doorschoten richt het oog op de toekomst Lisse begroet zijn eerste burger SCHOOLSPORTDAG *w< ^aad akkoord met college-voorstel n Installatie in raadhuis en ontmoetings- samenkomst in „De Nachtegaal gnferentie op M-Poelgeest 'DA0 4 MEI 1668 LErDSCH DAGBLAD PAGINA IS 'uchel rf. sti d vtj 'SCHOTEN De gemeente- ters tussen Voorschoten en Wasse- Voorschoten behandelde ~"">nd het werkschema en de P Ingsnota 1968. Beide stukken Hieven een beeld van de ont- I van de gemeente, zoals »r bet college van burgemees- N wethouders is gedacht en van aat, meningen, welke nodig zyn 000,-j ontwikkeling te realiseren. AAR»rkschema omvat alle studies d Wielingen, welke nodig wor- %t om te komen tot een com- j van het woon- en werkge ler bevordering van een be- [baarheid van de gemeente 0ten. Het investeringspro- vermeldt de verschillende werken, waaraan voor de financiële consequenties en zijn. Zowel het werksche- het investeringsprogramma Jeeld in drie tijdvakken: een van 1968 t/m 1972, een pe- in 1973 t/m 1977 en een pe- 1978. He fractievoorzitters hadden Ing voor deze visie op de toe- er Schuurman (KVP) stelde temeen welzijn voorop moet laar vroeg zich af in hoeverre enteraad hieraan zelf iets kan U verwees naar de mededeling nister Beernink aan Ged. om nauwlettend toe te zien Snanciën van de gemeenten i z.g. sluipweggetjes toe te oorschoten moet groeien naar de icente tot ongeveer 35.000 in- en volgens de KVP-fractie jorschoten door de rijksover- riaatst worden in de gemeen- vallen onder de z.g. verf ij- [eling, gezien de grote bevol- iur name in de laatste jaren, •er Westerman (VVD) wilde •aan op detailpunten, maar beugd dat de raad thans een heeft, dat tal van jaren ge- zal kunnen worden en kan lis richtlijn. nhema dat vermeldt de restau- In de historische dorpspomp Voorstraat tot het aanleggen landingsplaats voor helikop- r Les naar. De heer Scheps (Boeren) besprak wel een aantal detailpunten en zag liever de dorpspomp helemaal ver dwijnen, achtte een crematorium niet nodig en een feestterrein tevens als parkeerplaats voor vrachtwagens niet reëel. Mr. Kloosterman (Prot. Christ.) miste in het schema de ker ken en vroeg of de overheid geen bemoeienis wil hebben by eventuele bouw van kerken. Dr. Pels (PvdA) zag de nota als een richtlijn en noem de het een sterk stuk met veel on zekerheden. Graag zag hij een be spoediging van de bouw van een be jaardencentrum op humanistische grondslag. Wethouder Kamminga (VVD) stelde de raad gerust op het gebied van de financiering. Het totale aan tal kosten bedraagt f 60 miljoen en er is f 1,7 miljoen per jaar nodig om de kosten op te brengen. Voor tal van projecten is interne financiering mogeiyk omdat een groot deel der kosten bestaat uit het bouwryp ma ken van gronden. Wethouder drs. Van der Laan (KVP) betreurde de opmerking van mr. Kloosterman als zouden B. en W. de kerken vergeten zyn. Niets is min der waar. Zeer binnenkort zal er in Noord- Hofland een kerkgebouw komen be stemd voor de drie grote Voorscho- tense kerken: de Gereformeerde, de Ned. Hervormde en de Rooms-Katho lieke Kerk. De gemeente heeft hier graag aan meegewerkt. Unieke dorpspomp Wethouder Iestra Prot. Christ.) deelde de raad mee, dat de Voor- schotense dorpspomp vrijwel uniek is. In het plaatsje Een, gemeente Norg, Drente, staat nog een dergelijk exem plaar. Van „omschoffelen" wil het College voorlopig niet weten, maar mocht de raad besluiten om deze pomp op de Voorstraat weg te halen, dan staat Manumentenzorg al klaar om de pomp te redden en eventueel elders een