Brit met ruilliart overleden „De godin der zee Geslaagde proef met een Apollo-capsule Veel rumoer rond het American Living Theatre Bedreigingen tegen Ray en verdediger Lilian Harvey overleden en cjióteren MAANDAG 29 JULI 1968 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 In Avignon AVIGNON (AP) Het American Living Theatre heeft zich giste ren teruggetrokken van het toneelfestival van Avignon na een ruzie tussen regisseur Julian Beck en burgemeester Henri Duffaut van Avignon. Duffaut had het avant-garde-gezelschap zaterdagavond verboden in de stad verdere voorstellingen te geven van paradise neiv". Hij zei, dat dit stuk de openbare orde bedreigde. Julian Beck, de langharige regis- j vrijwel naakt en maakten ob- seur van het gezelschap, zei daarop dat de vrijheid van meningsuiting werd bedreigd. Drie voorstellingen van .Paradise now" waren gegeven. Volgens de toeschouwers was het stuk een on afgebroken reeks revolutionaire leu zen zonder meer. De acteurs waren GOLF-JUAN (Frankrijk) (AP) Een twee meter hoog beeld van Joan Miro is gisteren in zee neer gelaten en door een aantal kik vorsmannen bij de ingang van een grot op een voetstuk ge plaatst. Het beeld, „de godin der zee?' genaamd, heeft een waarde van 400.000 frank (f288.000). De grot, waarbij het beeld staat, is de „Kathedraal van Formigue". De 75 jaar oude Miro zag van uit een boot het beeld onder wa ter verdwijnen. Hij zei in septem ber te zullen terugkomen voor een tocht onder water om de opstel ling van het beeld te zien. „Van daag heb ik geen tijd. Ik heb een afspraak met Picasso", zei hij. Antly Warhol uit het ziekenhuis NEW YORK (Reuter) De „un derground" schilder en filmmaker Andy Warhol is gisteren ontslagen uit het Columbusziekenhuis in New York, waar hij twee maanden heeft doorgebracht nadat een actrice. Va leria Solanis, een moordaanslag op hem had gepleegd. Vegetarische schotel Als men overtuigde vegeta riërs te eten krijgt, is het soms moeilijk, als men geen erva ring heeft met de vegetarische keuken, om iets feestelijks te bedenken. Deze auberginescho tel kan dan een mooie oplossing vormen. Beboter een flinke vuurvaste schotel. Leg daarop een laagje van in heel dunne plakjes gesneden aardappelen. Daarop een mengsel van fijnge hakte ui, peterselie, zout, pa prika en wat geraspte kaas. Daarop een laag van in plakjes gesneden aubergine. Weer een laagje van het geraspte-kaas mengsel en daarop weer een laagje aubergine. Op de auber gine een laagje in plakken ge sneden tomaat. Giet er wat melk over, sluit het geheel dan af met een laagje heel dunne aardappelplakjes, giet daarop een mengsel van 2 lepels bloem, een kopje melk en een losge klopt ei, strooi er geraspte kaas op en zet de schotel ruim een half uur in een niet te hete oven. Geef er gemengde sla bij. Wina Born. scene gebaren, meenden zij. Na de uitverkochte voorstellingen ging het American Living Theatre de straat op om de voorstellingen voort, te zet ten. De inwoners van de buurt rond het theater gooiden emmers water op straat en deze deden him beklag by de burgemeester. Duffaut zei de voorstellingen niet verboden te hebben om de gebeurte nissen in het theater maar om die buiten op straat. Beek betoogde, dat een kli maat van geweld in de stad heerste en dat het gezelschap geprobeerd had die atmosfeer te verbeteren. De Amerikaanse acteur Tony Curtis en de Britse actrice Susan Hamshire, gekleed naar de mode van de jaren twintig, bij een auto uU dezelfde jaren. Het betreft hier opnamen in Rome voor de film „The Montecarlo rally and all that jazz". Brando wil weer in film spelen HONOLOELOE (APi Marlon Brando wil weer voor de film gaan spelen. Na de moordaanslag op dr. Martin Luther King jr. zag de acteur af van een hoofdrol in Elia Kazan's „The Arrangement" om z'jjn tijd te kunnen wijden aan de burgerrech tenbeweging. Gisteren heeft Brando in Honoloe- loe verklaard, dat hij verwacht spoe dig een begin te kunnen maken met de opnamen voor „The Rebellion", een film, die in Europa wordt ge maakt. Regisseur is Gjllo Pontecorvo, die „De slag van Algiers" heeft ge maakt. JAN VAN HEEL ONDERSCHEIDEN DEN HAAG (ANP) H.M. de Koningin heeft de Haagse schilder Jan van Heel ter ge legenheid van zijn 70-ste ver jaardag bevorderd tot Officier in de Orde van Oranje-Nassau. Wethouder drs. H. J. Wilzen van Den Haag (Onderwijs en Kunstzaken speldde hem za terdagmorgen de versierselen op tijdens een bijeenkomst in Kannibalisme in Nieuw-Guinea enin Londen CANBERRA/ LONDEN (ANP, AFP) Regeringspatrouiles in Au stralisch Nieuw-Guinea zijn op onder zoek uitgegaan, nadat meldingen wa ren binnengekomen van kannibalis me in het westen van het land. in de omgeving van het Murray-meer. Drie mannen van een stam, waar nog nooit een patrouille was ge weest, hadden verklaard dat zij hun dorp hadden verlaten nadat het was aangevallen door kannibalen. Een oude man deelde mee dan zijn zoon slachtoffer van de aanval was ge worden. De laatste maal dat er mel ding gemaakt was van kannibalisme was 14 maanden geleden en wel in het Nomad-district, noordoostelijk van het Murray-meer. Inspecteurs van Scotland Yard heb ben in de woning van een immigrant in Londen sporen van kannibalisme gevonden. Twee personen zijn aange houden. Er zijn menselijke lichaams delen in beslag genomen, die men be zig was te koken of die waren inge zouten. Spaanse kardinaal overleden MADRID (Reuter) Kardinaal Angel Herrera Oria, één van Span- je's invloedrijkste geestelijken in de afgelopen vijftig jaar, is zondag op 81-jarige leeftijd in Madrid over leden aan de gevolgen van een lang durige ziekte. Kardinaal Herrera Oria hield zich vooral met sociale problemen bezig en publiceerde daarover verscheide ne werken. Hij kritiseerde vaak rijke landeigenaars en voerde actie voor betere levensomstandigheden van de arbeiders en boeren. Als bisschop van Malaga liet hij 250 lagere scholen bouwen in arme gebieden. Voor zijn priestertyd richtte hij een uitgeverij op die op het ogen blik het invoedrijke dagblad „Ya" uitgeeft. Tijdens de republiek was j hij een invloedrijke figuur in de r.- 1 katholieke partij „Accion Popular, I die latei deel uitmaakte van een «rroepering welke tot de burgeroorlog i een belangrijke rol in de politiek de bestuurskamer van Pulchri Studio. De wethouder kenschetste Van Heel als „kunstenaar, vakman en peda goog". Hij heeft de schoolgaande jeugd wegwijs gemaakt in de wereld van de kunst. Ook heeft hij tentoon stellingen in het buitenland georga niseerd. Van Heel heeft veel organi satorisch werk gedaan en had een scala van bestuursfuncties. Meer dan 40 Jaar was Van Heel lid van het schilderkundig genoot schap Pulchri Studio, zei de voorzit ter van dit genootschap, de heer Dirk Bus, in een felicitatierede. Hij bood de kunstenaar het traditionele ge schenk aan: een met bloemen ver sierde kruik jenever. Onder hartelijk gelach der aanwezigen sprak Van Heel: „Dat is voor my altijd een be langrijke bron van inspiratie ge weest". KAAP KENNEDY. (AP) Een met succes bekroonde hoogteproef van negen uur met een ruimtecabine in een luchtledige container tyeeft de eerste bemande ruimtevlucht van een Apollo nader gebracht tot de voorgenomen lancering in oktober. De astronauten, die