Afbraak Katwijkse Oude boeier opgeknapt :d£ Noordwijkerhoutse wielerronde met 105 amateurs Wilton verwacht geen ontslagen id HIYA-fctie voor missionaris rdiit Zoiterwoude Doorn wordt dfegerpredikant ■2 Inbraak in Leiderdorp Diploma's E.H.B.O. in Voorschoten Monsterzege van eerste herenteam „Steeds Vooruit" Partijbestuur PvdA sterk verdeeld DRIE DODEN BIJ BOTSING Loop der Bevolking te Leiden ÜSDAO TO SEPTEMBER 1968 LEIDSCH DAGBtAD PAGINA II IWIJK AAN ZEE - Joewel het »nnetje nog vriendlül schijnt en et dus zeker nog attrekkelyk is n op he,t strand t vertoeven zün strandexploitanm reeds begon- en met het afbrefcn ▼an hun eta- issementen. Vooiben is het bad- tizoen 1968 ten e^e- Een seizoen, it voor de één ie» en de ander is igevallen. het contract, zü met de ge- leente hebben. *aat, dat de ex- oitanten eers'de tweede zon- Subside voor coivert OETERWO'JE In verband ru,n het vyftigjag bestaan van de ergemengd. zangvereniging igt den Heer< wordt er dinsdag iktober in hetterkgebouw aan de psstraat eenconcert gegeven, lewerking htaan zal worden !r di eend door d plaatselijke zang- stand tniging „Sana Lucia," het koor ntate Deo" it Katwijk aan den en het WSt-Nederlands Sym- tie orkest. Uitgevoerd wordt e Jahreszeün" van Haydn. De en worden geraamd op f 2300 en laten opf 30. urgemeete* en wethouders ds uit ufocht hit eoncec te subsidiëren, oekt.l de nad word; voorgesteld de léémiWie t* bepalen op 220 van de reten Itte net een maximum van li» [issi OETERW'UDE Zondag 15 lember za de jaarlijkse nationa- MlVA-colcte en giro-actie wor- rjd gehoude om missionarissen te len aan vervoermiddelen voor missSe- en ontwikkelingswerk. Ier de 3.' missionarissen die een ngende"aanvraag hebben inge- id bü diMIVA, bevindt zich ook sionarisf. Vaneman uit Zoeter- de, dielringend verlegen zit om Dieuwduto. lionals Vaneman .is werk- m ondf de 60.000 leden tellende itoestai bij het Kyogameer in anda.Je bevolking leeft van de rengstvan de landbouw, die op zeer irimitieve wijze wordt uit- efend. Pater Vaneman tracht "in ve&ndering te brengen en de olkinf op nieuwe bestaansmoge- irte wyzen. jjn werk heeft hij een auto .angezien de oude tweede- ids uto, waarover hij sinds 1962 chil». versleten is, is de aan- af /an een nieuwe urgent. Gel- «or pater Vaneman kunnen dh gestort op giro 272249 van •Amsterdam met vermelding jionaris J. Vaneman." ETERWOUDE Onvoorziene andigheden voorbehouden zaJ ïoorn uit Zoeterwoude-dorp voor m een jaar en zes weken eden als legerpredikant. De da- van indiensttreding valt waar- nlyk in de laatste week van deze Inmiddels zijn voorzieningen n voor de waarneming ge ide zijn afwezigheid. sw rit nihil jEIDERDORP Bewoners van Le^ Pand Nüenrodc 26 bemerkten toacht omstreeks half drie bij terugkeer van een laat uitstap- daildat In de woning was ingebro- 1 Door het openbreken van een •deur was men binnengedron- Er wordt niets vermist. Waar- zÜn de dieven onverrich te vertrokken, nadat zij niets bun gading hadden kunnen vin dag in september hun etablisse menten mogen gaan afbreken. Daarmee zijn de meesteb gisteren dan ook direct begonnen. Ze zien er geen brood meer in hun opstallen op het strand te laten staan. De terrasjes waren vorige week zeer spaarzaam bezet, zodat