ILMHB (WH Dierfiguren. Artistieke dierfiguren van soepel leder, speciaal handwerk. Grappige decoratie voor vaders eigen- kamer of als mascotte voor de Twen. Diverse figuren, diverse prijzen. 3e etage Adresboekje. Een suggestie voor U, mevrouw I Adresboekje in een handig formaat Met alfabet. Goudopdruk op lederen omslag. 4.50 Parterre Breestraat Herenvest, met suède -voorpand. Om heerlijk- In te relaxen. Het gevoerde voorpand Is voorzien van een binnen zak. Rugpand en mouwen van zuiver wol. 69.- 1e etage Thermometer. Deze thermometer In zwart leder is zeker een sieraad In Uw huls of kantoor. Lengte 40 cm., dus gemakkelijk afleesbaar. 22.50 Parterre Breestraat Tabakszak. Pijprokers zijn gezellige, mensen. Voor hen een praktisch ge schenk In de vorm van een lederen tabakszak met opbergruimte voor de pijp. Dus twee In één. Saffiaan leder. Parterre Breestraat Fotoalbum. Lederen fotoalbums met reliëfomslag en beschermend spinne- webpapler. Diverse maten. Prijzen van 12.90 t/m 29.50 Lederen receptiealbum. In luxe uitvoering. Vanaf 12.90 Parterre Breestraat Onderzetters van echt leder met decoratieve gouddruk van "old-fashio ned cars". 6 stuks in cadeauver pakking. 11.90 Parterre Breestraat Touwceintuur. Een cadeau voorde modieuze Tiener en Twen zal zeker deze combinatie zijn. Sportieve touw ceintuur met lederverwerking, gecom bineerd met lederen horlogebandje. Per set 13.90. Parterre Pijpen. Wolken van genot I Bruyère houten pijp met leder overtrokken en voorzien van een poro-rubber mond stuk. Diverse modellen. 5.90 Parterre Breestraat Pijpenstandaard. Echt lederen plj- penstandaard met houder voor 2 pij pen. In bruin of zwart leder. 13.90 Parterre Breestraat Tafelaansteker. Een practisch en sieflijk Sinterklaascadeautje is onge twijfeld deze Hilton tafelaansteker met lederen bekleding. 11.90 Parterre Breestraat Varkensleren herenriem. Cein tuurs en riemen zijn "in", ook In de mannenmode. Een uitgebreide collec tie leren herenriemen, met zadelsteek, metalen of koperen gespen etc. Bo venstaand model 19.75 Ie etage „Happy with Laimby" Lalmby is een nieuw verschijnsel. Reageer Uw zenuwen af op "Laimby". Rijk Laimby de hand. Het meest originele geschenk. Parterre Breestraat Nappa autohandschoenen. Voor dames 'met een stevige greep aan het stuur. Ventilerende perforatie. Ga randeert prettig dragen. Diverse tin ten o.a. zwart, rood, wit en marine. 15.90 Parterre Zakflacon. Is U jager, htengeïaar ©f doodgewoon een gezellig man, vraag aan Sint en draag van Sint zo'n zakflacon bij U. Met leder bekleed. De dop Is als glaasje te gebruiken. Wat In de flacon moet? De Wijnaf deling dient U van advies. 11.9f Parterre Breestraat Klerenborstel. Luxe klerenborstel, een practisch bezit met een verfijnd aanzien. De bekleding is n.l. In rood, zwart of tanleder uitgevoerd. 7.50 Parterre Breestraat Goudkleurige heren manchetknopen. Met leer- Inzet van bruin of zwart Croco. Di verse modellen, met Jacksonsluitlng. Verras de meest lieve man met het meest welkome geschenk. 6.90 ie etage Wandklok. Moderne wandklok met zwart lederen wijzerplaat. Het "Mauthe" uurwerk is perfect Loopt één Jaar op bijgeleverde batterij. Een heel apart en voornaam St. Nlcolaas- geschenk. 52.50 Parterre Koffer. Stelt U eisen aan het ver voeren van Uw bagage? Vraag dan een rundlederen koffer met moiré zijden voering en lederen pakriemen. In bruin en zwart ieder. Maat 60 89— Maat 65 99.-. Maat 70 109.-. Maat 75 119— Parterre Breestraat "Porto-quïck". Lederen portemonnale voor dames, die In één handomdraai, dubbeltjes ©n kwartjes gesorteerd willen hebben. In diverse kleuren. Parterre Breestraat 10.90 Reïswekker. Elke vrouw zal ©r blij mee zijnl "Klenzle" reiswekker, uit stekend uurwerkmet helder signaal. Moderne wijzerplaat met lichtgevende wijzers en punten. Het etui is een leuk, wiidlederen knipbeursje. 1 jaar schriftelijke garantie. 34— Parterre Kameelzadel. Een Slnt-Nicolaas ge schenk met een blijvende waarde. Fraaibewerkt houten onderstel met een echt lederen kussen. In de kleuren beige, cognac, rood en groen. Ge makkelijk en handig om er bij te hebben. Zadels met uit hout gesneden kop. 85 - Zadels met koperen doppen 55— 2e etage "Florentijns" lederwerk. Luxe boekomslag Boekenlegger Radio- en T.V.gldsomsfag Luxe telefoonklapper metslfabd Parterre Breestraat Telefoonkfapper met alfabet' adressen. Luxe uitvoering, mets blokje. In handig zakformaat. Parterre Breestraat Originele sleutelhanger. Uw sleutels aan een sleutel op.C sleutel Is er In vee! mooie leder. In geschenkdoos. Parterre Breestraat "Smiths" Wandklokje In d»' van een vergroot vestzakhw hangend aan een zwart lederenrü? 1 Jaar garantie op prima uuiw Parterre Combi-tas. Bent U een be#,! reeds gevorderd In de fotograf U heeft nog geen combl-ta9. dit het juiste geschenk voorlig tasvan echt leer, met veel$ ruimte, een uitgekiende vakv#1 en met een lange anti-slip dra.1?1 Diverse maten, vanaf 34.75. Zoals monster Parterre Pouffs. Onze collectie lederenf is werkelijk overweldigend.^ uitvoeringen, dessins, gouddra?- werking en andere details, W en kleine modellen. Vanaf 1 2e etage

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 16