aaftMtóen aatftöen aarddelen Lagerhuis aanvaardde de ,rasseiimaatregelen' Goedkope woningbouw krijgt zwaarste klap Betoging havenarbeiders Handjevol arbeiders houdt fabriek gaande MET EEN ENKEL WOORD PAGINA 8 LEÏDSCH DAGBLAD Vervolg van pagina 1 Hanoi verklaart F-III te hebben neergeschoten Noord-Vietnam heeft meegedeeld dat zijn strijdkrachten zondag een F-lll neergeschoten hebben Ameri kaanse autoriteiten in Saigon deelden gisteren mee dat een F-lll straalbommenwerper maandagavond neergestort was, blijkbaar, boven Thailand. Het was het derde toestel van dit type sedert het toestel aan het einde van de vorige maand in Vietnam in gebruik genomen werd. Noord-Viet- nam zegt ook de twe eandere F 111 toestellen neergeschoten te hebben. Noordvietnamese troepen hebben gisteren een stormaanval onderno men op heuvel 881 dichtbij het kamp Khe Sanh. In de strijd sneuvelden 11 Noordvietnamezen, een Amerikaan werd gewond. Aan de westkant van de gedemilitariseerde zone raakte een Zuidvietnamese legereenheid in strijd met Noordvietnamezen en doodde 50 tegenstanders. De Zuidvietnamese verliezen bedroegen drie doden en 39 gewonden. De enige mortierbeschie ting van de Vietcong vond plaats op een Amerikaans kamp op ongeveer 35 kilometer* ten noordwesten van Saigon. Drie Amerikanen werden ge dood en 11 gewond. Door warme weer Bijzonder veel spinazie doorgedraaid BEVERWIJK (GPD) Op groenteveiling „Kennemerland" is een triest nieuw record genoteerd. Maar liefst 26.000 kisten spinazie kwamen niet aan veiling toe moesten worden doorgedraaid. Met enige verslagenheid rekende mei de veiling uit. dat dit overeenkomt met 173.000 kilogram. Slechts 9.000 kisten spinazie den voor verkoop aan de consument waardig bevonden. Vorige week begon het drama zich al af te tekenen. Binnen drie dagen tijd woensdag, donderdag en vrij dag) werden 23.000 kisten spinazie doorgedraaid. Als oorzaak voor het veel te grote aanbod op de groenteveiling ..Kenne merland" wordt vooral het weer van de laatste paar weken aangewezen. Door het voor deze tijd ongekend warme weer schiet de spinazie bij zonder snel de grond uit. Bovendien komt nu pas de in februari gezaaide spinazie op. In feite zit men dus met een dubbele oogst opgescheept. Met alle dramatische gevolgen van dien. Ver. „Litterls Na ontslag van 18 man JONDEN (Reuter) Het Lager- 1 huis heeft gisteravond het omstre den wetsontwerp tot uitbreiding van de maatregelen tegen rassendiscri minatie in tweede lezing aanvaard. Een conservatieve motie, waarin het ontwerp onpraktisch en niet-uitvoer. baar werd genoemd, werd met 313 tegen 209 stemmen verworpen. De j elf liberalen stemden met Labour i Callaghan, de minister van Bin nenlandse Ziaken, stak tevergeefs de conservatieven de hand toe door een aanbod om een commissie uit alle partijen te laten waken over de uitvoering van de wet. Dit was een poging om de rassenkwestie uit de sfeer van de partijpolitiek te halen. Volgens de conservatieven grens van verdere wetgeving in de strijd tegen rassendiscriminatie be reikt- De socialistische regering is, hoewel zij toegeeft dat wetgeving op zichzelf nieft in staat is vooroor delen en bezwaren weg te nemen, van oordeel dat dat wetten op het cebied van economisch en sociaal rassenonderscheid wel degelijk pre ventief kunnen werken. ROERMOND (GPD) I vier man zijn gisteren aan h gegaan in 't papier-, textiel- i plas- Bouwbedrijf vreest uitbreiding van de werkloosheid door nieuwe belasting (btiv) DEN HAAG (GPD) De goedkoopste woningen, de woning- de wetwoningen, zullen het sterkst worden getroffen door de invoering van de nieuwe omzetbelasting, de belasting op de toe gevoegde waarde (btw). Het bouwbedrijf becijfert, dat juist de nieuwe woningwet