„Laat Lorre maar Protest au Tv-avond in teken Kennedy Amev-groep bestelt computer van 11 min Produktie DAF 55 stopgezet LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 3 Kees van der Salmi: ,,'t Is gein' DEN HAAG (GPD) Pro ducer Kees van der Salm zit nu al te gniffelen bij de gedachte, dat zijn radioprogramma ,,'s Mensen lust, 's mensen leven" over enkele weken door een papegaai zal worden besloten. Vermoedelijk een grijze roodstaart, die een voor papegaaien wel zeer on gebruikelijke kreet uit zijn beveder de hals zal persen: „Dag vogels, dag bloemen, sssstt".' „Jongen wat wordt dat een gein", Haagse Kees zit er vol van. ,Een serie programma's donder dags van half vier tot tien voor vier vol papegaaien. Pa-pegaaie, die aankondigen. verhalen vertellen, liedjes fluiten en hopelijk niet te veel vieze woorden zeggen". Kees van der Salm heeft voor dit unieke programma, dat eens per maand in de ether zal komen en voor die gelegenheden „Laat lorre maar kletsen" heet, stokken vol pa pegaaien nodig. Daartoe heeft hij via de NRU een advertentie laten plaat sen in alle grote dagbladen met het verzoek aan papegaaienbezitters zich te melden. „Je snapt er niets van. De laatste maanden is een sprekende papegaai de grote mode. Ze gaan als aardap pels de deur uit vertelde importeur Van Dijk uit Tilburg me. De men sen betalen grif drie tot vierhonderd harde guldens voor zo'n geinbeest". Van de twee meest bekende soor ten. de grijze roodstaart en de groene amazonen papegaai is de eerste verr uit het best geschikt spreken en zin gen te leren. LEIDEN De televisieprogramma's zoals ze voor vanavond in de om roepbladen en in onze krant staan ven-meld, zijn op losse schroeven komen te staan door de aanslag op Robert Kennedy Het is wel ze ker dat verschillende programma's niet zullen doorgaan 'waarschijn lijk „Persoonlijk" om 19.31 uur en de film ..Charlie Chan in de ope ra" om 22.00 uui'i maar hoe de programma's er vanavond precies zullen uitzien kon de N.T.S. ons vanochtend niet meedelen. Alles hangt af van het aangeboden ma teriaal uit Amerika. „Mylort i" „Ik heb al één eigenaar opge spoord, die zegt dat zijn beestje foutloos „Mylord" fluit. Moet je na gaan. Die van mijn vriend zegt, als hij 's morgens onder het kleed van daan komt: „Jan ik ben wakker", gaat Jan ontbijten dan zegt dat dier: „Wat zien ik, lekker koffie". Niet te geloven". Het zal van het aanbod afhangen hoeveel programma's vol pape- gaaiegeklels aaneengeregen door Kees van der Salm en de NRU-tech- nici. aan bod zullen komen. „Ik ga zoeken naar een papegaai met een zachte g. ketsend Fries of fluwelen Vlaams accent. Weet je, veel papegaaien spreken Spaans, om dat ze uit zuidelijke landen komen. Spreek ik met de rector-mag- nificus?" „Daar spreekt a mee". „O, professor, u spreekt met Yge Wijsjes, leider van de werk groep studentenprotest" „Ja, meneer Wijsjes. Wat kan ik voor u doen?" „U hebt wel gemerkt, profes sor, dat er in Frankrijk door de studenten iets gedaan wordt, en nu is uit ons midden de mening I naar voren gekomen, dat wij hier ook iets moesten doen". „Dat is een mening, meneer Wijsjes, die ik bij mijn studen ten altijd heb aangemoedigd" „Ja juist, professor. En daar om hebben wij besloten een dis cussie te houden over de hervor ming van het universitaire on derwijs". „Een uitstekend idee. Onder mijn collega's wordt daar ook vaak over gediscussieerd en ik heb wel gemerkt, dat wij er zon der hulp niet uitkomen. „Maar het vervelende is. pro fessor, dat we dat in de aula van de universiteit willen doen". „Waarom zou dat vervelend