Efficiënter aanpak van bestrijding criminaliteit Lekkere Iglo bami nu ook in handig éénpersoons-pak MAJOOR BUI Minister De Block in Nieuw Delhi ARME LANDEN KRIJGEN 1% NATIONALE INKOMEN TWEE JAAR HARD ZWOEGEN VOOR BRITTEN Rey in Amerika Generale synode Ckr. Geref. Kerk MET EEN ENKEL WOORD Tijdelijk per persoon 16 cent voordeel Pastoor Miedema moet weer ontslag nemen In conflict met bisschop Le cjencla HAAGSt agendaI' Majoor mr. J. W. Buitendijk, die per 1 februari is benoemd tot hoofd van het nieuwe bureau beheer recherche (eerder aan gekondigd als bureau bestrijding criminaliteit) van de Rijks politie, wil het recherche-apparaat van het Korps Rijkspolitie doelmatiger gaan opzetten. Hij heeft plannen ontworpen die een betere coördinatie tussen de met het onderzoek naar misdrijven be laste personen by de rijkspolitie mo gelijk moeten maken Het is zijn be doeling, dat in elk district uit elke groep één (of twee) man wordt ge- recruteerd voor een speciaal recher che-team (vijftien twintig man per district) dat kan optreden als er misdaden van enige omvang zijn ge pleegd. Deze mensen krijgen een speciale opleiding als rechercheur maar ze blijven in hun groep nor maal dienst doen tenzij ze worden „opgetrommeld" voor een grote zaak. Er moet dus wel rekening mee wor den gehouden, dat ze voor vrij lange tijd uit him groep kunnen worden Oefenen De geselecteerde personen zullen geregeld onderling contact houden, oefenen en samenwerken met de districtsrechercheurs alsmede met nog aan te stellen rechercheurs officieren. van wie er in elk arron dissement een of twee zullen worden gestationeerd. Als er heel omvang rijke zaken moeten worden opgelost is samenwerking met teams uit an dere districten mogelijk. Heel belangrijk vindt majoor Bui tendijk de uitrusting van de speciale teams. Volgens hem zal elk team zelf over de benodigde equipage moeten kunnen beschikken, omdat het veel te veel tijd kost als men daarvoor steeds mensen van de tech nische recherche uit Amsterdam moet laten aanrukken. Majoor Buitendijk legde er gister middag tijdens een persconferentie de nadruk op, dat het bureau beheer recherche geen uitvoerende taak De Nederlandse minister van Eco nomische Zaken mr. L. de Block heeft gisteren op de tweede VN- conferentie voor handel en ontwik keling (UNCTAD) in Nieuw Delhi de ontwikkelingslanden toegezegd dat Nederland in 1971 zeker één procent van het nationaal Inkomen aan ont wikkelingshulp zal uitgeven. De minister zei dat de huidige kapitaalstroom naar de ontwikke lingslanden voldoende is en vestigde de aandacht op het voedselprobleem dat hij essentieel achtte. Voedsel hulp moet daarom in het middel punt staan van de voorlopige hulp verlening, aldus de minister. Ook de Westduitse minister van Economische Zaken Schiller heeft in Nieuw Delhi verklaard dat de West duitse ontwikkelingshulp in 1971 een procent van het nationale inkomen zal uitmaken. Daartoe zal in de pe riode tot 1971 de ontwikkelingshulp jaarlijks met 11 procent worden ver hoogd. Van de Verenigde Staten kan >n de naaste toekomst niet meer steun voor de ontwikkelingslanden worden verwacht. Dit verklaarde de Ameri kaanse staatssecretaris van Buiten landse Zaken Rostow voor de Unc tad. Door de omvang van de inter nationale verplichtingen hebben de Verenigde Staten in de afgelopen jaren de doelstellingen voor hulpver lening niet kunnen bereiken. Wel za] het land zijn aandeel leveren voor elk plan voor aanvulling van de geldmiddelen van de Internationale Ontwikkelingsassociatie (IDA) dat algemene steun krijgt. krijgt. De leiding en uitvoering van een onderzoek blijven volledag m handen van de betrokken districts commandanten, terwijl