inkomsten achterwege bleven. Maar toch is men, als men de etablissementen openhoudt, genoodzaakt personeel aan te houden. En dat personeel moet worden betaald. Die uit gaven wegen echter lang niet op te gen de verdiensten. Bovendien voe len de medewerkers van de exploi tanten er ook niet veel voor om „niets te doen", hetgeen tevens meebrengt, dat zij boven hun (ga rantie) loon geen extra inkomsten hebben. VOORSCHOTEN „Het is aller wegen te constateren, dat het werk van de E.H.B.O. te weinig in de be langstelling staat. De gehele samen leving wordt gemechaniseerd, dat kan een groot goed zijn. Het bete kent arbeidsbesparing, maar het be tekent ook een groter aantal geva ren. zowel bedrijfsongevallen als on gevallen in huis. Dit jaar zal waar schijnlijk een record aantal nieuwe auto's opleveren. Het betekent een groter gevaar op de weg, indien niet iedereen zuinig is op het leven van zijn naaste. Daarom is het dubbel jammer, dat er een te kort aan bur gerzin te constateren valt zodra het de eerste hulp bü ongelukken be treft. Dit jaar zün er weer minder cursisten, terwijl de Voorschotense bevolking met rond achthonderd in woners is toegenomen". Deze minder optimistische woorden sprak burgemeester L. de Kool bij de uitreiking van de eenheidsdiploma's aan vijfentwintig cursisten van de Voorschotense afdeling van de Kon. Ned. Ver. Eerste Hulp bij ongeluk ken. Daarnaast bedankte de burge meester de burgers, die wel de be reidheid getoond hebben om zich zo nodig in te zetten voor de medebur gers. Voorzitter W. Du ij te verheugde zich over de grote opkomst tijdens de jaarlijkse feestavond en huldigde de „vaste staf" van medewerkers, ter wijl dokter H. M. v. d. Horn, medisch leider, een stoel voor zonnige dagen kreeg aangeboden. Na de pauze gaf de toneelgroep van de EK3.0., „De Spalk" goede ontspanning met de klucht „Mexi can aille" van Bruno J. Duin. De nieuwe cursus E.H.B.O. begint volgende week maandag. Er bestaat nog gedegenheid tot aanmelding bij het secretariaat mevrouw G. van Ooij en-Brouwer, Jan van Goyen- plantsoen 61, ted. 4156. Op dinsdag 24 september start de vervolgcursus. De cursussen worden gegeven in het Gezondheidscentrum aan de Prof. v. d. Waalslaan. WARMOND De teams van de tafeltennisvereniging „Steeds Voor uit" hebben met wisselend succes ge speeld in de eerste bekercompetitie- wedstrüden. Het eerste herenteam, dat met twee dames uitkomt, over rompelde Pit'54 uit Zoeterwoude met een 100 overwinning. Het tweede heren team was even eens erg succesvol. Met 91 werd Reflex VS verslagen. Het derde he ren tream was minder gelukkig. Te gen Docos 4 werd het een 100 ne derlaag. Verlies was er ook voor het vierde herenteam. Met 82 werd het onderspit gedolven tegen Phoenix. De damesteams boekten goede re sultaten. Het eerste team won met 6—4 van Docos 1 en het tweede team versloeg Phoenix (6—4). Het eerste Jongensteam behaalde en krappe ze ge 64 in Roelof arendsveen Jongens 2 moest een grote nederlaag Incasseren. Evenals het eerste meis jesteam werd verloren met 100. De meeste strandcabines zün reeds In de „schuren" verdwenen en de etablissementen, die op het strand worden gedemonteerd, zullen nog deze week volgen. Dan zal het strand weer zijn