Pat Nixon: self made cimpo De vrouw achter de presidentskandidaat (1) Lagos bombardeert nu ook in de nacht Beter met Boter Speer als getuige in SS-proces in Essen Toenadering van Bonn en Parijs over EEG-Londen VLIEGVELDEN BIAFRA BEDREIGD Warton zou Biafranen verraden Da jan waarschuwt regering Egypte MET EEN ENKEL WOORD Israël wijst Arabieren uit naar Jordanië PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 31 OKTOBER llLg] (Door Henk Leffelaar) WASHINGTON (GPD) In 1960, toen Richard Nixon senator John Kennedy als zijn tegenstander had in zijn cam pagne voor het presidentschap, beklaagde hij zich in één van zijn schaarse ogenblikken van humor over de ongelijke strijd: „Ik heb niet alleen te maken met John Kennedy", zei hij, „maar ook met al die Kennedy-vrouwen, die zijn het geheime wapen van de senator". Inderdaad leek het er toen op dat ze allen hun onderwijs hadden geno- geen enkele „koffie-klatsch", zoals ten en liep toen zelf de middelbare dat hier heet, volledig was zonder dat school af. er minstens een Kennedy-zuster aan- j wezig was. In 1968 heeft Richart Nixon zich niet meer over dat soort concurrentie te beklagen. Integendeel, dit jaar beschikt hy over zyn eigen vrouwelijke ploeg: Pat, zijn vrouw en zyn beide dochters Julie en Tricia. Er is een ander opmerkelijk ver schil met acht jaar geleden. In die campagne had Nixon het in vrijwel iedere verkiezingstoespraak wel een paar keer over „Pat en ik". Hij wilde toen kennelijk een sfeer van huise lijkheid scheppen, het soort eenvoud waarvan hij aannam dat het de Ame rikanen zou aanspreken. In plaats daarvan schreef zijn bit tere criticus, de historicus Arthur Schlesinger: „ik ging met een Repu blikeinse vriend de weddenschap aan, dat wanneer Nixon zijn rede zou hou den waar in de benoeming als kandi daat aanvaardde, hy zijn vrouw nog voor de vierde zin ter sprake zou brengen. Pat kwam in de tweede zin opdagen". Samen Toch zegt ze terugblikkend: „Ik weet dat mijn leven werkelijk gewel dig is geweest. Ik ben 'n .self-made' iemand en op myn eigen manier heb ik geprobeerd anderen te helpen Maar ik geloof niet dat dit iets is om aan de grote klok te hangen." Het echtpaar Nixon reist samen in de „Tricia", het vliegtuig dat naar hun oudste dochter is genoemd (het tweede heet „Julie"). Tijdens de vluchten trekt Nixon zich terug in een met gordijnen afgeschermd com partiment, terwijl mevrouw Nixon al leen zit. Wanneer zy elkaar zien. schijnen ze niet veel tegen elkaar te zeggen. Alleen wanneer Nixon het zoveelste podium bestijgt, betrekt hij Pat in de massale begroeting, die zy met een altyd eendere glimlach in ontvangst neemt. Dan neemt Richard Nixon het woord en verandert zyn vrouw in de nauwlettende toehoorster, de be- langrykste rol die zy in deze cam pagne vervult. BONN (DPAl De regeringen i in Bonn en Parys hebben een „ver- gaande mate van overeenstemming" bereikt over de vortn van een „ar rangement" van de EEG met Groot- Brittanniè. Dit is het resultaat van Duits-Frans overleg in het Franse ministerie van Buitenlandse Zaken Minister Debré had tevoren de Franse voorstellen in een brief ter kennis gebracht van zijn Westduitse ambtgenoot Brandt. Verschil van mening bestaat nog over de duur van de overgangspe riode en over de mate waarin de douanerechten tussen de EEG en Engeland moeten worden verlaagd. De Fransen willen een langere pe riode en een geringere verlaging dan de Duitsers hebben voorgesteld. Beide voorstellen, het Franse en het Duitse, zullen op de komende vergadering van de EEG-minlster- laad in Brussel op 4 en 5 november worden besproken. Daarbij zal