Inspectiedag kreeg een ander karakter Van NTS en NRU VVB wil geld voor oetbal-reportages i»;;lsior gaf leert voor erikanen Botsing op de Leidseweg Behandeling bezwaar tegen plan Zwanburg Aalberse boos over publikatie brief Brand in drukkerij Stagnaties door storing Aanvaring op de Oude Vest j ijjAO 21 MAART 1968 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 7 ionze correspondent) iltur van de sectie betaald je KNVB heeft het voor- I te gaan vragen voor de o van voetbalwedstrijden en radio. Dit geld zal ten ,n aan de clubs uit het be- Ibal. De plannen zijn nog j daarna zal contact niet met de NRU worden op let Is de bedoeling deze anciële regeling met in jet nieuwe seizoen te la^ LEIDERDORP nderlinge kompetitie onderlinge bordencompe je Leiderdorpse Damclub volgende resultaten be- erweyP. Lovink 02, J r. Sandijk Jr. 20, C. (jr.—G. Oostergo 02, C. van Sandijk Sr 11, J. Sr.—C. v. d. Leek 2—0, rA. v. d. Zwan 02, M. [-C. v. d. Leek Sr. 20, pc Jr.-^-C. v. Sandijk Jr. d. LeekP. Lovink 02, ^_j. v. Sandijk Sr. 11, j, v. d. Leek 20, J. v. -M. Wassenburg 20, D. II v. d. Ou welen 02 ;ramma van mjefeesten programma ter gelegen i verjaardag van Konin- samengesteld en georga de „Oranjevereniging vermeldt allereerst een gedurende drie dagen „den op het terrein Oc- restein. De kermis wordt de verjaardag van Prins inder, 27 april. Verder is opengesteld op 29 Idags en 's avonds) imma voor 30 april ver- 08.45 uur aubade vóór _iuis door de schoolkin- ïertoning e.d. gedurende n het Dorpshuis en ge- Om 10 uur zijn er in i-[zwemwedstrijden en om t op het rcl-terrein een toernooi. j middags wordt een ge- kinderoptocht gehouden, dorpshuis 's avonds, te B uur, een bridge-drive AKNIEUWS tiental van de Leider- ikvereniging speelde te- kers van de Touwfabriek it kader van de competi- «idse Schaakbond, klasse kt tl De wedstrijd eindigde in ti (5—5). enli e uitslagen: J. H. v. d. !orp)—j. g. l. Tervoo- 1/2—1/2, P. C. v. d. 'fmberg 1/2—1/2, C. van 0—1, A. Ver- H. Brugmans 1/21/2, Kanbier 1/2—1/2. mevT. Vavier 10, A. P. Hel- Reenen 1/2—1/2, A. W. tij C. Elzenaar 1/2-1/2, H. j5j f-g. J. Klein 0—1, J. M. 18 -C. Haneveld 10. pj WASSENAAR ^vereniging Excelsior Jeroenhuis een concert de in Wassenaar wo- anen. De belangstelling oncert was verheugend mei keel Gev en mevrouw Geert- enkele gemeentelijke Saven door hun aanwe- van hun belangstelling 3-*J fetaef van Excelsior, dat ver bgen weg hoopt voort te buitenlanders van ande fet uit te nodigen voor net kennismaking met het l R. A. Brilleman sprak 'oord en stelde diri- ,n aan de toehoor- Ier zijn leiding werd len aan een geva- Er werd een i'infl de Nederlandse corn eru idert Boekei uitgevoerd, nsioüCai-men van Bizet, de, 39, 'n La Traviata de popu- 55. )I Lara uit de film Dr. 114 Pauze een TC-suite halters, een suite van irea# 1 volksliederen en een eldh® „The Sound of Music". 1 viel bij de toehoorders 80? de smaak. Voor het be- pui Pauze sprak burgemees ter,! J. Geertsema een kort de Amerikaanse gasten. baarse afdeling van de tul 1 besloten enkele bezin- iw n te organiseren waarop f van de geestelijk advi- P. Timme, gesproken at. 0 'lVer het mens-zijn in bij- rdaj tois. De eerste samen- Het is voorts de bedoeling van de sectie betaald voetbal eveneens scha devergoeding van de NTS te vragen als er 's winters belangrijke hard- rijwedstrijden op de schaats worden uitgezonden. Mocht deze financiële regeling tot stand komen dan zal de KNVB de clubs waarschijnlijk gaan verzoeken geen vriendschappelijke wedstrijden tegen buitenlandse clubs meer te or ganiseren op dagen meestal woens dagen dat Europacupwedstrijden worden gespeeld. Hierdoor zal ver meden kunnen worden, dat