Henk Scholte tevreden man Franse held nog geen historie schreef Mist gooide roet in het eten J. Canada verslagen door Finland (5-2) COLERS HOOFD LOOPT OM. Heinz v. Haaren hoopt op invitatie Kessler In Belgisch Geel ontbrandde Europese titelstrijd 47/2 fftTJDAG 9 FEBRUARY 1968 PAGINA 13 LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD (Van onze speciale verslaggever) Grenoble Terwijl de Nederlandse schaatsenrijdsters haar laatste rondjes trokken bereidde Frankrijk zich voor op de uren die de dag van gisteren tot een nationale feestdag had den moeten maken. In een lang lint trokken tientallen auto lussen en honderden minïbusjes die de Franse politie straks als dievenwagens zullen dienen, tegen de flanken van de Belle- aonne op om een leger van duizenden naar de piste van Casse- fousse te brengen, waar het idool Jean-Claude Killy de glorie Van Frankrijk zou uitdragen. dat zijn vorm terugliep toen hij naar Kitzbuhel vluchtte om zijn krachten te bundelen. Op de alpen van Casserousse had Jean-Claude gisteren ztfn biografie, door Michele Clave geschreven met gulden bladzijden moeten uitbreiden. Duizenden stonden langs de piste, waarop de skiërs met snelheden van meer dan 120 km/u van 2250 meter hoogte naar 1412 meter zouden afda len om Killy als de kampioen aller tijden te bejubelen. Toen nam een andere regisseur het werk van de tot nu toe met bijna on Franse accuratesse werkende toneel meesters over. Kort voor de start stak, op de hoge top vanwaar Killy zijn heldentocht moest maken een blizzard op, een kwartier later had een kille bijna muurdichte mist het decor aan alle cgen onttrokken. Jean- Claude Killy zou die dag geen his torie meer schrijven. De wedstrijden werden afgelast. Teleurgesteld ging het grote Franse legioen naar huis. t Vette letters Jean-Claude Killy, hy is in deze bijna heilig in Frankrijk. Geen krant die het waagt om de niet voor een deel voor Claude te reserveren, wiens (aam alleen met hoofdletters en Hens uitspraken met vette letters rorden gedrukt en wiens vroegere [aden met een gouden glans worden inkranst. Skifenomeen Jean-Claude Killy nag zijn land eenvoudig niet teleur- tellen. Men zal hem honen als hij (een goud voor Frankrijk verovert. (ean-CIaude moet bewijzen dat hij de leste skiër aller tijden is, dat hij de (ran voor historische vergelijkingen (iet de fameuze Toni Sailer in 1956 Cortina d'Ampezzo driemaal met tud gekroond niet afsluit. Vlucht De knappe Killy, de 24-jarige we- pldkampioen alpine-combinatie, twee éizoenen lang grossier in overwin ingen op alle onderdelen ervan fdaling, slalom en reuzenslalom toet bijna een geestelijk wrak zijn pworden onder de druk die hij al Saanden lang als een loden last op n schouders voelt. Geen wonder Scherp oog In de immense ijshal schreven de kunstrijdsters hun verplichte figuren in het ijs, gadegeslagen door enkele tientallen uit het selectie we reldje van de patinage artistique en Enorme verrassing in ijshockey-toernooi De eerste grote sensatie In het ze nederlaag biedt een voordeel", zei de Juryleden, die met een scherp oog daarna de groeven in het ijs aan hun oordeel onderwierpen. De 19-jarige studente Peggy Fleming, wereldkam pioene in 1966 en 1967, en sinds 1964 ook reeds Amerikaans kampioene, heeft al bij de verplichte figuren een comfortabele voorsprong genomen en zal, indien zich geen onverwachte dingen voordoen, ongetwijfeld de nieuwe Olympische kampioene wor den, de opvolgster van Sjoukje Dijk stra, die in 1964 haar amateurcar- riëre afsloot met het Europese, het wereld- en het Olympisch kampioen schap. De apotheose zal zijn de ktir morgenavond. De stand na de verplichte figuren luidt: 1. Peggy Fleming (VS) pl. cij fer 9 1.062,1 pnt; 2. Gabriele Sey- fert (O.