}achs heeft echtscheiding tangevraagd mmimi Actie voor uniek vakantie centrum voor gehandicapten ZWIJN Dagelijks 70 personen invalide JB. heeft „verkeerde opvatting van huwelijk" DE FORD ESCORT SORTERING UW WIJNHANDEL NIËPOTH'S WIJNKELDER DE WIJNKELDER Liz Taylor hersteld Rens van Dorth neemt plaats Kraaykamp in 'OENSDAG 7 AUGUSTUS 1968 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 koi TROPEZ (AP/AFP) Günther Sachs heeft afge- VctenT donderda£ door tussenkomst van zijn advocaat in Parijs eeu verzoek tot echtscheiding ingediend. Zijn vrouw Brigitte jot heeft volgens hem „een verkeerde opvatting van het 'elijk". Een vriend van de industrieel deelde dit mee in het t) istenkamp op het eiland Sylt, waar Günther Sachs een korte antie heeft doorgebracht. Sachs zou dezer dagen naar Bue- Aires vertrekken. München zei Hans Werner enk. de particuliere secretaris Günther Sachs: „Ik kan en ik liet iets tegenspreken of beves- In een slechte stemming voeg- [j hieraan toe: „En dat zullen [een leden van de familie Sachs !gi Mizzi cies twee jaar geleden toen Bri- Bardot Günther Sachs trouwde, de zij hem de prins van haar en. Nu is Sachs geheel uit het van Bardot verdwenen en ge vervangen door Luigi Rizzi, een 'ermebge reder uit Genua. te en Sachs zijn op 14 juli 1966 k' is Vegas getrouwd. Zij vertelde s van "Het is geweldig. Ik heb nog n j,et een man als hem gekend. Hij ij 3 J laatste van de grote heren. Ik ils in een sprookje en hij is de van mijn dromen", jiet vliegtuig van Sachs reisde /Bi naar Europa. Zij bezocht Lfyilhalet in St.-Moritz en zij wer- -jezien in de meeste van de duur- NGEbachtclubs in Europa alles n haar werk voor de film in. ruchtcn februari al begonnen de geruch- i omloop te komen dat het hu- was gestrand. De particuliere laris ontkende het in München, II Sachs deelnam aan een bob- ledstrijd in St.-Moritz en Bri- ADVERTENTIE In kunst kent U de grote K. Maar kent U ook de grote E. Kijkt U maar bij: AUTOMOBIELBEDRIJF RIJNLAND N.Y. Ilammenschansplein 6 LEIDEN gitte voor opnamen van een film in Spanje wa6. Sachs huurde een villa voor haar toen zij in mei naar Rome ging voor de opnamen van een film. Brigitte draaide echter de villa haar rug toe en huurde een ander huis. In juni keerde zij naar St.-Tropez terug om haar stem voor de parlementsverkie zingen uit te brengen, maar Günther werd er niet gezien. B.B. ontmoette Rizzi in Rome en keerde met hem naar St.-Tropez te rug. Zij maakten samen een reis naar Sardinië. Sachs is deze zomer niet in St.- Tropez gezien en de actrice mijdt de winkel van Sachs Mie Mac ge naamd om haar bikini's en mini rokjes te kopen. Vrienden Eerder was Brigitte getrouwd met de regisseur Roger Vadim, die van haar een filmster heeft gemaakt en in 1959 wisselde zij hem voor de ac teur Jacques Charrier. Bij deze echt scheiding werd de zoon uit het hu welijk aan de zorgen van Charrier toevertrouwd. Naast deze echtgenoten had Brigitte een vrijwel onafgebroken reeks van min of meer goede vrienden. Tot hen behoorden Jean-Louis Trintignant, Sacha Distel, Sami Frei en Bob Zagu- ri. B.B. en Rizzi wandelen nu vaak hand in hand door St.