Crisis bezworen, maar niets opgelost Alles in de partij P.v.d.Alegt Nieuw Links aan banden Ombudsman Communisten doden onwillige gevangenen DAMESBEURS Sammy Davis moet worden geopereerd Mickey Mouse 40 MAANDAG 28 SEPTEMBER 1968 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 3 De partijraad bleek scherp tegen het eigenmachtig optreden van Nieuw Links gekant te zijn. Het kostte voorzitter Tans dan ook wei nig moeite een resolutie aangenomen te krijgen, die Nieuw Links stevig aan banden legt. De vergaderingen van de radicale rleugel van de P.v.dA. moeten voortaan belegd worden onder ver antwoordelijkheid van en in samen werking met. de organen van de partij. Op die bijeenkomsten mag niet de koers van Nieuw Links ter discussie staan, maar moet het gaan over het beleid van de partij. Bo vendien mogen de vergaderingen niet meer worden geleid door alleen Nieuw Links-mensen uit het partij bestuur. Een hele serie demonstratieve bij eenkomsten, die Nieuw Links voor de komende maanden op het pro gramma had staan, is daarmee op losse schroeven gekomen. De eerst volgende, die op 3 oktober in Utrecht zou worden gehouden, is al opgeschort. Naar huis? Nu de regering ernstig over weegt een Ombudsman te benoe men, wil ik een ernstige waar schuwing laten horen die geba seerd is op een persoonlijk onder soek. Zoals u weet, maar misschien nog niet besejt, is een Ombuds man iemand die toegang heeft tot de hoogste bestuurskringen, en tot wie op zijn beurt het hele volk toegang heeft. Dit versterkt het vermoeden dat het installeren van een Ombudsman in de prak tijk tot overeenkomstige effekten tal leiden als het installeren van nieuwe praatpalen, wat eveneens ernstig door de regering wordt overwogen. Om een voorproefje te nemen, hebben mijn vrouw en ik een •proefpersoon, Lange Jan ge naamd, verzocht een dagje zitting te houden als Ombudsman. Deze beschikte over een kantoortje, in ie vloer waarin zich een luik bevond, waaronder een inge wikkeld gangenstelsel leidde naar een keldertje met een keldergat dat uitkwam op een rvildvreemde straat. Op het luik bevond zich de stoel van de bezoekeren op het bureau van Lange Jan een knop om het luik in werking te stellen, sodat een persoon die de tijdsli- miet overschreed weinig kans zou maken dezelfde dag nog aan de beurt te komenwant daarvoor moest hij eerst aan de ingang een i volgnummer trekken uit een ijze ren doosje zoals die bij de betere banketbakkers in zwang beginnen te komen. Wij waren via een mikrofoon met het etablissement verbonden, en hoorden als eerste bezoekster een vrouw met getrokken paraplu op de Ombudsman afkomen. „Het is een schande!" riep ze. «De hele avond zit hij in de kroeg m drinkt het ene glaasje na het andere, en als hij thuiskomt slaat hij beledigende taal uit". „Wat zegt hij dan?" vroeg de Ombudsman. „Je bent een lekker wijf, Ma rie!" riep de vrouw. „Voor mij wel", sprak de vrouw. „Maar mevrouwtje", zei de Om budsman, „dat is toch geen bele diging". „Want ik heet Trees. En het is de plicht van de regering de kroegen te sluiten, of de drank zo duur te maken dat het bij een pilsje blijft". „Ik zal uw klacht voorleggen, mevrouw", antwoordde de Om budsman. „Wacht even" sprak de vrouw. „Ik begin pas". „Ik ook", antwoordde de Om budsman. „Maar uw tijd is helaas verstreken"Wij hoorden het luik openklappen en daarna een droe vige man binnentreden. „Ik ga ten gronde, meneer", tprak hij. „Ik ga ten gronde aan de drank". „Dan moet u geen drank meer kopen" antwoordde de Ombudsman. Jk koop geen drank", sprak de man. Jk ver koop drank. Maar met zulke ac cijnzen lopen mijn