plaats te geven. Het ge sprek over de dorpspomp deed wat vreemd aan in het kader van de be- langryke nota. Burgemeester De Kool rondde de ne gentig minuten spreekstof af en sprak de mening uit van B. en W. door te verklaren dat ieder object van over heidszorg in deze nota tegen de toe komst geprojecteerd is. De raad be sluit alleen in te stemmen met deze toekomstvisie in haar algemeenheid. Ieder onderdeel zal apart per raadsvoorstel nogmaals aan de orde gesteld worden. Hiermee ging de ge hele raad graag akkoord. Concert Collegium Musician LEIDEN Donderdagavond 16 mei geeft het Leids Studentenkoor en Orkest „Collegium Musicum" een concert in de Zuiderkerk. Onder lei ding van Piet Kaart worden uitge voerd „Zes doorvoeringen" van J. van der Griend, „Die Töchter der Heide" en „Denk es, o, Seele" van H Distier, het Tromboneconcert van C. Bresgen en „Die Tageszeiten" van G. P. Telemann. Solisten zyn Jan van Ingen (trom bone), Erica Grefe (sopraan), Ma rina Wemelsfelder (alt), Marius van Altena (tenor) en Jan Willem van Vugt (bas). Het concert zal een feesteiyk ka rakter dragen, daar dirigent Kaart zijn eerste lustrum als zodanig bij het Collegium Musicum hoopt te vie ren. Bij de oliefabriek Crok en Laan in Wormerveer heeft gistermid dag een explosie in een raffina derij plaats gehad, waardoor deze ernstig beschadigd werd. Door de luchtdruk sneuvelden talrijke ruiten in de omgeving. Er ont stond een begin van brand, die snel kon worden geblust. Hoewel een grote ravage op het fabrieks terrein is ontstaan is niemand gewond geraakt. De schade wordt geschat op f50.000,-. I Ai :ede Schiphol est-Brahant? LISSE Het Bloembollenstreekdorp Lisse heeft gisteren op spontane en hartelijke wijze zijn nieuwe burgemeester, drs. A. J. Berends, verwelkomd. Eerst tijdens een bijzondere openbare raadsvergadering, waarin loco-burgemeester A. J. Mesman de nieuwe eerste burger installeerde, en daarna tijdens de ont moetingssamenkomst voor genodigden in „De Nachtegaal". Lisse, zo bleek overduidelijk, gaat in vol vertrouwen de toe komst met drs. Berends tegemoet om voort te bouwen op het werk van burgemeester mr. Th. M. J. de Graaf, die zeventien jaar lang op voortreffelijke wijze de gemeente heeft bestuurd. [AAG (GPD) Een inter- aentale commissie heeft op lekregen na te gaan waar een grote luchthaven in Neder - i kunnen worden aangelegd, echt moet worden dat een fing van Schiphol zal worden Onder de mogeiy kheden die ftmissie bestudeert zal ook een le situering in West-Brabant elt minister Bakker van Ver- Waterstaat mede in zijn me- »n antwoord op het voorlopig van de vaste commissie voor en Waterstaat uit de Eerste De minister vermeldt daarby by het onderzoek van de Bie evenzeer wordt nagegaan jirre een samenwerking met bt een goede oplossing zal 'leiden. zet Albert Heijn steeg 18% lam (ANP) De omzet van tailbedrijf van Albert Heijn over de periode 1 januari april 1968 circa 18 hoger •r dc overeenkomstige periode Deze omzetstijgVng is deels en aan de omzet van nieuwe zaken, deels aan verdere Öging in de reeds langer ge- zaken. Overeenkomstig de iting is deze laatste groei, met oor de oudere vestigingen, la- in de overeenkomstige perio- 1967. Itale netto-winst over de ver periode is, vergeleken met ïenkomstige periode van vorig te hoger. „Daar van het lo- Joekjaar nog slechts 4 maan- rstreken zyn, kunnen wy ten van de verwachtingen voor iele boekjaar vooralsnog niet gaan dan hetgeen in het jaar- over 1967 daaromtrent is ver- aldus de directie in de giste- Zaandam gehouden jaarver- ig. VwSTGEEST