Vergeet niets. Vergeet alles. de Bijenkorf A Picnic hoeft niet al te primitief Eigen land is in Past die pas u? Vakantie-voorpret: denk nu aan alles om straks aan niets meer te hoeven denken; de Bijenkorf helpt u. Opvouwbare koffers Sjaalkapje voor winderige stranden: Jeu de boules ALS HET TOCH NOG GAAT REGENEN: 3 Instant-bruin voor de eerste dagen Bij het kampvuur Bouw een boot in 5 minuten Hier zijn een paar verse suggesties Hier is dan de kangoeroe-bal DE VEILIGE VIJF VOOR DE VAKANTIE-AUTO Iets te plakken of te poetsen Tropenpak voor earner a+films Zoethoudertjes voor onderweg Babysitter mee^ De tas voor h plaatselijke 5el? boodschappen ioal en souvenirs Documentatie in de binnenzak Begin uw vakantie op papier Last minute bag Portable porter Gaat u naar zee, meren en rivieren? slaat altijd goed, blijft stevig zitten door rimpel5 elastiek. Poplin in zestien uni kleuren 5.95 Afd. Nouveautés Om extra mee te nemen: misschien wilt u In 't buiten land iets kopen. Drie ruit- dessins, 2 maten, v.a. 7.95 Afd. Reisartikelen Vandaag - versie van oeroud Frans spelkleurrijk, in ver nuftige draagtas. Twee- drie- en vierpersoons vanaf 2.95 Afd. Speelgoed Dit is misschien wel de kleinst-opvouwbare paraplu van Europa. Nylon in vele uni kleuren 19.95 Afd. Paraplu Snackje en slokje komen lekker fris uil deze Italiaan se 15-liter koelbox 19.95 ais. camping 'Glad straws' zijn extra lange, extra dikke rietjes voor extra dorstige drinkers. 50 stuks in leuke doos 1.50 'Flex straws' zijnbuigbaar, je kan ermee 'omeenhoek je drinken'. Doos van 40 stuks 0.85 Fleurig bedrukte pienicset om geen afwas te hebben 20 celslof servetten 1.-10 borden 1.- 10 bekertjes (mil oor!) 1.15 celstof tafelkleed 91 Xl52cml.- Aid.Schrijfwaren Handig-kleine meeneem blikjes sap van zonrijpe gra pefruits of sinaasappels 0.48 Aid.Levensmiddelen Silk fashion leg body make-up van Helena Ru binstein. Waterproof. Drie tinten: Kicky Ian, Gold copper en Bonny bronze 16.50 Go-Bronze van Estée Lau der is transparant, kan onder, over of zonder make-up gebruikt wor den. Drie tinten: Early sun, Golden sun en Deep sun 19.50 Afd. Parfumerie Veredeld-Indiaanse barbe cue: rol vis, aardappels etc. in aluminiumfolie, leg ze in de hete as van uw kamp vuur en laat ze heerlijk roosteren. Opblaasbare elementen met riemen om er vlotten, matrassen, waterstoelen en drijvende huisjes mee te maken. Ze zijn èrg goedkoop: 3.95 Losse riemen 0.75 Zwem-manchetten geven grote drijfkracht, fijn om zwemmen te leren. Deze veiligheidszwemvleugels zijn getest door scholen, brandweer en zelfs universiteiten. Diverse uitvoe ringen, vanaf 2.50 Afd. Speelgoed Meppel heeft van 4 juli t/m 8 augustus elke donderdag een unieke folkloristische markt. Hoorn organiseert van 19 juni t/m 21 augustus een Oudhollandse 'markt met demonstraties van oude ambachten. De Biesbosch is sinds 1481 een uniek waterlandschap - een dagvullende boot tocht waard. Voor strand of veld, waarmee u zich hippend kunt over geven aan de nieuwste rage, tot vermaak van hippers en kijkers 29.75 Afd. Speelgoed Naar Costa Brava hóeft sinds kort de drukke Col Perthus niet meer. Er is een nieuwe, interessante (en minder warme) omweg over Le Boulou-Céret-Campo- dron. Voor Costa's Dorada en Blanca en voor Madrid kunt u de Pyreneeën ook passeren via de vrij lage Puerta del Somport, tussen Pau en Zaragoza. Zwaailamp geeft fel oranje licht, heeft zuigvoet voor op autodak. Werkt op drie héél gewone batterijen. Met reservelampje 7.95 Spuitbus voor bandenrepa ratie: stopt lek, pompt op, spaart moeite. Ook voor rubberbooten luchtbed 5.95 Bandenspanningsmeter in leren etui (want zeker ie zeker) 4.95 Vijfliter-jerrycan van goede, zilvergrijze kunststof. Goed gekeurd voor benzine. Schenktuit heeft speciale lucht-inlaat voor regelmatig schenken. 