KVP-radicalen willen bezuinigen op defensie DESIREE Zeeuwen boos over verhoging veergeld weer 3 groot- .geld- winnaars nu al 7267 prijzen! FANTA ORANGE 0DAG 8 DECEMBER 1967 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 7 Jan Teulings heeft het zon- vond (20.30 uur Nederland )gal moeilijk als Maigret. Hij !f steeds op de huid gezeten het hardnekkig lastige meis- elice (Marja Habraken)dat bij hem op schoot kruipt. r Maigret is ook voor zo'n (tje niet vervaard. ADVERTENTIE VERLOVINGSRINGEN i- Issieke en moderne modellen. et graveren kunt wachten en zonder prijsverhoging, enslange schriftelijke garantie F. W. PLESSEN BEVRIJDINGSPLEIN 12 iEN Z.-VV. - TEL 26670 Lonneke Hoogland iveg bij AVRO Lonneke Hoogland, televisle-om- roepster by de AVRO, zegt haar werk vaarwel, om zich, zoals zij zegt, hele maal aan haar huishouden en gezin te wijden. De datum van haar ver trek is echter nog niet vastgesteld in verband met de ziekte van Ilse Wes- sel, die met Lonneke en Ria Bremer het AVRO-omroepstersteam vormt. Lonneke Hoogland ls ongeveer ze veneneenhalf jaar werkzaam bij de omroep. Zy was eerst een actief lid van de afdeling Vlaardingen van „Minjon", de jeugdomroep van de AVRO. Van 14 september 1960 af maakte zy deel uit van het presenta tieteam van het jeugdprogramma „Rooster". In augustus 1965 kwam zij In vaste dienst by de AVRO als fcv- omroepster. Jacopetti voltooide nieuwe film Het leven schynt toch nog wel mooi te zyn op onze hondse wereld. Gualtiero Jacopetti heeft een nieuwe film voltooid in zijn beproefde Mon- do Cane- en Africa Addio-styl, die La vita et bella (het leven is mooi) is gedoopt. Ook voor zyn nieuwe opus werkte Jacopetti samen met Franco Prosperi. In de stijl van een fresco geven zy (met opnamen uit verschei dene hoofdsteden in de wereld) de keerzijden en achtergronden van menselijke betrekkingen weer. In middels zyn twee andere medewer kers van de veel verguisde Italiaanse cineast Stanis Nievo en Antonio Cli- mati, opnieuw naar Afrika getrok ken om een soort vervolg op Africa Addio te maken. De titel voor deze mogelijk ook weer een kettingreactie van protesten ontketenende repor tage is al bedacht: Mal d'Africa. jmlerarts Schick (90) overleden Bela Schick, de Amerikaanse irarts die grote bekendheid kreeg de ontwikkeling van een proef fle vaststelling van difterie in de twintig, is woensdag op 90-ja- leeftijd in New York overleden, b studie leidde ertoe dan dui- ïn, vooral kinderen konden wor- jered. Dr. Schick werd in Hon- i geboren, studeerde aan de irsiteit van Wenen, waar hij ook Bsor was. en emigreerde in 1923 de Verenigde Staten. Hy deed ontdekkingen in de strijd tegen fculose, roodvonk, e.d. „Verlengstuk rijkswegen" Door geheel Zeeland en vooral door Zeeuws-Vlaanderen gaat op het ogenblik een golf van protesten te gen de door de Zeeuwse Gedepu teerde Staten voorgestelde tariefver hoging voor de veren over de Wes- terschelde. „In 1945 beloofde de toenmalige minister-president Sehermerhorn vrije veren," zegt de Zeeuwse gedeputeerde Van Dongen. Nu dreigen de Zeeuwsvlamingen, die