Van 25-26 mei yrardt op Kasteel Oud-Poelgeest sekend gehouden voor jongeren 18 en 30 jaar over: „Europa oering en verwarring": op weg "jaen? tenr - conferentie maakt deel uit an serie weekends getitel „In- 61-tonale Preparatie", georgani- in samenwerking met de Ne- ^dse Jeugd Gemeenschap. „^Th. h. J. Stoelinga, historicus recht, zal spreken over ,/Euro- •ssen Oost en West" welke Jigging" van Europa binnen rcldv er houdingen? terwyl Mr. ,e]j/ijn, medewerker van het Euro- nlp- van de Ryksuniversi- "n Leiden, zal spreken over 3-gratie en nationalisatie in de erftese samenwerking sinds de <e wereldoorlog" wat kan een -5$®fding" by de huidige stand •Wren realiter nog beduiden?' Zuiil-Afrika wil goud verkopen ZURICH (REUTER) In bank- kringen in Zürich is gisteren verno men dat Zuid-Afrika van plan is 400 ton baargoud aan Centrale Banken te verkopen tegen de officiële prijs van 35 dollar per ounce. Zuid-Afri- ka wil de opbrengst gebruiken voor investeringen in buitenlandse kapi taalgoederen om het risico van een oververhitting van de binnenlandse economie te ontlopen. Uit berichten die de laatste twee dagen uit Zuid-Afrika zyn ontvan gen zou kunnen worden afgeleid dat het land zyn plan om nieuwgewon- nen baaigoud op te slaan zal her zien. Enige tyd geleden deelde Zuid- Afrika mee dat het voorlopig geen goud zou verkopen, noch aan centra le banken noch op de vrye markt. De zegslieden in Zürich achtten het niet onwaarschyniyk dat de Zuid- Afrikaanse autoriteiten al een rege ling hebben getroffen voor de ver koop van goud aan Centrale Banken. LZC stelde hevig teleur (2-5) LEIDEN LZC heeft zich gister avond in De Vliet een goede kans laten ontnemen om wat hoger op de ranglyst te klimmen. Tegen Ne- reus bereikten de roodwitten een 20 voorsprong, maar zy konden niet doordrukken en vérloren tenslotte nog met stevige cyfers: 25. In de beginfase speelde LZC fel op gevaarlyke momenten voor het ;gevaariyke momenten voor het Zaandykse doel. Meer dan één tref fer (van Roelofs) kwam er echter niet uit dit offensief. Ook in de twee de periode stuurde coach Smol zyn troepen in het offensief, terwyl de defensie goed dichtgetrokken bleef, vooral dank zy Nico van Sittart die Ton Stam uitschakelde. In deze pe riode miste laatstgenoemde tot on aangename verrassing van zijn ploeg een strafworp. Aan de andere kant deed Roelof het beter. Hy benutte een dergelyke gemakkelyke kans na een overtreding tegen Houthoff (2—0). Daarna leek het wel of LZC was uitgeblust. Het plaatsen werd onzui ver en de roodwitten hielden hun te genstanders onvoldoende in de gaten. Breeuwer maakte 21, nadat een LZC-aanval van zes man was onder broken. Van Sittert werd nu naar vo ren gestuurd om doelpunten te ma ken en Kuiper kreeg de taak toebe deeld om Stam te bewaken. Dat lukte niet helemaal en kort voor het einde van de derde speeltijd werd het 2—2. In de laatste fase bleek Nereus d langste adem te hebben. Een schot van Sikma van 8 meter afstand ver- rastte Jan Heek: 23 en door fou ten in de Leidse defensie slaagde Nereus er in in de score en nog gro tere bres te slaan. Breeuwer en Sik- ma voerde de voorsprong op tot 2—5. Andere uitslagen: GZCHPC 41, PSV—Polar Bears 6—2. Drie andere wedstryden werden afgelast wegens te lage temperatuur van het water. Voorts werden gespeeld in de hoofdklasse: DJKHZPC 4—5, De Meeuwen-ZIAN 3-2, Neptunus-Am- hemAZPC 63, Neptunus Amers foortESCA 50, De RobbenHet Gooi 7—2, DZV—Het IJ 5-^. Om half drie werd de nieuwe bur gemeester met zijn echtgenote en kinderen aan de