Confectie-industrie betrekt eigen huis Documentaire over de legerreclitspleging VERDRIJF VERKOUD- WOENSDAG 20 MAART 1968 LEIDSCH DAGBLAD Donderdagavond op de tv (Van onze Hilversumse correspondent) Rond 50.000 jongemannen, actief onder de wapenen als dienstplichtigen, lopen elke dag kans het met de krijgstucht aan de stok te krijgen. Hun directe commandant oordeelt en straft. Er behoeft geen bewijs te zijn, de commandant mag straffen als hij overtuigd is dat de ondergeschikte een krijgstuchtelijk ver grijp heeft gepleegd. Rudi Carrellsliow afgelast Zaterdag zal er geen Rudi Carrel- show op het t.v.-scherm te zien zijn. Rudi Carrell ziet in verband met het i overlijden van zijn vader André en de crematie van diens stoffelijk over schot gisteren op Westerveld. geen mogelijkheid zijn show voor zaterdag te realiseren. De VARA heeft hier- j voor alle begrip getoond. Welk pro- gramma zaterdagavond in de plaats I van de Rudi Oarrelshow komt, is nog niet bekend. Voor het enige satirische, t.v.-programma. Farce Majeur, zijn gisteren opnamen gemaakt midden op de Dam in Amster dam: Teddy Schaaynk, liggend in een oud ledikant, wordt gekweld door de reclamefilmpjes op de te levisie, althans in haar dromen. Links Ted ter Braak, die haar een frisdrank laat drinken, rechts Jan Fillekers, die haar 25 gulden wil geven als zij het antivoord weet op de vraag, wat witter wast De legerrechtspleging een wet van 1903 en een reglement op de krijgstucht van 1922 houdt niet alleen de 50.000 jongens bezig, maar ook de niet-militair heeft zich afge vraagd of er geen modernere be- strafpleging moet worden toegepast. In Duitsland bijv. straft een rechter, niet de commandant. In ons land brengt binnenkort een commissie onder voorzitterschap van generaal-majoor F. Lagerwerff. aan de minister van Defensie advies uit Om het krijgstuchtelijk straffen te moderniseren. Zo zal onder meer het streng arrest (dag en nacht in de cel) worden afgeschaft. Twee jaar geleden Twee jaar geleden had de KRO al bü het ministerie gevraagd om een documentaire over de legerrechts pleging te kunnen maken. Pas een paar maanden geleden is toestem ming gekregen. Een vertegenwoordi ger van de Legervoorlichtingsdienst is met Ad Langebent en Piet Franse langs enkele kazernes gegaan, die men zelf heeft kunnen uitzoeken. Deze vertegenwoordiger bleef bij alle opnamen en bij alle gesprekken. Hij bleef echter buiten toen de re- portageploeg tot driemaal toe een cel is binnen gegaan waarin een met streng arrest gestrafte zat. Langebent: „In alle drie gevallen hebben de betrokkenen op eigen ver antwoordelijkheid meegewerkt. Hun commandanten hebben toegezegd dat zij geen verhaal op deze jongens zou den halen". De tv-documentaire toetst de uit leg van twee omstreden artikelen in het reglement op de krijgstucht: „De ondergeschiktheid is de ziel van de militaire dienst" en „De godsdienst is de bron van alle geluk, moed en ware deued". Mentaliteit Bij een op de Hogere Krijgsschool in Den Haag gehouden test over een gefingeerd krijgstuchtelijke overtre ding (hoe men in dit geval zou straf fen), bleek een groot verschil in maat van de straf en in motivering. Con clusie: de mentaliteit van de straffer speelt hierbij een grote rol. De KRO-televisie zendt de docu mentaire morgenavond om 20 20 uur uit op het eerste net. Later op de avond zal minister Den Toom in „Brandpunt" zijn commentaar hier op geven. Hij is vanochtend in de ge legenheid gesteld om de film te zien. „Ter kennisneming" zegt Langebent, „niet om te NEDERLAND 1 NTS 5.00 uur Kijkkast (NCRV) 5.35 uur Sluiting 6.50 uur Pipo de clown 