met die ene vakantie die ik heb a.n.v.r.-reisbureaus hebben hart voor uw vakantie verkoopsters (als er wat mee gebeurt, kan ik 'm niet overdoen...) Automobielbedrijven: LEIDEN, JONGELEEN. St. Jacobsgr, j)e tel. 01710—21560; MEESTER, Haven 1—7. tel. 01710—20067; en WIJK, OTTO, Herenweg 21—23. tel. 01719—2820. Als u na een heel jaar hard werken, hard sparen zegt: „Een beetje voorzichtig a.u.b. met die ene vakantie van dan hebt u het grootste gelijk van de wereld. Uw vakantie kunt u niet overdoen... Als dat zonnige strand 30-mimiten-rotspad ver is... als het fraaie uitzicht een grauwe muur is, als het eten niet te eten is, vergeet het dan maar. Weg is weg. Op is op. Maar hoe vindt u dan uw weg uit het doolhof van lokkende advertenties en fleurige folders? Er is een betrouwbare wegwijzer... Alle landen, alle prijsklassen. Wil-fc u een wereldreis maken van 3 maanden Of wilt u 3 dagen naar Parijs? Wat u wilt, hoe u wilt, waarheen u wilt, voor hoeveel u wilt, u komt altijd goed terecht via uw a.n.v.r.-reisbureau Die betrouwbare wegwijzer heet: a.n.v.r. In de Algemene Nederlandse Vereni ging van Reisbureaus werken de bonafide reisbureaus nauw samen. De leden van deze overkoepelende landelijke organisatie hebben het 6amen allemaal precies voor u uit gekiend: de bekende vakantietrei- nen naar het buitenland, de Ité- vliegreizen, de touringcar-reizen, de cruises... Voor u betekent dat heel veel keus, grote zekerheid en lage prijzen. (Weet u trouwens dat door het werk van de a.n.v.r. vakantie reizen tegenwoordig goedkoper zijn dan 10 jaar geleden?) Alle a.n.v.r.- leden hebben precies dezelfde boe- kingsvoorwaarden. En mocht u on verhoopt een klacht hebben, dan wordt die serieus behandeld. U kunt zelfs in beroep gaan bij de Stichting Nederlandse Reiskamer. Elka.n.v.r.- bureau onderwerpt zich onvoor waardelijk aan de uitspraak van deze onafhankelijke stichting. Zekerheid, vrijheid, zorgeloosheid. Weet u wat een heerlijk rustig idee is als u op vakantie gaat? „Mijn a.n.v.r.-reisbureau heeft voor alles gezorgd!" En denk nu niet dat dat „alles" betekent dat n ook nog op vakantie in het gareel moet lopen. Niets daarvan. Alles is secuur maar met per- soonlijke aandaoht geor ganiseerd en dus bent u "helemaal vrij om te doen en te laten wat u wilt. Precies zoals een vakan tie móet zijn. Sommige reisbureaus kunnen geen a.n.v.r.-lld worden. Aan a.n.v.r.-reisbureaus worden hoge eisen gesteld. Betrouwbaarheid, deskundigheid. Die garantie is nodig. Want het gaat tenslotte om üw vakantie. Die ene, JS weet u wel, die u niet kunt overdoen. Let op dit raambiljet» voor een zorgeloze vakantie. Zorg nu. Dan hebt n straks geen zorg. Stap nó bij een a.n.v.r.- reisbureau naarbinnen Daar staat de vakman- in-vakanties. Hij heeft nu nog een heel grote V^-s kens - voor elke beurs v-y trouwens. Hij bemid- delt, bespreekt, reser- veert, organiseert. Hij dient u eerlijk en ob jectief van advies. Een puur persoonlijk ad vies. Kortom: hij be zorgt u een zorgeloze vakantie. En zo moet het ook. (en dat mag best voor die ene vakantie die u hebt!) De Hema te Leiden breidt u Wij hebben nog enige vakatures voor (van 17-25 jaar) ;ms Ervaring is niet persé noodzakelijk: door theorie en pr; leiden wij u zelf op, samen met andere meisjes van uw lec m In onze nieuwe zaak werkt u in een grote en gezellige kleuflfn. omgeving, waar u als gastvrouw onze klanten prettig en kundig zult helpen. Uw voorkeur voor een bepaalde afdeling weegt bij onsfl es U hebt bij ons o.a. een goed salaris 3 weken zomervakantie 5-daagse werkweek met om de week ».i: weekend (behoudens enkele korte peril jgi 5 weken extra salaris per jaar aan gratifies Als u belangstelling hebt, komt u dan vrijblijvend praten de bedrijfsleider, de heer van Ravenzwaay, die dagelijks iB 9-18 uur aanwezig is in de Hema, Haarlemmerstraat 130' (tel. 23971). •Reiskosten buiten de stad* worden u vergoed, ook bij sollicitatie.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 32