ook de uit de groepen samengestelde recherche teams geheel onder hun leiding zul len optreden. Het bureau belast zich uitsluitend met het voorbereiden van de orga nisatie, het inventariseren van de behoeften en mogelijkheden in ieder district, het opzetten van een gede tailleerde documentatie over de be strijding van de misdaad en derge lijke. Het bureau kan ook een „klankbord" zijn voor ideeën uit de groepen of districten. Contacten Het werk van majoor Buitendijk zal voorlopig bestaan uit het leggen van contacten met onder meer de 23 districtscommandanten, de justitie en met de technische recherche. Het zal nog wel even duren voor al zijn plannen zijn verwezenlijkt, met na me de plannen die veel geld kosten, zoals het verbteeren van de techni sche uitrusting van de teams en het huren of kopen van een computer voor de verwerking van de gegevens over het onderzoek naar allerlei mis drijven. Voor het vormen van een .moord brigade" binnen het korps Rijkspoli tie voelt majoor Buitendijk niet zo veel. In de eerste plaats omdat een dergelijke brigade waarschijnlijk niet het hele jaar door weak zou hebben, in de tweede plaats omdat het hem doelmatiger lijkt, het onderzoek te laten verrichten door mensen die ter plaatse bekend zijn. „Nog niet haalbaar" noemde hij het formeren van rechercheteams uit personen van de Rijkspolitie èn de gemeentepolitie. Wel meent hij. dat verwezenlijking van de plannen De Engelse minister van Finan ciën. Jenkins, zal volgende maand op de begroting drastische maatre gelen voorstellen om de consump tieve vraag af te remmen. Engeland gaat „twee jaren van hard zwoegen tegemoet" om het economische her stel tot stand te brengen, dat is ingeleid met de devaluatie van bet pond sterling in november van het vorige jaar. De minister, die sprak op een bij eenkomst van buitenlandse bankiers in Londen, zei verder dat de Britse regering ernaar streeft in de ko mende jaren een overschot van on geveer een half miljard pond ster ling op de betalingsbalans tot stand te brengen, gecombineerd met een redelijke en gelijkmatige economi sche expansie. Deze expansie zal echter van de export, moeten uit gaan en zal weinig of geen ruimte laten voor een verbetering van de levensstandaard im Engeland. Voor de komende twee jaar voorziet de minister een groei van ongeveer vier procent. De binnenlandse vraag mag zijns inziens niet meer dan twee procent toenemen voordat een permanent evenwicht op de beta lingsbalans is bereikt. Hij verklaarde dat de verminde ring van de overheidsuitgaven, vooral op het gebied van de defensie, niet onmiddellijk voordelen zal opleve ren. Dit betekent dat het particu liere verbruik in 1968''69. maar ook in 1969/70, ernstig zal moeten wor den beperkt, aldus minister Jen kins. Hij wees er voorts op. dat de vooruitzichten voor toeneming van de Britse export in hoge mate af hankelijk zijn van een gezond kli maat voor de wereldhandel. Enge land zal zich ondanks de moeilijk heden die het op het ogenblik on dervindt krachtig teweerstellen te gen de huidige protectionistische tendenzen, zo zei hij. die hij nu heeft, een goede aanloop kan zijn tot het vormen van grotere eenheden. Een intensieve samenwer king met gemeentelijke politiekorp sen acht hij trouwens pas mogelijk als een rechercheur van de gemeente- tepolitie niet meer te maken krijgt met bijvoorbeeld .zomaar' een wacht meester van de Rijkspolitie, maar met een wachtmeester die een spe ciale recherhce-opleiding heeft ge had. Majoor Buitendijk is 44 jaar oud. Hij was van 1962 tot 1 februari van dit jaar commandant van het dis trict Utreoht van de Rijkspolitie. LEIDSCH DAGBLAD De voorzitter van de EEG-commis- sie. Jean Rey. is