Spatlap Minder voor de ruimte Blaiberg herstelt Congres van Europese oogheelkundigen Wettelijke regeling hygiëne zwembaden KE;< Knietje geschaafd. Mama kom gauw. Jij hebt jodium. Zonder au. betadine jodium certinaQ/ en ciióteren LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 BINNENHOF (ANP) Vrywel dc gehele Tweede Kamer heeft gisteren zijn instemming betuigd met het voorstel van staatssecretaris Krui- singa (Volksgezondheid) om eer wettelijke regeling in te voeren in zake de hygiëne en de veiligheid in de zwembaden. Een recent onderzoek heeft aan getoond, dat slechts 56 procent van de 550 Nederlandse zwembaden aan deugdelijke eisen voldoet. Ongeveer 21 procent van de zwembaden zal door verbeteringen aan moderne eisen kunnen gaan voldoen, maar voor 23 procent van de zwembaden zal verbetering onmogelijk zijn. Het is de bedoeling, dat deze laatste zwembaden voorlopig door een stel sel van ontheffingen toch nog voor het publiek geopend kunnen blijven. De bij algemene maatregel van bestuur te stelen eisen zullen on- ein Tonny Mors van het Cock- trio klom gisteren op de Dam rug van het olifantje Susje- uit Artis en startte daarmee actie „Vrije Vlucht" om Hin- 'oort u dat krasserige geluid? is de pen van minister Bak- van Verkeer en Waterstaat, I uit het Wegenverkeersregle- bit de bepaling schrapt dat los moeten zijn voorzien van fr. ïtlappen. Het argument is dat spatlappen niet hebben vol- iin aan de verwachtingen van minister, maar wel aan de mij- P Ik had er namelijk niets van 'wacht. Niet omdat de spatlap P|f?i enkel effect zou hebben. Hoe het ding ook wendt of keert Iblijft altijd wel een laag van ,00 Jsmurrie aanhangen, die in on berispte toestand Nederland 'te. Een auto met spatlappen dus minder dan een auto Ier spatlappen en dat is in pand met de nationale rijge- mten funest. let Wegenverkeersreglement •ijft namelijk wel de aanwe- eid van ruitenwissers voor, r het gebruik daarvan wordt de meeste automobilisten ge- als een roekeloze verspilling elektriciteit of andere duiste- rachten waardoor deze appa ll worden aangedreven. Over algemeen worden ze alleen in king gesteld om te kijken of n al thuis is. Ir is echter één uitzondering: ■a de bestuurder van een per nio een groot stuk vracht- r voor zijn bumper ziet jen, werpt hij zich erop als muis op een kat en hij rust (of voorgoed) voordat hij zijn i heeft ingehaald. Hoe groter wolk van ivater is die deze op- ithoe meer kans dat de be- \ene als afweer zijn zwiepers stelling brengt en daardoor voor verscheidene kilometers een doorzichtige voorruit be- iikt. Spatlappen verkleinen de en daarmee de levenskansen de wolkenridder. Dus bravo, iister Bakker, weg met de spat- \ei ik bravo? Dat zal toch ivel is als braaf betekenen en het ische is nu juist, dat de ge- •denis van de spatlap een iIvoorbeeld is van hoe de \fheid wordt gestraft en de \sheid beloond. Uit alle spat ien, die sinds 1960 nutteloos aangeschaft, zou een enorme xtlap zijn samen te stellen xin het leed wordt uitgehuild ontelbare gezagsgetrouwe ne autobezitters, die hun door welvaart getroffen zaken nog van de ondergang hadden nen redden, indien ze het red- bedrag niet in spatlappen Iden geïnvesteerd, terwijl de !sverachtersdie hebben gezegd U de staat het laplazarus kon rijgen met zijn spatlappen, niet ileen door de politie ongemoeid in gelaten, maar nu bovendien in de minister gelijk krijgen. Moet hierdoor bij het volk, al ijd zo vatbaar voor subversieve tdachteji, niet de mening ont man dat de excellente voorgan- tfs van minister Bakker in de lafste acht jaar allemaal spat- ipzwanzen zijn geweest en hij tlf de grootste? Want wie een out erkent, moet bereid zijn de Made te vergoeden. Zal de mi eter dat doen? Ik denk het niet. 