zijn? Daar wordt toch geen col lege gegeven?" „Nee, professor. Maar wij zou den onze discussies het karakter willen geven van een protest". „Dat begrijp ik. Zonder protest hebben discussies geen kracht". „Juist, professor. Een daarom willen we graag de aula bezet ten". „Met genoegen, meneer Wijs jes. De aula is meestal slecht be zet. Zal ik de pedel vragen u de sleutels te geven?" Ehweet u wat het is, pro fessor? We zijn van mening dat onze actie meer aandacht zou trekken als we tegenstand zou den ondervinden" „Dat kan ik me voorstellen. Maar hoe help ik u aan tegen stand?" „Bijvoorbeeld, professor, door te weigeren ons de sleutels te ge ven". „Maar meneer Wijsjes! Hebt u de deuren van de aria wel eens bekeken? Massief eikenhout. Daar komt u met geen honderd man doorheen. Maar u treft het". „Hoezo, professor?" „Bij de laatste promotie hoor dé ik de pedel zeggen, dat het slot gesmeerd moest ivorden. Het ging zo zwaar, dat hij twee studenten te hulp moest roepen om het open te krijgen. Lijkt u dat niet voldoende tegenstand?" „Het is te proberen, professor. En dan nog iets. Wij willen ook de collegezalen bezetten, zodat et- geen college kan worden gegeven tot onze eisen zijn ingewilligd." „Dat is nog eenvoudiger. De collegezalen zijn nooit op slot. Mag ik u een raad geven?" „Graag, professor". „Neemt u proviand mee voor vier maanden. U moet er reke ning mee houden dat het vakan tie is". KEES STIP Zeelui, die aankomen in Antwerpen brengen ze mee. Laatst was er een, die smokkelde zes van die praatbees ten door de douane. In een zak. Hij was enkele meters verder bont en blauw gepikt door de zes lieverdjes, die eruit wilden". Bijna alle papegaaien komen via België, dat ook wat betreft de im port van vogels soepeler maatstaven aanlegt dan Nederland. „Tussen dat vogelgezang en- ge klets laat ik dierenartsen of „vogel- psychologen" de mensen vertellen hoe zij hun papegaai moeten behan- delen. Voedingsadviezen en dat soort zaken". Kees van der Salm, maker van een viertal NRU-programma's, die zeer gespreide onderwerpen hebben, zit vol van zijn papegaaien plan. „Ik garandeer je. dat je na de reeks uitzendingen, die over drie we ken begint, alles weet van die vo gels". Het idee? „Och. dat komt zo boven. Net als destijds het nationale straatmuzikan tenfestival. 't Is gein". AARDBEIEN- 1 BROODJES I Zolang de aardbeien nog te duur i zijn om ze met schalen vol op |i i* tafel te zetten, proberen we met ,x i weinig aardbeien toch iets leuks 5-, te maken. Rooster per persoon iJ twee kleine sneedjes witbrood x zonder korst, strijk er snel wat tf- i, boter op, een laagje honing en c| een laagje kwark.. Daarop ko- x men de gehalveerde aardbeien die eventueel licht met. wat bas- terdsuiker bestrooid kunnen wor- 'i den. WINA BORN Jean Luc Gotlard maakt film met Rolling Stones LONDEN iGPD» De Rolling Stones zijn in Londen begonnen met de opname van een film die de titel heeft „Eén plus één". De film wordt geregisseerd door Jean Luc Godard, die de avant gar defilm ,,Un bout de soufle" (Adem- loos) en „Les oarabiniers" maakte. Het is Godards eerste Engelse film. Het verhaal is gebaseerd op twee pa rallel lopende thema's, n.l. opbouw en afbraak. Mick J agger zei dat de Rolling Stones in de wolken zijn met deze regisseur, die zij al zo lang hebben bewonderd. De driejarige Haagse grijs roodstaart-papegaai Jacob is een van de deelnemers aan de door de N.R.U. uitgeschreven wedstrijd voor papegaaien die „een aardig woordje kunnen spreken". NRU- reporter Kees van der Salm ver leent Jacob het tvorod. oe thai Voor nabestaanden