woningen 16 procent meer huur zullen moeten kosten dan nu. Voor andere soorten huizen verwacht het huren, die 8 tot 10 procent hoger zullen liggen dan nu. De gevolgen heid zullen daardoor niet uitblijven: een verminderde vraag naar gen en andere bouwprodukten verhoogde werkloosheid in de drijfstak, die toch al 30.000 de bouwnijver- i hebben uitgerekend dat hij, indien liij keerde tegen verdere immigratie eekleurden. Op borden van de ha- venarbeiders stond: ..Powell zegt wat iedereen denkt: „Houdt Enge land blank" enz. De leider van de havenarbeiders, Pearlman, verklaar de: ..Wij zijn niet racistisch, wij zijn echte Br-tten, die bezorgd zijn over onze werkgelegenheid". Arbeiders in een half dozijn fabrieken hielden symbolische stakingen tot steun aan Powell. Degenen die het met Powell eens zijn. wijzen er op dat Engeland al 600.000 werklozen heeft en dat de toelating van goedkope arbeidskrach ten de toestand alleen maar kan ver ergeren. Ook vreest men dat er a's gevolg van spanningen tussen de di verse bevolkingsgroepen ..ghetto's" zullen ontstaan met een uitsluitend gekleurde bevolking. Oppositieleider Heath verklaarde maandag voorstander te zijn van beperking op immigratie van kleur lingen in Engeland, maar dat hy Enoch Powell uit de partijleiding heeft ontslagen wegens de „opruien de taal" die deze heeft gebezigd in zijn rede van zaterdag waarin hij eveneens aandrong op beperking van immigratie van kleurlingen. In een televisie-interview ontkende Heath de beschuldiging van Powell als zou hij het met de partijbegin selen op een akkoordje gooien om de eenheid in de party te handhaven. Heath maakte duidelijk dat hij het Britse rassenprobleem als twee ledig beschouwt-: assimilatie van de één miljoen geïmmigreerde kleurlin gen die reeds in Engeland wonen en de controle over en beperking van de 50.000 kleurlingen die jaarlijks in Engeland aankomen. In grote lyn was Heath het met Powell eens voor wat betreft de be perking van verdere immigratie, .maar hij verschilde met hem van mening over diens verklaring zater dag, dat de regering de immigran ten. die reeds in Engeland zijn. dient te betalen om hen naar hun land van herkomst terug te laten gaan. erlaagd tarief zou bereke nen. op 300 miljoen minder moet re kenen, hy heeft daarbij fouten ge maakt", aldus de Raad van Bestuur Bouwbedrijf. Volgens de raad heeft de minister er geen rekening mee gehouden, dat de btw op bedrijfsge- tarief worden belast, vinden de bouwen mag worden afgetrokken en ontsla- j bouwbedrijven. Zy worden vol'edig 1 dat de btw geheven op werken voor ch gesteund door de werknemersorgani- de overheid, toch betaald moeten Intussen hadden tweeduizend ha venarbeiders gisteren het werk voor 24 uur neergelegd. Zij marcheerden naar het parlementsgebouw om openlijk hun sympathie met Enoch j teveel heeft. Daarom moeten de Powell te betuigen, die. zoals be- j bouwprodukten met een verminderd kend. als minister uit het tieve „schaduwkab'net" i gen na een rede. waarir hii saties. In plaats van het algemene worden door diezelfde overheid. Al- percentage van 12, zou op bouwpro- leen al door die gevallen, waarin dukten 8 procent moeten worden ge- de overheid zelf als consument op- heven. Daarmee blijft de belasting druk ongeveer gelijk aan de huidige. Het prijspeil blijft dan ook op gelijke I hoogte, meent het bouwbedrijf. treedt, moet de door minister Witte- veen berekende 300 miljoen worden verminderd met ruim 162 miljoen. Aldus de raad van bestuur De organisaties hebben al bij de minister van FinancVin gepleit voor een verlaagd btw-tarief. Toen dat zonder resultaat bleef heeft de raad van bestuur zich tot de Tweede Ka mer gewend. „In de hoop, dat de btw niet door de Kamer heen zal