de Mekaset OSRAM - lang, helder licht 5 afvullers ASSISTENTE wéér zo'n verbluffende aanbieding laaggeprijsde LP's fr\) lOOprocent warmte voor'n 50 procents prijs! HOTEL HUIZE DE WEKKER leerling-verpleegsters cfa Adverteren doet verkopen! In enkele afdelingen van ons bedrijf kunnen op korte termijn geplaatst worden Zij vullen met behulp van een tapmachine verf af in bussen en assisteren bij het inpakken daarvan. Vraag aan de afdeling personeelszaken een sollicitatieformulier. sikkens lakfabrieken n.v., sassenheim TeL 01711-944 toestel 2084 Op onze afdeling adverten tie-administratie is plaats voor een In het bezit van U.L.O.- of gelijkwaardig diploma, alsmede van het type-diploma. Enige kantoorervaring strekt tot aanbeveling Leeftijd plm. 20 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan directie LEIDSCH DAGBLAD N.V-, Witte Singel 1, Leiden (postbus 54). Voor jou, lief... omdat je me zo'n prachtige zoon hebt gegeven. Omdat je al die tijd zo geduldig was, en zo flink op het laatst. Omdat je me vandaag zo ongelooflijk gelukkig gemaakt hebt... voor jou een Certina Als een herinnering aan deze dag. En opdat je weet dat ik elk uur aan ie denk. CERTINAQ/ dat je het beste wilt geven. Juwelier-Horloger v. d. Water Haarlemmerstraat 181 LANGE P1ETERSKEKKKOORSTEEG 11 - LEIDEN Telefoon 22184 Mijn 4e etage-flat in Leiden zonder lift, heeft óók voordelen! Wellicht is dit precies wat U zoekt; een prachtige ligging, modern, 4 kamers, centrale verwarming, zon nebalkon, ruime keuken met roestvrij stalen aanrecht, etc. Ik bent verhuisd naar Rotterdam, waardoor mijn flat, waarvoor ik f35.000,vraag is vrijgekomen. Hebt U interesse Bel mij dan voor een afspraai 010—179940 toestel 317 of na 6 uur: 010—325823. Ja, dat is de mekaset. Een op aardgas te stoken cv-installatie met haard en 6 ver warmingslichamen, welk aantal variabel en dus voor uitbreiding vatbaar is. Niet revolutionair, maar heel gewoon goed doordacht. Niets meer gevend dan wer kelijk nodig is. Warmte op elk moment dat u wenst, op elke plaats die u wenst. Persoonlijke warmte die de gebruiker volgt. De mekaset Is niet alleen ontwikkeld yoor nieuwbouw flats, woningwet- en premiewoningen maar juist voor bewoon de huizen. Voor mensen die al jarenlang in hun zelfde huurhuis wonen en zo langzamerhand geen genoegen meer ne men met een koude keuken en een koude slaapkamer. De mekaset is er voor mensen die comfort verlangen. Zeer belangrijk is dat dit terdege uitge kiende cv-systeem slechts wonderlijk weinig breekwerk vraagt. Dat, als u on verhoopt eens gaat verhuizen, de meka set heel simpel méé verhuist en weer opnieuw gemonteerd kan worden. Dat, als u wilt, de mekaset binnen 2 dagen geïnstalleerd kan zijn. De mekaset is in standaard-uitvoering leverbaar voor een bedrag dat in de meeste gevallen rond de f 3.000,zal Jiggen. Inclusief de installatiekosten. Desgewenst is financiering mogelijk. Dat is ongekend laag voor een zo perfecte cv-installatie. De mekaset heeft de ca paciteit om 350 m3 te verwarmen. Ge noeg voor de gemiddelde woning. Mocht uw huis groter zijn dan is er de indivi duele regeling, welke ook dan de meka set tot de geschikte cv-installatie maakt. De mekaset is voorbereid om snel en efficiënt te worden gemonteerd. Alle be nodigde apparatuur is vrijwel kant en klaar en wordt erbij geleverd. Kranen, meters en ontluchters, ja van alles en nog wat. De haard zelf is evenals de verwarmingslichamen in 2 tinten grijs gemoffeld en heeft een prachtige, strak ke vormgeving. De mekaset is ach, bel met Boerboom n.v. Zij, als erkend installateur weten wat goed is en ver tellen het u graag. Doen! U wilt eerst een folder met alle technische gegevens? Dat kan. Vul de bon maar in. De mekaset is een gegarandeerd veilige verwar mingsinstallatie die reeds vele huizen weldadig verwarmt. En mocht er eens wat zijn, dan staat een uitgebreid service-apparaat voor u klaar. Ook dat is een veilig idee. Boerboom n.v. Schouwtjeslaan 2, telefoon 023-21075, toestel 6 Woonplaats. Openbare Verkoping (krachtens art. 1223 B.W.) Notaris J. G. BERGSMA Aarlanderveen (gem. Alphen a/d Rijn) zal op donderdag 30 november 1967, bij inzet en op donderdag 7 december 196' bij afslag, telkens te 'so' tends 11 uur in het café-i taurant Sporthotel ..Spiero". Nieuwveenseweg 21 te Nieuw, koop, in het openbaar kopen: Het woonhuis met bijgebou wen en grond, staande legen te Nieuwkoop, i Dorpsstraat 84 en 86, kad. be kend gem. Nieuwkoop, sekt!» D nummer 2018, groot 55 c.a. Het huis Dorpsstr. 