7.00 uur Nieuws 7.06 uur De drie musketiers 7.31 uur Panoramiek 8.00 uur Journaal en weeroverzicht 8.20 uur Politieke zendtijd (CHU) 8.30 uur Het diaconaal sociaal jaar (Socutera) 8.35 uur Niet genoeg (kleur) 9.10 uur Schonzeit für Fiichse 10.40 uur Laatste nieuws 10.45 uur Sluiting NEDERLAND 2 NCRV 6.50 uur Pipo de clown (NTS) 7.00 uur Nieuws (NTS) 7.03 uur „Cliff" 7.53 uur Meditatie 8.00 uur Journaal en weeroverzicht (NTS) 8.20 uur Hier en nu 8.45 uur Vidocq 9.10 uur Het einde is het begin 10.25 uur Laatste nieuws (NTS) 10.30 uur Sluitng UIT HET RADIOPROGRAMMA: Hilversum 1: 7.50 uur Avondconcert 10.40 uur X, een sprong in het duister Hilversum 2: 8.50 uur Akkoord 10.15 uur Country en western muziek V lagvertoon van zieke bedrijfstak ADVERTENTIE HE'D x met WITTE KRUIS Poeders, tabletten, cachets. (Witte Kruis spaart bovendien. „Niet genoeg" Ontwikkelings hulp op de t.v. De ontwikkelingshulp door de rij ke landen dreigt de race met de be volkingsaanwas bij de arme landen te verliezen. Als die hulp niet vele malen groter wordt en niet in de ar me landen vergezeld wordt van mo derne gezinsplanning op de ruimst mogelijke schaal, is een cata strofe onafwendbaar en wordt het begrip „mensheid" een aanfluiting. Dit is de teneur van de kleuren film „Niet genoeg" die cineast Wim van der Velde onder produktielei- ding van Bert Haanstra in op dracht van de „Organisatie voor eco nomische samenwerking en ontwik keling (OESO) voor presentatie in de n4 26 donorlanden heeft gemaakt. Deze documentaire van een half uur zal in verschillende versies, zowel in bio scopen als in televisieprogramma's worden getoond. De NTS geeft de „voorpremière" vanavond om vijf over half negen over Nederland 1. Om budgetaire redenen hebben Van der Velde en cameraman Eddie van der Enden zich na verkenning van de situatie in de drie werelddelen be perkt tot India, die oneindige ruimte vol wanhoop, en tot Thailand. Verder werd in verschillende hulpverlenende landen de mening van de man in de straat gevraagd en vastgelegd. Wim van der Velde heeft zorgvul dig vermeden het sentiment als hef boom te gebruiken om de toeschou wer begrip bij te brengen voor het geen ginds werkelijk aan de hand is. Ditmaal dus geen opnamen, behalve Sn het begin op tv-monitors. van hon gerende baby's. Er is ook geen sprake v'an een felle aanklacht, althans niet Sn directe zin. .Niet genoeg" registreert slechts dat wat daar in Azië tot stand wordt gebracht nog lang niet genoeg is. Maar het gebeurt in intelligent ge monteerde. buitengewone beelden, waarmee Van der Enden zich zelf overtrof. Het gebeurt informa tief zonder opdringerig gekapittel, bewogen zonder emotionele explosies. cn qióteren (Van onze Amsterdamse correspondent) De Nederlandse confectie-industrie is de stichting „World Trade Center Amsterdam", die onlangs werd opgericht met het doel in de hoofdstad evenals in Tokio en New York te komen tot de bouw van een wereld-handelscentrum, een belangrijke stap voor geweest. Met het op 27 maart door Prins Bernhard officieel te openen con- fectiecentrum Amsterdam, dat een toonkamer van de gehele Neder landse confectie-industrie is, beschikt zij nu reeds over een derge lijk centrum. Het staat in Amsterdam-West, slechts luttele auto minuten van de luchthaven Schiphol en aan de toekomstige ring weg rond de hoofdstad, in dezelfde omgeving waar het wereld handelscentrum moet komen. deze luxe te vermijden was. dat niet teveel met glas gewerkt kon worden omdat het 's zomers in het gebouw dan snel te warm zou worden. De buitenkant is daarom half in glas en half in met natuursteen bekleed be