Pompidou rekent nog met moeilijke dagen China niet naar VN-conferentie kernwapens SERVOWARM Predikant nodigt de familie King uit voor bezoek aan Nederland Absolute meerderheid geen reden voor louter vreugde RONDOM DE BIJBEL „HET VERLOSSINGSPLAN" Als u er voor over hebt, kunt u nog ruim vóór september uw woning centraal verwarmd hebben! Hoe kan dat? servowarm MET EEN ENKEL WOORD knip 'muit PAGINA S LETDSCH DAGBLAD DINSDAG 2 JULI 1968 DT1 BABYLIJKJE GEVONDEN DEN HAAG ANP) Uit de Laak haven in Den Haag is in een plastic zak het stoffelijk overschot geborgen van een waarschijnlijk enkele dagen oude baby. Het lijkje werd in het wa ter aangetroffen. De politie stelt een onderzoek in. PARIJS <GPD» De 385 leden *®n de gaullistiscne meerderheid in de kamerverkiezingen van de belde laatste zondagen hebben gisteren In het Hotel d'Orsay in Parijs ein delijk een zaal kunnen vinden die hen allemaal bergen kon. Voor dat massale parlementaire gehoor, onder wie zioh ook de aanhangers van de gaullistishce meeloper, de jeugdige oud-minister van Financiën Giscard ifEstadng bevonden, heeft premier Pompidou, in zijn dubbele kwaliteit van sterke man na de generaal en organisator van deze adembenemen de overwinning, het woord gevoerd. maakte vooral duidelijk dat men in moeilijke dagen niet alleen een nederlaag moet weten te keren, maar dat het, nu de wind weer zo plotseling mee zit. niet minder nood zakelijk is zich ook tegen een over winningsroes te bewapenen. Die noodzaak vloeit in de eerste plaats voort uit de erkenning van de deplorabele economische situatie waarin Frankrijk na vijf weken sta ken en forse salarisverhogingen over de hele linie is geraakt. Het budget, dat door het vorige parlement al ge- Inbrekersduo op dak overmeesterd BUSSUM (ANP) De Bussumse politie heeft gis teravond na een .strijd" die ongeveer een uur duurde, op het dak van een i bedrijfsgebouw aan de Nijverheids- weg twee jonge inbrekers overmees- j terd. De politie was door omwonen- den gewaarschuwd, dat zich in het bedrijfsgebouw inbrekers bevonden De inbrekers waren op het dakluik gaan zitten, zodat de politie er niet in slaagde zelf op het dak te komen. De brandweer werd te hulp geroe pen en met behulp van een ladder van de brandweer slaagde men er tenslotte in het dak te benaderen. De beide jonge inbrekers (20 en 18) ver weerden zich echter door stenen naar de politie te gooien. Pas nadat een waarschuwingsschot was gelost gaven zij zich over. Het waren goede bekenden van de politie. voteerd was, zal nu weer in zijn ge heel op de helling moeten worden gezet. Voorts wacht het land dan op de radicale hervormingen van de universiteit en in de bedrijven, die zich evenmin op de lange baan la ten schuiven. Op 11 juli zal het nieuwe parle ment voor het eerst bijeenkomen en het is nog steeds niet uitgesloten diat. de kamer in de augustusmaand geen vakantie zal kunnen krijgen. Armen wijd open Zonder hun medewerking nodig te hebben omdat de orthodoxe gaul listen alleen al over de absolute meerderheid beschikken opende premier Pompidou zijn armen wijd in de richting van Giscard en zelfs van het centrum van Du-hamel, die zichzelf altijd nog tot de oppositie rekent. Het antwoord op Pompidou's nieuwe invitatie heeft Jacques Du- hamel nog met gegeven. Zijn fractie is van 42 tot 27 zetels zwaar ineen geschrompeld. zodat hij nu zelfs dre leden tekort komt om een officiële kamerhoek te kunnen vormen. Ook voor de „linkse federatie" van Mitterrand ziet de toekomst er niet al te vrolijk uit. De eerste sympto men van een breuk beginnen zich zelfs al te openbaren. De socialisten en vooral de radicalen van de rech tervleugel hebben Mitterrand al ver weten dat zijn exclusief akkoord met de communisten de federatie de helft van haar parlementaire aanhang heeft gekost. Wanneer Mitterrand die protesten niet tijdig zal weten te bezweren, is het gevaar niet denk beeldig dat socialisten en radicalen ieder van hun kant hun vrijheid hernemen om zo de moeizaam be reikte eenheid op het linkerfront de doodsteek toe te brengen. Vervolg van pagina 1 De Leidenaar P. Heijmans is ge slaagd voor het Vamor-examen rij - instructeur, categorie B-E. ADVERTENTIE v. d. Valk Boumanweg 236, Leiderdorp. 