Voorschotens raad tegen tracé van rijksweg 11 Zoeken naar olie en gas in gevaarlijk gebied lreen doorkruising woongebieden )okter Meel gaat Leiden verlaten Feestprogramma van „Kon. Wilhelmina Financieringsbank oor 2 ton opgelicht? Herder weer bij z'n baas Onrust in Polen duurt nog voort Geen melk in Moskou Oversteekplaats voor voetgangers beveiligd 'ir I5IJDAG rp.1, 15 MAART 1968 LETDSCH DAGBLAD pe gemeenteraad van Voorschoten gisteravond roet algemene ymnen besloten een bezwaar- hj\ft ln te dienen tegen het Ryks- jeuplan 1968 voor zover het be ft Rijksweg 11 Voor de raad tot besluit kwam waren vele discus- en zelfs een schorsing van de nadslagingen nodig, ieheel tegen het advies ln van de unissie van bijstand kwamen B. W. met een voorstel bezwaar in jjenen tegen de Ryksweg 11, omdat i grote zesbaansweg het woonge- i van Voorschoten in tweeën snijden. Tevens wenste het col van B. en W. een alternatief i voor het reacé van deze rijks' aan te geven, waardoor deze weg Irschoten zal doorkruisen ten zui- van het woongebied „Boschgeest" noorden van het landgoed ilvenvoorde". raad wenste geen alternatief voor de tracering aan die hogere held door te geven. Alle fracties het eens, dat het tracé van ^jijksweg nimmer dwars door de uwing mag lopen. Met opzet dis- ;de de raad zich in dit geval het landgoed ,3erbice". De raad van mening, dat dit landgoed be ien dient te blijven als van re lieve en cultuur-historische waar- Het tracé is van invloed op het itellfk beleid. Leiden en Voorscho- groeien aaneen. Voorschoten be rt tot de Leidse agglomeratie en lil de rijksoverheid ingaan tegen beleid, dat gericht is op ruitvor- en niet op doorkruising van ethouder Van der Laan (KVP) i, dat het niet juist is om alleen raar te maken. Dat rijksweg 11 er komen en de enige mogelijk- ligt in het zuiden van Voorscho- Mr. Kloosterman (Prot. Chr.) Kbt om er wel voor te willen a», dat nu niet de landgoederen Horsten" en „Duivenvoorde" ge gaan lopen. i Gevaar ^njrgemeester De Kool bracht de I onder ogen, dat de rijksweg er alleen moet komen, maar dat [jchoten daar profijt van wil trek- AM Het gevaar zit erin, dat de rijks- jheid de weg toch wil laten door- mm^ en tegemoet komt aan een deel "de bezwaren van de Voorscho- le raad en deze hoge en brede dijk et ingang van 1 mei a.s. is dokter [eel, huisarts te Leiden, benoemd geneesheer-directeur van de htlng Philadelphia Tehuizen met standplaats Nunspeet. voornaamste taak zal zijn de Usche begeleiding en verzorging de pupillen in de Philadelphia luizen Bijenkorf I en n resp. te speet en Elspeet en De Kloek te houten. In deze tehuizen worden is circa 200 jeugdige zwakzinnige Uien verpleegd. Door verbouwing laatstgenoemde tehuis zal dit tal nog worden uitgebreid. Voorts dt dokter Meel belast met de op ing van verpleegsters in deze te- ten. lermede wordt een elfjarige huis- enpraktijk van dokter Meel beëin- i, die wordt overgenomen door ter A. van Luyk. dwars door het woongebied Adegeest en Noord-Hofland laat lopen, maar de op- en afritten weglaat, waardoor Voorschoten alleen de lasten van de ze weg krügt. De raad bleef by haar standpunt van alleen bezwaar indienen tegen deze Ryksweg 11 en geen alternatief plan geven. Op verzoek van B. en W. werden de beraadslagingen geschorst cn na een kwartier heropend. Wethouder Van der Laan (KVP) zette na heropening nogmaals uiteen, dat het college van