gewone „winter se" aanzien hebben. (Foto L.D./Holvast) Beslag op gage van Cruyff gehandhaafd AMSTERDAM (ANP) De pre sident van de Amsterdamse recht bank. mr. U. W. H. Stheeanan, heeft geweigerd het conservatoire beslag, dat het Sporthuis Cor du Buy n.v. bij Ajax op de gage van Johan Cru ij ff heeft laten leggen, op te hef fen. Mr. Stheemain deed hiermee uit spraak in het kont geding, waarin Cruijff bij monde van zijn raads man mr. J. Nolen jr. om deze op heffing had gevraagd. Het beslag werd gelegd omdat de Ajacied vol gens Du Buy een contract over het bij wedstrijden en trainingen dra gen van een speciaal merk voetbal schoenen niet is nagekomen, waar door Cruijff de overeengekomen boe tebepaling, 250 gulden per keer. heeft overtreden. Volgens het Sporthuis betrof het hierbij 98 overtredingen met een totale boete van 24.500 gul den- Mr. Nolen beriep zich op over macht van de Ajacied omdat Ajax Cruijff op medisch advies had ver boden op de schoenen te spelen en deze zich contractueel aan dat ver bod moest houden. De president ver wierp dit argument. Hij overwoog, dat de gestelde omstandigheid niet als overmacht kan gelden. Hij was met de gedaagde van mening, dat een dergelijk algemeen verbod niet ernstig kan worden genomen, omdat het betrokken merk volgens Du Buy uitkomt met wel 40 modellen en ook maatwerk heeft. Mr. Stheeman ver oordeelde de voetballer tot de kosten van het geding 350 gulden. NOORDWIJK-BINNEN Ds. J. van Dok, hervormd predikant in Noordwük-binnen, heeft het beroep aangenomen, dat op hem was uitge bracht door de hervormde gemeente van Rotterdam-zuid. H.C.v.Gerven (Kaag) zes jaar bezig KAAG „Voordat ik aan het op knappen van myn boot, een boeier, begon had ik nog nooit een stuk tim mergereedschap in mijn handen ge had. Ik wou het gewoon maar eens proberen. In het begin was het dus wel erg moeilijk, doch toen werd ik gelukkig met het werk geholpen. La ter moest ik het helemaal alleen doen, maar het is me toch gelukt", dit zegt de heer H. C. van Gerven <47, procuratiehouder bij de jacht en scheepswerf C. van Lent en Zo nen) over het herstellen van zün boot. „Het was een heel werk: zes Jaar lang ben ik er iedere avond een uurtje mee bezig geweest". Dertien jaar geleden ruilde de heer Van Gerven zijn boot voor de half gezonken boeier, die hij in Warmond had zien liggen. „Het het schip kon, in tegenstelling met myn andere, niet worden gevaren, maar dat gaf niet zoveel, want ons gezin werd uitge breid, zodat er de eerste tyd van va ren toch niet veel terecht zou ko men". Nadat de heer Van Gerven noodzakelijke reparaties aan 't schip had verricht, is hü ermee het water opgegaan. Tevreden was hü niet Vandaar zyn besluit de boeier geheel op te knappen. De huid moest worden vernieuwd: onder water een dikte van 30 mm, boven water 25 mm eikenhout. Ook het interieur onderging een gron dige verandering. De zeilen die nog van voor de eerste wereldoorlog da teren. hoefden slechts een kleine re paratie te ondergaan. De boot da teert vermoedelijk uit 1872, dat is gebleken uit een plaatje dat aan de achtersteven was bevestigd. „Of dat nu origineel is. weet ik niet", aldus de heer Van Gerven. „maar mijn boot is in ieder geval in de 19de eeuw gebouwd. De