wor den gejast", aldus voorzitter Te Pas. ADVERTENTIE Proef 'ns... MMM... Slechts ticveredelingsbedryf N.V. Gebr. Kre- kelberg in Roermond. Een van hen wordt dat niet kwalijk genomen. Hij heeft zelf als enige niet tot de fa milie Krekelberg behorende aandeel houder 10.000 gulden in de fabriek gestoken. Opnieuw hebben een handvol ar beiders van de machinefabriek uit Maasbracht behorende tot dezelf de familie-onderneming het werk in de Roermondse fabriek dinsdag op gang gehouden. Er kwam maar een vyfde deel van de normale produk- tie gereed. De versterking uit Maas- bracht werd wat heimelijk al voor 6 uur 's morgens de poort binnenge loodst. Vandaag is de onderneming een wervingscampagne begonnen voor nieuw personeel om de plaatsen van de ontslagen 18 stakers weer op te vullen. De NV. Krekelberg biedt „een prettige werkkring, goed loon en een premievrij pensioen". Op die aanbie dingen zijn ook nu al weer enige tijd geleden twee mijnwerkers in gegaan en hebben zich met rijTcs- steun voor het werk in de Roermond- se fabriek laten omscholen. Met de anderen staan zij nu weer op straat. De r.-k. bond van werknemers in industriële bedrijven „St.-Willibror- dus" heeft na overleg met juridisch adviseur mr. Aalberse de Roermond- se advocaat mr. R. van Boven op dracht gegeven bij de Roermondse kantonrechter een procedure op gang te brengen om de ontslagen nietig te erklaren. Ook financieel zal de bond de ontslagen stakers de helpende hand bieden. urg K leelt „De fysici' chuur 6: Ledenverg. Leldsche Postzegelverzamelaars. 8 uur Staalwijk: Hobby-tentoonstelling 2-5 en 7-9 uur nam. Schouwburg: Eenmans-sliow Fons Jansen „Hoe meer zielen". 8 uur ham. Muziekschool (Rapenburg 22) voor Toonku" J Hartsuiker. 8 Diamantplein 27: Bahai-gespreks- io-recital Ton kerk (Kapelzaal Scheppings- cn O-fllmavond over Zwit serland. 8 uur nam. VRIJDAG StadsgehoorzaalReceptie veertig Jr. VOLA. 4-5 uur nam. reünie 5.30-6.30 uur nam., feestavond 8.15 uur nam. Rest. „Eigenzorg": Jaarbijeenkomst Selsklp „Fryslan". 8 uur nam. Den Burcht Jacobazaal)Jaarverg. KVP 8 uur nam. Schouwburg: K en O Nieuwe Ko medie- Jongeren musical „The Fantas- ticks". 8 uur nam. Nieuw. Minerva: Jaarverg. Espogé 8 Auberge frangaise (Kloksteeg 19) Lelds Zoldercabaret. 9 uur nam. Oude Vest 13: Evangelisatie Chris- AD VERTENTEE Proef 'ns... MMM ;entoonstelling Rob Clous i „Litterls Sa- speelt „De fysici". 8 uur nam Galerie v. d. Vlist (Botermarkt 3): Frans dé Wit, 9 ZONDAC Gerecht 10Soefi-beweging Univer. sele eredienst sDr. dhr. G A. land Oud-Kat-h. rk: Installatie pastoor H. D. Raymaers 9.30 uur voorn Rijnlands Lyceum (M. H. Trompln, veging^ duisternis licht" Diender. 10.30 uui ronkunst. R'dams Philharmo- nisch Orkest o.l.v. Bruno Maderna listen Titia Frima en Sylvia Co 2 en 3.30 uur nam. Stadsgehoorzaal (Kleine zaal): land - Amerika - lijn. Hulsvrouwen. 2.30 u Rest. Van der Heijden: Stadhuis: Gemeenteraad. 7 uu middag. DINSDAG Schouwburg: K en O. Haagse Co- medie „Helder het donker". VESTIGINGSWET DETAILHANDEL DEN HAAG (ANP) Staatssecre taris Van Son van Economische Za ken heeft a-an de Sociaal-Economi sche Raad een voorontwerp vesti gingswet detailhandel voorgelegd, met het verzoek hem daarover te ad- Het doel van dit voorontwerp is te komen tot een wettelijke voorziening, waarmee in beginsel één vestigings regeling voor de gehele detailhandel wordt getroffen, in plaats van tientallen afzonderlijke regelingen (vestigingsbesluiten1 die thans 95 van de detailhandelsvestigingen vatten. Versneld alleen maar heeft versneld. De vak bond1 heeft begin april, na de zoveel ste botte weigering van de directie te onderhandelen over formule ring van de arbeidsvoorwaarden en regeling van de rechtspositie van het