Groot-Brittannie federatie Pastoor Miedema legt zijn ambt neer PLAN LEIDER ENGELSE LIBERALEN Minister Udink naar Azië TV plano's orgels hifi mosseï+ versfeege PAOTTJA IFTDSCH DAGBLAD VRIJDAG 23 FEBRUARI 1968 (Van onze correspondent in Londen) De Engelse liberale leider Jeremy Thorpe heeft bij het Lager huis een initiatiefontwerp ingediend ter invoering van een fe derale Britse regering met regionale parlementen voor Enge land, Wales, Schotland en Noord-Ierland. De liberale partij heeft dit reeds sinds de dagen van Gladstone in 1879 gepropageerd. Omdat diens pogingen en die van anderen om Ierland zelf bestuur te geven mislukten, kwam het in opstand met het gevolg dat het tot een volledige breuk met Engeland kwam en Zuid-Ierland thans een on afhankelijke republiek is. Thorpe's 6tap is echter kennelijk een poging om de agitatie van de Schotse nationalisten te doorkruisen.' Bij het jongste opinieonderzoek is gebleken dat de Schotse Nationalis tische Partij thans met 32,1 alle andere partijen in Schotland over vleugelt. De meerderheid van alle ondervraagden is voor Schots zelfbe stuur. Voor een totaal onafhankelijk Schotland sprak zich niet minder dan 43,6 procent uit. De groei van het Schotse natio nalisme is vooral gestimuleerd nadat gebleken was dat de Labourregering even onmachtig als de daaraan voor afgaande conservatieve regering is. Bij de algemene verkiezingen in 1966 brachten de Schotse nationalisten het niet verder dan 5 procent. Labour Labour was tot nu toe de sterkste partU in Schotland met 44 lager huiszetels tegen 21 conservatieve ze tels De Schotse nationalisten beteke nen dan ook de ernstigste bedreiging voor Labour. Door de overwinning bij de tussen tijdse Lagerhuisverkiezing van het kiesdistrict Hamilton konden de 6chotse nationalisten hun eerste af- Winnifred Ewing naar 't Lagerhuis afvaardigen. Niet alle leden van haar party die nu al 100.000 leden omvat, dageiyks groeit en de jeugd schijnt te ver overen steunen haar denkbeeld van „Schotland los van Engeland". Men zou genoegen nemen met de fe derale oplossing. Mevrouw Ewing jieeft verklaard dat zij Thorpe's voor stel zal steunen omdat een regionaal parlement beter is dan de bestaande situatie. Remedie ADVERTENTIE Verse champignons lekker! Gratis recepten bij uw groenteman. Thorpe tracht blijkbaar met zjjn voorstel diegenen te vangen die niet verder willen gaan dan een federaal systeem om zodoende de verzwakte positie van zijn partij in Schotland te redden. Zijn redenering ia dat regionale parlementen een remedie zullen vor- tegen de algemene politieke apa thie en met name de afkeer van het centrale, bureaucratische regerings apparaat in Londen. Dit heeft er toe geleid dat onge- ïer een kwart van de bevolking by Lagerhuisverkiezingen niet stemt en bij tussentydse en locale verkiezingen doorgaans de helft of meer thuis biyft. Maar hij wil dat voor het ge hele land dezelfde economische nor- zullen gelden en dat zoals thans, de rijkere gebieden de armere zullen steunen en tevens dat de liberale vrij heden in een federale constitutie uit drukkelijk zullen worden vastgelegd. (Van onze Haagse correspondent) Minister Udink vertrekt zaterdag voor een reis van ongeveer een maand naar het Verre Oosten. Als Neder lands minister belast met ontwikke lingshulp en als voorzitter van de zogenaamde „intergouvernementele groep voor Indonesië" (de groep do norlanden) zal hy twaalf dagen de gast zyn van de Indonesische rege ring. Zyn dinsdag beginnend onder zoek in Djakarta wordt echter voor afgegaan door een verblijf in Bang kok, de hoofdstad van Thailand. Een van de taken, die de bewinds man zich voor Thailand evenals voor Maleisië, dat na het verblyf in Indonesië op het programma