Sportnota aangenomen door de gemeenteraad Chinese vluchtelingen naar Hongkong q? Aanschaf van vuilnisauto Stroom neemt dagelijks toe Gevarieerde reacties op gewichtloosheid GROFVUIL- QPHAALDIFN5T. Loop der Bevolking te Leiden fgc-z.- •t 8» I raag: zaterdag 24 februari 1968 leidscb dagblad Binnensport is in Voorschoten een achtergebleven gebied De gemeenteraad van Voorschoten iaat in de toekomst een andere be nadering van de sport toepassen. Ge- folg gevend aan de sportnota wordt ifgestapt van de incidentele behan deling om over te gaan tot een inte- 12jrale aanpak van het sportgebeuren 2"3'in Voorschoten. 12x20 Woorden van lof en waardering ti'rerden gesproken tot de Voorscho- 12-18. lense SPor^raa^ v00r het uitbrengen ran een uitstekende sportnota en aan e] Ie „Kanttekeningen" verzorgd door toe] ie Nederlandse Heidemaatschappij. In de komende zeven Jaar zal het voor sportaccommoda- jes worden gevolgd zoals geadviseerd Iioor de Heidemaatschappij naar anleiding van de sportnota. De heer fchuurman (KVP) zorgde voor uurwerk door reeds bij de aanvang an de behandeling een motie in te u Henen. De motie behelsde een priori- Lg r1 pitsverlening voor de bouw van een g porthal, die volgens het schema 11 :rst in het derde van de zeven jaar lal worden aangepakt. Na de afron- van de discussies over de sport en gAota trok de KVP deze motie in om- lat B. en W. de toezegging deden om e bouw van een sporthal te vervroe- 111 en indien daar een redelijke kans Hafjor is. De heer Schuurman (KVP) vond 'Jat de binnensport in Voorschoten iraktj jjj groot achtergebleven gebied is en endii epleitte trapveldjes en een goed ver- eer tussen overheid' en verenigingen. rel Zwembad De heer De Klerk Wolters (Prot. ïh ni brist.) toonde zich afwijzend tegen grote concentratie van alle ortaccommodaties. Hoewel de Hei- maatschappij tal van voorbeelden loemt, die voor concentratie wer en zoals b.v. gezamenlijk gebruik terreinen en gebouwen, zijn de Jn de nadelen zoals b.v. parkeerpro- 'ee^ lemen zeer groot. Spijtig vond de chop- fff De Klerk Wolters het dat het maai fembad weer naar de laatste twee is gezet. OEGSTGEEST Recital in femeente - centrum t de kerkzaal van het Gemeente- jntrum had gisteren een kort reci- plaats. Van de waarlijk artis- prestaties der jonge solisten, her van Hauwe, blokfluit en ird Winsemius, orgel is helaas fcchts een gering aantal belangstel tden getuige geweest. Ondanks het r de aard der instrumenten - rte gehoed der muzieklitteratuur iden de beide concertgevers met tl inzicht een boeiend en naar een c voerend programma samenge- De fluitist bereikte op zijn beide skfluiten (sopraan en alt) een war- toon. Zijn adem- en vingertech- i zijn virtuoos, terwijl zijn muzi- 3 interpretaties eveneens van al- e zijn. Dit kwam o.a. tot uiting in solo-fantasieën van Telemann mder basso continuo dus). Ook de late van Handel en de Partita van lemann werden in samenwerking t zijn collega onderhoudende nkstukken. Bernard Winsemius, die op het or- positief slechts zes sprekende .Jmmen tot zijn beschikking had, hier niettemin verscheidenheid kleur mee te bereiken. Ook zijn techniek is zeer gaaf. Met lp vertolkte hij een werkje Cabanilles. (1644—1712). Uit een vroegere periode Sweelinck. de mooie en vrieindelijke ftücke fiir ein Flötenuhr" van