-Dld) 21 984,9 3. Beatrix Schuba (Oost.) 31 960,0; 4. Hana Maskova (Tsj.-Sl.) 41—943,2; 5. Al- bertina Noyes (VS) 39 941,9. Jean-Claude Killy Voetbal De Engelse eerste divi- siedlub Sunderland iheeft gisteren zijn voorhoede-speler Nell Martin voor 90.000 pond (7T6.000 gulden) verkodht aan Coventry City, dat ook in die eerste divisie uitkomt. Martin, een 28-jarige oud-international van Schotland, werd 2% jaar geleden voor 50.000 pand (430.000 gulden) door Sunderland gekocht van Hiber nian. Tegelijkertijd met de verkoop van Martin, maakte voorzitter Sid Callings van Sunderland bekend, dat manager Tan McColl's contract met onmiddellijke ingang is opgezegd. IJshockey Den Bosch heeft gis teravond thuis de ZuidSlavisohe jjs- hookeyploeg Beograd met 80 ver- Mympisch ijshockey-toernooi is ge- lallen. Finland, gerekend tot de klei- te vier van de A-groep, heeft kans [eden het machtige Canada met 5 te verslaan. Daarmee herhaalden Ie Finnen hun stunt van de wereld- lampioenschappen 1967 in Wenen, oen zü Tsjeoho-Slowakije met 31 n het ijs lieten bijten. Toen was het him Tsjechische ©ach Bubnik, die tegen zijn vroege- le teamgenoten een speciaal systeem fad ontworpen en deze zelfde Bubnik ïas ook gisteren de architect van de Jinse zege. Hij had zijn mannen op- iracht gegeven om de Canadezen „te latten komen", fel te verdedigen, maar Iteeds een mam bij de middenlijn te louden en dot leverde succes op. De Canadezen stapten gretig in de (oor hun opgezette val. Zij zoemden Ms nijdige bijen om het doel van de ïffelijke Finse goalie Ylonen, •loosden hun toch al niet zo defensie en daar waren de via snelle uitvallen langs de de middenlijn vrijstaande center Uiteraard zeer dankbaar voor. I Finland kwam door Keinonen en I Oksanen met 20 voor binnen der- I (den minuten. O'Shea zorgde voor 12 en ieder- n,fcen dacht dat de Canadezen in de tweede periode wel terug zouden ko men. maar dat was een vergissing, fekmu schoot de cup voor de derde maal langs de als gewoonlijk zwakke keeper Broderick, die maar de helft Van het aantal schoten kreeg te ver reiken dat zijn Finse collega moest Itoppen. En toen het in de laatste ipeeltijd 14 werd door Koskela was de strijd gestreden. McMillan maak- be 2—4 en de Canadezen haalde toen hun keeper van het ijs om met zes Veldspelers ten strijde te trekken, maar dat had een averechtse uit werking, want Wahlsten trof met een Ver schot het gapend lege net. De Canadese coach Jackie McLeod „De- ,75, Afgelast Drie Olympische evenementen i zijn door de slechte weersom- i standigheden rond Grenoble tot i nu toe reeds naar een latere da- i tum verschoven. Woensdag wer- bobsleewedstrtjden in Alpe l'Huez door een sneeuw- storm uitgesteld. Gisteren moest afdaling in Cassarousse en 1 het rodelen in Villard de Lans 1 wegens mist worden afgelast, I Unieke feiten die gestalte geven aan de waarschuwingen dat de f Grenoble voor Olym- j pische Winterspelen niet zo ge- lukkig hij slechts „een slechtere wedstrijd kunnen we noodt meer spelen". Dat klopt. De Canadezen waren afschu welijk. Ze reden aJlsof zij lijm onder hun schaatsen hadden, plaatsten on nauwkeurig en schoten als een scherpschutter op de kermis, die net uit een draaimolen is In de A-groep werd voorts ge speeld: Tsjeoho- SlowakijeWest- Duitsland 51. B-groep: Noorwegen Frankrijk 4—1. In de A-groep leidt Rusland sa men met Tsjecho-Slowakije Programma in Grenoble Het programma van de Winterspelen voor dit weekeinde is ah volgt» ZATERDAG: 8.3010.00 uur 15 km skilopen 9.0010.30 uur 1500 m hardrijden dames 12.0014.00 uur afdaling dames 13.00—15.00 uur skispringen noordse combinatie 15.30 uur ijshockey: ZwedenOost-Dultsland 