B. en W. wel de mening is toegedaan, dat een alter natief plan voor het tracé van deze weg gegeven moet worden. Het colle ge denkt aan het tracé „om de zuid", omdat hier reeds een provinciale weg, ZoetermeerVoorschoten, geprojec teerd is. Ryksweg 11 betekent voor Voorschoten 'n betere verbinding met 't achteland naar 't oosten Dat B. en W. als het ware ingaan tegen de motie van de raad van december vorig jaar, komt alleen omdat deze motie gericht was op het behoud van het landgoed „Berbice". Ditmaal gaat het over de verbinding met het ach terland. Hierna besloot de raad eensgezind om bezwaar aan te tekenen tegen het Voorschoten gaat feestvieren De Koningin Wilhelmina Vereni-1 goedgekeurd. De voornaamste acti- ging Voorschoten hield gisteravond viteiten in het jaaroverzicht behan in ,J)e Werf" haar jaarlijkse leden- I deld, waren de in 1967 georganiseer- vergadering. Burgemeester Kool, erevoorzitter, was verhinderd aanwezig te zijn wegens een spoed vergadering van de gemeenteraad. In het bijzonder verwelkomde de voorzitter het in Breda woonachtige oud-lid, de heer Anker, die zich in het verleden voor de vereniging bij zonder verdienstelijk had gemaakt en overhandigde hem als blyk van waardering een platenbon. Notulen en jaarverslagen werden zonder veel op- of aanmerkingen ZOETERWOUDE Bliksemactie van v.v. 'Meerburg' De voetbalvereniging „Meerburg" uit Zoeterwoude heeft dringend een tweede veld nodig Het veld is er nu byna, dank zy 'n renteloze obligatie lening van de voetbalvereniging. Een klein gedeelte van de obligaties is nog niet geplaatst, daarom zullen morgen middag de nog resterende obligaties de man worden gebracht. Medische diensten Leiderdorp dokter H. Bakema, Hoofdstraat 2, tel. 24828; zuster S. v. d. Leer, B. G. Cortslaan 34, tel. 23109. Oegstgeest dokter Meissner, tel. 53865. Voorschoten dokter Th. van Schalk, Jul. van Stolberglaan 32, tel. 3344; tandarts L. G. Dekker, Han- dellaan 41, melden 9.30 uur: Voorschotense apotheek, Leidseweg tel. 2525 (za.); Doeza-apotheek, Doezastraat 31, Leiden, tel. 21313 (zo.)zuster Molleman, Wyngaarden- laan 2, tel. 2177. Warmond dokter Bots, Prof. Aal- berselaan 2, Voorhout, tel. 02532— 7393; zuster Van Paassen, Kerkdam 2, Warmond, tel. 250. Wassenaar dokter H. W. Plink, Prinsen weg 44a. tel. 2075; dokter W. J. de Jóng, Wittenburgerweg 188, tel. 9124; Wassenaarse apotheek, Schouw - weg 32, tel. 2402; tandarts E. E. van Bommel, Lange Kerkdam 29, tel. 4312; van 18.00—18.30 uur. indhovense Belg in arrest (Van onze Eindhovense correspondent) Eindhovense politie heeft een Mge in de lichtstad wonende gearresteerd op verdenking van ihting van Mahuko, een financie- «ondememing van de Amro-bank twee ton. De man heeft aan een °t aantal bewoners van het woon- Mkamp in Helmond in novem- en december van vorig jaar 0'si televisie- en radiotoestellen afbetaling geleverd, zonder in al 1 contracten de in de wet ver- tot gestelde aanbetalingssommen h nemen. De contracten zijn der- niet rechtsgeldig en Mahuko meer kunnen terugvorderen. Wd blykt de „koopman" niet te ,öen- Op de gefinancierde goederen !een beslag mogeiyk, omdat hier jj sprake is van een huurkoopover- komst, waarby de bank eigenaar ft van de goederen tot ze zyn be lt Nsar de Justitie in 's-Hertogen- öt voorshands aanneemt, heeft de doelbewust gehandeld. Gebleken 'kt ?oor televisie- en radiotoestel- gefingeerde bedragen