Surprises voor zwemcoach Kerkhoven Brunhildes uitvoering was pittig en zorgvuldig r< Opmerkelijk groot aantal „kneusjes" door verzwaarde zwemtraining? Selectie zwemtripl Quick Boys verloor onnodig van Huizen Mat Ter Leede ging ten onder tegen SSS Boycot van Spelen in Mexico in de maak l 1 9 IjJBI*# 1 'Yf'V#'* PAGINA LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD Den Haag „De ploeg staat praktisch gesproken al op papier" en „We selecteren volgens de internationale rang lijsten". Twee uitspraken van zwembondscoach Rob Kerkho ven over de wijze waarop de ploeg wordt samengesteld, die vanaf begin maart tot eind weegs in april een trip door West- Duitsland, Tsjecho-Slowakije, Rusland, Polen en Frankrijk gaat maken. Men zegt in KNZB-kringen niet: „Dit is tevens de definitieve Mexico-ploeg", zo wordt het echter door zwemmers ((sters) en trainers wel gevoeld. Temeer daar de KNZB aan het Nederlands Olympisch Comité heeft gevraagd, alvast de kern van de zwemploeg aan te wijzen na de trip door Oost- Europa. Wie niet meegaat mist zoveel wedstrijd-ervaring en trainingsfaciliteiten, dat het uiterst moeilijk is zich alsnog via de „tweede Olympische sluis": de nationale kampioenschappen, voor Mexico te plaatsen. Het nieuwe 25 meterbad „Morgen stond" In Den Haag was de plek waar de kanshebbers van de kanslozen ge scheiden zouden worden. Spanning, emoties en de noodzaak tot toppres taties midden in de winter, een perio de die nog slechts kort geleden werd aangeduid als ..gesloten seizoen". Wellicht door die gedwongen ver zwaarde training was het aantal „kneusjes" opmerkelijk groot. Rob Kerkhoven, die de wedstrijd oor spronkelijk had beschouwd als een ..bevestiging van mijn keuze" kreeg zoveel verrassingen te zien, dat de sportcommissie overleg in rustige sfeer noodzakelijk achtte, alvorens tot de definitieve selectie te komen. Er waren natuurlijk enkelen, die met machtsvertoon slaagden voor het „toelatingsexamen": Ada Kok met 1.05.7 op de vlinderslag. Nel Bos en Mirjam van Hemert met resp. 1.02.0 en 1.02.3 op de crawl, de sterk te ruggekomen Klenie Bimolt op de schoolslag (vér voor de al van uit zending verzekerde Marjan Janus) en bU de heren Dick Langerhorst en Bob Schoutsen met nieuwe nationale 25 meterrecords op 200 meter vrij (2.007) en 200 meter rugslag (2.15.1). Kandidaten Daarnaast presenteerden zich kan didaten voor een kansrijke 4 x 200 meter vrije slag estafette. Lan gerhorst moest er een fikse eindsprint uitpersen om het nationale record op de 200 meter in eigen handen te hou- De Nederlandse zwemploeg, die een zesweekse tóp gaat maken naar Oost- en Zuid- Europa, Is na de selectiewed strijden in Den Haag als volgt samengesteldft Dames: Nel Boa (ADZ), ij Mirjam van Hemert (VZC VL), Corrie Mulder (VZC VL), Dol- ly Maaneman (RDZ), Henny g Penterman (HDZ), Coby Buter (Zwemlust)Coby Sikkens (GZPC)Bep Weeteling (Ne- g reus), Klenie Bimolt (GZPC), ft Marjan Janus (HPC) en Ada r> Kok (De Futen)o Heren: Dick Langerhorst ft (HZPC), Aad Oudt (Zian), Elt Drenth (Zwemlust), Johan Schans (De Vechtstreek), Bob ft Schoutsen (Dolfijn), Rinus van 0 Beek (IJ) en Hans Spijkerman (BZZ). De ploeg bestaat dus uit 18 leden met drie leaders (chef d'équipe Moller, damesleidster Wil Storm en bondscoach Rob Kerkhoven). Daarnaast krijgt Arthur van Oest, die wegens een blessure zijn kansen niet 6 voldoende kon verdedigen, een 5 extra kans zich te kwalificeren voor de zeslandenwedstrijd van 6 20 en 21 april in Stockholm. Hij zal uitkomen bij de wedstrijden Q in Bremen op