uitzen ding van europacupwedstrijden door de KNVB moeten worden verboden, zoals gisteren het geval is geweest omdat Ajax vriendschappelijk tegen M. S. V. Duisburg speelde. De heer J. Huijbregts. secretaris van de sectie betaald voetbal, licht te de plannen als volgt-toe. „Het ra dioprogramma van de NRU op zon dagmiddag was ons- al lang een doorn in het oog. Dat heeft derge lijke vormen aangenomen, dat de mensen bjj slecht weer thuis blijven omdat zü toch uitvoerig worden in gelicht. Wat de televisie betreft, ook dit medium betekent voor het be taalde voetbal concurrentie. Zondag avond hebben de voetbalwedstrijden op de t.v. een grote kijkdichtheid. Voorts neemt de televisie bij belang rijke wedstrijden een aantal dure plaatsen in. In België krijgt de voet balbond eveneens een vergoeding voor uitzendingen en het lijkt ons billijk, dat wij een dergelijke regeling voor onze clubs zien te krijgen". Het commentaar van de NTS: „Wij zien de voorstellen van KNVB- züde vol spanning tegemoet. Het ligt voor de hand, dat als deze niet rede lijk zijn, we er geen belangstelling voor zullen hebben". Reactie van de NRU: „Wij zijn er nog niet van overtuigd, dat de KNVB ook bij ons zal gaan aankloppen. Tenslotte werken wtf reeds veertig jaar prettig samen met de voetbal bond". THIOE ROEPT 135.000 MAN ONDER WAPENEN President Thioe van Zuid-Vietnam heeft gisteren bekendgemaakt, dat d« Zuidvietnamese troepen met 135.000 man versterkt zullen worden. Alle 18- en 19-jarigen zullen worden opgeroe pen en daarna de veteranen onder de 33 jaar. De mobilisatie van deze categoriën is al begonnen. President Thioe deed in zijn toespraak een be roep op bevriende landen meer mili taire en economische hulp te bieden. Een Amerikaanse legerwoordvoerder in Saigon heeft verklaard dat alhoe wel het gevaar voor een grote Viet- oong-invasie in Saigon grotendeels is geweken, het nog niet voorbij is. In Saigon zelf zouden zioh nog twee bataljons Vletcong-strijders ophouden maar de druk van buiten af zou aan zienlijk zijn verminderd. De Vietcong heeft vanochtend een aanval gedaan op het Amerikaanse vliegveld bij Saigon. De schade zou gering zijn geweest. Gisteren hebben Amerikaanse en Zuidvietnamese strijdkrachten in de buurt van Sai gon een nieuw offensief ingezet. Naar schatting 142 guerrillastrijders zouden gedood zijn. Het offensief vond plaats in het kader van de aotie Kwoekwet Tang („Wil om te winnen") waarbij tot nu toe 903 guerrillastrijders ge dood zijn. Amerikaanse soldaten die de acties deelnamen hebben ver klaard dat het doden van een Viet- congstrijder beloond wordt met drie dagen verlof in een badplaats aan de kust. In Saigon is gisteren de zwarte markt opgeruimd. De Zuidvietnamese politie haalde gisteren alle venters van de markt en zette hele huizen blokken met prikkeldraad af. Een Amerikaanse militaire woordvoerder in Saigon heeft verklaard dat het aantal Amerikaanse militairen dat hl Vietnam is gesneuveld thans meer dian 20.000 bedraagt, te weten 20.096. Vijf Amerikaanse dienstweigeraars hebben in Parijs verblijfsvergunnin gen aangevraagd. Het was de groot ste groep deserteurs die tot nu toe in Frankrijk is aangekomen. In Frank rijk verblijven op het ogenblik naar schatting 50 bot 100 Amerikaanse de serteurs. Jongeiisleam S.V. werd kampioen In de laatste competitiewedstrijd heeft het eerste jongensteam van Steeds Vooruit de kampioenstitel we ten te bemachtigen. Zij wisten met 91 over „Sett" te zegevieren. Jon gens 3 verloor met 82 van „de Valken". Het eerste meisjesteam won op ver dienstelijke wijze van de kampioen VVV. Dit team is op de tweede plaats geëindigd. Meisjes 2 won van concur rent Docos I met 