het maanschap zullen bemannen op zijn inleidende missie in een baan om de aarde, heb ben vrjjdag aan de langdurige oefe ning deelgenomen. Het zijn kapitein Walter M. Schir- ra jr., majoor Donn F. Eisele en de burger Walter Cunningham. Met hun ruimtecostuums aan hebben zij gewerkt in het ruimtevaartuig, dat was gemonteerd op een voetstuk in een enorme luchtledige kamer. Zij beproefden de werking van de appa ratuur terwijl ingenieurs de lucht uit de kamer pompten om de luchtledig heid van de ruimte te imiteren. LONDEN (APf De tweede Brit se harttransplantatiepatiënt, de 48- jarige accountant Gordon Forde, is gisteravond 58 uur nadat hij een rv.ilhart had gekregen overleden. Zijn toestand was de laatste uren voortdurend verslechterd. Het nieu we hart bleef goed werken, maar vele andere organen, die door aan doeningen waren aangetast, gingen steeds slechter functioneren. De donor van het hart, de 32-ja- rige fabrieksarbeider Derek Birbeck was vrijdagochtend overleden door verwondingen, die hij opliep bij een auto-ongeval tijdens een rit naar zijn vakantieoord. Het team dat de transplantatie (de 28e ter wereld) uitvoerde was het zelfde team dat op 3 mei een nieuw hart gaf aan de 45-jarige Frederick West, die 46 dagen na de operatie overleed. MEMPHIS (AFP, Reuter, AP) Arthur Hanes, de advocaat van Ja mes Earl Ray, heeft tot verslagge vers gezegd dat er mensen in Ame- rike zijn die zullen proberen te ver hinderen dat hij of zijn cliënt, die verdacht wordt van de moord op ds. King, in november in de rechtszaal komen.. Leden van mijin gezin en van mijn personeel worden telefonisch be dreigd, aldus Hanes, die van mening is dat Ray het slachtoffer is van een samenzwering. De sheriff van Memphis heeft mee gedeeld dat in de rechtszaal waar Ray terecht zal staan geen speciale veiligheidsmaatregelen zullen wor den getroffen. Iedereen die het ge rechtsgebouw betreedt, zal echter scherp worden gecontroleerd. Ray heeft wat post in de gevangenis ont vangen waaronder een paar brieven met geld. Het grootste bedrag dat Ray heeft gekregen was ongeveer 100 dallar. Volgens de sheriff kreeg Ray geen dreigbrieven. Evenmin wer- Ray geen dreigbrieen. Evenmin wer- Schirra en zyn bemanning zullen in oktober elf dagen om de aarde cirke len om het ruimtevaartuig, dat over eenkomt meet dat, hetwelk naar men hoopt het komende jaar mensen naar de maan zal brengen, te testen. Acrobaat gewond bij voorstelling in liet circus VALKENBURG (ANP) De Ita liaan Jany Vasallo. deel uitmakend i van het trio de Vasallo's, dat als lad- der acrobaten optreedt by circus Bol- tini, is gisteravond in bewusteloze toestand opgenomen in het zieken- I huis in Valkenburg nadat hy ge- i wond was geraakt tijdens de voor stelling. Het trio, dat op eikaars I schouders was geklommen op de top j van een vrijstaande ladder (van ca. vier meter hoog), verloor het even- j wicht. De onderste van het drietal j kreeg daarbij nog niet bekend letsel i boven de ogen. De voorstelling, de laatste avondvoorstelling in Valken- burg. werd voortgezet mede omdat het trio toch al het voorlaatste pro- grammapunt verzorgde. Enige maanden geleden viel de groep eveneens van de ladder, toen j echter doordat de vrijstaande ladder wind had gevangen op het Haagse Binnenhof. Daarbij werd de middel- j ste man niet ernstig gewond. CANNES (AP i De actrice Lilian Harvey is vrijdagavond na een korte ziekte op 61-jarige leeftijd In een zie kenhuis overleden. Zij werd in Lon- I den uit Hongaarse ouders geboren en bereikte het toppunt van haar roem vóór de Tweede Wereldoorlog, toen zy films maakte in Frankrijk