Vietcong wil niet iraten met Thieu Aftocht ij Dak To (erzoening Kosygin- Jolinson? Sblikan Sblikau Moordenaar Avereest nog op vrije voeten Turk randt vrouw aan Krachtige Russische raket? Gaullisten verbreden partij naar rechts TELEFUNKEN Britten verlaten Aden e*t cfióteren programma Quick Up...'t is goed. Ko drinkt 'L Vele harde Griekse vonnissen Orde gouden humor voor Johan Kaart JIDAG 27 NOVEMBER 1967 LEIDSCH DAGBLAD )e Vietcong heeft een aan- van de Zuidvietnamese ;ident Nguyen Van Thieu de hand gewezen begin Igende maand vredesbespre- gen te houden. Zolang de Amerikaanse essors de baas in Zuid-Viet- m zijn en daar een marionet- iregering aan het bewind jft, kan er zelfs niet één dag rkelijke vrede zijn", aldus t Noord Vietnamese pers- reau VNA. Zuidvietnamese regering 18 november laten weten zij begin december de DordVietnamese president Ho iji Minh een brief zou schrij- waarin de vredesbespre- »n zouden worden voorge- strijd by Dak To laaide gisteren anderhalf uur op, toen deAme- men onder zwaar mortiervuur te liggen. Dit vuur was waar- J- 2*i|jnlijk bedoeld om de terugtocht de Noordvietnamese regimenten jekken, die daar drie weken heb- gevochten in één van de bloe slagen van de oorlog. Volgens •rikaanse gegevens zijn bij Dak To :otaal 1490 Noordvietnamese mili- gesneuveld tegen 286 doden en gewonden bij de Amerikanen. t Amerikaanse tijdschrift News- meldt dat president Johnson togs een geheime, verzoeningsge- ef van premier Kosygin van ït-Unie heeft ontvangen en t dit een aanmoediging voor John- q betekent om te pogen het volgend orjaar tot een Amerikaans -Russi - he topconferentie te komen. Kosygin zou in de brief gezegd heb- E dat hij zich zorgen maakt over huidige betrekkingen tussen de i. en de Sowjet-Unie en dat hij sag verbetering daarin zou bren- b. Kosygin zou inzake het Midden stem Israël niet als .agressor" ge- andmerkt hebben wat de Russen orgaans wel plegen te doen. Verder a de Russische premier in zijn brief d steun hebben betuigd aan een van ons vredesvoorstellen voor het dden-Oosten, namelijk het streven .lal sr een akkoord tussen de grote mo- 'Mfidheden om het wapenvervoer r hun bondgenoten in dit gebied beperken. ADVERTENTIE Schrijft U eens met de nieuwe De nieuwe heeft een grote, veerkrachtige 14 karaats gouden pen Voelt TJ hoe sierlijk en licht deze gouden pen over het papier glijdt - hoe persoonlijk Uw handschrift wordt - boe fijn het is om met de verjongde Pclikan te schrijven. Laat U zich de nieuwe Pelikan eens tonen en beleef ook eens die nieuwe schrijfsensatie. Grote, veerkrachtige 14 karaats gouden pen; ThermicJnktregulator voorkomt Zuiger- of patronenvulsysteertu Luchtdicht afsluitende dop van geciseleerd doublé of nieuw-zilver. PeGkan inktpatroncn - voor goéde inkt Communistische strijdkrachten heb ben vandaag een kamp van speciale Amerikaanse strijdkrachten in het centrale hoogland van Zuid Vietnam enkele uren beschoten. Inmiddels drongen Amerikaanse B-52 bommen werpers dieper dan ooit in Noord - Vietnam door. Zij wierpen tonnen explosieven op de Moe Gia-pas in de iofiltratieroute via Laos. Ho Tsji Minh In Washington heeft men grote be langstelling voor berichten, dat Ho Tsji Minh ziek zou zijn. Dit kan de reden zijn, dat hij zich steeds meer uit het openbare leven terugtrekt. Het kan ook een „politieke ziekte" zijn in verband met het feit, dat volgens de jongste rapporten Hanoi voor een kritiek stadium in de oorlog staat. Aangenomen moet worden dat Hanoi waarschijnlijk binnen een paar maan den zich by een nederlaag in het zui den zal moeten neerleggen of het conflict zal moeten uitbreiden en daarvoor veel grotere hulp van China en Rusland nodig zal hebben. De Noordvietnamezen lyden reeds enige maanden verliezen op een schaal, die vervanging vrijwel onmogelyk maakt. De