ZES RUILHARTEN Notenkrakers op bezoek Kardinaal Alfrink over pil h a ag| agenJ ZIGEUNERS OVER GRENS Vergissing van Duitse justitie REACTIES OP BESLUIT VAN McGOVERN RODE KRUIS VLIEGT MEI MEER NAAR BIAFRA GïQcjend MET EEN ENKEL WOORD tU8)- ta PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 12 AUGUST: BUSSUM (ANP) De zigeuners, die sinds ongeveer een week in de tuin van het Bussumse politiebureau hun kampement hadden opgeslagen, zijn daar zaterdag weer vertrokken Het ging om drie gezinnen met in totaal 15 kinderen, die vorige week in Bussum werden aangehouden, daar zij zich zonder geldige papieren in Nederland bevonden. Zy waren clandestien de grens overgekomen. Contacten tussen Den Haag en Bonn hebben er toe geleid dat overeenstem ming is bereikt en dat de families zaterdag by Bergh over de grens werden geleid om daar met andere familieleden herenigd te worden. Vandaar zal het hele gezelschap naar Italië moeten terugkeren. Burgemeester gearresteerd De burgemeester van Bandoeng op West-Java, kolonel Djoekardi, is vol gens het legerblad „Ampera" gear resteerd1 omdat hij betrokken zou zijn bij ondergrondse communistische activiteiten. Kolonel Sjoekardi zou betrekkingen hebben onderhouden met communistische leiders op Oost- Java. Itn unieke groepsfoto uit Houston (Texas, VS) van de zes personen die in het niedische centrum aldaar een harttrans plantatie ondergingen en thans herstellende zijn. Staande van links naar rechts Louis Fierro George H. de Bord, Fred C. Ever man en Everett C. Thomas. Zit tend Henry W. Jurgens en mevr. W. Brunk. In dit medische cen trum werden de meeste hart transplantaties verricht en was het overlevingspercentaye hei grootst. Marokkaanse moordenaar per abuis over grens ROTTERDAM (GPD) Naar eerst thans bekend is gemaakt, was de 34-jarige Marokkaan, die vrijdag in Brussel is gearresteerd, verdacht van moord op een 24-jarige landge noot in Rotterdam, reeds eerder in handen van de politie geval len, en el van de Kriminalpolizei in Dusseldorf waarvoor de Marokkaan geen onbekende was. Na een oproep via Interpol om uit te kyken naar de Marokkaan werd deze in Diisseldorf aangehouden, van welk feit de Rotterdamse politie op de hoogte zou zyn geweest. Volgens onze inlichtingen werd reeds een verzoek tot uitlevering voorbereid. Van deze aanhouding is niets we reldkundig gemaakt. Intussen gaf de Düsseldorfse Kri minalpolizei de Marokkaan over aan de Duitse justitie. Donderdagmor gen heeft een autoriteit van deze Justitie een fout gemaakt. Hij teken de een bevel tot uitwijzing van de man die op een vliegtuig naar Ma rokko werd gezet. De Kriminalpolizei wilde de Ma rokkaan nog voor het een en ander verhoren. Toen zij die wens kenbaar maakte bij de justitie kwam het gro te misverstand aan het licht. Er werd onmiddellijk contact op genomen met de politie in Brussel, waar het vliegtuig een tussenlanding zou maken. Een douanier zifte daal de man tijdens de paspoortencontrole uit de stroom van passagiers. Delegatie Bisdom Haarlem over pil (Van onze correspondent! AMSTERDAM (GPD) Tijdens een zaterdag in Amsterdam gehou den persconferentie heeft de delega tie van het Bisdom Haarlem bij het Pastoraal Concilie de inhoud van een brief bekend gemaakt, waarin zij zich solidair verklaart met het atandpunt van het Nederlandse epis copaat inzake de pauselijke ency cliek „Humanae