19.3023.00 uur kunstrijden dames: kür 20.0021.30 uur rodelen dames en heren 20.30 uur ijshockey: Noorwegen—Japan ZONDAG: 9.00—11.00 uur 15 km skilopen noordse combinatie 10.0011.15 uur 1000 m hardrijden dames 12.0014.00 uur reuzenslalom heren, eerste serie 13.0015.00 uur springen 70 m schans speciaal 14.0015.30 uur kunstrijden paren verplichte figuren 16.30 uur ijshockey: Canada-Ver. Staten 20.30 uur Ijshockey: FrankrijkOostenrijk 21.00 uur ijshockey: RuslandWest-Dultsland (Om misverstanden te vermijden: dit is NIET het tv-programma van Grenoble. Dopingonderzoek skiën negatief De Belgische prins Alexander de Merode, voorzitter van de medische commissie van het Internationaal Olympisch Comité, heeft verklaard, dat het dopingonderzoek op de deel nemers aan de 30 km-wedstrijd skiën alleen negatieve reacties heeft Voetbal GVAV heeft gister avond de lichüwedstrijd tegen Wie ner SK met 02 verloren. Na rust scoorden Buzek en Schmidt voor de Oostenrijkers. Ongeveer 8000 toe schouwers zagen GVAV in de eer ste helft duidelijk beter voetballen, maar zij zagen ook dat vooral Fran sen en Britsen bijzonder slecht scho ten. „Ik voel me geen voorzitter meer van betaald voetbal" (Van onze correspondent) Rotterdam „Vanavond heb ik weer een vergadering met Juristen. Ik krijg er een punthoofd van", klaagt Jos Coler, de voorzitter van de sectie betaald voetbal. „Zo lang zamerhand voel ik me nog van alles, behalve een voetbalvoorzitter.** Niet per se Feijenoord het mag ook Ajax zijn (Van onze correspondent DUISBURG „Het is zeer goed mogelijk dat mijn verdere voetbal- toekomst in Nederland ligt. Op dit moment kan ik er echter nog wei nig zinnigs over zeggen. Ik heb wel iswaar contacten met Feijenoord, maar de zaak verkeert nog in een zeer pril stadium. Het zal voorna melijk afhangen van het transferbe drag dat MSV Duisburg voor mij gaat vragen en daarover is nog niets bekend." Heinz van Haaren heeft zojuist de ochtendtraining achter de rug in het oude Stadion van de Meidricher Sparfcvereln. Zelfs in het milde voor jaarszonnetje levert de vervallen arena nog een trieste aanblik op. „Alleen de trainingen zijn nog hier. „Sinds we in het nieuwe stadion aan de Wedaustrasse spelen wordt er niets meer aan het onderhoud ge daan", vertelt de 27-jarige aanvoer der van MSV die zo plotseling in het middelpunt van de Nederlandse belangstelling is komen te staan. Heinz van Haaren heeft de Ne derlandse nationaliteit maar spreekt geen woord Nederlands. „Ik ben in Duitsland geboren en getogen, mijn vader trouwens ook. Het is name lijk mijn grootvader geweest die zich destijds in Duitsland heeft ge vestigd. Ik weet niet of ik nog fa milie in Nederland heb. Hert zal wel, maar in leder geval zijn zij mij niet bekend". Het gesprek tooomt op het Nederlands elftal. „Ik zou bijzonder bltf zijn wanneer ik zal worden uitgenodigd. Bonds coach Georg Kessler is afgelopen zondag hier geweest, maar ik heb hem niet gesproken dus weet ik niet wat zijn plannen precies zijn. HiJ heeft aangekondigd volgende week bij de thuiswedstrijd tegen Mönchen Gladbach weer te komen, misschien hoor ik dan meer". „Omdat ik de Nederlandse natio naliteit heb, kom ik natuurlijk niet in aanmerking voor het Duitse elftal. Dan zou ik me moeten laten naturali seren, maar dat ben ik voorlopig niet van plan. Vandaar dat ik verheugd zal zijn wanneer ik in het Neder lands elftal wordt opgesteld. En wan neer ik In Nederland speel maak ik allicht een grotere kans". Behalve Feijenoord heeft ook Ajax belangstel ling getoond voor de offensieve half- speler van MSV Duisburg. Trainer Rinus Michels had er een reis naar het Ruhrgebied voor over om Heinz van Haaren te zien spelen. „Ach, het hoeft wat