communistische troepen in het zuiden worden thans op 240.000 man (Van onze Zwolse correspondent) De moordenaar van de 15-Jarige Neltje de Haan uit de buurtschap Den Oosterhuis in de Overijselse ge meente Avereest, is byna vier dagen nadat hij zijn gruwelijke daad vol voerde, nog steeds op vrije voeten en het ziet er nog niet naar uit, dat reeds op korte termijn arrestaties kunnen worden verricht. Verbetering in prijzen van bloemen in Rijnsburg Gelukkig kwam er voor de kweker enige verbetering in de prüzen aan de bloemenveiling „Flora" in Rijns burg, hetgeen echter allerminst wil zeggen, dat de bloemen nu voor het publiek weer onbetaalbaar zyn. Vooral voor een artikel met een der gelijk lange houdbaarheid als de chrysant zUn de huidige noteringen bepaald niet te hoog. De kwekers kunnen ook weer van een lonende opbrengst spreken. Door het lange uitbiyven van de freesia-oogst de warme zomer zorgde voor deze vertraging is er gebrek aan een z.g. klein bosje bloe men. Dit had tot gevolg, dat er mo menteel flinke hoeveelheden anemo nen uit Frankrijk en Italië worden geïmporteerd, die ondanks de bijko mende kosten toch nog voor redeiyke prüzen kunnen worden verhandeld. In de export kwam nog niet veel leven. Het ziet er naar uit, dat eerst de tulpen en narcissen in grotere hoeveelheden moeten worden aange voerd voor weer van enige uitvoer van betekenis kan worden gespro ken. Overigens is de aanvoer van narcissen en hyacinten toch wel zo danig, dat deze artikelen voor ieder een bereikbaar zün. In Boskoop Onder bedreiging met een zakmes heeft zaterdagmiddag een 84-jarige Turkse gastarbeider uit Waddinx- veen in de Boskoopse Snijdelwijk een op dat moment alleen thuis zijnde vrouw van middelbare leeftijd aan gerand. De man is na zijn daad rustig het huis uitgegaan, en naar Waddinxveen teruggelopen. HU werd later door de rijkspolitie gearresteerd. De vrouw, die tydens de overwel diging door de man wel om hulp heeft geroepen, hetgeen door nie mand van de andere flatbewoners kon worden gehoord, omdat deze niet thuis waren, heeft daarna haar toe vlucht gezocht by verderop wonende bewoners van de flat. De echtgenoot van de aangerande vrouw was zaterdagmiddag niet thuis, zodat de Turk niet werd gestoord. Enkele maanden geleden had de echt genoot van de aangerande vrouw de gastarbeider de deur gewezen, waar- schyniyk ook al omdat Irij de bedoe lingen van de vry regelmatig op be zoek komende Turk niet vertrouwde. De Turk is vandaag voor de Haag se officier vajn justitie geleid. Europese danstitel voor Duits paar De zaterdag in Treslong in Hille- gom gehouden Europese damkam pioenschappen 1967 voor professio nals in Zuid-Amerikaanse dansen werden gewonnen door het Duitse duo R. en M. Trautz, gevolgd door t Engelse paar R. en M. O'Hara. Ver volgens kwamen de Duitse W. en E. Opitz-Harich, vierde werd het Fran se paar R. en J. Barsi gevolgd door het Engelse paar G. en D. Hearn. Zes en laatste werd het Nederlandse duo Marcel en Radna de Ruk. derdag op vry dag. toen de opspo ringsactie naar het leerlingetje van de huishoudschool begon, zeven per sonen aangehouden, van wie kon worden vermoed, dat zy iets met de vermissing van het meisje te maken hadden. De politie confronteerde de mannen met een ander meisje uit De- demsvaart, dat enige tü'd geleden in dezelfde buurt werd aangerand, zy herkende echter niemand van hen. Doorzocht Het zoeken naai" stille getuigen in de omgeving van de plaats van de moord is de afgelopen dagen op uit gebreide schaal voortgezet. Zaterdag werden het bietenland waar Neltje tweede dochter uit een gezin met vier kinderen vry dag met gebroken schedel werd gevonden, en de wegen en sloten in de omgeving daarvan systematisch doorzocht op mogelyke sporen. Centimeter voor centimeter werd nauwkeurig bekeken