personeel, al gedreigd met „geëigende maatregelen". „Het was er byna zeker van geko men, dat de verhouding tussen per soneel/vakbond en de directie na een laatste ultimatum toch op een sta kingsactie zou uitdraaien", zei giste ren hoofdbestuurder J. Janssen van „Sint Willibrordus". ADVERTENTIE Proef'ns... MMM... Nu al! Argumenten De Raad van Bestuur Bouwbedrijf, het ovei koepelend orgaan van de werkgevers in de bouw, heeft de vol gende argumenten voor een ver laagd tarief, indien op 1 januari 1969 de btw wordt ingevoerd: de bouw verkeert al in een uitzonde ringspositie door een verlaagd tarief in de huidige omzetbelasting, de pro- duktie en daardoor de werkgelegen heid worden nog meer bedreigd en tenslotte zal het de overheid slechts 67,5 miljoen kosten, gerekend over de produktie van 1967. „Minister Witteveen mag dan wel Sluiting van zwembad „Lommerlust" WARMOND Het zwembad „Lommerlust" zal worden gesloten. Het Hoogheemraadschap „Rijnland" en het laboratorium De Hartog in Huis ter Heide, welke instelling zich speciaal belast met de keuring van het zwemwater, zyn tot de conclu sie gekomen, dat het om gezondheids redenen niet langer verantwoord is dit bad te gebruiken. Het bacteiie- gehalte is te hoog. De ongeveer 15 jaar geleden opgerichte stichting, die de zwemgelegenheid aan het Poel meer heeft laten maken, heeft daar om besloten over te gaan tot slui ting van „Lommerlust". BURGERLIJKE STAND Wilhelmus, Teeuwen; Pleter Cente Marinus, P. C. Oostlander en W. M. Bult] Jean-Pierre, z. v. L. S. Verbeek e Ara; Marianne Cornelia, J M. Holwerda; Johan J. H. Wieffering en I. E. .•clA. M. Vossepoel en BINNENLAND Wintersport In de periode Kerstmis 1967 tot half maart 1968 is het vervoer met extra reisbureau- treinen naar de wintersport met ruim 16 procent gestegen ten opzich te van het seizoen daarvoor. Het kerstvervoer was zelfs 30 procent groter dan vorig jaar. De gunstige „ligging" van de vrije dagen droeg mede bij tot deze uittocht. Ook dit maal was Oostenrijk weer de grote favoriet bij de wintersporters. Bijna 75 procent van alle wintersportver- voer per trein had dit land als be stemming. De algemene verwach ting is dat deze groei zich in de ko mende jaren zal voortzetten. Kabinet in de boot Een aantal ministers en staatssecretarissen zal met hun echtgenoten op 2 mei gaan varen met de kruiser „De Ruyter." De minister van Defensie, de heer Den Toom, heeft ze uitgenodigd. De kruiser zal die dag op de Noordzee varen. Over vertrek- en aankomsthaven van het schip kan de Marine-voorlichtingsdienst op dit moment nog niets meedelen. Ook is nog niet bekend, welke leden van het kabinet de uitnodiging van mi nister Den Toom kunnen accepteren. Crime passionnel Tegen een 31- jarige bedieningsvakman uit Geleen, die op 29 januari zijn medeminnaar een Geleense slager met een bijl op het hoofd had geslagen (de man overleefde het dank zij zijn dik ke schedel), heeft de officier van jus titie bij de rechtbank in Maastricht, mr. W. Moors, gisteren anderhalf jaar gevangenisstraf geëist. De bedie ningsvakman, die zeer gunstig be kend staat, was door zijn vrouw be drogen met de slager. De vrouw had hem en haar kinderen zelfs voor haar minnaar in de steek gelaten, maar was later bij naar man teruggekeerd. Toen verdachte, die meende dat alles in orde was, zyn vrouw weer met de slager betrapte, sloeg hy hard toe. Beroep van Verolme Verolme heeft op vrij korte termijn 2000 werknemers nodig om de bouw van drie tankers van elk 255.000 ton van Esso aan te kunnen Om deze mensen 100.000 Nederlandse gezinnen een brief worden bezorgd, waarin de scheepsbouwer persoonlijk de aan dacht vestigt op plaatsingsmogelijk- heid voor vaklui en ongeschoolden by zijn concern Dodelijke