vandaag in Was hington aangekomen voor een offi cieel bezoek aan president Johnson. Het is de eerste maal sedert 1965 dat een officiële vertegenwoordiger van de EEG een bezoek brengt aan de VB Het bezoek vindt plaats op uitnodi ging van president Johnson. Rey zal verblijven in Blair House, het officiële gasthuis van de Amerikaanse presi dent. In maart 1965 heeft Rey's voorgan ger Hallstein voor het laatst een be zoek aan de VB. gebracht. Hallstein placht voor die tijd minstens een maal per jaar een bezoek aan Was hington te brengen maar na de moei lijkheden met Frankrijk, die zijn po sitie wankelbaar maakten, stopte hij daar mee. Amerikaanse zegslieden hebben verklaard dat de uitnodiging aan Rey moet worden beschouwd als een be wijs van Amerikaanse steun aan Eu ropese integratie, waartegen Frank rijk zich keert. DINSDAG 6 FEBRUARI 1968 ADVERTENTIE IVOROL: de béste tandpasta Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Vriezenveen (vac. A. Sjolkema) (Toez.) G. Jonkers te Ha- zerswoude. GEREF. KERKEN Beroepen te Monster (vac. J. Ro- waan) P. H. de Kleer te Schevenin- gen te Huizen (N.-H.) H. J. Ba- vinck te Heemstede te Ommen (vac. J. D. B. van der Meulen) F. de Jong te Appingedam. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Rilland-Bath G. J. van den Noort te Capelle aan de IJssel. De driejaarlijkse synode van de Chr. Geref. Kerken zal door de ker- keraad van Hilversum worden sa mengeroepen op dinsdag 27 augustus in de Pnielkerk te Hilversum. Aan de synode gaat op maandagavond 26 augustus een bidstond vooraf waarin zal voorgaan ds. I. de Bruyne, van Rotterdam, praeses van de generale synode van 1965. De synode komt tot donderdagavond 29 augustus bijeen en dan uiteengaan tot dinsdag 17 september. Zij vergadert dan twee weken achtereen of als haar agenda dan nog niet afgewerkt is zoveel lan ger als nodig blijkt. BINNENLAND Z. Flevoland valt droog Zeer binnenkort zullen de eerste grote delen van de polderbodem van Zui delijk Flevoland droogvallen. Zoals gemeld werd op 25 oktober van het vorige jaar de ringdijk van de polder gesloten. De bemaling be gon daarop op volle capaciteit. On danks de opmerkelijke neerslag van de afgelopen wintermaanden is het waterpeil in de polder inmiddels en een kwart meter gedaald. De waterstand neemt ongeveer an derhalve centimeter per etmaal af. Aldus een mededeling van het mi nisterie van Verkeer en Waterstaat. Dancing uitgebrand De dancing „Het Wiener Café" aan het Henge- losestraat in Enschede is gisteren door brand totaal verwoest. De oor zaak van de brand is onbekend. De brandweer rukte met groot materiaal uit omdat er gevaar bestond voor de belendende panden. Gelukkig woei de wind in de richting van de Henge- losestraat, zodat de nabij gelegen percelen niet werden bedreigd. De brandweer kon niet voorkomen dat het pand geheel uitbrandde. De schade wordt geschat op ruim 5 ton. BUITENLAND Afgevaardigde gestraft De 43 jarige Labour-afgevaardigde van Lu- ton, Howie, is gisteren ontheven van zijn taak om Koningin Elizabeth n voor te lichten over de gang van zaken in het lagerhuis. Bovendien is hij door de partijlei ding afgezet als „whip". (Lagerhuis lid, dat zorgt dat de partijleden bij stemmingen aanwezig zijn). Het is bekend, dat Howie een voorstander was van strenge straffen voor de Labour-afgevaardigden die geweigerd hebben de regering van premier Wil son te steunen toen in januari bet Lagerhuis de vertrouwenskwestie aan de orde kwam. Als „comptroller of the royal hou sehold" was Howie sinds augustus 1967 verantwoordelijk voor de dag rapporten die de koningin over het werk van het Lagerhuis pleegt te ontvangen. Koude in Iran In Mesjed, een