Kamer achter Beernink Na concessies ten gunste van ambtenaren Aanslag ambassade van Rusland in VS Pi PAGTNA 2 LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 22 FEBRUARI 1968 (Van onze parlementaire redactie) De Tweede Kamer heeft zich gisteren zonder veel moeite neergelegd bij de maatregelen, die de regering voor het over heidspersoneel in petto heeft, nadat minister Beernink en staatssecretaris Van Veen van Binnenlandse Zaken belangrijke concessies hadden gedaan. De bewindslieden zagen geen heil in heropening van het overleg over de voorgestelde maatregelen, maar toonden zich bereid de uitvoeringsbesluiten aan het georganiseerd overleg voor te leggen ter regeling van de details. 4. De regering is alsnog bereid de rijkspremie, die in het kader van de ambtenarenspaarregeling wordt verstrekt op levensverzekeringen en spaarkascontracten, te hand haven. Geen overleg De toezeggingen, die de bewindslie den de Kamer deden, waren: 1. De regering zal het georganiseerd overleg in april of mei, als het beeld van de loonontwikkeling in het bedrijfsleven duidelijker is, voorstellen doen voor een aanvul lende salarisverhoging. 2. De staatssecretaris zal met de Stichting van de Arbeid overleg plegen over de mogelijkheid vol gend jaar een deel van de salaris verhoging uit te keren in de vorm van een vast bedrag. 3. De afbraak van de kindertoelage regeling tot het peil van de kin derbijslag zal ook voor het derde en volgende kind over een periode van tien jaar worden uitgesmeerd. Daardoor wordt de toeslag van 1 procent, die het overheidsperso neel boven de normale kinderbij slag geniet, slechts met 0,1 procent per jaar tereggeschroefd, hetgeen ook de laagst-bezoldigden nauwe lijks zullen merken. De regeling gaat gelijktijdig in met de eerst volgende verhoging van de kinder bijslag op 1 april. Niet meer De minister liet weten, dat hij geen verdere maatregelen ter beperking van de rechtspositie overweegt. Hij verwierp de beschuldiging, dat er een sluitpostpolitiek zou zijn gevoerd en herhaalde, dat de regering zich niet louter door budgettaire motieven heeft laten leiden. Er was wel dege lijk ruimte voor overleg en de zaken waren tevoren allerminst beklonken. Mr. Beernink stelde vast, dat niet de regering, maar de bonden het overleg niet hebben gewild. Hij beloofde de Kamer echter alles in het werk te zullen stellen het gerezen conflict uit de weg te ruimen. Angst Volgens de minister zijn de ambte narenbonden aanvankelijk akkoord gegaan met het voorgestelde voor schot van 2 procent, dat de regering was ingegeven uit angst dat van een MET EEN ENKEL WOORD BINNENLAND Miljoen schade door brand De meubelfabriek „Koning" en de jacht werf „Poiesz" in Steenwyk zijn gis termiddag in vlammen opgegaan. De schade wordt op bijna een miljoen geschat. De oorzaak is nog onbekend. De meubelfabriek brandde tot de grond toe af en van de opslagplaats van de jachtwerf bleef niets dan een ruïne over. Ongeveer 40 boten, meest eigendom van derden, werden gron dig vernield. Zeepost Met de volgende sche pen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: „Rio Beien" (29/2); Australië: „Leipzig" (29/2); Brazilië „Graveland" (1/3); Chili: „Ceres" (27/2); Kenya, Oeganda, Tanzanië: 'Mokambo' (1/3); Ned. Antillen „Me- don" (27/2)Suriname „Hercules" Verenigde Staten van Amerika .At lantic Saga" (1/3)Z-Afrika (Rep.) m.i.v. Z.-W.