4 juli donderdagavond 8 uur. Spr. Dhr. Y. S. Kramer. Onderw.: U bent hartelijk welkom. Ch de Bourbonhof: Elektronlcaclub „De detector". 7.30-9.30 uur nam. DiaxnaiLtpl. 27: Ba •^i-gespreksavond. 8 uur nam. Pardoeza (Doezastr.): Politiek tref punt. 8.30-12 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gem. 7-8 uur nam. WOENSDAG Stadhuis (trouwkamer): Spreekuur sociale raadsvr. 4-6 uur nam. sg 2j ir. 1 lan i In de Tsjechische hoofdstad zien de tentoonstelling veertien wordt op het ogenblik een inter- j dagen is geopend overigens on nationale postzegeltentoonstelling 1 gebruikelijk lang geeft dat eni- gehouden, die met tienduizend ra- ge moeilijkheden. De hele ivande- Behalve West-Duitsland hebben tot aan een dergelijke conferentie werd men de grootste van deze soort is, j ling is twaalf kilometer lang toe ook de kernmogendheden ongeopend teruggestuurd met Frankrijk en China geweigerd het verdrag tegen verspreidng van kern wapens te ondertekenen. De Chinese regering heeft zelfs geweigerd deel te nemen aan een conferentie van i kernwapenlanden en niet-kernwa- penlanden. Een tele-gram met de uitnodiging van secretaris-generaal Thant van de Verenigde Naties om deel te nemer. (ADVERTENTIE) I I f2400: (of f 50,- per maand gedurende 5 jaar) Servowarm heeft geen aparte kachels, tanks, reservoirs nodig, maar bestaat in basisuitvoering uit een elegante masterradiator - tegelijk de ketel - en drie slanke radiatoren. Servowarm kan eenvoudig worden uitgebreid met meer radiatoren. Eén master kan 8 radiatoren van warmte voorzien. :fc In Engeland zijn in nog geen 5 jaar 55.000 Servowarm C.V.-installaties geplaatst. En dóar weten ze het nodige van natte en koude winters I Sf: Servowarm C V. is gasverwa'rming. En gas is goedkoop. Ook door het voordelige vastrechttarief. Servowarm C.V. wordt - in 2 3 dagen - netjes en met begrip voor uw interieur door eigen, speciaal opgeleide Servowarm- monteurs geplaatst. Servowarm C.V. kost - compleet geïnstalleerd - maar f 2400.- voor vier verwarmde vertrekken. U kunt ook op gunstige voorwaarden in termijnen betalen. 5fC Servowarm werd ontwikkeld en ontworpen in Engeland door het Guest, Keen Nettlefold Concern (1902) en wordt in Nederland geïnstalleerd en gegarandeerd door Warm Air VerwarmingsMij. N.V., i Rotterdam, telefoon: (010) - 15.06.44. /\V CENTRALEVERWARMING boodschap erbij dat China geen en kele betrekking met de Veren!0" Naties onderhoudt. (Het Chinese lid maatschap van de Verenigde Naties is tot nu toe steeds afgestuit op een Amerikaans veto). Geruststelling De kernwapenconferentie zal in Genève worden gehouden en is zakelijk bedoeld om de vrees bij de niet-kernwapenlanden weg te no men dat zij zu-llen achter raken in economische en technologische om wikkeling op grond van de beperkin gen binnen het verdag van kernwa pens. Alhoewel de kernwapen-landen wel aan de conferentie deelnemen bezitten zij geen stemrecht. Het kernstopverdrag bindt de on dertekenaars af te zien van het ver schaffen van nucleaire wapens aan landen die deze wapens niet bezitten. Bovendien verbiedt het verdrag ook landen die geen kernbommen bezit ten het beheer over deze wapens te verschaffen. En tenslotte verbinden de landen