de Bijenkl Een klein stukje langer maakt zo'n groot M verschil We hebben het gemerkt in de paskamers. Voor vrouwen met een lang lichaam zijn badpakken mak te kart. niemand tril graag de hele dag aan zijn badpak trekken En een badpak moet wel goed aansluiten maar vooral niet knellen. We hebben er iets aan gedaan. We hebben een reeks 'Long Torso' badpakken laten maken. Ze zi.jn% 5 centimeter langer dan gewone. I)at kleine stukje! maakt een groot verschil: misschien vindt u nu voor het eerst een badpak dat u werkelijk past. En flatteert Behalve ome nieuwe 'Long Torsobadpakken hebben we morgen nóg 700 verschillende V '.X; badpakken en bikini 's. Natn a rfijk, elke dag dat u later kond zijn er een paar minder... 'MMMm Modieus in de bran ding met rubber bad muts in de vorm van grote veelkleurige bloem 7.95 Badstof ballerina's in zonnige kleuren: abricot, citroen, groen, roze en bleu (36-41) 7.95 Witte zonne bril in banaanmodel met zonneklep 7.95 Boulevardschoenen in roze linnen (36-41) 16.95 of badstof in kleurencombinaties als groen/oranje, blauw/ beige of rustig bei ge/bruin (36-41) 14.95 Ovale Zonnehoed van naturelstro met vierkleurige band in verschil lende kleuren - combinaties6.95 Tas van ongebleekt linnen met originele opdruk en musketon-sluiting. Veel bergruimte voor badpak en-laken, maar ook voor fourage en lectuur 16.95 Montuurloze zonnebril in transparant blauw, rood, groen of geel 8.95 Kleurige bad stof breton in wit, roze, licht- marine,mauve, rood, groen en geel 16.95 Bad tas in koffermodel met veel bergruim te - rits en twee hand grepen. Groen, geel, oranje of marine bad stof 12.95 De zonne bril in TV-model heeft een zwarte binnenrand en nikkel montuur 7.95 Om natte of vèrwaaide haren flatteus te verber gen: badstof turban met haaksluiting achter. Liefst zestien tintelende kleuren 7.95 Oorclips en armban den van transparant en mat plastic in geel, bruin,groen aqua, blauw, oranje, roze en kristal kleur. Armban den 3.95, clips 1.95 De grote vierkan te zonnebril heeft felle kleuren: geel, groen, cerise en oranje 2.95

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 16