veel afhangen van de houding van de vier overige EF.G-landen. De Britse regering is niet tegen een over gangsregeling, maar de Zes moeten het eerst eens worden over een ge meenschappelijk voorstel. Of Nixon zich iets van deze kritiek heeft aangetrokken is niet bekend, maar „Pat" wordt door hem in 1968 zelden genoemd. Nodig is het mis schien ook niet, want mevrouw Nixon reist in deze campagne samen met haar man en maakt zelden zelfstan dige uitstapjes om een toespraak te houden, of om by eenkomsten by te wonen. Wel nodigt zy soms een gezelschap vrouwen uit in haar hotelsuite, wan neer haar man by voorbeeld bezig is om in een lokale televisie-studio een programma te laten opnemen, of wanneer hij een toespraak houdt voor een besloten gezelschap. Weinigen die haar van naby obser veren, ontkomen aan de indruk van stijfheid en ouderwetsheid die Pao Nixon schynt te karakteriseren. Wan neer zy het vliegtuig uitkomt en de ry wachtenden begroet die in ieder plaatsje weer present zyn. gaat zy byna automatisch de uitgestoken handen langs, zegt byna even auto matisch een paar woorden, terwijlaanvallen op het vliegveld Oeli in haar gezicht steeds een zelfde uit- Biafra. Voor de eerste maal zyn de LAGOS (.AP) Onder krachtige druk van de Nigeriaanse regering doen Egyptische piloten 's nachts Mevrouw Pat Nixon met oudste dochter Trucia. ADVERTENTIE JERUZALEM (Reuter. AFP) Generaal Dajan, de Israëlische mi nister van Defensie, heeft Egypte ge waarschuwd dat de militaire concen traties van dit land aan het Suez- Kanaal geen bescherming zullen bie den tegen een krachtig antwoord van Israël wanneer de schendingen van het bestand voortduren. De minister zei dit gisteren in het parlement in antwoord op voorstellen een debat te houden over de schiet- partyen van het afgelopen weekein de aan het Suez-Kanaal. Sprekende over de betogingen en stakingen in het door Israël bezette deel van Jor danië zei Dajan dat men het belang hier niet moest overdryven. Volgens Dajan is in een aantal plaatsen de toestand weer normaal. De betogin gen in Samaria hadden niet de steun van de meerderheid van de Arabische bevolking maar van slechts een handvol extremisten. (ADVERTENTIE) BIJ VERKOUDHEDEN drukking behoudt. Een Amerikaanse journaliste be schreef haar op deze manier: ..Pat Nixon is de vrouw die naast of ach ter haar man op het sprekerspodium zit, de benen gekruist, zoals 't hoort, de rug onberispelyk kaarsrecht, de handen in de schoot gevouwen en de ogen vastgeklonken aan haar echtge noot. Zij lacht op de ogenblikken dat dat verwacht wordt, glimlacht of kykt ernstig wanneer het scenario dat voorschryft, en houdt zelden zelf een toespraak". Ntgerianen in staat de dreigementen dat zij vliegtuigen die wapens naar het vliegveld tussen Oeli en Ihiali in westelijk Biafra brengen zullen neer schieten, gestand te doen. Lagos heeft gedreigd ook vliegtui gen van het Internationale Rode Kruis en andere internationale or ganisaties te zullen neerhalen, die le vensmiddelen naar de hongerende Biafranen brengen. Od de federale militairen is druk uitgeoefend om krachtiger maatrege len te nemen tegen Oeli. waar elke rw i nacht naai- raming 80 ton militaire JuW3VC Stem I goederen worden aangevoerd te mid- den van de hulpgoederen der liefda dige organisaties. Volgens een hooggeplaatste rege ringswoordvoerder zouden de militai ren thans overwegen eerst Oemoehia te veroveren, het laatste Biafraanse belwerk en het hoofdkwartier van luitenant-kolonel Ojoekwoe. Op het ogenblik zyn aille acties gericht op Oeli. Vermoed wordt echter, dat nog twet vliegvelden in Biafra zyn aange