boeier bol ,die een totale lengte heeft van ongeveer 11,50 meter, heeft acht vaste slaapplaatsen, precies ge noeg voor het hele gezin. Het schip is uitgerust met een motor, maar kan ook als zeiljacht worden ge bruikt; er is een strykbare mast van 11 meter en de zeilen hebben een op pervlakte van circa 40 m2. Deze zomer is de heer Van Gerven er met zyn gezin in de boeier op uit getrokken en de boot heeft zich pri ma gehouden. „Myn tyd zal hij het wel uithouden, pas over een jaar of 25 moet hy opnieuw worden opge knapt. (Foto L.D./Holvast). NOORDWIJKERHOUT Op het parcours Dorpsstraat- Zeestraat- Schulpweg- Gooweg in Noordwyker- hout organiseren de Ren- en Toer- vereniging „De Bollenstreek" en de plaatselüke Oranjevereniging woens dagmiddag weer een ronde van Noordwükerhout voor amateurs in het kader van de najaarsfeesten. Er hebben maar liefst 106 renners voor deze ronde ingeschreven en daar onder bevinden zich niet alleen alle streekrijders, maar ook vele favo rieten van buitenaf. Voor de plaatselijke favorieten Hans Steekers en Willem Knoppert, de Noordwijker Leo v. d. Berg, de Sassenheimers Ton Zeldienthuis en Ben van Leeuwen, Paul Koop uit De Zilk, de Hillegommers Piet v. d. Reep en Mijndert Tjoelker en Her man Zuiderduin uit Lisse zal het niet Schrijfster Mia Brui j n-Ouwehand overleden DEN HAAG Op 73-jarige leef tijd ls gisteravond de schrüfster Mia Bruün, geb. Ouwehand overle den. Mia Bruijn-Ouwehanddie in Kat wijk aam Zee werd geboren, werd aanvankelijk opgeleid tot lerares voor mensendieck-gymnastiek. Ze schreef een groot aantal kinderboe ken en meisjesboeken, alsmede tal van romans. Van haar Maryke-serie verschenen tien delen, van de serie ,.De koppenolletjes" zeven delen. Ook schreef zij een serie .Herme lijn." Van haar romans zyn oa. te noemen de boeken, waarin beroem de vrouwen, zoals „Florence Nightingale" worden beschreven. KATWIJK AAN ZEE Mr. J. Klaasesz, commissaris der Koningin in Zuid-Holland zal vrijdag 4 okto ber, 's middags om 3 uur, de twee nieuwe paviljoens voor gehandicap ten op het terrein van het Zeehospi tium officieel in gebruik stellen en hun namen onthullen. BINNENHOF (GPD) In het par tijbestuur van de Party van de Ar beid bestaan flinke meningsverschil len over plannen van „Nieuw Links" om de partyorganisatie drastisch te veranderen. Het bestuur is het op een vergade ring, die gisteravond in Utrecht is gehouden, niet eens geworden over de voorstellen van „Nieuw Links" in het kader van een structuurrapport, dat door de Party van de Arbeid wordt voorbereid. Wel is men terug gekomen van de aanvankelyke plan nen om de openbare partyraadsver gadering, die op 21 september wordt gehouden, uit te stellen. De voorstellen van „Nieuw Links" om de invloed van de kamerfracties op het beleid van de party te beper ken en om de leden van het bestuur meer armslag te geven, kostte zoveel hoofdbrekens, dat de vergadering za terdag moet worden voortgezet. Het partybestuur wil dan een standpunt bepalen, dat een week later aan de partyraad kan worden voorgelegd. meevallen om voor eigen publiek tot winst te komen. De concurrentie van buitenaf is byzonder groot en sterk. Tot de kanshebbers behoren onder meer de Hagenaars Michel Bertou, Ben