-Afrika „Zuiderkerk" (28/2). C.a.o. woningbouwverenigingen De onderhandelingen over de nieuwe c.a.o. voor het personeel van de wo ningbouwcorporaties ongeveer 3500 man) zijn afgebroken. Tussen de ver tegenwoordigers van de woningbouw corporaties en de gezamenlijke vak bonden is een ernstig verschil van menihg ontstaan. Verzet tegen pretpark Een brief die door 2oü0 handtekeningen van stemgerechtigde Hagenaars werd on dertekend, xs de Haagse gemeente raad toegestuurd door het comité, dat oewoners uit de omgeving van de nieuwe Scneveningse uosjes heDDen gevormd om zien te verzetten tegen net plan een kwart van net unieke bumenuuingeDied op te oileren aan een pretpark. en w. van Den Haag zijn van plan de raad voor te stenen een re creatiecentrum in de Scneveningse Bosjes te vestigen met een dolfina rium, een uitkykmast als de Euro mast ln Rotterdam, kiosken, parkeer terreinen en wat er alzo oy'noort. Ambassadeur in Algiers Bin nenkort is de benoeming te verwacn- ten van mr. G. J. A. Veling, ambas sadeur in Knartoem, tot ambassa deur ln Algiers. Brand met luchtje? Het is niet onmogelijk, dat er niet zo n prettig luentje zit aan de brand, die zater dagmiddag in een kantoor van Hei- neken Bierorouwerij aan de Croos- wyKsesingei in Rotterdam voor enkele tienduizenden guldens schade heelt aangericht. De recherche van de Rot terdamse politie en een aantal des kundigen op brandschadegebied stel len een nauwgezet onderzoek in, dat vandaag nog niet was afgesloten. Men zou hebben geconstateerd dat telefoonkabels zouden zijn vernield en een expeditieruimte op een vreemde wijze wateroverlast heeft gekregen. Verder was er de brand waarvan de oorzaak evenmin bekend was. Of er sprake is van sabotage, baldadigheid of toeval is niet bekend. Bordelen gesloten De Amster damse politie heeft gisternacht op last van burgemeester en wethouders op de WaUetjes vier huizen gesloten, waar gelegenheid werd gegeven. De eigenaars van de huizen zijn eind ja nuari reeds aangehouden. Zij bevin den zich nog in voorarrest. Voor de woningen wordt dag en nacht gepost door politiemannen. Volgens de chef van de zedenpolitie, hoofdinspecteur J. Koopman, is de sluiting van de huizen die in de-buurt een groot op zien heeft gebaard, niet de inleiding tot een grootscheepse actie tegen de prostitutie. „Dat zou alleen versprei ding van de prostitutie in de hand werken. Wij treden wel op als op gro tere schaal tot prostitutie wordt over gegaan. Dat was hier het geval. De woningen waren speciaal verbouwd. Onze actie kan gezien worden als een waarschuwing tegen dergelijke praktijken". BUITENLAND Kernexplosie in Nevada De Amerikaanse commissie voor kern energie heeft gisteren een onder grondse krnproef gehouden, de vier de dit Jaar voor militaire doelein den. De explosie stond gelijk aan die van 200 kiloton tnt. Kosigin naar Perzië De Sow jet- Russische premier Kosigin zal op 14 maart in de Perzische hoofdstad Te heran aankomen voor zijn eerste of ficiële bezoek aan het land. Het be- k zal een week duren tijdens wel ke Kosigin onder meer het stadje Isfahan, 450 kilometer ten zuiden van Teheran, zal aandoen. Hier zal de Sjah van Perzië een stuk grond open stellen voor de bouw van een staal fabriek die met Russische hulp zal worden neergezet. Onderwijsstaking in India In de Indiase hoofdstad Nieuw-Delhi waar 30.000 onderwijzers al drie dagen sta ken ter ondersteuning van looneisen zijn 500 leerkrachten ontslagen en 600 geschorst. Desondanks heeft het onderwijzend personeel besloten de staking voort te zetten tot aan de eisen wordt tegemoet gekomen. Supersonisch vliegtuig Het Ame rikaanse supersonische straalpassa- giersvliegtuig SST, dat gaat concur- met de Frans-Engelse Concorde, zal pas in 1972 zijn eerste proef vlucht maken. Het werk aan het vliegtuig is een jaar op het schema achter wegens technische moeilijkhe