Rudy Lubbers: bescheiden gentleman- bokser Titus Brandsma ULO tafeltenniskampioen KORT GEDING NA DOPING-AFFAIRE LSG II boekt royale zege op Noordwijk I Onttroond KATERKOERS NU OP DUINRELL A lie gondii s Juweel klopte Amad Kinley de Nieuwjaarsreceptie L.F.C. p PAGINA -6 VRIJDAG 29 DECEMBER 1967 - LEIDSCH DAGBLAD LEIDSCH DAGBLAD - SPOKX - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD Met ome Nelis in de hoek heb ik alles gewonnen (Van onze correspondent) „Je bent een beetje verlegen hè, Rudy? Is het dat niet? Weet je nog dat eestavondje, toen we weggingen. Ik stomp je in je maag, voor de gein, weet je nog. En jij zegt: ,giu, dat doet pijn ome Max". Zo ben jij Rudy, eerlijk verlegen". •l wel met wie ik straks moet gaan praten voor een contract". Ome Max: „Jawel best Rudy, maar blijf jezelf jongen, wordt een prof met amateurallure, boks, maar niet al leen voor het geld, dan ga je ka pot." Vaandeldrager In e$n echt Amsterdams café op de hoek van de Witte de Witstraat glimlacht Rudy Lubbers (22), Neer- lands sterkste amateurbokser, vori ge week vaandeldrager van de Ne derlandse boksbond als winnaar van een groot internationaal toernooi in Moskou, bij de woorden van ome Max .Ome Max is Max Visser, Ru dy's vurigste supporter, vroeger zelf bokser, maar „nooit zo'n goeie en daarom ging ik met mijn handen in de oliehandel en ben ik nu taxi chauffeur, eigen rijder." Rudy glim lacht veel onder een helblonde krul- lebol en heldere blauwe ogen Hij glimlacht zelf meer dan hij praat. „Ik ben bescheiden, ik praat niet graag over mezelf. Toch ben ik een persoonlijkheid. Dat moet je wel zijn met die populariteit. Anders ga je kapot." Rudy praat niet graag over zich zelf en zijn boksstaat van dienst komt er dan ook maar moeizaam uit. „Zes jaar boks ik nu." Ome Max: „En goed ook." „Ik heb 79 partijen gebokst, 73 gewonnen, één onbeslist en de rest verloren." Ome Max: „Ja maar Rudy, twee heb je er al weer teruggepakt, dus trek die er maar weer rustig af." „Ik werd tot nog toe vier keer kampioen van Nederland met daarnaast goede re sultaten in internationale toernooien. Ik deed twee keer mee aan het Europees kampioenschap en een keer aan de Olympische Spelen, in Tokio. Ik heb er niets bereikt, kwam toevallig drie keer tegen de latere winnaar te staan. Een speling van het lot." Ome Nelis De man achter de steeds stijgen de prestaties? Rudy: „Dat is ome Nelis, Nelis Bisschop. Ik heb veel aan hem te danken. Ik weet niet of ik zonder hem zo ver zou zijn ge komen. Gek hè, met ome Nelis in de hoek heb ik alles gewonnen. Staat, zoals by interlands, bonds- trainer Willy Schagen achter me, dan gaat het minder. Niets kwaads over hem hoor, maar toch, mijn verliespartyen kwamen bij hem. Weet je wat het is? Ome Nelis praat minder. Ik zie het zelf wel, ik weet heus wel wat ik doen moet. Ome Nelis laat me gaan, dwingt mij niet een party af te maken. Dat is ook mijn aard, ik kan niet slachten, ook al heb ik er de gelegenheid voor. Waarom?" Ome Max: „Rudy is geen killer, een gentleman-bok- ser. Helemaal de stijl van Nelis. Zuiver de techniek, de ware pugi- listiek, dat wil ome Nelis. Als Rudy een stoot op zijn gezicht krijgt, dan voelt Nelis het ook. Kijk, dat is ome Nelis." Geen afmaker Rudy, een gentleman-bokser dus. „Jawel, het heeft geen zin de zaak te forceren, bij een toernooi in Bu dapest stond ik tegen de zilveren- medaille-winnaar van de Olym pische Spelen in Tokio. De eerste twee ronden waren op punten dik voor mij. Willy Schagen zegt: nu doorgaan, nu afmaken. Ik boks dus tegen