door een tiental politiemannen en recher cheurs. Het resultaat van deze actie is niet bekendgemaakt. Gisteren werd het bietenveld, dat vanaf vrijdagmiddag voortdurend werd bewaakt, weer vrijgegeven aan de eigenaar. Gedurende het weekeinde onder zocht de politie een groot aantal tips, die zy na het bekend worden van de lustmoord uit de bevolking kreeg. Alle aanwüzingen werden zorgvuldig na gegaan, echter nog zonder positief re sultaat. Er bestaat tot nu toe geen enkele reden om aan te nemen dat Neltje de Haan is vermoord door een ver pleegde uit het rijksasiel Veldzicht in Balkbrug, dat op ruim vijf kilo meter afstand van de buurtschap Den Oosterhuis ligt. Niemand van de ruim 160 in deze inrichting ondergebrach te mannen ontbrak tijdens de maal tijd, die donderdagavond omstreeks zes uur werd genuttigd. Ook daarna is niemand van hen buiten de ter reinen van het asiel geweest. Niet dodelijk Deskundigen zijn overigens van me ning, dat Neltje de Haan niet on middellijk na de aanslag op haar le ven moet zijn gestorven. De schedel breuk achter haar linkeroor, veroor zaakt door een slag met een hard scherp voorwerp, was weliswaar ern stig, maar niet direct van dodelijke aard. Het leven van het meisje had misschien gered kunnen worden, wanneer zij nog dezelfde avond was gevonden. Officier van justitie, mr. P. J. Stig- ter in Zwolle vertelde vanochtend, dat de Avereester moord op het ogenblik nog een groot raadsel is. „De gegevens, die wij hebben zijn zo bit ter weinig, dat het heel moeilijk zal worden tot een oplossing van deze trieste zaak te komen. Er zün verder geen nieuwe aanknopingspunten ge vonden. Of het meisje inderdaad vrij willig is meegegaan weten we niet". De voornaamste Amerikaanse ra- ketdeskundige, Werner von Braun, heeft zaterdag voorspeld dat de Sow jet-Unie binnenkort een raket gaat bouwen die veel krachtiger is dan de Amerikaanse Saturnus V, de „maanraket". Hy zei in een vraag gesprek met het blad „Die Welt" dat daarvoor voldoende aanwüzingen zün. De Russen werken aan een veel grotere raket, die binnen niet al- te lange tyd een nutiige lading zal hebben die de onze voorbüstreeft, zei hy. Amerika bestudeert momenteel de mogeiyke bouw van raketten die tweemaal zo sterk zyn als een Satur nus V, die al een stuwkracht heeft van 3,4 miljoen kilo. „Maar wy heb ben ons geld eerder nodig voor nut tig werk aan de Saturnus dan aan het steeds maar groter maken van de raketcapaciteit". „Stuk voor stuk moet elke dure ruimtevlucht zinvol werk verrichten, een vraagstuk waar voor de Russen ook staan". Von Braun zei dat de Satumus- raket nog tweemaal zal worden be proefd voordat eind 1968 er de eerste bemande vlucht mee wordt onder nomen. Dan zal het nog een vol jaar duren waarin vier bemande proefvluchten plaats vinden, voordat aan een landing op de maan kan worden begonnen. Uitwisseling vau gevangenen van China en Hongkong Communistisch China heeft giste ren twee politiemannen uit Hong kong die sinds 29 september gevan gen werden gehouden, uitgewisseld tegen vüf Chinezen die de Engelsen in de kroonkolonie vasthielden. De grensoversteekplaats in Man Kam To, gesloten sinds de ontvoering op 14 oktober van de Britse politie man Frank Knight, werd door de Engelsen heropend. Aangenomen wordt dat de heropening een van de voorwaarden was voor de vryiating van de politiemannen door China. Een week geleden ontsnapte Knight uit China. Tegen federatie van Mitterrand (Van onze correspondent) De Franse Gaullisten hebben op hun congres, dat ze afgelopen week end voor het eerst sedert vier jaren in de geboortestad van generaal De Gaulle, Rüssel, mochten houden, htm nu negen jaar oude party van Unie der Nieuwe Republiek, tot Unie der Democraten voor de vyfde Republiek herdoopt. Achter die naamsverande ring gaat het streven