WERELDRAAD KOMT TOT CONCLUSIES Parels tussen de papieren met een enkel woord Ir TREKT VAN LEER OP WEG NAAR UNIVERSEEL CONCILIE Actueel preken WERELDRAAD EN R.K. KERK eidóe CïQcjendci vrachtwagens op hoogtijdagen op autobahnen K e r k e I ij k leven de stunt van het jaar! HET 2e PAAR VOOR EEN TIENTJE Bekering Jongeren Minister Bakker: Geen café 's naast douane Harster op vrije voeten HAAGS A G E N D 1 1 1 if LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 19 JULI 196 UPPSALA (GPD) Via overuren worstelde de Wereldraad van Kerken zich in tijdnood door rapporten, verslagen en aan bevelingen die uit secties en commissies de vermoeide vergade ring werden voorgelegd. Geen enkel stuk haalde de eindstreep bij eerste presentatie. Het pleit voor de toch nog wakkere aandacht, dat men herhaal delijk om betere, scherpere formulering vroeg. ADVERTENTIE in 'n grandioze opruiming Wees bier vlug bij. Enorm leuk model van origineel suèdeVoor heel, héél vlugge koopsters. Slechts Koop nu alvast voor school. Oersterke leren jeugdsehoen. In de opruiming heel voordelig. Maat 21-35 Wat heeft dit dagenlange denk werk van zo uiteenlopende koppen tenslotte opgeleverd Sensationele dingen zijn niet uit de bus gekomen. Opzienbarende besluiten n«;t geno men. Maar wie het gruis van de vele gedegen woorden door de vingers laat glijden, bemerkt dat er toch hier en daar een parel achterblijft waaraan een zekere waarde niet valt te ont zeggen en waaraan men plezier be leven kan. Om er een paar te noemen: tussen de theologische beschouwingen van de eerste sectie over de Heilige Geest en de katholiciteit van de kerk. staat ineens dit: wij moeten op weg gaan naar een werkelijk universeel conci lie van alle christenen. De Wereld raad van Kerken en ook alle natio nale oecumenische raden zijn eigen lijk een soort overgansvormen. Een moedige en elastische opvatting die op haar hoede is voor verstarring en dc verliefde omhelzing van het be staande. En even verder: de katholi citeit. de algemeenheid van de kerk. houdt o.a. in dat zij geen enkele scheidslijn van ras. bezit, klasse, vor ming of nationaal bewustzijn erkent. Zo'n uitspraak ziet er gloednieuw en sensationeel uit. maar zij is in tussen bestemd om door elke kerk in eigen huis ter harte genomen te wor den en dan blijkt het een tamelijk heet hangijzertje te zijn. dat onze 236 ledenkerken van hand tot hand wordt gestuurd. In een ander rapport, dat van de sectie aanbidding in deze geseculeer- de tijd, wordt gevraagd dat in de kerkdienst de werkelijke noden van de wereld en de mensen aan de orde zullen komen. Geen gepreek over de hoofden heen. Geen vrijblijvende his torische beschouwingen uit de tijd van Mozes en Paulus, maar de ge beurtenissen die de krant, de radio en de televisie brengen, als coulissen rondom en achter de boodschap van het evangelie. Nog zo'n behartenswaardig advies: laten we eens kritisch bekijken wat er in de taal, de muziek, de gewaden ep ceremonieën van de kerken ver anderen moet, wil de kerkdienst voor iedereen verstaanbaar worden. In ditzelfde rapport wordt van alle ker ken onderling wederzijdse erkenning van de doop gevraagd en wordt op geworpen: zou het avondmaal eigen lijk niet in elke kerkdienst en met iedereen die dat wil, gevierd moeten worden? tegelijkertijd op dit punt schrome lijk verstek laat gaan. Een nieuw presidium dat gekozen is bestaat weer uit heren, die gemiddeld boven de 65 zijn. Het zogenaamde centrale co mité van de Wereldraad, een soort algemeen bestuur, dat opnieuw werd