Bep Rowold f 6500 DEN HAAG (GPD) Drie grote [orkesten en een keur van solisten I hebben zaterdagnacht met een uit- I stekend programma eer bewezen aan de onlangs overleden leider van de I Skymasters. Bep Rowold. Er waren I ongeveer zevenhonderd bezoekers, die eerst in de vroege ochtend het Cir custheater in Scheven'ngen verlieten De opbrengst van deze show, ongc I veer 6500 gulden, is bestemd voor de nabestaanden van Bep Rowold. UTRECHT (ANP) De Raad van Beheer van de Amev heeft ten behoeve van de tot de Amev behorende werkmaatschap pijen bij IBM Nederland N.V. een opdracht geplaatst voor de levering van een computer (systeem 360 model 50). Deze com puter zal de thans in gebruik zijnde installaties vervangen en dienst gaan doen als centraal informatieverwerkend systeem voor de gehele Amev-groep. Daartoe zal een uitgebreid telecom- I Met deze opdracht is een investe- municatienet de verzekeringstechni- I ring van ongeveer f 11 miljoen ge- sche afdelingen met de centrale com- j moeid. puter verbinden. Daarbij zal voor het j \an computer zal een massaal Zou Robert Kennedy in de loop van vaindiaag aan zijn verwondingen 1 bezwijken, dan is het zelfs de j vraag of de voetbalwedstrijd van vanavond (EngelandZuid-Slavié in de halve finale om de Europa I Cup voor landenteams, te spelen in Florence, aanvang 20.14 uur) zal worden uitgezonden De AVRO-tv heeft inmiddels toe stemming gekregen tot het recht- j streeks uitzenden van de finale van het Europese kampioenschap voor i landenteams. Deze wedstrijd wordt j zaterdag in Rome gespeeld De uit- zending begint t 20.14 uur (Ne- d sa-land 1 Ten aanzien van de uitzending van deze voetbalwedstrijd geldt op j grond van bestaande afspraken >n televisieverband, dat indien in het j stadion incidentele reclame is aan- gebracht, van uitzending zal moe- i ten worden afgezien. Geen Grand Pri\ Deze bepaling is er de oorzaak van dat de NTS géén reportage zal ma ken van de Grand Prixwedstrijden op het oirouit van Zandvoort op zondag 23 juni. Dc renwagens mo gen dit jaar met reclame in de baan verschijnen. T.v.-organisaties van de Eurovisielanden hebben besloten deze vorm van „sluikre clame" te boycotten. Als de race-organisatoren weten te bewerkstelligen dat de teams als nog de reclame van hun renwa gens verwijderen, zal de boycot, die ook de races van Le Mans, Monaco en Man treft onmiddel lijk worden opgeheven. Prostituees aangehouden De po- i litie heeft een eind gemaakt, aan de prostitutie in een huis aan de Eland- straat in Den Haag. Zes vrouwen wer j den aangehouden. Eén van hen werd na verhoor weer heen gezonden Er waren bij de politie klachten binnengekomen over de gelegenheid. Onder leiclxg van de chef van het bu reau deed de zedenpolitie er een in val. Het pand werd geëxploiteerd I door de eigenaar èn 'diens echtgenote, i De man was niet thuis.' de echtgeno te wel toen de politie de zaak kwam sluiten. Verwacht wordt dat de man i alsnog zal worden gearresteerd. eerst in Nederland gebruik worden geheugen worden gekoppeld dat voor- gemaakt van beeldbuisstations, die op eenvoudige wijze en op elk gewenst loP'£ *-6 miljard posities zal omvat- moment directe visuele communicatie i ten. In dit geheugen zullen de thans met de centrale computer mogelijk 0p magnetische banden geregistreer- zullen maken. Begonnen wordt met ar. i de verzekeringsbestanden worden op- circa 60 beeldbuisstations, maar dit i aantal kan in de toekomst nog aan- j genomen, waardoor deze gegevens zienlijk worden uitgebreid. I rechtstreeks toegankelijk zijn. (ADVERTENTIE l Voor jou, m'n dochter. omdat