de 200 meter h schoolslag. Van wisselslag- M zwemmer Wim Mulder, «De eveneens geblesseerd aan de start verscheen, was dr. Goos- k willigen niet overtuigd dat het dnvol zou zijn hem op de ver- moeiende reis naar Oost-Euro- pa mee te sturen. De Utrechtse 8 zwemmer zal wel het laatste gedeelte van de stage meema- ken: het verblijf „op Mexico- hoogte" in de Pyreneëen-plaats •f Font Romeu. De drie jongere meisjes, die na enig beraad niet werden ge- 7- kozen voor de zesweekse reis, zullen op 23 en 24 maart a.s, Y' startgelegenheid krijgen in Mi- X' laan. Het zijn: Irene Arens Y (HPC), Gerda Lassooy (HDZ) Y> en Liesbeth Klumper (HZPC). 'X De voor-Olympische selectie- g' groep is voorlopig terugge- Y bracht tot de Oost-Europa-gan- t gers. Afgevallen zijn: Arthur q van Oest, Wieger Mensonides, a Wim de Boer, Hella Rentema, A Lldia Schaap, Tineke van Rhee- <§1 nen, Yvonne van Kuilenburg, A Betty Heukels, Gerda Lassooy en voor vijftig procent Wim O Mulder. Klenie Bimolt moest na haar zege op de 200 meter schoolslag even bijkomen den, want ook Aad Oudt en Elth Drenth bleven beneden het oude re cord van 2.02.0. Aad Oudt had verreweg de beste keerpunten en dat was opmer kelijk, want de brildragende ZIAN- man zwom zonder contactlenzen en gokte bij het keren. Een nieuw soort lenzen zal hem in de toekomst het nodige „zicht" moeten verschaffen. Met het noemen van een eventuele 4 x 200 meterploeg, is men tevens aangeland bij de „vraagpunten" van het lijstje van Kerkhoven. Wie moet er namelijk als vierde man mee? In Amerika zwemt momenteel Bob Kam- meyer op de 25 yards-baan 1.49.0, omgerekend in een tijd over de me ter-afstand ongeveer twee minuten rond. Maar Kammyer kan zijn stu dies niet onderbreken op gevaar naar Vietnam te worden gestuurd. De op lossing moet dus, althans wat betreft de trip naar Oost-Europa, worden ge zocht in eigen land en daar zijn ta lenten niet voor het oprapen, gezien de prestaties in Den Haag: Johan Schans 2.04.6 en Rinus van Beek 2.05.5. Van Beek kwam overigens op de veel minder uitzichten biedende 200 meter rugslag wel goed voor de dag (2.16.2) Dat was hetzelfde geval met de thans onder Wil Storm trai nende Bep Weeteling: onvoldoende op de vrije slag (1.05.4), maar buitenge woon sterk op de rugslag (de Amster damse studente bedreigde zelfs de er kende autoriteit van de 200 meter: Coby Sikkens: 2.31.1 tegen 2.30.1. Daarnaast werd de keuze bemoei lijkt door blessures. Wim Mulder juist hersteld van een blaasontste king zwom de 400 meter wissel slag, nadat hem wegens infectie een injectie was toegediend. Coby Buter was de gevolgen van een hersen schudding niet te boven, Arthur van Oest had een uit de kom geschoten knie. Rob Bosson moest wegens een infectieziekte verstek laten gaan en om de keuze nog wat ingewikkelder te maken, werd Dolly Maaneman na een verdienstelijke tijd op de sprint (1.03.2) gediskwalificeerd. Onregle mentaire starts droegen ook al niet bij tot het verkrijgen van het juiste inzicht. Alles bijeen zoveel onzeker heid. dat de meeste deelnemers net zo gespannen het bad verlieten, als zij er waren ingekomen. De gekoze nen zouden 's avonds telefonisch be richt ontvangen. 100 meter vlinderslag: 1. Ada Kok (De Futen) 1.05.7, 2. Toty Heukels (PSV) 1.11.1, 3. Hella Rentema (GDZ) 1.11.6. 400 meter vrije slag: 1. Henny Penterman (HDZ) 4.59.6, 2. Dolly Maaneman (RZC) 5.03.4, 3. Yvonne in Kuilen (HPC) 5.06.4. 200 meter rugslag: 1. Coby Sikkens (GZPC) 2.30.1, 2. Bep Weeteling (Ne- reus) 2.31.1, 3. Irene Aarens (HPC) 2.36.1. Heren 200 meter vrije slag: 1. Dick Langerhorst (HZPC) 2.00.7 nieuw re cord). 