Vitae', het onlangs verschenen pauselijk schrijven over de pil. De brief zal worden verzonden aan de rooms-katholieken in het Bisdom Haarlem. De leden van de delegatie stemmen in deze brief in met de uitspraak van de bisschop pen, dat een verdere discussie over de Vaticaanse uitspraak betreffen de het gebruik van voorbehoedmid delen nodig is, zowel tussen de bis schoppen onderling als tussen de bisschoppen, de overige geestelijk heid en de gelovigen. De delegatie verwacht, dat reeds voor de plenai re vergadering in 1969 van het Pas toraal Concilie het rapport „Huwe lijk en gezin" volledig in open dis cussie zal worden gebracht. Hier mee wil zij verhinderen dat naar haar zeggen de oorspronkelijke op zet om het Pastoraal Concilie bijeen te roepen niet volledig tot mislukken is gedoemd. De delegatie van het Bisdom Haarlem verwacht in haar initiatief medewerking te verkrijgen van soortgelijke delegaties, die in de overige bisdommen in oprichting sjjn. LEEUWARDEN (GPD) Er zijn vreemde gasten bij ons: opval lende vogels van de kraaienfami- lie. Ze zijn zo groot als een gaai. iets kleiner dan een kauwtje. De vogels zijn overwegend koffie bruin, rug en onderzij zijn be zaaid met witte spikkels. Onder en om de staart zijn ze wit. De vlucht lijkt op die van een gaai. Het zijn dunsnavelige Europese notenkrakers, die in ons land zeer zelden voorkomen. De laatste invasie was van 1954~'55. Oorzaak van de nieuwe toevloed is waarschijnlijk de Honderden Basken gearresteerd SAN SEBASTIAN (Reuter) Naar van welingelichte zijd? wordt vernomen, zijn en in de noordspaan- se provincie Guipuzcoa verm:'; vis lij k al 250 Baskische verzetslieden aangehouden. Ondier hen zijn ten minste 20 geestelijken. Gisteren mocht er van de kerkelij ke overheid in de provincie niet ge preekt wotrden. Zij vreesde kennelijk dat de priesters kritiek o.p de rege ring zouden laten horen. voedselschaarste in hun vader land: zuid-Scandinavië. Dene marken, noord-Rusland, Oost- Pruisen en midden-Europa. Notenkrakers zien is wat bij zonders. Bovendien zijn ze zeer vertrouwelijk. Ze laten zich tot op één a twee meter benaderen. Hun voedsel bestaat uit zaden van naaldbomen en vruchten van bomen en struiken, zoals eikels en beukenootjes. Verder insekten, MILAAN (AP) Kardinaal Al frink, de aartsbisschop van Utrecht die de leiding heeft van de liberale r.-k. kardinalen, heeft gisteren ver klaard, dat op de paus kritiek gele verd kan worden vanwege zyn ver bod van het gebruik van voorbe hoedmiddelen, maar dat er geen 6chisma in de kerk moet komen. „De tijd van schisma's is voorbij. Het is niet mogelyk legaal in de kerk te blyven zonder de paus". Kardi naal Alfrink werd in Utrecht ge ïnterviewd door het Milanese dag blad „Corriere Delia Sera". Sprekend over de internationale reactie veroorzaakt door de pause lijke encycliek „Humanae Vitae", zei Kardinaal Alfrink, dat niettegen staande de encycliek het individuele geweten de laatste arbiter van goed of verkeerd met betrekking tot ge boortebeperking moet blijven. .Maar terzelfdertijd moet men er aan denken, dat bij de vorming van het geweten men de gezaghebbende plaats van het woord van de pau selijke leer moet erkennen, zelfs als dat in dit geval niet onfeilbaar is. Men kan kritiek leveren op de paus. maar wie ook. die een goede theolo gische vorming heeft ontvangen, zal nooit