je met glans door die lastige studie bent gekomen. Omdat ik weet dat je heel wat pleziertjes hebt moeten missen. En omdat moeder en ik gewoon een beetje trots op je zijn... voor jou een Certina Opdat jij je dit succes nog vaak zult herinneren. En weet dat we altijd aan je denken... CERTINAQ, voor al die momenten dat je het beste wilt geven. I HEERLEN (GPD) De produk- tie van de DAF 55 is vandaag stop gezet. Ofschoon nog niet van een noodsituatie kan worden gesproken, komen Citroën en Renault Neder land binnenkort in moeilijkheden bij de levering van nieuwe wagens. Dit alles onder invloed van de stakingen in Frankrijk, die zowel de produktie van nieuwe wagens als het vervoer van bestaande voorraden naar Ne derland onmogelijk maken De DAF in Boni schakelt voorlo pig het hele produktie-apparaat over op de DAF 44. De werkgelegenheid komt hierbij niet in gevaar. Alleen de levertijd voor dit .type wordt kor ter Voor de DAF 55' coupé zijn nog enige motoren gereserveerd. Het stopzetten van de coupé-produktie zou dit nieuwe type teveel schade berokkenen. De DAF houdt voortdurend con tact met de motorlëverancier Renault in Frankrijk. Een voorraad motoren voor Nederland staat gereed. De fa briek is echter bezet en bovendien is vervoer praktisch onmogelijk. De produktie van de DAF '55 wordt in elk geval enkele dagen stilgelegd, want ook al zou bij Re nault de situatie van voor de sta king terugkeren, dan zal er nog een aanlooptijd nodig zijn. Verleden week stopte de assem blage-fabriek van Citroën in België haar aanvoer naar Nederland. De „lelijke eend" is allang uitver kocht, De levering van Dyane en Ami zal nog een week mogelijk zijn. In de grotere modellen is de situa tie beter Renault Nederland heeft het vrij lang kunnen uitzingen dank zij het feit. dat de assemblage-fa briek in Brussel nog tien dagen na het begin van de stakingen doorpro- duceerde. Verleden week donderdag arriveerden nog 200 wagens in Ne derland en ook de dag daarop kwam een groot contingent binnen. Renault Nederland kan het nog even uitzingen, maar blijft de toe stand in Frankrijk ongewijzigd dan zal van volgende week af echter ook bij Renault de levering in moeilijk heden komen. NEDERLAND 1 NTS 5.00 uur Pipo en de waterlanders (VARA) 5.35 uur Sluiting 6.50 uur Barend de Beer 7.00 uur Nieuws 7.06 uur Nieuwe avonturen drie musketiers 7.31 uur Persoonlijk 8.00 uur Journaal en weeroverzicht 8.14 uur Voetbal: Europa cup landenteams S.55 uur Stichting Socutera 10.00 uur Charlie C-han in de opera 11.00 uur Laatste nieuws 11.05 uur Openbaar kunstbezit 10.20 uur Sluiting NEDERLAND 2 VARA 6.50 uur Barend de Beer (NTS) 7.00 uur Nieuws (NTS) 7.03 uur Coronation Street 8.00 uur Journaal en wceroverzicht (NTS) 8.20 uur Achter het nieuws 8.45 uur Televisierechtbank: kleur 10.15 uur Laatste nieuws (NTS) 10.20 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA HILVERSUM 1 9.20 uur 11.20 uur HILVERSUM 2 7.55 uur Je moet er zelf geweest zijn, zeggen ze Radio Jazz magazine Het internationaal walerpolotoernooi in Milaan Brown Wie, aangemoedigd door een zeer geslaagde creatie van Dick van Dyke als bijna honderd- Jarige goochelaar, gisteren be sloten heeft diens show 'de eerste die hij één jaar na het stopzetten van zijn eigenlijke Dick van Dyke-show op een geheel ander stramien maakte) uit te kijken, in plaats van ge hoorzaam over te schakelen naar Denkbeeld waarin niemand minder dan de geruchtmakende Engelse ex-minister van Buiten landse Zaken George Brown met Brugsma in gesprek was, hoeft daar achteraf geen spijt van te hebben. Brown is