mijn zin in de laatste ronde aanvallend inplaats van achteruit. Prompt liep ik tegen een klap aan Ik ging neer, stond weer op en was verliezer op punten. Dat krijg je. Wat dacht je, dat ik in Moskou ge wonnen zou hebben als ik de zaak geforceerd had. Dat is zelfmoord. Die Russen zijn niet te breken, een stalen conditie. Rustig punten ver zamelen, goed uitkijken, dan red je het." Wat is en doet Rudy Lubbers bui ten het amateurboksen? „Ik stu deer nog steeds aan de Academie voor Lichamelijke Opvoeding hier in Amsterdam. Ik heb nog al wat moeilijkheden gehad. Ik wilde prof bokser worden voor geld voor mijn studie. Want dat moet eerst af, je moet iets hebben om op terug te vallen. Een Engelse bankdirecteur uit Newcastle, organisator van boks wedstrijden, bood mij een contract aan. Ik zei ja, maar toen devalueer de het Engelse pond en had die baas wel wat anders aan zyn hoofd. Ik was het alweer vergeten, maar toen hoorde ik, dat ik voor de Aca demie geen studiebeurs meer kreeg, omdat ik was blijven zitten. Ik nam contact op met de boksbond en die probeert nu alsnog een beurs voor mij te krijgen. Ondertussen ben ik al weer hard aan het werk om he tweede jaar door te komen." Dus geen profcarrière voor Rudy' „Jawel, na Mexico. Profboksen ei studeren gaat best samen. Je moet alleen wat harder trainen. Een kei harde conditie heb je nodig. Ik wee Past ivel op Een oersterke conditie voor prof- boksen. Heeft Rudy die nu dan niet? „Dat gaat best. Drie keer voetbal training en een keer krachttraining. Dat laatste doe ik pas drie maan den. Dat bevalt me best. Als ik nu de ring sta, voel ik dat ik iets in mijn armen heb. Als ze me nu zeg gen, dat ik over een paar maanden tegen een Mildenberger of een Pat terson moet boksen, zou ik het best aandurven. Dan natuurlijk wel na paar maanden intensieve voor bereiding." Ome Max: „Rudy, pas op jongen, vergeet de routine van die jongens niet. Ervaring komt pas met de ja ren. Je zou het kunnen, dat weet ik. Maar pas op." Rudy Lubbers glim lacht en past wel op. WATERPOLO Kikvorsenploeg Op 6 en 7 januari zal in het sport- fondsenbad te Amersfoort het tradi tionele internationale Van Haselen- waterpolotoernooi worden gehouden. Naast het officieuse Nederlandse 7- tal onder de naam van de Kikvorsen, ;n aan dit toernooi deel de Ne derlandse kampioen De Robben (Hil- ïm), AZ en PC (Amersfoort), de kampioen van Duitsland, Duisburg, de kampioen van Spanje, CNB (Bar celona) en het Tsjechische Slavia Pilsen. De samenstelling van de Kikvor senploeg is als volgt: Feike de Vries, Lou Geutjes, Hans Hoogveld (allen Neptunus Amersfoort), Sjerp Visser (HZPC), Hans Wouda, Tommy Schmidt (beiden Meeuwen Amster dam), Hans Parrel, Nico van der Voet (beiden ZIAN, Den Haag)Hans Nolting (DJK Amsterdam), Ad Mool- huyzen (Neptunus Arnhem) en Har ry Vriend ('t IJ). RUDY LUBBERS (links)l „ik ben geen afmaker OP NIEUWJAARSDAG Het bestuur van de Haagse wie lervereniging „De Spartaan" heeft voor de organisatie van zyn zo lang zamerhand traditioneel geworden „Katerkoers", een cycle-cross, die reeds negen keer eerder op Nieuw jaarsdag in de omgeving van het sportpark „Duinhorst" werd gehou den, naar een ander parcours moe ten uitzien. Met de steun en mede werking van de Leidse wielerclub „Swift" is men daarin geslaagd. De tiende „Katerkoers" zal nu maandag 1 januari doorgang kunnen vinden op het landgoed „Duinrell" in Wasse- Voor de .Katerkoers" nieuwe stijl „De Spartaan" en „Swift" nemen gezamenlijk de organisatie ter hand hebben zo'n zestig profs en ama teurs