Afscheid van Anatevka Prof. Schilleb Ik ga gewoon door KACHEL „We stonden met tranen in de ogen Documentaire over ruilhart Rotterdam wil eigen radio en tv Barendse in Rodeo en cfióteren VENTILATOR „Ontploffingen v an dwaasheid" 99 RADIOPROGRAMMA EENHEID GEREF. BELIJDERS CORRUPTIE BIJ HULPVERLENING cotnTe ECT I O F Voorhoede te Voorst, steld het bestaande contact te be- Bedankt voor Brakel W. van Hen- DONDERDAG 26 SEPTEMBER 1968 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 APELDOORN (GPD) „Om de dooie dood niet. Ik neem er met bloedend hart afscheid van. Lex en ik stonden met tranen in de ogen achter de coulissen na afloop van de voor stelling". Dinsdagavond twaalf uur in de kleine zaal van de schouw burg Orpheus in Apeldoorn. Enny Mols-de Leeuwe en Lex uoudsmit praten nog wat na over de musical Anatevka, waar- /an de laatste opvoering in een uitverkocht Orpheus is geëin digd. een afscheid van producent Paul Ky- zer. Sedert tien dagen is zij al druk aan het repeteren voor het blijspel „De twee engelen", waarin ztf en Li- dy Bouwmeester de hoofdrollen ver tolken. In Anatevka maakte zy van Golde, de vrouw van Tevje. een prachtige creatie. Zy heeft een enor me liefde opgevat voor de musical, die voor haar nog wel enige maan den langer had mogen lopen. „In het begin in Carré waren er nogal enige dieptepunten in de voorstelling", ver telt ze. „maar na een paar maanden liep het al uitstekend. Het gegeven in Anatevka maakte bij ons allen iets los van binnen". Enny Mols-de Leeuwe gaat dus nu weer terug naar het toneel. De kans is echter groot dat zy over een jaar of twee weer terugkomt in de musi cal. Het enige wat zy daarover nu wil verklappen, is, dat ze reeds een contract heeft getekend. Zeshonderd voorstellingen Inmiddels amuseren op de dans vloer de meeste medespelenden in de musical Anatevka en de leden van het orkest zich met hippe muziek ge speeld door het combo Tony Eyck. Lex Goudsmit trekt pynlyk aan zym volle byna geheel grijze baard als hij moet antwoorden op de vraag hoe hij het vindlt dat aan de musical Ana tevka waarin hij op zulk een impone rende wijze de hoofdrol van Tevje de melkboer speelde een eind geko men is. „Ik ben niet zonder emoties" zegt hy. „Tevje zal ik erg missen, maar aan de andere kant moet ik toegeven dat ik het na bijna 600 voorstellingen wel genoeg vind". Hij zegt over het succes van Ana tevka: ,De gedachte dat deze musi- Waagstuk Paul Kijzer gaf in de kleine zaal van Orpheus na afloop van de laatste opvoering van Anatevka een terug- cal geen succes zou worden, is nooit blik op deze musical. „Anatevka", by me opgekomen. Dit succes stond voor my a/1 vaöt bij de eerste opvoe ring twee jaar geleden in Carré in Amsterdam. De inhoud van de musi cal spreekt ons volk aan". Is Tevje veranderd in de loop van de 600 voorstellingen? Lex Goudsmit: „Ik dacht het niet. Ik geloof dat ik hem vanavond op dezelfde wijze bracht als in de eerste voorstelling. Je bent wel wat steviger in je schoe nen gaan staan. Als er nu even iets mis was dacht ik: knip zo moet het. Maar verder is Tevje voor mij de zelfde gebleven". Lex Goudsmit is zijn eerste rol in een musical uitste kend bevallen. Terugverlangen naar het toneel doet hy niet. Als de musi cal zich blijft ontwikkelen als nu het geval is hoeft er voor hem geen weg terug naar het toneel te zyn. Voorlo pig blyft Lex Goudsmit nog een jaar in de sector musical werkzaam. zei hij, „was financieel gezien geen gemakkelijke show. Ze was voor theaterdirecteuren een waagstuk. In Don Quichot Op 1 november beginnen voor hein de repetities van het grote Broadway succes: „Man of la Mancha" in een produktie van Paul Kijzer. de man die ook Anatevka produceerde. De ti telrol van Don Quichot in deze musi cal zal worden vertolkt door Guus Hermus en Lex Goudsmit zal de fi guur van Sancho Pancha uitbeel den De première van deze Neder landse produktie komt eind decem ber m theater Carré in Amsterdam. De musical is voorlopig voor 1 jaar gepland. Voor Enny Mols-de Leeuwe bete kent het einde van Anatevka tevens Vanavond van 21.05 tot 21.55 uur via Nederland 2 zendt de A.VJt.O.