klanten weg. Ik zal u een uitvoerig rapport voorlezen om te bewijzen dat ik naar de kelder ga". Dat hoefde niet. Hij was er al. Achtereenvolgens hoorden wij nog een huisbaas die huurverho ging en een huurder die huurver- laging kwam eisen, een werkne mer die pleitte voor meer loon en een werkgever voor minder, een arts die klaagde over de ambu lance en een patiënt die klaagde over een ambulance. Toen wij 's avonds het ding weer aanzetten, hoorden we de stem van Trees die riep: „schan de! eerst een valluik in de vloer, en nu een boom voor de deur!" Mijn vrouw keek mij aan. „Lan ge Jan was een boom van een Ombudsman", zei ze. „Maar ze hebben hem omgébudst" KEES STIP Afgevaardigden van Nieuw Links waren er niet ondersteboven van. Even leek het erop. dat, het hele partijbestuur, waarin een flink aan tal Nieuw Linksers zit, naar huis zou worden gestuurd. Senator Bur ger. lid van het partijbestuur, liet namelijk weten dat naar zijn me ning de zeven Nieuw Links-mensen uit het partijbestuur dienen te ver dwijnen. zodat het bestuur tot het komende congres, waarop een nieuw bestuur gekozen moet worden, beter zou kunnen werken. Daarmee was de eenheid, die men naar buiten had weten op te houden, doorbroken. Na een warrige schorsing ver klaarde voorzitter Tans aanvaar ding van de motie als wantrouwen te zullen opvatten, dat. voor het partijbestuur aanleiding zou zijn af te treden. Na een tweede schorsing deinsde de vergadering terug voor de motie, vooral nadat dr. Tans en de Nieuw- L ink se vice-voorzitter A. van der Louw hadden betoogd het goed vooral de persoonlijke verhoudingen in het bestuur zijn. De motie werd ingetrokken en in één adem werden de beide resoluties van het partijbestuur aangenomen. Tot zover de feiten in het kort. COMMENTAAR Onze parlementaire redacteur J. J. Vis tekent hierbij aan: wie de vreem de gebeurtenissen op de partijraad van de P.v.d.A. nog eens doorneemt, komt tot de conclusie dat inzet en uitkomst merkwaardig van elkaar verschillen. De inzet was het geven van enige ruggesteun aan het ernstig verzwakte partijbestuur. De uitkomst, na een lange omweg, wat dat een acute crisis in de partij slechts be zworen werd door de goede wil van Nieuw Links, optredend in de persoon van de vice-voorzitter van de partij, André van der Louw. Toen het partijbestuur de 250 par tijraadsleden by elkaar riep. was de bedoeling ongetwijfeld de onrust in de partij te bezweren. Die onrust is in een paar woorden samen te vatten: het optreden van Nieuw Links. Niet alleen in het partijbestuur waar Nieuw Links de besluitvorming blok keert maar ook in de partij als ge heel, waar Nieuw Links de allures gaat aannemen van een partij in de partij. Vlak voor de partijraadsverga dering had het partijbestuur over bei de onderwerpen een soort compromis weten te bereiken en het ging erom dit compromis aan de partijraad te verkopen. De partijraad zelf had aan het begin van de vergadering geen uitgesproken opvattingen. Er was na tuurlijk wat wantrouwen tegen de methodes van Nieuw Links, dat vrij wel een eigen politieke campagne aan het voeren is. Maar er was ook sym pathie voor deze jonge generatie, omdat zij tenminste actief is. Om zowel aan het een als aan het ander uiting te geven, stelde de partijraad vragen. Opvallend Opvallend, maar achteraf heel ver klaarbaar, was het optreden van Nieuw Links zelf in de partijraad. Haar voornaamste woordvoerder Lammers stelde geen vragen, maar onderschreef het compromis, hetgeen bij sommigen het wantrouwen wat deed groeien. Lammers en de zij nen voerden de taktiek van de poli tieke guerrilla: meegeven