den. Aardbeving in Japan Ongeveer 850 gebouwen zijn beschadigd, wegen versperd en spoorwegverbindingen verbroken door twee krachtige aard bevingen die gisteren het zuidelijke Japanse eiland Kioesjoe hebben ge troffen. Volgens de eerste berichten is er één dode en zijn er twee ge wonden. Finse verpleegsters staken. In de gemeentelijke ziekenhuizen van Fin- lands drie grootste steden Helsinki, Tamzere en Turku zijn 5.000 ver pleegsters in staking gegaan voor ho ger salaris. Verwacht wordt dat de staking zich zal uitbreiden als aan de eis niet wordt voldaan. Japanse scheepsbouw De Ja panse scheepsbouw begint de ople vende Westeuropese concurrentie te voelen. In het jaar dat 31 maart ein digt zijn buitenlandse orders voor in totaal 5.5 miljoen scheepsruimte ont vangen, of ruim 30 pet. minder dan in het voorgaande jaar. Het was de eerste daling van buitenlandse or ders sinds 1964. Militairen bezetten melkfabrieken - De regering van Uruguay heeft gewapende troepen bezit laten ne men van meer dan 200 melkfabrie ken teneinde een einde te maken aan de staking van de boeren die al twee dagen duurt. Soldaten en politieman nen laadden de vrachtwagens vol melkbussen en brachten deze naar Montevideo. Er deden zich geen inci denten voor. De boeren willen de melkprijzen met 100 procent verho gen om de melkproduqtie winstge vend te maken. Correspondent uitgewezen In Athene is gisteren officieel bekendge maakt dat de Griekse autoriteiten de Britse journalist Leslie Finer, corres pondent in Athene van de BBC en „The Observer" hebben laten weten dat zijn verblijfsvergunning niet ver lengd is. Volgens het communiqué is Flners berichtgeving niet objectief geweest. hoger percentage een suggestieve werking zou uitgaan op de loonont wikkeling in het bedrijfsleven. De regering heeft gemeend 'nog) niet de weg van een vast bedrag te moeten opgaan, omdat daarbij de redelijkheid van de bestaande inkomensverdeling in het geding is en ook omdat het be drijfsleven nog lang zo ver niet is. Uit het feit, dat de regering bereid is ge bleken een vloer te leggen in de va kantie-uitkering, mag volgens de be windsman blijken dat zij wel degelijk De Kamer nam in meerderheid ge noegen met de toezeggingen die de bewindslieden deden. Door deze con cessies wordt het uiteindelijke bezui nigingseffect van de maatregelen te ruggebracht van 15 miljoen gulden tot 8 miljoen gulden. Moties om als nog het een en ander gewijzigd te krijgen werden stuk voor stuk ver worpen. Golf van vrees over China Een nieuwsblad van de „Rode Wacht" in China meldt dat Soen Tsjih-joean, minister van het derde communistisch- Chinese ministerie van machinebouw, en Tang Tsjing- loeng, onder-commandant van het militaire gebied Woehan, de hand aan zichzelf geslagen hebben. Het blad de „Canton Tijoe Tsjanpao" van 14 november 1967 meldde niet wanneer de beide mannen zelfmoord hebben gepleegd. Alleen werd opge merkt, dat zy dit hadden gedaan om aan een straf te ontkomen. Verder schreef het blad, dat eerst vandaag in Tokio werd ontvangen, dat Jen Hoeng-jen, eerste politieke commissaris van het militaire district Joennan en eerste secretaris van het provinciale comité van Joennan, eveneens de hand aan zichzelf heeft Het blad beschreef de „trawanten van de zwarte lijn van Ho Loengs anti - partijkliek", een groep die tot in de hoogste gelederen van regering en partij" is doorgedron gen. Tot de groep behoren verder, aldus het blad, president Lioe Sjao- tsji en de algemene secretaris der partij, Teng Hsiao-ping. Geruchten over huwelijk van mevr. Kennedy Mevr. Kennedy vloog gistermiddag met haar kinderen Caroline en