'is land heeft een heleboel wet- m, maar geen enkele die een be ding in het vooruitzicht stelt £or degene die er zich aan houdt yl zijn er Wetten die opstandige tementen met straffen bedreigen, "ot is een mooi beginsel waar we Memaal mee moeten instemmen. ik en iedereen wien Neerlands oloed door de spataderen vloeit. KEES STIP. josos, het voedselgebied voor dui zenden Europese trekvogels in zuidivest Spanje, te redden. De vogels dreigen daar te sterven. ADVERTENTIE Balletwedstrijd in Varna SOUQI JUNI (AP) In het Bul gaarse vakantieplaatsje Varna be gint op 8 juli a.s. een internationale balletwedstrijd1, waaraan 79 dansers en danseressen uit 19 landen zullen deelnemen. De deelnemers en -neemstei'6 tre den op in leeftijdsgroepen van 19 tot 27 jaar. Bulgarije, de V.S., Hongarije en Roemenië worden door acht dan sers en ballerina's vertegenwoordigd, terwijl een zevental de Britse eer zal verdedigen. Hoofd van de jury is de beroemde Russische prima ballerina Galina Ulanowa. Andere juryleden komen van En geland, Cuba, West-Duiteland. Dene marken, Italië, Polen, de VJS., Roe menië, Turkije, Frankrijk en Neder land. Vijf Egyptenaren bij infiltratie gesneuveld TEL AVIV (Reuter) By een ge vecht met een Israëlische eenheid in de buurt van El Qoentra in 't noor delijk gebied van het Suezkanaal zijn gisterochtend vroeg een Egyptische officier (een kapitein) en vier Egyp tische soldaten gesneuveld, zo heeft een Israëlische militaire woordvoer der in Tel Aviv meegedeeld. De Egyptenaren waren bezig door Israël bezet gebied binnen te dringen toen zij stootten op Ir^ëlische. troepen die bU het daarop volgend gevecht geen verliezen leden. Israël, aldus de woordvoerder, heeft de VN-waarnemers die toezicht moeten houden op de naleving van het bestand, van het incident in ken nis gesteld. De lichamen van de vijf Egyptenaren zullen aan de Egypti sche autoriteiten worden overgedra gen door bemiddeling van het Rode Kruis. Ook aan de bestandsgrens tussen Israël en Jordanië is het volgens de woordvoerder gisteren tot een vuur gevecht gekomen. Jordaniërs openden gistermiddag het vuur op Israëlische stellingen ten noorden van de Oem- zoez brug in het noordelijk deel van het Jordaandal. De Israëliërs hadden het vuur beantwoord. Het ge vecht duurde een uur. Aan Israëli sche zijde zijn geen doden of gewon den gevallen. WASHINGTON (AP) Machti ging voor een burgerlijk ruim tevaartprogramma van ruim 14 mil jard gulden (1,3 miljard gulden min der dan de regering had ge vraagd) is gisteren door het Ameri kaanse Congres aan president John son gestuurd. Het geld voor elk van de posten in het jaar dat 1 juli be gint moet nog afzonderlijk door het Congres worden gevoteerd. dermeer betrekking hebben op de kwaliteit van het water, het aantal douches en toiletinridhtangen, de hygiëmisahe voorschriften, de aan tallen bezoekers, de diepte van het zwemwater en de aanduiding van de diepte, alsmede de EHBO-voorzie- ningen. Verscheidene afgevaardigden we zen gisteren op het probleem, dat zich na de invoering van de voor schriften zal gaan voordoen met be trekking tot de zwemplaatsen in openbare wateren, zoals kanalen en rivieren, waar soms wel een geringe accommodatie bestaat, maar waar toah niet gesproken kan worden van echte zwembaden en waar de eisen niet zullen kunnen worden nage leefd. De kamerleden mevrouw Groen- scmltVan der Kallen OKVP), me vrouw mr. VederSmit (WD) en mr. Imikamp (D '66) maakten be zwaar tegen de lange duur en de hoge kosten, die dikwijls zijn