met de stoot. Er zou zaterdag overigens niets bij zondere zijn gebeurd als het partij bestuur redelijk antwoord gegeven zou hebben op vragen uit de partij raad. Maar het tegendeel gebeurde. Partijvoorzitter Tans gaf op geen en- enkele vraag behoorlijk antwoord en irriteerde de zaal. Hij leidde de ver gadering slecht, nam willekeurige be slissingen en speelde het klaar om in een half uur de onzekere sfeer te veranderen in een stemming van „weg met het partijbestuur", althans „weg met Tans". Het was onvermijdelijk, dat 't par tijbestuur het voorstel om zo snel mo gelijk een nieuw bestuur te kiezen als een motie van wantrouwen opvatte. Maar zelfs deze opstelling van het partijbestuur, door Tans onder woor den gebracht met de mededeling dat een demissionair bestuur zou leiden tot een desintegratie van de partij, veranderde de stemming niet. De mo tie van wantrouwen zou aangenomen zijn als niet tenslotte Van der Louw zelf 't woord genomen had om uit te leggen, dat Nieuw Links zich aan de afspraken zou houden en dat de per soonlijke verhoudingen in het partij bestuur helemaal niet zo slecht waren als werd verondersteld. „We konden altijd nog wel een pilsje met elkaar drinken." Drie voormannen van Nieuw Links (André van der Louw met snor, Laurens ten Cate met baard en Han Lammers met bril) wor den op de partijraadsvergadering van de Partij van de Arbeid in Rotterdam door raadsleden over stelpt met vragen. Aanvaard Voor zyn verhaal week de party- raad en aanvaardde het compromis over het functioneren van het partij bestuur en het optreden van Nieuw Links. Maar het vreemde van de si tuatie is. dat er eigenlijk niets is op gelost. De party biyft voorlopig zit ten met een voorzitter, die niet vol doet. Of het partij bestuur de reste rende maanden een beetje zal func tioneren, hangt van de goede wil af van Nieuw Links, zoals ook het com promis over het optreden van deze groep vooral afhangt van de goede wil van Nieuw Links. Nieuw Links, de stroming die op de partyraad het minst te vertellen had, is voorlopig de redder van het partij bestuur en als in maart het nieuwe bestuur gekozen moet worden, zal voorzitter Tans de vergadering ver moedelijk weer zo slecht leiden, dat de sympathie voor Nieuw Links zal toenemen. Het gevolg kan zyn. dat Nieuw Links waarder in het nieuwe bestuur terukkomt en daarmee is dan de basis gelegd voor nieuwe grotere conflicten tussen party bestuur en fractie, want in dat laatste orgaan komt Nieuw Links niet voor. Zo zal de P.v.dA. de twee gezichten kunnen krijgen, waar fractievoorzitter Den Uyi voor en na tegen gewaarschuwd heeft. SAIGON (Reuter, APi Noord- Vietnamese eenheden hebben giste ren een gevangenkamp van de Zuid- vietnamese regering te Binh Son aangevallen en 20 gevangenen dood geschoten. die zich niet by hen wil den aansluiten. De aanval was ver- moedehjk een wraakneming voor een aanval door Zuddvtetnamése militie op een kamp voor gedetineerden van d« Vietcong, waarby elf mannen, ne gen vrouwen en vyf kinderen werden bevrijd. Het is niet bekend hoeveel gevangenen zich by de Noordvietna- mezen hebben aangesloten. Amerikaanse mariniers, die opere ren in het oentrale deel van de gede militariseerde zone, hebben opnieuw grote wapenopslagplaatsen van de communisten ontdekt. De voorraden waren voldoende voor een offensief van lange duur van een volledige di visie. aldus woordvoerders van de mariniers. Meer dan 800.000 stuks munitie voor lichte wapenen en 16.000 mortier- en raketgranaten zyn buitgemaakt, alsmede zes ton explosieven. 10.000 mynen handgra naten, 700 geweren. 19 mahemegewe ren, 23 stuks artillerie. 