samengesteld en uitgebreid van 100 tot 120 leden, is voor meer dan de helft boven de 50. Slechts twee leden zijn onder de 25. Vernieuwing en verjonging komen blijkbaar moeilijk van het papier tot realiteit. In dat centrale comité zit ten maar weer liefst driekwart theo logen en slechts een kwart leken, van hen zes, zegge en schrijve zes vrou wen .Niet verwonderlijk dat vele jon geren zich schouderophalend en nog al teleurgesteld afwenden. Daarmee is meteen het bijzonder venijnige gevaar van mooie uitspra ken in rapporten en boodschappen aangewezen. In hoeverre zullen de kerken er in slagen de woorden in daden gestalte te geven? De kans is niet denkbeeldig dat men tenslotte slechts een eerbiedwekkende hoeveel heid cliché's bij elkaar gediscussieerd heeft. Dat gebeurt namelijk als aller lei koene uitspraken in de stencilinkt blijven steken. Het is toevertrouwd aan de moed van elke kerk afzonderlijk om thuis de prikkels van Uppsala ter hand te nemen om de bemande gelovigen op te scherpen tot het verlaten van de status quo en op weg te gaan naar werkelijke vernieuwing in nieuwe stijl. Ds. G. P. Klijn UPPSALA (AP) De assemblee van de Wereldraad van Kerken heeft gisteren een beleidsrapport aanvaard, waarin de gezamenlijke werkgroep met het Vaticaan wordt aangemoe digd voort te gaan met de voorberei dingen voor een mogelijk lidmaat schap voor de R.-K. Kerk van de Wereldraad. Het rapport, waarin wederom tot uitdrukking komt dat de Weredlraad contact zoekt met alle kerken die nog niet zijn aangesloten, werd op een buitengewone bijeenkomst unaniem zonder debat aanvaard. ADVERTENTIE Plan minister Leber Geen BONN (GPD) —De Westduitse minister van Verkeer Laber. wil vol gend jaar bepaalde autobahnen op hoogtijdagen verbieden voor vracht vervoer. Hij denkt aan weekeinden rond Pasen, P«Tksteren en tijdens de zomervakantie. Vanaf vrijdagavond tot dinsdagmorgen zouden dan de drukste trajecten overgelaten moeten worden aan personenauto's. Minister Leber heeft het oog op de autobahnen tussen Keulen en Frankfort en de omgeving van Manniheim en Miinchen. Hij ver klaarde het afgelopen weekeinde in een radio-interview, dat hij tot zijn plannen gekomen was naar aanlei ding van de ervaringen van de afge lopen weekeinden. Het verkeer op de atuoAahnen werd tussen 28 en 29 jun' en op 5 en 6 juli ernst nahouden. Dit waren beide keren vrijdagen en zaterdagen. De daarop volgende zon dagen liep het verkeer op de auto banen aanzienlijk vlotter. Dit kwam omdat op zondag de autobahnen al lang voor vrachtwagens gesloten zijn. De grootste hinder leveren de vracht wagens op stijgende autobahn gedeel ten, zoals tussen Keulen en Frank fort. Pieterskerk: Zomerorgelconcert K. en O. Marie-Claire Alain, 8.15 uur nam. Oude Vest 13: Evangelisatie Chrls- tengem. „Ecclesia", 8 uur nam. Konlngskerk: Ruilclub. 7.30—10 uur nam ZATERDAG Garenmarkt: K. en O.-excursie dear de Biesbosch. 8.30 uur voorm. ZONDAG Rijnlands Lyceum (M. H. Tromp- laan 1): Gem. voor oorspronkelijk christendom afd. Oegstgeest. Spr. evang N. v. d. Brugge. 7.30 ur nam. Steenschuur 6: Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste dagen. 10.15 uur voorm., zondags school; 11.30 uur voorm. avondmaal. Pinkstergemeente ^Oude Rijn 3): Spr de heer Tan. 2 uur nam. DINSDAG Ch de Bourbonhof: Elektronlcaclub ..De detector' 7.30-9.30 uur nam. Dlamantpl 27- Bahal-gespreksavond. 8 uur nam Pardoeza (Doezastr.). Politiek tref punt 8.30-12 uur nam Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned Gem 7-8 uur nam WOENSDAG Stadhuis (trouwkamer): Spreekuur sociale raadsvrouw. 