van alle kleurrijke ministers in de wereld, onge twijfeld de meest kleurloze. Te vergeefs zaten we 25 minuten lang te wachten op één onver wacht antwoord, één opmer kelijke formulering of één hu moristische wending, tevergeefs probeerden we er achter te ko men waaraan Brown zo'n hoge post van het ministerie van 'Buitenlandse Zaken precies te danken had, want grote intel ligentie, eruditie of kennis van zaken straalde hij al evenmin uit. Brugsma moest hem zelfs nog voorzeggen dat de leider van de N.P.D. Von Thadden heette. De hoop dat Brown tenminste iets persoonlijks of pikants over De Gaulle kon zeggen, (die hij im mers twee keer ontmoet had) sloeg hij hoogstpersoonlijk ook al snel de bodem in. Hij had De Gaulle recht in de ogen ge keken en gezegd waar het op stond, en toen De Gaulle ge zegd had dat hij. De Gaulle, een trots man van een trotse natie was, had Brown hem on geveer geantwoord, dat hij, Brown, van hetzelfde laken een pak was. Soms vraag je je af of de hogere politiek niet een soort kindercrèche voor volwas senen is De eenakter „Een wonder baarlijke nacht" van de Poolse Dichters licli terbij satiricus Mrozek, lieten wij gro tendeels schieten ten behoeve van „Dichters dichterbij en wel om twee redenen. De eerste is dat wij deze eenakter al op het toneel hadden gezien, en de tweede, dat wij niet bijster ge charmeerd zijn van het toneel werk van Mrozek. Hij is begon nen als korte verhalenschrijver, en dat is hij, sinds hij toneel begon te schrijven (voorname lijk eenacters) nog steeds ge bleven. Opmerkelijk genoeg hebben al zijn eenakters iets eieen;, iets specifieks-„Mro- zek's", maar het blijven toch Verbale ideetjes, korte verhalen die ten onrechtp zijn omgewerkt tot een eenakter, in dit geval door de schrijver zelf, en vóór dat het korte verhaal zelfs ge schreven was, maar dat is nau welijks een excuus „Dichters dichterbij" is een serie van zó schommelende kwa liteit, dat je er soms zeeziek wan wordt. Ver boven allen uit stak Kees Ouwens, wiens eerste bun del nog moet verschijnen, maar die, met Hanny Michaelis (al is zij van kleiner portuur) mis schien wel de enige ware dich ter in dit gezelschap was. Rie- kus Waskowsky maakt wel aar dige dingen, maar die hebben ben meer moeite dan de nog aardige dingetjes van Buddingh om poëzie te worden. Schuiten Northolt is tech nisch een bekwaam dichter, wat van Victor van Vriesland, af gaand althans op de gedichten die hij gisteren gekozen had om voor te lezen, niet gezegd kan worden (dat gedicht, over dat scheepje b.v., stijgt, het zij met alle waardering gezegd, niet boven de „rijmelarij" uit). Waarom juist van Vriesland het leeuwendeel van de tijd mocht opslokken was dan ook niet duidelijk VOOR WOENSDAG 5 JUNI Hilversum 1. 402 m. VARA: 18.00 Nws. 18.16 Act 18.20 Uitz. van de A.R.P. Spr.: Mr. W. de Kwaadstenlet, secr. van de A.R.P. 18.30 Stereo: Kinderkoor met. piano. 18.55 Stereo: Tango-rumba ork. en zangsol. 19.30 Nws. 19.35 Buitenlands weekover zicht. 19.45 Akkoord: licht gevar. pl.- progr. 20.20 Spreekt U maar prijs- bellen naar de studio, 20.50 VARA-Mu- zi-ka-lei-dos-koopgevar. muz.progr. 21.20 Je moet er zelf geweest zijn, zeg gen ze: klankbeeld over Zuid-Afrika. 21.50 Stereo: Licht instr. ensemble. 22.15 Stereo: Nederlandse chansons. 22.30 Nws. 22.40 S.O.S.-ber. 22 45 Act. 22.55 Mod muz. voor slagwerk-instr. (opn.). 23.20 Radio Jazz Magazine. 23.55-24.00 Nws Hilversum 2. 298 m. NRU: 18 00 Gew. muz.: verz.progr. (gr.). 18.30 Nws. en weerpr. 18.46 Act. NRU- 19.00 Openbaar Kunstbezit. 19.10 Wegwezen toeristisch progr. 