zyn opge ld. die aanzienlyk hoger waren de cataloguswaarde. Voor auto's gefingeerde bouwjaren opge- waardoor de prys werd opge- "°tfd. De Belg is via contactper sonen met de woonwagenbewoners in aanraking gekomen. Onder hen wa ren er, die konden lezen noch schry- ven en die daarom vlot hun flat aan de voorgelegde contracten gaven. Intussen blykt men by de Amro- bank in Amsterdam ietwat verwon derd over de hoogte van het hier ge noemde bedrag: twee ton. Gezegd wordt, dat het grootste deel van de contracten by Mahuko normaal is geredigeerd. Wel geeft men toe, dat men by de Amrobank niet wist. dat 't ging om contracten voor bewoners van een woonwagenkamp. Nog in 1966, toen informaties op de Belg werden getrokken, was er niets dat tot enig wantrouwen aanleiding kon ge ven. In januari 1968 werden opnieuw inlichtingen over de man gevraagd ook toen luidden de rapporten gun stig. Twee dagen later echter was het mis, zo verklaart man in Amsterdam. Der gel yke informaties zyn moeilyk te controleren, zo verklaart de Amro- bank. Meestal wint men ze in by win keliers. Overigens, zo zegt men by de Am robank, worden de contracten nor maal afgewikkeld. Dat de uitgezette bedragen niet opvorderbaar zouden zyn, kan alleen by wanbetaling bly- ken en dat moet dan nog worden uit gezocht, aldus de bank. de festiviteiten op Koninginnedag en by de geboorte van Prins Willem- Alexander. Het financieel jaarver slag was aanleiding om voor te stellen by de inning van contributie uitsluitend op girobetaling over te gaan- Het bestuur bleef ongewyzigd: de heren A. Planje, J. A. Versluis en P. J. Wiertsema werden herkozen. De komende feesteiykheden op de verjaardag van de Koningin en van Prins Willem-Alexander vormden aanleiding tot lange discussies. De voornaamste punten van het feest programma zyn: voor de kinderen: vrydag 26 april om 16 uur en 19 uur (de drie hoogste klassen der lagere scholen) en zaterdag 27 april om 9. 11 en 14 uur filmvoorstelling in het Cultureel Centrum (Stan Lau rel en Oliver Hardy); op Koningin nedag; 9.30 uur kinderoptocht (in overleg met de schoolhoofden voort aan de helft van het aantal scholen by toerbeurt); 14 uur kinderspelen op de speelweide aan de Pr. Mar grietlaan; voor de oudere jeugd: van 16-21 jaar beatavond in het Cultu reel Centrum op maandag 29 april; boven 21 jaar dansavond, eveneens in het C.C. op dinsdag 30 april; voor alle geïnteresseerden vele mo- geiykheden: ringsteken op paarden en pony's, puzzeltoohten, de Jaar- ïykse derby RouwkoopS.V.L.V. zwemwedstoryden en de traditionele kermisattracties op het voormalig M.O.C.-terrein. ontwerp-rijkswegenplan 1968, voorzo ver het Ryksweg 11 betreft, daarby bepalend dat Voorschoten deze ryks weg niet helemaal weg wil hebben, maar dat deze weg niet het woonge bied van Voorschoten mag doorkrui sen. Eddo is sinds gisteren weer terug by zyn baas in Abbenes, die woens dagavond door vele bekenden on prettig bejegend werd. Eergisteren verscheen een foto van de wolfs- grauwe herder in het L.D. Gevraagd werd wie of zijn baas kende. Welnu de baas is bekend: J. de Jong uit Abbenes. De oorzaak van alle ellende was het feit, dat iemand gezien had dat Eddo uit een auto op de Leimuider- dyk werd „gedropt". Iets wat in de Haarlemmermeerpolder meer dan eens voorkomt. Meestal wordt de eigenaar nooit gevonden. Dit maal trachtte kennelhouder B. B. van Keimpeaia, die op verzoek van de politie de hond had gehaald by een familie aan de Leimuiiderdajk, die zich over het dier had ontfermd, op te sporen. 