uropese straks visserijpolitiek de helling van Gladiolen blijven duur In Rijnsburg komt benzinestation van MareVs autobedrijf „Komt allen tezamen" DAG 22 DECEMBER 1967 LEIDSCH DAGBLAD Groot verlies voor dierenpark Wassenaar „MOGAMBCT GESTORVEN (Van onze visserij redactie) kunst is om een voor al- ijen acceptabel regelin- ket te construeren. i moeten we beginnen Irscheid te maken tus- visserijbedrijven ten van de lijn Boulogne- e bedrijven ten zuiden grens. Je kunt een- ïiet de Italiaanse ranse vissers met hun es en vislijntjes over 'n scheren met bij voor- Katwijkse of Scheve- hektreilers of Duitse fa- chepen. Voor inktvis en In geen zelfde regeling f getroffen als voor wat versleten attributen vergaderzaal in het ge- de „Stichting van de Ne- Zeevisserij" aan de Zee- cheveningen heeft dr. Boel- aneaburg dagelijks te ma de problemen van de ko- emetnschappelijke vissery- an de EEG. „En dat zijn bekent hy gemoedelijk een onafscheidelijk krom istekend. „Als we samen zitten met delegaties uit nden heerst er nogal wat aarring: „Als zij spreken nstvisserij doelen ze op met een omzet van enkele guldens per jaar. Als wy n over kustvisserij bedoe- ijvoorbeeld de Urkers en s met hun enorme besom- ruim een half miljoen." lelangrijke politieke over- belemmeren op het ogen- snelle uitvoering van de egelingen. In de eerste a de politici niet zo ent- het feit. dat volgens ag van Rome de visserij - onder de landbouwpro- jn opgenomen. In de twee- staat men voor de vraag: 'orden begonnen met het en moeten eventueel landen als Noorwegen id deze regelingen maar of zal dat voor die lan- weer een extra hindernis ie te treden en moet daar- isserijbeleid nog niet zo •den geregeld? in cn ogen ueenschappclijk visserybe- liteen in drie punten: een en structuur en een so lid. „Een marktbeleid is probleem," zegt de heer „Ik verwacht, dat reeds ie jaar gemeenschappelijke voor de produkten ha- tljauw en sardien in wer- D'it produktenlijstje zal worden uitgebreid. Men i een gemeenschappelijke f interventieprijs afgespro- t lej bij voorkeur een percen tal de kostprijs zijn. Export- ïhtbe zullen dan ook al vereen- ?ïee9n- Hiertegenover staat, dat v el een eeuwigheid zal du ratief11 geordend structuurbe- dkopeenlijkt is. Ik heb de in- jelder,r n0g nooit zo'n uit elkaar structuur is gegroeid als Si= Eurovis „Wat in de praktijk verandert kan ik vrij kort samenvatten", vervolgt de heer Boelmans. „Afgezien van fis cale struikelblokken zullen rederijen vrij spoedig bijkantoren in andere Europese havens kunnen openen. Men kan bij elkaar gaan markten, zoals België en Nederland nu al een poosje doen. Men zal binnen el- kaars territoriale wateren kunnen vissen Wat dat voor Nederland betekent als Engeland nog eens mooht toetreden is enorm. Verder wordt gestreefd naar een labiel mogelijk beleid. Ook zal de functie van het Produktschap voor Vis- en Visprodukten als verordenend orgaan vervallen. De mogelijkheid is niet uitgesloten, dat dit produkt schap een uitvoerend orgaan in dienst van en ten laste van de EEG zal worden". „De buitenlandse deskundigen zyn nu naar huls, besluit hy. Maar waar ik heel bly om ben: ze waren onder de indruk van de nuchtere oprecht heid waarmee Nederland