legd. Het ene zou zich bevinden in Oega, 25 km ten oosten van Oeli en het andere zou 13 km ten noorden van Oemoeahia liggen. Andere bronnen uit Lagos onthullen echter dat nacht vluchten plaatsvinden. De Egyptena- Dit is inderdaad de indruk die ik heb opgedaan in de week dat ik met de Nixon entourage meereisde. Wat my daarby ook opviel, was dat zy een zwaardere stem heeft dan men zou verwachten. Een Amerikaanse die Pat Nixon had geobserveerd zei: „zy is een elegante en zelfverzekerde vrouw en ik denk niet dat zy overal haar neus in zal steken". Toen haar om verdere uitleg werd gevraagd zei ze: „Jackie was veel te society-ach tig en mevrouw Johnson bemoeit zich te veel met nationale aangelegenheden". Mevrouw Nixons moeder overleed toen zy dertien jaar was. Als enige dochter in een gezin van jongens bleef zy het huishouden doen totdat ren, die de middelzware Iljoesjin-28 ADVERTENTIE "O-* A Echte boterI erop, dat is het eenvoudige, alledaagse L' geheimvande I allerlekkerste j boterham bommenwerpers besturen zouden hebben geweigerd als gevolg van de gebrekkige radarfaciliteiten 's nachts I te vliegen. Warton Het vertrouwen van Biafra in de in Duitsland geboren Hank Warton, die twee jaar lang wapens heeft bin nengebracht voor de stryd tegen Ni- gerië, is afgelopen. Dit bericht radio Biafra. In een nieuwsuitzending werd Warton ervan beschuldigd sa men te werken met de Engelse rege ring tegen Biafra en een agent te zyn voor de Amerikaanse inlichtin gendienst (CIA). De radio zei. dat de Biafranen een einde hebben gemaakt aan het mo nopolie van Warton in september na dat de piloot naar schatting met zyn I wapenvluchten 20 miljoen gulden had verdiend. Volgens de Biafranen be gon Warton de vluchten te sabote ren in september. Zij zeggen dat het feit dat hy naliet de benodigde mu nitie aan land te zetten hun de ste den Aba en Owerri kostte, die in sep tember in handen van de federalen vielen. Volgens de radio had Warton een lading van 250.000 patronen en voor 750.000 pond aan pas gedrukte Bia fraanse bankbiljetten in zee gewor pen terwyl hy zei. dat hy door mo- j torpech niet had kunnen landen op de landingsbaan in Oeli. Volgens eer dere berichten betaalden de Biafra nen hem 25.000 dollar 90.000 gulden) voor elke vlucht naar Biafra langs een ruote die begint in Lissabon. BINNENLAND. Nieuwe postzegels Binnenkort, zullen postzegels verschynen met een nieuwe beeldenaar „Juliana Regina", naar een ontwerp van de kunstenaar S. L. Hartz uit Haarlem. Deze zegels zullen de huidige Koninginnezegels van de zogenaamde permanente uit gifte geleideiyk vervangen. Op de nieuwe zegels zal terzyde van de beeldenaar staan „Juliana Regina". „Dorp voor Perzië" Al 1.450.000 gulden is binnengekomen bij het co mité, dat de nationale actie „Dorp voor Perzië" heeft georganiseerd. Binnen 14 dagen zullen twee verte genwoordigers van het comité naar Teheran reizen om daar met over heidsfunctionarissen na te gaan hoe de giften op de meest effectieve wy- ze in tegen aardschokken bestand zynrie huizen kunnen worden omge zet. Man vermist Aan boord van de Nederlandse kruiser „De Ruyter" wordt sinds gisteren luitenant ter zee tweede klasse, oudste categorie, J. Holstrop vermist. Hy is gisternacht voor het laatst gezien. Gisterochtend I werd hy vermist. Een onderzoek heeft uitgewezen, dat hy niet meer aan boord is. De kruiser bevindt zich op het I ogenblik aan de noordzyde van het JERUZALEM (Reuter/AFP) Is raël heeft gisteren negen Arabieren, meest onderwijzers, uit het district Samaria op de bezette westelijke j Jordaanoever uitgewezen. Ze zyn j naar Jordanië gestuurd. Een