ingeschreven met onder meer favoriet Cok v. d. Hulst uit Zoeter- woude, reeds winnaar van de crossen in het Amsterdamse Bos en Soester- duinen, Ton v. d. Valk uit Voorscho ten, Cor van Tol uit Alphen a.d. Rijn de Stolwijker Hein v. d. Horst, Dick Wilgenburg uit Austerlitz, de Lisse- naren Jan van Dijk en Herman Zui derduin, de in België wonende Ne derlander Chris Looyen, Cor Rutgers uit Naarden en uiteraard de onver - slijtbare Man us Brinkman <39 jaar.) uit Rotterdam. Ook de favoriete Tour de Francerenner Jos v. d. Vleuten uit Mierlo-Hout is van de pqartij. De start van de profs en ama- Okker in de halve finale dubbelspel Tom Okker, die woensdag in het herenenkelspel van het toernooi van Port Elizabeth werd uitgeschakeld, heeft gisteren wraak genomen. Sa men met zijn Zuidafrikaanse part ner Jack Saul won hij met 810, 6—3, 6—2 van het sterke Amerikaan se dubbel Graebner/Riessen. Okker en Saul bereikten hiermee de halve finales. Daarvoor plaatsten zich ver der: Hewitt en McMillan (64, 60 tegen Mark/Cox), Leschly en Torben Ulrich (6—3, 6—4 tegen Garner en Rees) en KochMandarino (63, 60 tegen Moore/Maud). De uitslagen van de kwartfinales van de enkelspelen waren: herenen kelspel: Riessen (VS)—Leschly (De nemarken) 86, 26, 63: Koch (Braz.)Hewitt (Z.-Afr.) 61, 79, 7—5,; Moore (Z.A.)—Jackie Saul (Z.A) 6—3. 1—6, 6—0. VOETBAL Vriendschappelijke wedstrijden Ook a.s. zondag komen, ondanks de competitie-stilstand, weer enkele Leidse KNVB-teams in het veld. LFC speelt een oefenwedstrijd tegen derde klasser Wassenaar (aanvang 2.30 uur) aan de Boshuizerkade. ASC en Lugdunum komen met het eerste en tweede elftal tegen elkaar uit aan de Haarlemmertrekvaart. De wedstrij den beginnen om 12 uur en 2 uur. teurs is om kwart over twee en zij moeten 24 km. afleggen. De nieuwe lingen rijden vooraf (start één uur) een race over 17 km. In deze catego rie zullen eveneens zo'n zestig ren ners deelnemen. Het parcours op .rDuinrell" is bijna twee kilometer lang en niet al te lastig. Voor de na tionale titelstrijd cycle-cross op zon dag 11 februari zal door „Swift" een zwaarder parcours uitgezet worden. Speekseltest voor dames in Grenoble en Mexico-City Zowel op de Olympische Winter spelen in Grenoble als op de Olym pische Zomerspelen in Mexico-City zullen dames atleten proeven moeten ondergaan om de sexe vast te stel len, aldus de medische commissie van het IOC gisteren in Lausanne. Volgens de chromosoom-formu le zullen van de eerste drie aanko mende atletes van elke finale speek- seltesten worden genomen, waardoor de artsen, die bij deze proeven wor den ingeschakeld, zonder meer het geslacht van de atlete kunnen vast stellen. Eigenaar Cherie Spencer contra Stichting NDR (Van onze correspondent) De president van de Haagse Recht bank zal op woensdag 3 januari een kort geding behandelen dat de Limburgse paardeneigenaar J. J. Hendrikx aanhangig heeft gemaakt tegen de Stichting Nederlandse Draf- en Rensport. De heer Hen drikx eist opschorting van de straf die hem en zijn draver Cherie Spencer is opgelegd door de straf- de Stichting, in ver- Leidse Schaakbond In de eerste klasse van de Leidse Schaakbond viel de overwinning van LSG II op Noordwijk toch nog ruim uit. Alle drie afgebroken partijen de bij 4%2gestaakte wed strijd, werden LSG-overwinningen, zodat de eindstand op 7%2% werd bepaald. De -stand na drie ronden in de eer ste klasse: 1. LSG II 3-6-22; 2. Phi- lidor II 3-6-20%; 3. en 4. Bodegra ven I en LSG III 2-2-10%; 5. Alphen I 2-2-9; 6. Noordwijk I 3-0-9%; 7. Leithen I 3-0-8. In de