-Tropez. Zij winkelen samen en bezoeken samen nachtclubs. B.B. en Günther Sachs. ADVERTENTIE) staat voor Levendaal 168b - Tel. 22717 - Leiden Prinsessekade 5. tel: 23538 - Leiden LONDEN (AP) Elizabeth Taylor is geheel hersteld van de twee opera ties die zy onlangs heeft ondergaan, zo heeft een woordvoerder van het Fitzroy-ziekenhuis in Londen be kend gemaakt. De actrice zou het ziekenhuis van daag verlaten. Verwacht wordt dat Liz lange tijd zal rusten voor ze weer voor de ca mera's zal staan. De actrice was op 17 juli opgenomen. Aanvankelijk on derging zij een kleine operatie doch vijf dagen later moest zij opnieuw worden geopereerd. De laatste opera tie had tot gevolg dat zij geen kinde ren meer kan krijgen. Sophia Loren weer in verwachting MILAAN (APi v Het Italiaanse weekblad Gente zegt te weten dat Sophia Loren weer zwanger is. Het blad zegt dat ze in een flat op de tien de verdieping van een groot hotel in Genève woont in volkomen rust. Sophia Loren die gehuwd is met de Italiaanse filmregisseur Carlo Ponti heeft reeds vier miskramen gehad. Een kind te hebben is een van haar vurigste wensen. Volgens Gente zou de geboorte in januari plaats hebben. RVU lus we doen het zo, Marie: 3iaat met het toestel tussen truiken staan, en dan loop ik r voren en voer het zwijn dat dje met die goedkope achter- i die zo tegenvalt, en als hij knip jij". %t is begrepen. Marie stelt met haar Japanse groot- op in het struweel, terwij met lokkende geluidjes de plek in het bos betreedt, 1r een wild zwijn tam rond belt. Het beest heeft allang r dat mensen nuttige dieren \L en helemaal niet schuw. Op 11^ sukkeldrafje draaft het naar CHAl die zich zo voordelig moge- se iten opzichte van de camera M?t opgesteld, en met zijn voor- gste glimlach het zwijn de tdelige schouderham toe- M. ■kina» snel is echter de beweging jrmee het ogenschijnlijk log- ™*dier de versnapering uit zijn Hd scheurt en met kannibalis- in tf/ie wellust opschrokt, dat Ma- 'an ihet juiste moment om af te Lelppe7i heeft gemist, zodat ze pannen blijft wachten op een WÊÈpnd moment om de sluiter ie Bpa?i7ien. Er volgen er vele. p# rit het zwijn, door vlees van in soort in zijn driestheid ge- rkt, doet onmiddellijk een po- ij een volgende portie te be- p htigen. Jan slaat op de \ht, maar onderschat de snel- d van een verlekkerd varken, rdt het ditmaal achterham? scheelt een schijf dikte, maa'r l bereikt juist bijtijds de bos- \d en ziet kans een sterk, maar zaam pijnboompje te beklim- waaruit hij als een te zwa- erstengel neerploft. Voorgoed hij begrijpen waarom een hoorn zo heet, maar de \fdzaak is dat het zwijn hem '.ft gemist, mede dank zij Ma- die, zwaaiend met het boze een hele diastrip heeft op- Jferd waarbij ze het avontuW men navertellen. Ht is een gematigd voorbeeld de meldingen die dagelijks de Hoge Veluwe op ons neer- en. ,Wild zwijn valt mens aan', \t het dan in,de krantenkop- -, want een mens die een wild \jn aanvalt, is al sinds eeuwen n nieuws meer. Wat in deze dedeling ontbreekt, is dat het in door de mens tot zijn ge- ig is verleid. Het zwijn valt uwens niet aan: 't heeft alleen ar een snoepje gehad en komt nog een halen. Dat is nu een- jal een dierlijke eigenschap: 'f een beest een vinger, en het nt om uw hand vragen, zelfs nneer het met u van geslacht 'schilt. KEES STIP GPD „Een nationale ramp bedreigt Nederland. Dagelijks worden in ons kleine land zeventig personen door een verkeers- of bedrijfsongeval voor hun hele verdere leven verminkt. Ge brekkig moeten zij verder door het leven, zwaar op een stok steunend of gezeten in een rolstoel. Steeds zijn zij op de hulp van de gezonde medemens aangewezen. Iedere week stijgt het aantal gehandicapten onrustbarend, terwijl het treffen van voorzieningen voor de invalide mensen er geen gelijke tred mee houdt. Erger nog, de stedebouwkundigen houden zelfs helemaal geen rekening met het hoge percentage invaliden, die ook van de openbare gebouwen gebruik willen en moeten maken, die ook graag op vakantie zouden willen, maar die het niet kunnen, omdat de accommodaties dit niet toelaten". Rens van Dorth zal de rol van Johnny Kraaykamp overne men in het blijspel Blaffende honden bijten niet". Zoals gemeld is Kraaykamp vorige week in de nacht van woensdag op donder dag in ernstig overspannen toe stand in een psychiatrische in richting opgenomen voor het on dergaan van een slaapkuur. Kraaykamp zo naast Johan Kaart de hoofdrol spelen in Blaffende honden bijten niet", een vrije productie van Aad Grei- danus en Bert van der Linden. Rens van Dorth is sinds hij pro ducer bij de KRO televisie werd niet meer opgetreden, behoudens in een aantal kleine t.v.