ton uitgevoerd. Kosten ruim 30 miljoen Het is met een vloeroppervlak van ongeveer 6 hectaren, een inhoud van ruim een kwart miljoen kubieke me ter en de ongeveer 200 fabrikanten, agenten en importeurs van confectie die binnen- en buitenlandse inkopers en verkopers er kunnen treffen, het grootste confectiecentrum ter wereld. Het confectiecesntrum officieel „Centraal verkoopgebouw voor de kledingindustrie" is ontworpen door de Rotterdamse architect H. A. Maaskamp, en de kosten hebben ruim 30 miljoen gulden bedragen. Het complex omvat twee torengebouwen met een hoogte van 66 meter (16 ver diepingen) en 45 meter (10 verdie pingen). Deze twee torens zijn met elkaar verbonden door laagbouw Plannen voor een derde toren, die ook 66 meter hoog moet worden, lig gen gereed. Wanneer deze uitgevoerd moeten worden, is nog niet bekend. Het gebouw is eenvoudig uitge voerd, is niet voorzien van luchtver versing. Een gevolg van het besluit flllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllüllllllllllin I M0DE0L0GISCH I INSTITUUT 1 In het confectiecentrum Am- s sterdam wordt op het ogenblik 1 gewerkt aan een knmi voor de |j mode. Een van de bewoners, de g heer Louis Thiessen, die voor 1 een Duits concern de vinger g H aan de Nederlandse modepols n §j houdt, is de initiatiefnemer. Hij 1 g wil een internationaal modeo- i| H logisch instituut oprichten, dat g zich bezig moet gaan houden g met voorspellingen op modege- j| bied. Het moet een instituut worden, dat bestaande nationale g en internationale organisaties g op dit gebied overkoepelt. De j| heer Thiessen is van mening, g dat alleen een overkoepelend g instituut dat vrij is van beper- kende belangen op het terrein g van de mode goede verkennin- g gen kan doen. Hij stelt voor in g een groot aantal landen waar- nemers te benoemen, die maan- g delijks vragenlijsten invullen en g dan opzenden naar de centrale, g Uit de geregelde stroom van in- g formatie, die zo ontstaat moet een onderzoekgroep proberen de modeverlangens van de consu ment wetenschappelijk vast te stellen. «raniswHwir :mr,: mmn~ I «MM B Ook anderen In het gebouw zyn niet alleen con- ferentionairs gevestigd. Ook de hoge- I re technische school voor de confec- tielindustrie heeft er "n plaats gekre gen. en er zijn verscheidene onder huurders. Zo hebben de Amro-Bank en Cook-Wagon-Lits er een bijkan toor gevestigd. De Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Amster dam gaat het beursgebouw aan het Damrak verlaten om zich in het con fectiecentrum te vestigen. Men komt het confectiecentrum binnen via een centrale ingang. In een ruime door kleurrijk mozaïek versierde hal vindt men een informatiecentrum. Gelijk- vloers is ook een restaurant inge richt. Op de eerste verdieping zyn enkele zalen voor vergaderingen of congressen. Aan de totstankoming van het con fectiecentrum heeft de gehele Ne derlandse confectieindustrie meege werkt. Al in 1955 gingen in de Neder landse economische verenigingen voor de confectieindustrie (NEVEC) stemmen op om tot een centraal ver koopgebouw te komen. Een enquête, die hierop in 1958 werd gehouden toonde aan. dat aan een dergelijk ge bouw inderdaad behoefte bestond. Een Roemeense, die door Milo Anstadt werd gevraagd naar haar materiële behoeften zei, evenals alle andere ondervraag de Roemenen, dat zij alles had wat haar hartje begeerde, ojn. een televisietoestel, waarop da gelijks belangwekkende en niet te vergeten leerzame dingen te zien waren. Wij geloven dat ?raag, maar kunnen ons nauwe lijks voorstellen dat de Roe meense televisie een avond kan tonen waarop m eer leerzaams werd