neem met de feestdagen in huis Bethlehem maakt zich op voor een royale Kerst Beets ontkent bewust gebruik van doping melk unie werkster KERST ACTIE VINDINGRIJKE „SLINGERAAR": Conflict benoeming lector aan de V. U. Dure jas Open riool oorzaak geelzucht Auto in brand „DE POORTERS MERCEDES-BENZ 250 S 19(7 PAGINA 8 LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 22 DECEMBER 1967 Burgemeester Bandak van Bethlehem zit welgemoed achter zijn indrukwekkend schrijfbureau van eigen fabrikaat. Want hij is eigenaar van een gerenommeerde meubelfabriek, die hem geen windeieren heeft gelegd. In een wat hinkend Engels zegt hij langzaam en nadrukkelijk: „Wij hier in Bethlehem bidden tot God almachtig, dat er spoedig vrede zal heersen in dit Mid den-Oosten, van waaruit de boodschap van liefde zich over heel de aarde heeft verspreid". Elk jaar als Kerstmis nadert legt de burgemeester een dergelijke hoog gestemde verklaring af. Dat is tradi tie in de geboortestad. Maar het is de eerste maal, dat deze bede onder Israëlisch bestuur wordt opgezon den. Die nieuwe status heeft duidelijk zijn stempel op de werkkamer ge drukt. Achter de burgemeester hangt een grote wandkaart van Bethlehem met bijschriften in het Hebreeuws. En aan zijn linkerzijde schraagt ,en soort schildersezel een groot bord met het officiële programma van de kerstviering, óók al in de taal van de bezetter. Burgemeester Bandak is een realist, die wel weet dat hij er beter aan doet de politiek aan ande ren over te laten. .Mijn taak heeft geen verandering ondergaan", zegt hij. „Het is ook nu mijn plicht de be langen van de stad te behartigen". Bethlehem moet het hoofdzakelijk van de pelgrims en toeristen hebben. Kerstmis en Pasen zijn er niet alleen religieus, maar ook economisch de hoogtepunten Van het jaar. Burge meester Bandak ziet niet in, waarom het thans anders zou zijn dan het al tijd was". De Israëlische autoriteiten zijn het met hem eens. Ze stellen er een eer in. dat Kerstmis 1967 voor Bethlehem nóg plechtiger, nog ordelijker en nóg voordeliger za;l zijn dan het onder Jordaans bewind was. „Wij hebben allerminst de bedoeling om de tradi tie te verstoren", verzekert kolonel Amitai, de commandant van het dis trict Jeruzalem. „Wij willen alleen en uitsluitend de kerstviering luister bijzetten, de wijding verhogen, wan ordelijkheden voorkomen en een vlot verloop van het programma waar borgen". Voorbereiding In principe berust ook dit jaar de voorbereiding van de feestelijkheden bij het gemeentebestur en de diverse kerkelijke gemeenschappen. De Isra ëlische instanties, militaire en civiele reiken alleen de helpende hand. Maar die hulp is verstrekkend. Ze varieert van wegverbreding en handhaving van orde en veiligheid tot straatver siering en eerbetoon aan de hoogste geestelijke gezagsdragers. Over die bijstand hebben de mili taire gouverneur van Bethlehem, luitenant-kolonel Esjed en Jeruza- lems hoofdcommissaris van politie Ofer de pers uitvoerig ingelioht. De dag vóór Kerstmis zal Bethlehem voor niet-christenen gesloten zijn. Christenen uit west-Jordanië be zet gebied dus hebben toegang tot de stad op vertoon van een spe ciale vergunning, die door de plaat selijke militaire gouverneurs wordt afgegeven. Israëlische christenen krijgen, net als in voorgaande jaren, de vereiste „pas" bij vraag op het bureau van de le districtscommissarissen. Verleden jaar waren er dat een vierduizend. Maar toen bestond de Mandelbaum- grenspost nog, de barrière, die het Israëlische en het Jordaanse Jeruza lem van elkander scheidde. Alles bij elkaar rekent men deze Kerst op vijf tien toientigduizend Bethlehem- gangers, ongeveer eens zoveel als een jaar geleden. Een