46. Dit team speelt zaterdag a.s. de kampioens wedstrijd tegen Avanti I. Deze wed strijd wordt in Valkenburg om 2 uur gespeeld. Het eerste herenteam sloot de com petitie met 'n klinkende overwinning af. TOV was het slachtoffer. Nora Broxterman en Nol Sikking bleven ongeslagen. Ton v. d. Voort won nog lx. Einduitslag 82. Heren 2 verloor met 46 van The Skippers 1. Het 3de herenteam verloor met 010 van VW 4. Dit team komt het volgend jaar in de 4de klas uit. Team 4 ver loor met 91 van RTC 3. Heren 6 verloor van Reflex VS met 82. Het damesteam won met 64 van PTT-Delft 1. Dit team speelt op 28 maart de kampioenswedstrijd tegen Baronie bij Docos in Leiden. Tijdens het Ti os-toernooi in Arn hem wist Steeds Vooruit negen prij zen te winnen. Nora Brotxerman won de eerste prijs in de hoogste klasse dames, samen met Leny v. Wissen de lste prijs in het dubbelspel in de eerste klas, met Nol Sikking won ze de eerste prijs mix-dubbel. Leny v. Wissen won een 2de prijs in de hoofd- se dames en een lste prijs in de 2de klas enkelspel. Jan d. Vroomen wist met Marlies Broxterman de 2de prijs mix-dubbel te veroveren. VOORSCHOTEN Bij de kruising Leidseweg-Krimkade in Voorschoten botsten vanochtend omstreeks 11 uur een bestelwagen en een personenauto. De bestuurder van de bestelwagen, een 32-jarige inwo ner van Voorschoten reed op de Krimkade. Bij het kruispunt zou hij geen voorrang hebben gegeven aan de auto op de Leidse weg, bestuurd door een 44-jarige Voorschotenaar, wiens echtgenote schaafwonden op liep. De materiële schade is aanzien lijk. André v. d. Louw in Cultureel Centrum Vrijdagavond komt André van der Louw perschef van de VARA op uit nodiging van de PvdA-afdeling Voor schoten spreken tijdens een discussie avond in het Cutureel Centrum. Toonschaal '68 over bloemen Van 9 t/m 15 april zal ka het Cul tureel Centrum van Voorschoten de jaarlijkse grote gemeentelijke ten toonstelling worden gehouden. Toon schaal '68 zoals de nieuwe expositie heet, is een jubileumtentoonstelling, (de tiende) en zal in het teken staan van de bloemen. De eerste tentoonstelling over bloe men, vijf jaar geleden, kreeg veel belangstelling en bijna alle Voorscho- tense kwekers en bloemenhandela ren verleenden hun medewerking. In de avonduren zullen verscheide ne activiteiten worden georganiseerd, zoals een diavoorstelling, een lezing over tuinieren met uitreiking van de prijzen voor de tuinkeuring en bloem schikdemonstratie Warmonds raad 26 maart bijeen De 23-jarige Jansje Hoogendam uit Leiderdorp is gistermiddag om 2 uur in het gemeentehuis in haar woonplaats in het huwelijk getreden met Ignacio Segura Ba ron (26 jaar), receptionist in Tor- molinos. Het huwelijk had een hijzonder tintje door het fraaie Spaanse kostuum van de bruide gom. Na de huwelijksvoltrekking werd het huwelijk kerkelijk inge zegend in de Zoeterwoudse Meer- burgkerk. (Foto LD/Holvast) (Van onze Haagse correspondent) Partijvoorzitter Aalberse v an de KVP, tevens bestuurslid van de stich ting politieke studie en voorlichting, toonde zich vandaag verontwaardigd over het feit, dat de brief van prof. De Quay (pag. 1) in openbaarheid is gebracht. „Er staat notabene ver trouwelijk boven", zo merkte hij op. In een communiqué, dat hij samen met fractievoorzitter Schmelzer op stelde, gaf hij een uiteenzetting van de moeilijke financiële positie waarin de KVP verkeert, mede omdat de po litieke taken van de partij steeds ver der toenemen. Mr. Aalberse noemde in dit opzicht de financiering van het Centrum voor Staatkundige Vorming, de studiediensten van de partij, het Romme-Instituut, conrgessen, enz. De stichting, die reeds in 1965 is op gericht, stelt zich ten