tiende man, die momenteel een bezoek aan j Jordanië brengt, mag niet frerugke- ren. Volgens Israël hebben de uitgewe- j zenen de hand gehad in de recente stakingen en scholierenbetogingen in het bezette gebied. Onder hen zou zich een communisten leider. Roesjdi Sjahin uit Nabloes bevinden. Vo rige week wees Israël al vier Ara bische notabelen uit. De Israëlische minister van Defen sie Dajan heeft voor de parlements- fraotie van de arbeidsparty Egypte gewaarschuwd dat nieuwe, grote ac ties langs het Suezkanaal tot een slachting zullen leiden. Volgens Da jan verslechtert de toestand aan de IsraëlischEgyptische bestandslyn van dag tot dag. Dajan wilde de mogelijkheid van het uitbreken van een nieuwe oorlog niet uitsluiten. Israël heeft 101 man verloren aan doden en ongeveer 300 mensen wer den gewond aan de bestandslyn langs het Suezkanaal sedert de oorlog van juni 1967. De burgemeester van Ramallah ln het bezette deel van Jordanië, Ndim Zaro, is zondag door de Israëlische politie gearresteerd. Zaro wordt er ESSEN (AP) Hitiers vroegere i voorzieningen onvoldoende waren, minister voor de bewapening Albert,Zij leefden in zeer verschrikkelijke Speer heeft gisteren by het procesomstandigheden", getuigde Speer, maar hy voegde hieraan toe nooit gehoord te hebben dat gevangenen in het kamp waren opgehangen of doodgeschoten. tegen drie vroegere S.S-officieren verklaard dat hy en de Führer dik wijls meningsverschillen hadden over de omstandigheden in de concentra tiekampen. De drie S.S.-ers wordt ten laste gelegd schuldig te zyn aan de dood van 155 gevangenen in het con- concentratiekamp „Dora' in 't Harz- gebergte. Speer zei dat hy geschokt was toen 1 rich Himmler besloten meer gezonde van beticht, te hebben deelgenomen hy in december 1943 het kamp be- gevangenen in de concentratiekam- aan het voorbereiden van betogin- zocht. Veel gevangenen waren onder, pen onder Duitse technische super gen, het sluiten van scholen en het voed en werden gedwongen in on- visie aan het werk te zetten, veroorzaken van algemene onrust in jdergrondse tunnels te slapen. Speer Het proces tegen de drie S.S.-ers ziin stad. herinnerde zich dat de sanitaire j duurt reeds 81 dagen. Speer vertelde de jury-rechtbank dat hy Hitler had aanbevolen geen gevangenen voor de Duitse produktie te laten werken. Maar Hitler had op advies van de chef van de SJS. Hein- nauw van Calais, ongeveer ter hoog te van de monding van de Theems. Er is vergeefs gezocht door schepen en vliegtuigen. De vermiste marine officier is gehuwd, heeft vier kinderen en woont in Den Helder. ZeepostMet de volgende sche pen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: „Rio Tunyan" (5/11), Australië .„Walekerk" (4/11), Brazi- zilië: „Rio Tunuyan" (5/11), Chili: „Cd de Pereira" (5/11), Indonesië: „Polydorus" (4/11), Kenya, Oeganda Tanzanië: „Maurice Delmas" (4/11) Nederl. Antillen: „Prins der Ne derlanden" (6/11). Suriname: (4 11). Verenigde Staten van Amerika: Star" (7 11). Z.-Alrika (Rep.i m.i.v. Z. W.-Afrika: „Palabora" (8/11). Inlichtingen betreffende de ver zendingsdata van postpakketten ge ven de postkantoren. BUITENLAND Zes Jaar voor SS-er In Diis- seldorf is gisteren de voormalige SS- er Huhn wegens medeplichtigheid aan moord op 140 Joden tot zes jaar gevangenisstraf en vtff jaar eerver lies veroordeeld. Hy werd schuldig bevonden aan het feit, in 1941 als leider van een commando in het ge bied van Kiew bevel tot de moorden gegeven te hebben. Busongeluk 45 doden Tenge volge van een busongeluk, dat zich gisteravond 80 km ten westen van Poesan (Zuid-Korea) heeft voor gedaan. zyn 