Jos. ydn, terwijl hij zijn solistisch aan- besloot met twee Preludia van |C. Kittel uit de tweede helft der eeuw. Dit waardevolle en intieme concert rd zeer op prijs gesteld. Ad. Int. illing Te4xhi por kan jaan orlopig >e dis ie lts op d besluit over luiting De pf jn int sultaat gt. het elen zou De heer Scheps (BP) vond geld dat wordt besteed aan de sport, goed be steed geld. De heer Kloosterman (Prot. Christ.) wees op de financiële gevolgen en gaf het college van B. en W. in overweging om eventueel een Sportstichting in het leven te roepen, daar deze waarschijnlijk ge makkelijker gelden kan lenen dan een overheid. Wethouder Kamminga (WD) wilde dit wel overwegen, maar zag weinig mogelijkheden in deze richting. Daar iedere stichting, waar in de gemeente is vertegenwoordigd, ook financieel is onderworpen aan de goedkeuring van G.S. Zelfs zou het wel eens zo kunnen zijn, dat de le ningen die deze stichting opneemt in mindering gaan van de gemeentelijke toekenning van leningen. LEIDERDORP de maandagavond te houden j inbare vergadering van de Leider- pse raad zal een krediet van U)00 worden gevraagd voor de fcchaf van een nieuwe vuilnis- j i (inhoud ongeveer 12 m3)De re- van aanschaf is onder meer ge- ggnd! in het feit, dat de huidige vuil- 0 ju to door intensief gebruik sinds niet meer in voldoende mate be- tteker is. Ook de capaciteit is te i i» terwijl de auto ook niet voor ophalen van grof huisvuil ge- Ikt is. de getfi en W. delen in de toelichting evaardii 'mee, dat zij nog een onderzoek diefefti instellen naar de mogelijkheid Menselijkheid de huidige vuilnis- grondig te reviseren. Hierdoor ®en niet alleen over een reserve- ndse tf^eiteit beschikken, maar tevens de in naar! trwachten toeneming van de hoe- ittf ü>eld huisvuil kunnen opvangen, tot de revisie niet mogelijk zijn, si 'Mei niet economisch verantwoord, Pastorale actie in Leiden Z.W. De Hervormde Gemeente, de Geref. Kerk en de Rooms-Karth. Kerk in Zuid-West zullen zich met een brief richten tot de bewoners van „de ho ven" in het zuidwesten van Leiden (Akkerhof, Weidëhof, Boshof enz.) De leiding van deze Kerken wil na melijk weten of er iets voor de be woners kan worden gedaan. Het is naaneliijk niet voldoende bekend, hoe zij over de Kerk in het algemeen denken en wat zij ervan verwachten De reacties op deze brief, de moge lijke vragen en wensen en ook ds kritiek kunnen inzicht geven in wat er zou moeten veranderen. Om het de ontvangers van de brief iets gemakkelijker te maken, werden drie vragen gesteld: 1. Stelt u of iemand in uw gezin prijs op nadei contact met een Kerk, bijv. door be zoek of lectuur: 2. wenst u inlicht, te ontvangen over verschillende ker kelijke activiteiten, bijv. jeugdwerk, gespreksgroepen, bejaardenbijeen- sten; 3. hoe denkt u over de Kerk en wat verwacht u van de Kerk? Gevraagd wordt, opmerkingen op te schrij ven en in een enveloppe te sluiten. Volgende week zullen de en veloppen voor deae „Contactrete" worden verspreid en na enige dagen opgehaald. Deze „pastorale actie" richt zich slechts op een deel van Zuid-West omdat de gehele wijk voor dit doel te groot te en de leiding van de Kerken haar voornemen om op de ontvangen antwoorden daad werkelijk te reageren ook wil waar maken. Leuzen plakken zonder vergunning „U bent dus ook weer