- televisie een documentaire in kleur uit onder de titel .Met hart. van Kaapstad." Deze documentaire is gewyd aan de harttransplantaties, die prof. Chr. Barnard in het „Groo- te Schuur-ziekenhuis" in Kaapstad verrichtte. Een camerateam uit Münohen heeft de gelegenheid gekregen uit voerig in de operatiekamer van het Zuidafrikaanse ziekenhuis te filmen. Het resultaat daarvan is geweest een boeiende documentaire, waarin de operatieve ingrepen tot in de de tails worden getoond. De beelden van de operatie zijn bepaald schok kend voor hen. die „geen bloed kun nen zien." De toelichting op deze do cumentaire wordit gegeven door dok ter A. C. van Swol. ROTTERDAM (GPD) Rotter dam zal op 31 december 1969 kun nen beginnen met plaatselijke radio- en televisie-uitzendingen van een regionaal station indien het Rijk be reid is in de kosten ervan by te dra gen en de gemeenteraad, na een verkregen zendmachtiging, jaarlijks een bedrag van maximaal een mil joen gulden in het exploitatietekort van de Stichting Regionale Omroep Rotterdam in het vooruitzicht wil sitellen. De vorig jaar in november be noemde studiecommissie heeft thans haar rapport aan B en W. uitge bracht over de mogelijkheid van plaatselyke radio- en televisie-uit zendingen. Zij acht de aanwezigheid van een eigen omroep een zaak, waarop Rotterdam en omgeving recht hébben, nu wet en techniek de wegen daartoe openen. Carré mocht Anatevka dan wel goed i Lex Goudsmit en Enny Mols lopen, dat stond echter nog geen borg de Leeuioe als Tevje en Golde in voor succes in de provincie". Paul Anatevka. Kijzer concludeerde dat Anatevka baanbrekend heeft gewerkt voor de ren. Om te beginnen in een co-pro musical. Dit stuk heeft de uitspraak duktie met het fameuze theater An gelogenstraft dat Nederland niet mu- J der Wien. De Weense produktie zal sical-minded zou zyn. Tevens is be- begin januari plaatshebben, wezen dat een musical een gegeven Tot slot: Lex Goudsmit wilde het kan hebben dat niet direct aan het I afscheren van zyn weelderige baard amusement appelleert. „De acteurs" nog enige dagen uitstellen. Voor een zegt Kyzer. „hebben vaak onder Franse filmploeg moet hy een ge- moeilijke omstandigheden gespeeld, baarde man spelen. De gryze haar- K Die waren van fysieke aard of had- dos die hy speciaal liet groeien voor aan bod komen, zal presenteren den met het huishouden te maken" de rol van Tevje komt hem nu goed! „Rodeo" krijgt in het nieuwe sei- Kyzer gaat in de loop van dit jaar van pas. Maar overigens zal hy blij j zoen een iets andere opzet, een ande- .Man of la Mancha ook in een aan- zyn als hy zich van deze herinnering I re jury. en gaat ook, zyn naam waar tal andere Europese landen produce- 1 aan Anatevka kan ontdoen.maken, het land in. HILVERSUM (GPD) Barend Barendse zal de presentatie overne men van Plm Jacobs van het NCRV- programma .Rodeo", waarin ama teurartiesten proberen in het zadel» van het amusement te blyven zitten. Pim Jacobs heeft geen tyd meer voor „Rodeo", omdat hy voor de NCRV samen met Teddy Scholten de zater dagavond-show „Studio Anno", waar in liedjes uit een bepaalde periode Barend de Beer (NTS) Journaal (NTS) Liedjes uit vroeger jaren (NCRV) Is voorbereiding op pensionering nodig? documentaire (NCRV) Journaal (NTS) Hier en nu (NCRV) De glazen stad (IV) (NCRV) Café-chantant (NCRV) Filmreportage over Thailand (NCRV) Wendelmoet, de eerste Nederlandse martelares (NCRV) Journaal (NTS) Teleac-cursus NEDERLAND II 18.50 19.00 19.03 19.30 Barend de Beer (NTS) Journaal (NTS) Van gewest tot gewest (NTS) De NTS in het nieuwe seizoen (NTS) Journaal (NTS) 20.20 Danny Raye Show (AVRO) 21.05 Medische kroniek met de documentaire: Het hart van Kaapstad (AVRO) 21.55 Bekende internationale volksliedjes (AVRO) 22.15 Experimenteren met mensen, gesprekken (CVK/ IKOR/RKK) 22.45 Journaal (NTS) Twee films gisteravond, maar wat een verschil. In de „Kroniek van Anna Magdalena Bach" het werk van een uitgebalanceerd mens, in „Compulsion", de moord op een jongetje van 14 jaar. door de studenten Leopold en Loeb, die zich „Übermenschen" waan den. De theorie van Nietzsche opent de mogelykheid tot een vlucht uit de werkelijkheid voor wie zich daarin voelt verstikken, dikwyis echter met rampzalige gevolgen. Toen hef studentenduo in 1924 zijn moord pleegde, werkte ook Adolf Hitler aan de praktische toepassing van de „Übermensch- theorie". Nietzsches theorie tot levensregel verheffen leidt tot gruwelyk onheil. De kyk die vier, vyf Neder landers op hun volk hebben, kreeg gestalte in de laatste afle vering van .People to people". René van Nie. die voor scenario en regie zorgde, hield zich geluk kig verre van goedkope klom pen- en draaiorgelfolkloren. Om de kostuums kon hy biykbaar niet heen, maar daarnaast zette hy het mengsel van dynamiek. Individualisme, artisticiteit, vruchtbaarheid en trouw aan ettelijke religies. In aanmerking genomen dat het ondoeniyk is in 25 minuten een portret te geven van een zo heterogeen gezel schap als 13 miljoen Nederlan ders. mag deze poging by zonder geslaagd heten. Jan Venema had in de eerste aflevering van „Eigen tyd" van het oratorium „Traumdeutung" van Globokar en Sanguineti een uitermate interessante TV-pro duktie gemaakt De illustratie van muziek en tekst: gefilmde dans en grafiek sloot perfect aan. Het geheel deed veelbelo vend aan, misschien komt er toch wat meer hedendaagse kunst op het scherm. Het zyn er waarschynlyk niet veel geweest die na de Nietzsche- uitwas „Compulsion" nog be langstelling voor Freud konden opbrengen. Het was een avond van moeilyke sommen, maar het was de moeite waard ze op te lossen. ADVERTENTIE Heeft 3 toeren ventilator. 7 regelstanden plus uit. Rode sfeerverlichting. Automatische beveiliging tegen oververhitting. Kleur: tweetonig grijs. Voorkant: aluminium grill. Draagbeugel handvat èn voet. Nagenoeg geen geluidshinder. f89,- VATICAANSTAD (AP) Paus 'Paulus heeft gisteren de studenten rellen in de gehele wereld „ontplof fingen van dwaasheid" genoemd en tegelijkertijd de hedendaagse maat- schappij verantwoordelyk gesteld voor deze rellen. Op zyn wekelykse audiëntie in de BRUSSEL (ANP) Prof. dr. E. C. F. A. Schillebeeckx heeft gisteren verklaard dat hij naar Rome zal gaan als men hem ter verantwoording roept. Hij zou echter wel voorwaarden stellen: als hij zou moeten praten over iets in zijn dossier, zou hij het dossier eerst bestudeerd moeten hebben. I „Als het echter een tegenstelling I wordt tussen de conservatieven, die vrywel de leiding in de kerk in ham myn theologie, maar om de gehele strekking, die men blijkbaar niet kan volgen en niet begrypt. In bepaalde kringen in Rome, vooral in wat vroeger het Heilige Officie heette, heerst een nog zeer conservatieve theologie. Dat is een andere denkwe reld, die zich onveilig en onzeker voelt en waar men ten aanzien van de. nieuwe theologie wellicht is gaan De Nederlandse r.