5.95 Anti-diefstal apparaat - heel knap bedacht, en heel mak kelijk aan te brengen. En je weet nooit, in het buiten land 6.95 Afd. Autoshop Het eigen koffertje voor kleine vrouw tjes is van rood of oranje vilin, kan op slot. Drie maten: 32 cm 4.95, 35 cm 5.95 40 cm 6.95 Afd. Reisartikelen Reisapotheek met diverse maten pleisters, verband etc. voor kleine ongelukjes. Rood, blauw of groen 7.95 Afd. Autoshop Naaigerei in mooi suède étui, met alles wat u nodig hebt om torntjes en scheurtjes keurig te verhelpen 6.95 Afd. Fournituren Schoenpoetsétui van tuig leer, met bruine en zwarte Padawax en uitpoetsdoeken Afd. Reisartikelen 8.95 Beroepsfotografen In war me landen nemen geen risico: hun camera's en films gaan in een koelbox mee. Kan er niets gebeuren. O d Vraagt leeg geen ruimte: opvouwbaar, van vederlicht vlstram, grote rits over de volle lengte. Diverse kleu- ren 19.95 Aid. Reisartikelen Goed idee om een hengel mee te nemen. Bijvoorbeeld een tweedelige volglas werphengel van 1.80 m, met 10-20 gram werpvermogen. Hardchroom brugogen, luxe wikkel, verloopbussen en aluminium reelfitting. Met volledige Albatros-garantie 24.- Daarbij een Albatros werpmolen met automatische beugel. Spoelcapaciteit 200 meter 28/100 of 300 meter 20/100Geanodiseerde spoel heeft zeer gevoelige slip- afstelling en overbrenging 3,3:115.90 Aid. Hengelsport Ontdekkingsreizigers van weleer hadden altijd spie geltjes en kralen bij zich N om aan verre stranden weg ,Wi, te geven. Dit recept is nog jsj; steeds geldig! Bereisde vez< Roeien van vandaag gaan niet op weg zonder een *h' voorraad weggevertjes om kleine diensten te kunnen lat belonen. can iastifigura zelfklevende figuurtjes (boerderijdieren, sprookjes) om gezellig op te plakken. Vanaf 2.95 Mens-erger-je-niet in speciale auto-uitvoering: pionnen blijven overeind, dobbelsteen kan niet zoekraken. 7.50 Afd. Speelgoed Grenzenloze portefeuille - extra groot - met genoeg vakken voor geld etc. van alle landen die u bezoekt. Zwart of bruin Saffiaanleer Afd. Lederwaren 21.95 Gerechtengids voor veer tien landen: Leren porte feuille met voor elk vakan tieland een aparte geplastl- ceerde menukaart, met wat u kunt eten en hoe u het moet bestellen 19.95 Reisjournaal - sierlijk no titieboekje bewaart uw reis ervaringen. In zwart of rood Afd. Reisartikelen 5*95 Met de kinderen naar het buitenland door Dr. L. van Egeraat 4.90 Internationale Campinggids, gegevens over honderden goede campings overzichte lijk bijeen gebracht. Deel 1 Zuid-Europa, deel 2 Duits land, Midden en Noord- Europa 9.60 Europe Touring, de beroem de kaartenatlas/hotelgids boordevol toeristische gege vens over heel Europa 19.25 Grote Shell auto-atlas, bijge werkt tot 1972 met uitvoerig plaatsnamenregister en extra overzichtskaart 17.50 Afd. Boeken Op reis en thuis kan uw kleintje (tot 3 jaar!) heerlijk zonnen èn spelen èn eten èn slapen in dit verstelbare, opvouwbare ligstoeltje VA Verchroomd stalen frame, 4 I sterke katoenen stof in t0 l d 1( ly's rode of groene ruit. Baby sitter 24.75, voetsteun 7.50, tafelblad 13.75, luifel 16.50 Afd. Kinderwagens W rge y-t va\ jen Ke Vlak voor vertrek blijkt er it nog heel veel onmisbaars mee te moeten. Geen nood. me Deze Last minute bag Is r'f groot. Vlstram: oogt als leer, weegt haast niets, Is afwas- ,pe: baar. Diverse kleuren 49.95 =Ui rar icll de de js z J. Wielen om moeilelooe da ge zwaarste koffers te ver- f* ade plaatsen. Past met riemen m. om allerlei soorten kotters at 17.75

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 6