zo iemand, die denkt alles te weten van en over Vietnam en meent door plakken van briefjes degenen, die dat niet zou den weten, tot beter begrip te bren gen", zo constateerde de president de Haagse rechtbank in de zaak tegen een 25-jarige student uit Lei den, die in Den Haag op palen brief jes had geplakt met leuzen zoals: „Johnson voor tribunaal, Vietnam". Het plakken was uiteraard zonder vergunning gebeurd. Op het moment, dat de student tti het nachtelijk uur aan de Boslaan naarstig aan het plakken was, werd hij door de politie betrapt. „Het waren maar kleine briefjes, niet groter dan een papieren rijks daalder", argumenteerde de student. „Doet er niet toe, u was in over treding, .stelde de president van de rechtbank vast. Maar in Leiden wordt regelmatig geplakt", deelde verdachte mee. Daar heiligt het doel wel de mid delen". De officier van Justitie nam even als de kantonrechter een duidelijk en ander stanpunt in. De kantonrechter had f 25 boete opgelegd, doch rekening houdend met de omstandigheden en omdat ver dachte zei slechts negen briefjes te hebben geplakt, wilde de officier er iets af doen en vorderde tien gulden boete. De rechtbank zal op 8 maart von nis wijzen. Lachertje Dr. Pel» (PvdA) was er dankbaar voor dat de stukken van de sportno ta ter tafel zijn gekomen. Naast alle waardering, wilde hij erop wijzen dat alles draait om de financiering. „Het spreken over een zwembad Is langza merhand een lachertje aan het wor den" vond hij. Toch moet het zwem bad er komen en daarom zag de so cialistische woordvoerder graag In schakeling van het particuliere ini tiatief. B. en W. moeten trachten een praktische oplossing te vinden voor de problemen rondom de realisering van de plannen die in de sportnota tot uitdrukking komen. Voor de bin nensporten zag de heer Pels een snel le realisering van dorpshuizen in de wijken als een eerste vereiste. Mevr. mr. Scheffer-Munters (VVD) zag de totstandkoming van deze sportnota als een voorbeeld voor an dere gemeenten. Hierbij werken de overheid1 en de burgerij nauw en vruchtbaar samen. Naast de plannen van terreinen, sporthal en zwembad verzocht mevr. Scheffer te willen be zien of het geen haalbare kaart voor Voorschoten is te komen tot een kunstijsbaan. Wethouder Iestra (Prot. Christ.) deelde mee, dat het college van B. en W. streeft naar een zo evenwichtig mogelijke uitbouw. De raad zal ak koord moeten gaan met het schema zoals voorgesteld. De intergemeente lijke samenwerking op het gebied van de sport is er met andere ge meenten. Wethouder Kamminga (VVD) moest tot zijn teleurstelling meede len dat de financiën een groot vraag teken blijven, maar het college van B. en W. is vindingrijk sprak de wet houder tot de overvolle publieke tri bune. Burgemeester De Kool rondde de besprekingen af met officieel de dank uit te spreken aan het adres van de samenstellers van de nota. Kunst Het voorstel tot het verlenen van een krediet van f 2.000 ter stimulering van de kunstzinnige vorming in Voor schoten door een 20-tal kunstenaars kadercursus te laten volgen, waar door deze kennis later kan worden uitgedragen aan ieder, die graag aan vrije expressie doet in de vrije tijd, verkreeg niet de goedkeuring van de Boerenpartij. De overige fracties wa ren vol lof over dit voorstel. Metaalbewerker