-shows. De directie van de KRO is akkoord gegaan met het „uitlenen" van Van Dorth voor de tijd dat het blijspel loopt. Op de foto v.l.n.r. regisseur An ton Peters, Rens van Dorth en Bert van der Linden. Deze indringende woorden komen uit de mond van de voorzitter van de vakantiestichting Ora, de heer t. a. Jansen uit Hoensbroek. Zelf inva lide zet hij zich reeds jaren helemaal in om het de invaBde mens zo aan genaam mogelijk te maken. Na een voorbereiding van vijf jaar wordt misschien nog dit jaar het einddoel bereikt. Dat einddoel is de bouw van een uniek vakantiecentrum voor ge handicapten. Een vakantiecentrum of vakantiehotel, dat zyn weerga in Europa, nwschien zelfs over de gehe le wereld niet kent. Geld nodig Om deze Europese pi'imeur te kun nen verwezenlijken is er ontzettend veel geld nodig. Geld, dat de stich ting niet alleen kan opbrengen Door middel van een landelijke actie, die op 11 augustus in Hoensbroek start, hoopt het stichtingsbestuur een deel van de benodigde 3,5 miljoen gulden bijeen te krijgen. De actie is groot op gezet. In de voorronde heeft het stichtingsbestuur alle bedrijven met meer dan 25 personeelsleden en alle instanties aangeschreven voor een kleine bijdrage. 12.000 brieven zijn hiervoor de deur uit gegaan. Als iedere andere burger zijn kof fers pakt en welgemoed zijn auto be gint vol te stouwen, zit de gehandi capte mistroostig in zijn woonkamer achter een* raam dit bedrijvige schouwspel gade te slaan. Hij moet thuisblijven, omdat er geen e nkele hotelaccommodatie is. waar ook hij comfortabel en zonder zorgen op va kantie kan gaan. De talloze trappen, die de invalide moet overwinnen om binnen te komen, schrikken hem af. Eenmaal binnen z'ijn de dorpels te hoog. zyn er onneembare trappen, blijken de toiletten te smal of past hij niet met zijn invalidewagen in de lift. Bovendien wil hy niet tot last zijn van de andere vakantiegangers. Hij zondert zich daarom liever af in zijn eigen woonkamer. Hem blijft niets anders over dan weemoedig naar de kleurige ansichtkaarten te kijken, die vrienden en kennissen uit de warme landen sturen. De gehandicapte, die juist vreugde en ontspanning moet hebben, heeft thans geen mogelijk heid ergens aan deel te nemen of op vakantie te gaan. Niet leefbaar „Men ziet de gehandicapten niet op straat. Men ziet ze niet, omdat on ze steden voor hen op dit moment niet leefbaar zijn. De gehandicapte werkt, krijgt vakantie en vakantie geld, maar wat hij niet krijgt i6 de mogelijkheid om doodeenvoudig zijn vakantiedagen en zijn vakantiegeld te benutten. De gehandicapte mens doet daarom een dringend beroep op zijn gezonde evenmens om er voor te zorgen, dat zijn vakantiemoge- lijkheid, het unieke hotel in Hoens broek. gebouwd kan worden". Zonder enige problematiek van de invalide te kennen schrikt men als men leest, dat vijf procent van de Nederlandse bevolking door lichame lijke gebreken moeilijkheden onder vindt bij de aanpassing aan het maatschappelijk leven. Dat zijn 650.000 personen; 2.5 pet. daarvan heeft extra hulp nodig, hetzij me- dishc of maatschappelijk bij de ar beidsvoorziening of onderwijs - dat komt neer op ruim 300.000 personen. Gemiddeld 9 pet. van de bejaarden