gepredikt dan gisteren op Nederland 1 en 2. Eerst 's och tends als de schooltelevisie, met resp. de Amerikaanse geschiede nis. een Egelse les, gebitsverzor ging en sociale voorzieningen. Daarna 's avonds nog een wind hoos van gevarieerde, leerzame programma's. Eerst Koning Klant, inclusief een cursus be- lastingbiljetinvullen (héél nut tig, 55 minuten) en daarna het journaal, gevolgd door .Achter het nieuws". Daarna gaf prof. Röling als zijn mening, dat er inderdaad sprake van lijkt te zijn dat het geweld alom in de wereld de laatste tijd is toege nomen. We kregen daarna aller lei vormen van geweld te zien. sowel regeringsgeweld als de- monstratiegeweld, tot zelfs de befaamde FeijenoordReal Ma- irid-rel toe. Daarna het gesprek met George Peak uit Zuid-Afrika verbannen, nadat hij van 1962 tot 1965 als politiek gevangene Dp het Robbeneiland had vast gezeten. Journaal en .Achter het ileuws" bij elkaar: 45 minuten. Daarna mochten we op Neder land I even relaxen, eerst bij Marijcke Merckens, die weinig opmerkelijke sprookjes zong ,en daarna bij Lucie Ball die even eens haar dag niet had. Al weer twee informatieve, leerzame uitzendingen vervol maakten het programma op Ne derland I, alsvorens het laatste Journaal nog 5 minuten in be slag nam. Het nuttigst was ongetwijfeld de NVSH-uitzending (10 minu ten) over geboortebevordering, interessant was als steeds de IJzeren Gordijn-documentaire van Milo Anstadt, dit keer voor drie kwartier gewijd aan Roe menië. Toch viel er weinig aan de interviewtjes te beleven. Alle ondervraagden waren goed in de leer, tevreden, gelukkig, zon der andere behoeften, al vertel de die ene arbeidster wel dat ze nu al een half jaar ingeschreven stond voor een auto en hoop te hem alt jaar nog te krijgen. Een tweetal journalisten zat bij politieke vragen weliswaar niet om een antwoord verlegen, maar men moet zich eens voor stellen dat men soortgelijke vra gen aan bijv. twee Nederlandse hoofdredacteuren zou stellen, hoeveel genuanceerder, avon tuurlijker en interessanter zou den dan hun antwoorden niet zijn geweest! Dan was er ook nog Neder land II. Leerzame programma's eoals „Van gewest tot gewest". „De 21ste eeuw", de Mammoet wet en een belangwekkend ge sprek van Joop van Tijn met prof. dr. F. Grewel, maar geen gesprek waarvan Je recht over- end ging zitten, zoals bijv. in hetzelfde „Denkbeeld met prof. De Froe. die ook door Van Tijn geïnterviewd werd. Bij el kaar namen deze programma's op Nederland II 2 uur en 5 mi nuten in beslag. In totaal kre gen we gisteren dus 6.5 uur leer zame programma's te zien .te genover 1 uur en 50 minuten jo lijt. Wat televisie betreft, hoe ven wij dus niet voor de Roeme nen onder te doen! VOOR WOENSDAG 20 MAART Hilversum 1. 402 m. NCRV: 18.00 Stereo: Geestelijke lie deren. 18.25 Avondoverdenking. 18.30 Nws. en weerpr. 18.46 Act. NRU: 19.00 Openbaar Kunstbezit. 19.10 Gastcolle ge: Verliefd-zijn en houden-van. lezing. 19.50 Concert: I. Instr. trio: mod. muz. II. Radlophilh. ork. en zangsol.: mod. muz. 21.30 Wie Is mijn naaste: klankbeeld over psychisch gestoorden. 21.50 Franse chansons. 