Nieuw! Zilvermerk van Douwe Egberts* \ficuumverse, gemalen koffie klaar voor uw snelfilter AUTOMOBIELBEDRIJF RIJNLAND N.V. lammenschansplein 6 telefoon 30325 leiden telefoon 42451 Dat is handig! Rijders-paradijs i Test een Ford. Vandaag nog Naast de vertrouwde Douwe Egberts bonenkoffie is er nu Zilvermerk. Vacuumverse, gemalen koffie, ideaal voor uw snelfilter en tevens zeer geschikt voor elke andere manier van koffiezetten. Extra ge makkelijk voor weekenden vakantie. Douwe Egberts vacuumverse koffie in het zilveren pakje. Probeert u hem eens! Onze splinternieuwe 17M RS is-de extra sportieve versie van de stevige en betrouwbare 17M. En we hebben hem al aan een paar proeven onder worpen. Jackie Ickx, de jonge belgische coureur en Jo Schlesser, de franse race-crack, reden een 17M RS van Monte Carlo naar Keulen in 11 uur en 41 minuten. Dat is nogal wat. Zij vonden het een fijne wagen. In de eerste plaats heeft hij een 2-liter motor van 113 pk, die u extra kracht geeft. Radiaal-banden en sportstrepen op de flanken. Plus twee halogeen lampen extra. Tapijt op de vloer, geheel zwarte afwerking, een sportstuurwiel, volledig gesynchroniseerde vierversnel- lingsbak met een pookje. Instrumenten: een snelheidsmeter, kilometerteller en tripteller, oliedrukmeter, ampèremeter, toerenteller, elektrisch klokje, plus alle instrumenten van de 17M. En verder? Verstelbare stoelen, speciaal aangepaste achterwielophanging en een gescheiden, bekrachtigd remsvsteem. De 17M RS kost 10.650* Maar voor u erover denkt, geld te gaan uitgeven, stellen we u voor, naar uw Official Ford Dealer te gaan en de 17M RS (of de 15M RS of de 20M RS) eens proef te rijden. Adviesprijs af fabriek Amsterdam Offldol Fori Deafer

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 14