en de I Ver. Staten. Haar tegenspeler was o.a. Henri Garat. Haar bekendste films zijn „Het congres danst" en „De weg naar het paradijs". Een paar jaar geleden heeft zij haar loopbaan in West-Duitsland hervat. Vlak voor haar ziekte was zij I uit Duitsland teruggekeerd. Ze heeft I jarenlang in een villa in Cap d'Anti- bes gewoond. NEDERLAND 1- -TROS 6.50 uur Barend de beer (NTS) 7.00 uur Nieuws (NTS) 7.06 uur De morele leefbaarheid in het westen 7.31 uur Rin-tin-tin en de gevaarlijke rebel 8.00 uur Journaal en weeroverzicht (NTS) 8.20 uur Anjer-actie 8.35 uur Zonzin 9.25 uur The big valley; kleur 10.20 uur Laatste nieuws (NTS) 10.25 uur Sluiting NEDERLAND 2 KRO 6.50 uur Barend de beer (NTS) 7.00 uur Nieuws (NTS) 7.03 uur Disco-duel 7.35 uur Het leven begint by honderdkleur 8.00 uur Journaal en weeroverzicht (NTS) 8.20 uur Over Zweden gesproken 8.30 uur Confidential agent 10.25 uur Laatste nieuws (NTS) 10.30 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA HILVERSUM 1: 8.05 uur 9.00 uur HILVERSUM 2: 8.30 uur 9.45 uur Toneel nu Musonnette Het grote podium Muziek in de avond Buitenlandse serie s Na onze kritiek op het enige nieuwe TV-toneelstuk dat in een hele maand door onze eigen om roepverenigingen op het scherm werd gebracht Storm in een glas water", overigens bleek wel uit de plaatsing op vrtfdag, Ne derland II, dat de NCRV zelf ook wel wist niet met een mees terstuk te doen te hebben) heb ben wjj dit weekend met extra aandacht gekeken naar het bui tenlandse aanbod op dit gebied. Dat waren dan de bekende se ries „Daktari", „Ironside", „Lie- berman en Lieberman", „Skip- py" en „Peyton Place" en de afzonderlijke TV-spelen „Hoe ontdoe ik mij van mijn echtge noot?" en „Robert" (beide uit gezonden op zaterdag, gedeelte lijk gelijktijdig tot ons grote on genoegen) en het eerste deel van „De zaak-Jakubowski" op zon dagavond. Alle drie stukken (twee van Engelse, een van Duitse oor sprong) maakten een zeer ver zorgde indruk, zowel wat aan kleding, regie als spel betreft. „Hoe ontdoe ik mij van mijn echtgenoot?" was weliswaar geen volmaakte „moord"-komedie, en vooral tegen het einde bleek de schrijver de touwtjes maar met moeite aan elkaar te kunnen knopen, maar als zomeravond- vertier bewoog het zich toch op een zeer aanvaardbaar niveau. Origineler van aanpak was de eenakter „Robert in de serie „Half hour story", met als hoofdonderwijzer een der re chercheurs uit „Z-cars" (waar is die serie eigenlijk gebleven?). „Robert" was geschreven door Stanley Ellin, die ook enkele uit stekende detectieve-verhalen ge schreven heeft („De fatale se- sonde" en „De dood van de mooie buurvrouw"), waarin hy bewezen heeft een bijzonder goe de kijk op kinderen en hun be weegredenen te hebben. Dat kwam hem ook in deze eenakter weer van pas. Zaak Jakuhowski Gisteren was de Duitse tele visie aan de beurt, met een van die reconstructies van een his torisch gegeven, waarin spe ciaal de Duitse schrijvers zo be dreven blijken te zyn (Kipp- hardfc, Weiss, Hochhuth, Matray en Krüger). De schrijver van „Het proces- Jakubowski" is Stemmle, die samen met de re gisseur/schrijver Engel gerui me tijd geleden ook voor het re- oonstruc tiestuk „De zaak- Blum" zorgde, over het begin van 't fascisme, met Max Croi- set in de hoofdrol. Jakubowski werd in 1926 ter dood gebracht, ten onrechte verdacht van moord op zijn zoontje, zoals la ter zou blyken. Stemmle heeft de opdracht gekregen een aan tal van deze gerechtelijke dwa lingen te dramatiseren, en de NCRV zal er enkele van uitzen den. Dit seizoen nog eentje in twee delen, het komende sei zoen eentje in drie delen. Ook hier weer een heel verzorgde opvoering, zodat de vergelij king met het gemiddelde Neder landse televisietoneel dit week end sterk in het voordeel van het buitenland uitviel. 