politiemacht van 950 man, uitgerust met tientallen surveillance en radio-auto's, zal alles in goede banen moeten leiden. te ieder jaar placht te installeren, zullen ditmaal tot zes uitdijen. Toe risten, die vlak vóór Kerstmis per vliegtuig of boot in Lydda, Jeruza lem of Haifa arriveren, krijgen van het ministerie van Toerisme een re plica van een olielamp van aarde werk ten geschenke, zoals die in het Palestina van Jezus algemeen in zwang waren. Het departement zorgt ook voor een gecentraliseerd toeristenvervoer van Jeruzalem naar Bethlehem. Drie keer kerst In Bethlehem kent men meer dan één Kerstmis. Men viert er drie. Vijf entwintig december is het feest voor de christelijke gemeenschappen, 6 ja nuari voor orthodoxen en Kopten en 18 januari voor de Armeniërs. Maar de Kerst bij uitnemendheid, met mas saal bezoek van pelgrims en sonoor klokkengebeier in heel de stad, is toch 25 december. „De rest is eigen lijk maar bijzaak", zegt me een vriendelijke gids, geboren en ge togen in Bethlehem. Maar daarvoor is hij dan ook een devoot rooms-ka tholiek. Róóms-kathollek", be nadrukt hy, bezorgd, dat ik hem voor een Grieks-katholiek zou hou den. Bethlehem moge dan al de stad van het „vrede op aarde, in de men sen een welbehagen" zyn, de eerbied voor elkanders godsdienstige opvat tingen is er niet veel dieper gewor teld dan elders ter wereld. Natuurlyk zal ook dit jaar de be roemde middernachtsmis in het centrum van het kerstbeleven staan. Ze wordt opgedragen in de burcht achtige Geboortekerk door mgr. Gori, de Latijnse patriarch in Jeruzalem. De Franciscaners, die als alttfd met de organisatie van de godsdienst oefening zijn belast, hebben dit jaar een duizendtal personen uitgenodigd, onder wie ook hoge Israëlische auto- reiten en de leden van het diplo matieke en consulaire korps in Israël en de bezette gebieden. Een ander hoogtepunt is de ontvangst van de patriarch aan de grens van Bethle hem en bij de Geboortekerk door de burgemeester, de plaatselyke r.-ka- tholieke geestelijkheid, de stedelijke militaire bevelhebber en hoge offi- eieren van politie. De beide auto's van mgr. Gori en zijn gevolg zullen be geleid worden door een escorte van Israëlische bereden politie in cere moniële uitrusting. Vol verwachting De stad, die er door de oorlog eco nomisch op is achteruitgegaan, kan een buitenkans als deze extra goed gebruiken. Vijftien- k twintigduizend mensen! De lieden, die het van het toerisme moeten hebben, zeggen met een vrome blik opwaarts „Insj Allah", wat zo veel betekent als „God geve het". Maar dat er wer kelijk zo velen zullen komen geloven zy nauwelijks. „Het is ieder jaar hetzelfde liedje", vertrouwt me de gids George Nissan toe. „Het is nooit zo druk geweest als de kranten had den voorspeld". Maar ook als maar de helft in Bethlehem Kerstmis komt vieren, zal niemand te mopperen hebben, verzekert hy. Ook anderen blijken er zo over te denken de taxichauffeurs met hun sleeën van wagens, de hotelier, de man, die vooroverbuigend een pitti ge frisdrank schenkt uit een gigan tische geelkoperen kan, vastgegespt op zijn rug, de gelJdiwiisselaar, de boekhandelaar, die bijbels, korans en de laatste pornografie ver koopt, de restauraitiehouder, het verkoopstertje in een souvenir winkel en de opdringerige knapen, die iedere bezoeker overvallen om hem hun diensten als auto-bewaker aan te bieden. Zij rekenen allemaal op wat zij „een goede Kerst" noe men, een Kerst, die geld in het laatje brengt. En het laat de mees ten koud of dat nu onder Jordaans of Israëlisch bestuur gebeurt. Laatste nieuws in opzienbarende zaak: (Van één onzer verslaggevers) Ernst Beets, de schaatser die ervan wordt beschuldigd