4-6 uur nam. DONDERDAG StadsgehoorzaalJeugdvoorstelling Kluk-Kluk en zijn vrienden, 2 uur nam BIOSCOPEN Ro\ „Fantomas contra Scotland Yard", 14 Jaar. Dagelijks 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Vrijdag en zaterdag 11.30 uur nachtvoorstcllingen„Wat het daglicht niet verdragen kan" 18 L Camera „Blow-up". lö Jaar. Dage lijks 7 en 9.15 uur. Middagvoorstel lingen 2.30 uur (zondag ook 4.45 uur) „Een hoogst merkwaardige tekkel", a. 1. NED. HEKV. KERK. Beroepen te Rotterdam-Zuid (wyk- gcmeente Zuidwijk) Joh. Dijkstra te Kampen te Domburg (toez.) N. H. J. E. Boomer, kand. te Utrecht Aangenomen naar Stryen (vac. J. A. Talma» (toez.) B. Albada te Em- meloord CHRIST. GEREF. KERKEN Bedankt voor 's-Gravendeel A. W. Drechsler te 's-Gravenhage-Zuid. BINNENLAND Man verdronken De 40-jarige timmerman W. L. van Loon uit Val burg is gisteren in de Linge nabij het Betuwse Zetten verdronken, toen hij zijn zoontje dat te water was geraakt, wilde redden. De heer Van Loon was met zijn beide zoontjes aan het vis- het water >De Block van Economische Zaken en ernstig gewond overgebracht naar een ziekenhuis in Gouda, waar hij kort na aankomst is overleden. Mynoverecnkomsten Minister sen. toen een van hen in viel. De vader die met kon zwemmen sprong het kind na. Een op het hulp geroep toegesnelde voorbijganger zag kans het kind uit het water te halen. heeft met elk van de directies van de particuliere mijnondernemingen (Oranje-Nassaumijnen, Laura en Vereenlnging en Willem-Sophiaeen Een tweede reddingspoging bleek I overeenkomst gesloten voor de steun- niet meer mogelük, omdat de vader verlening door de staat aan deze was verdwenen. Het kind kon met mijnondernemingen en de regelmg mond-op-mond-beademing weer bij de '"baarheid van nnjnscha- kennis worden gebracht. De vader devordermgen. werd enkele uren later opgedregd. ondeieaemng van deze over- eenkomsten heeft gisteren in Den Vluchteling aangehouden Op de Haag plaats gehad. De overeenkom- Reguliersgracht in Amsterdam sten, die voortvloeien uit de nota in- heeft de politie gisteravond een 32- jzake de mijnindustrie en de indus- jarige bankwerker aangehouden, die I triële herstructurering van Zuid Lim- sinds december vorig jaar voort- burg. hebben een looptijd van vijf vluchtig was uit de gevangenis in Al- jaar. Bij diverse veter- en instap modellen van 19.90 in zwart/ en bruin krijgt U het 2e paar voor slechts een tientje. kunt o.a. kiezen uit deze combinatie Jeer met suède. Wapenleveranties aan spannings- gebieden zijn een internationaal schandaal, zegt een passage in het rapport over internationale vraag stukken. Het vraagt bovendien de stopzetting van de produktie van alle atomaire, bacteriologische en chemi sche wapens en bepleit het onderte kenen van het atoom-stop-verdrag door alle landen. Elders worden de industrie-naties opgeroepen zich daadwerkelijk te be keren van onwil en het hardnekkig weigeren de arme landen te helpen. Er is alleen maar een oplossing van het schrijnende probleem van de we- reldarmoede als er in de rijke lan- I den een complete kl:«maatsverande- I ring plaatsvindt, die op een radicale omkeer in denken en handelen neer- komt. melo. Hij werd door de Amsterdam se politie sinds enige tyd gezocht in verband met een aantal verduisterin gen en oplichtingen, die hij sinds zijn ontsnapping ;n de hoofdstad heeft gepleegd. Rangeerder verongelukt De der tigjarige rangeerder van de Neder landse Spoorwegen S Looper uit Rot