al sinds 1950 weer voor de veren betalen per 1 maart 1968 de dupe te worden van een nieuwe verhoging van 30 procent. Voor hen zijn de Westerschelde-veren de enige moge lijkheid om zonder door het buiten land te moeten reizen, contact met de rest van ons land te onderhou den. De Zeeuwsvlamingen hebben nog levend in hun geheugen, hoe zy in 1958 onder leiding van de heer J. H. Colsen uit Sluiskil, by de toenmali ge minister van Verkeer en Water staat gingen protesteren. En ook nu weer richten de protesterende stem men zich tegen de minister van Verkeer en Waterstaat. Het com mentaar van ae heer Colsen op de voorgestelde verhoging: „Volgende week moeten de Provinciale Staten over het voorstel beslissen. Ze kun nen er niet mee akkoord gaan. Wy, Zeeuwsvlamingen, moeten meebeta len aan tunnels en bruggen elders in het land, waar geen tol betaald hoeft te worden. Dan moeten ook de veren over de Westerschelde gratis zyn. Die verhoging is het toppunt. Indertijd zijn er in Zeeuws-Vlaande ren acties geweest voor aansluiting by België. Daarom hebben we in I 1945 van Koningin Wilhelmina de belofte voor vrije veren gekregen. In 1950 moesten we al weer beta- len. Als die verhoging doorgaat, gaan we weer net als ln 1958 pro testdemonstraties houden." Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben de verhoging van de veerta- rieven aan de provinciale staten voorgesteld, omdat minister Bakker heeft aangezegd, dat het Ryk vol- gend jaar ongeveer 1,3 miljoen min- I der zal bijdragen in de tekorten van I de veerdiensten. Gedeputeerde Sta ten zien geen kans om dit geld er- I gens anders vandaan te halen. Het I jaariyks tekort van de veerdiensten over de Westerschelde is thans zo'n acht miljoen gulden. Het ziet er echter niet naar uit, dat de over de voorgestelde verho ging van de veertarieven hevig ver ontwaardigde Zeeuwen, zich by de eerste klap of stoot zullen neerleg gen. „Men behoeft elders toch ook niet voor tunnels of bruggen te be talen," zegt men. Maar voorlopig wordt er gewaohit wat de Provinciale Staten volgende week zullen beslis sen. ADVERTENTIE Kostelijk voor uw kinderen GFtAPILLOM alcoholvrij druivensap (gebr^steurnV) ADVERTENTIE won f750,-! won f 750,-! won f750,-! Mej. J. Groenheide R. W. A. Vreeburg Jan Kramer Gulickscstraat 84 Joris van de Pinksterbloem- straat 4 hs. Amsterdam 1 jaar lang gratis Coke, Fanta of Sprite voor: T. G. de Kruyff, Rembrandtlaan 336, Enschede - L. Kiffers, S. v. Slingelandtplein 28, Zwolle - R. Smit, Windmolenbroeks- weg 33, Almelo - M. J. H. v. d. Kamp, Weteringstraat 2 bv., Amsterdam - Mej. M. C. M. van Duren, Assendelftstraat 19 hs., Amsterdam - Mevr. L. M. Wagenaar, Curacaostraat 94", Am sterdam - P. H. van Binsbergen, Celsiusstraat 45, Apeldoorn - P.T.T.