mü betreft niet per sé Feijenoord te worden, Ajax mag ook. Het gaat mij in de eerste plaats om het hoogste aanbod. Ik heb overigens nog niets van Ajax gehoord, ik weet dus niet of ze interesse hebben". „Ik hoop nu maar dat MSV niet al te veel voor mij gaat vragen. U weet, dat de transferbedragen in Duitsland aan een maximum zijn ge bonden. Maar dat geldt niet voor spelers die naar het buitenland gaan. Ik moet nog uitzoeken of dat ook in mijn geval van toepassing is, want tenslotte ben ik geen Duitse speler". Spielmacher „Ik heb er echt wel zin in om in NederlaiKi te gaan voetballen", ver volgt Heinz van Haaren, „maar ge loof me, dat is dan niet omdat ik het bij MSV niet naar mijn zin zou heb ben. Dit is het vierde seizoen dat ik in Duisburg «peel en het bevalt me hier nog best en je laat tenslotte de club, waarin je groot geworden bent, niet zo gemakkelijk in de steek. Het moeten voor mij beslist aantrekke lijke aanbiedingen zijn wil ik hier weggaan. De Duisburg er erkent dat hij nog pas een enkele keer in Ne derland is geweest. Hij heeft zich wei voorgenomen om hoe dan ook zijn vakantie deze zomer in ons land door te brengen. „En mocht ik naar Feije noord of naar een andere club gaan dan is het leren van de Nederlandse taal het eerste wat ik ga doen". Heinz van Haaren woont met zijn vrouw en tweejarig zoontje in een ge zellige flat in Hucklngen. een voor stadje van Duisburg. „Het is daar heel prettig wonen, ver van alle ko lengruis. En dat is hier ook wat waard", lacht de voetballer die in de plaatselijke dagbladen wordt afge schilderd als de spielmacher" van MSV Duisburg. Ofschoon het nog he lemaal niet zeker is dat Van Haaren naar Nederland zal vertrekken, wordt in deze kranten toch reeds de vrees uitgesproken dat Duisburg binnen kort zijn beste speler kwijtraakt. (Van onze speciale verslaggever) Geel Henk Scholte verliet fluitend de gloednieuwe sport hal in het Belgische plaatsje Geel. Henk Scholte was een te vreden mens. En voor wie de donkere Brabander uit Mierlo- hout goed kent, wil dat heel wat zeggen. Onze veelvoudige kampioen had toch pas zijn eerste partij van het Europese bil- jartkampioenschap 47/2 gewonnen. Maar het had de finale of de halve finale kunnen zijn. Hij had de Europese titelhouder, zijn landgenoot Hans Vultink, ver slagen. Met 400-234 in zes beurten. Beide Nederlanders gelden in dit toernooi terecht als de grote favorieten nu de Franse „wonderspe- ler", de ex-prof Jean Marty voor de eer heeft bedankt, omdat hij els wereldkampioen toch verzekerd is van een reis naar Buenos Aires, waar hij zijn titel in juni op het spel zal moeten zetten. De Paryse „tovenaar" is niet de enige grote crack, die in de „barmhartige Stee- de" zoals Geel ook graag wordt ge noemd, ontbreekt. De nu al bijna legendarische Belg Raymond Ceule- mans doet eveneens niet mee, om dat hij zich, wat het kaderspel be treft, dit seizoen uitsluitend wil con centreren op het 71/2. En de Oos tenrijkse eenling Johann Scherz, de onverschrokken avonturier op het groene satijn, heeft bij gebrek aan tijd zijn jonge schildknaap Franz Stenzei naar het Belgische gezond. Blijven naast onze landgenoten „dark horses" over, de Belgen Jos Vervest, twee keer wereldkampioen. John van den Branden, Europees de butant met aanleg in deze spelso' forse 42-jarige Vervest sukkelt met de nawerking van een gebroken been tje in zijn hand, die hem het mas seren en piqueren bemoeilijkt en de 32-jarige vertegenwoordiger van Den Branden gaf in de eerste partijen duidelijk blijk dat hü moeite heeft het aantal beurten laag te houden. De overige drie deelnemers zijn bij voorbaat figuranten. Dit zijn de Franse veteraan Jean Galmiche de eerste Europese