voorstander van schisma zyn". Kardinaal Alfrink is één van de meest vooraanstaande kardinalen, die zich uitgesproken heeft ten gun ste van een herziening door de kerk van het traditionele verbod tot het gebruik van voorbehoedmiddelen, met als uitzondering de rhythme-me- thode. Paus Paulus VI heeft gisteren God's zegen afgesmeekt voor allen, die zich verzetten tegen zyn stand punt inzake kunstmatige voorbe hoedmiddelen. Het was de derde maal sedert ztfn encycliek, dat de paus zich in het openbaar verdedig de. Het document wordt verbitterd door veel katholieken en niet-katho- lieken in de gehele wereld aangeval len, Stefan kardinaal Wyszynski, r.-k. primaat van Polen, heeft zich on omwonden uitgesproken voor de pau selijke encycliek „Humanae Vitae". In zijn veroordeling van voorbe hoedmiddelen zei kardinaal Wy- zynski: „Een mensheid, waarin ge notzucht en egoïsme zouden winnen, zou veranderen in een groep dwer gen, een groep van alle mogelijke im- bicielen, mismaakte mensen dat is de vrucht van de hedendaagse ge notzucht in zovele landen". wormen en in hun vaderland ook eieren en jongen van kleine zang vogels. In Workum zag men reeds notenkrakers mieren en aard beien eten. Bevredigend herstel van Eisenhower WASHINGTON (AP> De voor malige president Dwight D. Eisen hower „herstelt zioh bevredigend" van zijn laatste hartaanval, aldus deelden zyn artsen gisteren mee. Hij nadert het einde van een kritiek? period'e van herstel, die algemeen gesteld wordt cp ongeveer een week. Elsenhower, 78, kreeg dinsdagoch tend een hartaanval in het Walter Reed ziekenhuis, waar hy herstellen de was van een eerdere hartaanval. Vervolg van pagina 1 WASHINGTON (AP) Vice-pre sident Humphrey heeft gisteren gezegd dat hij niet van mening is dat de presidentiële kandidatuur van senator McGovern van Zuid- j Dakota „enige merkbare invloed zal hebben" op zijn eigen kansen. Humphrey zei te geloven dat hij Brand in Middelburg De brand- op de conventie al op de stemmen weer in Middelburg is tot vanoch- van ongeveer 1600 afgevaardigden tend vroeg bezig geweest met de blus- kan rekenen; hetgeen meer is dan ;sing van een brand in het levens- de 1312 stemmen die voor verkle- middelenbedryf van de heer K. Va- zmg bij eerste stemming nodüg der waar een schade aangericht zijn. De conventie begint 26 augus- werd van ongeveer 60.000 gulden. De tus in Chicago. brand ontstond mogelyk door kort- SACRAMENTO (AFP) „Ik had 'sluiting. Ook een boven de winkel liever gehoord dat senator McGo-gelegen woning liep brand- en wa- vem mij zijn steun betuigde, dan j terschade op. Toen de brand uitbrak, de aankondiging dat hij zich be- was nietmand in het pand aanwezig, schikbaar stelt voor de kanddda- GENEVE (Reuter AFP) Het Internationale Rode Kruis-Comité heeft besloten de luchttransporten van het Spaanse eiland Gemando Po naar Biafra ter hulpverlening aan de slachtoffers van de burgeroorlog op te schorten. In de afgelopen nach ten zijn de, vliegtuigen beschoten door luchtafweergeschut van het Ni-- geriaanse leger. Enkele van de 800 vluchtelingen kinderen die „in de verschrikkelijk - ste omstandigheden verkeren" op een binnenplaats van een gevangenis in Ekot Ekpene zullen van honger ster ven voordat hulp hen bereikt. Dit hebben twee Britse parlementsleden zaterdag verklaard na een reis door zuidoost-Nigerië. „Levensmiddelen komen