ge moeid met de bouw van nieuwe zwembaden. Staatssecretaris Kruisinga zou vandaag de Kamer antwoorden. Meer financiële hulp Indonesië (Van onze parlementaire redactie) BINNENHOF (GPD) De Twee de Kamer is gisteren zonder hoofde lijke stemming akkoord gegaan met het regeringsvoorstel om de finan ciële hulp aan Indonesië voor het jaar 1968 met 36.7 miljoen gulden te verhogen. De verhoging wordt ge compenseerd door verschuivingen binnen de begroting voor ontwikke lingshulp, waardoor de bilaterale technische hulp met 10.7 miljoen gul den wordt verminderd en de Neder landse bijdrage aan de ontwikkelings hulp, waardoor de bilaterale techni sche hulp met 10.7 miljoen gulden wordt verminderd en de Nederlandse bydrage aan de ontwikkelingshulp van de Verenigde Naties met 26 mil joen. De afgevaardigden van de PSP, de Boerenpartij en het GPV lie ten aantekenen tegen het voorstel te zijn. KAAPSTAD (AP) —Het Groote Schuur-ziekenhuis in Kaapstad heeft gisteravond bekend gemaakt dat de toestand van Philip Blaiberg vooruit blijft gaan na zijn zware leveraan doening. Er zullen geen verdere bul letins worden uitgegeven. Geen belasting over aow-alleen (Van onze parlementaire redactie) BINNENHOF iGPD) Zonder dis cussie en zonder hoofdelijke stem ming heeft de Tweede Kamer giste ren zijn goedkeuring gegeven aan het voorstel van minister Witteveen van Financiën om de belastingvrije voet voor de inkomstenbelasting zodanig te verhogen, dat de a.o.w.- en a.w.w.- trekkers niet meer onder het tarief voor de inkomstenbelasting vallen. De regeling geldt voor dit jaar. Volgens jaar wordt een nieuwe re geling van kracht in verband met de verlaging van de inkomstenbelasting, die is bedoeld als compensatie voor de verhoging van de omzetbelasting. Vier dagen in Amsterdam (Van onze oorrespondent» AMSTERDAM (GPD) Minister van Onderwijs en Wetenschappen dr. G. H. Veringa heeft gisteravond in Amsterdam een congres geopend van het Europees Oogheelkundig Gezel schap. Aan het congres dat gehou den wordt in het internationale con grescentrum RAI nemen ruim dui zend oogheelkundigen uit alle West- en Oosteuropese landen deel. Alleen Oost-Duitsland is niet verte genwoordigd. Ook uit niet Europese landen zijn oogheelkundigen naar Amsterdam gekomen. Op het congres, dat vier dagen duurt, wordt vooral aandacht besteed aan oogleteels die verband houden met beroepsbezigheden en aan oog leteels die veroorzaakt kunnen wor den door het gebruik van geneesmid delen. Het congres is het derde dat door het Europese Oogheelkundig Gezel schap gehouden wordt. In 1960 kwam men voor het eerst by een in Athene. Voorzitter van het congres is de Am sterdamse hoogleraar in de oogheei- bracht in een welkomstwoord in her innering dat veertig jaar geleden, in 1918, in Amsterdam al eens een in ternationaal gezelschap van oogheel- ADVERTENTtE Voor jou, m'n zoon... omdat je met glans door die lastige studie bent gekomen. Omdat ik weet dat je heel wat pleziertjes hebt moeten missen. En omdat moeder en ik gewoon een beetje trots op je zijn... voor jou een Certina Opdat jij je dit succes nog vaak zult herinneren. En weet dat we altijd aan je denken... voor al die momenten dat je het beste wilt geven. kunde. dr. A. Hagedoorn. Deze j kundigen is bijeen gekomen, om on- I der voorzitterschap van de Leidse j hoogleraar Van der Hoeve, gegevens i uit te wisselen. Ter gelegenheid van het congres ls in een deel van het RAI-gebouw een tentoonstelling op het gebied van de oogheelkunde ingericht. De Algemene Nederlandse Vereniging ter Voor koming van Blindheid vraagt hier aandacht voor de revalidatie van blinden. Verder