tweede klasse B eindigde de belangrijke wedstrijd Leiderdorp I Philidor III voorlopig met 3%—3%. maar de Leiderdorpers hebben de beste kansen op de zege. Wint Lei derdorp inderdaad, dan is het met Boskoop I, dat volgens verwachting, ruim zegevierde over Hazerswoude (7%2%), de grote favoriet. Voorts eindigde de wedstrijd Leithen II LSG IV voorlopig in 41, een be drieglijke stand, want LSG schijnt nog kansen op een gelykspel te heb ben. Alphen II was deze ronde vry. ten III met dezelfde cijfers (7% 2%) van resp. Reed en Alphen IV. Halverwege de competitie is hier een spannende situatie ontstaan. Men zie de stand: 1. Philidor V 4-6- 2. Voorschoten III 4-6-25%; 3. Koudekerk 4-6-24%; 4. Alphen IV 4-2-13; Reed 4-0-10. In de derde klasse D boekte Aar- landerveen de eerste zege. Van de bij 54 afgebroken wedstrijd tegen Bo degraven II werd de eindstand be paald op 5%4%. Stand hier halver wege: 1. Revanche 3-6-20 x; 2. Al phen III 3-3-14% x; 3. Aarlander- 3-2-13; 4. Bodegraven n 3-11- 11%. Verr t'assmg In de derde klasse verraste Voor hout Katwijk II. De Voorhouters snoepen Katwijk minstens één punt af. Voorlopig is de stand 54. Kat wijk II heeft echter nog kansen in een hangparty. Eindigt deze wed strijd in een gelykspel, dan is de si tuatie voor Noordwijk II, dat deze ronde over Sassenheim II zegevierde (voorlopig 5%—3%), buitengewoon florissant. In de derde klasse C favorieten Koudekerk en Voorscho- Geslaagde school wedstrijden ten en Annelies Broxterman. Het grootste aantal partijen werd ge speeld in de categorie ongeoefende jongens, waaruit tenslotte LOM- school en Het Rijnlands Lyceum 3 als finalisten te voorschijn kwamen. De oranje gehemde LOM-leerlingen wonnen dit pleit met 41. Bij de on geoefende meisjes greep het Rijn lands Lyc. wel de titel door in de fi nale met 40 over de Barbara ULO te zegevieren. Na afloop van deze ta- feltennismaraton, die o.a. door wet houder Sannes werd bijgewoond, (Van een onzer sportredacteuren) Op de kop af tien uur onafgebroken tafeltennis (van 's och tends half negen tot 's avonds half zeven) was er gisteren in de Stadsgehoorzaal te zien tijdens de schoolwedstrijden, die weer tot een geslaagd evenement zijn uitgegroeid. De schoolsport commissie kreeg ruim 400 deelnemers te verwerken, die op 20 tafels voor de eer van de school hebben gestreden. Om kwart over vijf was het meren deel van de tafeltennissende jeugd nog juist getuige van de verrassende nederlaag die Chiel Kuyper leed te gen de byzonder gedegen spelende Hans v. d. Zwet van het Bonaventura Lyceum. (By de prijsuitreiking om kwart over zeven was nog maar een klein gedeelte aanwezig). Door de nederlaag van de Scylliaan (2118, 11—21 en 16—21) werd de Christe lijke Kweekschool tevens onttroond, want ook de andere vertegenwoordi ger van de „kwekelingen", Hans Snik, verloor en wel van Theo Bak ker. Overigens kon Kuiper zijn drei gende nederlaag maar slecht ver kroppen, zo slecht zelfs, dat hij hal verwege de derde set van de tafel wegliep om even later de stryd te hervatten. In de finale kregen de ly- ceiïsten het op te nemen tegen de ge broeders Van Schie van de Titus Brandsma ULO, die in de andere fi nale Bonaventura Lyc. 4 hadden uit geschakeld. Theo Bakker en Peter v. Sohie ontliepen elkaar in de eerste partij niet veel. Bakker won de eer ste en v. Schie de tweede set met 2119. Ook in de beslissende set werd er voorzichtig gemanoeuvreerd. Bak ker was bij de stand 1919 met twee smashes iets te onzuiver, hetgeen hem de zege kostte: 2119. In de an dere partij bleek De