streeft naar een Europees visserijbeleid. De Leidenaar G. M. van Dijk is met lof geslaagd voor het inge nieursexamen voor vliegtuigbouw kundig ingenieur aan de Technische Hogeschool in Delft. Kroon stelt gemeentebestuur in bet ongelijk Het dierenpark Wassenaar heeft een zwaar verlies geleden door het overlijden van het 14-jarige gorilla- wijfje „Mogambo" (zie foto). Het dier is bezweken aan een «ngewands- infect'ie, die er in het begin nogal on schuldig uitzag. De hulp van een team van doktoren heeft echter niet mogen baten. Het dierenpark Wassenaar was de enige dierentuin in ons land. die vijf By besluit van 30 november 1967 heeft de Kroon gunstig beschikt op het beroep ingesteld door Marel's Autobedryf N.V. in Wassenaar, tegen het besluit van B. en W. van Rijns burg vergunning te onthouden aan de vestiging van een verkooppunt voor motorbrandstoffen aan de Ryns- burgerweg in Rynsburg. In de toelichting op deze beslissing wordt onder meer gezegd, dat de vestiging van een benzinepomp bij het perceel Rijnsburgerweg 93 geen hinder voor het verkeer op deze weg zal opleveren, zoals werd aange voerd door het gemeentebestuur van Rijnsburg. B. en W. hebben over het hoofd gezien, dat de pompinstallatie op een open terrein dat verhard zal worden, zal worden gevestigd. Hier door zal er parkeergelegenheid zijn voor tientallen auto's. Voorbij is ge gaan aan de erfdienstbaarheden, die ten behoeve van het genoemde per ceel zijn gevestigd. De eigenaar van het perceel kan verlangen, dat over de voormalige trambaan door de ge meente zodanige in- en uitritten wor den aangelegd, dat in feite het gehe le voorterrein (voormalige tram baan) moet worden verhard. Daar door zal voor het tankstation een ex tra open verhard terrein ontstaan van 32 meter lengte en 8 meter gorilla's in zijn collectie had. Thans I breedte, dat gehe elbuiten het wegli- zyn er nog een volwassen en een chaam zal zyn gelegen. De auto's jong paar. I kunnen dan na te hebben getankt zich langs geleidelijke weg in het verkeer invoegen. Eventuele belem meringen van het verkeer kunnen worden voorkomen door als voor waarde te stellen, dat het pompsta tion niet parallel mag lopen aan de Rijnsburgerweg, doch haaks hierop word geplaatst. Dit laatste betekent een waarborg van een snel af- en aanrijden van auto's. Het pompstation zal worden ge plaatst op 'n 2700 m2 groot terrein, waarop de woning Rijnsburgerweg 93 staat. Het ligt in de bedoeling van het Wassenaarse autobedrijf in de toekomst dit pand af te breken en er een showroom en garage te bouwen. Van de 2700 m2 zal volgens de plan nen 1500 m2 worden bebouwd. De resterende oppervlakte zal door par keerruimte in beslag worden geno men. Bij Hollands Bloembollen in Lisse Ook in de laatste weken voor Kerst- opbrengen! Hieruit blijkt tevens, dat juist sinds het begin van de EEG. Het sociale beleid tenslotte is zo mo gelijk nog ingewikkelder. Zo hangen bijvoorbeeld de gemeenschappelijke sociale voorzieningen af van de vor deringen die men maakt met het overleg op algemeen sociaal terrein". Andere haken en ogen: Frankrijk heeft altijd de grenzen dicht gehou- den en de vloot vrijwel niet gesub sidieerd. Daar staat dan tegenover. DR. H. A. H. BOELMANS