22.05 Spiegel van België: progr. In samenwerking met de BRT 22.20 NVSH: Sextant: radio- weekblad van de KNSH. 22.30 Nws. 22.40 X. een sprong ln het duister. Parkeren Een van de belangrijkste redenen was het parkeerprobleem in de bin nenstad van Amsterdam, waar langs do grachtengordel vrijwel alle fabri kanten. die ons land rijk is een showroom hadden. Ook de onover zichtelijkheid van de Nederlandse confectiemarkt, die van deze ver snippering door de binnenstad een gevolg was, speelde een rol. Rondom de opening van het nieu we centrum hebben twee belangrijke gebeurtenissen in de damesmode I plaats: eind maart een propaganda- week en van 31 maart tot 3 april de vakbeurs „Intercontex" in de RAI. Al dit vlagvertoon zou de indruk kunnen wekken, dat de slechte tijd, die met name de damesconfectie heeft meegemaakt achter de rug is. Het is helaas niet waar. De voorspel- ling, dat de teruggang in de confec tieindustrie slechts een tijdelijk ka rakter zou hebben en de zon wel weer zou doorbreken is niet bewaarheid. Het is iedere confectionair duideltfk, I dat de bloei in deze bedrijfstak niet vanzelf zal terugkeren. Er zullen drastische maatregelen moeten wor den genomen om deze te bereiken. Individualisten De moeilijkheden in de damescon fectie hebben diverse oorzaken. Men spreekt niet ten onrechte van een confectieindustrie (Nederland telt 845 bedrijven met ongeveer 65.000 werknemersmaar een werkelijk in dustriële ontwikkeling doet zich ei genlijk pas in de laatste jaren voor. Zeer vele bedrijven zijn zeer klein en uiterst kwetsbaar. De risico's, onder andere veroorzaakt door 't wisselend modebeeld, maakt van de confectio nair bovendien een individualist, die niet gemakkelijk tot samenwerking komt. Juist de afgelopen jaren heeft de mode het de confectiefabrikanten niet gemakkelijk gemaakt. Het lijkt erop of het moderitme op hol is ge slagen. Het is de zeer snelle mode wisseling. die de toch al smalle ba sis voor een massaproduktie onder mijnt en die bovendien de tot voor kort zo kenmerkende seizoencadans in de confectieindustrie heeft door broken. Een confectionair, die het moderit me wil bijhouden ziet zich geplaatst voor grote problemen. Er verlopen Immers altijd nog enige maanden van het bestellen van de stoffen bij de- wever tot de uitmonstering van de modellen en de daarop volgende bundeling van orders. De grote vraag is geworden: hoe kan de steeds snel ler wisselende vraag worden gecoör dineerd met de noodzakelijke massa produktie. Medicijnen Er zijn reecis enige „medicijnen", die de confectieindustrie er bovenop kunnen helpen. Zo wordt er hard ge werkt aan de opzet van een Europees mode-instituut, dat door constante uitwisseling van gegevens tussen in dustrie, handel en modemakers tot zo betrouwbaar mogelijke modeprogno ses kan komen en een optimale voor lichting aan de consument kan geven. Het instituut wil zich bedienen van eigen afdelingen voor markt- opinie- en motievenonderzoek. Voorts wint het Inzicht veld, dat een collectieve promotie van de be drijfstak zoals bij de meeste andere industrieën reeds gebruikelijk een belangrijk middel kan zijn om weer een gezonde situatie te bereiken. In Amsterdam zijn daartoe thans de mo gelijkheden aanwezig. De tot stand koming van het tot over de grenzen de aandacht trekkende confectiecen trum zal de faam van Amsterdam als confectiestad verstevigen cn met gebruikmaking hiervan kunnen meer Initiatieven tot exportbevordering worden genomen* VARA: 18.00 Nws. 16.16 Act. 18.20 Ultz. van de V.VD. 18.30 Stereo: Voc - en lnstr. ensemble met zangsolist. 18.55 Stereo: Tango-rumba ork. en zangsol. 19.30 Nws. 19.35 Pianorecital: klass. muz. 20.00 En dan heb Je een chan son: liedjes progr. 20.30 Vragenvuur: een bekende Nederlander beant woordt vragen van Jonge mensen. 20.50 Akkoord; licht gevar. pl.progr. 21.50 Trammelant ln Loeren aan de Hor, radiofeullleton. 22 15 Country and Wes tern- muz. (gr 22.30 Nws." 22.40 Act. 22.55 Contrasten: klass. en mod. (Over de 4e HJn) van 18-20 uur. Sel. ..Les Mousquetaires au Couvent" (Varney) Michel Dens. Raymond A-1 made. Llllane Berton. Lina" Dachary. i Deva Dassy. Nadine Renaux, Koor Raymond St Paul. Orkest o.l.v. Marcel j Cariven. Somebody else is taking my Variant: radio-snelbuffet. 