zonder kernbom zich geen eigen atoombommen te maken. Lange weg Het niet-verspreidingsverdrag is de derde stap tot beperking van de be- wapenngswecioop tussen Oost ?n West, De beide andere zijn 't be perkte kernstopverdrag van 190. het verdrag dat het gebruik van kernwapens in de ruimte verbiedt. Een beperking van de bouw van ra ketten en anti-raiketten zou een vierde stap zijn op de lange weg die uiteindelijk moet leiden tot plaatse lijke ontwapening. Het memorandum van de Russische premier a an alle landen op de wereld bevat onder meer een voorstel hiertoe. Reactie De Amerikaanse senaat heeft di rect al gereageerd op de bekendma king van premier Johnson over de besprekingen over de beperking van de rakettenbouw. De toewijzing van die ooit is gehouden. De catalogus Nederland slaat onder de vijf- slaat met meer dan vierhonderd tig andere landen waaruit inzen- bladzijden tekst en illustraties alle dingen zijn gekomen een uitste- voorgaande. Meer dan 1600 verza- kend figuur met meer collecties meiaars hebben op 160.000 album- dan bijvoorbeeld de Sowjet-Unie, bladen twee miljoen postzegels die overigens voor het eerst inter- bijeengebracht. Zou men voor elke nationaal uitkomt, en Oostenrijk, zegel een seconde kijktijd nemen, Italië voert het internationale dat zou er een jaar heengaan j veld aan met 570 kaders, gevolgd met de bezichtiging En aange- door Groot-Brittannië (47Ó), Zwe den (450), Zwitserland (440), de Verenigde Staten (435) en Neder land met driehonderd. Het Neder lands Postmuseum, in 1962 niet in Praag vertegenwoordigd, toont nu schitterende stukken van de emissies 1852, 1864 en 1867. In de erehof laat de heer J. Poulie een deel zien van zijn collectie 1852 en in de ereklasse brieven uit de tijd van vóór de postzegel, van Neder- landsch-Indië, Cucacao en Suri- name. In de competitieklasse is de heer Poulie, met twintig an dere Nederlanders, verscheidene malen vertegenwoordigd. Salaris Hoogovens By de Hoog ovens in IJmuiden zijn de salarissen met ingang van 1 juli met 2 procent verhoogd. In de c.a.o. was destijds al overeengekomen, dat dit zou ge schieden als de stijging van de kos ten van levensonderhoud daar aanlei ding toe zou geven. Na val uit hotelraam overleden De 18-jarige Hans Kuis uit Apel doorn is tijdens een vakantieverblijf in Freiburg uit het raam van zyn ho telkamer op de vierde etage geval len. Het ongeval gebeurde in de nacht van zaterdag op zondag. De jongen is later aan zijn verwondingen overleden. Paard mishandeld Eigenaar Jan Smits van manege „De Vlaendren- hof" in Waalwijk heeft bij het verzor gen van zijn paarden 'n ergerlijk ge val van dierenmishandeling ontdekt. Een van de dieren bleek ernstig ge wond. Het is van achteren ernstig met een hooivork toegetakeld. Het BNNENLAND paard is van pijn dwars door een tus- senschot in de stallen gesprongen. Het is de heer Smits een raadsel hoe de dader zyn stal is binnengeko men. 227 miljoen dollar voor de bouw van een anti-l-akettensysteem leidde tot heftige discussie. De toewijzing van het geld is in principe al d ooi- het Amerikaanse congres goedge keurd, het congres moet echter op nieuw stemmen bij de overdracht van het geld. De leider van de Demo cratische fractie in de senaat. Mans- field was van mening dat het geld niet moest worden toegekend. De Re publikeinse leider Dirksen was echter van mening dat de toekenning wel diende te geschieden. BON VOOR WARME WINTERS Vertel mij meer over Servowarm. Zend mij p.o. uw folder. APELDOORN (GPD) Een Apeldoomer heeft aangeboden de reiskosten te betalen, indien ds. Martin Luther King, de vader van de vermoorde dr. King, met zijn echtgenote en de weduwe van dr. King een bezoek aan Nederland willen