412 helmen en meer dan 35 ton ryst. By de operaties m dit gebied zyn gedurende de afgelopen twee weken 415 communisten gedood. De Ameri kanen teMen 55 doden en 300 ge wonden. ADVERTENTIE BOUW ZELF met PLASTIC STENEN, die IEDEREEN i KAN HANTEREN tin, 1 okt. HOUTRUST DEN HAAG LONDEN (AP) Sammy Davis jr. moet geopereerd worden. Volgens de Daily Express moet een goedaardig gezwel in zyn stembanden worden weggenomen. Volgende week zal Da- vis, die in Londen optreedt in de mu sical „Golden boy", naar Chicago vliegen voor een bezoek aan een spe cialist. Een ontmoeting tussen Roose velt en Stalin. Dit is geen ar chieffoto, maar een kennisma king tussen twee Russische ac- i tator lijken. De acteurs zullen in teurs, die resp. op de Amerikaan- een Russische film spelen, waar- se president en de Russiche die- I in deze ontmoeting voorkomt. Nieuwe uitgaven Pathologie en therapie der filoso fie, door dr. A. Gans. Uitg.: Servire, Wassenaar. Uw sterrenbeeld, uw type, door dr. V. M. V. Winter. Uitg.: Elsevier, Amsterdam. De aandacht, door A. Moravia. Uitg.: A. W. Bruna en Zoon. Utrecht. De bloemenkinderen, door Sven Holm. Zwarte Beertjes. tBruna). Na het magistraal optreden van Leonard Bernstein met het New York Philha-monic Orches tra, vrydagavond in het Amster damse Concertgebouw, zaterdag weer Bernstein, met hetzelfde orkest, maar nu in New York. De VPRO zond op het tweede net het eerste deel uit van een nieuwe serie „Concerten voor jonge mensen", die de Ameri kaanse dirigent in New York heeft opgenomen. Bernstein toont zich tegenover kinderen een meesteriyk expli cateur die de meest ingewikkel de zaken over toonsoorten een voudig weet voor te dragen. De VPRO bracht ..Back in Holland", een selectie uit het re pertoire van de Britse cabaret groep. die de afgelopen maanden in ons land optrad. Behalve het onvermydeiyke Vaudeville dansnummer voor twee heren maakte het gezelschap gerouti neerd enkele puntige schetsjes. Vooral het nummer, waarin Miss Bernette, optrad als ge sprekspartner van n' langspeel plaat die blyft haken, was caba ret van hoog gehalte. Intussen had de KRO op het eerste net een voorstelling van een zang- en dansgroep van het Russische leger vervangen door een plezierig filmpje rond de Westduitse zanger Freddy Quinn. Het verhaal had weinig Inhoud maar hoofdzaak was dat Freddy door Mexico reisde en daar in aanraking kwam met vele uitstekende Mexicaanse dansgroepen en zangers, zodat we ruimschoots konden genieten van de „Musica Typica" uit het land, waar de Olympische Spe len binnenkort beginnen. Nog maals Mexico, later op de avond Jn KRO's „Brandpunt". Uit een film uit de federale hoofdstad bleek, dat de ongere geldheden onder de studenten ernstige achtergronden hebben, loog. méér inspraak, méér Zy willen een „openbare dia- voorlichting. De komende Spelen ïyken in een dreigende sfeer te zullen beginnen. Brandpunt had nog meer interessante onder werpen. Een onderhoud met Verolme's plaatsvervanger wees uit dat deze functionaris van mening was, dat de wilde sta kers by dit bedryf vandaag weer aan het werk zouden gaan. Henk Neuman had een inter view met een ongedwongen, maar vermoeide, bondskanse lier Kiesinger. Deze zei, uit de gebeurtenissen van de laatste tyd de conclusie te hebben ge trokken. dat Moskou de greep op de satellieten wil versterken en bereid is, dat „onverbidde- lyk" te doen. Gisteravond weer een afleve ring van de uitstekende NCRV- serie „Glazen stad", waarin de moeilykheden die de Westland- se families Stein en Van Bree onderling hadden, een stapje dichter by de oplossing kwamen. De