Verlof LOU VAN REES TERUG UIT POLEN Pil behoort in liet ziekenfonds-pakket programma Opiniepeiling beter dan vergaderingen hoofd- elektro- monteurs Kay Francis miprlpflpn HOOGOVENS UMUIDEN ew óterett DINSDAG 27 AUGUSTUS 1968 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 Liesbeth List blijft vastbesloten SCHIPHOL (ANP) „Een con tract is een contract. Ik sluit er te reel af dan dat ik niet zou weten hoeveel consequenties het niet nako men kan hebben. Een paar weken ge leden was ik een fascist omdat ik naar Griekenland ging, nu ben ik communist omdat ik naar Polen ben gegaan. Dan zijn de schalen dus weer jn evenwicht" Aldus gisteren op Schiphol impresario Lou van Rees, ^ie samen met het 19-jarige Rotter damse zangeresje Patricia Paay te rugkeerde van een zojuist in de Poolse stad Sopot (vlak bfj Danzig) gehouden internationaal zangfestival Op de ochtend van de invasie in Tsjecho-Slowakije. vorige week woensdag, stond Van Rees (lid van de jury» plotseling voor de keuze: gaan of niet gaan. Patricia bevond óch reeds in Sopot, Liesbeth List zou met Van Rees meereizen. Liesbeth iet het op het laatste moment af weten. ,Jk kan dat best begrijpen", rervolgde Van Rees, „Er was trou wens op het songfestival in Sopot en soort paniek onder de meeste niitenlandse gasten en deelnemers. )e geruchten waarden welig rond, fooral omdat er officieel geen nieuws e kragen was. Iedereen was bang in een val te zitten en niet meer weg te kunnen. Dat is overigens allemaal ingst voor niets geweest. De verbin dingen zijn volkomen normaal geble- ren"- In Sopot behaalde Patricia de vier. ie prijs plus de persprijs. Volgens fan Rees was ze er erg populair. .Het publiek daar is trouwens altijd dol-enthousiast als er artiesten uit westelijke landen komen. Ze moeten r gewoon tegen dit enthousiasme leschermd worden". Intussen blijft Liesbeth List on- inks een laatste aandringen van im- iresario Coerant vastbesloten: Ze iaat niet naar Rusland. Ondanks de oven haar hoofd hangende dreiging ran een schadevergoeding van 55.000 julden. „Kijk, dat bedrag staat nog niet lelemaal vast. maar gesteld dat ik iet moet betalen nu ja, dan is lat jammer, maar dan moet het Naar aanleiding van het be- Iuit van minister Den Toom om Nederlandse militairen voor- pig te verbieden hun verlof in t buitenland door te brengen, b ik een onderhoud gehad met te kapitein Nimmerzat, een geest driftig officier, die weinig op de \oorgïond treedt, maar altijd ieer goed geïnformeerd is over ïlle mogelijke achtergronden. Het Iesprek verliep als volgt Vindt u deze maatregel ver ontrustend? Helemaal niet. Wat Moskou loet is verontrustend. De tegen- naatregelen van Den Haag wetr- j \en daartegenover als een zekere j truststelling. Zijn er veel militairen, die loor deze vorm van geruststelling i oorden getroffen? Weinig. De meesten zijn al net verlof geweest. En van dege- len. die hun verlof nog moeten ipnemen, zou toch het grootste leel niet naair het buitenland ijn gegaan. Als het er zo weinig zijn, ient u dan niet van mening dat 'oor hun afwezigheid de paraat- ,eid van de strijdkrachten niet ip noemenswaardige wijze zou oorden verzwakt Dat is niet zeker. Wanneer iijvoorbeeld in een groep met ge neren bewapende soldaten de mi- railleurschutter ontbreekt, word Ie vuurkracht van dc groep aan- nerkelijk verminderd. Niet zo luid! Als de vijand u hoort, schiet hij uitsluitend op mze mitrailleurschutters en wint ie oorlog. Daarom hebben onze mi- raïlleuYschutters de opdracht litsluitend op de vijand te schie ten. Zij kunnen dit niet doen