brengen. Warm Air VetwarmingsMr, N.V.,Giessenweg33.SpaansePolder,Rolterdam8 Enige tijd geleden heeft de Apeldoorn se predikant J. P. van Steenbergen, toen hij een dienst bijwoonde in het kerkje van wijlen dr. King in Atlan ta over een eventueel bezoek aan Ne derland gesproken. Ds. van Steen bergen was in de Ver. Staten in het kader van een reis als emigratiepre dikant Hij dacht dat het goed was als ds. King die de klein* rprup-nte van de Ebenezer Baptist Church jn Atlanta samen .net zijn intussen vermoorde zoon diende, eens met ei gen ogen kon zien hoe in Nederland met de negers wordt meegeleefd. Zodoende vroeg hy ds. King of de ze er eventueel voor zou voelen Ne derland te bezoeken, samen met zfjn vrouw en zo mogelijk zijn schoon dochter. Deze bleek daarvoor zeer ontvankelijk. Zondag na de dienst in de hervormde Pniëlkerk, waarin ds. Van Steenbergen ook iets over zijn ervaringen in het kerkje van de Kings vertelde, bood iemand aan de reiskosten voor zijn rekening te ne men. Ds. Van Steenbergen heeft ds. King direct een brief geschreven. Vaponastrip Omdat de betref fende voorschriften nog niet in wer king zijn getreden kan de zgn vapo nastrip in winkels worden verkocht zonder de aanduiding „vergift" of „buiten bereik van kinderen houden', aldus heeft de staatssecretaris van Sociale Zaken en Volksgezondheid, dr. R. J. H. Kruisinga, meegedeeld in antwoord op vragen van de tweede kamerleden drs. G. M. Nederhorst, dr. J. H. Lamberts en mevrouw G. Brautigam (allen PvdA). Concierge terug De concierge van het Zaanse Tsaar Peterhuisje, de heer W. J. Schol (76) is gisteren met zijn echtgenote uit Moskou in ons land teruggekeerd. Het echtpaar Schol heeft op uitnodiging van bur gemeester Sisow van Leningrad een tiendaags bezoek aan de Sowjet- Unie gebracht. „Vijftig jaar is het een hartewens van my geweest, het door tsaar Peter de Grote gestichte Leningrad te bezoeken. Behalve na tuurlijk het Tsaar Peter-Huisje, be zochten we er ook diverse musea en paleizen. Het mooiste vond ik het pa leis van tsaar Peter, dat prachtig ge legen is aan de Finse Golf", aldus vertelde de heer Schol enthousiast. Noodlanding Een éénmotorig vliegtuigje van de Rotterdamse maatschappij General Aviation heeft gisteravond juist buiten het terrein van de luchthaven Zestienhoven een noodlanding moeten maken. Het vliegtuigje kwam in de buurt van het Skyway Hotel in een sloot terecht en werd nogal ernstig beschadigd. De piloot, de 37-jarige J. Dassen, bleef ongedeerd. De heer Dassen moest de noodmanoeuvre uitvoeren vlak voor dat hij zijn toestel na 'n sleepvlucht op Zestienhoven aan de grond zou zetten. Een plotselinge motorstoring maakte een normale landing eohter onmogelyk. Jongetje door stroom gedood In Oirlo by Venray is het 5-jarige jon getje Martinus Classens door stroom gedood. Waarschijnlijk is het ongeluk gebeurd, toen het knaapje van een elektrische grasmachine de stekker in het stopcontact wilde steken. Dodelijk ongeval De 20-jarige opperman Cornells van Es uit Rot terdam is tijdens werkzaamheden door een ongeval om het leven geko men. By het schoonspuiten van vloe ren op de 7de etage van een in aan bouw zijnde flat aan de Pres. Roose- veltweg in de Maasstad, verloor de opperman zyn evenwicht en kwam te vallen, waarbij bij met zijn hoofd op een ijzeren balk terecht kwam. BUITENLAND Spoorwegongeluk Een trein met Franse vakantiegangers is gisteren bij een snelheid van 120 km per uur op 25 km. ten noorden van Lyon uit de rails gelopen. Volgens officiële cij fers kostte dit ongeluk aan zeven per sonen het leven en werden er 72 ge wond. De uit 14 rytuigen bestaan de trein was op weg van Parijs naar Marseille. Betogingen verboden De autori teiten van de Zwitserse