is er een groot aan- tal fabrieken vertegenwoordigd van Instrumenten die in de oogheelkunde gebruikt worden. Raniequin Een stevige hap. die gauw klaar is en met gemengde sla erbij een volledig maai vormt; beboter een vuurvaste schotel. Leg daarin, als dakpannen over elkaar, sneetjes witbrood, elk be legd met een dikke plak kaas, die bestoven is met paprikapoe der. Klop (voor 8 sneetjes brood) 2 eieren los met 4 dl melk, wat zout en nootmuskaat en giet dit over het brood met kaas. Zet de schaal in een wat grotere schaal, die gevuld is met heet water en plaats dit in een goed voorver warmde oven. Laat een half uurtje bakken. WINA BORN. NLDtKLAND 1 NTS 5.00 uur De markies van Carabas (KRO) а.35 uur Multlng б.50 uur Barend de Beer 7.00 uur Nieuws 7.06 uur Nieuwe avonturen drie musketiers 7.31 uur Fersoonüjk 8.00 uur Journaal en weeroverzicht 8.20 uur Zendtijd politieke partyen 8.3U uur stichting Socutera 8.35 uur Thien Man (hoofdfilm) 10.05 uur Laatste nieuws. 10.10 uur Openbaar kunstbezit 10.25 uur Sluiting NtDtKLAND 2 KKO 6.50 uur Barend de Beer (NTS) 7.00 uur Nieuws (NTS) 7.03 uur De gouddiefstal Kleur 7.10 uur Tv.-tenniskampioenschappen Kleur 8.00 uur Journaal en weeroverzicht (NTS) 8.20 uur Ue Kosy-singers 8.45 uur Sarah 9.35 uur De eerste eeuwen van het christendom 10.10 uur Laatste nieuw (NTS) 10.15 uur Sluiting UIT HtT KADIOFKOGKAMMA: Hilversum 1 9.15 uur Nieuw licht op Friesland» verleden 10.15 uur De slagwerkgroep van Straatsburg Hilversum 2 7.50 uur 10.20 uur Permanente revolutie Sextant Voortreffelijke thriller De NCRV moet zich op het ogenblik voelen als de bridger die groot slem in zyn handen heeft. De eerste aflevering uit de „serie" wereldpremière-thea ter. getiteld „Moord op recept" bleek een voortreffelijke thriller te zyn, waaraan van alles viel te bewonderen. De regie, die op onopvallende wyze toch gedacht leek te zyn voor het beeld scherm, al was er voor het ove rige sprake van 100% film. Het spel, met een meesterlijke ver tolking van Peter Falk als de inspecteur, en ook een uitste kende rol van Gene Barry ala de moordenaar. En niet te ver geten het scenario van Richard LeVinson en William Ling het gebeurt niet vaak bij thril lers dat het je opvalt hoe goed de tekst in elkaar zit. maar dat was hier het geval. Een vol treffer dus, deze eerste afle vering! Het betreft hier 40 speelfilms, die in vier jaar tijd door Uni versal zullen worden gemaakt volgens televisiewerkmethoden (één maand per film) en waar van 30 voor de televisie en 10 voor de bioscoop bestemd zul len zijn. De voordelen voor de NCRV en de kijkers liggen voor de hand: we krijgen nieuwe speel films te zien en zijn niet afhan kelijk van films die enkele ja ren oud moeten zijn. De films kunnen buiten de officiële speel- filmdagen (maandag en woens dag) worden uitgezonden, zodat we er een speelfilm extra bij hebben. Als de kwaliteit het zelfde blijft, mogen we van ge luk spreken. Dat doen wij dan ook, mede namens enkele mil joenen kijkers. Reportage over Zuid-Amerika „Hier en nu" sloot zyn serie van vier reportages over Zuid- Amerika af. waarmee Henk Mochel en Chris v. Duuren niet alleen een voor de Nederlandse TV vry onontgonnen gebied blootlegden, maar ook de her leving van „Hier en nu" als waardige partner van „Brand punt" en .Achter het nieuws" markeerden. De aandacht is de laatste jaren vooral gevestigd geweest op Israël. Afrika, Viet nam natuurlijk, en wat Midden- en Zuid-Amerika betreft op Cu ba. Daarom is het goed en nut tig dat we nu wat wyzer wer den gemaakt over de nijpende problemen, inclusief guerrilla's studentenacties, actieve lagere