'Nee' zeggen Wij hebben zaterdag al ge zegd dat er verontschuldigingen zijngeldgebrek, studiogebrek, tijdgebrek, acteursgebrek, repe titiegebrek, en al die dingen zijn waar. Hoelang zullen de verantwoordelijke regisseurs en acteurs zich deze beperkingen nog laten welgevallen? Wie enigszins thuis is in het Walhal la van de Nederlandse televisie, weet dat er vaak nog wonderen verricht worden, dank zy plichtsbetrachting en improvi satievermogen van de betrok kenen. Gezien de problemen, is het vaak nog bewonderenswaar dig wat er uiteindelijk tevoor schijn komt, en op bepaalde ge bieden hebben we zelfs eerder een voorsprong dan een achter stand op het buitenland. Maar dat geldt niet voor ons tv-to neel. Wordt het niet tyd dat de makers van ons tv-toneel zich eens losscheuren van him ver antwoordelijkheidsgevoel (dat altyd resulteert in doorgaan, ook onder moeilyk of onmogelij ke omstandigheden) en zich als .kunstenaars" ook eens bewust worden van him onvenantwoor- del ij kheadsgevoel en domweg ,nee" zeggen tegen alle beper kingen die hun worden opge legd? Missohien moet er dan maar wat minder Nederlands tv-toneel komen, moet er wat meer uit het buitenland worden aangekocht, als de eigen toneel- produktie dan maar van gelijke kwaliteit is als het buitenlandse produkt! De tyd is rijp voor een beslissende actie in die richting. VOOR MAANDAG 29 JULI. Hilversum 1, 402 m. AVRO: 18.00 Nws. 18.16 Radiojour naal. 18.30 Stereo: A la carte: tafel- muziek. 19.00 Gesproken brief uit Pa rijs) 19.30 Nws. 19.35 R.V.U.: Johann Nepomak Hummel, een vergeten be roemdheid, door de heer P. Niessing. |nRU: 20.05 Toneel Nu: mod, voor het eerst ln Nederland gebrachte stukken. Drie jaar werkte de Deense de corontwerper Björn Wiinblad aan het servies „Toverfluit"geïnspi reerd op Mozarts opera van die naam. Hij tekende de ene scène no de andere, voorzag elke in ornamen- taal handschrift van tekstverkla- BREIGOEDEREN FABRIEK DICHT ST, JANSTEEN (OPD) De brei- goederenfabriek van de firma Ge broeders Van Hove in St. Jansteen bevindt zich in moeilijkheden. Don derdag is de fabriek gesloten, maar er moet nog beslist worden of de zaak ook werkelijk gesloten blijft. De fabriek blijkt niet winstgevend meer te werken. Vandaal? zou de directie, in België woonachtig, een besluit nemen. De fabriek heeft zes tig werknemers van wie ongeveer 80 procent uit België komt. Mocht er besloten worden dat. de fabriek voor goed dicht gaat, dan komen de zes tig werknemers op straat te staan. ringen en ontwierp een porcelein- Er is geen afvloeiingsregeling getrof- vorm, die extravagant en toch ro- feu Ook de vakbonden zijn niet in mantisch is, overeenkomstig het deze zaak gekend. De moeilijkheden décor. Het servies is in zacht-ioit- van deze fabriek lopen al em'g° tijd. te kleuren gehouden, met vergul- vooral sinds men geen orders meer de reliëfs. krijgt uit Nederland. 20.30 Jazzin actie: jazz-kwart. 21.00 Musonette: cabaretliedjes. 21.30 Een riks voor een winkelbel, documentatie over de Middenstand. 22.00 De werk winkel: Jonge chansonniers en cabare tiers Bond Zonder Naam.: 22.20 Naas tenliefde ls wegens vakantie niet ge sloten, lezing. NRU22.30 Nws. AVRO: 22.40 Radiojournaal. NRU: 22.55 Ste reo: Jazzpresso: Jazzplaten met kort commentaar. 23.25 Radiorama: veer tiendaags mini-magazine. 23 .55-24.00 Nws. Hilversum 2, 298 m NCRV: 18.10 Stereo: Meisjeskoor en licht instr. sextet. 