-k. theoloog zei dit in een vraaggesprek met de ac tualiteitenrubriek van de BRT. de Ne derlandstalige Belgische Radio-om- j den hebben, en de progressieven, die menen, dat het geloof er door wordt roep. Hy zei overigens, dat zyn zaak niet de leiding hebben, is het na- I aangevallen, aldus de hoogleraar, pas in een eerste fase van onderzoek tuurlyk wel weer gevaarlyk, zo voeg- verkeerde en berichten van woens- de by hier aan toe. omdat men de dag uit Vaticaanse kringen, volgens i eigen conservatieve posities dan gaat welke hy in oktober reeds ter ver- identificeren met, de officiële stellin- antwoording zou worden geroepen, gen van de kerk en dat zou toch wel leken hem louter speculaties. j eens op een zwaarder conflict kun- Op de vraag of het onderzoek in nen uitlopen met de kerk als insti- Rome enige invloed zou hebben op buut zijn theologische werk, antwoord- Prof. Schillebeeckx geloofde voorts de hij: „Neen, ik ga gewoon door". niet- dat er een bepaalde concrete aanleiding was voor het aanleggen Op de vraag of de actie tegen hem van een dossier oïer m opïa?°n_ gen. Ik denk eerder, zei hy, dat deze VOOR DONDERDAG 26 SEPTEMBER Hilversum 1. 402 n». NCRV: 18.00 Tijd vrij voor muz. In vrije tyd: Mannenkoor en fanfare-ork. 13*30 Nws. en weerpr. 18.46 Aot. 19.00 Spektrum: nws. uit de prot. chr. org. 19.15 Muz. van Het Leger des Heil6 (gr.). 19.30 Gedeeltelijk stereo: Mod. ork. werken. 20.00 Wijd als de wereld: wekelykse internationale oriëntatie ln kerk. zending en oekumene. 20.10 Avondpermissie: gevar. progr. voor de mil. 20.10 Een leger van helpende han den. klankbeeld. 21.65 18e Internatio nale Orgelconcours Haarlem 1968: Kerkorgelconcert: mod, en oude muz 22.25 Boekbespr. 22.30 Nws. 22.40 St. Pieter beschuldigde de Paus de moderne jonge mensen slachtoffers wellicht een onderdeel was van een te zijn van de ..modegril van het geconcentreerde aanval op de pro- "ee^ heei"verioop' h£ft gehld nollra hen vcrlaiHI" i BTP.sk1pvp kraphtpn m Hp R-K" TCorlr H 6 l tydens en na het concilie en dat protest welke hen verleidt". igressieve krachten in de R.-K. Kerk, De Paus betoogde, dat de jonge j zei hy moeilijk een antwoord te kun- generaties bedorven zyn door hun nen geven. Het was echter wel be- verlangen naar genot en modern j kend. dat sommige kringen in Rome weinig gelukkig waren met de nieu- we theologie, die vooral sedert het tweede Vaticaanse concilie ontstaat. Dat men nu een dossier aanlegt van enkele theologen, leek hem ingegeven door een algemene vrees van conser vatieven voor de na-vaticaanse theo logie. Een tegenstelling van conservatief en meer progressief tussen theologen behoefde volgens prof. Schillebeeckx geen gevaar te betekenen voor de kerk. Geen gevaar comfort. De Paus zei echter, dat de nieuwe generale lof verdient voor haax lief de voor de waarheid en de oprechtheid en haar „rebellie tegen traditionele huichelachtigheden". Hy zei dat de extremistische studentendemonstra ties ten dele zyn te rechtvaardigen. Hy stelde dat de reactie van de jon ge mensen gericht is tegen de bu reaucratische en technologische orde, tegen een maatschappy welke be roofd is van hogere en werkelyk menselyke idealen, en tegen de on- persoonlyke uniformiteit. HILVERSUM (ANP)) In de voortgezette zitting heeft de generale synode van de Chr. Geref. Kerken zich in Hilversum uitvoerig bezigge houden met de eenheid van de ge reformeerde belyders in Nederland en de correspondentie met de buiten landse kerken. Met name de verhou ding tot de