hier niet aan in de hoeveelheden die moeten komen", aldus Fisher (conservatief) tijdens een persconferentie. Hij en Johnson, een labour-afgevaardigde, hebben een reis van twee weken gemaakt onder auspiciën van de Ni- geriaanse federale regering. Fisher zei, dat d: fout niet bij de federale regering ligt. „Het Internationale Rode Kruis heeft niet genoeg levens middelen en transport". Het Rode Kruis is uit het gebied teruggetrokken ten gevolge van ge- veenten tussen de Federale en de Biaf ramen. Johnson zei. dat de binnenplaats van de gevangenis in Ekot Ekpene, de stad die in de frontlinie in het zuidoosten ligt, een afgrijselijke plaats" is waar 800 kinderen en 700 volwassenen „onder de meest ver schrikkelijke omstandigheden" leven. Maar Michael O. Ani, secretaris van de militaire regering van de zuidoostelijke staat, deelde tijdens een andere persconferentie mee, dat niemand in de staat van honger sterft. Hij zei, dat de berichten over doden verspreid worden door volge lingen van de Biafranen die zeggen dat alleen een wapenstilstand doel treffend hulpwerk zal verzekeren. y MAANDAG Stadhuis: Gemeenteraad 7.30 uur na middag. DINSDAG Zijlsingel 2: Volle Evang.-zending dhr. J. Zijlstra 8 mir nam. Weer onlusten in Little Roek en in Mi ami LITTLE ROCK/MIAMI (AFP) Ondanks het instellen van een avondklok is het gisteren voor de derde dag achtereen tot rassenonlus- ten in Little Rock (Arkansas) geko men. In de negerwijk van de stad werden benzinebommen geworpen en I een politieagent werd gewond door kogeltjes uit een jachtgeweer, i Op de gevaarlijkste punten van de stad zijn eenheden van de politie en i de nationale garde geconcentreerd. I Tijdens de avondklok is alle verkeer verboden en mogen ook journalisten zich niet zonder permissie verplaat sen. Zaterdagavond gold in Miama (Florida) wederom een uitgaansver bod voor de nacht in de helft van de stad. Het uitgaansverbod werd ge continueerd nadat jonge negerleiders een serie ultimatums hadden afgele- verd aan de autoriteiten. De avondklok geldt voor de drie j negerwijken van de stad waar eer- j der drie doden en achttien gewon- der zijn gevallen bij schietpartijen. Er wordt gepatrouilleerd door de na- j tionale garde, assistenten van de sheriff en de politie. Leden van het stads- en districtsbestuur hebben I vergaderd met jonge negerleiders in een kruidenierszaak. Er zijn twee I van deze vergaderingen geweest. Een van de autoriteiten. Chuck Hall, heetf verklaard dat de jonge negers niet wilden onderhandelen, maar dat ze ultimatums stelden. Ze eisten het onmiddellijke terugtrek ken van alle stedelijke en districts politie en het terugtrekken van de nationale garde binnen 36 uur. Ook wilden ze de onmiddellijke vrijlating I van alle gearresteerden, ook van de genen die brandbommen hadden ge- gooid. tuur, maar ik geloof niet dat zijn beslissing een invloed van enige betekenis zal hebben op de con ventie of op mijn eigen kansen". Dit heeft senator McCarthy za terdag gezegd toen hy hoorde dat McGovern zich ook voor de De mocratische presidentsnominatie gaat beijveren. Verdovende middelen De Rotter damse recherche heeft het afgelopen weekeinde 7 personen in de leeftijd van 16 tot 23 jaar aangehouden, die ervan worden verdacht verdovende middelen te hebben verhandeld of te hebben gebruikt. Twee van hen zijn na verhoor op vrije voeten gesteld, de