terdam is gisteravond tijdens werk zaamheden op het goederenemplact- ment Rotterdam-noord om het leven gekomen. De heer Looper had om streeks negen uur een treindeel ge rangeerd en wandelde via de spoor baan terug. Hy werd door een loco motief gegrepen en was op slag dood. BUITENLAND Betoging van paria's Ongeveer 500 „onaanraakbaren" zijn gisteren begonnen met e en zitstaking voor een hindoetempel in Jaffna in het noorden van Ceylon. Zij protesteren hiermee tegen het feit, dat zij de tem pel. waar vandaag een hindoefeest zou worden gevierd, niet binnen mo gen komen. In de streek is de toe- Canadese PTT staakt De onge veer 24.000 Canadese postbeambten zijn gisterochtend in staking gegaan. Woensdagavond heeft de raad van de vakvereniging een regeringsaanbod tot 15 cent loonsverhoging per uur verworpen. Er wordt een verhoging van 75 cent per uur geëist. De be sprekingen worden zondag hervat. Medailles vermist Uit een pak huis van het Philippynse leger wor den 400.000 medailles ter waarde van 520.000 gulden vermist. Zy waren be stemd om aan veteranen uit de twee de wereldoorlog te worden uitge reikt. Tevens ayn voor zes miljoen gulden aan tabletten voor drinkwa terzuivering verdwenen. Een en an der is door een brigade-generaal aan een parlementaire commissie van onderzoek meegedeeld. Ondervraging De politie in Los Angeles verwacht 4000 of nog meer personen te ondervragen over de moord op senator Robert F. Kennedy, aldus deelde burgemeester Yorty gisteren mee. „Men zal elk mogelijk spoor volgen", aldus Yorty. Goudklomp Een Russische mijn werker heeft een goudklomp gevon den van 2590 gram. de grootste vondst van dit jaar De klomp is ge- Gest:»kt in gierput Drie mannen zyn gestikt toen zij op een boerderij in Wegnez, België, een gierput aan het schoonmaken waren. Een van hen was een negentienjarige Neder lander uit Den Bosch, een neef van de boer die met zijn zoon ook om het leven kwam. voormannen van de paria's willen vrije toegang tot alle tempels en af schaffing van het kastenstelsel. Voor de wet heeft iedere Ceylonees gelij ke rechten. Elf doden bij brand Negen kin- Dodelijke val uit hooiberg Gis- deren en twee volwassenen zijn gis termiddag is de 14-jange Mattheus I terochtend omgekomen bij een brand Moons uit Haastrecht bij de ouderlij- j in een woning in de Newyorkse wijk ke woning uit een hooiberg gevallen I Queens. stand al enige weken gespannen. De voncjen in de rivier de Kolmia in het uiterste noordoostelijke gebied van de Sowjet-Unie. De nieuwe gevolmachtigde minister van Suriname Lim-a-Po Iopvolger van dr. Einaar) heeft gisteren zijn echtgenote en kin deren van Schiphol afgehaald. De familie is na maanden vati schei ding weer verenigd. Trianon „Poel der ontucht". Jaar. Dagelijks 7 en 9.15 uur. Zoi dag 2.15, 4.30, 7 en 9.15 uur. Ml dagvoorstellingen 2.30 uur „Eli dochter der natuur", a. 1. Studio „Samen uit, samen thuli a. 1 Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uu- Zondag 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. Ochtendvoorstellingen 10.30 u. (b halve zondag) „Thunderbirds" Luvor „Wacht tot het donker 1 18 Jaar. Dagelijks 2.30, 7 en 9 uur. Zondag 2.30, 4.45. uur. Lldo „Het is een gekke, r—a, dol dwa: wereld", 14 jaar.. Dagelj) 2.30 en 8 uur. Wassenaar - Astra Donderdag t/ zondag 8.00 en zond. 2.30 uur: J men uit. samen thuibs". (La grs de vadrouille). a. 1. TENTOONSTELLINGEN Galerie v d. Vllst (Botermarkt Tentoonstelling C. de Vries. E. Ge: r\ F Erkelens, G Zaalberg en S. VI I Geopend dinsdag t/m