KRANENBURG Buitenlanders onder indruk van oprechtheid dat de Duitse regering de grenzen vrijwel openliet maar sinds de oor log al drie maal een vlootvernieu- wing heeft gesteund. De Famse re gering wil dus niet zo maar de gren zen openstellen en stelt voor daar een tijdelijke heffing in te stellen g 'uropese Economische streeft ernaar agas.yp 1 juli van het ko- HolJ jaar te beginnen met visse- stukV- Een werkgroep uit k, mrische commissie van iropese Parlement be- n^l%nlangs het Nederlands bedrijf. Een rapport gpe indrukken die deze 3heeft opgedaan zal \kort verschijnen en ieuwfWr°P worden bespro- .710- zullen de komende Nie™ Bringen het Neder - 999 visserijbedrijf bren- is f Vat zal zich wijzigen rrmü reders, schippers- 'en, vissers en hande- t En, Moeten lüij in ruil voor ach!lorrecht „te mogen ex- ïoo^ in" een flink aantal eideflté regelingen slikken? 6 ui we de andere EEG- alle faciliteiten ver- h'is ze laten markten in g»11 avens en ze voor de ien an onze vissers laten eden IMoet door hef f in lees n vette Europot xoor- itiabkweekt, waarmee bij- veW 6 'ld Italiaanse scheep- den gerestaureerd? isiteimntwoorden op deze oor worden vaak vaag of ®p.el c nisch gegeven. De ont- 1 uw 'gelingen verdrinken economische termini- rten üie voor de betrokke- 4.90, uk potjeslatijn blijft. \ker is dr. H. A. H. Kranenburg, o.a. rELTris van de Stichting Nederlandse Zeevisse- srden) ?mer van alle facetten 11; E visserijbedrijf. In een f 2>ïg gesprek toch nog rgeleken bij de mara- itens i tingen van de Europe- mei?u!bouwministers gaf deskundige bij uitstek Opstelling Warmunda 1 De opstelling van „Warmunda I" voor de competitiewedstrijd thuis tegen „Altior" uit Ter Aar is als volgt samen gesteld: A. v. Kampen (doel), P. v. Putten, R. Ciere, Th. v. Rijn, H. Vergeer (achter), J. Mulder, C. v. Westerop (midden), J. Tijsen, H. Ritzen. M. Tijsen, J. Zandvliet (voor) Medische diensten Leiderdorp zo. dokter M. P. Hennink, Mauritssingel 166, tel. 6; zuster Van Leeuwen, Dorps straat 50, Koudekerk aan de Rijn, tel. 01714-344; ma. dokter L. v.d. j Berg, Busken Huetstraat 22, Ha- zerswoude, tel. 01714-344; di. dokter G. A. de Bruyne, Hoofdstraat 8, tel. 22208; kerstdagen, zuster Prins, Kom van Aaiweg 7, tel. 24909. Oegstgeest van zaterdagmid dag 12 uur tot maandag midder nacht dokter A. Koppenel, p/a. dok ter D. Held, tel. 52255 en van dins dag tot woensdag dokter Reterink, tel. 50394. Voorschoten za. en zo. dokter Th. van Schaik, Jul. van Stolberg laan 32, tel. 3344; tandarts B. van Wijk, Kon. Julianalaan 32, melden 9.30 uur; Voorschotense apotheek, Leidseweg 66, tel. 2525; zuster Lie- ber, Wijngaardenlaan 2, tel. 2177; ma. dokter F. H. W. Swen, Veurse- weg 20, tel. 2356; di. dokter J. M. Abarbanel, Chopinlaan 32, tel. 3975; tandarts T. R. Sprey, Voorstraat 36, melden 9.30 uur; ma. Voorschotense apotheek; di. Centraal-apotheek, Breestraat 74, Leiden, tel. 20552; wijkverpleging zuster Lieber. Warmond dokter Bots, Prof. Aalberselaan 2, Voorhout, tel. 02532- 7393; zuster Meijssen, Jac. van Beie- renweg 1. Voorhout, tel. 7796. Wassenaar zo. dokter A. F. F. Janse, Kerkstraat 42. tel. 3005 en dokter J. H. Jaarsma, Wittenbur- gerweg 106, tel. 9676; ma. dokter R. S. ten