-kantine, p/a J. Brok, Prins Bernhardstraat 12, 's Her togenbosch - B. Luten, Schuitendiep 37, Groningen - J. B. Brevink, Langedijk 9, Assen - H. van Arensbergen, Niersstraat 20, Gennep - J. v. d. Haas, Merelstraat 70, Wormerveer - P. C. M. Holtkamp, Plein 30, Wateringen-H. Slagter, Duinkerksestraat 5, Scheveningen - R. N. M. v. d. Vaat, Schenkelweg 67, Zoeter- woude - A. Horst, Kamillestraat 29, Amersfoort - A. Verkroost, Maarseveensevaart 74. Maarssen (Utr.) - J. W. Cellarius, Hol- terweg 90, Colmscbate - M. Weggemans, Europalaan 41. Win terswijk - J. H. Hendrikse, Pr. Beatrixstraat 6. Gorinchem - Mevr. Jansen, Fannius Scholtenstraat 18"". Amsterdam - C. J. Tersteeg, Chr. de Wetstraat 63'", Amsterdam - G. Kerkman, Zs. D. Brondersstraat 33, Zandvoort - R. Schuwer, Ziesenis- kade 8"'. Amsterdam - A. G. J. J. Tj. Elzinga, Parallelweg 8, Apeldoorn - Mevr. J. van Loon, Min. v. Soustraat 26. Tilburg - R. Cnossen, J. W. Frisostraat 32. Krabbendijke - R. Quireyns- Sebrechts. Grensstraat 17, Putte (N.B.) - Mevr. L. de Leest, J. v. d. Capellelaan 60, Eindhoven - J. v. Hoey, Kerkstraat 31, Uden - J. Rams, Hogedijk 72. Oosteind (Gem. Oosterhout) - K. Beuker-Hamminga, Wilgendijk 8, Annen (Dr.) - Ch. Leeuwe, Zwanestraat 2/4 A, Groningen - H. van Dijk, Pr. Beatrixstraat 75, Genemuiden - Mevr. A. Drenth-Sterrenborg, Troelstrastraat 26, Veendam(Gr.) -T. Broekema, G.Imbosstraat67, Foxhol(Gr.) -A. Elzinga, Jac. Catsstraat 93, Groningen - G. Stam. Hesselter- weg 48, Meppel - S. Boomstra, Ir. Outstraat 3, Harlingen - R. van Burgli, Tappenbeckstraat 9, Wijk aan Zee - G. J. Braken- hoff, Rochdalestraat 27, Alkmaar - G. van Schaik, Koemarkt 12, Purmerend - H. Reitsma, Hemelsley 202, Sittard - I. de Raat, Venloseweg 59, Horst - Th. Kessels, Baanstraat 67, Schaesberg (Z.L.), Th. Peters, Oudepeelstraat 2, Helenaveen (N.Br.) - Vliegbasis Volkel, Zeolandsedyk 10, Volkel - H. A. van Hoog- dalem, Slot de Houvelaan 25, Maasland - Huishoudschool de Schakel, Koninginneweg 3, Zwijndrecht - E. Enzlin, De Pinto- straat 23, Rotterdam-12 - F. van Wijk, Schiedam sedijk 60E, Rotterdam - T. Potjes, Hogerbeetsstraat 26B, Rotterdam - A. J. Gerritse, Mijnslierenlaan 53C, Rotterdam-20 - W. A. Klaas- sen. Suiderasstraat 16, Den Haag - H. Meijer, Prins Hendrik kade 116A. Rotterdam - A. Eikenaar, Willem de Zwijgerlaan 10, Maartensdijk (U) - J. v. d. Brink, v. Nijenrodestraat 25, Hilver sum - R. A. Poort, Meridiaan 50d, Amersfoort. eu nog duizenden anderen: Doe mee, win 750 gutden voor onder de kerstboom! Coke, Fanta eti Sprite, geweldig lekker! VRUCHTENLIMONADE Voor ontwikkelingshulp 45 miljoen méér Het Franse zangeresje Mireil- tathieu heeft de Ruban d'Hon- (r de la Chanson Frangaise fegren, evenals Charles Trenet. v door Radio-Monte Carlo in- klde prijs werd voor de vijfde f! uitgereikt. Ramses Sliaffy met nieuw programma (Van onze rtv-medewerkster) Ramses Shaffy komt in februari weer met een nieuw programma in Amsterdam. Voor de tijd van een jaar heeft hy een zaal gehuurd in ge bouw Felix Meritis. Olof Smit is thans bezig deze ruimte te decoreren. „Cantate" zoals het nieuwe program ma heet, wordt uitsluitend muzi kaal. Ramses gaat va/n zyn zaa een chanson-theater maken en hy gaat daarin na de pauze optreden met een langdurige tour de chant. Samen met Liesbeth List. gesteund door het trio van Louis van Dijk zal er van dins dags tot en met zaterdags