schuil de ba sis van de party zover mogehjk in linkse en rechtse richting te verbre den. De Gaullistische leiders zyn zich goed bewust, dat, zodra op kor te of langere termün, generaal Charles De Gaulle van het politiek terrein zal zyn verdwenen, ze over een hechte en brede grondslag binnen en buiten het parlement hebben te beschikken, willen ze het gevaar ont lopen de thans veroverde gebieden weer schieiyk prijs te zullen moeten geven. En dat gevaar Is te groter, daar de laatste presidents- en ka merverkiezingen reeds duideiyk heb ben aangetoond, dat loet Gaullisme als magneet al heel wat van zün kracht had ingeboet. In feite begrüpt de leiding, inclu sief generaal De Gaulle, zeer wel, dat die basis van het Gaullisme, alleen naar rechts zal kunnen wor den uitgebreid. Op het linkse front heeft de federatie van Francois Mit terrand haar positie de laatste jaren stevig geconsolideerd om bovendien de banden met de communistiche party langzaam maar zeker steeds nauwer aan te halen De zwenking naar rechts of terug keer naar het verleden heeft zich intussen niet geheel geruisloos kun nen voltrekken. De linkse Gaullisten hadden zich tevoren al van de Gaul listische „new look", gedistancieerd maar ook op het congres heeft zich wel enige oppositie afgetekend. Zo moest premier Georges Pom pidou, die de slotrede uitsprak, be rusten in een beslissing van de derheid, die aan het hoofd van de herdoopte party nu weer een poli tieke figuur van formaat wil zien. Momenteel wordt officieel de leiding van de Gaullistische party door een vijfkoppig secretariaat uitgeoefend, terwijl in feite, via de persoon van Pompidou, generaal De Gaulle na tuurlek aan de touwtjes trekt. De charmante Belgische actrice Catherine Spaak krijgt nog enke le instructies van de Italiaanse regisseur Pasquale Festa Campa nile voor zij een scène gaat draai en voor de film-met-de-lange- naam: „The husband is mine, but i'll kill him, when it suits me". De man, die de echtgenote speelt, die door Catherine wordt gedood als het haar uitkomt, is de Ameri kaanse acteur Hugh Griffith. De ze internationale film ivordt in Rome gedraaid. ADVERTENTIE ui televisie radio 9 magnetophons Ui afspeelapparatuur alles pleit voor Britse troepen zyn zondag begon nen zich vanuit de buitense sectoren van Aden terug te trekken op de vliegbasis Khormaksar, in afwach ting van hun definitieve terugkeer naar Engeland. De gebieden die zy ontruimden werden zonder inciden ten overgedragen aan eenheden van het Zuidarabische leger. Het Zuidarabische nationale be vrijdingsfront (NLF) heeft gisteren bekendgemaakt dat het land „de volksrepubliek Zuid-Jemen" zal gaan heten. Nog niet bekend is wanneer de NLF-delegatie uit Génève terug zal keren, waar besprekingen met een Britse delegatie gaande zyn over de onafhankel U kheidsv er lening De Jemenitische minister van Bui tenlandse Zaken, Hassan Mekki, is zaterdag aan het hoofd van een regeringsdelegatie in Moskou aange komen. Dit is de eerste maal sedert de staatsgreep van vyf november jl. in Jemen dat een lid van de nieuwe regering contact opneemt met de Sowj etautoriteiten NEDERLAND 1 - NCRV 6.55 uur Pipo de clown 7.00 uur Nieuws 7.07 uur Kenmerk 7.32 uur De stormridder (kleur 8.00 uur Journaal en weeroverzieht 8.20 uur 8.45 uur Internationaal gezien 9.35 uur Europa: „Gast-arbeid" 10.15 uur Pasfoto in pedalen en manualen (de organist) 10.20 uur Studievoorlichting 10.25 uur Laatste nieuws 10.30 uur Sluiting NEDERLAND 2 - AVRO 6.55 uur Pipo de clown 7.00 uur Nieuws 7.03 uur Vjoew 8.00 uur Journaal en weeroverzieht 8.20 uur Peyton Place 8.45 uur Het dorp kwam er (Vyf jaar na de maraton-uitzending) 9.00 uur Mrs. Miniver; film 11.10 uur Laatste nieuws 11.15 Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1 8.05 uur Metropole-orkest 10.00 