overige vyf zijn opgesloten. De recherche ging tot de arrestaties over, nadat by zij het doorzoeken van een huis aan de Rozenstraat, be- In Monte Carlo is zaterdag- woond door een 21-jarige Rotter- avondeen bal gegeven, waarvan dammer opium, hasjies en injectie- 1 spuiten had gevonden. de baten besteed werden voor het Roode Kruis. Een van de promi nente gasten was de Zuidafri- kaanse hartchirurg prof. Chris- tiaan Barnard, hier in gezelschap van Prins Rainier en Prinses Gra- cia van Monaco. Welp geboren in leeuwenpark Het leeuwenpark de Beekse Bergen naby Tilburg heeft zaterdagnacht BINNENLAND zijn eerste aanwinst geboekt. Een der leeuwinnen schonk het leven aan een welpje dat onmiddellijk van het noe- derdier werd verwijderd en overge bracht naar de „troeteldierenhoek". ..Het moederdier heeft het jonge leeuwtje verstoten. De directie van het leeuwenpark zoekt nu een hond die het welpje kan zogen. Door bliksem getroffen De 64- jarige landbouwer D. Eerbeek uit Op- heusden is zaterdag toen hij zijn koeien aan het melken was, tijdens een zware onweersbui door de blik sem getroffen en gedood. Kolendampvergiftiging De 81- jarige koopman G. Sprokkreegg is/le venloos in zijn woning aan het Haarlemse Begijnhof aangetroffen. Een onderzoek heeft uitgewezen dat hij overleden is aan de gevolgen van kolendampvergiftiging. De kachel in de slaapkamer van het slachtoffer functioneerde nie goed. Schip aan de grond Het Neder landse vrachtschip, Bree-Helle, 499 ton van P. A. van Es en Co N.V. uit Rotterdam is gisteren aan de grond gelopen in de monding van de rivier Tween bij Berwick (Engeland). De bemanning van 10 koppen is aan boord gebleven nadat aanvankelijke pogingen het vlot te krygen, mislukt waren. Dierenmishandeling In het Bra bantse Vessem hebbeb onbekenden een acht maanden oud kalfje, waar schijnlijk met een hamer, in de wei geslacht. Alleen de achterbouten wer den meegenomen. Eigenaar W. van Aaken trof gisterochtend de trieste restanten van het diertje, dat 550 gulden waard was, aan. BUITENLAND Gevaarlijke ontdekking De man op de graafmachine dacht eerst dat het alleen maar een brok ijzer was dat hy op een hoop aarde zag liggen die hy juist uitgegraven had. Maar toen hy dichterbij kwam (het was in Pristina, Joego-Slavië) ontdekte hij dat het het achterstuk was van een bom. Toen hij de plek zorgvuldig on derzocht, ontdekte hij zeven bom men, twaalf mijnen en een grote hoe veelheid ontplofbare stoffen. Hij was bezig de grond te egaliseren voor een nieuwe weg. Het werk werd voor en kele dagen onderbroken om de plek te zuiveren van bommen die onscha delijk gemaakt werden. Grensincident Zuidkoreaanse militairen hebben vrijdagnacht by twee gevechten langs de grens met Noord-Korea vier Noordkoreanen gedood. Volgens een Zuidkoreaanse woordvoerder werd één Zuidkore aanse militair gewond. De Noordko reanen hadden een infiltratiepoging ondernomen. Ballonvaarders opgepikt Twee Canadese acteurs, die met hun balon in zee waren gestort bij een poging de Atlantische Oceaan over te ste ken, zijn zondag opgepikt door een kustwachtkotter die hen naar de ha venstad Halifax brengt. De ballon vaarders. Mare Winters en Jerry Kostur, stegen zaterdag op maar na 20 uur raakten zy te water. De bal lon, die ongeveer 20.000 dollar gekost heeft, is verloren gegaan. Manoeuvres in Zuid-Afrika Vijf tigduizend