stad Zurich hebben gisteravond alle openbare be togingen verboden na twee nachten van felle botsingen tussen politie en jongelui. Het verbod werd afgekon digd kort nadat circa tweeduzenid jongeren het verkeer in het centrum van de stad tot stilstand hadden ge bracht door op de tramrails te gaan zitten. Het kwam niet tot ernstige in cidenten. „Plons- in" Studenten van de Universiteit van München hebben gis teren een demonstratie op een van de heetste dagen van het jaar aange past aan het weer: zij besloten een mars door de stad meteen bad in een fontein. De studenten betoogden voor hervorming van het onderwijs in Beieren. Na een lange mars van de universiteit naar het Lenbach- plein, sprongen ongeveer 70 van de 300 demonstranten gekleed in het wa ter van de Wittelbachfontein. Hoewel de finale in het water niet in het programma van de demonstratie was opgenomen, kwam de transpirerende politie, die zelf ook wel een koele duik had willen nemen, niet tussen beide. Frits Bauer overleden Fritz Bau er. procureur-generaal van de West- duitse deelstaat Hessen en een van West-Duitslands actiefste nazi-ja gers, is zondag op 65-jarige leeftijd in Frankfort overleden. Fritz Bauer, die zelf in een concentratiekamp ge zeten heeft, heeft veel werk verzet bij de voorbereiding van het langdu rige Auschwitz-proces tegen voorma lige kampbewakers in 1964, waarby verschrikkelijke dingen aan het licht kwamen. Russische kernproef De Ameri kaanse Commissie voor kernenergie zegt signalen opgevangen te hebben die erop duiden, dat de Sowjet-Unie een ondergrondse kernproef tot stand heeft gebracht ten noorden van de Kaspische Zee, waarvan de kracht wordt geschat op 20.000 a 200.000 ton t.n.t. Staking bij BOAC geëindigd. - De vliegers van de Britse luchtvaart maatschappij BOAC hebben gister avond hun 16 dagen oude staking waarby dit staatsbedrijf bijna 6 mil joen sterling aan inkomsten heeft gederfd, opgeheven Een regeling van het stakingsgeschil, aangaande salarissen en arbeidsvoorwaarden werd bekendgemaakt na onderhande lingen, die 12 uur geduurd hebben. Vonnissen in Saloniki Een Griek se gepensioneerde majoor. Pneuma- tikos, is gisteren in Saloniki tot tien en een half jaar gevangenisstraf ver oordeeld, omdat hy zou hebben deel genomen aan een komplot om het bewind in Athene omver te werpen. Volgens een getuige was hy de leider van een groep van vier legerofficie ren en een onderofficier, die revolu tionaire groepen zouden hebben ge vormd. Een broer van hem kreeg vier jaar, terwijl een derde verdach te tot twee jaar werd veroordeeld. Twee officieren werden vrijgespro ken. DONDERDAG ZoeterwoudsewegAandeelhouder! verg. Leidsche Wolspinnerij 11 uur v.| Herengrt. 26Aandeelhoudersvergj dering. Kon. Ned. Fabriek van woll( dekens v/h J. C Zaalberg. 11 uur vooj middag. Leiderdorp v. d. Valk Boumanweg 2 Maranatha-bijeenkomst. Spr. dhr. S. Kramer over het verlossingsplan j uur nam. VRIJDAG Oude Vest 13: Evangelisatie Chrli tcngem. „Ecclesia". 8 uur nam. Konlngskerk: Rullclub. 7.30-10 ui nam. ZONDAG Rynlands Lyceum (M. H. Tromp laan): Gem. voor oorspronkelijk chrii tencJom afd. Oegstgeest. Spr. evang. v. d Brugge. 7.30 uur voorin. Steenschuur 6: Kerk van Jezij Christus van de heiligen der laats" dagen. 10.15 uur, zondagsschool, 11.3) uur avondmaal. BIOSCOPEN Luxor: „Mini-weekend", 18 jr. D: 2.30 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30. 4. 7 en 9.15 uur Lldo: „Gevaarlijk minnespel", 18 Jï Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.3] 4.45. 7 en 9.15 uur. Rex: „De bloedige wraak van Rii go 14 jr. Dag. 2.30. 7 en 9.15 u' Zondag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Trianon: „Doctor Doolittle". a.l. 2 en 8 uur. Zondag 2. 