13 30 Stereo Licht gevar. muz.progr. (opn.). 14.23 Stereo: Klarinet, altviool en piano: klass. muz. 15.00 Geref. middag - dlenst. NRÜ: 15.30 Banden met het verleden, klankbeeld. 15.45 Spel: kro niek voor kreatteve vrijetijdsbesteding. 16.00 Nws. 16.02 Nickel-Odeon; progr. over film en filmers. 16.50 Spelen met taal. 17.00 Stereo: Voor kleine bezet ting: mod. en klass. kamermuz. NCRV: 17.45 Sportact. Hilversum 2. 298 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgvtn. 7.20 Lichte gr .muz VPRO; 7 54 Deze dag. AVRO: 8.00 Nws. 8.11 Radiojourn. 8.20 Stereo: Lichte gr.muz. 8.30-83S De groenteman). 8.50 Morgenwijding. 9.00 Stereo: Tsjechisch Phllh ork mod. muz. 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeldsvit. (11.00- 11.02 nws.). 11.55 Beursber. 12.00 Stereo: Pianorecital: mod. muz. 12.26 Med. voor land- en tulnb. 12.29 Mod. platteland. 12.34 Lichte grmuz. voor oudere luisteraars, 13.00 Nws. 13.11 Ra diojourn. 13.30 Stereo: Sopr. en planö: semi-klass. liederen 13.55 Klass. ka mermuz. (opn.). 14.25 Het bloedspoor ln de Lage Landen, klankb. over 50 Jr. Nederlands- talige detective-literatuur. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.02 Ik hoor. Ik hoor wat U niet hoort, lezing met gr.pl. 16.32 Stereo: Plano recital: mod. muz. 17.00 Jeugd en rit me. 17.30 Stereo: Toemaar!: progr. v. middelbare scholleren. II11 vei i 3. 240 r i FM. (More- place (Howard) Narcissus (Nevin) Or kest Bllly Butterfield. S'agapo kis) Perfldia (Dominguez) Palo Pilar (del Val) Los Espanoles. The Donkey serenade (Wright) Orkest Bllly Butterfield. I wl6h I didn't love you so (Loesser) - Bewitched (Hart) What ever will be will be (Livingston) - True love (Porter) The Ray Conniff Sin gers What's new (Haggart) Orkest Blllv Butterfield. Piove (Modugno) A romper el coco. Sevtlla mambo (And.) Los Espanoles. It must be true (Arn- heim) Tuxedo junction (Feyne) Or kest Blllv Butterfield. Black, brown and beige (Ellington) Orkest Duke Elling ton. Mahalia Jackson. VOOR DONDERDAG 21 MAART Hilversum 1. 402 m. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Badinerte: klass grmuz. (7.30 Nws; 7.32 Act.; 7.50 Overwe ging; 8.00 Nws.). 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvr. NRU; 10.00 Wat heeft dat kind: pedagogische lezing. 10.20 Muz. uit de Barok (gr.) KRO: 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken NCRV: 12.00 Lichte gr.muz 12.26 Med t.b.v. land -en tulnb. 12.30 Nws. 12.41 Act. 12.60 NCRV: 9 00 Nws. 9.02 Voor de zie ken. 9.30 Lichte lnstr muz 10.00 Nws. 10.03 Muz. bij de koffie. (11.00 Nws.) NRU; 12.00 Nws. 12.03 Platenkeus. KRO: 13.00 Nws. 13.03 Act. 13.08 T.N.T. :knalmuz. 14.00 Nws. 14 03 Netty Ro- senfeld 15.00 Nws. 15.03 Where the action Is. 16.00 Nws. 16.03 lORRRrrr: pl.show, 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.07- 18.00 Verz.pl.progr. Nederland I NTS: 18.50 Pipo de clown NTS: 19.00 Journ KRO 19.06 Zonder tra lies: De babv. TV-ieuületon. NTS: 20.00 Journ. KRO 20.20 Krijgstucht verouderd keurslijf voor de Ned mil doc. 21.05 Eurovisie BBC: Euro Fashion :flnale van een talentenjacht voor Jon ge modeontwerpers 21.55 Brandpunt. NTS: 22.40-22.45 Journ. Nederland II Kunstbezit. 20.00 Journ VARA: 20 20 Achter het nws. 20.50 Corona tion Street. TV-teullleton 21.15 Haar- Hem: adv en disc. 21,40 Lledjesprogr. CVK/ IKOR' RKK; 22.00 Kenmerk: rubr. over mensen en meningen. NTS: 22.30-22.35 Journ.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 5