k speel altijd uitersten DWHLVI led a voor alle kinderen! "pIRK SWIDDE (BUURMAN Proef-propaedeuse )f land7e" R5damse studenten bekijken VOEDING S VAR A-televisie moet rectificatie geven Gesignaleerd op bruiloft frfendchiPs rSDAG 10 APRIL 1968 LEID5CH DAGBLAD PAGINA (Van onze Hilversumse correspondent) ,Zoze buurman, boze buurmanalarmeert voortdurend aakzame Lorre vanuit zijn kooi. In het rusthuis vol herrie [aakt vredig plezier plaats voor ontsteltenis. Want scherp- •bekte heer Boordevol is weer in aantocht. Zuster Klivia jrzamelt haar huisgenoten voor snel beraad. Er moet weer- and worden geboden aan het zeurderig geklaag en de leen- oede van de verschrikkelijke vrijgezel. ADVERTENTIE ftndt Dick Swidde het niet verve ld een dergelijk onsympathiek te spelen? Het is helemaal geen onsympathie- rol Het is een sterk komische rol ik weet hoe je komedie moet spe- Vaktechnisch gezien is het een irlijke rol. er zitten zoveel dubbele [ems in - Hoezo? Nou, bijvoorbeeld de manier waar- ik iets kan zeggen. Dat heb ik mijn leuke vader geërfd, daar ik ook niets aan doen Als ik wat dan kan het zijn, dat ik het meen, ir het kan ook helemaal onschul- bedoeld zijn. Mijn kennissen moe- er altijd erg om gniffelen". msterdammer Dick Swidde is een :eklede heer van middelbare ttfd. Een grote rechthoekige bril andt zijn oplettende ogen. Met Ujke gebaren hanteert hij een si st. Om een scherp antwoord zit t Swidde niet verlegen. Toch is vriendelijker dan hij op het eer- J gezicht lijkt. )ick Swide bekijkt de uitzending ,Ja zuster, nee zuster" bij ken- ien want zelf bezit hij geen tele- «toestel. Hy heeft een hekel aan medium. Het verveelt hem. kinderen. Af en toe pik ik er wel eens een leuke uit. Maar allemaal dat is gewoon ondoenlijk. Hoe ervaart Dick Swidde, die tenslotte al dertig jaar acteur is, zijn huidige algemene bekendheid. „Het kan me niet zoveel schelen, maar ik vind het ook wel een beetje leuk. Op straat of in de tram wordt je altijd zestigduizend keer herkend. Het hoeft niet, maar het is best aai- dig als het op een onopvallende, be scheiden manier gebeurt. Maar ik vind het een beetje mallotig als ze je op straat naroepen". Is de figuur Boordevol in de loop van de serie niet belangrijker geworden, net als opa? „Nee, dat is een kwestie van toe val. De ene keer heb ik meer tekst j dan de andere keer. Dat ligt aan het verhaal. De buurman is een figuur die telkens leven in de brouwerij brengt. In de laatste aflevering had ik vier opkomsten. Dan komt die man en dan gebeurt er weer even wat. dan doet-ie weer even mal". Gemis Kinderstuk ^ket is een kinderstuk. 't Is non- K om te zeggen, dat het dat niet ptel je voor, dat je dergelijke on- alleen voor volwassenen zou J Imven. Het aardige is juist de com- -litie: de serie is bedoeld voor kin- 'm. met een knipoog naar de vol genen. Als ik uitga met juffrouw C£ biedt zuster Klivia aan op haar Tenirwinkeltje te passen. Dat is Igewoon winkeltje spelen, iets waal meren erg van houden En de in- va!jeurdan. Geen mens gelooft toch, rel"fhet echt een ingenieur is Het is eke| stuk voor volwassenen, lees je L Pff, de kranten kletsen maar f, Het zit Dick Swidde kennelijk hoog. Reacties? de hoek van de kamer ligt een !T, boordevol brieven, kaarten en lingen. Dick Swidde leest voor: it het heel goed, maar zuster is wel eens wat aanstellerig id dat u leuk speelt, oh ja, u ook leuk U moet niet altijd èel lenen Mag ik ook eens een jam van u lenen?... Het toneel jrin u speelt is leuk en ga zo tdoor. Boze buurman Boordevol de jeugd geliefd ondanks zijn izuchtige optreden. |e meeste