uur Met Krün Torringa een plaatje om HILVERSUM 2 8.10 uur Het grote podium: Charles Koechlin 11.15 uur Vertolkers beluisteren Politieke verkenning Het belangrükste onderdeel van het weekend was natuuriyk „politieke verkenning", een byna anderhalf uur durend Brand punt-programma waarin zulke schilderachtige politici als van Mierlo, Van Riel (om van de an deren maar te zwügen, maar die zyn niet schilderachtig) over al lerlei aan een enquête ontspro ten cyfers over de verhoudingen tussen de Nederlandse politieke partyen. „Brandpunt" heeft de hele materie op bewonderens waardig efficiënte wyze op het scherm weten te brengen. Gelet op de reacties v. d. politici vie len de zwaarste klappen bij de WD, want met name Van Riel paste de ietwat ouderwetse tak- tiek toe de cüfers verdacht te maken, inplaats van te proberen ze zo rooskleurig te interpreteren waarin KVP'er Aalberse weer een grootmeester bleek. Aan het slot kregen we weer een waslijst van vaderlanders die door de ge- enquêtteerden waren voorgedra gen als minister-president. Lachen Nog leuker was de weekend show, waarin Johnny en Ryk weer zeer behendig manipuleer den met een paar sketches van de Engelse toneelschrüver John ny Speight, zoals van de geboei de gevangenen en de Sinter klaas-tragedie aan het slot. Ver schillende teksten waren afkom stig van Herman de Boer en Wim Schippers. Ook hebben wy gelachen om „Wie van de drie? Drie steenhouwers in het laat ste groepje maakten er een dol komische boel van- De panel leden reageerden daar uitste kend op. Met name Cees de Lan ge biykt voor zulke situaties be ter op zün plaats dan als voor opgezet moppentapper in „Het gulden schot". Om een oude zegswyze te variëren: sinds „Poessie-mauw" hebben wy niet meer zo moeten laohen als om „Wie van de drie!", AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.25 Ik verbind u door praatje. 18.30 De tafel van (half) zeven: gevar. progr. <19.08 Paris vous parle.) 19.30 Nws. 19.35 R.V.U.: Zeshonderd miljoen kin deren wachten nog op Unicef, door mevrouw L. Roest Crollius van Doorn. NRU: 20.05 Metropole orkest. 20.35 To neel nu!: progr. over moderne toneel stukken. 21.00 Musonette: licht muz - programma. 21.30 Afscheidscollege van Prof. Dr. P. J. Bouman van de Rijks universiteit te Groningen. 22.00 Lichte gr .muz. 22.20 Bond zonder Naam: Verdraag, dat anderen anders zyn... lezing. 22.30 Nws. 22.40 Act. 22.55 Ste reo: Profiel van Bola Sete (dl. 2)mu zikaal klankbeeld. 23.30 Stereoi Lichte gr .muz. 23.55-24.00 Nws. Hilversum Z. 298 m. NCRV: 18.00 Voc. ensemble: musi cal- en filmmelodieën. 18.20 Uitz. van de Pacifistisch Soc. Party. 18.30 Nws. en weerpraatje. 18.45 Act. 19.00 Op de man af, praatje. 19.05 Muz. en dienst, een informatief progr.: NORV-Vocaal ensemble en orgel: klass. muz. 19.30 Meisjeskoor. 20.10 Stereo: Mod. or kestwerken (gr). 20.50 Politiek in Ne derland: doolhof of perspectief, ge sprekken. 21.10 Stereo: Radio Philh. orkest: klass. en mod. muz. 22.15 Llte- rama: radiokroniek over boeken, schrij vers en toneel. 22.30 Nws. 22.40 Avond overdenking. 22.50 Stereo: NCRV-Voc.- ensemble en solisten: volksliederen uit ADVERTENTIE Het proces in Saloniki tegen 41 van subversieve activiteiten tegen de Griekse regering beschuldigde perso nen is zaterdag geëindigd met de ver oordeling van twee verdachten, Chritos Moschou en Constant Ver- ros, tot levenslang gevangenisstraf. Drie studenten kregen 20 jaar ge vangenisstraf. vyf anderen straffen van 12 tot 18 Jaar, weer vyf andere straffen van tweeënhalve maand tot vüf jaar, terwyi twee personen zul len worden uitgewezen. Voorts zyn zeven beklaagden voor- waardeiyk veroordeeld en 17 vryge- sproken. Het waren over het algemeen de zwaarste straffen die zün uitgespro ken in een van de zes massaproces- ssen sinds de