Treffer-speler v. d. Zwet teveel van zich te hebben ge vergd in zijn partij tegen Kuiper. Met 17—21 en 15—21 bleef Karei v. Schie de lyceïst de baas. Ook in de afdeling geoefende meis jes diende zich een nieuwe titelhoud- ster aan. De kampioene van vorig jaar, Maria ULO Potgieterlaan, werd in de finale verslagen door het Agnes Lyceum. Anneke Koek en Maria v. d. Helm beslisten in ieder twee sets hun partijen tegen resp. Marlies van Rui tennis Bond, de prijzen aan de win naars uit. UITSLAGEN: Jongens geoefend: Halve finales: Titus Brandsma ULO IBonaventu ra Lyc. 4 41; Chr. Kweekschool I Bonaventura Lyc. I 14. Om de 3de en 4de plaats: Chr. Kweekschool IBonaventura Lyc. 45. Finale: Titus Brandsma ULO I Bonaventura Lyc. I 41. Ongeoefend: Halve finales: LOM- schoolGymnasium I 41; Rijn lands Lyc. 3Gymnasium 4 42. Om de 3de en 4de plaats: Gymnasium I —Gymnasium 4 23; finale: LOM- schoolRijnlands Lyc. 3 4—1. Meisjes geoefend: Finale: Maria ULO Potgieterlaan IAgnes Lyc. 0 4. Ongeoefend: Halve finales: Barba ra ULOGymnasium I 40; Rijn lands Lyc. 1Rijnlands Lyc. 2. 4-2 Om de 3de en 4de plaats: Gymna sium 1Rijnlands Lyc. 2,04. band met het feit dat aan paard Cherie Spencer doping toegediend tijdens de draverijen van 29 augustus op de renbaan in Hilversum. Cherie Spencer won toen de eerste prijs, maar na loop wezen urine- en speekselproe- ven uit dat aan het paard caffeïne was toegediend. Naar aanleiding van deze doping heeft de strafcommissie van Stichting Nederlandse Draf- Rensport eigenaar J. J. Hendrikx de toegang tot alle wedstrijd- trainingsbanen ontzegd voor de tijdI van een jaar. Het paard Cherie Spencer werd uitgesloten van deel neming aan openbare rennen draverijen voor de tijd van acht maanden. Dit vonnis is later in ho ger beroep bevestigd door de raad van appèl. De heer Hendrikx heeft sindsdien te gen de Stichting Nederlandse Draf- Rensport een civiel proces aanhanging gemaakt. Hy meent ten onrechte te zijn gestraft. De rechter zal moeten uitmaken of bepalingen van het strafreglement t goed zijn toegepast. Het kan ech ter nog wel enige tijd duren in deze zaak definitief uitspraakL zal zijn gedaan. In de tussentijd wenst de heer Hendrikx zyn paard11 gewoon aan de draverijen te kun-1 nen laten deelnemen. Daartoe heeft hij naast het civiele proces ook nog een kort geding te- gen de Stichting Draf- en Ren- Rensport aangespannen, waarin hyn opschorting van de straf eist, tot-e: dat door de gewone rechter uit- spraak zal zijn gedaan in het|__ hoofdgeding. Koersen in Hilversum (Van onze medewerker) Allegonda's Juweel benutte giste ren in Hilversum een van haar laat ste kansen (de 8-jarige merries mo gen na a.s. zondag niet meer koer sen) op fraaie wijze. Zij was steeds dicht in de nabijheid van de snel gestarte Amad Kinley, die tot hal verwege de rechte lijn kon leiden. Tegen de felle eindsprint van de merrie was Amad echter niet be stand en Guus Knijnenburg stuurde zijn paard naar een goede 1.25.2 zege. Y Y Hanover werd derde. De favo riet Blauwe Reiger S was „nergens". Ted Schroeder: „Profs moeten aan de Davis Cup kunnen meedoen" Ted Schroeder, de vroegere Wim bledon-kampioen en Davis-Cupspeler van de Verenigde Staten, is van me ning dat het toernooi om de Davis- Cup open moet zijn voor amateurs en professionals. Hij schrijft in The Australian: „Als de Davis-Cup- competitie het prestige van vroeger jaren wil herwinnen, moet zy wor den aangepast aan de nieuwe orde, die er schijnt te komen in de v van open tennis". Volgens Schroeder is de pas afgelopen challengeround