doping te hebben gebruikt tijdens de nationale kampioenschappen zie hiervoor ook de sportpagina is zeer onder de indruk van de hele affaire. Hij neemt direct aan dat de dopingsstoffen in derdaad in zijn urine zijn gevonden. „Maar ik weet niet hoe het in myn lichaam is gekomen". Invitaties Van Israëlische kant bestaat er geen bezwaar tegen om ook staats burgers uit de omringende Arabische landen gelegenheid te geven Kerst mis in Bethlehem door te brengen. Officieel is verklaard, dat de autori teiten eventuele aanvragen via het internationale Rode Kruis of langs andere weg welwillend zullen overwe gen. Maar de animo is niet groot. De christelijke kerken in Amman, op in stigatie van de Anglicaanse bisschop, hebben het nodig gevonden de gelovi gen dit jaar een bezoek aan Bethle hem te ontraden. Veel Libanezen zouden waarschijnlijk wel willen ko men. maar het officiële Beiroet danst naar de pijpen van de Arabi sche Liga. En over Egypte en Syrië behoeft helemaa niet gesproken te warden. De voorbereidingen voor de kerst viering in Bethlehem voltrekken zich op dit moment nog bijna uitsluitend binnenskamers. Voor de stedelijke decoratie is het nog te vroeg. De re gen zou de feesttooi alleen maar be derven. In het onpretentieuze stad huis, in het bureau van de militaire bevelhebber, in het hoofdbureau van politie in het nabije Jeruzalem en in de consistoriekamers van de diverse kerken wordt druk vergaderd en ge werkt. De bedrijvigheid onder de blote hemel beperkt zich voorlopig nog tot werkzaamheden aan de stra ten en wegen en het aanleggen van geïmproviseerde parkeerterreinen. Zijn feestkleed trekt Bethlehem eerst een paar dagen vóór Kerstmis aan. Dit jaar zyn de versieringen ontworpen door een deskundige van het Israëlische ministerie van Toe risme. Het centrum van de stad wordt feestelijk geïllumineerd en de drie openbare kerstbomen, die de gemeen „Ik wist dat ik bij de eerste zes zou kunnen eindigen", aldus Beets, „want ik had een heel goed voorsei zoen gehad. Ik wist van de doping controle. Ik werd derde op de vijf honderd meter in 43.8. een afstand waarop ik woensdag 42.8 maakte tij dens de wedstrijd Amsterdam-Deven- ter. Ik ben op de 5.000 meter geval len, waarmee mijn kans verkeken was. Het was de eerste keer dit sei zoen dat ik viel". Ernst Beets ontkent dat hij iets bijzonders gegeten of gedronken heeft „Ik heb met een vriend die ook in de schaatssport zit alles nageplozen. Ik heb minuut voor minuut nagegaan. Ik heb alleen wat brood, koffie en een sinaasappel gebruikt. Het is niet als bij het wielrennen, dat je precies in de gaten houdt van wie je iets krijgt. Schaatsers geven elkaar een stuk sinaasappel of zo. Je let daar niet op. Ik hoorde bij de kanshebbers voor de kernploeg. Het is mogelijk dat iemand wat in de sinaasappel of de koffie heeft gedaan. Let wel, ik be schuldig niemand persoonlijk, dat niet, maar je weet het nooit. En ik ga nu alle mogelijkheden na". Beets gaat een contra-expertise aanvragen. „Als ik dat niet zou doen, zou ik schuld bekennen. Dokter Baart heeft me gezegd dat zo'n on derzoek hetzelfde zal uitwijzen. Maar ik doe het natuurlijk toch. Onder tussen ben ik voorlopig geschorst en dat vind ik nu schandalig van de schaatsbond. Zonder gehoord te wor den kreeg ik bericht dat ik geschorst ben. Bij de wielerbond fik doe niet aan wielrennen en heb er ook geen enkel contact mee) word je de eerste keer voor een maand geschorst, de twee de keer voor drie maanden en dan voor een jaar. Dat is tooh wel iets anders". Twee seizoenen De jonge schaatser beseft goed dat er in feite niet één seizoen maar twee seizoenen weg zijn. „Als ik een jaar geschorst word ben ik dit seizoen dus