val uit dakgoot In Maastricht is gistermorgen de 68-ja- rige huisschilder W. H. Maens uit Maastricht uit een dakgoot van een woning gevallen. Het slachtoffer, dat een val van negen meter maakte, was vrijwel op slag dood. De schilder was bezig met het schilderen van de dak- gootlijst, toen hy door tot dusver on bekende oorzaak zijn evenwicht ver loor en naar beneden stortte. Poging tot doodslag Als ver dacht van poging tot doodslag op zijn echtgenote heeft de gemeentepolitie van Tegelen een 23-jarige man aan gehouden. De man is in het politie bureau ingesloten en zal voor de of ficier van justitie worden voorgeleid. Een huiselijke twist laaide zo hoog op, dat de man een koksmes greep en daarmee zijn echtgenote bedreigde. Ze wist hem met een stoel op een afstand te houden, maar toen ze de deur uitvluchtte slingerde hy haar het mes achterna. Ze werd echter niet. getroffen. Toen de vrouw aan stalten maakte de politie van het ge beurde op de noogte te brengen, wist de man haar te bewegen zulks niet te doen. Kort daarna kwam 't even wel opnieuw tot een ruzie en heeft zy de politie van het gebeurde ingelicht. Kousenfabriek sluit Een in Deurne bij Helmond gevestigd ne- venbedrijf van de kousen- en sok- kenfabriek Janssen en De Wit in 't Schijf zal binnenkort worden geslo ten. Het betreft een atelier met on geveer 50 personeelsleden, die giste ren van het besluit van de directie op de hoogte zijn gebracht. Eerdaags zal worden bekendgemaakt welke af vloeiingsregeling voor het personeel in hoofdzaak meisjes zal wor den getroffen. BUITENLAND tholieken als de socialistische vak bonden breiden zich uit. Vandaag werd ook in Brussel, Luik en in de provincie Luxemburg gestaakt. Van ochtend werd vooral in Brussel bij de werken voor de bouw van de me tro de staking voor zeker meer dan 75 pet opgevolgd. De werkgevers heb ben laten weten dat zij niet bereid zijn om op de wensen tot loonsver hoging in te gaan, omdat de toe stand in het bouwbedrijf zich niet gunstig ontwikkelt. „Gorilla's" terug Vijfendertig le den van de voormalige lijfwacht van ex-president Nkroemah van Ghana zyn na twee jaar ballingschap in Guinea in Accra teruggekeerd. In een officiële verklaring werd gezegd dat hun vrijlating door bemiddeling van president Tubman van Liberia is be werkstelligd. In totaal zijn 50 vroe gere veiligheidsfunctionarissen te ruggekeerd. Nixon-Kennedy Richard M. Nixon voorziet een tweede Nixon- Kennedy-duel om het Amerikaanse presidentschap. De komende verkie zingen zullen volgens hem een her haling gaan vormen van de specta culaire verkiezingsstrijd van 1960. die hy toen met bijzonder klein verschil verloor* van John F. Kennedy. Nooit in de moderne gesclüedenis hadden de kandidaten elkaar zo dicht bena derd wat betref het aantal op hen uitgebrachte stemmen. Nixon ver wacht de Republikeinse nominatie voor het presidentschap te zullen winnen en hy is van mening dat se nator Robert F. Kennedy van New York zijn Democratische tegenstan der zal worden Canadese verkiezingen Pierre Trudeau, de nieuwe Canadese eerste- minister, die zaterdag j.l. de afge treden Lester Pearson is opgevolgd, heeft voor 25 juni algemene verkie zingen uitgeschreven. Israël stemt toe Israël heeft erin toegestemd een VN-vertegen- woordiger toe te laten tot de bezette Arabische gebieden zodat deze kan Overleden: H. A. M. Belgische staking uitgebreid hij een nieuwe actie stakingen in het Belgische bouwbe-zien hoe de plaatselijke bevolking Kerkhof!.1 begonnen. Deze week nog zal by dryf, afgekondigd door zowel de ka-1 wordt behandeld. „Hy kan alles zien wat hij wil, we hebben niets te ver bergen". Het besluit is door de secre taris-generaal van de VN, Thant, In Teheran bekendgemaakt. Thant