grens Sassenheim- Lisse door het dagelijks bestuur van de gemeente en een deputatie uit de raad begroet, waarna ten gemeente huize een buk en gewone raadsverga dering werd gehouden, waarbij de hoofden van dienst aanwezig waren en als bijzondere genodigde burge meester mr. Th. M. J. de Graaf en mevr. de Graaf-Theling. De loco-burgemeester, wethouder A. J. Mesman, voerde het eerst het woord. Hy zei, dat de benoeming van een nieuwe burgemeester steeds vragen oproept omtrent hetgeen men verwacht van de vervulling van het ambt en de betekenis daarvan voor de gemeente als zodanig. Uit de ge sprekken die hy met drs. Berends mocht hebben, werd reeds duidelyk, dat met vertrouwen de toekomst te gemoet kan worden gezien. Gaarne zeggen wy U daarby onze volle steun toe en vertrouwen dat U open zult staan voor een goed over leg met inspraak van allen die dit overleg aan waarde en inhoud kun nen doen winnen", aldus de heer Mesmail, „U zult daarby te maken krijgen met een gemeenteraad, die onder het bewind van uw voorgan ger gewend is geraakt aan een vol ledige informatie van de zyde van het college en voorts een positieve en vaak zelfstandige inbreng heeft in het beleid van de gemeente. U zult in Lisse aantreffen een ambte narenkorps, dat van hoog tot laag bereid is met volledige inzet de ge meente te dienen. Gods zegen ver- Straf v er volging hoofdredacteur van „Rechtsom" AMSTERDAM (ANP) Tegen de hoofdredacteur van het nieuwe week blad „Rechts-om", Max Lewin uit Amsterdam, zal door de Amsterdamse officier van Justitie, mr. A. F. J. C. Habermehl, een strafvervolging wor den ingesteld terzake van smaad schrift c.q. eenvoudige belediging van Piet Nak, voorzitter van het Natio naal Comité Vietnam. De zaak zal over enige tyd voor de Amsterdamse politierechter dienen. De heer Nak had by de officier van Justitie een klacht ingediend over een artikeltje in het eerste nummer van het weekblad (10 februari) waar door hy zich beledigd voelt. Daarin stond o.a.: „Communist Piet Nak geldt by leftisten als een verzetsstry- der pur sang maar koos aanvankeiyk met zyn geestverwanten „spontaan" de kant van nazi-Duitsland". LISSE De pryzen van het Bol- lenstreekoorso zullen donderdag 9 mei tydens een gezellige avond, die om acht uur in het Hillegomse Tres long begint, worden uitgereikt. De avond aal worden opgeluisterd door vrolyke muziek en is bedoeld als afsluitstuk van het zo geslaagde cor so. gezelle U. Moge Zyn zegen strekken tot de waarachtige behartiging van de belangen van deze gemeente en zyn inwoners. Namens ile raad Nadat dc loco-burgemeester Mes man de nieuwe eerste burger de ambtsketen had omgehangen werd het woord gevoerd door het oudste raadslid de heer J. P. de Koning. Wfj hebben, aldus de heer De Ko ning, die als enige raadslid sprak, een voorganger gehad die voortref felijk was en waaraan wij de meest dankbare herinneringen hebben. Wij verwachten ook van u veel en hopen dat u met volle inzet van krachten en gaven zult medewerken aan de ontwikkeling van Lisse, een gemeen te die in de stroomversnelling is op genomen. By uw komst treft u een raadhuis aan dat niet representief is, ondoel matig en te klein, maar een flinke aanbouw is in bewerking. Nadat hy gewezen had op de ontwikkeling die Lisse doormaakt riep hy mevr. Be rends en de drie dochters een harte- lyk welkom toe. De heer De Koning besloot met een woord van dank aan wethouder Mes man voor de wyze waarop hy als lo co-burgemeester optrad. De heer M. Th. van Dyk sprak namens het ambtenarenkorps een woord van hartelyk