uitgereden. En in feite volgend jaar ook, want dan kan ik niet in het voorseizoen deelnemen aan de selec tiewedstrijden voor de nationale kampioenschappen, dus ook niet aan de Nederlandse titelstrijd zelf. Dan kan ik ook niet in een kernploeg ko- Een automobilist heeft de rechtbank in Sudbury (Ontario, Canada) omstandig uitgelegd dat de schijn kan bedriegen. De man, die zich moest verantwoor den omdat hij met zijn auto slingerend over de weg had ge reden, zette uiteen dat dit door een defect aan zijn stuurinrich ting kwam. Dat hij zich wagge lend voortbewoog, werd veroor zaakt door een ontwrichte heup en kortgeknipte vingernagels maakten, dat het geruime tijd duurde voor hy zyn rijbewijs uit zijn portefeuille kon krijgen. Hy had weliswaar bloeddoorlopen ogen, maar dat kwam doordat hy ondergronds werkte. Een ge wrichtsontsteking verhinderde hem een vlnger-op-de-punt-van- de-neus-proef met goed gevolg te doorstaan. De automobilist legde tenslotte nog uit waarom hy dan wel tydens het verhoor op een politiebureau in slaap was gevallen. Ik had de hele dag ge werkt en was moe als een hond, zei hy. Tegen zoveel vindingrijk heid kon de rechter niet op en hy sprak de man vrij. Is Beets misschien ziek geweest en heeft hij medicijnen geslikt waarin een dopingstof heeft gezeten? „Nee, beslist niet. Ik ben wel verkouden ge weest, maar ik heb toen contact op genomen met schaatsdokter Lap. Op zyn advies heb ik ovitrine genomen voor de neusverkoudheid. Dat kan het beslist niet zyn. Ik weet het niet. Ik prakkizeer me suf". Dat zijn de woor den die by dopinggebruik door wiel renners ook zo vaak gehoord zyn. Voor Beets schynt er (zeker voor lopig) een einde gekomen te zyn aan een goede schaatstoekomst. Marktberichten kist)A-extra 6,00; Al 4,70-5,60; A2 2,60-6,20; B-extra 7,90; BI 6,50-8,20: Cl 2.90-3.50; C2 1,70-3.10; boerenkool 28-34; rode kool 9-13; sla (per stuk) 47; aardappelen (per koohti. ROELOFARENDSVEEN. 21 decem ber Bloemenveiling: Am. Anjers Sim Rose 35-59. Sim Rood 37-50. Sim Wit 35-42. G. J. Sim 41. Keefer 32-38. Es- perence 32-40, Far ah Dlba 42, Rozen 50. Hyacinten 24-41, Cyclamen 60- 1.40. per stuk. Trosanlers 1.75-2.20. Troschrysanten Red Rol In da 90-1.45, Paris 1.10-1.20. Iceflower 1.35-1.45, Or chid Beauty 1,05-1,25, Long Island 1.25 -2.00, Minstreel 1.50-2.20. Tros ge mengd 1.60-1.80. tulpen Apeldoorn 3.10, Krelage 2.15-2,60. Preludium 1.85-3.00. Marvel 3,05-3,10, Paul Rich- Gladlolen 14/op 6.80; Boulogne 5.70-5.30: Fancy 6.10- 5.25; Elan 5.50-4.15: Gen. Elsenhower 2.55. Stockholm 1.30-2.65 per bos. LISSE. 21 dec. Gladlolenveiling '"op en 12/14 per 100: 9.10-7.05: Aranjuez 9.45; Hawaii 6.90-5.55; Hopman-s Glo ry 6.75-5.75; Johan Strauss 7.05-5.55; Kard. Spellman 7.20-6.10: Life Fl? 6.55-5.80; Mabel Violet 7.10-6.35; 7.25-6.20; Morning ve 7.45-6.6- Picardy My Love 7.45-6.65; Nieuw Europa 8.95- 7.55; Spotlleht 7.75-7.25: West Point 6.80-6.25; White Friendship 9.85-8.15. Gagel 120. Wilgenkatles 51, Red Rolinda 50-45. Orchid Beauty 46- 54. Svbrand 120-135. Minnest,reel wit 150-165. Balcombe 130. Balconbe brons 135. Rubiat 125. Tunefull 110. Minne- streel lila 135. Bonnecier 115. Svbrand '0-320-490-53Ö. J. C. auwspar 100 p. kilo, per st. rillant Star 24-29, Paul C ----- i Tommy 22-28; Hyacinten:' Anne Ma rie 40-53. L'Innocence 52-65. Gerbe- ra 26-76. Anthurium 120-240. Euphor bia 18-86: Rozen: Carol 20-26, Bacca ra 110-160. Garnet 22-24, Zorina 24-36: Am Anlers: Dusty Sim 38-43. Cam Sim 32-36, Rode Sim 36-42. Witte Sin 42-50. Crowlv Sim 42-46. Oranje Triumph 20-30. Arthur 38-44. Esperan- 43-45 per stuk.; ellow 65-165. White D; Chrysanten tros: Mine- streel blauw 150-160, Minestreel wit 160 -225, Fybrand 135-150, Long Island Flower Record 100-1 Lidmaatschap PvdA oorzaak? (Van onze correspondent) Aan de Vrije Universiteit van Am sterdam is 'n conflict ontstaan tus sen de hoogleraren van de sub- faculteit van de sociaal-culturele we- tenschappen en het college van cu- I ratoren. Inzet is de benoeming van j dr. A. Hoogerwerf, wetenschappelyk hoofdmedewerker politicologie, tot J lector. De curatoren weigeren hun j goedkeuring te hechten aan deze door de hoogleraren voorgestelde benoe ming. Reden voor de weigering zou zijn dat dr. Hoogerwerf lid is van Party van de Arbeid. Het voorstel tot de benoemig van de heer Hoogerwerf tot lector is ruim een jaar oud. Sindsdien is mondeling en schriftelyk uitvoerig overleg over het P.v.d.A.-lidmaatschap gaande geweest tussen curatoren enerzyds en hoogleraren en dr. Hoogerwerf an- derzyds. Dit overleg is vastgelopen. Het ziet er nu naar uit dat de cu ratoren definitief „nee" zullen zeg gen. Het college van curatoren van de Vrije Universiteit kan een benoeming op twee gronden weigeren, twyfel aan de wetenschappe 1 ij ke kwaliteiten en twyfel aan de houding tegenover de grondslagen van de universiteit. Op deze gronden kan in dit geval 'n weigering niet bebaseerd worden. Het proefschrift „Protestantisme en progressiviteit", waarop dr. Hooger werf is gepromoveerd, is in 1964 be kroond met de „Kluwer-prys" en dr. Hoogerwerf is actief lid van de Ned. Hervormde Kerk. Dr. Hoogerwerf ontvangt inmid dels al wel het salaris van lector. Hoewel hy niet benoemd is staat hy wel als zodanig op de begroting van de universiteit. In het college van curatoren is het vooral de president mr. J. Meynen, oud-president en di- reoteur van de AKU. die zich tegen de benoeming van dr. Hoogerwerf tot lector verzet. Het college van curatoren geeft geen commentaar. Ook dr. Hooger werf weigert mededelingen te doen over het confliot. 5. 900. 1600 per 102. 3.40. 4.50 kg vlot. 4.50 kg schoon ?ien 20. 550, 1250 per st., vlug, Vette kalveren 7. 3.30. 4.00 kg. lev. gew., goed. Vette schapen 50, 115, 150 per st.. goed. Vette lam meren 492, 125. 185 per st.. goed. ,57, 67 per st„ matig, Gei- n 15, 30. 60 per st.. goed, Totaal 1275. LEIDEN, 22 dec. Kaasmarkt: ïen aanvoer en geen noteringen. ZWOLLE, 22 dec. Veemarkt: aan voer: runderen 1138, graskalveren 325, nuchtere kalveren 1695, schapen en lammeren 105. varkens 311, schram men 5. biggen 1103, geiten 23, totaal „Dat is nou echt de manier om jezelf in de nesten te werken", con stateerde de officier van justitie by de Haagse politierechter met betrek king tot twee jongelieden uit Leiden. I Zy hadden een jas gestolen, „omdat I het zo regende". Een van het twee- J tal had geen jas aan en na bezoek j aan een dancing nam hy van de kapstok de jas van een andere bezoe- I ker mee. Hy had afgezien van de strafvervolging voordeliger een nieuwe jas kunnen gaan kopen, want 1 behalve f. 140 voor de jas. had hy ook nog f.40 schadevergoeding be taald. „Dat is dan een dure jas gewor den", constateerde de Politierechter. De officier van justitie wilde tegen het. tweetal een zelfde straf eisen, want de één had de jas weggeno men en de ander die gedragen. „Maar met iets dergelyks kun je toch wel je toekomst op het spel zet ten", waarschuwde hy. In verband met het nog blanco strafblad, wilde de officier volstaan met f. 100 boete voor ieder van de verdachten. De rechter vonniste conform de eis. 1450 neurende vaarzen 1050-1250, ne rende pinken 870-925, slachtkoeien vaarzen 985-1350, slachtkoeien (in f per kg gesl. gew.) 3.35-4.65, gulste koelen 860-1060. worstkoeien (in f per g gesl V S-ge vangenen in Hanoi krijgen geen kerstpakket De Noordvietnamese autoriteiten hebben enige tientallen kerstpakket jes, bestemd voor Amerikaanse krijgs gevangenen teruggestuurd, aldus een woordvoerder voor het Ameri kaanse ministerie van Defensie. SlUkrpry°shg°TSit£"Meviot.l^i^der Volgens de woordvoerder waren 231 pakjes ontvangen met de opdruk „geweigerd door de Noordvietnamese posterijen". Volgens hem zouden ongetwyfeld vele kerstpakketjes voor gevangengenomen Amerikanen Witlof 135- hetzelfde lot treffen. De woordvoer der noemde de Noordvietnamese hou ding „schokkend". 