45 personen om het le ven gekomen. Bovendien zyn 34 rei zigers gewond. De bus stortte van een 25 meter hoge klip in een rivier. Van 21 naar 18 jaar De meest spectaculaire maatregel, die gisteren in de troonrede van Koningin Eliza beth werd uitgesproken, is de verla ging van de kiesgerechtigde leeftijd tot 18 jaar. Tot dusver was men pas stemgerechtigd op 21-jarige leeftyd. De verlaging brengt een nieuwe on zekere factor in de Britse politiek, n.l. de vyf miljoen nieuwe kiezers, van wie men nog niet weet hoe ze zich aan de stembus zullen gedragen. Zichzelf neergeschoten Een „Mirage"-straaljager van de Aus tralische luchtmacht heeft gisteren zichzelf neergeschoten toen by schietoefeningen in de buurt van Newcastle een der afgevuurde grana ten van de grond ketste en het toe stel trof. De piloot wist met behulp van zyn schietstoel veilig de grond te bereiken. Grenswacht overgelopen De tweede Oostduitse grenswacht in 24 uur is gisteravond overgelopen naar West-Berlijn, aldus deelde de politie mee. Het is een 20-jarige soldaat van een grensbrigade. Een andere vluch teling. die zich verborgen had in een vrachtauto naar West-Berlyn. is ontdekt door de Oostduitse grens wachten en werd gearresteerd. De twee chauffeurs van de vrachtauto werden ook aangehouden voor onder vraging. Papandreoe geopereerd De vroe gere Griekse premier, de 80-jarige George Papandreoe is vanochtend in een ziekenhuis in Athene geopereerd aan een maagzweer. De operatie duurde vyf uur. Dr. Manos, die het team van artsen leidde, zei: „De ope ratie is succesvol verlopen. Het hart van de patiënt heeft het heel bevre digend verdragen". Dr. Manos zei dat men de ontwikkelingen na de operatie met enig optimisme tege- moetziet. DONDERDAG Aula Louise de Coligny-school (Ki gerstr.) „Ende dispereert niet" Opt rnngsavond voor kl. 3 t.e.m. 6. 8 uq nam. Lutherse Kerk. Herdenkingsdienst 35S Jarig bestaan kerkgebouw 7.30 uur i middag. Ant. Clubhuis: Voorlichting over B T.W. voor midden- en kleinbedrlj 3 uur nam. Oegstgeest (Rijnzichtweg 27) Vol Evangelie-samenkomst. Spr. dhr. Sit stra 8 uur nam. Oude Vest 13 Evang. christengeo „Ecclesia" 8 uur nam. Koningskerk Rullclub 7.30-10 nam. Aula Louise de Colignyschool (Kt gerstraat) „Ende dispereert niet" Opt ningsavond kl. 1 en 2 8 uur nam, Doelenkazerne Afscheidsreceptie E. Moens 4-6 uur nam. ZATERDAG Romanuszaal (achter Hartebrugkerl Jongerenmis. Celebrant kapelaan Slu ter. thema „De opgaaf en het leven' m.m.v. de Slum-House Jazzband zangkoor. 7.15 uur nam Microtheater (Vestestraat) Imperiu met „Vuile handen" 8 uur nam. Rijnlandslyceum (M. H. Tromplaa 1) Gem. voor oorspronkelijk duister, dom, afd. Oegstgeest. Spr. evang. N. d. Brugge 7.30 uur nam. Steenschuur 6 Kerk van Jezus Chrlt tus van de heiligen der laatste dagt zondagsschool 10.15 uur voorm.. avonc maal 11.30 uur voorm. MAANDAG Schouwburg Royal Theatre of YorA Opv. van „Look "back In anger" uur nam. Stadhuis Gemeenteraad 7.30 uur i middag. Snouck HurgronjehulsK. en O. spL v ■of, dr. M. Minnaert over „Nieuwe n l per prof. dr. M. Minnaert c sultaten van het maanonderzoek" nam. DINSDAG Diamantplein 27 Bahai-gespreks- avond 8 uur nam. Stadhuis (Wachtkamer trouwzaal 3IR Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten 8 uur nam. Gebouw Chr. Soc. Belangen. Cher Bond van Overheidspersoneel Spr. iftc heer W. Wiertnga over „Actuele vraad1UL LI J"1 ren ieel T\ UUl 1UUU1. I Schouwburg De Tlmdelerclub „Een feestelijke dag" 8 uur nam. fo-jj BIOSCOPEN Re\: ..Hammerhead, de meedogeri loze". 14 jr. Dag. 2.30. 