelfs. Misschien bent u wei uit het vak - maar van ons hóeft dat niet, U hebt bepaald futu wérkt, met plezier. Enu wilt méér. Ambitie dus? Graag, als u 't waar maakt. Op ons hoofdkantoor te Rotterdam zijn medewerkers nodig die kundig de servicekosten afrekenen. Die plussen en min-nen - accuraat, bij de pinken, met zorg. Op ons rayonkantoor Amsterdam is plaats voor een 'vasthouder'. Iemand die graag een knap stuk werk doet aan de administratieve bewaking. Die met geduld en verstand een zaak rónd maakt, hélemaal. Op enkele andere rayonkantoren heeft het Hoofd behoefte aan een 'rechterhand'. Een capabele helper en vervanger die eventueel eerst wordt ingewerkt op het hoofdkantoor. Uiteraard telt voor iemand als u: moreel, betrouw baarheid, vaart. Richt dus uw brief direct aan het secretariaat van D. Kok Co nv Schiedamsedijk 50, Rotterdam-1 ter attentie van de afdeling Personeels zaken.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 10