200, nuchtere kalveren (in f per kg 1< gew.) 1.35-1.70, gelten 20-55. vel 90-125, 90-110, biggen 60-70, stie- per kg gesl. gew.) 4.00-4.50, vette kalveren 485-585, vette kalveren lev. gew.) 3.45-4.40. Over- gulste koelen redelijk, prijs houdend, pinken lui, duur, varkens re delljk, prijsh.. graskalver LEIDEN. 22 dec. Groente- ^rultvell 2 y2 kg kool 20-: Prei 25-53, Spruiten A 43-49, B kool 20-21, Rode kool 6. Gele kool 10, Tomaten A 5,30, 199, Bloemkool 15-24, Knolselderij 6- 10, Sla 13-32. alles per 100 kg. 5 39-42. Selderij 9-: GEVRAAGD nette Een rioolbuis, die door enkele bewo ners werd beschadigd toen hun toilet niet goed functioneerde, is de boos doener geweest van de geelzucht plaats Vriezenveen. De inhoud van de buis drong in de grond en kwam aan de oppervlakte. Kinderen speel den er en kwamen met faecalien in contact. In de scholen werden andere kinderen besmet, doordat de sanitai re voorzieningen onvoldoende waren. Dit is de diagnose, die de veldonder- zoekers in Vriezenveense wijk Wes- terhaar hebben gesteld, nadat zy de ze zomer enkele weken de situatie ter plaatse hebben bestudeerd. De haard heeft by de Margrietstraat ge legen. Verhoudingsgewys zyn in deze straat ook de meeste gevallen gesig naleerd. Wy nemen althans aan dat dit de haard is, zegt dr. T. Landheer, j provinciaal inspecteur van de volks gezondheid, omdat er met de beste wil van de wereld geen andere te vinden is. SLAGROOM Op het Kort Rapenburg in Leiden is gisteravond omstreeks zeven uur een personenauto in brand gevlogen. De oorzaak moet worden gezocht in een te grote toevoer van benzine in de motor. De bestuurder, een 21-jari- ge Leidenaar. kon zich tijdig in vei ligheid stellen. De brandweer heeft het vuur met een nevelspuit geblust. voor plm. 20 uur per week. Meerdere hulp aanwezig. Sollicitaties gaarne op woensdag 27 december 1967. Amsterdam- Rotterdam-Bank RAPENBURG 39. DANSEN ZONDAG 24 DECEMBER GROUP 1850 Kleine Burcht, Heerlijke CAKE TULBAND met vruchten. zo uit eigen bakkcry 0,89 KERSTKRANSEN f2,75, f3,75, f5,50 WEIHNACHTSTOLLEN, vanaf f 2,25 met amandelspijs. KERSTKRANSJES, oven vers 0,70 250 gram SPIJSBRODEN f 1,35 LUXE MARSEPEIN sortering (petit four) mf 1,25 250 gram Let op het bord, op uw markt A.S. VRIJDAG IN VOORSCHOTEN ZATERDAG in LEIDEN by de Burchtpoort. ii Aangeboden in staat van nieuw verkerende: Uitgevoerd met o.a. slaapstoelen. Pookversnelling. Kleur donkerrood. Radio. Km-stand 11.000. Geen schade. KEMPENEERS' AUTOMOBIELBEDRIJF LAMMENSCHANSWEG 136 LEIDEN Mercedes dealer voor Leiden en omstreken. if HUUR; MAISONNETTES GELEGEN IN HET MORSKWARTIER BOVEN MET WINKELCENTRUM AAN DE DIAMANTLAAN. 2 woonlagen bestaande Aan galerijen gelegen woningen m wuuu uit: le woonlaag: woonkamer, eetkamer, hal, 2e woonlaag3 slaapkamers en douchecel. Het geheel is royaal afgewerkt en voorzien van centrale 1 warming centraal antennesysteem en liften. Een huismeester zal aangesteld worden. Tevens nog beschikbaar enkele parterre-flatwoningen en garages. Inlichtingen N.V Bouw- en Exploitatiebedrijf B. J. HUURMAN ZOON I ostbus 214, Herengracht 10, Leiden, telefoon 01710—20590.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 8