wr* adviseurs voor mechanisch verpakken Gratis een héél ons fiine Ceylon thee bij 2pakken Klaverblad roodmerk koffie JL Het Nederlandsch Drukkerij Bedrijf heeft twee keer een klacht gekregen. Wij wisten ook niet dat onze cliënt zijn koffie altijd zwart dronk. Die tweede klacht kan nu bijna niet meer voorkomen. De telefooncentrale is uitgebreid. Geen in- gesprek meer de hele dag. (Dat krijg je als je goed drukwerk levert.) de landbouw Mr K-, uw kind van nu, de grote mens van morgen! een sterk team, staat dag en nacht borg voor produktie, research en vervoer van de allerbeste zuivel-bouwstoffen die een gezonde groei ook van uw kind verzekeren. n.v. melkinrichting Nederlandsch Drukkerij Bedrijf N.V. Oosterkerkstraat 11 Leiden 01710-25045 boekdruk en offset specialist in het drukken van tijdschriften en brochure- Gratis geschenken! Op elk pak Klaverblad zitten punten voor geschenken. 20 punten op koffie - 10 punten op thee. Als u éénmaal van de aanbieding profiteert hebt u al 50 puntenl Vraag de gratis geschenkenlijst aan en zoek uit. Kan uw detaillist u nog geen Klaverblad leveren? Neem dan even contact met ons op. f Maak nu voordelig kennis met extra lekkere koffie en extra fijne thee! 1/ Van overal ter wereld haalt Het Klaverblad voor u de fijnste koffiesoorten. Brandt en mélangeert ze met zorg en vakmanschap in de modernste machines. En is als het ware „naast de deur" in Leiden gevestigd. Daardoor bent u met Klaverblad koffie altijd zeker van lekkere, vèrse koffie. Koffie, waar u echt van geniet. Nu... met extra voordeel! Tijdelijk gratis en zo vaak u maar wilt een héél ons fijne Ceylon mélange (winkelwaarde 86 cent). De lekkere, extra geurige thee, die zo anders smaakt, dan u misschien gewend bent. En daardoor meteen uw „favoriete thee" wordt. Neemt u de „proef" maar. 't Kost u immers geen cent... koffie kOfflej Aanbieding geldig 1 tóSf t//m november 1967 N.V. Koffiebranderij Theehandel „Het Klaverblad" Hogewoerd 15 - Leiden - telefoon 01710.21158 en bedrijfsmechanlsatii leveringsprogrammasluit- en ontsluitma- chlnes voor flessen met metalen of plastic doppen en deksels dozen-lijm- en plak- bahdmachines seml- en volautomati sche flessen-inpakmachines blikken-in- pakmachines karton-inpakmachines gecombineerde machines voor het vullen, lijmen en sluiten van kartons - dop- en capsu leermachines vulmachines voor poeders en vloeistoffen weegmachines do seer bonden LAF AUTOMATION Leiden Stationsplein 208 Tel. (01710)411 07 AFDELING BEDRIJFSMECHANISATIE VAN KI. V. LEIDSCHE APPARATENFABRIE'

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 20