balkonscène in Kopenhagen duurde te lang maar had resul taat. De Tros bracht op het tweede net een boeiende docu mentaire over de Mobil-raffina- derij in Amsterdam. De petro chemische industrie langs het Noordzeekanaal wordt via deze raffinadery gevoed door een 85 km. lange pypleiding uit de Eu ropoort. Voor de leek bleef het onduidelyk, waarom deze raffi nadery niet in Rotterdam werd gevestigd. En dan de journalisten! Op het eerste net bracht de NCRV: het programma „Ge slaagd" waarin een panel onder voorzitterschap van Godfried Bomans uit drie kandidaten, leerlingen van de school voor Journalistiek uit Utrecht, een „winnaar" moesten aanwyzen. Dit werd nummer één. De drie kandidaten bleken elkaar intus sen ln waardering van de jury nauwehjks te ontlopen. VOOR MAANDAG 23 SEPTEMBER Hilversum 1. 402 m. NCRV: 18.00 Stereo: Meisjeskoor met licht tnstr. sextet. 18.19 Uita. van het Geref. Politiek Verbond. Spr.De heer P. Jongeling. Tweede Kamer-lid- 18.30 Nws, en weerpr. 18.46 Act. 19.00 Stereo: Metropole-ork: amusementsmuz. 19.30 Stereo: Muz. rond de klok van ach ten: gevar. muz.progr. (opn.). 20.10 De kerken in ons land, klankbeeld. 20.40 Stereo: Amsterdams Kamerork. en so listen: klass. en mod. muz. 21.20 Ste reo; Licht gevar. pl.progr, 22.00 Lite- rama: radiokroniek over boeken, schrij vers en toneel. 22.30 Nws. 22.40 Avond overdenking. 22.50 Stereo: NCRV-Voc. ensemble: klass. liederen. 23 15 Plano recital: mod. muz, (gr.). 23.30 Jazzmuz. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. AVRO: 18.00 Nws. 18.16 Radiojourn. 18.25 De rechten van de mens. be schouwing. 18.30 A la carte: tafelmuz. met om plm. 19.00 Paris vous parle. 19.30 Nws. 19.35 R.V.U.: Muzikaal Spectrum door Kiaas A. Pothuma. NRU 20.05 Toneel nu: progr. van mo derne voor het eerst ln Nederland ge brachte stukken. 20.30 Jazz ln actie. 21.00 Musonette: licht muz.progr. 21.30 De Werkwinkel: trefpunt van Jonge chansonniers en cabaretière. Orde van Vriimetselaren: 21.50 Progr. over het symbool, lezing in de serie Wat de vrijmetselarij voor mij betekent, en Journ. NRU: 22.55 Stereo: Jazzpresso. zelf! 22.30 Nws. 22 40 AVRO: Radio- 22.20 Verbeter de wereld, begin bij Je Vrijmetselaarsmuz. Bond zonder naam: 23.25 Radlorama: veertiendaagse ml- nt-magazlne. 23.55-24.00 Nws. GRAMMOFOONPLATEN- PROGRAMMA (Over de 4e iyn) van 18-20 uur. I. Ludwig van Beethoven. Ouver ture „Die Welhe des Hauses" op. 124 (12 min.) Philharmonia Orkest o.l.v. Otto Klemperer. II. Johannes Brahms. 1. Concert voor piano en orkest nr. 1 in d kl. t. op. 15 (51 min.) Maestoso. Adagio Rondo. Allegro non troppo. Claudlo Arrau, plano; Philharmonia Orkest o.l. v. Carlo Maria Glulini. 2. Rhapsodie voor alt. mannenkoor en orkest op. 53 (12 min.) Christa Ludwig; Philharmo nia Koor en Orkest o.l.v. Otto Klem perer 3. Variaties over een thema van Haydn op. 56 a (19 min.) Philharmo nia Orkest o.l.v. Carlo Maria Glulini. III. Richard Strauss. Till Eulen- splegels lustige Strelche op. 28 (15 mi nuten). Philharmonia Orkest o.l.v Lo- rln Maazel. VOOR DINSDAG 24 SEPTEMBER Hilversum 1. 402 m. NCRV: 7.00 Nws, 7.10 Het levende woord. 7.15 Stereo: Klass muz (gr.). 7.30 Nws. 7.32 Act. 7.45 Stereo: Mod ork.werken (gr.). 8.00 Nws. 8.11 Gew. muz. (gr.). 8.30 Nws. 8.32 Voor de hulsvr. 9.15 Stereo: Klass. muz. voor blaaslnstr. (gr.). 9.35 Waterst 9 40 Schoolradio 10.00 Theologische ether leergang. 10.35 Stereo: Viool en piano (opn.). mod muz. ll.00 Nws. 11.02 Voor de zieken 11.55 Med. KRO: 12 uur Van twaalf tot twee. gevar progr. (12.22 W(j van het land; 12.26 Med. voor land- en tuinb.; 12 30 Nws.; 12.41 Act.; 13.00 Raden maar 14.05 Schoolradio. 