staat heeft gesteld is het toelichten van de Nederlandse ontwikkelingspolitiek, die zich heel sterk is gaan richten op Indonesië. Dit land ontvangt in 1968 twintig procent van het totale Neder landse hulpbudget, waarmee het na Suriname en de Antillen (samen 25 procent) op de tweede plaats is geko- Minister Udink zal echter in Thai land tegeiykertijd de Nederlandse be reidheid tot uiting kunnen brengen om een nieuw havencomplex voor Bangkok wanneer de plannen door de Wereldbank zyn geaccepteerd voor een groot deel te financieren. Daarby bestaat de verwachting, dat Nederland een belangrijk aandeel zal kunnen hebben in de uitvoering van het project. Den Haag zal Bangkok aanbieden onder andere vyftig pro cent van de deviezenkosten van het project voor zyn rekening te nemen. In Indonesië zal drs. Udink om. met de Mohammedaanse universiteit van Djakarta een contract onderte kenen, waardoor een aantal onder- wysfaciliteiten tot ontwikkeling wordt gebracht. Dit trekt de aandacht, dat van Mohammedaanse zyde her- haaldeiyk ia geprotesteerd dat i in tegenstelling tot de christelyke missie en zending, by de ontwikke lingshulp geheel wordt vergeten. Kassier pleegde verduisteringen In het politiebureau Linnaeus- straat in Amsterdam is woensdag een 25-jarige kassier-boekhouder uit de hoofdstad gearresteerd, die er van wordt verdacht sedert juli vorig jaar tot nu toe een bedrag van in totaal 20 mille ten nadele van een verzeke ringsbureau, waar hy werkzaam was te hebben verduisterd. De man. die al enkele jaren by het ver zekeringsbedrijf als kassier-boekhou der in dienst was. kwam zichzelf aan geven. Hy kwam in het bezit van het geld door allerlei bedragen te in nen en in eigen zak te steken zonder ze in de boeken te verantwoorden of door in de boeken uitgekeerde scha de te vermelden en het geld niet aan de gedupeerden uit te betalen maar het zichzelf toe te eigenen. Politiestaat Vandaar dat Thorpe het tegen woordige ondemocratische parlement Noord-Ierland door een werkelijk regionaal op een federale constitutie gebaseerd parlement wil vervangen. In Noord-Ierland bestaat nameiyk nog de mogelykheid tot het uitbren- van meer dan een stem, worden eeriyke verkiezingen vaak onmogelyk gemaakt en beschikt de regering over bevoegdheden welke zwemen naar een politiestaat, aldus beweerde Thorpe sei dat aan een dergelyke situa tie een einde zal moeten komen. Ook Wales heeft thans voor de eerste maal een nationalist in het Lager huis. ADVERTENTIE KONFEKTIE NAAR MAAT VANAF f 198. WINDSOR Geref. bond: NIET PRATEN OVER DS. POORT EN DE PIL Het dagelyks bestuur van de gere formeerde bond in de Ned. Hen'. Kerk gaat niet in op een verzoek van de Protestantse stichting voor ver antwoorde gezinsvorming voor een bespreking. De PSVG wilde spreken over be zwaren in kringen van de gerefor meerde bond tegen he«t standpunt, dat ds. J. J. Poort, hervormd predi kant te Kamerik, inneemt ten opzich te van huweiyk, gezinsvorming en de pil Ds. Poort is naar aanleiding van zyn uitspraak in Nunspeet. dat men dankbaar moest zyn voor de pil maar dat men er ook een verkeerd gebruik van kan maken, persona grata geworden in de rechterflank van het gereformeerd protestantisme. Het dagelyks bestuur van de gere formeerde bond wil aan het hoofdbe stuur van die bond overlaten of het ooit tot een gesprek met de PSVG moet komen. Maar dat zal dan i ten gebeuren los van de zaak-Nun- speet „met zyn relachtige verschyn- selen". Voor die rel stelt het bestuur vooral de PSGV verantwoordelyk. Schending van mensenrechten (Van onze correspondent) De Wereldraad van Kerken heeft gisteren het proces tegen de 33 Zuid westafrikanen in Pretoria veroor deeld en opgeroepen tot hun onmid- dellyke vrijlating