tussen Australië en Spanje volkomen oninteressant geweest en zonder ge spanning. „Dit is al de zesde keer in de laatste tien jaar", aldus Schroeder. „Nu we in de richting open tennis gaan, willen de fans over de gehele wereld de namen de grote professionals lezen met des noods een enkele amateur, als die kan meekomen. Hoe zol een Davis- Cupevenement ooit een succes kun nen worden als geen enkele vai grote spelers eraan deelneemt. Dit is de vraag, die de amateur-tennisoffi- cials zichzelf moeten stellen". Bona Stars-comb, naar Groningen Bona Stars, dat in het bekerduel tegen SVE, overduidelijk met de op de zwakke punten werd gedrukt, zal door middel van o.a. enkele oefen wedstrijden trachten de conditie op te voeren. Zaterdag en zondag neemt een combinatie van Bona Stars 1 2 deel aan een door de vereniging Celeritas georganiseerd toernooi Groningen. Ook zal er een dames team worden afgevaardigd. Opstelling heren: H. en W. Stol. Th. Bark, A. v. Slingerland, C. den Hollander, A. de Jong, R. Mooten, J. v. Dijk, R. Wallaart. Dames: J. en M. Zandbergen, L den Hollander, J. Aartsen, I. Scheer der, M. Otten, M. Wallaart, N. en R Kleiss, S. Smit. Kampioen in de afdeling ge- oefenden werd de Titus Brandsma ULO. Op de foto de beide verte genwoordigers van deze school, de gebroeders Peter (links) en Karei v. Schie. (Foto L.D./Holvast) is-I Mar-ten Vergay zegevierde keer. Met de fa/voriet Feny Holla n" dit klopte hij met gemak stug verdedigende Edelman AL inks een beginfout in prijs stuurde Vergay Esmoreit in niet verwachte triomf. Ook trainer Aad Harmsen smaaktHs" tweemaal het zoet der overwin Zelf overrompelde hij met Francin(j de leidende Firestone, die kort de streep fouteerde en in derde y sitie door het stek sprong. Harmj^ sens leerling J. Scholten zorgde 1 het tweede succes door met BeautiffX ful Star een verrassende Amor Holr landia en Aura van Zelda ln 1.25.ft het nakijken te geven. Het trio i f 1387.40 voor fl.— De openingskoers eindigde sensatt j tioneel. Met flinke voorsprong gin ren gen Ferdinandus K en Ebell TS gel oi zamenlijk op de eindstreep af. I ratii het vuur van hun onderlinge stril itiek sprongen beide echter door het steliaan zodat Kooyman de lachende derdst werd en met Ebarth van Eiberno a de eerste prijs in de wacht sleepti er UITSLAGE1 e, Beerprijs. Ie afd.: 1. Ebarth Eiberhof (Th. Kooyman) (1.32.6) Evita B; 3. Enja K. Tot. w. 16.10 4.30, 5.30, 3.40, cov. 18.40, gek. 54.3 Jaguarprijs: 1. Francina (A. Harn sen) (1.29.2); 2. Edmund van Peter hof; 3. Eric Kinley. Tot. w. 12.30, p 1.70, 1.20. 1.30, cov. 3.40. gek. 13.7 trio 451.40. Fretprijs: 1. Feny Hollandla (11 tste Vergay) (1.27.2); 2. Edelman AL; i don, Eddy Signal. Tot. w. 1.70, pl. 1.5< few 3.70, 2.20, cov. 10.50, gek. 10. Neushoornprijs: 1. 3.20, pl.'1.70, 2.30, 6.50. cov. 6.1G+.r Ir Q <50 (j eye? - -on*"' ë.io. Jakhals-prijs: 1. Donna Fez (J. va! Buytene) (1.25.6); 2. Dharma Mago kopp. 13.70. Jakhalsprijs, Leeuwenkamp 3. Coma M. Toto afd.: 1. Cunera .1): 2. Elma Kinley w. 2.70, pl. 1.6? 3.10, kopp. 5.10. E<-erprys: 1. Esi (1.32.2); 2. Friedl Hanover: van de Lente. Toto (M._ Vergay >1. 4.3 Totalisatoromzet ADVERTENTIE Maandag 1 januari 1968 voc leden-donateurs en donatrice in de cantine op de Boshuizerkade. 11.00—12.30 uur. Volewijckers geef studenten korting De Amsterdamse eerste divisie cld De Volewijckers gaat studenten ko: ting geven op de toegangsprijzen. 01 vertoon van hun ASVA-kaart 1 zij een aanzienlijke reductie. Er

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 6