brieven blijven noodge- ingen onbeantwoord. ..Ik zou het 'willen hoor, voor al die aardige „Het zal voor ons allemaal een ge mis zijn. De regisseur en de produk- tie-assistente. die er een dagenvul- lende baan aan hebben, zullen er nog meer last van hebben dan de acteurs. Ik vond de serie zeer goed oogezet, met leuke liedjes en leuke ideetjes. Het is uniek, zoals Annie M. G. Schmidt te werk gaat".. Dick Swidde is nu zevenbien jaar vast verbonden aan de Nederlandse Komedie. Al van kind af aan wilde hij bij het toneel. „Maar ik dacht, daar kom ik nooit, dat is zoiets hoogs. Thuis duif de ik er niet eens over te praten". Thuis, dat was in Purmerend, waar vader Swidde een winkel dreef in haarden en kinderwagens en der gelijke. Dick stond hem bfj in zaken, tot hij op een gegeven moment moed vatte en een briefje schreef aan Jo- han de Meester. Met succes. Als vo lontair kon hij zijn toneelloopbaan beginnen. Bij de Nederlandse Komedie heeft Dick Swidde het goed naar zyn zin. Vaak speelt hij kleine, maar niet temin opvallende rollen. Dat komt door zijn uitgesproken type. „Ik heb tenminste een bepaald gen re en wat ik kan. kan niemand an ders. Zo ligt het met talent nu een maal. Je kunt mij toch niet voorstel len als een forse krijgsman. En ook al doe ik kleine dingen, als ze me maar gezien hebben. Ik ben of verschrikkelijk gemeen, of verschrik kelijk lief. Ik speel altijd uitersten". Nu ook een superieure Dot mes san ds grote prijsvraag en win 1000 gulden Deelname formulier bij uw winkelier Vanavond weer Oscar-regen Hollywood beleeft vanavond voor de veertigste maal de jaarlijkse Oscar regen en de filmindustrie hoopt de miljoenen tv-kijkers een schitterend beeld te geven van dit traditionele ritueel van Ameiika's filmstad. De filmacademie voorspelt, dat 17 kandidaten zullen worden bekroond. De enigen, die niet aanwezig zullen j zijn, zijn Katherine Hepburn, die een 1 film aan het maken is in Frankrijk j en Paul Newman, die met het vreem- j de excuus kwam, dat hij bezig is een i film te bewerken, waarvan hij verle- den jaar de regie had. Mevr. Spencer Tracy zal de Oscar in ontvangst ne- j men als wijlen haar man bekroond j wordt. Stakende studenten verwijderd Zes Liberiaanse studenten zijn gis teren uit het Afrikaanse vakbonds college in Kampala, Oeganda, ver- wijderd omdat zij hebben deelgeno- men aan een studentenstaking die daar vorige week heeft plaatsgevon den Het college is een instituut van de Internationale Federatie van vrije vakverenigingen in Brussel en leidt functionarissen op voor vakvereni gingswerk. Ananaba. de Nigeriaanse rector van het college, heeft verklaard dat j andere studenten die bij de staking j betrokken waren hun verontschuldi- gingen hadden aangeboden en weer I tot de lessen waren toegelaten. gaan J J- defensie LX). Azie Georganiseerd door Corps ADVERTENTIE 1 f. Liga, de veelzijdige voeding, bevat wat ze nodig hebben. Mineraleno.a.calcium en fosfor voor een stevig beenderge- stel, een sterk gebit. A-vitamines voor de groei, hoogwaardige eiwitten en een reeks andere nutriënten. liga Voor baby, kleuter en schoolgaande jeugd. ZO LANG ZE IN DE GROEI ZIJN. tVan onze correspondent! De zeventig eerstejaars studenten economie van het Rotterdams Stu denten Corps hebben in de afgelopen dagen alvast een keer piopaedeu- tisch examen kunnen doen. De exa menopgaven gingen echter ditmaal niet naar de hoogleraren, maar naar de studiecommissie van het corps. .Een pretje op z'n tijd is erg leuk", zei ons senaatsvoorzitter R. J. Dee- len van het RSC. „maar in het eerste jaar moet er heus gewelkt