als ie door verlof in het buitenland iijn verhinderd. Deze slag is voor u. Mag ik tit de versterking van de parate trijdkrachten afleiden dat de volgende slag gericht zal zijn te len Rusland? Beslist niet. Onze bedoelin gen zijn uitsluitend defensief. Wij Dillen voorkomen dat Rusland ijn volgende slag richt tegen ons. Lijkt u de kans gestegen dat Rusland, juist nu het de groot- tte moeite heeft zijn eigen on- ierhorigen in bedwang te hou- ien, zich aan nieuwe veroverin gen zal wagen? Eerlijk gezegd lijkt die kans j mij gedaald. Ik geloof dan ook j iat u de opvoering van onze pa- raatheid moet zien als een ge- haar van solidariteit met de Tsjechen. Wij willen de Russen onze tanden Laten zien. Dat is mooi. Maar denkt u niet dat ivij meer indruk zouden maken met een gebit, dat ook m de vakantie compleet is? Tot mijn verbazing barstte de kapitein in tranen uit. „U hebt Velijk!" riep hij. „Wij doen het verkeerd. In plaats van onze kracht te tonen, tonen wij onze zwakte. En ik had mij zo ver heugd op een vakantie aan de Cohosta Brahahava!" Daarop pakte hij een vlieg ticket en vloog ermee het raam uit. Als minister Den Toom het bedoelde plaatsje kent, kan hij hem daar vandaan terugroepen. Maar ik geloof niet dat dit de afschrikwekkende werking van onze krijgsmacht zal verhogen. KEES STIP maar. Ik ga wel met de pet rond tegen die tijd. Zong ik nu zo maar wat liedjes, och, dan lagen de zaken Iets anders, ofschoon ik dan nog geen trek gehad zou hebben om naar Rus land te gaan. Geen enkele persoon lijke zekerheid voor het wel en wee van Cees Nooteboom, die met mij mee zou gaan, kon ons zelfs nog voor de toestand in Tsjecho-Slowakije ge garandeerd worden laat staan nu. Natuurlijk, ik zou echt niet gaan dringen op het Kremlin voor meneer Brezjnew, maar de Mauthauzen lie deren van Theodorakis zijn op het moment in Njjisninowgrod niet te zingen, al zijn de mensen daar waar schijnlijk echt niet het brein achter de toestand in Tsjecho-Slowakije. Maar die liederen zouden net die druppel kunnen zijn die de emmer zou kunnen doen overlopen". Een ander? Inmiddels heeft een andere zange res. Ann Burton, aangeboden de plaats van Liesbeth List in te ne men. De manager van Ann Burton: „Ook Ann heeft grote bezwaren te gen de politiek die op het ogenblik door Rusland bedreven wordt, maar zij is toch ook weer van mening, dat zij alleen maar in tweeëntwintig kleine plaatsen In Rusland komt, waar men verder met de revolutie toch ook weer weinig uitstaande heeft. Bovendien is het repertoire van Ann totaal anders en veel min der beladen dan dat van Liesbeth". Het zou Liesbeth List 55.000 gulden of meer kunnen besparen. Maar Louis van Dijk en zijn trio bleven onvind baar. En van die musici hing het af. Zonder hen vandaag niemand naar Rusland. Gevulde komkommer Heel geschikt voor komkom mers die veel zaad bevatten en daardoor niet meer zo lekker zijn om als gewone komkommersla te worden opgediend. Schil een gro te komkommer, verwijder de beide uiteinden en snijd de kom kommer in vier dikke stukken. Hol die uit. waarbij u de pitten verwijdert, maar aan de onder zijde van het stuk nog net een klein bodempje laat zitten. Strooi er wat zout en peper in. Laat een blikje zalm goed uit lekken. neem graten en vellen eruit en verdeel de zalm in vlok jes. Voeg daar wat fijngesneden tomaat aan toe. wat geraspte ui en peterselie en roer er enk?le lepels mayonaise of slasaus door. Schep dit in de uitgeholde kom kommers en versier de boven kant met een takje peterselie. WINA BORN Nieuwe directeur Wit-Gele Kruis: NIJMEGEN <GPD> „De samen- kunde en rector-magnificus van de werking tussen huisartsen en wyk- Kath. Universiteit van Nijmegen, die verpleegsters is op de dorpen goed. in oktober de nieuwe voorzitter van maar laat in de steden soms te wen- het in Utrecht zetelende Wit-Gele (sen over. Veel voordeel zie. ik voor Kruis wordt. j nieuwbouwwijken in het stichten van De zorg voor chronisch zieken en I gezondheidscentra, waar plaats is de gezondheidsvoorlichting ziet hij als voor de GGD. de kruis-verenigingen de belangrijkste taken voor de kruis en een groepspraktijk voor hui sart,- verenigingen. De laatste tijd is het sen". j streven erop gericht de bejaarden zo- Dit zegt prof. Ar A Th L M Mei-Ilang hun zelfstandigheid te tens, hoogleraar in de sociale genees-la5en behouden Aangezien het aantal j chronisch zieken onder bejaarden hoog is, heeft dit streven een aan zienlijke taakverzwaring voor de .'-uisverenigingen met zich meege bracht. De Griekse actrice Irene Pa pas en de Franse acteur Yves Montand werken in Algerije mee aan de film „Z" onder leiding van regisseur Costa-Gavras. NEDERLAND I 13.00 - 18.50 - 19.00 - 19.06 - 19.30 20.00 - 20.20 - 20.50 - 21.25 - 21.45 13.30 Amerikaanse verkiezingen (NTS) Barend de Beer (NTS) Journaal (NTS) De Monkees, TV-feuilleton in klein- (AVRO) De vliegende non (kleur) (AVRO) Journaal (NTS) AVRO's Televizier Gala-show (AVRO) Filmreportage bokswedstrijd (AVRO) Ballet-festival (AVRO) 22.20 De Gulden Snede, film (Orde van vrijmetselaren) 22.50 Journaal (NTS) NEDERLAND II NTS-joumaalomroepster Eugenie Herlaar heeft een week geleden het leven geschonken aan een dochter. Op de foto, in het Tsjechische filmers vragen boycot VENETIE (APP) De Tsjecho- slowaakse cineasten Ivan Passer en Jiri Kreijtsik hebben gistermiddag voor de pers, die naar Venetië is ge komen voor het filmfestival aldaar, een „proclamatie" voorgelezen na mens de Tsjechoslowaakse filmers. Hierin wordt opgeroepen tot een boy cot van de officiële filmmaatschap pijen van de landen, wier troepen Tsjecho-Slowakije zijn binnengeval len. De Tsjechoslowaakse cineasten verzoeken in de proclamatie hun col lega's in de gehele wereld om open lijke steun door middel van pers. ra dio. televisie en film. (jongste pauselijke encycliek en over NEW YORK (AFP, - Dc actr.ce I'^houding, die Alleen Kay Francis die in de periode f930 K "egK''legd V0OT degenen dle hMl tot 1940 een van de grote sterren Daarom ook Juicht prof. Mertens het experiment met wijkverzorgsters toe, die het tekort aan wijkverpleeg sters moeten opvangen. Hij verwacht dat de kruisverenigingen in de nabije toekomst op steeds grotere schaal met verzorgsters zullen gaan werken. Hfj gelooft niet dat de drie kruis verenigingen in ons land naar een fusie toe moeten werken. „Ik ben voorstander van een natuurlijk groei ende samenwerking en tegenstander van diegenen, die deze groei willen tegenhouden." Het gaat volgens hem met die samenwerking de goede kant op. „Onderlinge vervangingen zijn al lang geen uitzonderingen meer". Hoewel prof. Mertens niet ontevre den is over de samenstelling van het ziekenfondspakket, vindt hij wel dat ;er een belangrijk middel in ont breekt: dc pil. ,Jk vind het onrede lijk dat de minst draagkrachtige op zijn boterham moet beknibbelen om I de pil te kunnen gebruiken". Hij kan dan ook kort zijn over de goed kunnen rekenen'. van Hollywood was en in talrijke toneelvoorstellingen in New York op trad. is gisteren in de leeftijd van 63 jaar na een langdurige ziekte Pius-ziekenhuis in Harderwijk overleden. Zij heeft