welkom, wy vertrouwen, dat u ons niet zult tegen vallen, maar wanneer ik als secreta ris u tegen mocht vallen, weet dan dit, dat over enkele jaren door u een andere secretaris gekozen zal kun nen worden. De heer Van Dyk wees op de goede verstandhouding tussen Gemeentebestuur en ambtenaren. Burgemeester Berends trad niet naar voren met een reeks van schone beloften, maar wilde wel gaarne de verzekering geven, dat hy al les wilde doen om de belangen j van de gemeente Lisse te dienen en samen met wethouders en raad i van betekenis te zijn voor de in gezetenen. Verwacht van my geen wonderen, geen schaap met 5 po ten, maar wil my zien als iemand die op zyn beid benen wil staan en graag stevig ook! Ik geef en ontvang graag informatie. Moge j God ons in onze arbeid zegenen. In de Nachtegaal In aansluiting op de openbare raadszitting had voor genodigden een ontmoetingssamenkomst plaats in de „Nachtegaal". Op weg daarheen heeft het hoge gezelschap het moo>e mo zaïek bekeken dat door VVV was neergelegd in de tuin van de firma W. Onderwater aan de Heereweg, voorstellende het burgemeesterspaar met dc woorden: „Welkom van VW Lisse"! Buitengewoon fraai uitge voerd! In de Nachtegaal waren alle pro minente figuren uit Lisse aanwezig, namely k de geesteleyken en predi kanten. de doktoren en afgevaardig den van enkele belangryke corpora ties. Ook werd opgemerkt prof. dr. ir. P. K. Schenk van het Lab. voor Bloembollenonderzoek drs. W. A. Ter wyn, directeur van de R.K. HBS en andere vooraanstaande personen. Namens de Burgemeesters van de Duinkring werd een welkom toege roepen aan de Lissese eerste burger door burgemeester J. baron van Kno- belsdorff van Sassenheim, die hem speciaal welkom heette in de Duin kring, waar nieuw leven zeer hard nodig is. Hy hoopte, dat deze injectie (buigemeester Berends) zal mogen bydragen tot het wekken van nieuw leven in de Duinkring! Deze is als een patiënt die nodig een bloedtrans fusie moet worden toegdiend. Wy heben vernomen dat U welsprekend bent. Ik hoop, zei burg. Knobelsdorff dat u ook kunt luisteren. Pastoor Van Dyk sprak namens de r.-k. geestelijken en de predikanten Oostinga en Van der Woude. Hij wees op de goede contacten tussen de kerken en hoopte, dat deze steeds mogen uitgroeien en verstevigen. Door ds. Suyker, predikant der Ge- ref. Gemeente, werd gewezen op de Bybelse figuur Daniel, die een hoge plaats innam in het Ryk van Koning Darius, maar driemaal daags zyn knieën boog en tot God bad. Ds. Suy ker hoopte, dat burgemeester Be rends ook de wysheid tot zyn taak van God in gebed begeren moge. Buigemeester De Graaf van Nyme- gen was ervan overtuigd, dat in drs. Berends de juiste man op de juiste plaats is gekomen. Lisse is my lief geworden, zei hy. Het ls een mooie en boeiende gemeente, die ik gaarne in uw handen leg! Wethouder M. C. G. A. de Bac ker van Monster, thans loco-burge meester aldaar, prees de nieuwe bur- gemeèster van Lisse om zyn wyze van wei ken, en hy zei met overtui ging, dat Lisse een voortreffelyke burgemeester krijgt. Drs. Berends is vaak gefeliciteird met zyn benoe ming, maar ik mag óók Lisse felici teren met de benoeming van Burge meester Berends. Ook hier sprak burgemeester Be rends het laatste woord en beant woordde de sprekers met dank voor: hun goede wensen by de aanvaar ding van zyn taak in Lisse. Hy hoop te in het voetspoor van zyn voorgan ger te treden en voort te bouwen aan de toekomst van Lisse. Gaarne wil ik trachten, zo besloot hij alles te doen om Lisse op het peil te houden waarop het nu staat. Ik