worden ge zongen op matinees en op avond- en nachtvoorstellingen tot eind juli. In september wordt het programma dan weer hervat. Vier nieuwe krach ten zullen hem voor de pauze assiste ren: Thijs van Leer (19), Eelko No bel (23). die beiden zingen, spelen en schrijven, de 19-jarige Marjol Flore en de 21-jarige Sylvia Alberts, bei den ex-leerlingen van de Academie voor Kleinkunst. De radicale KVP-er drs. J. M. Aarden heeft gisteravond bij de plenaire behandeling van de defensiebegroting in de Tweede Kamer, een motie in gediend, waarin wordt ge vraagd de defensieuitgaven met 38 miljoen te verminde ren, ten behoeve van de ont wikkelingshulp. „Het vredes werk bij uitstek", waarvoor de radicaal ƒ45 miljoen méér wil uitgeven. De motie, die mede was onderte kend door de KVP-ers mr. H. W. van Doorn, mej. A. A. M. Kessel en drs. P. J. Jansen, werd door minister Den Toom (Defensie) ontraden. „Verdere bezuinigingen zyn onmogelijk als men de noodzakelijke defensietaken wil handhaven", zei de bewindsman nadrukkelijk. De motie, ingediend aan de voor avond van het vandaag in Arnhem begonnen congres van de KVP. wordt door de rest van de KVP-fractie niet gesteund. „We hebben geen enkele behoefte aan verdere bezuinigingen", zei de militaire woordvoerder van de fractie, kolonel b.d. J. H. Jansen. „Zelfs als de mogeiykheid er was, zouden we het geld nog liever beste den aan de verbetering van de so ciale positie van de dienstplichtigen" Ook de woordvoerders van de VVD, de ARP en de CHU wezen de motie af. die daardoor kansloos werd. De heer Aarden kreeg wel de steun van de PvdA. D'66, PSP en CPN. De stemming is uitgesteld tot maandag Dan wordt ook beslist over een motie de socialist E. R. Wieldraayer, waarin wordt gevraagd om een va kantietoeslag voor de dienstplichti gen. Doelmatigheid Drs. Aarden, die de resterende ze ven miljoen gulden wil bezuinigen op de uitgaven voor de civiele verde diging, vond dat er best 38 miloen op de defensie-uitgaven valt te be ien als er wat meer doelmatig heid wordt betracht. Hy voerde aan dat de ontwikkelingshulp structureel achter blijft, terwijl zy de vrede evenzeer dient als defensie. Bij de verdeling van de middelen is defensie volgens drs. Aarden, steeds in een bevoorrechte positie geweest. Minister Den Toom bestreed dat. „Vooral de Amerikaanse hulp heeft onze defensie weer op de been ge bracht", zei hij. De minister voerde aan dat de hoogte van de defensie uitgaven in feite wordt bepaald door de internationale verplichtingen. De regering heeft reeds grote terughou dendheid betracht en de begroting is zeer knap opgezet. Karei Doorman" n Ook een motie van de socialist W. Wierda, waarin suggesties werden ge daan voor het afkappen van bepaalde defensietaken, werd door de minister van de hand gewezen. Zo vond hij een snelle afvoering van het vlieg kampschip Karei Doorman en de kruiser De Ruyter niet verantwoord. De Karei Doorman gaat er in het be gin van de jaren zeventig uit, op het moment dat het squadron operatio nele maritieme vliegtuigen, dat zon der vliegkampschip opereert, be. schikbaar