3en woedende kennis kwam by mij en liet my de krant zien. Ik was dolgelukkig, dat Eddo terecht was, maar toen ik merkte, dat men van mening was, dat ik de hond had los gelaten was ik net zo woedend als die kennis van my. Er kwamen in de loop van de avond nog veel meer mensen bij mij met onvriendeiyke opmerkingen", aldus die heer De Jong. Hy miste Eddo sinds vorige week donderdag en was stad en land af- lan om hem op te sporen. „Ik hoorde op een gegeven moment, dat hy door iemand op het politiebureau in Rypwetering was gebracht. Toen ik daar kwam wisten zij van niets. Ook in Nieuw-Vennep kon de poliie mij niet verder helpen. Ik had de moed al opgegeven Eddo ooit terug te zien. Het is een enorm lief dier en hy gaat altyd met my mee naar m'n werk. Het kar best zyn, dat iemand hem heeft meegenomen en later weer op de dyk heeft losgela ten. Ik ben het in ieder geval niet geweest". Sinds donderdag zyn Eddo en zyn baas weer verenigd „Ik hoop nu al leen nog maar dat mijn naam van smetten wordt gezuiverd", aldus de heer De Jong. Universitaire benoemingen By onderscheiden besluiten van cu ratoren der Leidse Universiteit zijn benoemd: drs. W. Baars, tot weten schappelyk medewerker eerste klas ln vaste dienst by de faculteit der godsgeleerdlheid; drs. A. N. M. Huls bosch tot wetenschappelyk medewer ker in tydeiyke dienst by de sterre- kunde; mr. A. Jansen, wetenschap pelyk hoofd medewerker in vaste dienst by de faculteit der rechtsge leerdheid; drs. R. P. Kamphuis, tot wetenschappelyk ambtenaar le klas se in vaste dienst by de kinderge neeskunde; drs. Th. Kunke, tot we tenschappelyk ambtenaar eerste klas se in vaste dienst by de psychiatrie; mej. dr. L. D. F. Lameijer, tot we tenschappelyk hoofdmedewerker in vaste dienst by de werkgroep voor nierziekten; drs. J. J. G. Molière, tot wetenschappelijk hoofdambtenaar le klasse in vaste dienst by de con- flictpsychologie; drs. J. J- C. Mul der. tot wetenschappelyk medewer ker le klasse in vaste dienst by de theoretische organische chemie; dr. J. Th. M. F. Pieters. tot wetenschap pelyk hoofdmedewerker in vaste dienst by de faculteit der letteren (Griekse taal- en letterkunde); drs. J. Schmidt, tot wetenschappelyk me dewerker le klasse in tydelijke dienst by de natuurkunde; dr. G. L. Smit, tot wetenschappelyk hoofdmedewer ker in vaste dienst by de natuur kunde; ir. W. S. Veeman, tot we tenschappelijk medewerker in tyde- üjke dienst, by de natuurkunde. L.A.K. heropent Galerie Walenkamp Op 22 maart Op vrijdag 22 maart zal te Leiden de Galerie Walenkamp worden her opend, waarvan de exploitatie met Ingang van die datum wordt over genomen door het Leids Academisch Kunstcentrum, De opening zal wor den verricht door mr. G. C. van der Willigen, burgemeester van Led den. Galerie Walenkamp zal op iedere dirie weken wisselende exposities voonnameiytk werk tentoonstellen van kunstenaars, die zich bezighouden mer vorm- en kleuronderzoek, cLw.z. de kunstinrichitingen, die om, bekend staan onder namen als hard edge, constructieve en koele kunst. Door dat de zeefdruk hen in staat stelt hun werk in grote oplage te produ ceren en bovendien Galerie Walen kamp onder de rijkssubsidieregeling valt, is het mogelyk grafiek van hoge kwaliteit tegen byzonder lage prijzen