is gehandicapt ;dat zijn 10.000 perso- j nen. Ieder jaar komen er ongeveer j 40.000 ernstig gewonden door ver keersongevallen bij. Door bedrijfson- gevallen, die meer dan een kwart mil- joen bedragen, ontvangen ongeveer i duizend slachtoffers de hoogste inva- liditeitsuitkering. Naar schatting ko- men jaarlijks 10.000 personen in aan- i merking voor opname in een revali- J datie-centrum. Tót slot van deze I reeks cijférs moet nog worden ver- meld. dat ieder jaar 5000 personen van een rolstoel gebruik moeten gaan maken. Dit aantal wordt nu geschat op ruim 50.000 personen in Neder land. Door middel van deze cijfers wil de vakanties!jehting Ora de noodzake- lijkheid van voorzieningen voor de gehandicapten aantonen. „Steden kunnen wij niet vernieuwen, maar wat wij wel kunnen is een gelegen- heid scheppen, waar de gehandicap te mens zyn welverdiende vakantie kan doorbrengen hetzij individueel hetzij in gezins- of »n groepsver band". Zeilen De Zweed Erik Frommel heeft ook na de tweede race de lei ding in de strijd om het wereldkam pioenschap OK-Jollen, die bij het Noorse Toensberg wordt gehouden. Frommel eindigde gisteren op de der de plaats achter zijn landgenoot Erik Karlsson en de Noor Gruss Amund sen. De Nederlander Finke was In de tweede race 22ste, Vrolijk 25ste, Wes ter 29ste en Hellemans 30ste. Reken 1 aubergine per per soon. Was ze, neem het steeltje en kroont-je eraf en snijd ze overlangs in tweeën. Maak met een puntig mesje het vlees enigszins los vah de schil. Strooi er wat zout op en laat ze zo een half uurtje staan. Fruit in wat boter of olie een fijngesnipperd uitje en voeg er dan «per auber gine) 50 gr gehakte cham pignons, of nog liever: cantha rellen, aan toe en wat peterse lie. Laat het losgekomen vocht uit de aubergines lopen, droog ze goed af in een ,doek of keu kenpapier, haal ze door bloem en bak ze zachtjes enkele minu ten aan weerskanten. Schep het vlees uit de schil, hak het fijn. en roer het door de gefruite paddestoelen. Voeg er wat heel fijngehakte knoflook bij (als u er van houdt) wat zout en pa prika. Schep ait in de schuilen van de aubergines, zet de gevul de auberginehelften in 'n vuur vaste schotel, strooi er paneer meel op, sprenkel er wat olie of gesmoltèn boter over en laat ze zo in een vrij warme oven (of onder de grill) in 10 minu ten gratineren. WINA BORN NEDERLAND I NTS 1.00 uur De republikeinse conventie in Miami 1.30 uur Sluiting 5.00 uur Berenstreken; kleur (NCRV): televisieserie 5.24 uur Kijukast (NCRV)kinderprogramma 5.35 uur Sluiting 6.50 uur Barend de Beer 7.00 uor Nieuws 7.06 uur De bosbrigadierskleur; televisieserie voor de jeugd 7.31 uur Persoonlijk: programma over Sékou Touré; president van Guinea 8.00 uur Journaal en weeroverzicht 8.20 uur Tortilla flat; speelfilm 9.55 uur Stichting Socutera 10.10 uur Laatste nieuws 10.15 uur De republikeinse conventie in Miami 10.35 uur Sluiting NEDERLAND 2 - NCRV 6.50 uur Barend de beer (NTS) 7.00 uur Nieuws (NTS) 7.03 uur Het levenswerk van dr. Leakey 8.00 uur Journaal en weeroverzicht (NTS) 8.20 uur Cliff; optreden van Cliff Richard 8.50 uur Gezond gezin; filmserie 9.40 uur Hier en nu; actualiteitenprogramma 10.05 uur The Young Credo Singers 10.10 uur Laatste nws. (NTS) 40.15 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA: Hilversum 1: 9.35 uur Hilversum 2: 8.00 uur 10.40 uur Spreekt u maar. Avondconcert X, een sprong in het duister Republikeinse conventie Gisteravond werd ons ver schillende malen op het hart gedrukt dat we vanavond in- plaats van de film .Tortilla Flat' die een uur en veertig minuten duurde, de film .Sterren in de middag' te zien zouden krijgen, die 20 minuten