Geref. Kerken (vryge- T„ ^,mii Aangenomen naar Veenendaal maakt) kwam ter sprake. In de vry- T tonHo„c (vac. dr. C. Graafland) J. J. van der gemaakte kerken wordt een tendens L Krift te Ermelo- naar Overzande- myn theologie, voorzover die reeds vertaald is, minder gelukkig aankomt by sommige Romeinse theologen. Onzeker Ik denk ^niet. zo vervolgde hy, dat het gaat om een of ander punt uit I Niemand kon zijn eigen opvattin gen buiten de discussie stellen en iedereen had de kritiek van de an deren nodig, zodat de tegenstelling eerder als een opbouwende fac tor kon worden gezien. Kerk el ij k leven NED. HERV. KERK UTRECHT (ANP) By de inter nationale hulpverlening laten velen een waarschuwend geluid horen. Kreten als „geld komt in de verkeer de zakken tereoht", .er blyft teveel aan de strijkstok hangen" en „veel hulpprojecten mislukken als gevolg van corruptie", komen steeds veel- vuidiger voor. Dit betoogde gisteren mevrouw prof. dr. B. Siertsema op de centrale (gereformeerde) diaco nale conferentie in Utrecht. Volgens haar vormt de corruptie by de internationale hulpverlening een groot probleem, maar de oorzaak ligt vaak in het feit. dat de hulp gevers niet rekenen met de eigen ge aardheid van de ontvanger en met het totaal andere waardestelsel op zedelyk gebied. Het werelddiaconaat is. zo meent prof. Siertsema. niet al- stendigen, maar ds. Velema vond dat neker te Zwartebroek - voor Nieuw- leen een vorm van zending, maar ook irreëel, want er ls geen contact. De 1 Beyerland B. G A. van der Wiel' "OT, 1-40 synode van de vry gemaakte kerken j te Elburg - voor Dinteloord A. Tromp heeft immers besloten geen nieuwe j te Goudriaan deputaten t* benoemen. en Politiek ook die in economisch en Namens de rapporterende commis- sociaal opzicht. I Sie gal ds. G Wilkes een toelichting.! Ber0Ppen te Bafl0 lvac A Treur- Zij me.nt dat het werelddiaconaat Dc commissie meent dat schriftelijk pjetl E Baprpnds tP Smiide te Har- in beweging moet komen, contact geen zin heeft Er moet ech- dpnb Middelburg en te Vlissin- ter wel een weg open blifven. Na ja- j w M tp Drachtpn tP renlange worsteling ineens ophou- HaulerwU1[ s Molenkamp, kandidaat den, zou onjuist zyn. De synode moet j Fmmplnorfi tot het uiterste gaan. Zy heeft dezete Emmeloord. zaak nog niet afgehandeld, maar zy I Aangenomen naar Rmsumageest heeft wel een besluit genomen over j W. Wiersma te Kollum. de verhouding tot de Geref. Kerken. kirkfv mentale en culturele ontwikkelinv Leena Brusiin van Finland. Leena (22) gaat terug naar Hel- Overeengekomen werd aan de depu- lhrim. utiu-r. in de arme landen geen geiyke tred die uit 21 deelnemers is gekozen sinki waar ze nog veel te doen taten de opdracht te geven ten aan- Bedankt voor Maassluis P. van heeft kunnen houden met de mate- als Miss Europa 1968 is hier ge- heeft. En misschien gaat ze wel zien van deze kerken naar bevind I Zonneveld te Papendrecht - voor St. riële ontwikkeling die door deze hulp fotografeerd in een bevallige pose j in een film spelen. van zaken te handelen. I Jansklooster J. Kampman te Ede. is teweeg gebracht. tijdens een receptie in Brussel. van internationale hulpverlening. De moeilykheden, die daarby optreden, j zyn behalve verschillen in historie Prof. Siertsema is ervan overtuigd, dat de ontwikkelingshulp wegens haar nauwe en harmonische verbon- j aenheid met de beide kernpunten in het christelijk denken eens te meei een specifieke taak voor de kerk is j Zij betreurt het overigens dat de mentale en culturele ontwikkeling Avondoverdenking. 22.50 Stereo: Klas sieke gr .muz. 23.00 Hallo Europa: licht progr. uit Denemarken. 