Cate .Burchtlaan 9, tel. 3027 en dokter W. J. de Jong, Wittenbur- gerweg 188, tel. 9124; di. dokter J. A. J. Paulides, Van Z. van Nijevelt- straat 42, tel. 4561 en dokter M. H. van Tolingen, Wilhelminaplein 1, tel. 8303; zo. en ma. apotheek Was- ZOETERWOVDE Aanbesteding riolering Nassaustraat In het gemeentehuis van Zoeter- woude heeft een openbare aanbeste ding plaatsgevonden voor de aanleg van de riolering aan de Nassaustraat. Er werd als volgt ingeschreven: A. S. A., N.V. Woerden f 59450; A. Stuif zand, Leiden f 58900; Gebr. Visser, Leiden f 58800; G. Haasnoot Oegst geest f 58500; N. V. Zwammerdam Zwammerdam f 58.000; N.V. v. h. van Egmond Leiden f 57400; A Hoogeboom Rijpwetering f 56700; Gebr. Schouls Leiden f 56300; L. v. d. i Geer Voorschoten f 54450; De gunning is aangehouden. mis blyven de gladiolenveilingen van Hollands Bloembollenhuis in Lisse in teressant door het ruime aanbod van goede kwaliteit. De prijzen zijn nog steeds aan de gunstige kant voor hen, die de knollen aanvoeren. Heel eigen aardig is, dat Elan en Emilia bijvoor beeld veel geteeld worden en ook ge teeld blijven worden, hoewel hun ge bruikswaarden voor de consument niet hoog liggen. Dit is dan ook dui delijk uit de pryzen te merken. Elan haalt nog niet de zes gulden en Emilia komt ook al niet veel hoger. Sneeuwprinses kan bijna niet duur worden, want deze groeit enorm hard en levert daardoor blijkbaar de kwe kers voldoende op. Ook deze is nau welijks zes gulden. Bijna alle andere rassen liggen ver daarboven met nog steeds de vroege snijgladiool Joli Coeur, aan de top, waarvan de veer- tlen-en-op nu de lieve som van f 17,40 Bromfietser botst tegen personenauto Een 18-jarige inwoner van Katwijk is gisteren om kwart voor zes op de Kon. Julianalaan in zyn woon plaats op zijn bromfiets tegen een personenauto, die hij geen voorrang zou hebben verleend, gereden. De bromfietser liep een hoofdwond op. Nadat hij was onderzocht in het Academisch Ziekenhuis in Leiden, kon hy naar huis terugkeren. zeró óckryven er geen gladiool in de buurt is, die om geveer gelijke eigenschappen heeft. Zonder nu te willen beweren, dat men „gemeen" doet wil het heus wel eens gebeuren, dat een exporteur in een dure markt een wat goedkopere, zij het even goede andere bol of knol zendt. Dit gebeurt meestal in voor overleg met de afnemer, die bijvoor beeld alleen prijs stelt op een rode vroege bloeier. De naam interesseert hem verder bijzonder weinig. Herman Mark is ook zo'n aparte met f 13.80. Iets dergelijks komt trouwens in de hyacinten ook voor, sommige bijna vergeten rassen blijken bij nieuwe ontdekkingen wel te voldoen en ze zijn duur. Dit alles maakt de bloem- bollenhandel levendig en voor telers met goede vakkennis, die zich op de hoogte houden van de nieuwste ont wikkelingen ook niet zelden winst gevend. Prijzen Uit de onderstaande pryzen van enkele noteringen voor goede partyen van goede kwaliteit zijn de min of Wie zingen zondagavond op het Stadhuisplein, als de klokken heb ben geluid en het carillon inzet: „Komt allen tezamen".? Allen? Alle inwoners van Leiden? Ach neen, in anonimiteit zijn het slechts enkele, of hoogstens vele hon derden, die de tienduizenden verte- tegenwoordigen, die