2. Aad Oudt (ZIAN) 2.01.5, 3. Elth Drenth (Zwemlust) 2.01.8. 100 meter schoolslag: 1 Hans Spijkerman (BZZ) 1.10.9, 2. Kees Ulttenhoudt (Sleutelstad) 1.12.8, 3. Wieger Mensonides (ZIAN) 1.12.9. I.LIDSCII DAGBLAD - STOKT - LEIDSCH DAGBLAD - STOKT - LEIDSCH DAGBLAD - STOKT - LEIDSCH DAGBLAD Huizen Quick Boys is er niet in geslaagd zijn kansen op de titel in 2A te handhaven. Door de zeer belangrijke wedstrijd tegen Huizen met 43 te verliezen, kunnen de Katwijkers zich wel als uit geschakeld beschouwen. Het was een op behoorlijk peil staande wed strijd, waarin de defensies overigens zo nu en dan wat steken lieten vallen. Quick Boys had in de eerste helft een sterke middenveldbezetting en bouwde van daaruit aan een licht overwicht dat gedurende de eerste 45 minuten in stand bleef. Er kwamen goede kansen, maar die bleven lange tijd onbenut. Pas na een half uur gelukte het Den Hol lander met een afstandsschot, waar doelman Westland royaal over heen dook, te scoren. Lang duurde de vreugde over die voorsprong niet bij de Katwijkers, want twee minuten later wees het scorebord al 1—1 aan. In een vrijwel gelijke situatie zag Vooys te laat het verre schot van Visser en dat betekende de gelijkmaker. Quick Boys berustte niet in die 11 stand en toof fel ten aanval. Kort voor rust profiteerde Leo Pluimgraaff van een dieptepass van v. Leeuwen. Wel keerde Westland in eerste instantie het harde schot, maar de terugspringende bal werd door de Katwijkse aanvalsleider hard ingeknald. In de 2de helft bleek al snel, dat Huizen zich niet bij die achter stand zou neerleggen. Het kreeg meer greep op het middenveld en Quick Boys moest terug. Dat leverde aanvankelijk nog niet veel op, maar toch werd het na een kwartier 22. Bij een doorbraak raakte de blauwwitte defensie het hoofd kwijt en daardoor kreeg Veerman gelegenheid voor te zetten. De bal belandde bij de volkomen onge dekt staande v. Metelen, die onhoudbaar inschoot. Hoezeer de Kat wijkse verdediging hierdoor was aangeslagen bleek in de volgende 10 minuten. In de 25ste minuut werd de bal geheel onnodig terug gespeeld op Vooys, zonder dat men de vrijstaande Veerman had op- gemerkt. Hij maakte danbaar gebruik van die gemakkelijke kans, Nauwelijks was de vreugde bij Huizen verstomd of het stond al 4—2, Veerman legde een fraaie solo-actie op de grasmat en bekroonde die met een doelpunt. Quick Boys voelde zich geslagen, al bleef het dapper partij geven. In een wanhopig slotoffensief werd de Huizer defensie nog eenmaal zó in het nauw gebracht, dat Pluimgraaff tot scoren kon komen. Verder dan die 4—3 stand kwamen de blauw- witten niet. Uitslagen-standen Zaterdagvoetbal TWEEDE KLASSE A HuizenQuick Boys 4—S SpakenburgZwaluwen 1—0 Huizen 16 12 3 1 27 31—14 Quick B. 17 10 3 4 23 45—23 Zw. Wit 15 8 4 3 20 27—16 Spakenb. 14 7 5 2 19 27—15 Zwerver 15 7 2 6 16 29—23 Rjjnsb. B. 16 7 1 8 15 16—21 SIZO 16 6 3 7 15 23—23 Zuidvog. 14 5 4 5 14 22—21 Zwaluwen 17 3 7 7 13 26—33 ZCFC 15 5 2 8 12 22—25 NDSM 15 5 2 8 12 18—30 HBSS 15 2 7 6 11 13—15 Hoogvliet 15 1 1 13 3 12—40 TWEEDE KLASSE B *s-Gravenz. SV —Amstelveen 0—1 Ter LeedeSSS Noordwijk 16 10 3 3 23 31—17 SHO 15 7 5 3 19 37—20 Arnem. 16 6 7 3 19 28—20 K. Boys 16 6 6 4 18 27—25 T. Leede 17 6 5 6 17 27—35 SSC '55 16 6 4 6 16 28—27 SSS 16 6 6 16 20—21 Heerj.d. 15 4 7 4 15 26—25 's-Or. SV 16 5 4 7 14 28—29 Excels. M 15 6 2 7 14 17—27 RWH 15 5 3 7 13 25—24 DOTO 16 3 6 7 12 26—33 Amstelv. 