en repatriëring. We gens terrorisme zyn ze veroordeeld tot hoge gevangenisstraffen. De raad noemt het proces „een flagrante schending van de mensen rechten". Het uitvoerend comité van de raad byeen te Genève, heeft besloten twee commissies van onderzoek in te stel len voor Griekenland. Een naar de ontwerp-grondwet van Griekenland en het tweede naar beweerde bedrei gingen van Griekse buitenlandse ar- beiders door agenten van de junta. De dynamische leider van de Engelse liberalen, Jeremy Torpe. MISLUKTE TREINROOF BIJ GAZA De Israëlische politie heeft in de bezette Egyptische stad Gaza een bende opgerold die onder aanvoering van een oud soldaat van het Egyptisch leger, een wildwestachtige trein- roof beraamde. De bende was van plan een trein met oorlogsbuit te overvallen, Egyp tische trekkers op deze trein stonden rijklaar te maken en vol te laden met allerhande goederen. Met dit oogmerk plaatste de bende springladingen onder de rails. Het plan mislukte echter toen een andere trein de spring lading voortijdig tot ontploffing bracht. Bij deze ontploffing kwam de machinist van de trein om het leven. De uit tien man bestaande bende sloeg op de vlucht, maar vijf leden konden spoedig worden ingerekend. NED. HERV. KERK Beroepen te Werkendam (vac. A. de Bruijn) C. Batenburg te Vrie- zenveen - te Groot Ammers H. Veld huizen, kand. te Bilthoven - te Sua- woude <toez.) G. A. Zuidam te Nieu- weroord - te Haskerhorne en Oude- haske (toez.) C. L. Verbaas te Mon- nickendam te Nw.-Dordrecht J. J. Buskes te Broek in Waterland te Andyk c.a. (toez.) J. B. Duk te Domburg. Aangenomen het beroep der gen. synode tot zend. pred. op Oost-Java drs. A. de Jong, kand. te Oegstgeest - naar Vriezenveen (vac. A. Sjolle- ma) (toez.) H. Jonkers te Hazers- woude. Bedankt voor Wanneperveen, voor Oudwoude-Westergeest en voor Ryk- Ryssenhout H. van der Beid te Beesd. GEREF. KERKEN Beroepen te Uithoorn (2e pred. pl) J. Galdsohmeding te Dussen (N.-B.). CHRIST. GEREF. KERKEN Beroepen te Zwolle (2e pred. pl) M. de Boer te Amsterdam-Noord. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Haarlem C. Harinck te Utrecht. ,eidóe G^Tcjencla Den Burcht (foyer) Spr. dhr. M. van Dull Vietnam-tribunaal ln Denemarken 8 Schuttersveld Verlichtingsactie ANWB Boshuis (achter Hof laan 64). Rull- Óude Vest 13. Evangelisatie Christen- Gronheld (Boussacstoffen) 2.30 en 8.15 ADVERTENTIE (Van onze correspondent) De St. Michaelparochie in „Het Eikske" in Schaesberg klampt zich angstvallig vast aan hun door de bisschop van Roermond op straat gezette pastoor Miedema. Dat bleek gisteren uit een reeks van gebeurtenissen en inderhaast genomen besluiten. De parochieraad heeft sinds don derdagavond zyn mandaat neerge legd. Als aotie-comité werict die raad verder. Het voltallige kerkbestuur is afgetreden en ook de administra teur van de gezinsbydrageregeling z?yn werk onder de opvolger van pastoor Miedema niet voortzetten. De (nogal royale) opbrengst van het missiecomité van „Het Eikske" zou voortaan rechtstreeks aan het natio nale missiecomité worden afgedragen niet meer aan het diocesane-co- mité in Roermond. Alle parochianen de St.-Mlchaelparochie kregen afgelopen dagen een brief van Roermonds bisschop mgr. P. Moors Blijft beschikbaar voor parochianen Voorzitter ir. Weyers van de pa rochieraad ontvouwde gisteravond de plannen tijdens een vergadering in de tot ln alle hoeken gevulde St.