in onze stad Kerstmis vieren: deel van de miljoe nen, die het in de hele wereld doen: Kerstmis 1967. Met zingen en ver tellen, in kerkdiensten, in huiska mers, in kantines en op het veld; in de rust van het gezinsverband waar vrede is of in gespannen werk of zelfs in conflictsituaties. Met maaltij den, met kerstbomen, met ge schenken, met wintersportvakan ties en wat niet al. Wie zijn het? Altijd, altijd men sen. Mensen op weg. misschien op drift, misschien moeizaam in hun strijd, of sterk in hun verwachting. Mensen. Wie zyt gij. mensen? Mensen die zoeken en hopen. Mensen die nu de oproep mogen en moeten verstaan senaar, Schouwweg 32. tel. 2402; di. i tot de verwondering: dat in zoveel apotheek Langstraat 86, tel. 2141. I ontgoocheling en verwarring toch die boodschap van liefde en vrede, de tijding van een wereldomvatten de naastenliefde en verbondenheid herkenbaar is. Wie zyn wij die zin gen „Komt nu" en tot wie gaat de oproep „laat ons verkonden Dien wij daar vonden"? Mensen, die in zich de echo weten o zo amper vaak, maar ook soms zo dankbaar „Chis- tus doet vrede voor ons weer dagen", „God heeft in mensen een welbeha gen". „Zegenbrengende kerstmistyd" mensen die mee kunnen zingen van vreugde, van dankbaarheid omdat in de grauwheid en gewoonheid, of in vreugde en in diep verdriet, in twijfeling en leegte zelfs Kerstmis toch is: licht. Wie zijn wy? Mensen die toch, ondanks ons ongeloof, bezig zyn met God en Zyn weg voor onze wereld en ons zelf of in Kerstmis herken nen: de richting, de kans, de op dracht inderdaad als de ene hel dere ster. die ons voorgaat. Goddank nog steeds voorgaat en ons samen brengt. Wie? Komt, komt, gij allen tezaam. Leids Comité Kerstmis-Advent. Veert arieven in Zeeland 30 pet. omhoog (Van onze parlementaire redactie) Minister Bakker (Verkeer en Wa terstaat) handhaaft zyn plannen om de rijksbijdrage in het tekort van de Westerscheldeveren met 1,3 miljoen gulden te verminderen, waardoor de veertarieven met ongeveer 30 pet; omhoog zullen gaan. Ondanks een bewogen debat giste ren in De JTweede Kamer, waarbij vooral de Zeeuwse afgevaardigden in het geweer kwamen, bleef de minis ter by zyn voorstellen. Hij ging zelfs verder en onthulde, dat de rijksbij drage geregeld bij de kostenstijging aangepast zou dienen te worden. De aangekondigde verhoging zal dus niet de laatste zijn. Wel voegde hy er aan toe, dat er vóór 1 januari geen nieuwe maatregelen zullen wor den genomen. Het enige, waarin de minister de Kamer enigszins tege moet wilde komen waren de tarieven voor het beroepsgoederenvervoer. Hij verklaarde bereid te zijn daarover nog eens met het Zeeuwse provincia le bestuur te gaan praten. Een motie van drs. Westerhout (P.v.d.A.), waarin werd gevraagd de rijksbijdrage niet te verminderen, werd verworpen. De regeringspartijen (uitgezonderd de Zeeuwse afgevaar digden) en de financiële deskundige van de PvdA, drs. H. Peschar, stem den er tegen. eer aparte rassen toch wel te on- ;rkennen. Prijzen 14/op, 12/14, 10/12 en 8/10 per honderd; Acca Laurentia 8.60; 1.00-7.25 5.55—5.00; 2.