John onverwachts naar de Canadese stad Montreal, terwijl hardnekkige ge ruchten de ronde doen dat zü van plan ls opnieuw in het huwelyk te treden. Eerder op de dag antwoordde haar secretaresse telefonische informatie met de woorden „nee, ze gaat niet trouwen", waaraan zij toevoegde dat mevr. Kennedy van plan is het weekend in New Vork door te bren gen met een mogelijk bezoek aan de voorsteden. Het vertrek van mevr. Kennedy was niet aangekondigd en on de luchthaven werd zjj niet geïnter viewd. Schouwburg: K. en O. Toneelgroep „Theater". „Driekoningenavond". 8 uur Schuttersveld Verllchtlngsactle ANWB 11 uur voorm.-7 uur nam. Willem de Zwijgerlaan 105. Bahai- geloof gespreksavond. 8 uur nam. VRIJDAG Den Burcht (foyer) Vietnamcomité. Spr. dhr. M. van Dullemen over het Vietnam-trlbunaal ln Denemarken 8 Schuttersveld Verllchtlngsactie ANWB 11 uur voorm.-7 uur na Boshuis (achter Hof laan 64). Ruil- beurs. 7 uur nam. Oude Vest 13. Evangelisatie Chrlsten- domde Loewietje". DINSDAG Zuiderkerk: Jubileumconcert Neder, lands MadrigaalkcTT- Strategier. 8.15 uur Schouwburg. K. Herman O. Toneelgroep lit de dood van Centrum verdomde Loewietjè*' Charlotte de Bourbonhof Elektron). Pardoeza (Doezastraat) Politiek tref. punt 3.30—12 uur nam. Stadhuis wachtkamer trouwzaal) Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten (trouwkamer). Spreekuur Rijksmuseum voor Volkenkunde. K. en O. Lezing en bezoek tentoonstel ling Japanse volkskunst. 8 uur nam. St. Agnes-lyceum. Interscholalre Contactcle. Optreden trio Plm Jacobs. fie en film. 8 v WOENSDAG Stadhuis sociale raadsvrouw 4-6. i Stadsgehoorzaal koffiekamer)Lunch, bijeenkomst Ned. Maatschappij voor Nijverheid en Handel. Spr. dr. P. s over de vrije loonpolitiek. 12.30 s maand „The pink panther". 15 uur nam. Schouwburg. K. en O. Tonet Studio „Kooien". 8 uur nam. De Lakenhal. Spr. prof. Slerk Schrei. :r over de menselijke figuur ln beeldende kunst. 8 i Den Burcht Carnaval zak en de kinderen". Blaauw-Robertson 1 Hooglandse Kerkgracht 28. L.J.V, Secretaris-generaal Thant van de Verenigde Naties is gister middag in het Witte Huis ontvan gen voor overleg over zijn recente reis, waarbij hij de mogelijkheden voor onderhandelingen over een vreedzame regeling van de Viet namese oorlog heeft afgetast. Kort voor zijn vertrek uit Wash ington, na zijn gesprek met John son en een werklunch met minis ter van Buitenlandse Zaken Rusk, verklaarde Thant dat zijn bespre kingen met Johnson en Rusk ,#eer nuttig" zijn geweest. In dit stadium kon hij echter geen ver dere bijzonderheden verstrekken. Thant zal zaterdag in de Ver enigde Naties een gedetailleerde verklaring afleggen over zijn vre despogingen. Hij zal zijn verkla ring voor de televisie en camera's van het filmjournaal afleggen. Men veronderstelt dat hij zich vooral tot het Amerikaanse volk zal richten. Brandt naar Marokko Voor po litieke besprekingen met Koning Has san II vertrok de Westduitse minister van Buitenlandse Zaken, Brandt, van daag naar Marokko. Het is de eerste keer, dat de Westduitse minister van Buitenlandse Zaken een Arabisch land bezoekt sinds het merendeel van de Arabische regeringen in mei 1965 de diplomatieke betrekkingen met Bonn verbraken. Maar Marokko, Tu nesië en Libië zijn de enige landen van het Arabische blok, die de diplo matieke betrekkingen met West- Duitsland handhaafden. Ontvoering uit wraak Omdat zijn werkgevers zijn zuster tot het rooms-katholicisme wilde bekeren, heeft een 32-jarige Marokkaan, uit wraak een vijfjarig Spaans jongetje ontvoerd. De Marokkaan, die werkte in Melilla, Spaans Marokko, nam de jongen, te voet en liftend