zal trachten iets waar te maken van hetgeen toe gewenst is en hoop dat God zijn ze gen op alle arbeid moge schenken. Hierna kregen alle aanwezigen gele genheid met de burgemeestersfami lie kennis te maken. Geslaagd in Delfl WASSENAAR Aan de Techni sche Hogeschool in Delft slaagde voor het kandidaateexamen elektrotech nisch ingenieur de heer J. W. Dup- pen uit Wassenaar. BASKETBAL Peter de Jong in nationale team AMSTERDAM (ANP) De Neder landse basketbalploeg, die zondag 4 mei (in Heerlen) en dinsdag 7 mei (Zwolle) tegen Tsjecho-Slowakije speelt, bestaat uit de volgende spe lers: Ton van der Kroon (l.andlust). Lex Kroder (Flamingos), Ed Jager Flamingos), Peter Rysewyk (Land- lust), Karei Vrolyk (Herly), Ton Boot (Blue Stars). Frank Kales «Fla mingos), Ruud Harrewijn (Rotterdam Zuid), Peter de Jong (Bona Stars). Rob Boogaard (SVE), Harry Kip Treffers) en Cees Kassteen (Blue Stars). Wie tydens de sportwedstrijden in Brazilië betrapt wordt op net ge bruik van stimulerende middelen, loopt de kans een gevangenisstraf van een tot drie jaar op te lopen. De rege ring van Brazilië heeft namelijk een wet aangenomen waardoor het mege- ïyk is sportlieden die dope blyken te hebben gebruikt gerechtelyk te ver volgen. Jul. v. Stolberg-Ulo en „Prins Maurits" LEIDEN Atletiek wedstryden en veldsport stonden op het programma van de sportdag die gisteren werd gehouden door de Juliana van Stol berg-Ulo en de School voor Handel en Practyk „Prins Maurits". Mede dankzij het mooie weer is het een fyne dag geworden. De uit slagen van de atletiekwedstrijden zyn: Meisjes tot 13 jaar: Marjan Ver baan (korfbal), Marijke WoOtens en Ans van Oosten (hoogspringen). Ma rijke Wol ters (hardlopen), Nellie Kelder (vérspringen), Yvonne van Duivenbode bafliwenpen). Jongens tot 13 jaar: Bram Zaal (korfbal), Albert Jacobs (hoogsprin gen), Koos Pret «hardlopen en vér- springen) en Freek Rienks. Meisjes van 14 jaar en ouder: Yvonne van Tol en Marian Makker- se (hoogspringen), Lyanne de Visser (doelen op de korf), Marja Hazewey- er (hardlopen), Marijke Wie ringen (verspringen), Marian Makkense (ballwerpen) Jongens van 14 jaar en oudier: J. S. Bahlman (hoogspringen), Arie de Groot (balwerpen), Nico Domberg (vérspringen), Frits Hazeweyer (hardlopen) en Frans Schijf (doelen op de korf). Voor de veldsporten waren wissel- bekers ter beschikking gesteld. De Juliana van Stolberg ulo won bekers met slagbal, korfbal en handbal (se nioren) De junioren van de Prins Mauritsschool veroverden de andere handbalbeker. De fel begeerde voet balbeker was voor de vierde achter eenvolgende maal voor de Prins Mauritsschool. Op de sportdag werden sportdiplo- ma's uitgereikt aan de volgende leer lingen: H. Bahlman A, J. G. S. Bahl man A, Jos Bahlman A, E. v. d. Hei den A, Leo Noort B, Frans Schyf B, Teun Schyf A, Arie Wansink A. Ma rien Witte B, Klaas Yntema A, Teun Hoek B, Johnie Zandbergen B, Mar- tien Schmidt A, Jan van Termey A, Kees Montagne B, Kors de Bruin A, Jaap Boogerd A, Piet Jan Barn- hoom A, T. Dykman B, N. Domberg B, Paul Haas A, A. van Klaveren A, Rob Werba A, Freek Rienks B, Hen- ny Metselaar A, Sjaak Cuvelier A, J. van Broekhuizen B, A. D. Jacobs A, A. van Knaayenoord A, Jan Tes- ke B, Bey B, Griekspoor C, Jonker A. Klok A, Taro A, Pret B, Stefanua A, v. Veen A. Cor Jonge jan A, Kees Spoelstra A, Bert Vrij A, Arno Jurgens A. Frits Hazeweyer D. Ronald Tuurenhout B, Frank Benoist B, Jan Noorlander A, Wim van Spronsen A. Jan Boersma B, Wim den Hollander A, Kees de Jong A, Ronald de Mey A, Roy van Sprang