—; Alfrad No- >el 6.95-6.55 5.95-7.75; 4.70-4.30; 2.95- 2.40; Benares 9.35-8.10, 7.65-5.45, 3.45; Bloemfontein 6.20, 5.70, 4.20, 2.75; Blue Conqueror 6.60-6.50; 6.05-5.70; 4.445-5.20, 2.00. Dr. Salk 12.15, 10.20- 9.20, 7.10-6.85, 5.50-4.90; Elan 5.95- 5.50; 4.75-4.55, 3.80-3.50, Friendship 9.00. 9.15-8.00, 7.30, 4.60-4.30. Hoch- sommer 6.60; 6.35, 5.10, 2,70; Joli Coeur 17.50, 17.20, 9.50, 5.30, Kiss Waltz 7.10, 6.80, 5.75, 2.50. Leeuwen horst 8.70, 8.10. 7.10-6..30, 4.60-4.10; Lilas Wonder 6.05-5.90, 5.60-5.40, 4.00, 1.85; Mansoer 8.40, 7.50, 5.35, 2.80; Memorial Day 6.35-6.00, 5.70-5.40, 4.35, .55; Morning Kiss 6.00, 5.55-4.75, 4.85, 4.70; Roman Holiday 13.15, 10.70, 8.10, 30; Sans Souci 9.20-8.60, 6.80-6.60, .80-5.40; Riitli 8.30. 8.75, Spic and Span 8.40. 7.60, 5.95 ,4.85; White Ex- selsior 10.70, 9.25, 5.30, 3.70-3.40; White Friendship 10.45-9.05, 9.25, 6.60-6.10, 4.20-4.05. Mode over Jaarbeurs ingetrokken (Van onze parlementaire redactie) Mr. Scholten (CHU) heeft gisteren zijn motie, waarin de regering wordt gevraagd er voor te zorgen dat de Jaarbeurs op zondag gesloten blijft; ingetrokken. De heer Scholten en de andere ondertekenaars de heren De Mooy (AR), Notenboom (KVP), Van Rossum (SGP), Jongeling (GPV en Lems (PvdA) waren tevreden gesteld met de reactie van de minis- ter van Economische Zaken. De be windsman heeft beloofd, dat hij nog maals met het jaarbeursbestuur zal gaan praten en dat hij daarbij „zijn volle gewicht" zal inbrengen. WARMOND Bij inbraak f400,- ontvreemd Bejaarden vieren kerstfeest Voor de in 't Trefpunt gehouden kerstviering door de Warmondse be jaarden van alle gezindten bestond een zeer grote belangstelling, zodat de zaal tot in de uiterste hoeken was bezet. De bijeenkomst werd geopend door mevr. Langemeijer die een woord van dank bracht aan allen, die aan dze kerstviering hadden mede werkt. Nadat door kapelaan Weijermans op de piano enige kerstliederen ten gehore waren gebracht, werd door de leerlingen van het Landbouw Insti tuut „Het Warmonderhof" onder lei ding van mevr. De Boer een kerst spel opgevoerd met als onderdelen „Paradijsspel" en „Herdersspel". Het gebodene stond op hoog peil. Met medewerking van het Her vormd Kerkkoor werd onder leiding van de heer J. de Vries uit Sassen- heim samen gezongen. Na een broodmaaltijd sprak pastoor Slijker- mans een dankwoord en namens de bejaarden werd dat gedaan door de heer P. F. Vergeer. Deze zeer geslaag de bijeenkomst werd besloten met een kerstgedachte uitgesproken door ds. Snijders. Ophalen huisvuil In verband met de komende feest dagen zal het huisvuil voor de gehele gemeente worden opgehaald op woensdag 27 december en dinsdag 2 januari a.s. LEIDERDORP Eerste fase De Houtkamp aanbesteed Jaaroverzicht van Rijnlands Lyceum Er is een handig boekwerkje, ver lucht met talrijke illustraties, ver schenen, dat een duidelyk beeld geeft over wat het Rijnlands Lyceum in Oegstgeest beoogt en doet. Het was tot nu toe gebruikelijk een jaarlijks verslag over de gang van zaken uit te brengen aan de kleine kring van „officiële belangstellenden". Door het uitgeven van het „Jaaroverzicht 1967" hopen het bestuur, het cura torium en de schoolleiding een gro tere groep te interesseren voor het wel en wee van de school. Er zijn veel lezenswaardige artike len in opgenomen. De president-cu