19.55 Internationaal Waterpolotoernooi in Milaan. 20.00 Stereo: Concertgebouw - ork. en Nederlands Kamerkoor: mod, muz. (opn.). In de pauze: 20.45-21.00 De Lauwerszeewerken. klankbeeld. 21.25 Srie toe toe!, radiodoc. over het befaamde Ned. 322-squadron. 22.05 Spiegel van België, een progr. in sa menwerking met de BRT. NVSH: 22.20 Sextant, radioweekblad van de NVSH NRU: 22.30 Nws. 22.40 Stereo: X, een sprong in het duister 23.55- 24.00 Nws. VOOR DONDERDAG <i JUNI Hilversum 1. 402 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7 2o Stereo: Lichte grmuz. VPRO: 7.54 Deze dag. AVRO: 8.00 Nws. 8.11 Radiojourn, 8.20 Stereo: Lichte gr.muz (3.30-8.33 De groenteman). 8.50 Mor genwijding. 9.00 Stereo: Klass. strijk kwartet (gr,). 9.35 Waterst. 9.40 Ste reo: Mod. orkjnuz. (gr.) 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeldsvit. (gr.). (11.00- 11.02 Nws.). 11,55 Beursber. 12.00 Ste reo: Oude en mod, kamermuz. (opn.) 12.26 Med. voor land- en tuinb. 12.29 Lichte grjnuz. voor oudere luisteraars. 13.00 Nws. 13.11 Radiojourn. 13.30 Muzikale toeristenroute 14.30 De Odys see van een sportreporter. radiodoc. 15.00 Voor de zieken 16.00 Nws. 16.02 Schakeringencultureel progr In woord en muz. 17.00 Bereisde Roel zag op zijn tochten gevar. progr. uit Norg. 17.55 S.O.S.-ber. Hilversum 2. 298 m. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Badinerie: klass. en mod. pl.progr. (7.30 Nws.; 7.32 Act.; 7.50 1 Overweging; 8.00 Nws). 8.30 Nws. 8.32 Vac.tips. 8.45 Voor de hulsvr. NRU: I 10.00 Wat heeft dat kind, pedagogische lezing 10.20 Muz. uit de Barok (gr i KRO: 11.00 Nws. 11.02 Voor de zie- ken 11.55 Med. NCRV: 12.00 Stereo: Lichte gr.muz. 12.26 Med. voor land- j en tuinb. 12.30 Nws. 12.41 Act. 12.50 i Parasolasidogevar. progr. 13.30 Licht© i gr.muz. NRU: 13.45 Stereo: Lichte or- I kestmuz. (gr.). NCRV: 14.30 Jong ta- lent op Queekhoven: klass. en mod. kamermuz. 15.00 Geref. middagdienst. NRU: 15.30 Een mens z'n lust is z'n leven: progr over hobby's en llef- hebberijen 15 50 Handreiking aan ge- zinnen, gesprek over gezinsvoogden. 16.00 Nws. 16.02 Voor kleine bezet ting: klass. en mod. kamermuz. (opn.) 16.50 Spelen met taal. 17.00 Nickel odeon progr over films en filmers. NCRV17.45 Sportact. Hilversum 3. 240 m. NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Voor de zie ken 9.30 Lichte instr. muz. 10.00 Nws. 10.03 Muz. bij de koffie (11.00 Nws.). NRU. 12.00 Nws. 12.03 Licht pl.progr. 13.00 Nws. 13.03 Act. 13.08 T.N.T.: knalmuz. 14.00 Nws. 14.03 Pop-I; pop- muz 15.00 Nws. 15.03 Where the ac tion is. 16.00 Nws. 16.03 lORRRrrr pl.show. 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.07- 18.00 Draaijijofdraaiik: verz.pl. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS: 18.50 Barend de Beer. NTS: 19.00 Journ TROS: Mr. Ed- Ed de filmster. TV-feuill. 19.30 The Munsters - Opa als chirurg. TV-feuill. NTS: 20.00 Journ. TROS 20.20 Anjer Aktie: wedstrijdprogr. 20.25 Honey West De bedrogen beatle, TV-feuill. 21.15 Danger Man: De man die zijn mond hield. TV-feuill. 22.05 In kleur: Mil- ly: showprogr. NTS: 22.35 Journ. 22.40 -22.55 Schooltv. in Nederland. Nederland U NTS: 18.50 Barend de Beer. NTS: 19.00 Journ. 19.03 Van gewest tot ge west 19.25 In kleur: Zienswijze: pro gramma over de Russisch-Orthodoxe Kerk in Nederland. 19.45 Openbaar Kunstbezit 20.00 Journ. AVRO- 20.20 Peyton Place. TV-feuill. 21.10 Hoe sterk is een stenen droom?, TV-fllm. KRO, RKK: 22.00 Psalm 139: Hoe weerklinkt een oud gebed in 1968?: lezingen en koorzang, NTS: 22.30-22.35 Journ.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 5