worden. Daar zijn de eerstejaars die nu heb ben meegedaan aan onze proefpro- paedeuse het ook mee eens". Wie niet aan het proefexamen van het corps meedoet en daarna zakt voor het echte examen, mag niet meedoen met de ontgroening in sep- i teinber. De heer Deelen: .Er was aanvankelijk bij de eerstejaars nog- i al wat tegenstand tegen dit plan van de senaat. Ze zeideneen gezellig heidsvereniging moet zich niet met de studie bemoeien. Maar men be- I grijpt wel, wanneer studenten gaan zakken voor examens zijn ze voor ons corps ook verloren". I Het Rotterdams Studenten Corps heeft al eerder geprobeerd aan stu- j diebegeleiding te doen. Ei is ge- I werkt met mentoren en werkgroepen maar dit heeft nooit veel succes ge- j had. j Morgen krijgen de zeventig eerste jaars RSC-ers uitslag van hun studie commissie. Op die uitslag kunnen ze best vertrouwen. De normen bij beoordeling waren ontleend aan die van het officiële examen. De opga ven komen van de mensen die het echte examen ook samenstellen. Met twintig man gaat het RSC de uitge werkte vraagstukken nakijken. Daar na hebben de eerstejaars nog een maand de t-ijd om zich op het werke lijke examen te bezinnen. En conferentie van vijf mogend heden van het Gemenebest zal in de tweede week van juni in Koeala Loempoer bijeenkomen om nieuwe defensie-regeiingen uit te wérken voor Zuidoost-Azië. met het oog op de komende terugtrekking van de Britse troepen uit dat gebied. Australië, Nieuw Zeeland, Maleisië, Singapore en Engeland zullen ver tegenwoordigers naar de conferentie zenden op ministersniveau. Akkoord over de grafische cao's Er is overeenstemming bereikt over de vernieuwing van de cao's voor het technische en leidinggeven de personeel in het grafische bedrijf die met terugwerkende kracht tot 29 januari 1968 zullen gelden. De nieuwe cao's voorzien onder meer in een loonsverhoging van 4 4 procent, voortzetting van de regeling ingeval van ontslag bij fusie, reorga nisatie of liquidatie, uitbreiding van de vakantie met één verplichte snip perdag en per 1 juli een arbeidstijd verkorting voor een kwart uur per dag in de normale dagdienst in ver band waarmee compenserende maatregelen ten aanzien van de ploegendienst- en werktijdregelingen zijn getroffen. Zuivel De onderhandelingen over de nieu we collectieve arbeidsovereenkomst voor de zuivelindustrie zijn voor on bepaalde tijd verdaagd aldus een mededeling van het werkgeversover legorgaan. de kerncommissie voor de zuivelindustrie. te gaan bij het Gerechtshof in Am sterdam. doch zij zal eerst aan dit vonnis van de president moeten vol- Bij de behandeling werd gisteren door de gemeente Zeist gesteld, dat door de reportage de indruk was ge wekt, dat het 11-jarige dochtertje Corry haar stervende vader (burger ambtenaar op de luchtmachtbasis Soesterberg) een aantal weken zonder enige hulp heeft moeten verzorgen. De raadsman der gemeente stelde voorts, dat de VARA had nagelaten inlichtingen over het geval te vragen bij het gemeentebestuur, het Groene Kruis, de behandelende arts, ver- pleegsteis en maatschappelijk werk sters. Mr. Stheeman zei. dat hij vervroegd uitspraak heeft gedaan „om onnodige sensatie te voorkomen". De VARA moet in haar tv-actua liteitenrubriek „Achter het nieuws" een rectificatie geven op haar repor tage van 11 januari over het sterven van de 50-jar>je inwoner van Zeist, W. L. Verhagen op 5 januari. De ver slaggevers Koos Postema en Bas Roodnat, die destijds deze reportage maakten, moeten in deze rectificatie zelf aangeven, waar ze volgens de ge meente Zeist in de reportage onjuist en onvolledig