Zuidafrikaanse militairen van land- en luchtmacht zijn van daag een negendaagse oefening te gen guerrilla-activiteit begonnen. De basis voor de oefening is de stad Si- basa op ruim honderd kilometer van de grens met Rhodesië. Mevrouw Gandhi op reis Mevr. Indira Gandhi, de eerste minister van India, begint op 21 september aan een rondreis door acht Zuid- Amerikaanse landen. Het is de eer ste maal dat een premier van India Latyns-Amerika bezoekt. De eerste premier van India. Nehroe, was al tijd van plan geweest het werelddeel te bezoeken, maar hy' overleed voor dat hij de reis kon maken. Tweede overval slaagde In Lon den hebben gewapende overvallers zaterdag ongeveer f 80.000 geroofd uit een bank, waarvan het personeel drie dagen eerder een overval had weten te verijdelen. De dieven, die werden aangevoerd door een gemaskerde man gooiden ammoniak in het ge zicht van de kassier, gritsten zakken met bankbiljetten weg en maakten zich uit de voeten. Bij de vorige over val wist het personeel de rover, die alleen was, aan de praat te houden tot de politie hem arresteerde. Haaien bij New York Een school haaien van tussen de 1.5 en 2.5 m is zondag vlak voor het strand van Rockaway in New York verschenen. De beesten waren maar tien meter van de kust. Duizenden badgasten werden door de politie bevolen uit het water te komen. Ook zaterdag wa ren er haaien bij het Rockaway strand. Verwoeste huizen De inwoners van de stad Santa Ninfa op Sicilië die door een aardbeving is verwoest, hebben gisteren een protestdemon stratie gehouden die acht uur heeft geduurd om hun eis voor huizen kracht btf te zetten. De meeste van de 1800 gezinnen wonen nog steeds in tenten en tijdelijke gebouwen, ze ven maanden na de aardbeving die zich op 15 januari voordeed. De de monstranten blokkeerden alle ver keer gedurende acht uur door mid den op de weg te gaan staan. Nederlandse radiozender in Chi li Zaterdag begonnen in de Chi leense provincie Osorno de uitzen dingen van radio „La voz de la cos- ta". Aan het realiseren van deze zen der hebben meer dan honderdduizend Nederlanders meegewerkt, die rea geerden op een brief van pater Jans sen waarin deze medewerking vroeg voor dit ontwikkelingswerk. De 1 kw-zender geeft onderwys per radio aan tienduizenden Ma- puche-indianen in Chili. Dagelijks wordt les gegeven in lezen, schrij ven, rekenen, veeteelt, land- en tuin bouw, hygiëne, voeding, huishouden en kinderverzorging. Waakhonden naar Thailand De Amerikanen sturen 600 waakhonden naar Thailand om militaire instal- ties daar te helpen beschermen te gen guerrilla-aanvallen, zo heeft de Thailandse onderminister van Defen sie, luchtmaarschalk Tsjoellasapya, meegedeeld. De maatregel volgt op de overval op de Amerikaanse vliegbasis in Oedorn, in noordoost-Thailand, waarbij vier Amerikanen sneuvelden en twee vliegtuigen werden bescha digd. Diamantplein 27BahalJ avond, 8 uur nam. Stadhuis (wachtkamer tra Zitting Bouwfonds Ned. Gem| nam. Ch de Bourbonhof Elektra „De detector" 7.30-9.30 uur nat' Pardoeza Doezastraat) Polij punt 8.30-12 uur nam. WOENSDAG Stadhuis (trouwkamer) Sprett clale raadsvrouw 4-6 uur nam, DONDERDAG Kantine Fa. Clos en Leed (3e Binnenvestgracht) p contact-rullavond 7.30 uur najfld BIOSCOPEN p Trianon: „Thunderball", 14I& 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag iL. 7 en 9.15 uur, F Luxor: „De vlerkante reknf0! Dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. Zonj-ti 4.45, 7 en 9.15 uur. Lido: „Hold up in Slnga|n jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uurl 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. M Rex: „The bridge on (iffl Kwai", 14 jr. Dag. 2 en 8 uuij 2. 