te verkopen. Daarnaast zal steeds een ruime keuze ook van werk van andere stromingen worden ge boden. Op de openingstentoonstelling is werk te zien van Bonies, A. Dek kers, J Diibbets, H Koetsier en P. De onrust onder de Poolse studen ten duurt voort. In Poznan zijn gis teren vier studenten en een lector ge arresteerd in verband met de woens dag gehouden betoging, welke door de politie uiteengeslagen werd. Het totaal aantal arrestaties sinds de de monstraties vrijdag zijn begonnen, is niet bekend gemaakt, maar aan genomen wordt dat dit rond de 500 ligt. Gisteren zyn geen berichten over nieuwe protesten of gewelddadighe den ontvangen. Wel doen onbevestig de geruchten de ronde dat de studen ten en middelbare scholieren in sta king willen gaan als him eisen niet ingewilligd worden. In fabrieken in het gehele land heeft de communistische party by- eenkomsten georganiseerd waar de arbeiders bestraffing van de verant- woordelyken en uitstoting van de zionisten uit de party eisen. Nieuwe aanvallen werden gedaan op promi nente schrijvers die beschuldigd wor den de hand te hebben in „de ex cessen aan de universiteit van War schau" en die ook in relatie zouden staan met een Joodse gemeenschaps club, welke de vergaderplaats zou zyn geweest van de organisatoren va.n Frits van der Poel zal morgen avond (8 uur) in „De Burcht" aan de Kerkdam in Warmond het kranten- nieuws bespreken. Voor de pauze zal de heer Van der Poel enkele inter views afnemen die met het publiek worden besproken. Later op de avond is er gelegenheid vragen te stellen over de televisie en alles wat daar mee heeft te maken. Honderden levensmiddelenwinkels in Moskou hadden vandaag geen melk voor hun klanten Onder de bevolking deden geruchten de ron de. dat de winkeliers geen zin had den melk te verkopen daar de winst marge te klein zou zyn. Maar de Moskowskaja Prawda stelde een on derzoek in en ontdekte een andere reden. Tussen de organisatie die de win kels van koopwaar voorziet en de transportorganisaties bestaat een overeenkomst dat alleen minimum- voorraden van 600 halve literflessen worden verkocht. Een dergeiyke hoeveelheid flessen kunnen de mees te winkels niet siyten en daarom weigerden vorige maand 2092 win kels melk af te nemen. De transport- organisaties wensen nu eenmaal geen kleine bestellingen af te leve- Waarschuwingsbord aan de Leidseweg in Voorschoten Graven gestaakt De hoofdstede- ïyke recherche heeft het zoeken naar de stoffelyke resten van de byna twaalf jaar geleden vermoorde Am sterdamse caféhoudster Betje Sche- venhoven gestaakt. De vrouw werd op 17 oktober 1956 door een 44-jarige koopman en een 52-jarige pompbe diende om het leven gebracht en vol gens hun verklaringen in de Bloe- mendaalse duinen begraven. Dagen lang diep en over een grote opper vlakte graven leverde echter niets op. De recherche heeft hieruit de conclu sie getrokken, dat het lichaam niet op de aangegeven plaats is begraven. WASSENAAR Voorlichting over tuinen In het Jeroenhuis aan de Kerk straat in Wassenaar wordt vanavond om 8 uur door de samenwerkende verenigingen op tuinbouwgebied een voorlichtingsavond georgani seerd over tuinproblemen. vyf des kundigen zullen een korte causerie houden over respa balkon- en terras versieringen, tuinafscheidingen, ver zorging van een gazon, beplanting van de tuin en propaganda, waarna er gelegenheid wordt gegeven tot het