23.55-24.00 Nwb Hilversum 2. 298 m. AVRO: 18.00 Nwe. 18.16 Radiojour naal. 18.20 ULtz. van de Volksparty voor Vrijheid en Democratie. 18130 Ste reo: Metropole ork.: amusementsmuz. 19.00 Gesproken brief. 19.05 Jazz Spec trum. 19.30 Nws. IK OR: 19.35 Over vrede gesproken: notities by het rap port over Vrede en gerechtigheid ln internationale zaken, van de 4e We reldraad-Assemblee. AVRO- 20 05 Land der Muzen: kunstkroniek 20.30 Berlijns phtlh. ork. en sol.: mod. mu- 22.15 Hongaars ork. 22.30 Nws. 22.40 Radlojourn. 22.55 Muz. voor de kleine zaal: Wee-ris phtlh. strijkkwar tet (opn.)klass. muz. VOOR VRIJDAG 27 SEPTEMBER Hilversum 1. 402 m. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Badlnerle: klass en mod muz. (gr.). (7.30 Nws.; 7.32 Act.; 7.5Ó Overweging; 8.00 Nws 8 30 Nws. 8 32 Voor de hulsvr. 9.35 Waterst 9 40 Schoolradio. 10.00 Stereo: Aubade klass muz. (gr.) 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken. 11.55 Med. 12.00 Van twaalf tot twee: gevar. progr. (12.22 Wy van het land; 12.26 Med. voor land- en tuinb.; 12.30 Nws.; 12.41 Act.; 13.00 Raden maar 14.05 Schoolradio 14.30 Stereo: Muslësta; licht gevar. muz.progr. TROS: 15.00 Stereo: Klass. muz. (gr.). 15.40 Uit Oma's breiboek: progr. voor oudere luisteraars 16 00 Nws 16.02 Act. 16.07 Muzikalitelten; licnt muz.progr. (opn.). 16.30 Boemli pop-show. 17.20 Sportkompas. 17.50 Ac tualiteiten. Hilversum 2. 298 m. AVRO: 7.00 Nwb. 7.10 Ochtendgym. 7 20 Stereo: Lichte gr.muz. VPRO: 7.54 Deze dag. AVRO. 8.00 Nws. 8J1 Ra- diojourn. 8.20 Stereo: Lichte gr muz. (8.30-8.33 De groenteman.) 8.50 Woor delijk vandaag de dag NRU9.00 Operaconcert (gr.-). AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvlt.: populair verz.pl.progr. (1100-11.02 Nws.). 11.55 Beursber. NRU: 12.00 Blik op de we reld: lnf. progr. over problemen van Europese Integratie. 12.26 Med. t.b v. land- en tuinb. 12.29 Overheidsvoorl j Uitz. voor de landbouw. 12.39 Stereo- Licht ork.: jazzmuz. 12.49 Recht en slecht, pr. 13,00 Nws. 13.11 Act 13.20 Voor de middenstand. 13.25 Stereo- Klass planomuz. (gr.). 13.50 Stereo: Klass. muz. (gr.). NRU: 14.10 Stereo: Licht ork. (gr.). 14.30 Musonnette: licht muz.progr. 15.00 Stereo: Amuse mentsmuz. (gr.). 15.20 Die Fleder- maus leeft hoog en droog, lezing. 15.30 Tot beter begrip: cursus muz.luisteren. VPRO: 16.00 Nws 16.02 Thuis: progr. voor -thuiszittenden. 16.45 Namiddag concert (opn.): A. Radlophllh ork: klass. muz. B. Planorecital: klass. muz. 17.40 Inf.: achtergronden en commen taar. Hilversum 3. 240 m. en FM. VARA: 9.00 Nws. 9.02 Kllnk-klaar. zonder nonsens. (10.00 Nws.) NRU: 11.00 Nws. 11.03 Mlcro-notltles. VPRO: 12.00 Nws. 12.03 Agent 000. 13.00 Nws. 13.03 Hans Kemna. 13.30 Help TROS- 14.00 Nws. 14.03 Act. 14.12 Iene mie- ne muze is de baas: pl.progr. AVRO: 15.00 Nws. 15.03 Muz.kantjes: licht m-u- zlekprogr. 16.00 Nws. 16.03 Operette- varia. 17.00 Nws. 17.02 Radiojournaal. 17.05 Tussen 16 plus en 20 min: tlener- progr. 18.00 Sluiting. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS NOT 11.00—11.50 Schooltele visie. NTS: 18.50 Barend de Beer NTS: 19.00 Journ. VARA: 19.06 Puntje ter het nws. 20.50 In kleur: Kermis der ijdelheid. verfilmde Engelse co- medie (BBC-prod.). 21.35 Mies en Scène NTS: 22,35-22.40 Journ. Nederland II NTS: 18.50 Barend de Beer, NTS: 19.00 Journ. 19.03 Weekjourn. met ti tels voor slechthorenden. 19.25 Open iteding. eur: Openluchtcircus. 20.50 Volk ln Opstand (I)doc. over de 80-Jarige oorlog, (co- prod. KRO-NCRV). 21.30 Radboud- zondag 1968. 21.35 In kleur: Bonan za. TV-Western. NTS: 22.25-22.30 Jn.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 5