ten Tye en Hairry van Leeuwen, Jan Zoons uit Voorschoten, de Rüns- burger Cees Schyff, Matje Gerrits uit Oploo, de Haarlemmers Ted Blom, Cor Baars, Leen Kreuger en Jan Aldershof, Gerrit van Hemert uit Werkendam, de Rotterdammers Wil Bravenboer en Jan Hordyk, de Noordhollandse kampioen Guus Zan- tingh uit Aalsmeer, de Amsterdam mers Rink Cornelisse en Ben Jan- broers, Marcel Pennings uit Nieuw Vennep en vele anderen. De amateurs starten om drie uur en zy moeten 80 km afleggen. Voor af is er een wedsfcryd op gewone fietsen over 30 km voor Noordwij- kerhoutere. Daarvan is de start om twee uur. DEN HAAG (GPD) De verde ling van het Wilton -Fy enoord-Brons werk concern tussen de VMF en de Rij n-Schelde-groep zal naar verwach ting niet leiden tfo 61 oniteiagen Van per soneel. Dit hebben leiders van deze ondernemingen vandaJaig meegedeeld. De scheepsbouwwerven hebben over het algemeen eerder een tekort aan personeel. Het ziet er naar uit dat daarin geen verandering zaïl komen door de samenvoeging. Wel zal een reorganisatie nodig zyn nu de VMF de lamdactiviteiten en de Rijn Schelde de maritieme sector van Wilton overneemt. By de verschui vingen zal de geografische versprei ding in het land een belangrijke rod spelen. 9 KAAG Morgenmiddag om 12 uur zal bü de jacht- en scheepswerf C. van Lent en Zonen de „Amphion" te water worden gelaten. Het zeë* waardige jacht is gebouwd in op dracht van de heer Wilson-Bennett (Engeland), die voordien al vele schepen heeft gehad. Het jacht, waar van de totale kosten ongeveer f 300.000 bedragen, heeft een lengte van 16.81 meter, ls 4,50 meter breed en heeft een diepgang van 1,40 meter. Da „Amphion" is uitgerust met twee Cummius-motoren van elk 185 pk, die een kruissnelheid bereiken van 12 knopen. Het zeer modern ingerichte schip is vorige week donderdag van de hel ling in het water gebracht en het af gelopen weekeinde maakte de „Am phion" een proefvaart over het IJs- selmeer. Vanochtend werd de boot weer op de helling geplaatst voor het aangeven van de waterlün en het verven van het gedeelte, dat onder water komt te liggen. (Foto LD/Holvast) *S HEER ARri N uSiSJitKrKfc, (ANP) Drie personen zün gisteravond op ryksweg 58 bü 's Heer Arendskerke in Zeeland bü een autobotsing om het leven gekomen. Minstens vie* personen werden gewond. Twee personenauto's kwamen door nog onbekende oorzaak frontaal met elkaar in botsing. In de eerste auto zaten drie verpleegsters en een ver pleger van de Klokkenberg in Bre da. De bestuurster, de 23-jarige ver pleegster H. J. J. A. E. van Dongen, en de 26-jarige verpleger P. Reine* king, beiden uit Breda, werden op slag gedood. De beide andere ver pleegsters, mej. Van Wyl (29) en mej. Bennis (19), werden ernstig ge wond in het ziekenhuis in Goes op genomen. In de tweede auto zat de 49-jari- ge heer Everaarts, chef bureau pla nologische dienst in Middelburg, met zün echtgenote. Mevr. Ever aar te kwam bü de botsing om het le ven, haar man werd gewond naar het ziekenhuis in Goes vervoerd. By het ongeluk is op nog onbekende wyze nog een derde auto betrokken ge weest, die naby de plaats van het ongeval in de sloot werd gevonden. De bestuurster van deze auto, mej. Grim uit Heinkenszand (Zeel.) werd Hchtg