rator, prof. dr. P. Th. Oosterhoff, geeft een korte inleiding tot deze publikatie, de reotor dr. P. H. Naeff schreef een zeer instructief artikel „1967 - klaar voor de mammoet?", en verder werden nog beschouwingen over deze wet opgenomen van drs. K. L. M. van Eerd en ds. J. M. Hoek stra. De administrateur, de heer A. P. Oosthoek, schreef het een en ander over het nieuwe gebouw, drs. H. van Mierlo over „Integratie en richting- keuze" en de heer K. F. Flippo over de enquête over het onderwijs in de de moderne talen. Ook enkele leer lingen en oud-leerlingen werkten aan het jaaroverzicht mee. Een boekje, dat .we met genoegen hebben gelezen. Voor hen, die er belang in stellen is het aan de school (telefoon 52900) verkrijgbaar. In het gemeentehuis van Leider dorp heeft vanochtend de openbare aanbesteding plaatsgevonden van de aanleg eerste fase De Houtkamp. Het By een inbraak in een woning aan ""j* /"f T'-'T 7^?" de Telderskade in Leiden-Zuid- ïfn, d« ,aT T7,'. f west is In de afgelopen nacht een Mosl,'rd en De uit SUedreeht. portemonnaie met vierhonderd De verdere Inschrijvers warenNV gulden ontvreemd. De dader is de Schouwen Duiveland <i 269.600.- woning binnengedrongen na aan j J. de Kort (f270.400,-); H. van der I J-D phihppo de achterzijde een tuimelraam los i Hoven (f271.000,-) en de NV v/h H. en te hebben gedraaid. van Gelder (f 273.500,-). BURGERLIJKE STAND LEIDEN GEBOREN' Robert Pieter, z. v. P. Selier en A. C. van der Linde; Cornelia Johanna Ma ria, d. v. W. A. J. A. Caspers en A. P. M. Obdam; Elizabeth Johanna, d. v. W. G. Hageman en E. J. Rusman; Ul- berthe Martine, d. v. M. Wielinga en H. Koopen; Claudia Daniëlla, d. v. J. A. Flohr en A. C. Heemskerk; Jacobus Cornells, z. v. J. Bruines en S. Kruit; Sylvia Doreen, d. v. J. Korbee en W. J. ZuiJderduJjn; Jansje, d. v. J. van Ton geren en J. van Rhijn; Marie Claire, a. v. J. W. K. van der Horst en A. Ro man; Adriana Hendrika Johanna, d. v. K. J. de Best en A. Giesbert; Dieke Antonnette, d. v. A. A. Wesselingh en M. C. P. Scholtes. ONDERTROUWD G. G. Gaarkeuken en M. Zaalberg; A. J. van der Linden en S. H. Huis man; H. G. A. M. Heemskerk en J. Spadon; P. C. W. de Gunst en M. J. C. Tuljthoff; J. H. IJzerman en C. M. Schuster; L. Slngerling en J. Erades; J. P. M. Breedeveltl en K. de Rooij; D. Mleremet en A. Dekker; R. Bakker en A. J. Rijsberge; IJ. W. Kroodsma en T. Kommerie; B. J. Arkeveld en E. Hannes; A. E. Bendeler en C. G. Struij- ve; P. N. J. Wisse en M. Schouten. C. G. D. BurgiJ en B. Kramer; W. M. van Egdom en C. W. I. van der Lin den; L van der Laar en N. A. van Maanen; P. Nagtegaal en A. E. A. van der Zeeuw; M. J. Heuzen en M. de Graaf; P. Peduk en G. G. Heijns; J. M. Oskam en C. J. van Dam; J. F. Hensing en P. M. W. van der Hoeven: J. J. Douwes en J. H. Daleman; A. J. Ouwerkerk en I. Rahbek; C. J. Vree burg en M. H. T. van Kordelaar; P. Weststrate en R. Courant; J. C. van dufjn en M. J. Hooijmans; C. Verhoe ven en E. van der Blom; H. van der Heijden en G. E Dubbelaar; R. J. Nieuwenburg en G. Teske; W. van der Post en J. H. Link; D J. van Koo- ten en S. Webbers; F A. Schroder en Taverne; P. L. A. Schreuder en J. C. van der D. Gans, 8

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 13