dat de gezant, wiens naam nog niet bekend is, ook een onderzoek zal in stellen naar de levensomstandighe den der Joodse bevolking in Arabi sche landen Weggezuiverd Dr. Szapiro. een Joodse hoogleraar, is uit de Poolse communistische party gestoten we gens zijn houding tijdens de studen tendemonstraties van maart in Lodz. Volgens 'n bericht in 't blar Glos Ro- botniczy heeft de party afdeling van Lodz het ministerie van gezondheid gevraagd hem te ontheffen als hoofd van de neurochirurgische kliniek. Narcotica in Stockholm De nar cotica-brigade van de rijkspolitie in Stockholm heeft beslag gelegd op de grootste hoeveelheid narcotica, die ooit Zweden werd binnengesmokkeld. Een sterk geconcentreerd stimule rend middel werd gevonden in een zomerhuisje, even ten zuiden van Stockholm. De waarde wordt geschat op drie miljoen gulden. Tot dusverre heeft men vyf arrestaties verricht, o.m. van een Noors echtpaar, dat ge holpen heeft de narcotica vanuit Spanje Zweden binnen te smokkelen. Lucht- en waterverontreiniging Amerikaanse onderzoekers zeggen, wellicht een werkwijze met infra- rode-straling gevonden te hebben, waarmee onbekende haarden van water- en luchtvervuiling opge spoord en onmiddellijke gegevens over natuurlijke hulpbronnen ver kregen zouden kunnen worden. Boven het moerasegbied in Zuid- Florida wordt op het ogenblik van uit de lucht geëxperimenteerd met de nieuwe infra-rode methode van opsporing. Geen 1-meiviering President Soeharto van Indonesië heeft beslo ten de viering van 1 mei af te schaf fen. Hy vindt deze in strijd met de geest van de huidige regering, zo is gisteren van een presidentiële woord voerder vernomen. Voor de misluk te staatsgreep in 1965 werd de eer ste mei in Indonesië met groot ver toon gevierd. Stadhuis (Burgerzaal): Receptie gelegenheid van Koningin Juliana, 12 uur 's middags. Ch. de Bourbonhof: Elektronicaclub „De detector". 7.30-9.30 uur nam. Pardoeza (Doezastr.(Politiek tref. punt 8.30-12 uur nam. BIOSCOPEN „Ringo de gevreesde", 5 2.3" 2.30, 4.45, 7 Luxor: „Four for Texas", 14 Jr. Da- Dagelijks 2.30, gelijks 2.30, .45. 7 Camera: Dagelijks 7 9.15 i i 9.15 i ,Weg van elkaar", 14 Jr :n 9.15 uur. Zondag 4.45, 1 Elke middag (o okZondag) neste gevolgen", a.l. Dagelyks S en 9.15 uur. Zondag 2.15, 4.30, 7 t Studio: „De 2.30. 7 en 9.15 u en 9.15 uur. LIdo: „Irma la Douce", 18 Jr, Dage lijks (ook zondag) 2.30 en 8 TENTOONSTELLINGEN Galerie Walenkamp (Nieuwsteed tl 11): Leids Acad. ÈBÊ r"~~ n.; zaterdag 2-5 mei). Molen „De Molenmuseum da 's zondags 1-5 d. Vlist (Botermarkt ander Geopend dinsdag t/m zaterdag 9 uur voorin. 6 uur nam. (tot 26 april.). Lakenhal: Tentoonstelling „Rondon Rembrandt" (verzameling Daan Ge feestdagen 1-5 i vat). Werkd. (t'ot 16 juni.). De Lakenhal: Dag. 105 uur; zond. 1—5 uur. Rijksmuseum van Oudheden (Ra< penburg 28): Werkd. 10 5 uur nam.; zond 1-5 uui Legermuseum (Pestbulslaan) uitzondering van 5-*—,n (zondag 1-5 uur) Rijksmuseum voor Volkenkunde: (Steenstraat 1): dag 10- dags 1—5 uur nam. Rijksmuseum voor Volkenkunde: Tentoonstelling Collectie Kaempfer Kunst. Werkd. 1 10-4 V motors® 1 zondags 1—3 Rijksmuseum voor de geschledenli der natuurwetenschappen: Dag. 104 uur zond Waaggebouw: Tentoonstelling schil derijen Jos Mertens. Geopend werkd. Si- Avond- en nachtdienst der apotheken, Geopend ïntra 20552. Apotheek R. te Leiderdorp i opend. WEEK EINDE DIENST DER BUISARTSEN. Zaterdagmorgen tot 10 uur raad plege men de eigen huisarts, daarin tot zondagnacht 24 uur de dokters telefoon 22222. HAAGSE AGENDA WOENSDAG Koninklijke Schouwburg, 20.15 1 Nederlandse Comedle: „De trap". WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) Amsterdam

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2