doel gelden bij een te brengen om bovengenoemde taken van subsidie te voorzien. De stichting verricht haar taak los van de KVP, aldus de heer Aalberse, en heeft reeds op bescheiden schaal gel den bijeen gebracht. Schuurtje afgebrand VIER BIGGEN GESTIKT Omstreeks twaalf uur gisterochtend ontstond brand in een varkens schuurtje op het terrein van de heer S. C. Schouten, Meije 10, Bodegraven. In het schuurtje bevond zich een for nuis. waarop voer voor de varkens werd gekookt. Vermoedelijk zijn en kele vonken overgesprongen naar het in de schuur aanwezige stro, waar door dit vlam vatte. De Bodegraaf se brandweer rukte onmiddellijk uit met twee spuiten. Niet voorkorhen kon evenwel worden dat het schuurtje af brandde. Vier biggen kwamen door verstikking om. Leerkrachten lager onderwijs uit Inspectie Alphen bijeen in Leidse Stadsgehoorzaal In aanwezigheid van genodigden en vele leerkrachten van de lagere scholen uit de gehele Inspectie Al phen a.d. Rijn opende de voorzHtcr van de Inspectlecommissie, de heer C. Kohlenberg, de inspectiiedag, die in de Leidse Stadsgehoorzaal werd gehouden en in opzet aanmerkelijk verschilde van de vroegere inspectie dagen. De heer Kohlenberg wees erop, dat naar aanleiding van de uitkomst van gehouden enquête deze dag meer dan voorheen het karakter zal gaan dragen van een studiedag, waarop een bepaald onderwijsprobleem aan de orde wordt gesteld. Na een uit voerige deskundige inleiding zal er dan gezamenlijk door de leerkrach ten over gediscussieerd worden om zo te komen tot een meer practische conclusie. Het ontspannende element raakt daarmede op de achtergrond, wat niet betekent, ccat dit in de toe komst geheel zal komen te vervallen. De Inspecteur van het lager onder was in de inspectie Alphen aan den heer Ch. Delnooz, sprak de hoop uit dat deze veranderde opzet een stap in de goede richting mocht zijn tot verdere verbetering van het onder wijs, dat in zijn inspectie door zoveel leerkrachten met enthousiasme en energie wordt gediend. Spreker van deae dag was de heer J. Wedzinga uit Zeist, Paedagogisch- dldactisch adviseur van het Christe lijk Paedagogisch. Studiecentrum zijn inleiding was gewijd aan het pro bleem van de differentiatie in het klassikale schoolsysteem. Uitgaande van aanleg, tempo, etc van de kinderen zijn in de loop van de laatste tientallen jaren verschil lende pogingen aangewend om tot 'n bevredigende oplossing te komen Een systeem, dat de laatste jaren met succes wordt toegepast is dat van kern- en keuzetaken, waarbij men uitga-a men uigaat van een bepaalde kern voor de hele klas met verdere verwerking van deze kern in de keuzetaken, aangepast aan de capa citeiten van de leerlingen. Met voorbeelden toonde de heer Wedzinga aan hoe men in een klas tot resultaten komt, die in vele ge vallen zelfs een openbaring betekenen voor de kinderen zelf. Totver in de middag werd deze problematiek door de leerkachten, in verschillende groepen verdeeld, be sproken en nader uitgewerkt. De exposanten hadden er met hun tentoonstelling rekening meegehou- den hun materiaal, dat zij lieten zien, een bijdrage te laten leveren aan de gedachte omtrent de differentiatie. Met nadruk stelde mr. Aalberse, dat men de zinssnede in de brief waarin over een duidelijker „ge zicht" van de KVP wordt gesproken, niet bedoeld wordt een duidelijker ge zicht omdat de radicalen zijn uitge treden. Naar zijn mening is het ge zicht van de partij duidelijker gewor den „door de resoluties van de par tijraad in Arnhem en de onlangs tot stand gekomen evenwichtige voor dracht voor een nieuw bestuur". Op de dinsdag 26 maart te houden openbare raadsvergadering van d< gemeente Warmond komt