17 4 2 11 10 27—40 400 meter wisselslag: 1. Wim de Boer (De Reest) 5.09.0, 2. Wim Mul der (Zwemlust) 5.09.1, 3. Paul van Daalen (DVZ) 5.14.4. 200 meter rugslag: 1. Bob Schout sen (DolfUn) 2.15.1 (nieuw Ned. re cord). 2. Rinus van Beek (IJ) 2.16J2, 3. Herman Deekens (Jonas) 2.21.4. Dick Langerhorst rechtsen Aad Oudt. die beiden onder het oude record 200 meter vrije slag zwommen, voldaan bijeen na de finish. 200 meter vlinderslag: 1. Dick Lan gerhorst (HZPC) 2.15.8, 2. Chris van Lint (PSV) 2.24.8, 3. Arnold Rood (IJ) 2.36.6. Nu Zuid Afrika is toegelaten GRENOBLE De eerste moeilijk heden In de internationale Olym pische beweging tekenen zich af. Negen Afrikaanse landen maakten dit weekeinde bekend niet aan de Olympische Spelen in Mexico Stad deel te nemen nu Zuid-Afrika is toegelaten. Enkele andere lan den kondigden een boycot aan en Rusland en Polen spraken een ern stige waarschuwing uit. Bij de negen landen (Ethiopië, Al- gerijë, Oeganda, Tanzania, Ghana, Guinea, Gambia, Egypte en Ke nia), die reeds officieel bekend maakten uit protest tegen de toe lating van Zu>d-Afrika niet naar de zomerspelen te gaan, zullen zich mogelijk de komende dagen andere aansluiten. Tot de landen die een boycot overwegen, behoort ook een Aziatisch land: Maleisië. De ver klaring werd bekend gemaakt door de Maleisische premier, Aldul Rah- De beslissing of nog meer Afrikaan se landen rich terugtrekken valt donderdag, wanneer in Brazzaville het dagelijks bestuur van de over koepelende sportbond van Afrika bijeenkomt. In een communiqué, dat zaterdag in Grenoble bekend werd gemaakt, heeft Rusland de toelating van Zuid-Afrika een ernstige bedreiging voor de Olympische beweging ge noemd. „De beslissing is een in breuk op de reglementen. De hele wereld weet dat de sociale rechten van de autochtone bevolking van Zuid-Afrika met voeten worden getreden. Met de verzekeringen over de kansen van niet-blankc sports- lieden wordt geprobeerd de wereld zand in de ogen te strooien". Polen liet zich zaterdag in ongeveer ge lijke bewoordingen uit en verzeker de alles in het werk te zullen stel len dat de beslissing wordt herroe- Geen winst voor „De Spartaan" LAC „De Spartaan" is tn de com- petitiedriekamp tegen Simson en Olympia met lege handen blijven staan. Simson werd eerste met een totaal van 1191 kg. Olympia wist twee punten in de wacht te slepen met 1109 kg en Spartaan eindigde als derde met 1098. Hoewel Piet v. d. Kruk en Cees Koolhoven wel tot de hoogste aantal kilogrammen kwa men. mislukten hun pogingen om de limiet voor Mexico te halen. De resultaten van de Spartaan-le den: A. de Bruin 257^2 kg., S. Wil- lemse 260 kg., W. Turenhout 297 Vh kg., S. Holswilder 315 kg., D. v. 't Riet 360 kg. Knotsoefening het hoogtepunt Uitslagen Dames: 400 meter wisselslag: 1. Henny Penterman (HDZ) 5.26.5, 2. Betty Heukels (PSV) 5.32.8, 3. Gerda Lassooy (HDZ) 5.33.6 (nieuw Ned. aspirantenrecord 100 meter vrije slag: 1. Nel Bos (ADZ) 1.02.0, 2. Mirjam van Hemert (VZC VL) 1.02.3, 3. Corrie Mulder (VZC) 1.04.2, Dolly Maaneman (RZC) finishte in 1.03.2, maar werd gediskwalificeerd. 200 meter schoolslag 1. Klenie Bi molt (GZPC) 2.48.4. 