geestelijkheid en inactieve hoge re geestelijkheid in de wat min der in Nederland bekende lan den. Met andere woorden: De NCRV had gisteren een goede dag. Als ze de serie „Alarm in de bergen" nu ook nog in de prullemand gooit, blijft er hele maal niets meer te wensen over. Grote vraag naar etiketten met alarmnummer HILVERSUM (GPD) Televisie is een machtig wapen om reacties by de massa los te kloppen. Daar van kan de rijkspolitie meepraten. Denkt u eens even terug naar een uitzending van Monitor op een gryze zondagmiddag in februari. Presen tator Philip Bloemendal maakte toen lil Zyn rubriek voor de weggebrui kers de kykers attent op een zelf klevend etiket met erop het alarm nummer van de centrale van de rUkspolitie in Driebergen. De etiketten waren by de NTS of de sectie byzondere verkeerstaken van het korps rykspolitie aan te vra gen. De reactie was overrompelend: tot nu toe zyn er 300.000 etiketten verzonden. En het eind is nog lang niet in zicht. En dan te bedenken dat de NTS in een bespreking met de rykspo litie vlak voor de uitzending, het aantal aanvragen op niet meer dan 400 schatte. Op dit moment heeft de rykspolitie echter al 23.000 aanvra gen verwerkt de meeste brief schrijvers vroegen veel meer dan een simpel etiket, maar bestelden er meteen maar een stuk of tien. Door die reactie kwam de rykspolitie aan- vankelyk stevig in moeilijkheden. Het aantal etiketten was veel te klein en da&rby kwam nog een flinke vertra ging, toen de drukker de nabestelling niet al te vlot uitvoerde. Toch is de rykspolitie uit de problemen geko men. dank zy het Verbond voor Vei lig Verkeer, dat bereid was om elf duizend van de 23.000 aanvragen over te nemen. VOOR WOENSDAG 19 JUNI Hilversum 1. 402 m. VARA: 18.00 NW6. 18.16 Act. 18.20 Uitz. van de AJt.P. Spreker: Dr. W. de Kwaadstenlet, secr. van de A.R.P. 18.30 Stereo: Meisjeskoor met planobegelei ding. 18.55 Stereo: Tango rumba-or- I kest en zangsol. 19.30 Nws. 19.55 Ste- I reo: Tango rumba-orkest en zang- solisten. 19.30 Nws. 19.35 Buitenlands weekoverzicht. 19.45 Akkoord: licht gevar. pl.progr. 20.15 Spreekt u maar prysbellen naar de studio. 20.45 vara-Mu-zl-ka-lel-dos-koopgev- muz.progr. 21.16 Nieuw licht op Frii lands verleden, gesprek. 21.35 Muzi kaal portret van Oscar Peterson. 21.50 Stereo: Licht lnstr. ensemble. 22.15 Ste reo: Ned. chansons: cabaretlied jes. 22.30 Nws. 22.40 SOS-ber. 22.45 Act. 22.55 Stereo: Muz. voor slagwerk- lnstr.: mod. muz. 23.20 Radio Jazz Ma gazine. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. NCRV: 18.00 Verz.pl.progr. van gew. muz. (gr 18.30 Nws. en weerpr. 18.46 Act NRU19.00 Openbaar Kunstbe zit. 19.10 Weg wezen toeristisch progr. 20.00 Holland Festival 1968: Re- sidentleork.; Ned. kamerkoor en sol.: mod. muz. (In de pauze: plm. 20.35- 20.50 Klankbeeld). 22.05 Spiegel van Belgiëeen progr. in samenwerking met de BRT. NVSH: 22.20 Sextant, ra dioweekblad van de NVSH NRU: 22.30 Nws 22.40 Stereo: X, een sprong in het duister. 23.55 -24.00 Nws. GRAMMOFOONPLATEN- PROGRAMMA (Over de 4e iyn) van 18-20 uur Footing (Dehaes) Pepe (Wlttstatt) Orkest Rol Basti Perdldo cha cha (Ti- zol) Schubert serenade (Bellanger) Maurice André. Le petit commerce (Goraguer) Boris Vian. Rico vacilon (Ruiz) Compadre Juan (Albertl) Ork. Tommy Doreey. Le pénitencier (Price) Ma vie (Barrière) Trio Athénée. Les marrons chauds (Garvarentz) L'ollvier (Mlsslr) The Play Boys. Dindl (Gil bert) Photograph (Jobtm) Astrud Gil- berto. South (Moten) Heartaches (Klenner) Grady Martin's Slew Foot Five. Right or wrong (Jackson) Wan da Jackson. Oklahoma hills (Guthrie) Hank Thompson. I still get Jealous (Styne) Dansero (Hayman) Orkest T. Dorsey. Serenata (Anderson) Don 't go (Wood) Nat King Cole. Makin' love (Robinson) Alnt she weet (Ages) Ork. Noël Chlboust. Invitation to the blues (Roberts) Daddy (Troup) Julie Lon don Witchcraft (Coleman) Orkest Claude Thornhill. Plantation boogie (Dee) Lenny Dee. Japanese sandman (Egan) Moonlight and roses (Black) Grady Martin's Slew Foot Five. Focus (Eddie Sauter) I'm late. I'm late Her Pan Remember when Night rider Once upon a time A summer afternoon Stan Getz. Orkest o.l.v. Hershy Kay. VOOR DONDERDAG 20 JUNI mod. muz. 9.35 Waterst. 9.40 School- radio. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvlt. (gr.). (Om 11.00-11.02 Nws). 11.55 Beursber. 12.00 Stereo: Bas-ba- rlton en gitaar: Ned. volksliede ren. 12.26 Med. voor land- en tuinb. 12.29 Lichte gr.muz. voor oudere luis teraars. 13.00 Nws. 13.11 Radiojour n. 13.30 Muzikale toeristenroute. 14.30 Sperrstund 'IS: klankbeeld over Hans Moser. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.02 Schakeringen: cult, progr. in woord en muz. 17.00 Bereisde Roel zag Sp zyn tochten klankbeeld over aarden. 17.55 SOS-ber. Hilversum 2. '298 m. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Badinerie: klass. en mod. grmuz. (7.30 Nws.; 7.32 Act.; 7.50 Overweging; 8.00 Nws.). 8.30 Nws. 8.32 Vac.tips. 8.45 Voor de hulsvr. NRU: 10.00 Wat heeft dat kind?, pedagogi sche lezing. 10.20 Muz. uit de Barok. KRO: 11.00 Nws. 11.02 Voor de zie ken'. 11.15 SOS-ber. NCRV: 12.00 Lich te grmuz. 12.26 Med. voor land- en tuinb 12.30 Nws. 12.41 Act. 12.50 Pa- rasolasido: gevar. progr. 13.30 Musette ork. (gr.). NRU: 13.45 Tranen van God radiodoc. over Augua de Dios, het dorp van de 5000 vergeten melaatsen. NCRV: 14.30 Viool en plano: klass. muz 15.00 Herv. Godsdienstige uit zending. NRU: 15.30 Een mens z'n lust ls z'n leven, een progr. over hobby's en liefhebberijen. 15.50 Goede raad ln avontuur, lezing. 16.00 Nws. 16.02 Voor kleine bezetting: klass. kamermuz. (op namen). 16.50 Spelen met taal. 17.00 Nickel - Odeon, een progr. over films en filmers NCRV: 17.45 Stereo: Lichte orkmuz. Hilversum 3. 204 m. NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Voor de zie ken. 9.30 Lichte instr. muz. 10.00 Nws. 10.03 Muz. bij de koffie (11.00 Nws.). NRU: 12.00 Nws. 12.03 Licht pl.progr. KRO: 13.00 Nws. 13.03 Act 13.08 T.N.T.: knalmuz. 14.00 Nws. 14.03 Pop -in: popmuz. 15.00 Nws. 15.03 Where the action is. 16.00 Nws. 16.03 10RRR- rrr: pl.show. 17.00 Nws. 17.20 Act. 17.07-18.00 Draayyofdraallk: verz.pl. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS: 18.50 Barend de Beer NTSi 19.00 Journ. AVRO: 19.06 AVRO's Re giovizier: herh. korte rep. uit het afge- pen seizoen. NTS: 20.00 Journaal. AVRO. 20.20 AVRO's Televizier. 20.50 In kleur: De wonderlijke wereld van Charlie Drake, showprogr 21.25 In kleur: De Saint. TV-film. 22.15 In kl.: Denkend aan Holland zie lk brede n traag door oi (H. Marsman). gaan (H. Marsi 22.35-22.0 Journ. Nederland II NTS: 18.50 Barend de Beer. NTS: 19.00 Journ 19.03 Van gewest tot ge west 19.25 Met Uw verlof: Buitenlan ders en Nederlanders, fllmrep. 20.00 Journ NCRV: 20.20 Internationaal ge zien gevar Internationaal progr 21.10 Hilversum 1. 402 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtei 7.20 Lichte grmuz. VPRO: 7.54 dag AVRO: 8.00 Nws. 8.11 Radlojourn. ik en" Gy 21.12 Gezond Gezin: De 8.20 Lichte gr.muz. (8.30-8.33 De Bromfiets TV-film CVK IKOR groenteman). 8.50 Morgenwijding. 9.00! RKK: 22.ÓO Kenmerk-Laat. NTS: 22.30 Stereo: Londens Symfonle-ork. (gr.): 22.35-22.40 Jöurn.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 5