o.m. in be handeling een verzoek van de heer P. v.d Hust uit Oud-Ade dat verzoek Inhoudt om voorziening tegen het be sluit van B. en W. waarbij hem geen vergunning werd verleend tot het op richten van aanlegsteigers in het Sweiland. B. en W. stellen voor op dit verzoek afwijzend te beschikken on grond van het feit dat inbreuk zal worden gemaakt op de bestem ming water. Het college heeft hem echter nog wel een alternatieve mo gelijkheid aan de hand gedaan. In januari van dit jaar heeft de raad voorlopig goedgekeurd het plan tot onteigening van grond gelegen in het bestemmingsplan Zwanburg. Het betreft de gronden die in eigendom toebehorend aan de gemeente Lei den en de heer K. Breedijk. Er is een bezwaarschrift binnengekomen van de gemeente Leiden. Voor goed be grip delen B. en W. mee, dat het uit gangspunt voor de aanvang van deze onteigeningsprocedure geen andere is geweest dan mogelijk tijdverlies te ontgaan. Dit hebben B. en W. ook aan de gemeente Leiden meegedeeld waarbij zij tevens nogmaals hebben te kennen gegeven dat zij een minne- Gistermorgen ontstond in het kan toor van de Noordwijkse drukkerij van de fa. Buijze aan de Van Limburg Stirumstraat een brand, die zich aan vankelijk ernstig liet aanzien. Bij het aansteken van een olieJkachel deed zich plotseling een steekvlam voor. De afvoer geraakte zodanig verhit, dat het plafond en de dakbe dekking begon te branden- Het zag er naar uit, dat een ge vaarlijke situatie zou ontstaan, daar het kantoor, gelegen in de oude kern van Noordwijk-Binnen, geheel is in gebouwd. De brandweer rukte met veel ma teriaal uit en was in minder dan geen tijd ter plaa/tse. Dank zij dit snelle en krachtige ingrijpen had men de vuurhaard spoedig onder de knie, na dat het dak en het plafond waren opengebroken. Er ontstond een aan zienlijke schade. Israël betreur) elf doden en vijftig gewonden Onze correspondent in Jeruzalem meldde hedenmiddag omstreeks 1 uur; Volgens een officiële mededeling hebben de Israëlische troepen bij de gevechten in Jordanië elf doden en vijftig gewonden te betreuren. Er zou den honderd Arabische saboteurs ge dood zijn. In politieke kringen In Jeruzalem noemde men de Jordaanse klacht, die gisteren bij de Veiligheidsraad is in gediend over Israëlische oorlogsvoor bereidingen het toppunt van huichel achtigheid, wanneer men in aanmer king neemt, dat de Jordaanse rege ring ofwel niet bereid ofwel niet in staat is geweest een einde te maken aan Jordaanse terroristische activi teiten In Israëlisch gebied. Het Leidse verkeer raakte gisteren diverse malen in de knoop door een storing in het mechanisme van de Blauwpoortebrug. De storing had tot gevolg, dat het brugdek met hand kracht omhoog moest worden ge bracht bij nadering van schepen. Het wegverkeer stagneerde daardoor aan zienlijk en bezorgde de politie handen vol werk. De Zaandamse brandweerdie met modern materieel is uitge rust. kan blijkbaar niet scheiden van een oude reserve motorspuit uit de jaren dertig. Het „beestje" was ingezet bij een uitslaande brand in een grote loods met zaagsel en krullen van Fibra N.V. De motor liep spoedig heet. Ter wijl een van de brandweerlieden steeds maar weer water in de ra- diateur goot, hadden zijn colle ga's de brandslag op het motor blok gericht om het zaakje draai ende te houden. luke verwerving blijven voorstaan. Dit uitgangspunt blijft onverminderd bestaan. Zij achten het derhalve overbodig om op de Inhoud van het bezwaarschrift nader in te gaan. Na dat de Koninklijke goedkeuring op het onteigeningsplan is verkregen zullen indien voordien de betrokken grond niet kan worden aangekocht, opnieuw onderhandelingen worden geopend teneinde