kampioen 47/2 in 1948 in Soheveningen de Duitser Dieter Milller en de Oostenrijker Taai Het stond bij voorbaat vast dat de man met de snelste aanpassing en de beste wedstrijdmentaliteit in de .broedericrijg" VultinkScholte zou zegevieren. Dat bleek de taaie vechter Henk Scholte te zijn, die bij vlagen smetteloos kader speelde, voornamelijk in zijn 5de beurt, toen hij 328 caramboles op rij aaneenreeg, hetgeen de „slow-starter" Vultink de genades toot toebracht. Scholte balan ceerde in deze serie een kleine hon en de immer onberekenbare Spaanse derd punten langs d'e kwetsbare lan- ex-toreador José Galvez. Maar de ge lijn.. Henk Scholte „Alleen omdait me op dat moment geen andere keus bleef", zei hij la ter. Voor de rest hield hij zich angst vallig in de buurt van de korte band op, zoals de „School-Marty" dat de laatste jaren heeft geleerd. Twee maal liet hij zich in deze partij strik ken door een simpel doorstootballe- tje. Wat Vultink betreft: de juiste con centratie ontbrak in de rumoerige hal waarin bovendien het daglicht vrij spel heeft. Toch had Vultink zich gedegen op dit kampioenschap voorbereid, waarbij hij zijn conditie training niet had vergeten. Zijn „bes te sprong" in deze belangrijke partij maakte hij in de vierde beurt met een fortuinlijke 183. Fortuinlijk, om dat hij bij 103 een snijballetje duide lijk miste, hetgeen de arbiter echter ontging. De stand werd hierdoor 199 41, maar toen Vultink in de vol gende beurt niet verder kwam dan 13, sloeg Scholte eindelijk zijn slag. Gejuich en bravo-geroep waren zijn deel, toen hij, transpirerend als een marathonloper, de finish na zes beur ten bereikte. Injectie De enige die met onze landgenoten enigszins gelijke tred kon houden was de Spanjaard Galvez, die overi gens in zijn eerste partij een onge wenste injectie kreeg van de scheids rechter. Hij telde de temperament volle Spanjaard, juist toen hij enigs zins op dreef kwam tegen de jonge Berlijner Dieter Müller, terecht bij 141 in de dertiende beurt af, omdat hij bij een massé gebiljardeerd had. Galvez was razend. Vooral toen Mül ler in de volgende beurt het laatste hiaat van 333 naar 400 ineens over brugde en de Spanjaard de nastoot miste. 's Avonds werd de Belg Vervest het slachtoffer van zijn wraak. On dermeer met een serie van 290 be reikte Galvez in zeven beurten de 400. De eens zo gevreesde Belg had op dat moment het schamele totaal van 43 verzameld. Vultink en Scholte konden zich 's avonds rustig verder inspelen te gen resp. Galmiche en Stenzei, maar helemaal soepel gebeurde dat in beide gevallen toch niet. Storende factoren waren ondermeer veel stem mengegons van de aangrenzende ruimtes en een zee van overbodig kunstlicht buiten de biljarts, hetgeen eveneens nadelig op de concentratie werkte. De enige „revanche" die Vultink op Scholte kon nemen was dat hy Galmiche in één beurt minder versloeg dan Scholte de Oostenrijker. Galmiche kwam niet verder dan 167 en Stenzei bleef troosteloos achter op 46. Ook al geen tegenstand die tot grote daden inspireert. Uitslagen Vervest 203 V d. Branden 400 Müller 400 324 14 141 217 19 52 400 19 87 12.62 25.00 28.57 23.14 6 183 39.00 6 328 66.66 7 13 6.16 7 290 57.14 17 154 23.52 17 57 12.23 6 274 66.66 1. Scholte 4 2. Van den Branden 4 3 Vultink 2 4. Galvez 2 5. Galmiche 2 6 Müller 2 7 Vervest 0 8. Stenzei 0 gem. 61.53 24.24 19.61 10.69 10 Al Juridische, sociale, medische pro blemen bestormen de man die ook nog een kleermakerij heeft en vol gende week vrijdag met vakantie wil gaan naar Zwitserland. „Alleen daar om vindt mijn vrouw het goed, dat ik praktisch iedere avond weg ben." Jos Coler Zo probeert een commissie van drie juristen wegwijs te worden in de sociale