5 en 8 uur Studio: „Cash? Cash!", 18 Jr. D: ïyks 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 2.1 4.45. 7 en 9.15 uur. Camera: „Verkrachting", 18 Jr. Da< 7 en 9.15 u. Dagelijks 2.30 uur (zondag ook 4.45 uur): „Alleen op de wereld". TENTOON STELLING EN Galerie Walenkamp (Nleuwsteej 11): Lelds Acad. Kunstcentrum. Ten toonstelling. Harmen Abma. Geopend dinsdag t/m vrijdag 1-6 uur en zater dag 2-5 uur (tot 17 Juli). Galerie v. d. Vllst (Botermarkt 3)i Tentoonstelling C. de Vries, E. Gerstj F. Erkelens, G. Zaalberg en S. Vlag Geopend dinsdag t/m zaterdag 9 uui voorm. 6 uur nam. (tot 1 sept.). Rijksmuseum voor de geschledenli der Natuurwetenschappen. Boerhaave- tentoonstelling l.v.m. 3de eeuwfeest van zijn geboorte. Werkd. 10 uur voorm. 4 uur nam.: zondags 1-4 uur nam (t/m 1 december). Hortus Botanicus: Tentoonstelling over walvissen en walvisvaart. Geopend, maandag t.m zaterdag 10 uur voorm. 4.30 uur nam.: zondag 1-4.30 uur nam. (t.m. 15 september.). Molen „De Valk' Molenmuseum da gelijks (behalve 's maandags) 10 uur voorm.- 5 uur nam. 's zondags 1-5 uur nam De Lakenhal: Dag. 105 uur: zond. 16 uur. Rijksmuseum van Oudheden (Ra* penburg 28): Werkd. 10 uur voorm. - 5 uur nam.; zond 1-5 uur nam. Ryksmuseun. voor Volkenkunde: (Steenstraat 1): dag 10—5 u.; 's zon dag® 1 5 uur nam Rilksmuseum voor de geschledenlj der natuurwetenschappen: Dag 10-4 uur zond 1-4 uur Rijksmuseum voor Volkenkunde: Tentoonstelling „Vlva Mexico". Werk dagen 10 uur voorm.5 uur nam.; zon- en feestdagen 15 uur nam. (t/m 1 december). Ned.-Legermuseum: Geopend maandag tot en met vrijdag 9 uur voorm. 5 u. nam.; zon.- en feestdagen 1-5 uur nam. Wassenaar (Kunstzaal Heuff Tentoonstelling Jacoba Surie en Lou Schwirtz. Geopend maandag t/m. za terdag 10 uur voorm5 uur nam.: bovendien dinsdagavond 810 uur (t/m. 24 Juli). Avond- en nachtdienst der apotheken. Geopend voor spoedeisende gevallen: Zulder Apotheek. Lammenschansweg 7. tel. 23553. zaterdag-, zondag-, avond- en nachtdienst van apotheek R. van Breest Smallenburg te Leiderdorp wordt waargenomen door de Zulder Apotheek. De Oegstgeestse Apotheek is geopend. WEEKE1NDEDIENST DER HUISARTSEN. Zaterdagmorgen tot 10 uur raad plege men de eigen hulsarts, daarna tot zondagnacht 24 uur de dokters telefoon 2 2222. HAAGSE AGENDA MAANDAG Dlllgentia, 20.15 uur: Debussy-cyclus Solisten: Elisabeth Lugt. sopraan. Hans Dercksen, plano, Hans Henke- mans piano, en het Erasmus-kwartet. Koninklijke Schouwburg, 20.15 u.: j Comédle Franca ise uit Parijs: „Don Juan" van Molière. WOENSDAG Koninklijke Schouwburg, 20.15 uur: The Alvin Ailey American Dance Thea tre. WEERRAPPORTEN (Vaii hedenmorgen 7 uur) a I a Is 9 1 li is Amsterdam half bew. 30 20 0 Den Helder licht bew. 28 20 0 Ypenburg licht bew. 30 19 0 Vlissingen zwaar bew. 29 19 0 Eelde zwaar bew. 28 15 0 De Bilt licht bew. 30 20 0 Twente licht bew. 30 18 0 Eindhoven onbewolkt 31 19 0 Zuid-Limburg onbewolkt 32 17 0 Helsinki onbewolkt 22 11 0 Stockholm licht bew. 27 14 0 Oslo geh. bew. 24 16 0 Kopenhagen onbewolkt 23 15 0 Aberdeen motregen 23 13 5 Londen licht bew. 33 20 0 Brussel licht bew. 34 21 0 Luxemburg onbewolkt 31 19 0 Parijs licht bew. 33 20 0 Bordeaux zwaar bew. 32 18 0 Grenoble licht bew. 32 20 0 Nice onbewolkt 32 24 0 Berlijn onbewolkt 28 15 0 Frankfort onbewolkt 31 16 0 München onbewolkt 28 15 0 Zürich licht bew. 31 13 0 Genève licht bew. 30 18 0 Locarno zwaar bew. 30 21 0 Wenen onbewolkt 28 17 0 Innsbruck onbewolkt 31 13 0 Belgrado onbewolkt 27 11 0 Athene onbewolkt 30 21 0 Rome onbewolkt 31 19 0 Barcelona zwaar bew. 31 19 0 Madrid onbewolkt 37 17 0 Mallorca onbewolkt 34 17 0 Lissabon licht bew. 26 15 0

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2