7 en 9.15 uul Zondag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Vrtf dag en zaterdag 11.30 uur nachtvor st el ling „De prooi", 18 Jr. Lido: „De dertiende man". 14 Jr. gelijks 2.30. 7 en 9 15 uur. Zondag 2.3 4.45. 7 en 9.15 uur. Trianon: „Peyton Place". 18 Jr. DaJiotb 2 en 8 uur. Zondag 2. 5 en 8 uur. Luxor: „Het wonder van de liefde'«rb0 18 Jr. Dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondaf 2.30. 4.45. 7 en 9.15 uur. F1 a Studio: „Don't look back". 14 Jr. Drr^° gelijks 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 2.3f Ia 4.45. 7 en 9.15 uur. UbfcM Camera: „Bedazzled" (Mijn vrleiJnde de duivel). 14 jr. Dag. 2.30. 7 en 9.' uur. Zondag 2.30. 4.45. 7 en 9.15 uuiJ1 Vrijdag en zaterdag 11.30 uur nachtmd' voorstelling „Les Abysses" (De meiden) He TENTOONSTELLINGEN Lf; Lutherse kerk Schllderijententooiforei stelling „Drie generaties" 7-9 uur nar! (t.e.m. 31 oktober). Wassenaar (Kunstzaal Heuff) Aqu$ rellen en etsen H E. Roodenburg, pottlsse terie Meindert Zaalberg. Maandag t.e.in zaterdag 10 tot 5 uur nam., dinsdari avond bovendien van 8-10 uur nam (r e m. 13 november) Galerie Walenkamp (Nleuwsteeg 11)! Expositie Eykelenboom (t.e.m 30 ok tober). Ryksmuseum voor de geschledenlpi der Natuurwetenschappen Boerhaav» tentoonstelling l.v.m 3de eeuwfeest va zijn geboorte Werkd 10 uur voorm uur nam.; zondags 1-4 uur nam (t/ 1 december) Molen ..De Valk' Moienmuseum O» geiyks (behalve 's maandags) 10 ui voorm.- 5 uur nam, 's zondags 1-5 uil nam üe Lakenhal: Dag. 10B uur: zond I - Ryksmuseum van Oudheden (Ra penburg 28): Werkd 10 uur voorm 5 uur oain.: zond 1-5 uur nam tüjEsmuseun. voor Voiüeukundf (Steenstraat 1) dag 10—6 u.; zo» dags I - 6 uur nam Ryksmuseum voor de gezchledenl der natuurwetenschappen: Dag 10J uur zond 1-4 uur Ryksmuseum vooi volker-Kundi tentoonstelling „Vlva Mexico Werk dagen IC uur voorm.5 uur narm zon en leestdageD 16 uii' aam 't/m 1 december) Ned-LegermuseumGeopend maand«| tot en met vrijdag 9 uur voorm —61 nam zon.- eD feestdagen 1-6 uur nafl Avond- en nachtddienst der apotheken. Geopend voor spoedeisende gevallen: Apotheek Herdlngh en Blanken. Hoge- woerd 171, tel 20502. en Apotheet Zuid-West Brahmsln 20. tel 21522 De zaterdag- zondag- en nacht dienst van apotheek R. van Breest Smallenburg te Leiderdorp wordt waar genomen door apotheek Herdlngh es Blanken WEERRAPPORIEN Van hedenmorgen 7 our DONDERDAG Frank Kooman. 14 30 uur: Poppen theater voor de jeugd met „Manus de vogelverschrikker". Circustheater. 20.00 uur: De Neder landse Operastichting met première van Alban Bergs „Wozzeck". Dlligentia, 20.15 uur: Het Nederlands c. O O. h 5 3 d' 8 s e a- Amsterdam zwaai' bew. 15 11 0.4 De Bilt zwaar bew. 16 12 1 Deelen half bew. 16 12 0 Eelde zwaar bew. 15 12 0 Eindhoven half bew. 19 12 0 Den Helder half bew. 15 12 0 Twente zwaar bew. 17 14 0 Vlissingen half bew. 17 14 1 Luchth. R'dam zw. bew. 18 14 0 3 Zuid-Limburg zwaar bew. 19 14 0 Aberdeen regen 16 6 14 Athene onbewolkt 19 10 0 Barcelona mist 21 18 0 Belgrado onbewolkt 19 4 0 Berlijn mist 17 9 0 Eordeaux licht bew. 21 16 0 Eiussel licht brw. 20 14 0 Frankfort mist 16 7 0 Genéve mist 14 10 0 Grenoble zwaar bew. 19 16 0 Helsinki sneeuw 6 -2 03 Innsbruck onbewolkt 17 2 0 Kopenhagen regen 12 10 0.2 Lissabon zwaar bew. 17 17 16 i.ocarno geh. bew. 18 10 0 Londen geh. bew. 13 13 0 Luxemburg half bew. 26 10 0.1 Madrid regenbul 25 13 0 Malaga half bew. 25 16 0 Mallorca licht bew. 20 16 0 München onbewolkt 21 6 0 Niet zwaar bew. 21 15 0 Oslo sneeuw 5 1 7 Parijs onbewolkt 7 13 0 Rome onbewolkt 20 9 0 Stockholm regen 1 1 Wenen geh. bew. 20 6 0 Zürich mist 19 9 0.1

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2