14.30 Pizzicato: muzikaal middagmagazine. (16.00-16.02 Nws.). 17.00 Overheidsvoorl.: Nws. uit de Ned. Antillen. Spreker: Henk Dennert. 17.10 Voor de kinderen. Hilversum 2. 298 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Stereo: Lichte gr .muz. VPRO» 7.54 Deze dag. AVRO: 8.00 Nws. 8.11 Radiojourn. 8.20 Stereo: Lichte gr .muz. (8.30-8.33 De groenteman.). 8.50 Mor- genwyding NRU: 9.00 Uitgebreide rep. of herh. NRU-progr. 9.40 Muz. uit de Middeleeuwen en Renaissance (opn.). AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeldsvlt.: verz.pl.progr. (11.00-11.02 Nws.) 11.55 Beursber. 12.00 Komt vrienden in het ronde: een serie pro gramma's rondom het volkslied. 12.26 Med. t.b.v. land- en tulnb. 12.29 Over heidsvoorl.: Uitz. voor de landb. 12.39 Sportrevue. 13.00 Nws. 13.11 Radio)n. NRU: 13.30 De Lichte Muze belichtj Duitse schlagers uit de dertiger Jaren. 14.35 Prix Italia: mod. muz. AVRO: 15.00 Stereo: Italiaans operaconcert (gr.). 16 00 Nws 16.02 Stereo: Resi dentie ork. en sol.: mod. muz. 17.00 De zingende bougie: gr.pl.progr. voor automobilisten. 17.55 Med. Hilversum 3. 240 m. en FM. VARA: 9 00 Nws. 9.02 Plaatjes voor de pep. (10.00 Nws 11.00 Nws 11.03 Pow- Pow: licht pl progr. 12.00 Nws. 12.03 Zorro: progr. voor tieners 13.00 Nws. 13.03 Ekspres: gevar. pl.progr. 14.00 Nws. 1403 Ekspres (vervolg) 15 uur Nws. 15.03 Er- Je- em- drie: licht muz.progr. 16.00 Nws 16.03-18.00 Mixt Licht pl.progr. (17.00 Nws.). TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS/NOT: 11.00-11.50 Schooltelevi sie. NTS: 18.50 Barend de Beer. NTSt 19 00 Journ. AVRO: 19.06 In kleur: Jujia, TV-feuill. 19.30 Sportpanorama. NTS: 20.00 Journ. AVRO: 20.20 AVRO's Televtzier. 20.45 Trio: mu zikaal amusementsprogr 21.30 In kl.: De Saint. TV-feulll. NTS: 22 20-22.25 Journ, 23.00-23.30 Teleac: Noten en to nen (les 1 -herh.). Nederland II NTS: 18.50 Barend de Beer. NTSr 19.00 Journ. 19.03 De Verrekijker: in ternationaal Jeugdloumaal. 19.15 Van gewest tot gewest. 19.35 Wij Europea nen: filmrep. over Zwitserland 20.00 Journ. NTS: 20.20 In kleur: Dubbel spion. TV-film. 21.10 Saltimbanques (3): Roze Kate of: Het treurspel der Smeden, TV-komedie. 22.55-23.00 Jn. DISNEYLAND (Oalifomië) (AP) Mickey Mouse is zondag 40 jaar ge worden. Een optocht in het amuse mentscentrum Disneyland trok dui zenden toeschouwers. Mickey Mouse is een creatie van de schepper van Disneyland, wylen Walt Disney. Met de trein van New York naar Calilomië reizend ontwierp Disney de muis met de grote oren. Hoewel de j producers in Hollywood het ontwerp niet wilden kopen, introduceerde Dis ney Mickey in oktober 1928 in New York in de film „Steamboat Willie". (Van onze parlementaire redactie) ROTTERDAM (GPD) Nieuw Links mag niet meer op eigen houtje opereren. Dat is één van de beslissingen, die de partij raad van de P.v.d.A. zaterdag in Rotterdam heeft genomen naar aanleiding van het conflict in het partijbestuur. NEDERLAND I 18.50 Barend de Beer (NTS) 19.00 Journaal (NTS) 19.06 Kenmerk (CVK/IKOR/RKK) 19.31 Dregnet-tv-feuilleton (in kleur) (VARA) 20.00 Journaal (NTS) 20.20 Achter het nieuws (VARA) 20.45 Per seconde wyzer, quiz (VARA) 21.35 Kermis der ydelheid, ln kleur (VARA) 22.20 Journaal (NTS) 23.00 Teleaccursus NEDERLAND 11 18.50 Barend de Beer (NTS) 19.00 Journaal (NTS) 19.04 De Flintstones (KRO) 19.30 Het circus komt (KRO) 19.53 Praatje over e vredesweek (KRO) 20.00 Journaal (NTS) 20.20 Circus Sarrasani in Nederland (KRO) 21.36 KRO programma's '68-'69 (KRO) 22.25 Journaal (NTS)

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 5