in meer dan 50 Eugenie bij haar dochter Anne- j films een ro1 vervuld. miek-Andrea. Kind met nieuwe lever overleden DENVER (AP) De tweejarige Julie Cherie Rodriguez, die langer dan 13 maanden heeft geleefd met een getransplanteerde lever, is afge lopen nacht in haar slaap overleden. Het meisje overleedniet dooi- een fout in de getransplanteerde lever, maar aan kanker, die ook haar vori ge lever had aangetast. Julie, die langer dan iemand an ders heeft geleefd met een getrans planteerde lever, kreeg op 23 juli 1967 een nieuwe lever in het medisch cen trum van de Universiteit van Colora do (V.S.). ADVERTENTIE Hoogovens tbnuiden vraagt om zelfstandig onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan de elektrische apparatuur uit te voeren en storingen aan metaileOee van zeer uiteenlopende aard op te sporen er verhelpen. Diploma V.E.V.- 8terkstroommontewr Kennw en ervering op het gebied ven hoog- m leegepanrtmgskabels LeefWJd 27 tot 45 jeer. Men ken 'm dagdienst of in ploegendienst worden geplaatst. Het beeis eenvengesalerie i« f 11.002,per jaar, overeenkomend met ca. f 210,bruto per week in dagdienst en ca. f 250» bruto per week m ploegendienst. Voor gehuwden, die Im Leiden of op grotere afstand van ona bedrijf wonen, komen woningen beschikbaar. 18.50 Barend de Beer (NTS) 19.00 Journaal (NTS) 19.03 De verrekijker (NTS) 19.15 Van gewest tot gewest (NTS) 19.35 Wij Europeanen, filmreportage ever Duitsland (NTS) 20.00 Journaal (NTS) 20.20 Dubbelspion (kleur) (NTS) 21.10— Film over Amerikaanse verkiezingen (NTS) 22.00 Amerikaanse verkiezingen (NTS) 22.15 Journaal (NTS) Enquete onder katholieken Zeals Frits Thors het in het laatste journaal meldde, heeft „de KRO-actualiteiten-fabriek Brandpunt gisteren de re sultaten bekendgemaakt van een enquête onder katholieke gehuwden. De verleiding was groot dit onderwerp gisteren te behande len omdat de KRO pas weer op zondagavond zendtijd heeft en dan de opera „Fidelio" (in kleur) zou hebben moeten laten vallen (de daarop volgende KRO uit zending is pas op zaterdagavond 7 sept.! Het programma op zichzelf was interessant. Dat kwam door de enquétecijfers, en door de dis cussie, die zich op goed peil be woog. Wij hadden veel schik in prof. Snijders, en van de heer Den Ottelander, die het voor de Paus opnam, kan gezegd wor den dat hij een van de slagvaar digste representanten van „Rome" was die we tot nu toe te zien hebben gekregen. De cijfers worden elders in de krant ver meld. Veel over Tsjecho- Slowakije Ondertussen zult u zich afge- vraagt hebben of er gisteren dan niets over Tsjecho-Slo wakije werd vertoond? Zeker wel! „Achter het nieuws" be steedde er een heel uur aan. De Amerikaanse Oost-Europa-ken ner, urof. Kissinger, verwacht dat de Sowjet-Unie over een maand of vier met een vredes offensief komt. De Centrale Kamer voor Han- dëlsbevordèring gelooft niet in een handelsboycot, en de heer Feith vindt dat we zeker moe ten voortgaan sportcontacten te hebben met de vijf Warschau- Pactlanden, alleen die toenade ring niet expresselijk moeten zoeken. Boeiend was vooral het ge sprek met de schrijver Jiri Mu- ka, die Churchills uitspraak „This is our finest hour", aan haalde. Beknotting van de pers vrijheid zou door de Tsjechen niet worden aanvaard, zei hij, want een vrijheid opgeven bet?