86 is huurd aan A. J. Zevenhova voor f23,45 p.m. Het huis Dorpsstr. 84 is wf van huur te aanvaarden de betaling van kooppennin gen, welke uiterlijk op 5 js- nuari 1968 moeten zijn vol daan. Ontruiming van laatstge noemd woongedeelte kan zo nodig gevorderd worden krachtens de grosse akte van verkoop. Voor de huisvesting heeft dt koper vergunning nodig van het Gemeente-bestuur Nieuwkoop. Inl. ten kantore van noemde notaris, Zuideinde 15, Aarlanderveen, tel. 01725-315 Uw adres voor besloten RECEPTIES en PARTIJEN Intieme BAR Herengracht 100 Telefoon 21935 - 40876 Tevens uitzending van SCHOTELS, CROQUETTEN, BITTERBALLEN en de verzorging van mv koud buffet. GEMEENTEZIEKENHUIS TE DORDRECHT In dit middelgrote, algemene ziekenhuis kunnen voor de cursus, die 1 maart 1968 aanvangt. worden geplaatst voor de verpleegsters opleidingen, gegeven volgens de nieuwe richt lijnen. Indiensttreding vóór 1 maart 1968 is ook mogelijk. Kandidaten voor deze functie dienen ten minste in het bezit te zijn van een ULO- diploma of een opleiding die daaraan gelijk kan worden gesteld. Minimum leeftijd op 1 maart 1968, 17 jaar en 7 maanden. Behalve kost en inwoning, eerste verstrekking van dienstkleding, kostenvergoeding naar huis en 6% vakantie toelage, bedraagt het netto maandsalaris f222,29, f238,18 of f269,85 resp. voor het eerste, tweede of derde leerjaar. Exclusief toe slag voor onregelmatige diensten. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de Adjunct-Directrice Zr. F. G. de Veer, Bankastraat 57, Dordrecht. Spreekuren; dinsdag en vrijdag van 11 tot 12 uur. -UW VERBINDING MET DE TOEKOMST N.V. NEDERLANDSCHE KABELFABRIEKEN DELFT Energie en Uw toekomst Energie, daar vraagt onze moderne maatschappij steeds meer om. Kabels maken betekent dus meewerken aan de energievoorziening voor nu en voor de toekomst. Misschien ook aan Uw toekomst Kabels maken Is een vak voor de man van de praktijk. Het is een vak met vele mogelijkheden. In onze fabrieken In Delft maken wij vele onmisbare produkten die bestemd zijn voor de energievoorziening en telecommunicatie. Verschillende produkten Verschillende soorten werk Verschillende soorten mensen Dit biedt U de mogelijkheid Uw energie en capaciteiten tot hun recht te laten komen; nu en in de toekomst. Diploma's vinden wij niet zo belangrijk, want kabels maken is een vak dat U in en door de praktijk kunt leren. ionge mensen die hiervoor voelen, willen wij graag volledig inlichten over de mogelijkheden, het loon, de gratificatieregeling en de andere arbeidsvoorwaarden. Wij ontvangen hen gaarne op maandag 27 november a.s., tussen 7.30 en 9.00 uur in de achterzaal van Café Lindeboom, Voorstraat 36, Katwijk a/Zee (ingang Westpad). U kunt natuurlijk ook even een briefje schrijven aan de afdeling Perso neelszaken van de NKF, Schieweg 9, Delft. DIT IS UW WOONKANS! TE HAZERSWOUDE (RIJNDIJK) vrüe vestiging centraal gelegen ln Zuid-Holland, gunstig t.o.v. Alphen a/d Rijn en Leiden. In deze aantrekkelijke woonplaats bouwen wij zeer binnen kort royale middenstandswoningen eventueel met garage,De in deling van deze fraaie woningen bestaat o.m. uit ruime doorzon kamer (26 m2),moderne keuken met voldoende plaats voor for nuis, koelkast en wasmachine, 3 .slaapkamers ruime douchecel en een vliezotrap naar geheel bevloerde zolder. Op deze woningen is een ruime en gunstige financiering mogelijk met Rijkssubsidieregeling. Benodigd eigen geld 4.500.-, Rijks bijdrage 4.353.- ineens of/8.607,50 in 10 jaar te ontvangen. Alle inlichtingen worden verstrekt op de zittings avonden dinsdagen woensdag a.s. in Hotel Avifauna te Alphen aan den Rijn van 18.00 tot 20.00 uur. UNIEBOUW n.v. Stationsplein 17b te Utrecht Telefoon: 030-24489, na 18 uur, 08385-12929

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 16