-Mi- chaelskerk. In die kerk droeg pastoor Miedema even tevoren zyn voor lopig laatste avondmis op. „Laten bidden voor vrede, dat er een eind gemaakt mag worden aan alle ruzies onenigheden en dat er niet langer mogen worden opgeofferd aan prestigekwesties", bad pastoor Miedema in deze mis. Later preekte hy: „Organen in ruste staan open voor infecties. Dat geldt ook voor een mensengemeenschap. We moeten óns niet neerleggen by een gevestigde or- zeker niet als het een wanorde is. Alleen by dynamisch krygt verkalking geen kans." Legt zich niet hij ontslag neer Geduldig wachtten de meer dan duizend kerkgangers na die mis byna een half uur tot voorzitter Weyers de plaats van de pastoor op het al taar innam. „Onze pastoor legt zich niet bij het ontslag van de bisschop neer. Hij gaat niet in beroep om de verwarring niet nog groter te maken. Hy zal echter ook geen functie elders aanvaarden." Voorzitter Weijers onthulde tien tallen keren door luid applaus onder broken dat de pastoor beschikbaar zal blijven voor de honderden pa rochianen, die nu al geweigerd heb ben hun godsdienstplichten onder andere leiding binnen de muren van de St.-Michaelskerk te vervullen. Als het aan de parochieraad en de pastoor ligt, zullen ze binnenkort toch weer in die kerk terugkeren. In een brief aan de bisschop heeft de pa rochieraad gevraagd of het mogeiyk is het kerkgebouw op bepaalde dagen en uren tegen redelyke prijs te huren. Het kerkgebouw is juridisch eigendom van het bisdom Roermond maar grotendeels door de parochie betaald. In een andere brief vraagt de pa rochieraad aan mgr. P Moors in Roermond „respect voor het besluit om het ontslag van pastoor Miedema te negeren". ADVERTENTIE n»n Haaa - Groninaen - H®erl*n^^ 1 -40c. Tal. 070-333970* met een argumentatie van het ont slag van hun pastoor. Vandaag zullen al die brieven als een massaal pro test door iedere parochiaan apart naar Roermond worden terugge stuurd. Een geestdriftige ovatie brachten de kerkgangers van „Het Eikske" teravond hun ex-pastoor toen die hen nog eenmaal tydens de vergadering na de mis toesprak, ,1k blyf by jul lie. Ik blyf hier wonen. Ik wil jullie overal komen bezoeken en mijn (nieuwe) huis sthat altyd voor jullie open. Er moet nu naar nieuwe we gen worden gezocht om samen te blyven „kerken", zei pastoor Miede- zyn verblyf in Schaesberg is al veilig gesteld. Hy kreeg diverse aan biedingen voor nieuwe behuizing en sinds donderdag kan hy voor levens onderhoud rekenen op het inderhaast in het leven geroepen en nu al goed gespekte Eikskefonds. MET EEN ENKEL WOORD BINNENLAND Bij bejaarde ingebroken Een 78- Jarige alleen wonende man in Lunte- heeft vanmorgen aangifte gedaan diefstal met inbraak. Een bedrag 11.000 gulden in bankbiljetten en muntgeld, dat was opgeborgen in trommeltjes en doosjes, zou uit zyn slaapkamer zyn verdwenen. De in braak had gisteravond plaats tussen 8 en 10 uur. De bewoner was toen af wezig. Uit de gebroken ruit bleek hem. dat er „bezoek" was geweest. Opdracht uit Birma De onder auspiciën van de centrale bond van ln Den Haag in begin 1966 opgerich te groep exportbevordering, waar by thans 17 kleine en middelgote Neder landse scheepswerven zyn aangeslo ten, heeft, in samenwerking met de Stichting Nederlandsche Scheeps bouw Export Centrale in Den Haag haar eerste opdracht geboekt, en wel voor de bouw van vier treilers voor Birmaanse rekening. Alle werkzaamheden met betrek king tot deze opdracht zullen in on derlinge samenwerking tussen een aantal ldeen van deze groep worden verricht. Vrijstelling dienstplicht De Tweede-kamerleden Maenen en Klei- sterlee (beiden KVP) hebben de mi nister van Defensie schrifteiyk ge vraagd na te gaan of by de verrui ming van de vrystellingsregeling voor de militaire dienst ook niet een sociale indicatie kan worden toege past. De beide kamerleden willen daarmee de mogelykheid scheppen ook de tweede zoon en/of de oudste zoon uit grote en grotere gezinnen onder de vrijstellingsregeling te brengen. BUITENLAND Guerrillastrijders in Chili De