18.30 Nws en weer- praatje. 18.46 Act. 19.00 (NRU) Ver slag I.B.M.-Schaaktoernóoi te Amster dam. 19.03 Stereo: Metropole orkest: amusementsmuz. 19.30 Mod. gram .muz. 19.50 Stereo: Muziek rond de klok van achten: licht gev. muz.progr. (opn.). 20.30 Stereo: Omroeporkest en soliste mod, en klass. muz. 21.45 Stereo: Lich te gram.muz. 22.15 Literama: radiokro niek over boeken, schrijvers en toneel. 22.30 Nws. 22.40 Avondoverdenking. 22.50 Stereo: Vocaal ensemble: mod. liederen. 23.15 Fluit en plano (gr.): mod muz. 23.30 Jazz. 23.55-24.00 Nws. VOOR DINSDAG 30 JULI j Hilversum 1, 402 m I AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ocbtendgym. 17.20 Stereo: Lichte grammuz. VPRO: I 7.54 Deze dag. AVRO: 8.00 Nws. 8.11 Radiojournaal. 8.20 Stereo: Lichte i gram.muz. (8.30-8.33 De groenteman) 18.50 Morgenwijding. NRU: 9.00 Uitge- I breide reportage of herh. var. "n NRU- programma. 9.35 Waterst. 9.50 Muz. uit i de Middeleeuwen en Renaissance. AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Ar- 1 beidsvitamlnen (gr.). (11.00-11.02 Nws., 11.55 Beursber. 12.00 Komt vrienden ln i tiet ronde progr. rondom het volks lied 12.26 Mededelingen voor land- en i tuinbouw. 12.29 Overheidsvoorlichting: Uitzending voor de landbouw. 12.39 Sportrevue 13.00 Nws. 13.11 Radiojour naal NRU: 13.30 De lichte muze be- licht filmmuz. 14.30 Stereo: Prix rta- I lia: Omroep Symphonie-orkest van Belgrado, solisten en koren: mod. mue. (opn.). AVRO: 15.00 Nabucco, opera van Verdi (gr.). 16.00 Nws. 16.02 Stereo Residentie-orkest klass. muz. 17.00 Zingende bougie: gramplatenprogr. voor automobilisten. 17.55 S.O.S.-ber. Hilversum 2, 298 m. NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Stereo: Klas. gr muz. 7.30 Nws. 7.32 Act. 7.45 Stereo: Marsmuz. (gr.). 8.00 Nws. 8.11 Stereo: Gew. muz. 8.30 Nws. 8.32 Tourlngclub: vakantie- tips. 8.45 Stereo: Lichte gr .muz. 9 30 Stereo: ©peramuz. (gr 10.00 Theolo gische etherleergang 10.35 Kamermuz. uit de Barok (opn.). 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken. 11.55 Med KRO: 12.00 Van twaalf tot twee: gevar. prog. (12.22 Wij van het land; 12.26 Med. t.b.v land- en tulnb.; 12.30 Nws.; 12.41 Act.; 13.00 raden maar...). 14.05 Mu- siësta: licht muz.prog. (opn.) 14 30 Piz zicato: muzikaal middag-magazine (Om 16.00 Nws.). 17.00 Overheidsvoorl.: Nws. uit de Ned. Antillen. Spr Henk Den- nert. 17.10 Voor de kinderen. Hilversum 3, 240 m. en FM VARA: 9.00 Nws. 9.02 Plaatjes voor de pep. (10.00 Nws 11.00 Nws. 11.03 Pop-Pow: licht pl.prog. 12.00 Nws. 12.03 Zorro: prog. voor de tieners. 13.00 Nws. 13,03 Ekspres: gevar pl.prog. (14.00 Nws.) 15.00 Nws. 15.03 Er - Jee- -Em - Drie 16.00 Nws. 16.03-18.00 Mix: Licht pl.prog. (17.00 Nws.). TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS- 18.50 Barend de Beer. 19.00 Journ. VPRO: 19.07 De avonturen van Polv en de zwarte diamant, tv-feull. voor de Jeugd. 19.35 Garden of Eden, fllmsprookje voor volwassenen. NTS: 20.00 Journ. VPRO: 20.20 Cinema: Eerst de bananenschil. dan de demo cratie Prog, over film en humor (dl. 2) 21.10 Poëzie ls amusement: muzikaal amusementsprog. 22.00 In kl.: Amont Tour, muz. show rond Marcel Amont. NTS- 22.50-22.55 Journ. Hilversum II NTS: 18.50 Barend de Beer. 19.00 Journ. 19.03 De Verrekijker: Interna tionaal Jeugdjourn. 19.15Vau gewest tot gewest. 19.35 Wij Europeanen: fllmrep. over Frankryk 20.00 Journ. 20.20 In kl. Dubbelspion: De Jachtpartij tv- film. 21.10 Denk-Beeld: gespr met prof. dr R A. J. van Lier 2145 Mijnheer J. B SerJanszoon: 2 De dood van Ieperen. tv-spel. 22.15-22.20 Journ.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 5