zaterdag 9 i1' voorm 6 uur nam (tot 1 sept.) Rijksmuseum voor de geschiedt der Natuurwetenschappen Boerhaa ;ch tentoonstelling l.v.m 3de eeuwfeest i zIJd geboorte Werkd 10 uur voorm iel uur nam.; zondags 1-4 uur nam (t i:* 1 december) Hortus Botanicus: Tentoonstelt over walvissen en walvisvaart. Geop maandag t.m zaterdag 10 uur vo» 4.30 uur nam.; zondag 1-4.30 nam (t.m 15 september.) Molen ..De Valk' Moieumuseum Ier geiyks (behalve 's maandags) 10 i ne voorm - 5 uur nam "s zondags 1-5 r Den Haag Spuistraat 14, Leiden Haarlemmerstraat 53 Rotterdam Schiedam Vlaardingen Dordrecht Breda Tilburg Een laatste parel, er zouden er meer op te sporen zijn, houdt zich schuil in het eindverslag van de sec tie over een nieuwe stijl van leven. Dat rapport wordt weliswaar als het zwakste van alle zes beschouwd, maar nooit kan uiteraard over de hele li nie even raak en geladen geschoten worden, toch staat er een bemoedi gend voorstel aan alle kerken in: nl. dat kerken en gemeenten ook stem recht zullen verlenen aan jongeren. Daarin moeten wij een voorbeeld ge ven aan alle andere instanties die even vaak als de kerken de zaken maar liefst door de ouderen laten be disselen. Zelf vraagt het rapport dan ook een oecumenische vergadering waar in de jongeren kunnen meestemmen en op die manier invloed zullen krij gen. Het doet wat komisch en misschien ook wel enigszins tragisch aan dat dezelfde vergadering, die zo'n aanbe veling aan alle kerken laat uitgaan, DEN HAAG (GPDi Op grond van douanetechnische en verkeers technische overwegingen is besloten geen gelegenheid te verschaffen tot het vestigen van café's of restau rants op de nieuwe douane-empla cementen, dan wel op terreinen, die rechtstreeks via het douane-empla cement kunnen worden bereikt. Al dus minister Bakker van Verkeer en Waterstaat in antwoord op vragen van het lid van de Tweede Kamer, de heer S. van der Ploeg (PvdA). De minister zegt, dat de ervarin gen, opgedaan met het café of het douanestation Bergh-autoweg op de grensovergang van weg nr. 12, aan welk gebruik thans een eind is ge komen. hebben mede tot de beslis sing geleid. De mogelijkheid om van de diensten van een café gebruik te maken, leidt er toe, dat de afhande ling van de douaneformaliteiten veelal vertraging ondervindt en het emplacement niet volledig gebruikt kan worden voor het doel, waarvoor het bestemd is. Wanneer de chauf feurs het café bezoeken, in afwach ting van de douane-afhandeling, zijn zij dikwijls niet aanwezig op het tijd stip. waarop zif daarvoor aan de beurt zijn. De gevolgen hiervan voor de douane zullen zonder meer duide lijk zijn, aldus de bewindsman. Mi nister Bakker zegt wel, dat er naar wordt gestreefd op niet te grote af stand van de grens café's voor chauffeurs te hebben. MÜNCHEN (Reuter) De voor malige SS-generaal Harster is dins dag uit een gevangenis in München ontslagen krachtens de bepaling, dat gedetineerden op vrije voeten kun nen worden gesteld na twee-derde van hun straf te hebben uitgezeten. Dit heeft een woordvoerder van het Beierse ministerie van Justitie giste ren meegedeeld. Harster, die in de oorlog aan het hoofd stond van de Sicherheitspoli- zei in Nederland, was vorig jaar fe bruari door een Duitse rechtbank tot 15 jaar gevangenisstraf veroordeeld wegens medeplichtigheid aan moord op meer dan 80.000 Joodse Nederlan ders. De woordvoerder zei, dat er reke ning mee was gehouden, dat Harster na de oorlog al acht jaar in een Nederlandse gevangenis had gezeten daarbij opgeteld de tyd die hij in West-Duitsland in voorarrest had doorgebracht en de zeventien maan den die hy nu in de cel had gezeten, kwam hy op meer dan tien jaar. Harster moet zich wel van tyd tot tyd blijven melden. Hy gaat in Mün chen wonen. De LakenhalDag 10—5 uur: lE uur Lakenhal: Tentoonstelling „Ni, Leidse fotografen". Geopend werkd. uur voorm.