A, Sjoerd Bronsgeest B, Arie de Groot D, Ruud Fray B, Femand Baron A, Peter Benoist B, Bert van Meurs A, Wim Neuteboom A. Cora Hamerling A, Christa Boonstra A, Marjan van Tol A, Yvonne van Dui venbode A, Annelies de Jong A, Mar jan Verbaan A, Yvonne Kiel A, Ju- dith Post A, Marion ten Napel A, Ada van Ryn, A. Nicolet Christiaanse A, Greet van Hooidonk A. Nellie Bo6, Lia Hemerik A, Yvonne van der Linden A, Loe Marchand A, Marjan Zierikaee A. Yvonne van Tol A, Mea de Vos A, Maryke Wolters A, Anneke de Jong A. Peggy Post A, Janet Nap A, Marja Haze- wyer A. Bonita de Lange A, Anne lies Schalk A, Sanneke Segyn A, Lyanne de Visser B. Ineke Quist B, Bep Roefstra B. Corrie Smitte- naar A, Anja de Zoete A. GROFVlTb OPHAALDI "*T. Maandag: Herensingel (van Medusastraat tot Lage Ryndijk) Hambroeklaan Kooi- laan geheel, Celebesstraat, Deci- mastraat Sieboidstraat Floresstraat Bloemstraat Formosastraat Borneo- straat Driftstraat Lombokstraat Javastraat Medusastraat Parkstraat Kooipark Atjehstraat (van Kooilaan tot Sumatrastraat) Ambonstraat Madoerastraat. Lage Rjjndyk Voorstraat Suma trastraat Atjehstraat (van Suma trastraat tot Soembastraat) Soem- bastraat Balistraat Timorstraat Ringkade Bonairestraat Aruba- straat Surinamestraat Antillenstraat Cura^aootraat, Sint Maartenstraat Sint Eustatiusstraat Sabastraat Bankast raat Bilitonstraat Kooihof. Dinsdag: Haagweg (geheel) Ryndyk Dykhof- laan Valkenburgseweg Haagweg (tien huizen) Klikspaanweg Da Cos- tastraat de Genestetstraat Nicolaas Beetstraat Potgieterslaan Tollens- straat Schimmelstraat Oltmanstraat Hasebroekstraat Borgerstraat Van Lennepstraat ten Katestraat Tous- saintkade Staringkade. Kneppelhoutstr., Multatulistraat, Fred, van Eedenlaan Lodewyk van Deyselstraat Albert Verweystraat Jacq. Perkstraat Herman Gorter straat Louis Couperusstraat Hoflaan Willem Klooslaan Boshof Duinhof Meerhof Akkerhof Weidehof Tel- derskade Mulderstraat Gerrit Kas teins traat Segaarstraat van Die- melstraat Rooseveltstraat (geheel). Donderdag Paramaribostr aa t Coranty nstraat Willem de Zwygerlaan geheel Abr. Crijnssenstraat, Stuyvesanthof, van Riebeeckhof Jan Pieterszoon Coenhof Pieter Bothstraat Alberti- ne Agnesstraat Charlotte de Bour bonhof Juliana van Stolberghof An na van Burenhof Mamixstraat (van Willem de Zwygerlaan tot Volkstui nen) Zwarte Pad. Herensingel (van Medusastraat tot Julianastraat)Julianakaóe Sophia- srraat, Anna Paulownastraat Alexan- derstraat, Prinsenstraat, Oranje straat Lusthoflaan - Nassa'istraat Mecklenburgerstraat Os- en Paar denlaan Bernhaxdkade Maryke- straat Margrietstraat Irenestraat Beatrixstraat Bernhardstraat Dil lenburgerstraat, Julianastraat. Vrydag: Aaltje Noordewierlaan Comelis Schuytlaan Diepenbrocklaan Joh. Verhuls tstraat Rich. Holstraat Obrechtstraat Churchilllaan Wil lem Py perstraat Peter van Anrooy- straat Joh. Wagen aarlaan Valerius- straat v. Blankenburgstraat Julius Röntgensfcraat Moeartstraat Ber nard Sweersstraat Sweelincklaan Eduard van Beinumstraat Brückner- straat Debussystraat Ravelstraat Chopinstraai Moesorgskistraat Caesar Franckstraat, Verdistraat Jac. Urlusplantsoen. Schubertlaan, Mahlerstraat. Han- delstraat Beethovenlaan Vivaldi- straat Bachstraat Corellistraat Tos- cantnilaan Berliozpad Rossinistraat Lisztpad Mendelssohnkade Wagner- plein Brahmslaan Tsjaikowskikade Sibeliusstraat Bartokstraat Kenne- dylaan Max Regerlaan Jozef Haydn- laan Apollolaan Smétanastraat Pa- ganinistraat Scarlattietraat Grieg- straat Donizettilaan.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 15