maatregelen die de voetballe rij letterlijk hebben bestormd. Het regent klachten uit het gehele land, die allemaal worden verzameld en bestudeerd. „De regering heeft het nu wel zo gewild", zegt de heer Coler, „en het is allemaal heel mooi, dat iedereen on der de sociale wetgeving valt. maar hoe je het ook bekijkt: een voetballer is toch nog iets anders dan een ge wone werknemer. Bijvoorbeeld: kan een voetballer die van betrekking wil veranderen, naar het arbeidsbureau gaan en zijn ontslag aankondigen? Zouden clubs die tonnen in hen heb ben geïnvesteerd, raar opkijken M, „Onlangs", vertelt Jos Coler, „zijn de Belgen hier geweest om bij ons hun licht op te steken. Ze moeten er daar nog mee beginnen. Binnenkort trekken de Fransen aan de bel. als u het mij vraagt wordt het een kwes tie van de EEG dit sociale voet ballersprobleem". Doping Van de Juristerij naar de esculaap is voor Jos Coler maar een stap. Sinds Borghuis van DWS op ju ridisch advies de kat de bel aan bond, is de voorzitter van de sectie betaald voetbal gedwongen zich in de vraag te verdiepen: wat is doping? „Dokters weten er nog geen raad mee", klaagt Coler. „hoe zou ik het weten? Is een pijnstillend middel -r- om een wedstrijd uit te spelen do ping? Toch is nu ook de KNVB ge dwongen zijn standpunt te bepalen^ Volgende week dinsdag is het be stuur van DWS uitgenodigd voor do commissie van onderzoek te komen. Als iedereen is gehoord, zullen we de zaak wel verwijzen naar de medische tuchtraad. Omdat onze reglementen er nog niet in voorzien". Van fysiek naar psychisch: de nieuwe affaire Keizer, waarover do telefoon niet heeft stilgestaan bij Co ler. Hy heeft een brief van de „me disch-psychologische staf" van Ajax. bestaande uit dr. Rolink, dr. Zeven en drs. Grunwald. Deze staf acht Keizer mentaal niet in staat om het op te brengen voor het Nederlands elftal. In samenwerking met de KNVB wil men trachten de Ajacied weer spoedig op het vereiste peil te brengen. „Wat kan ik er verder van zeg gen"? zucht Coler. „Het enige wat me dwars zit is een opmerking dia ik ergens heb gelezen, dat Keizer protesteert tegen de straf die hy heeft gehad. Nou ja Geleidelijk komen we toch tot voet balzaken. Daar zijn dan de .Ameri kanen", die halsreikend uitzien naar een uitspraak van de KNVB wat er met hen, die terug willen, gaat ge beuren. Dit is wat Coler er van zegt; „Zaterdag krijgen we het rapport van de straf commissie. Als ik het goed beluister wordt het: „Laat maar waaien". Ik persoonlijk weet niet of dat wel zo goed is. zy hebben ten slotte voor een wilde bond gesepeld. Voorwaarde voor algemene amnestie is wel, dat alle vorderingen van clubs voldaan zyn". Zuid Amerika Morgen wordt ook de knoop door gehakt: deze zomer wél of niet met een Nederlands elftal naar Z.-Ame rika? Een tien- of twaalfdaagse trip met ook wedstryden ln de west is op papier mogeiyk, maar de vraag is: moeten we er nu al naar toe of volgend jaar, wanneer we iets meer afweten van de voorwedstrijden. Niet alleen Ajax is tegen, óók Feije noord, PSV om maar enkele clubs te noemen hebben bezwaren. Het is bovendien de vraag of onze spe lers voor wedstryden tegen Polen, Bulgarije, Zuid-Amerikaanse erva ring nodig hebben. Het laatste hete hangyzer: de ver sterkte degradatie. „Ik vond het bij zonder püniyk deze week in een sportblad te lezen dat de verstrekte degradatie nog in de lucht hangt. Hoe komen ze erby? Ze gaat dit sei- beslist niet door. Misschien dat 'oor volgend jaar nog eens om de tafel gaan zitten. Misschien is het ook helemaal niet nodig en zyn er al clubs uit zichzelf verdwenen. Want het wordt toch hier en daar de hoog ste tyd"_

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 15