stellen van vragen. In Voorschoten is gistermid dag als eerste gemeente in Ne derland een nieuwe beveili ging geplaatst voor voetgan- gersoversteékplaatsen. Het is een driehoeksbord met rode rand (algemeen waarschu wingsteken), waarop afge beeld in het witte vlak een ze bra met voetganger. In de Op 1 september referendum in Griekenland Premier Papadopoelos van Grie kenland heeft vanochtend meege deeld, dat het referendum over de nieuwe grondwet, op 1 september zal worden gehouden. Cuba neemt particuliere bedrijven in beslag De Cubaanse regering is gisteren begonnen met het in beslagnemen van de nog overgebleven particuliere bedrijven in het gebied van Havan na. De stappen werden genomen en kele uren nadat premier Fidel Cas tro particuliere zakenlieden in een toespraak immoreel en a-sociaal had genoemd en had gezegd dat de communistische party een onder zoek naar hun handelen had inge steld. „Hun laatste ogenblik is naby, we gaan de hele particuliere handel uitroeien", zo zei Castro. De meeste bedryven op Cuba wa ren in het begin van Castro's regime genationaliseerd maar ongeveer 950 bars en 6000 andere zaken, waaron der kleine middenstandszaken en restaurants, bleven in particuliere handen. Gevcirentoelage zou redelijk zijn...." (Van onze Alkmaarse correspondent) Een groot deel van de Noord zee, met name het gebied bo ven de Waddeneilanden, waar over enkele maanden wordt begonnen met het zoeken naar olie en gas, is nog lang niet vrij van mijnen, die in de oorlog door Engelsen en Duitsers zijn gelegd. De risico's zullen dus vrij groot zijn. Volgens deskundigen van de mynen- dienst moeten hier nog enkele tien duizenden onontplofte mynen liggen. Een deel van dit gebied is vrygegeven voor de gewone scheepvaart, maar exploratiewerkzaamheden kunnen moeilijk worden gerekend als te be horen tot „de gewone scheepvaart" Daarom zal, vooral waar gebruik zal worden gemaakt van explosieven het risico aanzienlyk groter zyn. De commandant van de mynen- dienst in Nederland, kapitein ter zee D. van Bergeyk, meent echter, dat het gevaar ook niet moet worden overschat. „Ik vind het niet zo ge- vaariyk als een rit met de auto van Den Helder naar Den Haag", zegt hy om aan te geven, in hoeverre van wezenlyk gevaar kan worden gespro ken. Overigens wil kapitein ter zee Van Bergeyk het risico ook beslist nit onderschatten: „Ik zou met een schip niet door dit gebied gaan". En de chefstaf, luitenant ter zee der eer ste klasse J. H. Mendels, zou het re- deiyk vinden, indien hy 3en gevaren- toelage zou ontvangen, als hy in dat gebied zou moeten werken voor een oliemaatschappy Dergelyke uitspraken wijzen er op, dat men aan marinezyde zich wel degeiyk bewust is van de risico's, die zyn verbonden aan het onderzoeken van de zeebodem. Er is al (vaag) contact geweest tussen de Koninklij ke Marine en enkele oliemaatschap- pUen. De mogelykheid dat de Konin- kiyke Marine, in casu de nujnen- dienst op korte termyn medewerking zou kunnen verlenen, is echter zeer gering. De hudige veegoperaties voor het breder maken en rechttrek ken van een groot gedeelte van dè zeeroute, eisen alle inspanning en zullen geruime tyd duren. In de be groting voor de komende jaren is geen rekening gehouden met andere veegactiviteiten. Een andere factor is, dat het jaren zou vergen voordat het geweldig gro te gebied zou zyn geveegd. Misschien zouden er wel tien jaren mee