staatsgreep van 21 april. De bond van Limburgse carnavals verenigingen heeft zaterdag in Ge leen aan Johan Kaart de orde van de gouden humor uitgereikt. De acteur verwierf die onderschei ding voor zyn verdiensten als levens kunstenaar. De orde van de gouden humor wordt eenmaal per jaar toe gekend. In voorgaande jaren zyn o. Toon Hermans en Godfried Bomans er al mee geëerd. Geboeid en gekneveld leidde de carnavalsvereniging uit het Brabant se Udenhout haar erelid Johan Kaart de met 300 personen bezette zaal van de Hanenhof in Geleen bin nen. Voor de losprijs van een vat bier droegen de Brabanders hem voor een avond aan de Limburgers over. Johan Kaart nam de gouden plak als „vuilnisman" Doolittle in ont vangst. Hy dankte voor de hoge eer met ztfn „As 't effe kan" uit de musical „My fair lady". 24.00 Nws. VOOR DINSDAG 28 NOVEMBER Hilversum 1. 402 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Stereo: Lichte gr muz. VPRO: 7.55 Deze dag. AVRO: 8.00 Nws. 8.10 Act. 8.20 Stereo: Lichte grmuz. (8.30-8.35 De groenteman.) 8.50 Morgenwyding. NRU: 9.00 Uitgebreide rep. 9.35 Water standen. 9.40 Barok-muz. (gT.). AVRO r 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvi taminen gr.populair verzoekplaten- progr. (11.00-11.02 Nws.) 11.55 Beurs berichten. 12.00 Stereo: Blaastrio: klfy sieke en mod. muz. 12.27 Med. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Overheids voorlichting: Uitz. voor de landbouw. 12.40 Sportrevue. 13.00 Nws. 13.10 Act, NRU: 13.30 De Lichte Muze belicht: De operette. 14.30 Rostrum of Compo sers: internationaal forum over mod. muz. AVRO: 15.00 Mag ik mij even voorstellen? Myn naam is Cox!, detec- klass. en mod. liederen. 16.25 Voor de Jeugd. 17.15 Stereo: Licht instr. en semble: Dlxielandmuz. 17.30 Lichte gr.- NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Oude muz. voor koperen semble. 7.30 Nws. 7.32 Act. 7.45 Kront- Jongmuz. uit Indonesië (stereo). 8.00 Nws. 8.10 NCRV-lied. 8.15 Stereo: Ge wijde muz. (gr 8AO Nws. 8.32 Voor de hulsvr. 9.15 Berhjns Philh. orkest en zangsolist (gr)mod. muz. 9.40 School radio. 10.00 Theologische Etherleergang, 10.35 Stereo: Kamermuz. uit de Barok (opn.) 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken, KRO: 12.00 Van twaalf tot twee: ge varieerd progr. (12.23 Voor de landJ- bouw; 12.27 Med. voor land- en tuin bouw; 12.30 Nws. 12.40 Act.). 14.05 Schoolradio. 14.30 Pizzicato: muzikaal middag magazine. (16.00-16.02 Nws.). 17.00 Överheidsvoorl.: Nws. uit de Ne derlandse Antillen. Spreker: E. R. Wou ters. 17.10 Voor de kinderen. Hilversum 3. 240 m. en FM. VARA: 9 00 Nws. 9.02 NAR: Ne derlandse Artiesten Revue op de plaat. 10.00 Nws. 10.02 Klink-Klaar, zonder nonsens. (11.00 Nws.). 12.00 Nws. 12.02 Zorro, progr. voor tieners. 13.00 Nws. 13.02 Gevar. platenprogr. (14.00 Nws.), 15.00 Nws. 15.02 Er-Jee-Em-Drie 16.00 Nws. 16.02-18.00 Mix: gevar. platenpro- gramma. (17.00 Nws.). NTS/NOT: 10.20-12.00 Schooltelevi sie. NTS: 18.55 Pipo de clown. 19.00 Journaal. VARA: 19.07 In kleur: De Lucy Show. NTS: 20.00 Journaal. VARA: 20.20 Achter het nws. 2030 Viool en piano: klass. miu. 21.10 Ha- dimassa: collage van sketches, liedjes en monologen. 21.50 Waar een wil is. is een weg?: progr. over ruimtelijke ordening t.o.v. het verkeer. NVSH: 22.25 Sextant, maandelijks progr. NTS: 22.35 Journaal. 22.40-23.40 De Bezet ting XII, doe. herh.). Nederland II NTS: 18.55 Pipo de clown. 19.00 Jn. 19.03 Kees Brusse presenteert. 19.10 Van gewest tot gewest. 19.30 Tweeduus- ter: To serve man, TV-fllm. 20.00 Jour naal. NTS: 20.20 In kleur: Dubbel spion - Lorl, de nachtclubzangeres. TV -film. 21.10 Eldofoor, schakelprogr.De gezondheidszorg in Nederland, discussie 22.00 De 2lo eeuw: De tjokvolle we reld. NTS: 22.30-22.35 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 5