godsdienstcentrum in zuidoost- Iran, vriest het 30 graden en in Serab bij de Russische grens daalde het kwik de afgelopen nacht tot 26 gra den onder het vriespunt. In grote delen van Iran (Perzië) zijn de ver keerswegen door sneeuwmassa's on begaanbaar. Ruim 10.000 reizigers, onder wie 350 bezoekende studenten uit Irak, kunnen niet verder. Mijnstaking ten einde De 84.000 arbeiders in de steenkolenmijnen ten westen van Pittsburgh, die een week geleden in staking waren gegaan, hebben het werk hervat. Aanleiding tot de staking was het ingrijpen van de politie bij incidenten tijdens een ledenwerkactie van de vakbond. Voorkeur voor Johnson Een gro te meerderheid van Democratische kiezers geeft de voorkeur aan pre sident Johnson boven senator Eugene J. McCarthy, aldus heeft een opinie onderzoek van Gallup uitgewezen. Uit het onderzoek is gebleken: dat Johnson zijn voorsprong heeft ver groot van 3:1 in december tot 4:1 in januari. McCarthy is de vredes kandidaat van een groep Democra ten. Grote diamant in Siberië Tass meldt dat men gisteren btf de Noord- siberische stad Mirni de grootste dia mant heeft gevonden die ooit in dit gebied is aangetroffen. De diamant heeft de naam .Btalingrad" gekre gen ter herdenking van het feit dat de Duitse legers 25 jaar geleden in Stalingrad, nu Wolgograd geheten, door de Russische troepen versla gen werden. Apothekersassistenten in staking Drieduizend Finse apothekersassi stenten zijn gisteren in de Finse hoofdstad en andere grote steden in Staking gegaan, nadat besprekingen tussen hun bond en de werkgevers over lonen en werktijden waren mis lukt. Door storm overvallen Zondag zijn 68 studenten uit Guadalajara (Mexico), die een uitstapje maak ten naar de Iztaccihuatl, een dode vulkaan van 4.000 hoogte, op een helling door noodweer overvallen. Zeven van hen vonden de dood, 11 werden ernstig gewond. 31 jonge lui zijn erin geslaagd af te dalen, maar 26 moeten zich nog op de berg bevinden. Gisteren hebben helikop ters voedsel, kleding en medicijnen uitgeworpen. Door het slechte weer zijn reddingsploegen er nog niet in geslaagd de studenten te bereiken. Sneeuw in Engeland In het noor den en midden van Engeland heeft het verkeeer veel hinder van sneeuw val. In Birmingham moesten auto mobilisten gisteren him wagen mid den op straat laten staan omdat zij niet verder konden. In Liverpool is de toestand weinig beter. Het trein verkeer ondervindt veel vertraging. Meer Griekse ontslagen In Athe ne is gisteren bekendgemaakt dat acht officieren van de Griekse lucht macht ontslagen en twaalf gepensio neerd zijn. Bij degenen de ontslag hebben gekregen, zijn vier generaals en bij de gepensioneerden één Al deze officieren zouden betrokken zijn geweest bij de mislukte staatsgreep van 13 december Kennedy Sr. beter Joseph P. Kennedy, vader van wijlen presi dent John Kennedy, was gisteren weer in redelijke toestand nadat hij zondagavond een lichte beroerte had gehad. „Alles gaat goed en hij rust nu," aldus een mededeling. ADVERTENTIE Nieuws Voor Eenlingen: Nieuws voor praktische Zelf-Verzorgers: bami in éénpersoons-pak. Gemakkelijk. En uitzonderlijk lekker. Gauw een pak halen. 