moet twee weken gevangenis in Voor driehonderd gulden had een 36-jarige metaalbewerker uit Nieuw koop zich een auto aangeschaft. Het was dus niet verwonderlijk dat er wel enkele mankementen aan waren. Dat was niet het enige waarvoor hy zich voor de Haagse politierechter moest verantwoorden, want ook aan de man zelf haperde nogal wat, al thans wat betreft zijn rijvaardigheid. En dat zou het gevolg van de drank zijn. Volgens verdachte had hij de avond tevoren een feestje ge had, waaraan de drank royaal te pas was gekomen. Tegen het och tenduur kwam hij thuis waar hij in een stoel een dutje deed, tenein de weer op tijd naar zijn werk te kunnen gaan. Toen hij een boodschap moest gaan j doen die ochtend, reed verdachte te gen een hek en verpletterde een bromfiets. Volgens verdachte had hij al rijdende een gevallen sigaret wil len oprapen, waardoor het ongeluk De Rijksluchtvaartdienst neemt vannacht op de luchthaven Schiphol een nieuw verkeerslei dingscentrum in gebruik. Dit cen trum was tot nu toe op het oude Schiphol gevestigd. Het nieuwe centrum is het modernste van Europa. De kosten hebben ongeveer 27 miljoen gulden bedragen 20 miljoen voor de ingewikkelde ap paratuur en 7 miljoen voor een nieuw gebouw. Het verkeersgelei dingscentrum sluit aan op de ver keerstoren, die in april vorig jaar bij de opening van de nieuwe luchthaven reeds in gebruik is ge nomen. Het verkeersleidingscentrum be-1 staat uit een technisch centrum J? en een operationeel centrum. Op de foto het operationeel centrum, Een bloedproef sprak echter een te duidelijke taal, zodat de officier van Justitie hetgeen tenlaste was ge legd bewezen vond. Hij eiste voor twee weken ge vangenisstraf en ontzegging van de rijbevoegdheid gedurende een jaar. Nederlandse vlucht-inlichtingen- gebied wordt geleid. Het in Hongkong verschijnen de conservatieve blad „South China Morning Post" meldt, dat drie elkaar bestrijdende groepen rode gardisten woensdag met elkaar slaags zijn ge raakt tijdens een plechtigheid ter ge legenheid van de officiële instelling van een revolutionair comité in de provincie Kwantoeng. Volgens het blad, dat zich beroept op verklarin gen van Chinezen die uit Kanton waren gekomen, zouden er bij de vechtpartij honderd doden zijn ge vallen. Rood-China heeft intussen zijn grensbewaking verscherpt met het oog op de talloze vluchtelingen die het land verlaten, zo hebben reizigers uit China in Hongkong verklaard. Mig-straaljagers controleren de kustgebieden nauwgezet op verdach- Italië wil overleg van Zes en Engeland Italië heeft gisteren een conferen tie voorgesteld van de zes E.E.G.- landen met Engeland en andere as pirant-leden om te komen tot over eenstemming over een nauwere sa menwerking voor Europese economi sche en politieke eenheid. Het voorstel is vervat in een me morandum, waarin voorstellen wor den gedaan voor economische sa menwerking met Engeland, Dene marken, Ierland, en Noorwegen tot Resultaten van Biosatelliet Levende organismen, plant of dier. reageren op uiteenlopende wijze op gewichtloosheid. Tot deze algemene conclusie is een groep Amerikaanse geleerden gekomen, die vrijdag over de gegevens heeft gesproken, verstre door de ruimtelaboratorium „Biosa- telliet-II" dat in september van het vorig jaar door het Amerikaanse bu reau