komt. De kruiser De Ruy ter, thans 15 jaar in gebruik, vond de minister nog lang niet verouderd Het schip heeft volgens hem nog wel degelijk een nuttige taak. Paraatheid De minister keerde zich ook tegen de door de heer Wierda voorgestelde inkrimping van het eerste legerkorps. Hij voerde aan dat de operationele taak niet uit het oog mag worden verloren en noemde het Nederlandse systeem, waarbij deels met een para te en deels met een mobilisabele bri gade wordt gewerkt, een reële oor logsorganisatie voor vredestijd. Het bevriezen van de onderhoudskosten op het peil van vorig jaar, zoals de heer Wierda ook had voorgesteld, brengt volgens de minister de pa raatheid in gevaar. De Kamer kreeg te horen dat de loodsgelden, waarover de marine zeg genschap heeft, per 1 januari met 15 procent worden verhoogd. De minister zei te streven naar een verzachting van de eis, dat men min stens drie jaar als vrijwilliger ln de ontwikkelingslanden moet hebben gewerkt om voor vrijstelling van mi litaire dienstplicht in aanmerking te komen. Hy wilde echter voorkomen dat de ontwikkelingshulp wordt aan gegrepen om de militaire dienst te ontlopen. NEDERLAND 1 - KRO 6.55 uur Pipo de clown 7.00 uur Nieuws 7.07 uur YVaauwü 7.32 uur Telixer; jeugdprogramma 8.00 uur Journaal en weeroverzicht 8.20 uur De stofzuiger; filmpje (kleur) 8.30 uur Scala-variété 9.10 uur Bonanza (kleur) 10.00 uur Brandpunt 10.45 uur Laatste nieuws 10.50 uur Sluiting NEDERLAND 2 - VARA 6.55 uur Pipo de clown 7.00 uur Nieuws 7.03 uur Die van hiernaast 7.53 uur Open oog 8.00 uur Journaal en weeroverzicht 8.20 uur Coronation street 8.45 uur Verkenning in wetenschap; documentaire 9.10 uur Mies en scène 10.10 uur Uitgerekend; tips voor consumenten 10.20 uur Laatste nieuws 10.25 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1 9.00 uur Italiaans Opera-concert 11.05 uur Prettig weekend (gr. pl.) HILVERSUM 2 Joan Haanappel met „In" Joan Haanappels programma .Jn" bestond voornamelijk uit een kerstmaaltijdbereidmg door de heer P. den Iseger van ho tel „Chez Pierre". Verder zong Gonnie Baars een liedje, speel den de Stork Town Dixie Kids en zagen we Johnny Woodhouse op zijn f 10.000.kostende ac cordeon. Je vraagt je af hoe duur een accordeon moet zijn voordat Je er op kunt spelen zonder van play-back gebruik te maken. Ook Gonnie Baars zong play-back. Joan Haanappel trad ook nog even op in het pro gramma .moment" gepresen teerd door Raoul Dohmen. Hoe waren de reacties geweest op haar eerste show, vroeg Raoul aan Joan. „Wel, zij had erg veel leuk? reacties gehad van het publiek, alleen de pers was niet zo positief geweest" .ver telde ze. „We zien dus dat de pers achter het publiek aan liep. Een erg vreemde zaak", zei Dohmen toen. Raoul had geen geluk, want het telefoontje met Kaapstad over de harttrans plantatie lukte niet. Van de zenuwen bleek hij toen ook de naam niet meer te weten van de Nederlandse arts die hij daarna moest interviewen, en vervolgens ontving hij „pistolen Paultje" met allerlei afluister apparatuur. waarna hij deze handel met alle