fe derale politie van Chili heeft gisteren vijf guerrillastrijders uit Bolivia en een journalist uit het afgelegen noordwesteiyke deel van Chili gear resteerd by de Boliviaanse grens. Men gelooft, dat zij de laatste leden zyn van de groep van wylen Ernesto Che Guevara die verleden jaar in delen van Bolivia opereerde. Italiaanse studenten Studenten hebben de faculteit voor letteren en wysbegeerte van de Universiteit van Rome gisteren met geweld opnieuw bezet. Ongeveer 100 studenten dron gen het kantoor van de rector binnen dat grenst aan de faculteit en for ceerden daarna een deur die de twee gebouwen verbindt. Deze actie maakt deel uit van een agitatie in het gehe le land door studenten die willen dat ihet universiteitssysteem in 't gehe- i le land grondig hervormd wordt. Boer ploegde bommen - Boer Wil liam Hardy's explosieve oogst zal deiyk definitief worden opgeruimd door het Britse leger. Op de 32 hec taren akkerland van boer Hardy heb ben pioniers in 2 dagen met mijn- detectors 250 bommen gevonden, zy zyn van mening, dat er nog honder den moeten liggen, De boerderij in Lincolnshire is in de oorlogsjaren ge bruikt ais oefensohietterrein mortieren. Vervolgens werden de ak kers weer vry gegeven, aan gezien zy geen gevaar meer zouden inhouden voor de veiligheid. Fatale brand Sn Londen In de Bayswater-wyk in Londen zyn by een brand, volgens de tot dusver bekende gegevens, vyf mensen het leven gekomen. De brand, die vanmorgen ontstond, woedde in eei gebouw van vijf verdiepingen Vol gens de brandweer zyn er nog ver misten. Zuid-Korea wil militaire hulp Zuid-Korea heeft negen landen actieve militaire hulp gevraagd geval van een „militaire provoca tie" van de kant van Noord-Korea, zo is in Seoel bekendgemaakt. Het verzoek is vervat in brieven die de Zuidkoreaanse minister van Defen sie, Oen, heeft gestuurd aan collega's van de Verenigde Staten, Groot-Britannië, Frankrijk, Turkije, Japan, nationalistisch China, de Plhi- lippijnen, Thailand en Zuid-Vietnam. Noord-Korea wil volgens hem van Zuid-Korea een tweede Vietnam ma ken en zou zich ten doel hebben gesteld voor 1970 heel Korea onder communistisch gezag te brengen. Poolse oliebollen De gek op tra ditie zynde Polen hebben zeker 30 miljoen oliebollen opgegeten ter van de z.g. „vette donderdag", die voorafgaat aan de vasten. Voor de lange ryen wachtenden, de hun „pat- sjkl" wilden kopen Volgens de tra ditie worden deze geglaceerde olie bollen beschouwd als een symbool van overvloedig eten in tegenstelling tot de karige maaltyden die tydens de vastenweken mogen worden ge bruikt. Asiel ln Havana De 29-jarige Amerikaan Rhodes uit Saint Peters burg in Florida, die woensdag di piloot van een Amerikaans verkeers vliegtuig dwong naar Cuba te vlie gen, heeft in Havanna politiek asiel gevraagd. Naar in de Cubaanse hoofdstad werd meegedeeld, is aanvraag nog in behandeling. Brand Een brand heeft i: Zuidphilppynse stad Dipolog byna 6.000 mensen dakloos gemaakt voor ca. zeven miljoen gulden scha de aangericht. Lakenhal: Tentoonstelling „Jonge Nederlandse Kunst". Werkd. 10 voorm.4 uur nam. Zond. 14 nam. (Tot en met 3 maart). De Lakenhal: Dag. ^.04 uur: zond. Rijksmuseum van Oudheden (Ra. penburg 28)Werkd. 10 uur voorm. Legermuseum (Pestbulslaan)Md uitzondering van zaterdag van 10-4 u. (zondag 1-6 uur) Rijksmuseum voor Volkenkunde: (Steenstraat 1): dag. 10—5 u.; 's zon. r Volkenkunde: kskunst. 10 i (Zondags 1 tot s Volkenkunde. K. volkskunst. 8 Contactcie. Optreden trio Plm Leiderdorp (zaal Scheppingskelk)K. l O. Lezing Joop Pieéte over fotogra- Den Burcht Carnaval „Nut en Ver maal" 9 uur nam. Microtheater. Imperium met „Korc- ik en de kinderen 8 uur nam. Schouwburg. Kon. Ver. „Lltterls Sac- im" speelt „Nltochka". 