zyn ge moeid. En dan nog kan geen garan tie worden gegeven, dat de zee echt „schoon" is. Zelfs de in de voorbije jaren geveegde stukken krygen van avonduren is deze waarschu wing verlicht van „binnen uit". Na vele onderzoekingen is men tot deze beveiliging gekomen van de voetgangersoversteek plaatsen. Voorschoten heeft de primeur gekregen, omdat se dert kort de technische afde lingen van de A.N.W.B. in Voorschoten zijn gevestigd en ook omdat deze oversteek plaats zeer ongunstig ligt. In de komende weken zullen di verse instanties het waarschu wingsbord op de Leidseweg beoordelen. Men verwacht dat bij gunstige reacties dit bord nog dit jaar in tal van gemeen ten zal worden gebruikt. Thans vindt men dit bord uit sluitend in een deel van West- Duit sland. (Foto LD/Holvast) Introductieilienst in Baptistenkerk In de Baptistenkerk aan de Oude Ryn wordt zondagavond een kerk dienst voor iedereen gehouden. In deze „introductie-dienst" wordt me dewerking verleend door het zang koor van de Baptisten Gemeente en door een mannenkwartet. Ds. Rei- ling zal spreken over het onder werp „Vanavond huilt de duivel". De dienst (7 uur> wordt voorafge gaan door een bidstond in één van de bijzalen. Deze diensten vormen een inleiding tot de in Leiden te houden tentcampagne van 516 Juni. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN Llna, d. v. S. Rasheed en G Ar- mand: Cornelia Wilhelmina Elisabeth, d. v. L. van den Berg en M. E van Leersum; Jacobus Marinus Paulus, z. v. J. Kouters en E. C. M. Verplancke; Ni- colaas Martinus Leonard us, z v. H. Duijvenvoorde en A. E. Koek; Mar tin. z. v. H. F Prins en E. J. Hllle- brand; Margretha Christine, d. v. M. van Dijk en M. Hazenoot; Ferdinand Johannes Maria, z. v. J. C Heijmnns en J. P. Borst; Janet Maria, d. v L. Hardebol en H. M. J. M. Flaman; Klazlna, d. v. G. Bij de Vaate en J. Bregman; Bobbie, z. v. F. T. Bennlnk en W. F. H. Kramer; Antoinette Bar bara, d. v. B. H. de Wekker en J H. M. Steenbergen; Saskia Tberesia, d. v. W. T. A. M. van der Lugt en G. M. M. Brugman; Allda Jacoba Maria, d. v. A. J. Straathof en J M. van den Barselaar; Nlcoline, d. v. N. Duller en ,n der Plas. ONDERTROUWD T. M. den Hollander en I C. M. Nagtegaal; H. Regeer en A. Bakker; W. F. M. Mulder en M. Maaskant; J. van Zanten en A. A. de Jeu; C B M. Beugelsdijk en T. M. A. Peterse: C. Houps en M. J. Franse; W. F. Peur- sum en J. I. Hellendoorn; H W. Schuchhard en A. H. E. van der Steen; de Bok en J. W. I. Vrlelink; H. Gaijkema en E. Bakx; G. Tlmmers en E. Marlnlssen; A. van der Tang en J. a en M. Jostma; P. M. Hillebrand; Bentveld; C. Colj H. G. van der W_ A. W. Blesheuvel en Latervcer; V. Coenraad en G. A. van Delft; Dljksterhuls en J. Dethmers: J J. M. Immlnk en I. E. Wyilng; J D. Nieuwstraten en W. A. A Corbijn v. Wlllenswaard; G. Boerstoel en" T. Klinkenberg. GETROUWD A. van den Broek en P. M. Phlllppo: H. W. Heinrichs en M. M. Mulder; C van Varlek en M. van Brake!; J He- ruer en S. Y van den Berg; J A Ra maker en S Colpa; R van der Zeeuw de marine niet^ het garantiebewys zaalberg^ l. h. sypesteyrT e'n e. q. „mynen vry". Door schommelingen in de zeebodem blyft het mogelyk, dat een myn in de geveegde route te rechtkomt. van der Byi. OVERLEDEN H. A. Bey 57 Jr., man; F. Mole naar. 58 Jr., man; P J A van der Kleyn. 2 Jr., zn.; P. Geluk, 83 Jr., man.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 11