geweld met cocaïnehandel wilde vergelijken, terwijl handel met verdovende middelen verboden is en handel in dit soort apparatuur voor alsnog niet. Interessant was ook een klein meisje, dat hele enden moet fietsen om de krant te bezorgen, en mensen die een ander beroep uitoefenen dan waarvoor ze gestudeerd hebben, zoals een taxichauffeur die kunstmatig kuikentjes zou kunnen insemineren of zoiets, en voetballer Johan Klaverman, die drs. in de economie is, en lr. van Emmenes, in huisjes zo waar die recreatieparken wil gaan oprichten, maar leraar Nederlands is en een mondjevol Russisch kent. Tennesse Williams Wat had de T.R.O.S. nog meer? Een sterke eenakter van Tennessee Williams, uitstekend geregisseerd door Ton Lensink en bijzonder goed gespeeld door Caro van Eyck en Lex Goud smit. terwijl Joop Admiraal het ook niet. kon helpen dat hij zo'n tactloze liftboy moest spelen. Het programma met Martine B\jl hebben wij helaas moeten opofferen aan het N.C.R.V.- portret van Peter Post, een uit stekend programma met d« goede vragen, en met het grote geluk dat kon worden afgeslo ten met het hoogst actuele con flict tussen Post en Pfenninger. VOOR VRIJDAG 8 DECEMBER Hilversum 1. 402 m. VPRO: 18.00 NW6. 18.15 Commen taar op Informatie. 18.20 De vrije ge dachte: Overheid en gezag, lezing VPRO: 18.30 Hee, een progr. voor on- volwassenen. 19.00 Jazz-rondo. 19.20 Is misdaad nodig (II). gesprek. 19.30 Nws. 19.35 Criterium: kunst nader be- schouwd 20.00 Jazzmuz. VARA: 21.U0 Omroeporkest en zangsollstenfrag menten uit Italiaanse opera's. 22.40 Nws. 22.50 Act. 23.05 Licht gevar. pla- tenprogr. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. NCRV: 18.00 Stereo: Licht instr. en semble. 18.20 Ultz. van de Katholieke Volkspartij: Kaarten op tafel Een uit zending over politieke zaken, die de aandacht verdienen. 18.30 Nws, 18.45 Act. 19.00 Voor de tieners. 19 40 We reldpanorama. 19.50 Uit: licht gevar. muz.progr. (opn.). 20.54 Wat is eigen lijk de grens?, toespraak. 20.59 Wier maaiers. hoorspel. TROS: 22.00 Jazz- progr. 22.30 Nws. 22.40 All in, gevar. progr. 23.55-24.00 Nws. (Over de 4e lijn) van 18-20 uur. Voor vrijdag 8 december 1967. Gioacchlno Rossini. „Le Comte O- ry". Opera ln twee bedrijven (le be drijf: 56 min.) (2e bedrijf: 57 min.). Uitvoerenden. Juan Onclna, tenor (Graaf Ory); Michel Roux, bas (Ralm- baud, vriend van Graaf Ory); Dermot Troy, tenor (Een Jong edelman); Ian Wallace, bas (De gouverneur van Graaf Ory); Cora Canne-Meijer, mezzo-sopr. (Isolier, page van Graaf Ory); Sari Barabas, sopraan (Gravin Adéle); Mo nica Sinclair, alt (Ragonde, gezel schapsdame van Gravin Adéle); Jean- nette Sinclair, sopraan (Alice, een Jong boerenmeisje): The Glyndebourne Festival Orchestra and Chorus; Dirl- VOOR ZATERDAG 9 DECEMBER Hilversum 1. 492 m. VARA: 7.00 Nws. en ochtendgym. 7.20 Soc. strhdl. 7.23 Lichte gr.muz VPRO: 7.55 Deze dag. VARA: 8.00 Nws. 8.10 Van de voorpag. 8.15 Z.O 135: gevar. progr. (9.35-9.40 Water standen). 10.30 Een nieuw geluld: jon ge artiesten met lnstr. kwartet. 10.50 Wegwijs: tips voor trips en vakanties. 