korter is. Het had voor de hand gelegen erbij te zetten wat voor soort film dat is, maar soms laat men in Bussum de voor de hand liggen de dingen na. De film heet JEtolles du midi', speelt in de bergen, mag beschouwd wor den als een gespeelde documen taire, en kreeg een jaar geleden een prijs op het Filmfestival in Trento. De reden van deze wij ziging is, dat er een extra uitzen ding komt over de Republikeinse conventie via Early Bird. Voor zulke rechtstreekse uitzendin gen over zulke ingrijpende ge beurtenissen dient uiteraard al les te wijken, waait tenslotte kun nen we .Tortilla Flat' een ande re keer nog wel eens zien, hij is 26 jaar oud. een maandje meer of minder doet er dan niet toe. De NTS verdient dank voor de wijze waarop zij de conventie op het scherm brengt. Wij denken zo. dat zij menig omringend land overtroeft. Gisteren bijv. kon men pas om half twaalf begin nen de beelden en het geluid te ondertitelen. Het werk was om vijf minuten voor één voor 95 klaar, om één uur begon de uit zending (zoals in de program mabladen stond), en tijdens de uitzepding werd het restant nog ondertiteld. Zonzin' 99' De Roemenen in de serie .Wij Europeanen' hadden een aardig filmpje ingezonden. .Dubbel spion' gaat met prijzenswaardi ge zunügheid tewerk (de man uit Acapulco. Mexico, droeg aan het slot hetzelfde gestreepte jasje dat een van de soortgelijke mannen droeg in een aflevering die in Athene speelde), en de derde uitzending over Darwin en de Galapagoseilanden was niet alleen weer fraai van kleur, maar ook belangwekkend van inhoud. „Zonzin" had drie positieve punten. In de eerste plaats was men zo actueel om Shirley in het programma te hebben. Ze kon vertellen dat Willem Duys al spijt haa van zijn vterwijten je gens haar (dat klopt, Duys heeft hemel en aarde bewogen het er uit geknipt te krijgen). Verder werden er nuttige tips gegeven voor onderWaterzwemmers. Ten slotte wist de heer Van Leeuwen, die zijn jaarlijkse presentje dat hij als oprichter van het Neder lands Talen Instituut krijgt (dit jaar f 100.000.—) heeft aange wend ten bate van de heer Steu- nenbrink die door een ongeluk beide benen verloor, op toch nog reële en aanvaardbare wijze daarover te vertellen niet zon der de verdiensten van het Ta leninstituut op te sommen, maar dat stoorde in dit geval niet. VOOR WOENSDAG 7 AUGUSTUS Hilversum 1. 402 m. VARA: 18.00 Nws. 18.16 Act. 18.30 Stereo: Licht voc. en lnstr. ensemble en zangsol. 18.55 Stereo: VARA's Pop show. 19.30 Nws. 19.35 Buitenlands weekoverz. 19.45 Prom.-ork. en solist: Amusementsmuz. 20.15 spreekt U maar wedstrydprogr. 20.45 Coun try en Western muz. 21.05 Spaanse operettemuz. (gr.). 21.35 Leen mag het zeggen: interview. 22.15 Franse chan sons. 22.30 Nws. 22.40 SOS-ber. 22.45 Act. 22.55 Stereo: Contrasten: klass. en mod muz. (opn.). 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. NCRV: 18.00 NCRV-voc. ensemble: oude liederen. 18.30 Nws. en weerpr. 18.46 Act. NRU19.00 Weg wezen vak.-magazine. 20.00 Stereo: Omroep koor, -ork. en zangsol.: mod. muz In de pauze: 20.45-21.00 Literair klank beeld. 21.45 Franse poëzie op muz. 22,15 Spiegel van België: progr. in samen werking met de B.R.T. 22.30 Nws. 22.40 stereo. X. een sprong in het duister. 23.55-24 00 Nws. GRAMMOFOONPLATEN- PROGRAMMA (Over de 4e ïyn) van 18-20 uur. Sel. Der Vogelhandier (Zeiler) An- neliese Rothenberger, Lisa Otto, Jo zef Traxel. Manfred Schmidt, Hanns Pick, Koor en orkest o.l.v. Wilhelm Schuchter. Love is Just around the cor ner (Robbin) Orkest Buck Clayton. Long ago and far away (Kern) Don Elliott Quintet. I've got my love to keep me warm (Berlin) Orkest Les Brown. Carrapicho (Telxeira) steve Bernard. Flor de Canela (Granda) Yma Sumac. Gallito caliente (Cuentas) La Pampa y la puna (Stubbs) id. Chö- ro nr. 2 (Campos) Steve Bernard. Twi light time (Ram) Orkest Les Brown. Imagination (Nichols) Don Elliott Quintet. I got it bad and that ain't good (Ellington) Orkest Urbie Green. Muziek uit „The Connection" Freddie Redd Quartet. VOOR DONDERDAG 8 AUGUSTUS Hilversum 1. 