5 en 8 uur. Lfl, Vrijdag en zaterdag 11.30 uur. voorstellingen „Zij zijn naakt Studio: „Samen uit. samef' a.l. Dag. 2.30. 7 en 9.15 uurp' 2.30,4.45, 7 en 9.15 uur. Camera: „The great race", 2 en 8 uur. Zondag 2, 5 en 8m Vrijdag en zaterdag 11.30 uuf voorstellingen „My sister, myj Wassenaar Astra: „Die 6 ke kerels in hun vliegende (dag en zo.ml.). F TENTOONSTElXINGElF Galerie v. d. Vllst (BoteraL Tentoonstelling C. de Vries. {Tl F. Erkeiens, G Zaalberg én F Geopend dinsdag t/m zaterdag voorm 6 uur nam (tot 1 «h Ryksmuseum voor de gesè" der Natuurwetenschappen Bopa tentoonstelling l.v.m. 3de eeuwvn zijn geboorte. Werkd. 10 uur r uur nam.: zondags 1-4 uur nPS 1 december) Hortus Botanicus: Tentooi 5 over walvissen en walvisvaart, kg maandag t.m zaterdag 10 uul 4.30 uur nam.; zondag 1?' nam. (t.m 15 september.). I Molen „De Valk' MoienmmJ gelijks (behalve 's m&andagstpn voorm.- 5 uur nam. 's zondag»^ Lakenhal: Tentoonstelling! Leldse fotografen". Geopend \f_ uur voorm.- 5 uur nam.zondPh nam (tot 22 sept.). Ts Ryksmuseum van Oudheat penburg 28): Werkd. 10 uur fa 5 uur nam.: zond 1-6 uur nam]) Rijksmuseum voor Volk< (Steenstraat 1): dag 10—6 dag» 1 5 uur nam Ryksmuseum voor de der natuurwetenschappen uur zond 1-4 uur Rijksmuseum voor Volkeji 1 Tentoonstelling „Vlva Mexlco'W, dagen IC uur voorm.5 uurl zon- en feestdagen 15 uurl (t/m 1 december). p Ned.-Legermuseum: Geopend i tot en met vrijdag 9 uur voorm j nam.: zon.- en feestdagen 1-5 «n Wassenaar (Kunstzaal Heufljdi toonstelling aquarellen Johani t Ier- Limburg en keramiek vat.' Verberkmoes. Geopend maand!01 zaterdag 10 uur voorm. 5 ui 1 en dinsdagavond 8-10. (t/m 2lk AVOND- EN NACHTDIEF APOTHEKEN TE LEIDEP F Geopend voor spoedeisende gj Haven Apotheek. Haven 18, i„' 20085. De zaterdag-, zondag-.L' en nachtdienst van apotheek P' Breest Smallenburg te Leljte wordt waargenomen door del Apotheek. De Oegstgeestse Apotheek 1 theek Voorschoten zijn de gehi geopend. «'EEKEINDEDIENST HUISARTSEN. Zaterdagmorgen tot 10 uui1 plege men de eigen huisarts,!® tot zondagnacht 24 uur de <F telefoon 222 22. P DAGELIJKS Circustheater. 20.15 uur: (9 j aug.) „Anatevka" musical vaa Stein en Jerry Bock. PavllJ oentheater, 20.30 uur maandag en dinsdagavond)HC Cabaret o.l.v. Wim Kan en ConP] „Hop, Hop, Hop!" prl Theater Pepijn, 20.30 uur maandagavond): Cabaret Pepif Paul van Vliet: „Dag en Nacht".P- WEERRAPPORTEtaa (Van hedenmorgen Amsterdam Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Zuid-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zurich Genève Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid Mailorca Lissabon zwaar bew. licht bew. zwaar bew. zwaar bew. zwaar bew. half bew. zwaar bew. mist zwaar bew. onbewolkt half bew. motregen half bew. zwaar bew. licht bew. geh. bew. mist mist onbewolkt geh. bew. half bew. zwaar bew. zwaar bew. geh. bew. zwaar bew. zwaar bew. zwaar bew. zwaar bew. regen zwaar bew. half bew, zwaar bew. onbewolkt onbewolkt licht bew. onbewolkt 24 i"»

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2