ewond, de overige drie Inzit tenden bleven ongedeerd. Oprichting van foto- en filmclub WARMOND Op de onlangs ge houden tentoonstelling „Warmond Creatief" nam vooral de afdeling foto en film een belangrijke plaats In en wat daar toen door deze afde ling getoond werd, trok de byzonde- re belangstelling van de vele bezoe kers. Het gevolg hiervan is geweest dat door enkele deelnemers aan deze tentoonstelling, werd besloten pogin gen in het werk te stellen om te ko men tot de oprichting van een foti- en filmclub. Dit initiatief sloeg- direct aan want binnen zeer korte tyd werd reeds door een dertigtal personen medewerking toegezegd. Morgenavond om acht uur zal in hotel De Zon een büeenkomst worden gehouden waarby de initia tiefnemers een uiteenzetting zullen geven van het doel en streven van de op te richten vereniging. Vertrokken B. A. Haouarl, Lammermarkt 58, Noord wijk, Kerkstr. 34; A. MarKs, Wielma- kersteeg 7. Delft, Koningspl. 27; I. Sluijmer-van Leeuwen. Storm Buyslng- straat 17, Sassenheim, Oude Poststr. 9; T. P. vander Drift, Morsweg 34, 's- Gravenhage, Obrechtstr. 54; W. Segijn, Morsweg 91. "s-Gravenhage, Monsterse weg 93; R. Witvoer. Lage Morsweg 31, Katwijk. Secr. Varkevlsserstr. 67; C. A. Kapaan, Duikerstr. 2. Valkenburg (ZH) ab Voorschoterweg 25a; R. A. P. van Ulden, Cobetstr. 38. Driebergen, Ooster laan 13; W. J. Laman, Cobetstr. 4. Am sterdam. James Cookstr. 18 I; K. A. Houtzager, Oude Singel 58, Ver. Sta ten van Noord Amerika; J. J. A. G. M. Bolten. Herengrt. 58, Utrecht. Mon- tevldeodreef 27; J. J. M. Immlnk. He rengrt. 65, Ridderkerk, Schoutstr. 36; A. G. C. Verhoeven. Houtln. 55, Am sterdam. Burg Röellstr. 14 ni; W. van Buuren, Houtln. 55. Groot Brlt- tannië; M. A. M. Vogels, Hogerbeets- straat4a, Breda Jadestr. 30c; S. Schou ten. Boerhaaveln. 284. Arnhem, Klul- zeweg 396; C. T. van de Bunt. Boer haaveln. 42, Utrecht. Bekkerstr. 50; G. van Haarlem. Mlddelstegrt. 121, Noord- wijk. Langevelderln. 1; R. N. J. On derwater, Noordeinde 48. Bergschen- hoek, In de Boomgaard 3; N. K. D. Kok. Witte Singel 94, Wassenaar. Goet- zeestr. 2; A. Rijn, Boisotkade 1. Oegst- geest, Lijtweg 902; H. M. R. W. Cos ter, Haarlemmerstr. 204, Haarlem, Kamperln. 4; G. Crans, Utrechtse Veer 3. Leeuwarden. Simon, de Vlieger- str. 48; M. Heemskerk, Lokhorststr. 23. Air» ster dam, Grimburgerwal 10; H. A. F'. Verbrugge, Hogewoerd 84a. Maas tricht. Via Regia lOd; G. A. Pontljn. Rijnsburgerweg 10. Oegstgeest, Tooren- veitstr. 4; J. M. M. Tolenaar. Rijns burgerweg 31f, Wagenlngen, Vergers- veg 32. H. Veendorp, A. Noordewier- laan 32. Leeuwarden, Heliconweg 25: I. E. Immink-Wijling, Rijn- en Schiekade 47. Ridderkerk. Schoutstr. 3G; A. A, van Herwijnen, Ravelstr. 23. Noordwijk, Wilhelmlnastr. 46; J. C. Choufoer. Nieuwsteeg 5. Oegstgeest. Frans Halsln. 107; Wed. A. Apeldoorn- Zandbergen, Brouckliovenshof 2, Zoe- termeer. Nassaustr. 43; T. A. Donker broek, Haarlemmerweg 49c, Oegstgeest, Frans Halsln. 183; P. D. Friederlen- Kuenen, Rijnsburgerweg 27, Ver. Sta ten van Noord-Amerika; G. de Joode, Merelstr. 31. 's-Gravenhage. Pisuis- sestr 34; P. B. Leurink, Parkstr. 35, Rotterdam. Boreelstr. 20; L F de Ru. Antillenstr. 152. Gouda, Graaf Florls- weg 77; J. G. de Bruin, Ambonstr. 