350 GRAM NU 1,39 (Van onze correspondent) Het conflict tussen mgr. P. Moors, bisschop van Roermond, en pastoor E. Miedema is opnieuw op scherp komen te staan, nadat de bisschop andermaal heeft geëist, dat de pastoor zijn ontslag als herder over de parochie „Het Eikske" in Schaes- berg moet nemen. Als hij dat niet zelf vraagt, zal het ontslag hem ongevraagd worden ver leend, heeft mgr. Moors gisteren la ten weten. Pastoor Miedema heeft tot 20 februari de tijd. In oktober van het vorig jaar ts pastoor Miedema ook al met ontslag bedreigd. De Roermondse bisschop maakte die bedreiging toen niet waar omdat de mijnwerkers-parochie „Het Eikske" zich als één man achter pas toor Miedema opstelde en zelfs de monstreerde voor afscheiding van het bisdom als het ontslag zou door gaan. De gemoederen liepen toen in Schaesberg dagenlang hoog op. Mgr. Moors vindt, dat de pastoor zijn parochieel beleid niet heeft kun- raadslagen. nen plaatsen binnen de door het bis dom uitgestippelde zielzorg. De bis schop verwijt de pastoor bij de nieuwingsdrang binnen de kerk (o.a. bij het sluiten van huwelijken tussen rooms-katholieken en anders denkenden en een huwelijk van gescheiden vrouw) te ver te zijn gegaan. Na de „wapenstilstand" in oktober heeft de bisschop pastoor Miedema enige keren een andere plaats in de zielzorg aangewezen. De patoor ging daar niet op in. Hij blijft bij zijn stelling: „Ik ben er niet voor het bis dom, ik ben er op de eerste plaats voor Het Eikske". Daarom laat hij het ook nu aan zijn parochieraad (tien mannen en vrouwen door de parochianen zelf gekozen) over om te beslissen of hij ontslag zal nemen of niet. De paro chieraad zal daar vandaag over be- Madurodam in Australië Het Australische publiek kan nu in Syd ney voor de eerste maal een indruk krijgen van het miniatuurstadje Ma- durodam, waarvan een dertig vier kante meter beslaand gedeelte staat opgesteld in een van de grote wa renhuizen. Na 24 februari zal dit door de KLM In 21 kisten overgevlogen deel de miniatuurstad te zien zijn in warenhuizen in Melbourne. Adelaide, Brisbane en de federale hoofdstad Canberra. Economische spionage In Al giers ls een Joegoslavische In genieur, de 48-jarige Branko, op be schuldiging van economische spio nage tot drie jaar gevangenisstraf veroordeeld. Hij zou als employé een staalfabriek te Annaba, een staatsbedrijf, inlichtingen hebben verzameld voor een Westduitse fir- in Liechtenstein. Voor de recht bank verklaarde hij dat deze gege vens niet als beroepsgeheimen mochten worden beschouwd. Ajoeb Chan ziek President Ajoeb Chan van Pakistan heeft een virus longontsteking en moet een paar we ken rusten, zo is gisteren in Rawal pindi bekendgemaakt. Ajoeb Chan is 62 jaar. Paniek ln school Een onbete kenende brand in een kweekschool te Oristano, aan de westkust van Sardinië, heeft tot een paniek geleid, waardoor 35 leerlingen werden ge wond. Van vijf van hen is de toe stand zorgwekkend. De brand ont stond door een lek in een gasradia- tor. In het gedrang om het gebouw te verlaten, brak de leuning van een trap, waardoor vele leerlingen vier meter naar beneden vielen, terwijl anderen uit angst uit de ra men sprongen. Intussen was het mr al gedoofd door het dichtdraai- van de gaskraan. Stelende griffiers In Rome zijn twee griffiers van een rechtbank aangehouden, verdacht van knoeie rij. Zij zouden zich onrechtmatig gelden hebben toegeëigend tot een totaal van naar schatting zes mil joen gulden. Prinses Irene en haar echt genoot prins Charles Hugogefo tografeerd hij hun aankomst in de Portugese hoofdstad Lissabon voor een privé-bezoek. Ch. de Bourbouhof: Elektronicaclub De detect: Pardoeze Trefpunt. Petrakerk (bij-zaal). N.C.V.B. afd Noord. Spr. dhr. Van Dongen over de Mammoetwet. 8 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 7- Ons Centrum (Hooigracht 84)Jaar vergadering Leldse Esperantistenver. Centrum (Hooigracht 84). Re- Den Burcht (Jacobazaal). Leden vergadering „De Natuurvriend". Spr. Sociale raadsvrouw. 4-( DONDERDAG het vredesvraagstuk". genela In Aulis van Euripides". 7.30 Schouwburg. Jazz-concert imerikaanr *-*" ïeath-Quli Quartet. 