mee naar Casablanca, op een afstand van onge veer 600 kilometer. Ze leefden gedu rende zeven maanden samen. Ten slotte werden ze in een café in El Gar a door de politie aangehouden. De jongen bleek door zijn ontvoer der uitstekend te zijn behandeld. Deviezensmokkelary In de West- poolse stad Gdansk het voormalige Danzig zijn 21 mensen tot gevan genisstraffen variërend van zeven maanden tot zes jaar veroordeeld, omdat zij zich schuldig maakten aan deviezensmokkelarij. Bij huiszoekin gen had de politie 30 goudstaven, ruim 10.000 dollar in goudstukken en een groot bedrag in andere valuta gevonden. Bommen in Guatemala Eén po litieman werd gedood en twee poli- tie-auto's werden beschadigd door bommen, die voor de huizen van de chef van de geheime politie en van de president van het Guatemalaan- se hooggerechtshof tot ontploffing werden gebracht. De bommen werden geplaatst in of onder de geparkeerde politiewa gens. Een agent die in een van de auto's zat te slapen werd gedood. Vlam op Noordzee British Pe troleum heeft het gas in brand la ten steken dat opborrelt uit 'n nieuw geboorde bron op de Noordzee, 100 myl uit de Engelse kust. Dit is ge daan om de scheepvaart te waar schuwen. Het gas begon naar boven te borrelen nadat het booreiland „Sea Quest" door een storm op 15 januari is weggedreven. Een nieuw booreiland is onderweg naar het gebied om de bron af te sluiten. Even voor zes uur is gister ochtend op een raamkozijn van de Russische ambassade in Washington, vijf minuten gaans van het Witte Huis, een bom ontploft. De schade aan de buitenkant is niet groot. Er is wat traliewerk ver bogen, het raamkozijn is beschadigd en er zijn wat ruiten gesprongen, ook van gebouwen in de buurt. Volgens een Russische functionaris is er in één vertrek aanzienlijke scha de aangericht. Er is een verdachte ondervraagd, maar hij bleek het niet te hebben gedaan. Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft de Russische ambassadeur Do- brinin, zyn spijt betuigd en zich be reid verklaard alle gewenste hulp te bieden. Protest De Russische regering heeft een protest tot de Verenigde Staten ge richt waarin zij bestraffing van de schuldigen eist en doeltreffende maat regelen verlangt om de veiligheid van haar diplomatieke vertegenwoor diging te garanderen. Volgens het Kremlin hebben de verantwoordelijke Amerikaanse func tionarissen de elementaire normen voor het bewaren van de onschend baarheid van de ambassade gene geerd. Zij hadden geen acht geslagen op een verzoek om extra bescher ming, dat de ambassade vorige week had gedaan. Johnson President Johnson heeft gisteren de bomaanslag een .zinloze daad" ge noemd en de Justitie opdracht gege ven alles op alles te zetten om de schuldigen op te sporen. Zijn pers chef bestempelde een beschuldiging van het Russische persbureau Tass, dat Amerikaanse functionarissen oogluikend de bomaanslag hadden toegelaten als „buitengewoon bespot telijk". In de Russische protestnota wordt deze beschuldiging niet her haald. De perschef zei, dat president Johnson opgelucht was, dat by de aanslag geen slachtoffers waren ge vallen. Een Amerikaanse politieman neemt de schade op, die is ont staan bij de bomaanslag op de Russische ambassade in Washing ton. mww oorspronkelijk Oegstgeest. Spr. laan 1Geril christendom ■ang. N. v. d. Brugge. Steenschuur 6. Kerk van Jezus Chris- de heiligen der laatste dagen. 10.30 voorm. 84. Bezinningsbijeen komst Hum. Verbond. 10.15 uur nam. MAANDAG Rest. De Doelen. Leldse Amateurfo tograf enverenlglng. 8 uur nam. Stadhuis Gemeenteraad. 