402 in. AVRO: 7.00 Nws! 7.10 Ochtendgym. 7.20 Lichte grmuz. VPRO: 7.54 Deze dag. AVRO: 8.00 Nws. 8.11 Radiojourn. 8.20 Stereo: Lichte gr .muz. (8.30-8.33 De groenteman). 8.50 Morgenwijding, 9.00 Stereo: Klass. en muz. (gr.). 9.35 Waterst. 9.40 Voor de kinderen. 10.00 Voor de kleuters, 10.10 Arbeidsvitami nen (gr.). (11.00-11.02 Nws.). 11.55 Beursber. 12.00 Leden van de Kon. Mi litaire Kapel; klass. muz. 12.26 Med voor land- en tulnb. 12,29 Mod. platte land. 12.34 Lichte gr.muz. voor oudere luisteraars 13 00 Nws. 13.11 Radiojour naal. 13.30 't Muzikantenuur: I. Or gel en klavecimbel: klass. muz.; II. Stereo: Omroep Kamerkoor: mod. lie- (Redd) deren; III. Stereo: Pianorecital: mod. muziek. 14.25 De memoires van een Maastrichtenaar, klankbeeld. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.02 Het Ronker contact, hoorspel. 17.10 Licht ensemble en zangsol. 17.30 Voor de jeugd. 17.55 SOS-ber. Hilversum 2. 298 m. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Badinerie: klass. gr .muz, (7.30 Nws.; 7.32 Act.; 7.50 Overweging) 8.00 Nws. 8.11 Voor de kinderen 8.30 Nws. 8.32 Toeringclub: vak.tips' 8.45 Voor de hulsvr. NRU: 10.10 Wat heeft dat kind: pedagogische lezing. 10.20 Stereo: muz. uit ae Barok (opn.) KRO: 11.00 Nws. 11.02 Voor de zie ken. 11.55 Med. KRO: 12.00 Lichte gr. muz. 12.26 Med. t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nws. 12.41 Act. 12.50 Parasola- sido: gevar. progr. 13.30 Stereo: Lichb ork. (gr.). NRU: 13.45 Stereo: Fragm. uit de musical Camelot, Loewe (gr.). NCRV: 14.30 Stereo: Viool en planot sem -klass. muz. 15.00 Middagdienst. NRU: 15.30 Een mens z'n lust is z'n leven: progr. over hobby's en liefhebbe rijen. 15.50 Iets voor niets, lezing. 16.00 Nws. 16.02 Stereo: Voor kleine bezetting: klass. kamermuz. (opn 16.5_Q Spelen met taal. 17.00 Jazz uit het historisch archief. NRCV: 17.45 Stereo* Lichte gr muz. Hilversum 3, 240 m. en FM. NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Voor de zie ken. 9.30 Lichte lnstr. muz. 10.00 Nws. 10 03 Muz. bij de koffie. (11.00 Nws.). NRU. 12.00 Nws 12.03 De inwoners van praten gewoon tussen de platen door KRO: 13.00 Nws. 13.03 Act. 13 08 T.N.T.: knalmuz. 14.00 Nws. 14 03 Popmuz. 15.00 Nws. 15.03 Holster: licht Pl progr. 16.00 Nws. 16.03 lORRRrrrr- tienershow 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.07 -18.00 Draaijtyofdraallk: verz.pl. progr. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS: 13.00 Overzicht Rep, Conven tie. 13.30-13.35 Unilateraal met Mr. Hilterman. 18.50 Barend de Beer, NTS: 19.00 Nws. KRO: 19.06 Zonder tralies Het beloofde land, TV-feuilleton. NTS: 20.00 Journ. KRO: 20.20 Aria's uit bekende opera's van Verdi. Mascag- nl en Bellini. (BBC-TV-progr 21.15 De wrekers Honing voor de prins, TV-feulll. 22.05 Brandpunt. NTS: 22.50 -22.55 Journ. Nederland II NTS: 18.50 Barend de Beer. NTS: 19.00 Journ 19.03 Van gewest tot ge west 19.25 Wat doe ik voor de kost, quiz. 20.00 Journ. VARA: 20.20 Achter het nws. 20.45 De R 101. doc. film uit de Engelse serie Opzet of niet 2135 Een Binnenvetter. TV-éénakter uit de serie Half Hour Story. CVK/IKOR: 22.00 Echtscheiding: Wreed zijn om vrij te worden, filmdoc. (BBC-prod NTS: 22.35-22.40 Journ.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 5