voor lucht- en ruimtevaart werd gelanceerd en na een vlucht van 45 uur in de Stille Oceaan werd gebor gen. In de eerste plaats hebben de geleerden kunnen vaststellen dat plan ten, als zij niet meer onderhevig zijn aan de zwaartekracht, doorgaans moeite hebben hun „eigen groeirich- ting" te handhaven. Zo bogen de bla den van de peperstruik in de zij waartse richting in plaats van de aar de. Na de vlucht echter groeiden de wortels weer in normale richting en ontwikkelden de aren zich beter dan die welke niet aan gewichtloosheid zijn blootgesteld. Het nageslacht van de snuitkevers, in de ruimte blootgesteld aan kosmi sche straling, bleek er slechter aan toe te zijn dan dat van de kevers op aarde. Het sterftecijfer van de eerste groep was tweemaal zo hoog als van de tweede. Wespeneieren hadden ook veel te lijden gehad van de straling in de ruimte, maar schenen zich la ter hersteld te hebben. Bepaalde bac teriën. zoals salmonellen. vermenig vuldigden zich echter in de toestand van gewichtloosheid veel sneller dan op aarde. Dit bleek ook het geval te zijn met amoeben. De snelle verme nigvuldiging van deze organismen houdt een gevaar in voor toekom stige ruimtevaarders. het tijdstip waarop zij in staat zijn tot de gemeenschap toe te treden. Italië bood het memorandum van daag aan zijn EEG-partners en de EEG-commissie in Brussel aan als basis voor discussie in de minister raad van de EEG, diio volgende week donderdag vergadert. Italië, een sterk voorstander van de toetreding van Engeland, brengt hiermee een derde alternatief naar voren om dit land en de andere kan didaten nauwer met de gemeen schap te verbinden totdat Frankrijk zijn bezwaren tegen hun lidmaat schap zal laten vallen. HET INKOMEN van VORSTEN. Sfaafsinkomens 1967 van regerende vorsten in afgeronde cijfers; aange- 1 Zal na verloop van tijd tot aan- van een tweede vuilnisauto 'ten worden overgegaan, ferder vragen B. en W. een kre- van f 9500 voor de aanschaf van tontainers. Maandag: Oude Heren gracht, Ververstraat, Zijlstraat, Oost Havenstraat, Dwars Havenstraat, West Havenstraat, Verversplein, Ha ven. Havenkade, Kalvermarkt, Kijf- gracht. Minnebroersgracht, Zuidsin gel, Herengracht (beide zijden), Nieuwe Waardstraat, Oosterkerkstr., Waardkerkplein Waardkerksteeg. Oranjegracht, Kaarsemaker sstxaat, Looyerstraat, Weverstraat, Veste- straat, Groenestegen, Uiterstegracht, Kerksteeg, Waardgracht, Korte en Lange Langstraat. Dinsdag: Hoge Rijndijk (van Wilhelminabi ug tot Rijn- vreugd), Utrechtse Jaagpad (van Wilhelminabrug tot Rijnvreugd), Rijnvreugd, Bruggestraat, Besjeslaan, Park „Die Leythe", Roomburgerweg, Aarstraat, Meerburgerkade, Meerbur gerstraat, Gouwestraat, Amstelstraat, Leedestraat, Wierlckestraat, IJssel- kade, Kasteelhof, Vliststraat, Zaan- straat, Maasstraat, Merwedestraat, Drechtstraat, Llngestraat, Spaarne- straat, Lekstraat. Donderdag: Breestraat, Langebrug, Ketel boe tersteegSchool steeg, Wolsteeg, Gangetje, Boter markt, Vismarkt, Stadhuisplein, Koornbrugsteeg, Dwarskoornbrug- steeg, Maarsmanssteeg. Mandema- kersteeg, Vrouwensteeg (geheel) Boommarkt, Aalmarkt, Nieuwe Rijn (geheel). Den Burcht, Burchtsteeg, Nieuwstraat, Hartesteeg, Beschuit steeg, Moriaansteeg, Hooglandsekerk- gracht, Koppenhinksteeg, Hoogland- sekerkkoorsteeg, Middelweg, Oude Rijn (beide zijden), Hoogstraat, Kaasmarkt, Hooigracht, St. Pancras- steeg. Van Driesenstraat, Middelste gracht. Vrijdag: Korevaarstraat, Plantsoen, 4e Binnenvestgracht, Rijn straat, Kraalerstraat, Havenstraten 2e en 3e, 1, 2e en 3e Gortestraat, Geregracht, Levendaal, Oranjeboom straat, Cathrijnestraat, Barbarasteeg, St Jorissteeg, Koenesteeg, Nieuwe Brugsteeg, Wielmakersteeg, Veer- straat, Hogewoerd, Watersteeg, Plan tage, Utrechtse Veer. IJsclub houdt strandloop Aangemoedigd door de grote be langstelling, die er in diverste kust plaatsen blijkt te bestaan voor strandlopen, heeft ook de Ijsclub „Noordwljkerhout" de organisatie van een strandloop op zich genomen. De ze strandloop zal plaatsvinden op zondag 10 maart. Het wordt een prestatieloop (geen wedstrijd) ovfer 8 km, waaraan ieder een van 14 jaar en ouder kan deel nemen. Start en finish zijn bij de Langevelderslag. De start vindt plaats om 12 uur. te schepen die de Chinese wateren trachten te verlaten. Vissers zijn ge waarschuwd dat zij als overlopers zullen worden behandeld als zij bui ten de hun toegewezen wateren ko men, aldus de reizigers. De stroom vluchtelingen die Hong kong binnenkomt neemt dagelijks toe en verwacht wordt dat het aantal tegen het eind van februari ongeveer 1500 zal bedragen. Een woordvoerder van het interna tionale reddingscomité in Hongkong, dat de vluchtelingen voorziet van eten en kleren en hen aan een onderdak helpt, heeft verklaard te verwachten dat de komende vier weken ongeveer 2000 vluchtelingen zullen aankomen in de kroonkolonie. de de officier bij voorbaat. „Dan moet u maar fietsen". En verder kreeg de metaalbewer ker voor "n ondeugdelijke uitlaatpijp f 25 boete en voor een slechte rem f 75 boete. Bij dat alles komt dan nog de betaling van de f 370 schade. De rechter veroordeelde oonform de eis. Initiatief tot Jodenmoord was van Himmler Niet Hitler was van plan het Jood se volk te vernietigen, aldus verklaar de een functionaris van het Duits® tijdens het nazi-bewind, Franz Ra- ministerie van Buitenlandse Zaken demacher, gisteren in het proces in Bamberg, waar hij terechtstaat op beschuldiging van het vermoorden van en het aanstichten tot moord op duizenden Joden uit zuidoost-Europa, Frankrijk, België en Nederland. Rademacher, die in 1952 tot dri® jaar en vijf maanden gevangenis straf werd veroordeeld waartegen de openbare aanklager in beroep is gegaan zei, dat het initiatief om de Joden te vernietigen niet van Hit- Ier, maar van SS-leider Heinrich Himmler kwam. In de week van 5 t/m 12 februari 1968. VERTROKKEN J A. van Gelderen, v. Vollenhoven- plein 55, Oostzaan, Korenmolenstr. 11; W Sip. Veiling kade 30. Katwyk, Nieuwstr. 7; J. P. Helllnghuizer, Zoeter- woudsesingel 43. Utrecht, Patagonie- dreef 53; P. W. Stol, van Speykstr. 30, Rotterdam, Drakenburg 26a; E. Bach- mann, Hol'laan 385, Breda. Bernard de Wildestr. 446; P. J. Jansen, Groene- steeg 37c Sassenhelm. Crocussenstraat 17; J. W-. Hekkelman, de Goejestraat 65, Leiderdorp, Loevestein 8; H. J. Po- lande, Sumatrastr. 48, Leiderdorp, Pinksterbloem 50; A. H. M. de la Rie den Dopper, Voorstraat 44, Leiderdorp, Pinksterbloem 27; C. Duijkers, Schu- bertlaan 195, Noordwljkerhout 's Gra- vendamseweg 28; A. E. Habraken, Oranjestr. 