7.30 HAAGSE AGENDA (Van donderdag 22 februari t/m woensdag 28 februari) Comedie: „Helder 2 l het donker' VRIJDAG 23 FEBRUARI Dillgentla, 20.16 uur; Micro-theater in de Steeg, 21.00 1 Splrallsme Cabaret „Salvo"; Paviljoen theater. 20.15 1 ">me<ile„The Fantas pentheater Frank K „Koning Mldas heeft ezelsoren" en cabaret programma „Vossestreken". Theater Matrijs. 20.30 uur: Theater werkgroep „Spoel": „De les" onderhoud". ZATERDAG Circustheater. 20.15 uur: Het Natio nale Ballet. Dillgentla, 14.15 uur: Toneelgroei Arena: „De kleine en de grote koning" 20.15 uur: Rafael Puyana, klavecimbel Micro-theater ln de Steeg, 21.00 uur: Cabaret „Salvo"; „Psst" en Caba ret chantant o.l.v. Inge Tielman. Paviljoentheater, 20.15 uur: De Nieu we Komedie: „The Fantasticks". Poppentheaters Guldo van Deth 14.30 uur: „Koning Vip en de kast" Frank Kooman, 14.30 uur: „De klein giraffe". ZONDAG 25 FEBRUARI Kon. Schouwburg. 14.00 uur en 20.li u.: Haagse Comedie„Belcher's geluk" Circustheater. 14.30 uur: Eduardo der Pueljo, piano. Poppentheater Guido van Theater ln de Steeg, 20.30 uur: Haagse Troubadours: Ton Maas, Invites e.a. DINSDAG 27 FEBRUARI Joseph's Place. 22.30 Comlque, o.l.v. Seksen" WOENSDAG 28 FEBRUARI Kon. Schouwburg, 20.15 u BIOSCOPEN nlio „Amerika, land van 14 Jaar. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15"*uur toe", 14 jaar. Dagelijks 2.30; 1 nachtvoorstelllrig „De grote stilte", u Woensdag 2.30, 18 Jaar. Dagelijks 2.30, 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45, 7 t -jjdag en zaterdag 11.30 nachtvo» stelling „Spaanse driften", 18 Jaar. Trianon „De getemde feeks", 1 Jaar. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur! Zondag 2.15, 4.30, 7 en 9.15 t zondagmiddag 2.30 t TENTOONSTELLINGEN Vllst (Botermarkt S grafiek Ad van DL 1 bronsplastieken Armand v. d. Hela Geopend dinsdag t/m zaterdag 9 1 Nederlandse Kunst". Werkd. 10 )orm.4 uur nam. Zond. 1- im. (Tot en met 3 maart). De Lakenhal: Dag. 104 uui penburg 28)Werkd. 10 ui Legermuseum (Pestbulslaan)M (Steenstraat 1): Volkenkundf positie Japanse volkskunst, 10 1 Japanse Kunst Werkd. 10 tot 5 uur nam.: zondags 1I Rijksmuseum voor de gi der natuurwetenschappen: Dag 16 uur. zond 1-4 uur °r d Avond- en nachtdienst der apotheku r te Leiden Geopend voor spoedeisende gevalle: de Apotheek „Tot hulp der menshf!: Hooigracht 48, tel. 21060 en de Apotheek R. van Breest Smallenburg te Leiderdorp. YVEEKEINDEDIENST DER HUISARTSEN. Zaterdagmorgen tot 10 uur rak plege men de eigen huisarts, daan tot zondagnacht 24 uur de dokten telefoon 22222. Hoeveel sneeuw ligt er? perso andei Gr.wald Gstaad Kand.st. Leysln Zeil a. S. m. d.2i Oberstd. rr G. Partenk. Feldberg m. d.(c|tli curat zijn t wetei in tij 5.1.v. Wik Hom: „Angels 1 Het Resldentie- 20.15 Orkest. Poppentheaters 14.30 uur: „De Frank Kooman, Asta: Valstrik in duplo, 18 j. Bijou: De Samoerai. 18 J. Corso: The war wagon, 14 J. Du Midi: De getemde feeks. 14 J. Euro Cinema: Sound of music, a.l. Flora: Een lange zwoele nacht, 18 J. Odeon: Vakantieperikelen met fu- nés(te) gevolgen, a.l. Olympia: De boekanier. 14 J. Passage: DJango, de man zonder ge nade, 18 J. Rex: Bonnie en Clyde, 18 J. Roxy: Speciale opdracht Caracas. 18 J. Studio 2000: In de huid van een der, 14 j. Thalia: How to kill a lady, 14 j. De Uitkijk: Liefdesdossier van eer lefoniste, 18 J. West-End; Het oompiot der gewelde- WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) Amserdam Den Helder Ypenburg geh. bew. 2 -0 geh. bew. 3 -1 Zuid-Limburg Stockholm Brussel Luxemburg diens 0. D mede' diens' dewei tholoi i J. Ve i lijk h bij de 1 Weide werke hoofd de pa geh. bew. 9 1

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2