zijn geweest. Daar komt het vonnis op neer. dat de president van de Amsterdamse rechtbank, mr. U. W. H. Stheeman, in een vervroegde uitspraak heeft ge geven in het geding, dat de ge meente Zeist tegen de VARA had aangespannen. Het geding diende gistermorgen voor de president. De VARA had als gevolg van een interne communicatiestoring verstek laten communisatiestoring, waardoor de dagvaarding niet op de juiste plaats was terecht gekomen, verstek'laten gaan. Weliswaar heeft de VARA de moge lijkheid om van dit vonnis in appèl ADVERTENTIE 1 Bruid, 2 schoonmoeders, 8 zwa gers, 16 volle nichten en 28 lege pakken Friendchips. U weet wel: die nieuwe o zo feestelijke lekkernij van snack-expert Smiths. ^mITH^ Nieuw! Met véél kraak en smaak! NEDERLAND 1 NTS 5.00 uur Ga 's mee (V.ARA) 5.35 uur Sluiting 6.50 uur Pipo de clown 7.00 uur 7.06 uur Nieuwe avonturen van de drie mus 7.31 uur Panoramiek 8.00 uur Journaal en weeroverzichl 8.20 uur Zendtijd politieke partijen; GPV 8.30 uur Stichting Socutera 8.35 uur Inburgeren 9.00 uur The naked edge 10.35 uur Laatste nieuws 10.40 uur Pastoraal concilie (KRO) 11.00 uur Sluiting NEDERLAND 2 - VARA 6.50 uur Pipo dc clown (NTS) 7.00 uur Nieuws (NTS) 7.03 uur Coronation Street Ruiterdans 8.00 uur Journaal en weeroverzicht (NTS) 8.20 uur Achter het nieuws 8.45 uur Rood. wit, blauw 9.25 uur Uit Bellevue 10.15 uur Laatste nieuws (NTS) 10.20 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA: Hilversum 1 Maurice Chevalier Er is een wezenlijk verschil tussen oude auto's en antieke auto's. Oude auto's zijn dei dagen zat, rijden op hun laat ste wielen. glanzen niet meer en zien er verwaarloosd uit maar antieke auto's rijden langza am ma ar bewonderens - waardig, zij dwingen eerbied af en verblijden de mensen door hun uiterlijk en hun prestaties, ondanks hun ouderdom. Mau rice Chevalier is geen oude, maar een antieke auto. 80 jaar, weinig stem meer, maar de charme straalt nog van hem af, hij is, je accepteert hem, hij rijdt langzamer dan vroeger, natuurlijk, maar het is toch leuk hem even voorbij te zien komen. Het is een groot waagstuk zo'n programma eigenhandig te fabriceren op dezelfde avond en dezelfde zender waarop altijd de „21ste eeuw" wordt uitgezon den, een perpetuum mobile in kleuren van blijvend hoge kwa liteit over soortgelijke onder werpen als waarover Henk Neyssel zijn programma had gemaakt. Hij heeft het dan ook niet gehaald, hoewel de droge mededelingen van de autoritei ten en wetenschapsmensen ver duidelijkend werkten. Helaas had hij het idee gehad een en ander in het raam te plaatsen van het gewone arbeidersgezin, waarin vader en moeder be vreemd tegen al die nieuwig heden zaten aan te kijken, ter wijl de zoon en dochter er uiteraard alle begrip voor op brachten. Bert Dijkstra uit Krommenie fungeerde daarbij als verteller. Welnu, men moet als toneelschrijver wel van heel goeden huize komen wil je zo iets aannemelijk weten te ma ken, want de kans dat er wrij ving ontstaat tussen de reali teit die gespeeld moet worden en de boodschap die moet wor den overgebracht, is bij zulk toneelspel groter dan waar ook En Henk Neyssel, die deze „dramataare" schreef, bleek dat grote talent niet te bezitten, met het gevolg dat we „gekun stelde stukjes" toneel te zien kregen, die afbreuk deden aan de rest Matthaeus Passion Het was cooh al niet zo'n boeiende avond, want over Con nie van Bergen en Eugen Cicero valt eigenlijk niets te melden; Televizier kwam evenmin met iets opmerkelijks 'Hilterman en Peereboom, altijd de moeite waard, maar nooit iets om voor uit je stoel