33, Hazerswoude. J. P. Heije- 6traat 18; A. E. J. Ouwendljk-Leuve- rink. Kort Rapenburg 13. Wassenaar, Storm van 's Gravensandeweg 1; A. van der Hoeve, Lange Mare 71a, Amersfoort, Spreeuwenstr. 199; J. E. Sagius-van den Hurk, Oude Singel 86, Geldrop, Krlekelaar 14, K. H. Birk- man, Hugo de Grootstraat 15, Rijswijk ZH, Jullanastr. 48; J. Kroon, Morsweg 22a, Haarlemmermeer, Veldbloemstraat 17; J. F. L. Wllod Versprille, da Costa- Btr. 13, Nijmegen, Papengas 29; J. P. Miedema. Houtlaan 56, Oegstgeest. Re- gentesselaan 22; C. J. Akkerhuls, Hout laan 55, Wassenaar. Berkheijstraat 40; F. Schroder Obrechtstr. 49, Duitsland; S K Miedema, Witte Singel 27. Bra zilië; A A. C. M. Kamp, Noordeinde 2a, Vltsslngen, Pr. Hendrlkweg 40; C. A. Sloos-van Damme, Druckerstraat 8, Katwijk, Overrijn 7; A. J. de Hoog. Haarlemmerstr247a, Katwijk, Spar renlaan 1; A. b. M. Zouatni. Oude Sin gel 18, Noordwijk, Boerenburgerstr. 50; H. A. Lubach, Kanaalweg 165, Katwijk, Drieplassenweg 17; E. H. N. Ris, Klik- spaanweg 14. Wassenaar. Hogeweg 19; M. J. Pots. Verdlstr. 207, Alphen aan den Rijn. Raadhuisstr. 44; B. G. M. Maas. Witte Singel 80, Nijmegen, Pa- fiengas '29; S. L. O. Pattlkawa, Hof- aan 44, Loosdrecht. Beukenlaan 6; H. de Ruiter, v. Hogendorpstr. 60, 's Gra- venhage. Loosdul'nseweg 571; H. I. Brouwer. Burggravenlaan 241, Gorln- chem, Boerenstr. 22; B. M. Harting, Groens teeg 16. Amsterdam, Bronck- horststr. 8 I; A. El. Masrioui Lam mermarkt 58, Marokko; M. M. A. Win kelman. Lijsterstr. 7. Katwijk. Treub- str. 155; M. M. Koldijk. Rijnsburger- weg 101, Utrecht, Pr. Hendriklaan 64; A. E. M. van der Wilk, Langebrug 23, Hilversum. Rosslnilaan 5; J. Jaquet, Noordelnde 2a. Den Helder, Het Nieuwe Diep 5; H. Levaster, St. Anna's Hof 3. Hilversum, Rosslnilaan 5; M. van Zuy- en-Redel, Merelstr. 52, 's Gravensan- de. Gerberastr. 21; B. van der Reek, Dr. Lelylaan 1 Hazerswoude, Potgieter laan I; P. H. vos. Houtlaan 55, Bodegra ven, Prlnsenstr. 54; W. van den Brink, aa Costastr. 105. Hilversum, Rosslniln. 5; E. Beer, Klikspaanweg 39, Amster dam, Elandsgracht 97 IV; P. R. F. Beetsma. Hooigracht 97a, 's Graven- hage, Azaleastr. 83; J. van Egmond, Lammenschansweg 31, Katwijk, Treub- straat 132; F. M. Kooijman, Rijnsbur- gerweg 128, Oegstgeest, Berllcumstr. 10; J. E. Trip, Klikspaanweg 17, Wasse naar Duinweg 4; C. W. LI, Roosevelt- str. 21, Zeist, Montaubanstr. 2b; J. M. M. Ponsloen-Goldenberg, Toussalntka- de 49, 's Gravenhage, Heesterstr. 40; M. W. M. van Wouw-Heemskerk, Mag- dalena Moonstr 18, Delft, Herman Gor terhof 138; M. J. D. van Praag. Zoe- terwoudsesingel 21, Noordwljkerhout, Herenweg 17; B. Nooteboom, Steen- schuur 18. Wassenaar, van Bommelln. 13 B; E. M. Neuteboom, Drie October- str. 55. Doetinchem, Vendelstr. 20; J. A. van Zijl, Hoogl Kerkgracht 42. Am sterdam. Spulstr. 28 II; P. P. M. van der Slot. Mezenstr, 2. Llsse, Hereweg 361; G C. van den Steenhoven. Groen- hovenstr. 18. Amsterdam, Marnlxstr. 396 II; R. A. Rojer, Klikspaanweg 10. Amsterdam, Jac. Catskade 27 III; D. Booij. Klikspaanweg 12, Rotterdam. Haringvliet 54, M. van der Steen. Vivaldistr. 116. Eindhoven, Ooievaar®» akker 19; A. D. Lindeyer- Bakker. Se- ringestr. 18a. Maassluis, v. Beethoven- Maartensdochterhof 6. Katwyk ryn 7; W. Welzenbach, Raamsteeg 3, Katwyk, de Waal MalefIJtstr. 