- cent alle vrijheden opgeven. Dit bleek een citaat van Karl Marx te zijn! Onthullende gesprekken Onthullend waren ook de ge sprekjes die Jaap Walvis in Leipzig voerde met willekeurige Oostduitsens op straat. Een drie tal billijkte de inval (o.a. met het argument dat de Tsjechen die Westduitse markt hoger stel den dan de Oostduitsemaar eerder stuitte Walvis op ant- voorden als: ,Jk zeg liever niets .We zijn vrije mensen, maar het is beter niets te zeggen", en „we hebben pp het ogenblik weinig tijd, we werken van 6 urn 's ochtends tot 10 uur 's avonds" (op zichzelf ook al een interes sante mededeling) Het blijft iets gênants hou den, mensen van wie je weet dat zij eigenlijk niets durven te zeg gen, vragen te stellen over on derwerpen waarvan je weet dat zij ze eigenlijk wel zouden wil len beantwoorden, maar aan de andere kant: het is af en toe goed dat we met die „zwijg plicht" geconfronteerd worden. En des te hoger te waarderen waren daarom de non-confor mistische antwoorden, zoals: ,Jk acht de inval niet juist", „De be richtgeving is zeer eenzijdig" en „Ik wijs elk marcheren af". Voetbal Voor de eerste divisie van de Engelse league ls maandag avond de wedstrijd Westham United— Bumley gespeeld. De thuisclub won met 0. N.K.V.-voorzitter Mertens UTRECHT (ANP) NKV-voor- zitter P. J. J. Mertens meent, dat de vakbeweging veel meer gebruik zal moeten maken van methodes van opiniepeiling om te registreren hoe er onder de brede massa van de le den over bepaalde problemen wordt gedacht. Dit vooral, omdat door de toeneming van het aantal vraag stukken waarmee de vakbeweging te maken heeft, de afstand tussen be sturen en bestuurden steeds groter wordt. De problematiek is veel ingewik kelder geworden en de vraagstukken zijn zo in aantal gestegen, dat het oude systeem van vergaderen niet meer het gewenste effect sorteert. De heer Mertens zou een veel vul di- ger gebruik van liet systeem van opiniepeiling en enquétering van harte toeju.chen. Hij is ook voor stander van het referandumsysteem, waarbij de mening van alle leden over bepaalde zaken wordt gevraagd De vakbeweging, aldus de heer Mer tens, is niet meer de homogene groep van vroeger. Ze herbergt thans naast handarbeiders ook mediale groepe ringen en hoger- en leidinggevend personeel. Het is aan ook geen uit zondering cat binnen de vakbewe ging verschil var mening bestaat over bepaalde zaken, omdat belan gentegenstellingen optreden tussen de diverse groeperingen. Het kan op een bepaald moment van belang zijn in gezamenlijk over leg een referendum onder alle leden te houden. Men zal het er dan te voren over eens moeten zijn, welke consequenties de uitslag van zo'n re ferendum zou moeten hebben voor de beleidsbeslissingen, waarbij uiter aard niet alleen dt macht van het getal bepalend behoeft te zijn. VOOR DINSDAG 21 AUGUSTUS Hilversum 1. 402 m. AVRO: 18.00 Nws. 18.16 Radiojourn. 18.30 Stereo: Lichte orkmuz. met zang- sol. 19.00 Komsl Komsa: cabaretprogr. 19 30 Nws. 19.35 Rep. wereldkampioen schappen wielrennen te Rome. 19.40 Variëteitenkabinet: gevar. progr. 20.40 De Citadel, hoorspel. 21.20 Zing met ons mee: gevar. liedjesprogr. 21.45 Uit ben Je radioverslag van de realiteit 22.30 Nws. 22.40 Radiojourn. met o.a. leven in Nederland van vóór 1940, mu zikale lezing. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. KRO: 18.00 Stereo: Metropolé-ork. en sol amusementsmuz. 18.30 Nws. 18.46 Act. 19.05 Van je buren moet je 't hebben; licht progr. 20.00 Mod. ka- mermuz. van Nederlandse componisten (opn.) 20.45 Prom.-ork. en zangsolist: populair klass. muz. 21.25 De dienst weigeraar. hoorspel. 2.30 Nws. 22.40 Overweging. 22.45 Gew. muz. 23.00 I Vergezichten: klankbeeld over Grieken- I land. 23.30 Stereo: Lichte gr .muz. 23.55 j -24.00 Nws. VOOR WOENSDAG 28 AUGUSTUS j Hilversum 1, 402 m. VARA: 7.00 Nws. en ochtendgym 7.20 Soc strijd! 