8 uur nam. Spreekster "mevr. W. D. Blaauw-Robertson 11 uur voorm. Hooglandse Kerkgracht 28. L.J.V. evang. N. v. d. Brugge. 7.30 Steenschuur 6. Kerk van Jezus Chris- de heiligen der laatste dagen. Diender. 10.30 voorm „acht 84. Bezinnir komst Hum. Verbond. 10.15 i MAANDAG Rest. De Doelen. Leldse Amateurfo tograf en vereniging. 8 uur nam. Stadhuis Gemeenteraad. 7.30 uur Schouwburg. K. en O. Toneelgroep DINSDAG Zulderkerk: Jubileumconcert Neder lands Madrigaalkoor. o.l.v. Herman Centrum „Een dag uit de dood irdomde Loewietje". 8 Charlotte de Bourbonhof Elektronl- caclub „De Detector" 7.309 (Doezastraat) Politiek tref punt 8.3012 uur nam. Universiteit: Centre culturel francais Jagboek van een Jonge blinde speleo- ioge". 8 uur nam. Stadsgehoorzaal: Concert Residentie - Orkest, dirigent Pierre Boulez. 8 Stadhuis (wachtkamer trouwzaal) Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten WOENSDAG wenbond C.N.V. Lezing over arbeids- theraple. 8 uur nam. Stadhuis (trouwkamer). Spreekuu Schouwburg. K. en O. Toneelgroep Studio „Kooien". 8 uur nam. De Lakenhal. Spr. prof. Slerk Schrö- der over de menselijke figuur beeldende kunst. 8i positie Japanse dingen dinsdag Rijksmuseum voor Volkenk rentoonstelling Collectie Lechner raa Japanse Kunst Werkd. 10 uur voornj iscbappen: Dag. 10-1 (Kunstzaal HeuffEx- Avond- en nachtdienst der apotheken, Geopend voor spoedeisende gevalleni Centraal Apotheek. Breestraat 74, tel. op zondag 25 febr. gesloten van 8 ui tot 24 uur. Apotheek Voorschoten op zondag 25 februari gesloten van WEEKEINDEDIENST DER HUISARTSEN. Zaterdagmorgen tot 10 uur raad plege men de eigen huisarts, daarni tot zondagnacht 24 uur de dokters telefoon 2 2 222. ADVERTENTIE Verse champignons lekker! Gratis recepten bij uw groenteman. HAAGSE AGENDA Spiralisme Cabaret „Salvo"; Inge 7 Pavl en Cabaret-Chantant oJ we Komedie: „The Fantasticks". en cabaret l^atHJs^ ZATERDAG 24 FEBRUARI Kon. Schouwburg. 20.15 uur: Haag .edie: ..Belcher's geluk". uur: Het Na tl Circustheal nale Ballet. Diligentla, 14.15 uur: Toneelgn» Arena: „De kleine en de grote koning 20.15 uur: Rafael Puyana, klaveclmbi Micro-theater ln de Steeg, 21.00 Cabaret „Salvo"; ïS* r, 20.1! DONDERDAG Staalwyk. Leldse Tuiniers- en bloe mistenver. .Door Eendracht Verbon den". Spr. dhr. P. Staffeleu over 3 dhr. J. H. van der Jagt over „Hebben wij nog inspraak?" 8 uur nam. Oegstgeest (raadhuis).'Afscheid bur gemeester H. L. du Boeuff. Bultenge- jaar. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 Vrijdag en zaterdag 11.30 Woensdag 2.30, 7 en 9.: tose Panter", 14 jaar. Luxor „De vampier 18 Jaar. Dagelijks 2.30, 7 i plervrouwen". 14 Jaar. Dagelijks 2.3 1.30 nachtvoor- Havenkwartler. zondag 7 TENTOONSTELLINGEN Galerie V. d. Vllst (Botermarkt 3): Tentoonstelling grafiek Ad van Dijk en bronsplastieken Armand v. d. Helm. Geopend dinsdag t/m zaterdag 9 uur ADVERTENTIE SIMCA-SHOWROOM vanavond open tot 10 i AUTO BIERMAN N.V. Tlelman. we Komedie: ..The Fantasticks". Frank Kooman, 14.30 i Poppentheater Guldo Theater in de Steeg, 20.30 Cat Troubadours: Ton Maas, Comique, o.l.v. Wik Horn: „Angels Seksen" WOENSDAG 28 FEBRUARI Kon. Schouwburg, 20.15 uur; Ned« landse Comedie: ,De vrek". Joseph's Place. 22.30 uur: Cabar Comique, o.l.v. Wik Horn: „Angels Seksen". Kurzaal, 20.15 uur: Het Resident Orkest. Poppentheaters, Guido van De 14.30 uur: „De verdwenen prlnse Frank Kooman, 14.30 uur: „Het Zon) WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 dut) P* Sfl 5 5 Twente Eindhoven Zuid-Limburg Aberdeen Londen Brussel Luxemburg licht bew. -2 -18 licht bew. 0 -4 licht bew. 3 -4 motsneeuw 4 1 bew. 11 5 j bew. 14 12 M mist 16 7 8

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2