20, Eindhoven, Jan Heynsln. 10; G. P. J. van Noort, Zoeterwoudsesingel 1. Delft. Roland Holstln. 332H; P T Boorsma. Zaanstr. 134. Zwitserland; I. J. M Dahlhaus, Noordeinde 50. 's-Hertogenbosch. Orthenseweg 83; J. R. Croes. Houtstr. 4, Nederlandse An tillen; C. G. Hamelink. Bakhuis Roo- zeboomstr. 4. Oegstgeest. Juffermanstr. 26; E. J. A. M. van Laarhoven, Doe- zastr .23. Tilburg, Postelsehoeflaan 72t Wed. J. van der Spree-Pelt, B. van Namenshof 4, Leiderdorp, Anna van Saksenstr. 11; S. Manschot, Breestr, 68a, Utrecht, Sw. v. Zuyienweg 2bisj M. van Vliet, Mareslngel 29a, Gouda, Westhaven 11; J. Stol, v. Vollenhoven- kade 11. Amsterdam, Adm. de Ruyter- weg 1011; R. M. Coster, de Sitterln. 96, Oegstgeest. Nassauln. 44; F. J. M. De- vüee. Melchior Treubln. 40, Zoeterwou de. Servatiusstr. 15; N T. Francisca, de Sitterln. 39. Oegstgeest, Lijtweg 503; Y. S. Yang. Stationsweg 30. Vlissin- gen. Nleuwendljk 17; J. A. Faith, da Costastr. 18, Oegstgeest. Dorpsstr. 16; J. van Dijk-van der Ende, Valkenburg- seweg 3. Voorschoten. Weiland 58; L. H. Siegenbeek van Heukelom. Rapen burg 114, Oegstgeest, Aert v. Nesln. 308; J. C. Nater, Noordelnde 2a, Den Helder, Het Nieuwe Diep 5; G. C. de Graaf. Rijnkade 17a. Katwijk. Overrijn 7; L. H. C. Friederich, Witte Singel 8. Ver. Staten van Noord-Amerika; J. L. Web ster. Serlngenstr. 36a. Rijnsburg. ww Oegstgeesterstraatweg 18; E. L. Boel- laard, Meloenstr. 23. Voorhout. Prlna Clausstr. 11; T. M. C. van der Poel. de Laat de Kanterstr. 11. St. Michiels gestel. Theerestr. 4; W. Wisse. Zoeter- woudse Singel 82. Leersum, Rijksstraat weg 37; J. Nleuwenburg, Rijnsburger weg 10. Oegstgeest. WIJttenbachweg 27; C. I G. Eriksson. Mozartstr. 61. Oegst geest. Frans Halsln. 119; H. J. M Tettero-Jungschlager, Kennedvln.' 80, 's-Gravenhage, Conradkade 42; M. Loosjes, Oude Singel 152, Hellevoetsluls Sternstr. 11; A. Hulgens, Lorentzkade 13. Hozerswoude. J. P. Heijestr. 19; W. M. Beusekamp. ab Roomburger- weg, Zoeterwoude. Servatiusstr. 19; K. E. Schuchhard. Marnlxstr. 96. Wasse naar 's-Heerenbergstr. 37; J. Jong bloed. Paramaribostr. 9. Leiderdorp, Wielewaalln. 27; J. M. de Vorm, Ma- red (jk 61, Sassenheim. Hoofdstr. 93a; J J van den Berg. Haagweg 234. Haarlemmermeer.Zwanenburg Amstel - le 93; J. H. van Hooidonk. Drulvenstr. 34. Hulssen (Gld.), Markt 4; J H. Lesh. Sterrenwacht 5, Oegstgeest War- monderweg 8; A. C. Buikstra. Melchior Treubln. 40. Zoeterwoude. Servatiusstr. 15; H. Piket, IJsselkade 22. 's-Graven hage. Obrechtstr. 140; G van Kley, Stuwstr. 12. Ossendrecht. Ken- nedyln. 22; J. Amesz, Boshuizerkade 11, Leiderdorp, Leeuwerikstr. 1; C A de Jong, Valerlusstr. 126. Zoetermeer, Am- bachtsherenln. 946; P. W. Kwaadgras. Oude Ryn 108. Leiderdorp. Spllnterln. 56; P. c. Mooten, Zoeterwoudsesingel 83. Zoeterwoude. Kerkln. 5; G F H M Soontiëns. Hansenstr. 1. Woubrugge H. de Boeretr. 5; J. Tukker. Akkerhof'55. Alkemade. Voorweg 4; C. de Vrles-van der Jagt. Lammermarkt 64. 's-Graven- linge. Stille Veerkade 12; E. Tan-Jo, Scholtenstr. 7. Oegstgeest. Frans Hals- K- 1 Lo°' Abr Crijssenstr. 14. Simpelveld. Margrietstr 7; F. Fik, ab Haarlemmertrekvaart, Oegstgeest ab a/d Leede Wannondernek.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 11