2. Marjan Janus (HPC) 2.52.2, 3. Gerda van Ederen (ZIAN) 2.55.3. (Van één onzer sportredacteuren) Hoogtepunt van Brunhilde's uitvoering, die zaterdagavond in de Stadsgehoorzaal werd gehouden, was zonder twijfel de door de ritmische afdeling met veel elan en zwier gebrachte knots oefening. Dit voor het slot bewaarde nummer stoelde op een zorgvuldige compositie en was bepaald niet eenvoudig uit te voeren door de vrij gecompliceerde reeks van grepen en be wegingen. Voor dit onderdeed van de uitvoering verdient Brunhilde een compliment apart. stuums e.d. had Brunhilde tot ln de jeugdnummers toe grote zorg be steed. Flonkerend Er was zaterdagavond nóg een hoogtepuntje, maar dat lag meer in het individuele dan in het vereni gingsverband. O nde evnewichtsbalk gaf de nog maar 12-jarige Ma rise Breedveld een flonkerend etukje turnwerk weg. dat getuigde van groot talent. De moeilijkste onderdelen kwamen er zeer goed uit en dat op een nogal wiebelige balk. Brunhilde mag van dit meisje nog veel ver wachten als.het tenminste de kracht opbrengt om door te gaan. Want hoeveel meisjes verslappen niet op hun 15de, 16de jaar? Als geheel bereikte de uitvoering van Brunhilde een zeer aanvaard baar peil. Zij was duidelijk beter dan de vorige, die een nogal ongeïnspi reerde indruk achter liet. Ditmaal had Brunhilde er zeer hard voor ge werkt. dat kon men aan alles mer ken. De nummers getuigden niet van grote oorspronkelijkheid het is ook heel moeilijk iets echt nieuws te vin den maar aan afwerking, cos- Wat het programma in detail be treft: een kleuterles blijft een moei lijke kwestie. Brunhilde liet de kin dertjes nu eens met poppen opdra ven. Helemaal geslaagd kon men het niet noemen, maar het was in elk ge val een verdienstelijk probeersel. Afgezien van de al vermelde knots oefening moeten van de ritmische nummers worden genoemd: de bonds- oefening voor meisjes op muziek van „Drie schuintamboers". Een grappig in elkaar zittend werkje dat door de Brunhilde-jeugd ook goed gestalte werd gegeven. Voorts een alleraar digst dansje voor meisjes-met-hoofd doekjes en de bepaald knappe stok- oefening, eveneens voor meisjes. Iets minder, maar stellig voldoende wa ren de bondsoefening voor dames en senioren, die een tikje te statig was en de hoepeloefening, waarvan bo vendien de costumering ons niet erg kon bekoren. Het „volksdansen" be rustte op een leuk idee. maar van de uitvoering had iets meer kunnen wor den gemaakt. Tot slot de technische nummers. Zeer behoorlijk van inhoud en uit voering was het werk van de keur- ploeg (is dat nu wel een juiste naam?) op brug ongelijk en even- wichtsbalk. Dit was zeker het aan kijken waard. Datzelfde gold voor de vrije oefening van vier meisjes van de keurploeg op daarvoor zeer ge schikte muziek. Niet zo hoog O Het werk van dames en meisjes op de springtafel stond niet op die hoog te (voor zover men dan een vergelij king kan trekken). Maar zelden zag men hier bijv. een zuivere rad Daarnaast miste men toch wel het tempo om dit nummer echt tot een spectaculaire belevenis te laten uit groeien. De springkast meisjes kon er mee door, maar nauwelijks vol doende was het klassikaal brug. waar op te veel fouten werden gemaakt. Al met al kan Brunhilde's leiding (de dames Steffelaar, Hemerik. Metz. Schuitemaker, Pijnnaken en de heer Den Hartog) met voldoening op haar arbeid terugzien. Voor de muzikale begeleiding zorgden de heren N. Christiaanse en H. J. van Vliet. Onder de belangstellenden bevond zich mevr. Dieben-Koning, de ere presidente van Brunhilde. d^ voor de uitvoering begon van het bestuur bloemen kreeg aangeboden. Een spelmoment uit de wed strijd Ter LeedeSSS. De Sassen- heimer De Brons torent hier bo ven SSS-doelman De Bruyn uit, (Foto LD /Holvast) ïïiU SASSENHEIM Ter Leede is een willoos slachtoffer geworden van het opportunistisch optredende SSS. Er hing een voor Ter Leede haast ongekende matheid over de ploeg, hetgeen het