alsnog in der mi ne tot overeenstemming te komen. B. en W. stellen voor betreffende het kleuteronderwijs de vergoeding van de exploitatiekosten vast te stellen op f 1200 per lokaal en f 22 per kleu ter voor het jaar 1967 betreft en voor 1968 respectievelijk opf 1225 en f 2250. F amilieberichten (ontleend aan andere bladen) Geboren: Mark Pieter, z. v. Ir. G. J. Esser-Kluft, Karina. d. v. De uQeiroz-Roessingh, Rio de Janeiro. Overleden: J. W. Hoogstyiing, m. 71 jaar, Den Haag, E. Mulder-Seelig, v. 76 jaar, Sneek, .G. M. C. Nagel- kerke, m. 88 jaar, Rotterdam, L. Fijn van Draat, m. 84 jaar, Amster dam, M. Joh. Kupsch-Eberwein, v. 61 jaar, Amsterdam. Mej. Amy Sonneville uit Oegst- geest hield gisteravond aan de hand van dia's voor de Jonge Kerk, Wijk- gemeente Zuid, in het wijkhuis aan het Abeelplein in Katwijk een inlei ding over Amerika. Mej. Sonneville heeft in het kader van het uitwisse lingsprogramma een jaar doorge bracht in de Verenigde Staten. Zij vertelde over haar ervaringen op scholen en het gezinsleven. Jubileum C. Kriest De heer C. Kriest viert deze week zijn veertigjarig zaken jubileum. Hij geniet niet alleen bekendheid als eige naar van „Le Jardin exotlque", maar tevens als arrangeur van vele buiten landse tentoonstellingen. In 1928 be gonnen met een bloemenwinkel aan de Korevaarstraat, heeft deze kunst zinnige Leidenaar zijn zaak zeven jaar later verplaatst naar de Bree- straat. De bloemen hebben er inmid dels plaats gemaakt voor een uitge breid assortiment planten. De heer Kriest houdt morgenmiddag ter ge legenheid van het jubileum in zijn zaak een receptie. Tevens zal hjj dan zijn tot „Boutique Artistique" uitge breide winkel presenteren. De plan- tencollectie van de heer Kriest is na melijk uitgebreid met een afdeling cu riosa en kunstnijverheid, alsmede met een aantal oosterse sieraden. Prof. dr. H. Berkhof over Uppsala Prof. dr. H. Berkhof, lid van het centrale comité van de Wereldraad van Kerken, zal vrijdag 29 maart om acht uur in de Vredeskerk aan de Leidse Burggravenlaan spreken over de komende vergadering van deze raad in Uuusala. Prof. Berkhof zal de achtergronden belichten van het be raad. dat momenteel gaande is In di verse commissies van voorbereiding. Hoewel deze bijeenkomst is bedoeld voor alle pastoors, predikanten en ambtsdragers van kerken, welke aan gesloten zijn bij de Oecumenische Raad Leiden, kunnen ook belangstel leden deze samenkomst bijwonen. HENGELSPORT De uitslag van de door visvereni ging „Hengelsport" gehouden wed strijd luidt: 1. J. de Groot 22 stuks 1190 gr., 2. Verstraten Sr. 12. 985, 3. K. Habraken 10, 815, 4. J. Boeg 12, 760, tevens kamp. 67—68, 5. L. Kerk- man 7, 650, 6. J. Wassink 8. 565, 7. J. Cambier 2, 410, (gr. blei 31% cm), 8. R. v. Oosten 3, 345 (gr. vorn 26 cm), 9. Verstraten Jr. 4, 305, 10. L Jansen 4, 300. Een vrachtvaartuig is gistermiddag omstreeks twee uur op de Oude Vest in Leiden in aanvaring gekomen met een zeiljacht. De aanvaring was vol gens de politie het gevolg van een manoeuvre, die de schippersvrouw maakte, toen zij koers zette in de richting van de Havenbrug. Het zeil jacht raakte geheel ontzet. Er zou voor tweeduizend gulden schade zijn aangericht. WARMOND Ledenvergadering school m/d bijbel Vanavond om 8 uur zal in de school met de Bijbel aan de Laan van Oostergeest in Warmond een le denvergadering gehouden worden. De agenda vermeldt onder meer bestuursverkiezing. Aftredend zijn de heren G. Olden en Chr. Komen, beiden herkiesbaar. Tevens zal in het bestuur een vrouwelijk secundus- lid worden benoemd. Na de vergade ring zal er een geluidsfilm worden vertoond.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 7