- 5 uur nam.: zond. l-.r nam (tot 22 sept.). Rijksmuseum van Oudheden penburg 28): Werkd 10 uur 1 5 uur nam.: zond 1-5 uur nam RllKsmuseun. voor Volkei (Steenstraat 1); dag 10—5 u.: dage 1 —5 uur nam R11ksmu8eum voor de geschil der natuurwetenschappen Dag uur zond 1-4 uur Rijksmuseum voor Volkenki Tentoonstelling „Vlva Mexico" Wi dageD IC uur voorm.—5 uur zon- en feestdagen 15 uur (t/m 1 december) Ned.-Legermuseum: Geopend tot en met vrijdag 9 uur voorm. nam.: zon.- en feestdagen 1-5 uur Wassenaar Kunstzaal Hei Tentoonstelling Jacoba Surle en Schwirtz. Geopend maandag t/m. terdag 10 urn voorm5 uur n bovendien dinsdagavond 810 (t/m 24 juli). AVOND- EN NACHTDIENSTEN D<2. APOTHEKEN fin Geopend voor spoedeisende gevalllet Apotheek van Driesum. Mare 110. L 20406. Apotheek R. van Breest, Sni lenburg te Leiderdorp en Apothp0 Voorschoten zijn de gehele week P' opend De Oegstgeestse Apotheek is ev c zondag 21 Juli gesloten van 8 uurh 24 uur. 3. r/EEKUINDEI>IENSi OER W1 HUISARTSEN. tie Zaterdagmorgen tot 10 uur raiat plege men de eigen huisarts, daaibn tot zondagnacht 24 uur de doktdis: telefoon 22 22 2 pc (Van donderdag 18 lull t/m woensdag 24 Juli) VRIJDAG Circustheater 20.15 uur: Mus „Ja ik wil" m.m.v. Annet Nleuv huyzen en Eric Schneider. Paviljoentheater 20.30 uur: A.B Cabaret Wim Kan en Corry „Hop. hop. hop!" Theater Pepijn 20.30 uur: Cab Pepijn. Paul van Vliet „Dag en nac Micro-theater „In de Steeg": 21.0 Solocabaret „Wobbewaf". Jos. van Brink. ZATERDAG Circustheater 20.15 tiur: Mui „Ja ik wil" mjn.v. Annet Nieuv huvzen en Eric Schneider. Paviljoentheater 20.30 uur: A Cabaret Wim Kan en Corry „Hop, hop, hop!" Theater Pepijn 20.30 uur: Cab Pepijn. Paul van Vliet „Dag en nac Micro-theater „In de Steeg": 21.0 Solocabaret „Wobbewaf", Jos. van Brink. ZONDAG Paviljoentheater 20.30 uur: A.l Cabaret Wim Kan en Corry „Hop, hop, hop!" Theater Pepiin 20.30 uur: Cab Pepijn. Paul van Vliet „Dag en nac Micro-theater „In de Steeg": 21.0 Solocabaret „Wobbewaf". Jos. van Brink. DINSDAG Theater Pepijn 20.30 uur: Cab Pepijn, Paul van Vliet „Dag en nac WOENSDAG Paviljoentheater 20.30 uur: A.1 Cabaret Wini Kan en Corry „Hop, hop. hop!" Theater Pepijn 20.30 uur: Cal Pepijn, Paul van Vliet „Dag en na< WEERRAPPORTEN (Van tiedenmorgeo 7 uur) a Amsterdam geh. bew. 10 18 Den Helder zwaï bew. 18 14 Ypenburg zwaar bew. 20 13 Vlissingen vrijw. onbew. 18 13 Eeldfc zwaar bew. 20 12 De Bilt zwaar bew. 20 12 Twer.te zwaar bew. 21 11 Eindhoven zwaar bew. 21 13 Zuid-Limburg zwaar bew. 20 12 Helsinki half bew. 19 10 Stockholm half bew. 19 9 Oslo geh. bew. 24 15 Kopenhagen half bew. 19 10 Aberdeen licht bew. 14 2 Londen onbewolkt 19 12 Brussel half bew. 22 11 Luxemburg geh. bew. 20 11 Parijs zwaar bew. 19 11 Bordeaux onbewolkt 23 11 Nice onbewolkt 24 18 Berlijn geh. bew. 21 14 Frankfort geh. bew. 21 14 München geh bew. 17 11 Zürich zwaar bew. 17 11 Genéve zwaar bew. 17 8 Locarno licht bew. 25 10 Wenen zwaai bew. 16 14 Innsbruck zwaar bew. 12 9 Belgrado geh. bew. 24 14 Athene onbewolkt 31 25 Rome onbewolkt 25 14 Barcelona half bew. 24 17 Madrid onbewolkt 30 13 Mallorca onbewolkt 26 15 Lissabon onbewolkt 34 24

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2