7.23 Stereo: Lichte gr .muz. (7.30-7.35 Van de voorpagina.) VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8.00 Nws 8.11 Act. 8.20 Stereo: Lichte gr.- rnuz. (8.30-8.35 Van alle markten 'thuis. pr. voor de huisvr.). 9.00 Stereo: j Klass! muz. (gr.). 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. 10.00 Lichte gr .muz. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Nws. 11.02 Voor I de vr. 11.40 Stereo: Oude koorwerken Mgr.) 12.00 Stereo: Praags Radio Sym- fonle ork. en Radiokinderkoor: moder- 'ije muz (gr.). 12.21 Voor het platte land 12.26 Med. voor land- en tuinb. 12.29 Prom.ork. en sol populair klass. muz. (opn.). 13.00 Nws. 13.11 Act. 13.25 Stereo: Klass. dansen (gr.). 13.45 Ge sproken portret. 14.00 Way-Out.progr. voor de Jeugd. 15.00 Fluit, piano; viool en piano; oude en mod. kamermuz. (opn.). 16.00 Nws. 16.02 Operette- fragm. (gr.). 16.45 Stereo: VARA's Popshow. 17.20 Katrijn en de Q-stra- len. hoorspel (herh.). 17.55 SOS-ber. Hilversum 2. 298 m. NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Stereo: Klass. gr muz. 7.30 Nws. 7.32 Act. 7.45 Populair-klass. muz. (gr.). TROS: 8.00 Nws. 8.11 Op sleep tros: progr. voor automobilisten. 9.15 Stereo; Amusementsmuz. (gr.). 9.45 Voor de kleuters. 10.00 Mod. kamer muz. (gr.). 10.30 Voor de vrouw. 11.00 Nws. 11.02 Discogram: muzikaal wed- strijdprogr. 11.50 Act. KRO: 12.00 Van twaalf tot twee: gevar. progr. (12.22 Wü van het land; 12.26 Med. voor land- en tuinb.; 12.30 Nws.; 12.41 Act.; 13.00 Raden maar NCRV: 14.00 Stereo: Radio Philh. Ork. en sol.: klas sieke muz. (opn.). 14.45 Stereo: Over de band: gevar. muz.progr. (opn.). 16.00 Nws. 16.02 Voor de Jeugd. 17.00 Stereo: Volksmuz. uit de Arabische en Zuid- Amerikaanse wereld. 17.15 Stereo: Lichte gr muz. 17.50 Overheld6Voorl.r Zeker ls zeker. Inf. over onze sociale verzekeringen. Hilversum 3. 240 m. en FM. NCRV: 9.00 Nws. 9 02 Zing, zing. zing: lichte voc. muz. 10.00 Nws. 10.03 Mengelmuze: nieuwe l.p.'s. 10.30 Ram blers Radio Reprises. NRU11.00 Nws. 11.03 Muz.-lezen: het laatste interna tionale nws. op het gebied van de lich te muz. (12.00-12.02 Nws.) AVRO: 13.00 Nws. 13.03 Radiojourn. 13.06 Zet 'm op: vrolyk pl.progr. 14.00 Nws. 14.03 Muz.-Boetiek: muz.progr. met Srominente Nederlandse artiesten. 15.00 ws pl.progr. 16.00 K clean dreammachine. (17.00 Nws. 17.02 -17.05 Radiojourn.). ws. 15.03 Arbeldsvlt.: populair verz - 16.00 Nws. 16.03-18.00 Super- TELEVTSIEPROGRAMMAS Nederland I NTS: 13.00-13.30 Amerikaanse Ver kiezingen. VARA: 17.00-17.35 Pipo de Clown (herh.). NTS: 18.50 Barend de Beer. NTS: 19.00 Journ. 19.06 NTS: In kleur: De Bosbrlgadlers. TV-feuiU. 19.31 Perec Persoonlijk: Progr. voor de Jeugd. (bert H a de U 20.20 Uitz. Stichting Socutera. rond Hubert Horatio Humphrey, Vicé- >res. van de U.S.A. NTS: 20.00 Journ. pres. 20.25 Happy Thieves (Diefstal op be stelling). speelfilm. (Rijkskeuring 14 Jr.). 21.50 wereldkampioenschappen wielrennen voor Prof. 22.20 Journ. 22.28 -22.45 Amerikaanse Verkiezingen. Nederland n NTS: 18.50 Barend de Beer. NTS: 19.00 Journ. VARA: 19.03 Coronation Street. TV-feuill. 19.51 In kleur: Dans- miniaturen: Tsjechische volksdansen. NTS: 20.00 Journ. VARA: 20.20 Achter het nws. 20.45 Maar wat doe Je ala het Kerst is? TV-eenacter uit de serie Half Hour Story 21.10 Als ik vier dro medarissen hadfilm van Chris Mar ker: dl. I. Het Slot. 21.55 Kerkorgel - concert: klass. muz. NTS: 22.10-22.16 journaal.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 5