8 Antonlusclubhuis. Jubileumconcert irb. muziekvereniging „Nieuw Leven". Auberge Francalse (Kloksteeg 19). ZATERDAG der Heijden: Diploma - bruari). De Lakenhal: Dag. 104 i roepenmanifestatie dhr. Eikerbout 2 i tendom. Spr. evang. N. Grote goudsmokkel De Japanse douane is een enorme goudsmokkel op het spoor gekomen. Maandag ontdekte zij in de ruimen van drie schepen, die in de haven van Joko- hama liggen, 560 blokken goud van een kilo elk, die een waarde verte genwoordigen van ongeveer vier miljoen gulden. Drie zakenlieden, onder wie de president-directeur van een Amerikaanse maatschappij, zijn gearresteerd. Douane-ambtenaren ontdekten de blokken goud toen zij de drie schepen doorzochten in ver band met het feit, dat een in Japan gevestigde Amerikaanse maatschap pij al sinds enige tijd blikken smeer olie invoert tegen verlaagde prijs. Nieuw kamerlid Tot nieuw lid van de Tweede Kamer, voor de Partij van de Arbeid, is benoemd verklaard de heer P. Dankert in Amsterdam, lid van het hoofdbe stuur van de PvdA en secretaris buitenland van deze partij. De heer Dankert. die in de Kamer de opvol ger wordt van H. Peschar is van daag als lid van de Kamer beëdigd. De heer Peschar nam ontslag als kamerlid in verband met zijn be noeming tot lid en voorzitter van de Algemene Rekenkamer. Steenschuur de heiligen der laatstel 2.30. 9.15 BIOSCOPEN „Liefdesspel ln Finland",! Üjks 2.30, 7 en 9.15 uur .45. 7 en 9.15 uur. i Luxor „Up the down staircase"! Bandeloze jeugd), 14 Jaar. Dagelijks jaar. Dagelijks 2.3 .30. ).16 9.15 Zondag 2.30. 4.45 Studio „Le scandale". 18 Jaar >ageiyks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondac .30. 4.45. 7 en 9.15 uur. Rex „Cairo, broeinest van spion-i ien", 14 Jaar. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15| tur. Zondag 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. Lldo „The great diamond robbe-, y", 14 Jaar. Dagelijks 2.30, 7 en 9.151 lur. Zondag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur.l Trianon „De kanonnen van Na-I erone". 14 Jaar. Dagelijks 2 en 8 uur. Zondag 2, 5 en 8 uur. TENTOONSTELLINGEN ir. N Leic Galerie V. d. Vlist (Botermarkt 3):' U*tV Tentoonstelling grafiek Ad van Dijk dit en bronsplastieken Armand v. d. Helm. u Geopend dinsdag t/m zaterdag 9 uur H33 orm- 6 uur nam. (tot 1 maart). nacj, Lakenhal: Tentoonstelling „De 50 best ^verzorgde boeken van het Jaar &en< fe- 10 februari). Rijksmuseum van Oudheden (Ra-' enburg 28): Werkd. 10 uur voorm. uur nam.; zond 1-5 uur nam. Legerm useum Pestb ul6laan opend maandag t/m" vrijdag (tot 16 februari), Rijksmuseum voor Volkenkunde: (Steenstraat 1): dag. 10—5 u.; Volkenkunde: Ei Rijksmuseum positie Japanse volkskunst, (Zondags 1 Tentoonstelling Collectie Lechner 1 Japanse Kunst Werkd. 10 uur voc tot 5 uur nam.; zondags 15 uur n Rijksmuseum voor de geschiedt der natuurwetenschappen: Dag. 1 i Jits Bakker. Maandag t/m JQ a d: febr.). Avond- en nachtdienst der apotheken Geopend voor spoedeisende geval len: Apotheek Herdingh Blanken Hogewoerd 171, tel. 20502 en Apotheek Zuid-West, Brahmslaan 20, tel. 21522 Blanken. De Oegstgeestse Apotheek is ge?.;#1,' opend. "'Cfi \stra WEEKEINDEDIENST DER Ppn HUISARTSEN. Tot zaterdagochtend 10 uur raad« tief plege men de eigen huisarts, daarni raa tot zondagnacht 24 uur de dokter» Uai telefoon 22222. (Van donderdag 1 februari t/m woensdag 7 februari) MAANDAG 5 FEBRUARI j"jj* Paviljoentheater, 20.15 uur: Toned ,^'V groep Studio: ..Kooien". vertl ovei DINSDAG 6 FEBRU.ARI Kon. Schouwburg. 20.15 uur- He H Spaanse Dansensemble „Susana" 'we: invc Ver. v. Kamen noe. Dlligentia, 20,00 uui "iaydn Planotrio. groep Studio: „Kooien". WOENSDAG 7 FEBRUARI 'j Kon Schouwburg, 20.15 uur: Tone*

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2