spel van de Sassenheimers ontstellend inaccuraat maakte (vele tikjes haalden het net niet). Desondanks kwamen v. Biezen c.s. enkele malen in kansrijke positie, maar ook in de afwerking bleek men het gevoel voor de juiste maat verloren te hebben. Overigens gaf de verdediging van de Klaaswalers bijzonder weinig weg en vooral de kalende Tros scheen naar „Sassem" te zijn gekomen met de gedachte geen enkel risico te nemen. Het mocht dan allemaal niet zo mooi zijn wat de SSS-ers voorschotelden de wedstrijd stond op bijzonder laag peil het was toch in zoverre effectief, dat twee puntgave treffers vol doende waren om Ter Leede met lege handen te laten staan. Het eerste doelpunt viel in de twaalfde minuut. Invaller-rechts buiten Pegels gaf een cross-pass aan zijn snelle linksbuiten Saarloos, die met een handige beweging Tij sen de verkeerde kant op stuurde en vervolgens laag inschoot: 0—1. Het doelpunt deed nauwelijks iets veranderen aan het vrij saaie en soms harde voetbalgevecht of het moest zijn, dat SSS iets meer het accent op de defensie legde. Zeker was dat het geval, toen linksbuiten Saarloos zich liet vervangen door „veteraan" 't Hoofd, aan wie Tijssen evenwel zijn handen nog vol had, Ter Leede verkreeg nu wel een massaal overwicht, maar het leverde bijzonder weinig op. Slechts uit een vrije trap van Dick van Biezenp^i trof de bal de lat op zijn weg. De tweede helft was precies twee minuten oud, toen Versluis de eerste van zijn twee levensgrote kansen liet liggen. Vrij voor doelman De Bruijn schoot hij met een onbeheerste voetbeweging hoog over. ^dur Het had de ommekeer in de wedstrijd kunnen zijn. Nu viel twee minuten later het doek voor Ter Leede. Een misverstand op het middenveld bracht de bal bij De Reus. die op goed geluk een schot losliet, dat zowaar achter de verraste Schellingerhout in de uiterste hoek verdween: 02. De Bruyn verliet hierna het veld, waarna Rade de ploeg kwam completeren. Ook dat haalde niet veel meer uit. Ter Leede kwamen alleen Nico v. d. Fange en Jan v. d. Heiden tot aanvaardbare prestatie, maar ook zij, hoewel vaak mee naar voren trekkend, konden hun voorwaartsen niet tot grotere daden inspi reren. Zelfs moest Schellingerhout nog enkele malen languit naaf de hoek bij venijnige schoten van de SSS-ers De Reus en Reedijk. De mooiste kans kreeg nogmaals Versluis, die na een passje van Oude Velthuis weer in vrije positie huizenhoog over schoot Autocoureur Cella verongelukt na slip in de bocht De Italiaanse autocoureur Leo Cel- la is in de nacht van zaterdag op zondag in een Milaans ziekenhuis overleden aan de zware verwondin gen opgelopen bij een race op de baan van Balocco. Cella was 31 jaar. Zijn wagen, een Alfa Romeo 33, slip te in een bocht, sloeg enkele malen over de kop en kwam tenslotte boven op de ryder terecht. Met zware hoofd- en borstwonden werd Cella onmiddellijk naar een ziekenhuis in Milaan overgebracht. Krevns-Slavenburg nationaal kampioen de k Het wereldkampioenspaar Kreyn*' r(jgp Slavenburg (Rotterdam) heeft dit' weekeinde in Woerden tijdens <j' tweede zitting van het Nederland* kampioenschap de titel behaald Kreyns en Slavenburg behaalden punten. Op de tweede plaats eindigden vader en zoon Rebattu uit Amsterdam me1 1356 punten. Derde werden Va11 Heusden (Culemborg) en Kokkf* (Amsterdam). Deze zes spelers zu' len Nederland vertegenwoordigen W het wereldkampioenschap viertallen.» dat van 5 tot 19 juni in DeauviW. (Fr) wordt gehouden. rap !e h< l H.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 8