11.00 Nws. 11.02 Stereo: Licht instr ensemble. 11.25 Afrikaanse kroniek 11.45 Stereo: Salonorkest en zangso- llst. 12.15 Voor nu en later, lezing. 12.27 Med. voor land- en tuinbouw. 12.30 Actueel sportnws. 13.00 Nws. 13.10 VARA-Varla. 13.15 Tijd voor teenagers. 14.00 Uitlaat, progr. voor twintigers. 14 40 Radio Jazz Magazine. NRU15.00 Toekomstplanning en democratie, le zing. 15 30 Zestig Jaar Jazz: gesprek ken. 16.00 Nws 16.02 Volksmuz. uit Nederland. VARA: 16.30 Opera- concert. 17.10 Orgelconcert: amu- 6ementsmuz. 17.30 Radloweekjournaal. Hilversum 2. 298 m. NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Het levende Woord. 7.15 Mod. orkestmuz. (gr 7.30 Nws. 7.32 Act. 7.45 Balletmuz. (gr.). 8.00 Nws 8 10 Gewijde muz. (gr.). 8.30 Nws. 8.32 Voor de vrouw. 9.15 MUzaiek; gevar. muz.progr. met kunstnws. 11.00 Nws. 11.02 Nieuwjaars dag van de kerken, lezing. 11.15 3o- llstenkamer: muzikaal vraaggesprek. KRO: 12.00 Stereo: Licht ensemble: country and Western music. (Het mid- dtgprogr. kan onderbroken worden voor rep. van de Partijraad van de K.V.P.) 12.15 Marktber. 12.17 Overheldsvoorl.: In de rubriek Werk en Welzijn heeft Claude Belloni een vraaggesprek met de staatssecretaris van Sociale Zaken en Volksgezondheid, dr. R. J. H. Krui- singa en prof. C. den Hartog van net voorlichtingsbureau voor de voeding. Onderwerp: De mod. aanpak van voe dingsvraagstukken. 12.27 Med. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 Act. 12.50 Zonder grenzen: rubriek over missie en zending. NRU: 13.00 Open baar Kunstbezit. 13.10 Vliegende schij ven; verzoekplaten-progr. voor de mil KRO. 14 00 P.M.: een weekblad met veel plaatjes. (16.00—16.02 Nws.)NRU 16.30 Franse les. 17.00 Ultz van de H.I.R.O. KRO: 17.30 6-7-6-8: pocket- KRO: 9 00 Nws. 9.02 DJ inn: gevar progr. (10.00 en 11.00 Nws.) NRU: 12.00 Nws. 12.02 Klein chansons 13.00 Nws. NDRV13.02 Ramblers Radio Reprises 13.30 Zuldzee-serenade. 14.00 Nws. 1402 T(w)lenerama. 15.00 Nws. 15.02 Halte: progr. voor twinti gers. 15.30 Country and Western muz. 16.00 Nws. 16.02 Act. 16.07 Licht pla- tenprogr. 17.00 Nws. 17.02-18.00 Sport- NTS: 13.30-15.00 Teleac - herhaling van 3 dec. 11. 15.30 Nws. ln 't kort. NTS: 15.34 Weekjournaal - met titels voor slechthorenden. NCRV: 16.00 Onder de loep, filatelistisch allerlei. 16.20 Abbot en Costello. film. 16.45- 17.30 Voor de Jeugd. NTS: 18.55 Pipo de clown. 19.00 Journaal. NCRV 19.07 Kop op. Swiebertje!, TV-feullle- ton. NTS: 20.00 Journaal. NCRV: 20.20 Act.rubrlek. 20.40 Toppers van toen uit de musical Half a sixpence. 21.45 In kleur: De stormrldder. TV-feuille- ton. 22.10 Een thuis voor Oma?, TV- fllm. 22.45 Dagsluiting NTS: 22.50 Jn. NCRV: 22.55-23.30 Extra Hier en Nu: rep. uit Arnhem en KVP-congres. Nederland II NTS: 18.55 Plpo de clown. 19.00 Jn. AVRO: 19.03 AVRO's Regiovizier. NIS 20.00 Journaal en weeroverzicht. AVRO: 20.20 De man zonder hoofd, stripverhaal. 20.50 Re Ronnie Tober- show. 21.20 AVRO s Televlzier 21.50 Peyton Place. TV-feuilleton. NTS: 22.20-22.25 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 7