omhoog te veren». Bleven over Piet van Egmond. die een pleidooi hield voor de Matthaeus-Passion, een mu ziekstuk dat binnenkort hope lijk eens zal worden uitge voerd Als we alle gekheid even op een stokje doen, blijft de constatering dat het verstan dig van de AVRO was haar uit zending van de Matthaeus-Pas- sion op Goede Vrijdag te laten inleiden. Wie had dat beter kunnen doen dan Piet van Eg- mond, die al tientallen jaren met deze passie getrouwd is en Bachs muziek weet uit te leg gen alsof hij voor lagere scho lieren spreekt. Het. was wat .rijker* geweest als de AVRO hem de uitleg had laten geven tijdens een van zijn repetities met koor en orkest, zoals Bern stein dat doet, want nu was het maai- behelpen, met een piano en grammofoonmuziek. Begrafenis dr. King 's Middags waren we bijna twee uur getuige geweest van de herdenkingsplechtigheid, voor afgaande aan de begrafenis van ds. Martin Luther King, met somber en tactvol commentaar van Koos Postema, die de ware sprekers zoveel mogelijk aan het woord liet. Alleen de begrenzing van de techniek verhinderde dat we de ceremonie in zijn ge heel te zien konden krijgen: te gen zessen onderging Early Bird zijn maansverduistering, waar door de verbinding met de V.S. verbroken wera. Jammer, maar we moeten maar denken: in de tijd van Lincoln hadden we nu nog niet geweten dat- dr. King vermoord was VOOR WOENSDAG 10 APRIL Hilversum 1. 40'i m. NCRV: 18.00 Gew. muz. (gr 18.30 Nws en weerpr. 18.46 Act. NRU: 19.00 Openbaar Kunstbezit. 19.10 Economi sche aspecten van het onderwijs, gast college. 19.50 Fluit en piano (gr.)mod. muz 20 05 Radio- Philh ork. en sol.: klass. muz. 21.30 Wie is mijn naaste (11): progr. over buitenlandse arbei ders. 21.50 Franse chansons. 22.05 Spie gel van Belgie. een progr. in samen werking met de BRT NVSH: 22.20 Sextant, radioweekblad van de NVSH. NRU: 22.30 Nws. 22.40 X. een sprong in het duister. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 'i. 298 m. i VARA: 18.00 Nws. 18.16 Act. 18.20 I Ultz. van de A.R.P. Spr Mr. W. de Kwaadsteniet, secr. van de ARP. 18.33 Stereo: Kinderkoor. 18.55 Stereo: Metropole ork. en zangsol.: musical- muz. 20.30 Accentact. feiten van nabij bekeken 20 45 Akkoord: licht gevar. pl.progr 21.10 Sores van Dorus: licht progr 21.35 Akkoord (vervolg). 21.50 Trammelant ln Loeren aan de Hor: radiofeuilleton. 22.15 Country en Wes tern muz. (gr 22.30 Nws. 22.40 Act. 22.55 Stereo: Radio kamerork. en sol.: mod. muz. 23.20 Radio Jazz Magazi ne 23 55-24.00 Nws. (Over (ie 4e lijn) van 18-20 uur. Voor woensdag 10 aprLI. Vaya con Dios (Russel) Orkest Aimé Barelli. Buche v pluma "n" "ma" (Her nandez) Combo Juan Serrano. Cielito Undo (Royan) Orkest Aimé Barelli. Mira ver quien es (Hernandez) Com bo Juan Serrano. Adios Pampa mia (Canaro) Orkest Aimc Barelli. Tu rica boca (Machin) Combo Juan Serrano. La Cumparslta (Rodrlgues) Orkest Ai mé Barelli. Mira que viva es (Cairo) Combo Juan Serrano. Banana boat song (Darling) Orkest Aimé Barelli. La empaliza (Kalaf) Combo Juan Serra no. Besame mucho (Velasquez) Orkest Aimé Barelli, Business man's bounce Orkest Jerry Jerome. Basin Street blues (Williams) Peggy Lee. Canadian sun set (Hey wood) Misirlou (Roubanls) Ferrante en Telcher. Old Joe Clark (trad.) Single girl (Weston) Sourwood mountain (Weston) Jo Stafford. My funny Valentine (Rodgers) 'till (Sig- man) Ferrante en Telcher. way down yonder ln New Orleans (Creamer) Di-. nah Shore. South (Hayes) id. Sum- mertime-A woman is a sometimes thing - My man's gone now-It takes a long pull'to get there- I got plenty o' nut- tin'- Bess, you