140; Jv Gravekamp, Plantsoen 1, Katwyk, Voor straat 90; W. L. de Jong, Lammen schansweg 54, Haarlemmermeer, Del- laertlaan 8; J. M. de Jong-Costw, de Sltterlaan 96, Haarlemmermeer, Del- laertlaan 8; E. A. M. Smit, Zaan- str. 151, Veldhoven, Blaarthemseweg 38/40; H. C. Mulder. Haarlemmerweg 77, Amstelveen. Emmakade 60; A. G. M. Toussalnt, Hooigracht 11-29 Llsse, Hereweg 275; W. Bergsma, Oude Sin gel 112, Suriname; H. J. M. van der Maaten, Middelstegracht 20, 's Gra venhage, By de Westermolens 60; M. Adel, Nieuwe Beestenmarkt 8, Marok ko; K. N. Lim, Nieuwe Ryn 8; 's Gra venhage, v. d. Woertstr. 6; J. J. Hoge- woning, Houtlaan 55. Rijnsburg. Kanaal str. 56; J. Wessellng Houtlaan 55, Llsse, Prlnsessestraat 83; R. C. M. Bakker, Mezenstr 2, Velsen, Schoenoortstraet 17; A. G. Lellveld-Vlsser, Mezenstr. 2. Ter Aar Westkanaalweg 3a; M. C. Ple- terse, M.ezenstr. 2, Ter Aar, Smidskade 4; M. A. Blonk, Rynsbu'ffi Wassenaar. Anemonenweg 5 GEVESTIGD B. C. Slegtenhorst. Zoeterwoudseweg 84, A. Delfos Hoge Ryndyk 163a, A. M. Coebergh van den Braak, de Laat de Kanterstr. 6b; A. M. B. van Dyk- van der Heyden, Hansenstr. 3; J. H, Koreman, Scarlatti6tr. 12; J. B. M. van der Velde. Korevaarstr. 51a; G. Jan sen. Groenesteeg 100; H. de Koning. Haarlemmerstr. 190; N. G. M. Wolf» Diamantplein 46; P. Dlstelvelt, Verver straatplein 1; J. Mulder-Haantjea, Rynsburgerweg 157; I. Kaptlrmaz. Nlc. Beetstr. 17a; O. M. Lulnenburg, Mozartstr. 123; E. N. Over Zoeterwoud- sesingel 21; C. M. Bladergroen. Bolsot- kade 9; M. W. Baatjes-Grafe, Plant soen 1; G. L. Tan, Mozartstr. 213; J. P. A. van Wynbergen. Hansenstr. 3; S. Kneefel-Samson, Plantsoen 1; E. J. Ball-van den Bos, RIJ nsburgerweg 157; Plooljer, Plantsoen 1; P. E. W. Bik. Jan Mlchlelshof 13; W. J. de Roos-Kat, Nieuwsteeg 13; A. J. van der Linden, Drlftstr. 54; R. J. Stol, da Costastr. 101; J. J. van Kesteren, Houtlaan 55; H. Sikkel. Leeuwerlkstr. 3; R. A. Zyp, Hooigracht 97a; E, G. M. Mlnnee. Houtlaan 55; L. A. Flores, Wagner- plein 120; M. Crolset, Bakh. Roozen- boomstr. 29; H. W. de Nle. Middelste gracht 20; K. Koopmans, Zoeterw. sin gel 51; J. W. Krulderink, Schubertlaan 169, A. J. Oppedijk, Schubertlaan 169; H. J. A. van Son, Rapenburg 56; G. M. van Kranendonk, Roomburgerlaan 45; H. G. van Everdlngen, Rapenburg 12; J. J. Luyt, Klikspaanweg 11; M. van Rossem, RIJ nsburgerweg 62b; W. A. Muller. Duinhof 40; M. H. van Am sterdam-Koek, Pasteurstr. 18; J. Wer- nlnk, Plantsoen 79; J, H. Gerrlts. Ant. Duycklaan 12; J. Versluis. Boerhaave- laan 9; J. M. C. M. Ontzlgt, Nieuwe Ryn 69; J. F. van Humbeeck. Plant soen 1; M. A, B. Duyve6tyn," Hoogl. Kerkgracht 42; W. M. Borst-van Leeu wen, de Wetstr. 31; A. A. Janssen. Noordelnde 2a; C. D. van Embden An dres, Oude Singel 50; C. Tulen. Hout laan 55; E. M. J. Quanjer, Turfmarkt 10; R. E. Koe. Scholtenstr. 45; I. Llm- berg, Schubertlaan 215; C. J. Hulsman Witte Singel 53; M. C. J. Dewals-Au- door, Mozartstr. 19; W. Provoost, At- JehstT. 65; P. H. Vreeken. Oude Vest 191; D. Madna, Klikspaanweg 17; M. C. Steffelaar-Duyster. Prinses Wilhel- minastr. 46; A van der Marei, Haar lemmerstr. 247a; R. M. Schepp, Haar lemmerstr. 247a; T. Muller, Duinhof 40; M J. Nuljten Lammenschansweg 105; R. Verpoorte. Oude Vest 39; D. M. C. van der Gullk, Bakh. Roozen- boomstr. 17.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 9