is my woman now- It ain't necessarily so- Minor themes: Prayer. Strawberries. Honey man. Crab man- I loves you Porgy- Clara, Cla ra- There's a boat dat 's lea vin' soon for New York- Oh Bess, oh Where's my Bess- Oh Lawd. I'm on my way. Art Farmer. Harry Edison, Ber- nie Glow. Markie Markowitz, Char- lie Shavers. Bob Brookmeyer. Frank Rebak. Jimmy Cleveland. Earl Swope. Rod Levitt, Zoot Sims, A1 Cohn, Phil Woods. Gene Quill. Sol Schlinger. Bill Evans. Herbie Powell. George Duvivler. Charley Persip VOOR DONDERDAG 11 APRIL Hilversum 1. 4<r» m. KRO. 7 00 Nws 7.10 Het levende woord. 7.15 Badinerie: klass. en mod. pl.progr. (7.30 Nws.; 7.32 Act.; 7.50 Overweging; 8.00 Nws.) 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvr. (9.35 Waterst.) NRU: 10.00 Wat heeft dat kind': pedagogi sche lezing 10.20 Muz. uit de Barok (gr KRO: 1100 Nws. 11.02 Voor de zieken. NCRV: 12.00 Stereo: Lichte gr.muz. 12.26 Med. voor land- en tuinb. 12.30 Nws. 12.41 Act. 12.50 Variant: radlo-snelbullet. 13.30 Stereo: Over de Band: licht gevar. muz.progr. (opn.). 14.30 Klass en mod. gew muz. 15.00 Herv. mlddagdienst. NRU: 15.30 Banden met het verleden, klankbeeld. 15.45 Spelkroniek voor creatieve vrije tijdsbesteding. 16.00 Nws. 16.02 Toneel op school, een progr. in samenwerking met de stichting WIKOR. 16.25 Ste reo Lichte gr.muz. 16.50 Spelen met taal. 17.00 Stereo: Voor kleine bezet ting: mod, kamermuz. NCRV: 17 45 Sportact. Hilversum 2. 298 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Stereo: Lichte gr.muz. VPRO: 7.64 Deze dag. AVRO: 8.00 Nws. 8.11 Radio journaal. 8.20 Stereo: Lichte gr.muz. (vervolg). 8.50 Morgenwijding. 9.00 StereoDuits-romantische kamermuz. voor blazers (gr.). 9.40 Voor de kinde ren. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Ar- beidsvlt.: populair verz.pl.progr. (11.00 -11.02 Nws) 11.55 Beursber. 12.00 Rot terdams philh. koperensemble: oude en mod. muz. 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.29 Toppers van toen (gr.). 13.00 Nws. 13.11 Radiojn. 13.30 Klass. en mod. kamermuz. 14.25 Log boek 1562. klankbeeld 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.02 Van vier tot vijf: een radioprogr. in een Notedop, 17.00 Muz. uit Suriname, de Ned. An tillen en omringende landen. 17.30 Voor de jeugd. Hilversum 3. 240 m. en FM. NCRV; 9.00 Nws. 9.02 Voor de zie ken. 9.30 Strictly lnstr.: lichte inslr. muz 10.00 Nws' 10.03 Muz bij de koffie. (11.00 Nws.) NRU: 12.00 Nws. 12.03 Pl.keus: bekende Nederlanders op het gebied van de ernstige muz. kie zen lichte gr.pl. KRO: 13.00 Nws 13 03 Act. 13 08 T.N.T.: knalmuz. 14 00 Nws 14.03 Netty Rosenfeld. 15.00 Nws.*15.03 Where the action is. 16.00 Nws. 16.03 lORRRrrr tienerprogr 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.07-18.00 Draaijijofdraaiik verz.pl.progr TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS: 18.50 Pipo de clown. NTS: 19.00 Journ. NCRV: 19.05 In kleur: De Jacht op de grijze beer. doc. film. NTS: 20.20 Journ. NCRV: '20.20 Act- rubriek. 20.45 Ik en gij. 20.47 Ge trouwd of niet?: kluchtig blijspel. 22.40 Gezond gezin: gesprekken NTS: 23.00-23.05 Journaal. Nederland II NTS: 18.50 Pipo de clown. NTS: 19.00 Journ. 19.03 Van gewest tot ge west 19.20 Zienswijze: progr. over gees telijke en maatschappelijke groeperin gen. 19.45 In kleur: Openbaar Kunst bezit. 20.00 Journ AVRO: 20.20 Wal- lenstein. spel van Friedrich von Schil ler Deel lDe Piccolominl's. CVK IKOR'RKK: 22.00 Kenmerk- Laat, een rubriek over mensen en menln» gen. NTS: 22.30-22.35 Jorurnaal.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 5